>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.06.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 1. Czerwca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Z 618,7K
Dyscyplina: Koszykówka Turcja
Godzina: 19:45
Spotkaniie :Banvit BK - Fenerbahce Ulker handicap [6,5-0 ]
Typ: 1
Kurs: 1,94
Bukmacher: Fortuna
Analiza:To będzie 3 pojedynek polfinałowy tej pary.W 2 pierwszych spotkaniach rozegranych na parkiecie Fenerbaxche niespodziewanie mieli oni ciężką przeprawe,ale ostatecznie wygrali dwukrotnie.W 1 pojedynku pokonali swojego przeciwnika Banvit 86-81.Drugie spotkanie by7ło jeszcze bardziej zacięte i wygrali oni ostatecznie po dogrywce 98-93.W regulaminowym czasie był remis 80-80.Gospodarze tego spotkania koszykarze Banvit w sezonie zasadniczym uplasowali się na 5 miejscu w tabeli z 48 punktami zdobytymi.Na ich wynik złożyło się 18 zwycięstw i 12 meczy przegrali.Następnie w fazie play-of dwukrotnie pokonali faworyzowany Besiktas.Ich rywal drużyna Fenerbache to główny kandydat do wywalczenia tytułu mistrzowskiego w tym sezonie.W rundzie zasadniczej zajęli 1 miejsce w tabeli z 57 punktami.
30/05/18 1.lT
Fenerbahce Ul. - Banvitspor 98:93 (d.)
28/05/18 1.lT
Fenerbahce Ul. - Banvitspor 86:81
28/01/18 1.lT
Banvitspor - Fenerbahce Ul. 63:61
07/10/17 1.lT
Fenerbahce Ul. - Banvitspor 80:63
⛔ 100
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina: 01:05
Spotkanie: Baltimore Orioles - New York Yankees
Typ: handicap Yankees -1.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Baltimore w tym sezonie grają kompletne dno. Rotacja miotaczy spisuje się bardzo kiepsko, a dziś w nocy zobaczymy u nich Andrew Cashner&#39;a, który z 11 startów w tym sezonie wygrał tylko 2. Z ostatnich 5 startów tylko w 1 udało mu się uzyskać tzw. quality start, czyli mecz w którym rozegrał przynajmniej 6 inningów i nie wpuścił więcej jak 3 runy. Było to jednak z bardzo słabymi KC Royals. Wpuszcza on średnio około 5 runów na mecz, co dla Jankesów jest wodą na młyn, albowiem meldują się oni najlepszą średnią zdobywanych runów na rozegrane spotkanie (nieco ponad 5,6). U przyjezdnych na górce zobaczymy Sonnego Gray&#39;a, będącego zagadką. Przeplata on świetne mecze z bardzo słabymi. W maju w 4 meczach zagrał kolejno - dobrze, słabo, dobrze, słabo, czyli idąc tym samym tokiem dzisiejsze spotkanie powinno być dobre ;)
Reasumując mam nadzieję, że Aaron Judge i spółka szybko odjadą gospodarzom, a Sonny Gray zagra przynajmniej przyzwoicie. To powinno z łatwością pokryć mój typ.
✅ 95
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis M - French Open
Godzina: 11:00
Spotkanie: Goffin(-1,5) - Monfils
Typ: 1
Kurs: 1.68
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
3 runda w Wielkim Szlemie Goffin w na prawdę dobrej dyspozycji choć przespał trochę 2 pierwsze sety z Haase to zrobił niezły comeback i wygrał 3:2 następnie gładka wygrana 3:0 z Corentinem oglądałem trochę tego spotkania i David grał bardzo dobrze złapał wiatr w żagle jego przeciwnikiem jest cyrkowiec Monfils przed RG przegrana z Nadalem w Hiszpanii, przegrana z Fogninim we Włoszech i przegrana z Martererem we Francji i ponownie dozna porażki we Francji z tak grającym Davidem może seta urwie ale nic więcej Goffin jest klasę wyżej.Powodzenia.
⛔100
 
A 498

addam44

Użytkownik
Dyscyplina;Pilka nozna
Godzina ;17.30
Spotkanie;Rovaniemi-HJK
Typ;1X
Kurs;2.43
Bukmacher;Unibet
Analiza; Ubiegloroczny mistrz Finlandii HJK i w tym sezonie idzie jak burza prowadzac w tabeli z bilansem;28-9-1-2.Ich rywalem jest obecny vicelider Rovaniemi z bilansem;21-6-3-2 ktore w ub.sezonie zajelo miejsce 7.
Kursy na ww.mecz to ok.6.00-3.90-1.55.Ale...w ub,sezonie HJK ponioslo w lidze tylko 3 porazki w tym dwie...z Rovaniemi.Kursy na Rovaniemi oscylowaly wtedy kolo 15(!).Licze ze grajace w tym sezonie lepiej Rovaniemi znowu HJK utrze nosa.
⛔ 100
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Narodów (Mężczyźni)
Godzina: 23:10
Spotkanie: Kanada - Włochy
Typ: Dokładny wynik - 0:3
Kurs: 2.06
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Do tej pory Włochy z kompletem zwycięstw, a ich przeciwnikami nie były byle jakie drużyny (Serbia, Brazylia, Niemcy). Swoją siłe pokazali między innymi w tie-breaku w meczu z Brazylią, gdzie po wyczerpującym meczu potrafili wykrzesać z siebie jeszcze na tyle energii, by pokonać ich aż 15:8. Pozostałe ich mecze bez większej historii, to były po prostu pokazy dominacji. Jedynie jeden set w meczu z Niemcami został przegrany trochę na własne życzenie, ale można to usprawiedliwić pierwszym meczem w turnieju, dopiero się wprawiali. Kanadyjczycy zrobili trochę progres w ostatnich latach, jednak nie są oni na tyle dobrą drużyną, by rywalizować na równi z najlepszymi. Widać to po ich dotychczasowych meczach. Dosyć gładkie zwycięstwo nad Koreą, ale z rywalami z wyższej półki (Polska, Rosja) nie byli w stanie powalczyć. Moim zdaniem ten mecz powinien się skończyć wynikiem 0:3 dla Włochów, ewentualnie w skrajnym przypadku 1:3, jednak mam nadzieję, że Włosi zachowają koncentracje do końca i nie odpuszczą sobie w trzecim secie, jak to co jakiś czas ma miejsce w siatkówce. Pozdro! ;)
⛔ 100
 
stanley-63 782,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Finlandia 2 liga
Godzina : 17:30
Spotkanie : JJK Jyvaskyla - HIFK
Typ : HIFK strzeli over 2.5 gola
Kurs : 4.20
Bukmacher : Unibet
Spotykają się dwaj spadkowicze z Veikkausliiga z poprzedniego sezonu , w tym sezonie jednak gospodarze są na samym dnie tabeli a ich bilans to 0-2-3 i 7:11 w bramkach natomiast goście zapowiadają chyba że chcą porócić do najwyższej ligi bo po 5 kolejkach liderują ale wiadomo do końca sezonu jeszcze sporo czasu i wszystko się może odwrócić , jednak na dzień dzisiejszy to chyba możemy liczyć na gości w tym spotkaniu , chociaż goście w meczach wyjazdowych jeżeli chodzi o zdobycz bramkową nie imponują bo ich bilans to 3:4 to jednak liczę że po tym spotkaniu będzie już na plus , gospodarze w swoim ostatnim meczu przed swoją publiką podejmowali wicelidera Jaro a wynik 3:5 dla Jaro , w poprzednim sezonie kiedy obie grały w Veikkausliiga to wynik meczu tutaj na boisku JJK Jyvaskyla 0:3 dlatego liczę że i dziś HIFK pomimo iż na wyjazdach nie strzela wiele to dziś przynajmniej 3 razy umieści piłkę w bramce rywala !
⛔ 100
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - NBA - Finals
Godzina: 03:00 CET
Spotkanie:
Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers(Including Overtime)
Typ: LeBron James Over 8 Assists &amp; Jeff Green Over 4 Rebounds - Yes
Kurs: 4,2
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Jak dla mnie dobra opcja po dobrym kursie. Co do asyst Jamesa to wiadomo, żeby cokolwiek z tego miało być poza sweepem to Król w każdym meczu musi się kręcić wokół triple-double, w tym oczywiście asysty. No i generalnie z Bostonem to wyrabiał taką linię (9, 12, 12, 3, 5, 9, 9). Teraz będzie to chyba bardziej potrzebne i może być więcej okazji, bo Draymond Green będzie plastrem Lebrona, a co za tym idzie zrobi się luźniej i łatwiej pod koszem, idealna sytuacja żeby częściej aktywować Thompsona, co parę asyst powinno dać. Co do Jeffa Greena to w ostatnim meczach serii z Bostonem zdecydowanie wszedł na wyższy poziom walnie pomagając Jamesowi w dowiezieni Kawalerii do finałów: 2 ostatnie mecze to 14+5 i 19+8 grając średnio 36min, czyli dużo. Dzisiaj powinno być podobnie bo umówmy się tam nie ma kto grać i ogarnięty, doświadczony gracz z centymetrami będzie grał sporo. Linia zbiórek ustawiona nisko, wystarczą 4 do typu, a w 4 ostatnich meczach zbierał 5, 5, 3, 8.
⛔100
ZAPRASZAM DO DZIAŁU US SPORTS
 
makaveli23 138,2K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Paragwaj Primiera Division
Godzina: 01:40
Spotkanie: Indepediente - Sol de America
Typ: X
Kurs: 3.62
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Obie drużyny w podobnej formie, czyli gospodarze ostatnie 5 meczy 2-2-1 a goscie 1-2-2, więc troche gorzej na tle Indepediente. Ale patrząc na Indepediente u siebie które gra w kratkę (4-1-4) i Sol de America które na wyjazdach dawno nie wygralo (1-4-4) mysle ze wszystko w tym meczu moze sie wydarzyc i dlatego moim zdaniem najlepiej wziąść najwyższy kurs z kategorii 1x2, a taki dostaniemy oczywiscie na remis ale przynajmniej o wiele wyzszy niz gdzie indziej, gdzie jest okolo 3.2, a tu az o 0.4 wiecej wiec do dzieła. W historii spotkan miedzy tymi zespolami rowniez ladnie sie to pod remis uklada gdyz mamy tutaj bilans 1-4-1.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Towarzyskie
Spotkanie: Australia-Czechy
Typ: 1
Kurs 3.0
Buk Fortuna
Godz: 13:00
Analiza: Ciekawie zapowiada nam się spotkanie towarzyskie pomiędzy ekipami Australii oraz Czech. Gospodarze awansowali do tegorocznych mistrzostw świata goście nie mieli już tyle szczęscia , zajęli 3 pozycję w grupie i brakło im kilku punktów do tego aby znaleźć się w barażach. Australia trafiła do grupy z Francją , Peru, Danią , na pewno jest to dla nich bardzo ciężka grupa, Peru jest jak najbardziej w zasięgu jest to rywal prezentujący podobny poziom piłkarski, Dania pokazała że grać w piłkę potrafi i jak zagra swoje to Australia nie będzie miała za wiele do powiedzenia Francja natomiast jest poza zasięgiem. W tym spotkaniu na pewno trener będzie chciał jeszcze po manewrować składem i zobaczyć różne warianty, na pewno sparing partner był wybierany pod kątem ekipy Danii, ale moim zdaniem Czesi sa słabszym rywalem, aczkolwiek ich ostatnie wyniki nie były przeciez złe, bowiem notowali oni praktycznie same zwycięstwa , przegrali tylko spotkanie z Urugwajem, pokonali natomiast , San Marino, Azerbejdzan, Islandie, Katar oraz Chiny, wiem że rywale niezbyt wymagajacy oprócz Islnadii ale na pewno tutaj ekipie z kraju kangurów problem mogą sprawić. Spotkanie zostanie rozegrane na neutralnym stadionie, mój typ to wygrana Australii 2:1 po 90 minutach spotkania.
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA - Finals
Godzina: 03:00 CET
Spotkanie:
Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers(Including Overtime)
Typ: Cavaliers under 98,5pkt
Kurs: 2,22
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Zaczynamy finały. O gospodarzach nie ma wiele co pisać. Ich styl w ostatnich meczach może wielu nie przekonywał, ale moim zdaniem prawdziwy finał maja już za sobą. Rockets to była jedyna drużyna ( wobec kontuzji Kawhiego a z czasem Irvinga ) która mogła pokonać GSW. Nie zrobili tego, nie zrobią tego Cavs.
Co do typu. Moim zdaniem dość wysoka linia i chętnie ja pobieram.
Cavs na 4 wizyty w TD Garden ani razu nie przekroczyło tej lini. A Na to ze dziś tej linijki kolejny raz nie przekroczą jest moim zdaniem pare przesłanek. LBJ i spółce nie powinno zależeć na „bieganinie” a raczej na powolnym rozgrywaniu akcji. Plan podobny jak w G7 z Bostonem, spokojne tempo akcji, nie dopuszczanie do strat. Schematów w ataku tak naprawdę za wielu nie ma. Mało ruchu, bal movement praktycznie nie istnieje. Wszystko spoczywa na barkach Lebrona, Love raczej tez out dziś. Zreszta to nie wiele zmienia. Kolejna myśl jest taka ze tu może dojść do szybkiego blowoutu, w 4 kwarcie mogą już grać głębokie rezerwy wiec i tam nie ma kto szaleć w CLE. Podejrzewam ze nie będą męczyć Bronka jak się zrobi -20 pkt. Zakładam tez ze LBJ może rzucić i nawet 50pkt tylko kto wtedy rzuci te pozostałe 50 ? ????
Powodzonka !
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Narodów (Mężczyźni)
Godzina: 16.00
Spotkanie: Polska - Francja
Typ: over 46,5 (1 set)
Kurs: 2.10
Bukmacher:
fortuna
Analiza:
Czeka nas bardzo ciekawy mecz w Atlas Arenie w Łodzi. Polacy przewodzą w Lidze Narodów z kompletem wygranych i tylko jednym setem straconym. Z kwitkiem odprawili Koreę Południową, Rosję oraz Kanadę. Francuzi również bardzo dobrze. Trzy mecze i trzy wygrane. Polakom ustępują tylko dlatego, że stracili jednego seta więcej. Na przegranej pozycji zostawili Iran, Japonię oraz Australię. Nie ma co ukrywać, że dla nich będzie to najtrudniejsze dotychczas spotkanie w tej edycji turnieju.
Ja idę w over w pierwszym secie. Myślę, że pierwsza partia może zakończyć się nawet grą na przewagi.
Polska reprezentacja naprawdę nieźle wygląda pod wodzą Vitaal Heynena. Postawił na kilku nowych graczy kosztem starych wyjadaczy. Warto wspomnieć, że Heynen w 2014 roku kiedy prowadził drużynę Niemiec, to zdołał ugrać brązowy medal MŚ. A doskonale wiemy, że Niemcy nigdy nie byli stawiani w roli faworytów do medalu. Mam nadzieję, że nasza reprezentacja znów będzie grała finały jak to miało miejsce w nie tak dawnej przeszłości.
⛔ 100
 
automatic1987 195

automatic1987

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA - Finals
Godzina: 03:00
Spotkanie: Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers
Typ: D.Green vs G.Hill (kto więcej punktów?) -&gt;D.Green
Kurs: 1.75
Bukmacher: unibet
Analiza:

Witam. Pierwszy mecz rundy finałowej... Co będzie? Zakładamy ,że zwycięstwo Golden State .. lecz nie opłaca się tego grać ... bo może być to spory nokaut...albo zbliżony wynik..ciężko wypatrzeć,loteria... Który zawodnik ile rzuci ,ile zbierze,jaką sumę asyst zrobi....Też można się przejechać...Pierwszy mecz powinien odsłonić karty... Wypatrzyłem natomiast coś ciekawego w ofercie na przyzwoitym kursie 1.75...pojedynek D.Greena z G.Hill&#39;em...Wróciłem do poprzednich meczów... (uwaga tu znowu coś dla statystyków) ... i zauważyłem,że Hill mało punktuje na wyjazdach... (w przeciwieństwie do meczy domowych) zerkając na mecze domowe (20,13,13,12,12,11) i wyjazdowe (6,7,3,5,13,4) to widać dużą różnicę wynikającą również z tego,że Cleveland mało rzuca na wyjazdach... Nawet dzisiaj chłopaki zakładają wyniki poniżej 100. Patrzyłem na Greena i robi średnio 10 punktów... czy to domowe czy wyjazdy.... zerknąłem na rywalizację z sezonu pomiędzy obu drużynami to rzucił 12 i 11 punktów... Zakładam też inna teorię... Przyjmując,że Hill rzuca mało na wyjazdach...a Cleveland skupi się na obronie trójek Currego,Thompsona i porządnego krycia Duranta... to Green wślizgnie się jak szczur i rzuci te 10+...
To nie jest pewniak na dzisiaj...ale gram ten typ,bo uważam,że ciężko będzie dobrze wytypować punkty czy konkretnych zawodników w ciemno podczas pierwszego starcia finalistów.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - mecz towarzyski
Godzina: 19:00
Spotkanie: Gruzja - Malta
Typ: handicap eu (0:2) wygra Gruzja
Kurs: 3.75
Bukmacher: forbet
Analiza:
Nowy miesiąc - nowe wyzwania. Z oferty z 1.06 już w oko mi wpadło ciekawe spotkanie. Dziwi mnie tak wysoki kurs na tego typu zdarzenie... Malta to reprezentacja składająca się głównie ale z pół -amatorów.. większość z tych piłkarzy gra w lidze ojczystej , która jak wiemy nie powala poziomem.. natomiast reprezentacja Gruzji z roku na rok jest moim zdaniem coraz silniejsza i jest to moim zdaniem kandydatem na awans na kolejną większą imprezę reprezentacyjną.. reprezentanci Gruzji grają w takich ligach jak - 1 polska, 1 holenderska , 1 włoska itd itd.. sam ten fakt mówi nam jaki wynik może paść.. wiadomo są upały ale co ciekawe na jutro w Tibilisi słupek rtęci wcale nie pokaże zbyt wiele więc warunki do gry będą niezłe... z tego typu ogórkami Gruzja zazwyczaj wygrywa u siebie dosyć wysoko dla przykładu u siebie z drużynami typu Litwa czy Łotwa wygrywali 4-0 czy 5-0.. to dlaczego nie mieliby tak wysoko wygrać z cienką Maltą??? Kto ma możliwość gry handi eu (0:3) niech zaryzykuje - myślę , że warto. Wejdzie? Zostaw reputkę !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka - NBA - Finals Godzina: 03:00
Spotkanie: Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers
Typ: Dreymond Green over 11,5 zbiórki
Kurs: 2
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Ja idę w stronę Draymonda Greena. To jest czas dla niego bo ostatnio słabiej grał, teraz ma czas się popisać. Idę w stronę zbiórek. Z Houston było bardzo dobrze w tej kwestii. Kolejno zbiórki z ostatnich meczów 13, 10, 15, 14, 17, 6, 9. Fakt że na początku było słabo, ale tutaj od pierwszych meczów potrzebna jest walka na tablicach. Greena nie trzeba mobilizować, więc samo starcie przeciwko Lebronowi wyzwoli w nim dodatkową energię. Powodzenia!
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis M - French Open
Godzina: 14:30
Spotkanie: Thiem - Berrettini
Typ: (Berrettini liczba gemów powyżej 11.5)
Kurs: 1.83
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na jutro wybrałem spotkanie według bukmacherów które ma zakonczyć się w bardzo krótkim czasie. Ja myślę jednak inaczej Berrettini w French Open pokonał Otte oraz Gulbisa oba spotkania w czterech setach. Z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Wiadomo Thiem światowa marka tenisa. Mimo to gram przeciwko Dominikowi ,który od sześciu spotkań nie przegrał meczu ,ale tylko dwa spotkanie wygrane bez straty seta. Tsitsipas,Simon,Lajovic,Garcia-Lopez są to zawodnicy ,którzy w ostatnim czasie urawali seta Austryjakowi. Ja jutro idę w stronę Włocha. Kurs 10 to dla mnie troche przesada. Myślę że śmiało można pograć na jutro ten typ. Wystarczy że Berrettini jeżeli nie zdobędzie seta to przegra wszystkie partie do czterech gemów. Ja po takim kursie wchodzę to. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cork City – Waterford
Typ: 1 (handicap 0:1)
Kurs: 2,35
Bukmacher: Forbet
Analiza
Czekając na zbliżające MŚ miesiąc czerwiec zaczynam propozycją z ligi Irlandzkiej. Drużyna gospodarzy zajmuje obecnie 2 miejsce do lidera tarci 2 punkty, ale ma 1 mecz zaległy, drużyna gości jest na miejscu 3 więc można by rzec mecz na szczycie. Niemniej patrząc na formę gospodarzy u siebie 8 zwycięstw w tym sezonie 0 remisów i tyle samo porażek, bramki 15-1 można stwierdzić, że są liderem w potyczce z drużyną Waterford. Goście na wyjeździe mają stosunek meczy 3-2-5 bramki 8-11, ostatni mecz na wyjeździe przegrali z liderem 2-0. Co do meczy historycznych to od kilku lat wygrywa Cork zdarzyły się, że gromił gości nawet po 7-0, trzeba też pamiętać, że ostatnich kilka meczy gospodarze wygrali do 0. Dlatego stawiam na drużynę gospodarzy, że wygrali przynajmniej różnicą 2 bramek.
✅ 135
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 2:10
Spotkanie: Minnesota Twins - Cleveland Indians
Typ: Minnesota Twins wygra i będzie powyżej 8,5 run&#39;s w meczu
Kurs: 3,80
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
To jest bardzo dobry kurs na Minnesotę. Wpływ na kursy ma zapewne forma obu drużyn, bo Indians wygrali pięć ostatnich spotkań, a Twins w ostatnim czasie głównie przegrywają. Jest jednak coś, co daje sporą szansę gospodarzom, a mianowicie starter Cleveland, którym ma być Shane Bieber. To będzie jego debiut, a historia pokazuje, że często takie debiuty młodych zawodników kończą się bardzo źle. U Minnesoty zacząć ma Jake Odorizzi, który od lat rzuca na solidnym poziomie. W tym sezonie jego ERA to 3,34. Druga sprawa to motywacja. Indians i Twins są w tej samej dywizji. Cleveland im odskoczyło już dość wyraźnie, więc domowa seria z Indians będzie dobrą okazją dla Twins, by trochę nadgonić, dlatego moim zdaniem Minnesota wygra ten mecz. Uważam, że zobaczymy tu powyżej 8,5 run&#39;s i że starter Cleveland mocno się do tego przyczyni. Cleveland jest teraz w świetnej formie jeśli chodzi o ofensywę, więc oni też tu swoje dołożą.
⛔100
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis M - French Open
Godzina: 11:00
Spotkanie: Verdasco vs. Dimitrov
Typ: Verdasco
Kurs: 2.30
Bukmacher:
betrally
Analiza:
Grigor nigdy nie imponował formą w Paryżu, gdzie rok temu odpadł bez walki w 3 rundzie z Bustą, a przez poprzednie 3 lata z rzędu odpadał w pierwszej rundzie. Jak wiadomo, clay to nie jest jego mocna strona. W poprzedniej rundzie przeciągnięty do granic możliwości przez Donaldsona, który krótko mówiąc specem od europejskiej maki nie jest. Verdasco - wydaje się być tutaj solidnie zmotywowany, w końcu to zwieńczenie sezonu gry na cegle, a to jego ulubiona nawierzchnia. Jestem pewien tutaj minimum 4 setów, aczkolwiek zwycięstwa upatruje po stronie Hiszpana.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 03.00
Spotkanie: GSW-Cleveland
Typ: Wygrana Cleveland
Kurs: 7.60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Stawka oczywiście niska,aczkolwiek chcę po prostu spróbować ten typ. Tak,wiem-GSW to ,,dream team&#39;&#39;,słyszałem nawet opinie,ze są lepsi od Bullsów Jordana-no,może tak mówić tylko ten kto nie oglądał tamtych sezonów ;)
Oczywiście GSW są świetni,ale w tym sezonie to nie maszyny. Grają dobrze-Kevin Durant robi im robotę,aczkolwiek sądzę,że są do ugryzienia-po drugiej stronie jest jedna maszyna-Lebron-to co wyczynia w tym sezonie to kosmos-przepchnął bądź co bądź w pojedynke Kawalerzystów do finału i tylko on jest w stanie zagroziź Goldenom-i na niego licze-na jego wolę walki,charyzmę-on jest w stanie zarazić tym Thompsona,Greena,Hilla,Korvera i spółkę.
Wierzę,że są w stanie powalczyć,wierzę,że może być niespodzianka.
To jest finał-w finałach dzieją się rzeczy przedziwne ????
Pomogłem? Zostaw proszę reputke ????
Typującym i Grającym życzę Powodzenia ????

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom