>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.07.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka | MŚ U-21 M.
Godzina: 20:00
Spotkanie: Polska-Brazylia
Typ: Wynik po dwóch setach: Polska 0-2 Brazylia
Kurs: 4.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mam chwile czasu wiec pokuszę sie o ponowne wzięcie udziału w konkursie jaki przygotowali dla nas decyzyjne osoby z forum. Na wstępie chciałbym zaznaczyć ze nie jestem wielkim fanem siatkówki, a co za tym idzie analiza rowniez nie bedzie na najwyższym merytorycznym poziomie. Śledzę mistrzostwa rozgrywane u naszych południowych sąsiadach i muszę przyznać ze spodziewałem sie kursów bardzo zbliżonych do tych, które zaproponowali bukmacherzy. Skąd wiec mój typ na Brazylię? Pokrótce spróbuje przelać swoje przemyślenia w słowa.
Moim zdaniem w prawie każdym dotychczasowym rozegranym spotkaniu umiejętności naszych zawodnikow były przeceniane, a co za tym idzie kursy zawyżane. Zacznijmy od początku. W pierwszej fazie mistrzostw rozpoczęliśmy od gładkiego zwycięstwa z egzotycznym rywalem - Maroko. Rywal na start jak marzenie, a kurs 1.001 to najlepiej obrazuje. Czas na drugi pojedynek - gospodarz turnieju - Czechy. Polacy po niesamowitych męczarniach wygrywają dwa pierwsze sety. Pierwszego na przewagi, drugiego dwoma punktami by w trzecim juz pewnie zakończyć spotkanie. Tutaj kursy rowniez nie rozpieszczały - 1.12 przy takim przebiegu meczu... No cóż, mimo zwyciestwa 3:0 jak dla mnie to 1.25 powinno byc. Na zakończenie pierwszej fazy turnieju mierzymy sie z Kandą. Kursy na Polaków oscylują w okolicy UWAGA 1.02 - 1.03. Wskazuje to na pewne zwycięstwo naszych. Wynik? 3:0. Teoretycznie wszystko sie zgadza ale spójrzmy na wyniki poszczególnych setów. Powtórka z rozrywki z poprzedniego spotkania. Na przewagi, dwoma punktami i zakończenie meczu zwycięstwem do 20. Pierwsza cześć mistrzostw zakonczona,, patrząc na stosunek setów - przechodzimy przez nią jak burza. Patrząc na przebieg setów - juz nie do konca.
Czas na druga cześć która zdecyduje o awansie do półfinału. Trafiamy do grupy z Kubą, Iranem oraz Chnami pomijając przy tym Brazylię i Rosję. Na start bierzemy pod lupę najsłabsza drużyne w tym zestawieniu - Chiny ponieważ to z nimi zaczynamy. Kurs na Polaków? 1.05. Wynik 3:0? No niestety tutaj historia z poprzednich spotkań sie nie powtarza i wygrywamy po pięcio serowym boju. Wyciągnęliśmy ten mecz przegrywając juz 2:1. Drugi mecz to rywalizacja z Kubańczykami, z którymi w mojej opini zagraliśmy pierwszy dobry mecz. Pisząc dobry mam na myśli równy, bez większych przestojów. Wygrywamy 3:0 przy kursie 1.22. W ostatnim meczu - jak łatwo sie domyślić - z Iranem znów przegrywamy 2:1 by wygrać ostatecznie w pięciu setach. Dwie pieciosetowki w tatkiej grupie... No cóż, zwycięzców sie nie sądzi a Polska awansowała do półfinału z pierwszego miejsca. Jak sie pózniej okazało zmierzymy sie w nim z Brazylia.
Tutaj juz poświęcę mniej czasu ponieważ moje obserwacje nie były tak dosadne jak to miało miejsce przy okazji meczów z udziałem Polskiej reprezentacji. Pierwszą fazę rozgrywek kończą bez straty seta mając w grupie Japonię, Egipt oraz Chiny Tak, tak, ten sam kraj środka z którym nasi toczą zacięty pojedynek Brazylijczycy wygrywają do 16, 20, 16. Druga faza rozgrywek to walka dwóch drużyn o pierwsze miejsce bo półfinały sa raczej z góry zagwarantowane wspomnianym Kanarkom oraz Rosji. Do grupy trafia jeszcze Kanada i Argentyna. Brazylia pokonuje te drużyny w stosunku 3:0 oraz 3:1 i o pierwsze miejsce przegrywa z faworyzowaną Rosją po bardzo dobrym pięciosetowym widowisku. Ostatecznie zajmuje w grupie drugie miejsce i trafia na Polskę (zwycięzcę drugiej grupy)
Reasumując... Polacy do tej pory na pewno osiągali wyniki lesze niż wskazywałaby na to gra. Brazylia przeszła przez turniej zgodnie z przeiwywanimi. Wygrana wszystkich meczy za trzy punkty ze strata zaledwie jednego seta z Kanada. By na koniec stoczyć batalie o wygranie grupynfinalowej z Rosja. Mimo, ze kursy zostały wystawione zgodnie z moimi oczekiwaniami - sa wystawione nieprawidłowo i to goście z Ameryki Południowej winni byc tu faworytem. Value w czystej okazałości.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
endi1918 141

endi1918

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 15:00
Spotkanie: Kanada - Chiny
Typ: Kanada
Kurs: 2,40
Bukmacher: iforbet
Analiza Witam. Obie drużyny niestety troszkę zawiodły. W moim odczuciu Kanada ma tu wieksza szanse na zwyciestwo. Ostatni mecz wygrali z Argentyna mimo ze przegrywali juz 0-2. Chiny natomiast wszedzie po drodze ugrywaly jakies sety ale ostatecznie przegrywaly. Zapowiada sie zaciety boj ale licze na to ze zwyciesko wyjda z niego Klonowe Liście. Typ ryzykowny ale myśle ze warto za drobne puścic. Powodzenia!
⛔100
 
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Antalya, Turcja
Godzina: 16:30
Spotkanie: Sugita - Mannarino
Typ: Sugita 2:1
Kurs: 4.50
Bukmacher: Fortuna
Dziś finał turnieju ATP w Turcji. Japończyk jest ostatnio w świetnej formie. Jeszcze w tym roku w rankingu znajdował się daleko na 134 miejscu w rankingu, po czterech miesiącach jest już na 66 pozycji. Sugita ma za sobą zwycięstwo Challengera w Surbiton. Sugita do finału doszedł dzięki kreczowi Baghdatisa przy stanie 1:1 w setach. Świadczy to o tym jak zacięty to był pojedynek. Mannarino podobnie jak Japończyk jest w niezłej formie. Do tej poru wyeliminował w Turcji Verdasco oraz Seppiego. Francuz i Japończyk są na bardzo podobnym poziomie, dlatego więc myślę, że będzie to zacięty pojedynek. Jednak ze względu na więcej rozegranych spotkań na trawie, sądzę że Yuichi wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko. Powodzenia ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nozna - Brazylia, Serie A
Godzina: 21:00
Spotkanie: Palmeiras - Gremio
Typ: 1
Kurs: 1,93
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z najwyższej klasy rozgrywkowej w Brazylii. Jak zawsze na początek tabela:

Oba zespoły w czubie ligowej stawki i oba te zespoły za kilka dni grają swoje mecze w Copa Libertadores. Z tego powodu trener gości będzie dzisiaj oszczędzał swoich najlepszych graczy i da szanse pograć rezerwowym. Gdyby oba kluby grały w swoich najmocniejszych składach, to powiem szczerze nie stawiał bym tego spotkania ale ponieważ Gremio dziś będzie oszczędzać swoich najlepszych piłkarzy to spróbuję pograć w stronę gospodarzy. Nieco lepszym kadrowo zespołem dla mnie są goście ale dzisiaj zagrają bez swoich gwiazd więc próbuję iść w stronę Palmeiras, bo zespół ten u siebie jest bardzo groźnym zespołem. Wprawdzie gospodarze też zagrają bez kilku ważnych graczy i przede wszystkim oba zespoły dzisiaj bez swoich najlepszych strzelców ale goście większymi rezerwami dzisiaj zagrają i z tego względu spróbuję na Palmeiras. Trochę obawiam się, że przed tym Copa Libertadores obie drużyny będą się oszczędzać i że może paść tutaj remis więc nie polecam tutaj szaleć i stawiać grubiej. Ja próbuję na Palmeiras, bo na papierze wyglądają trochę lepiej od swego rywala według mnie. Więcej o sytuacji w obozie gości przed tym spotkaniem można poczytać pod poniższym linkiem:
http://globoesporte.globo.com/rs/futebol/times/gremio/noticia/renato-esboca-gremio-reserva-com-bolanos-leo-moura-e-marcelo-oliveira.ghtml
✅93
 
I 209

isco23

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Easterbourn
Godzina: 15:00
Spotkanie: Djokovic vs Monfils
Typ: Monfils
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bwin
Na początku zaznaczam że szansa na trafienie tego typu według mnie to jakieś 25-30% ale uważam że przy kursie 4,75 na zwycięstwo Francuza jest to i tak opłacalna transakcja. Oglądając mecze Serba stwierdzam że nie jest to już ten sam Novak co półtora, dwa lata temu. Już na Rolandzie Garrosie jego gra mnie nie przekonywała i wiedziałem że jeżeli dojdzie do jego meczu z Thiemem to będzie miał on naprawdę ciężko. Co prawda nie spodziewałem się aż takiej deklasacji ale zwycięstwo Austriaka nie było dla mnie aż takim zaskoczeniem. Oczywiście że Novak na trawie jest mocniejszy niż na mączce, aczkolwiek widziałem jego mecze z Youngiem i Miedwiediewem i stwierdzam że Serb ma momenty bardzo dobrej gry, ale są one bardzo krótkie, a nie oszukujmy się że Monfils jest o półke albo i dwie wyżej od wcześniej wspomnianej dwójki. Za Serbem na pewno przemawiają bezpośrednie pojedynki, ale tak samo było w spotkaniu z Thiemem a jak się skończyło to wiemy. Ten typ nie polecam grać za duże kwoty, ale za drobne jak najbardziej warto. Pozdrawiam ????
⛔100
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka | MŚ U-21 M.
Godzina: 20:00
Spotkanie: Polska-Brazylia
Typ: over 181,5 pkt
Kurs: 1.80
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Stawiam na over 181,5 pkt, ponieważ jest to dużo lepsza opcja, niż over 3,5 seta po 1.35, 4 sety do 20 dają nam 180 pkt, więc wystarczą 3 sety do 20 i jeden do 22, a może się zdarzy set na przewagi co już znacznie ułatwi powodzenie typu, mecz zapowiada się na wyrównany i bardzo ciekawy, klasyk siatkówki POLSKA - BRAZYLIA w półfinale, siatkarze dadzą z siebie wszystko, nie wierzę w 3-0 w którąkolwiek stronę. Stawka duża i poziom drużyn wyrównany, więc powinniśmy obejrzeć o 20 zacięty mecz. W sts mamy linię 185,5 po tym samym kursie. Szanse sukcesu w tym typie oceniam na 75%. Jest to już 7 mecz mistrzostw i może pojawić się zmęczenie, więc trudno będzie komuś zagrać 3 równe sety na bardzo wysokim poziomie aby wygrać 3-0, bardziej bym się skłaniał tu do 5 setów. Z Rosją Brazylia zagrała 5 setów, Polska zagrała 5 setów z Chinami i Iranem. Polecam
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Eastboume-tenis ATP
Godzina:15:00
Typ:Over 21.5 gema
Kurs:1.82
Spotkanie:Djokovic - Monfils
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam wszystkich ja w tym meczu tak Djoko był nie faworyzował. Monfils jest to gracz ,który łatwo się nie poddaję i lubi powalczyć w każdym meczu. Znakomity showman,świetnie ogląda się jego grę. Dzisiaj oglądałem jego gre z Gasquetem i zagrał naprawdę dobry mecz. Drogę do finału miał dosyć łatwą Norrie oraz Tomica ten ostatni mecz z Francuzem nieco dłuższy niż poprzednie ,ale jak wiemy Monfils jest zawsze dobrze kondycyjnie przygotowany. Jeśli chodzi o Djoko zagrał z Mediedievem w tym starciu było 20 gemów. W tym meczu Serb stracił jedno podanie swoje. Z Youngiem 21 gemów-stracenie jednego podania przez Djoko i na początku z Pospilsem łatwy mecz zaledwie o ile dobrze pamiętam 19 gemów. Widzimy ,że Djoko nie jest w swojej najwyższej formie miałem dawać na seta w strone Monfilsa ale zagrałem bezpiecznej myślę ,że Gael jest wstanie powalczyć nawet o mecz. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
J 54

johnyx

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, MŚ U-21
Godzina : 20:00
Spotkanie : Polska - Brazylia
Typ : Polska
Kurs : 1,60
Bukmacher : Fortuna
Mecz ciężki do przewidzenia. Kursy powinny być zdecydowanie blizsze siebie. Brazylia jak do tej pory dobrze prezentuje się na mistrzostwach. Polacy troszkę krwawią ale jedyne czego nie można im odmówić to świetnego przygotowania mentalnego. Goście kipią na boisku. Ciężko ich zdekoncentrować. Czeka ich dzisiaj trudny bój a to właśnie w takich meczach się specjalizują. W swoim składzie mają wielu ludzi cechujących się tym że albo są wulkanami energii albo ciężko ich wyprowadzić z równowagi np. Fornal. Podpierają to ogromnymi umiejętnościami. Ciężko powiedzieć o przeciwnikach gdyż Polsat szanowny dziś dopiero będzie dla nas transmitowac mecz. Znam dobrze możliwości Polaków i dziwię się poprzednikom którzy nie dają im szans. W siatkówce każdy mecz to odrębna historia i ten mecz może wyglądać zupełnie inaczej niż poprzednie.
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja Dywizja 1 - Sodra
Godzina: 14:00
Spotkanie: Oskarshamns - Mjallby
Typ: over 3,5
Kurs: 2,45
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Szybciutko, bo mecz już za chile. Może ktoś skorzysta na live. Obie drużyny bramkostrzelne. Gospodarze u siebie, a goście na wyjeździe. Do tego spadające kursy na over. Polecam i pozdrawiam!
Kiepska analiza
 
tomek2144 34

tomek2144

Użytkownik
Dyscyplina: E-Sport LSC EU League of Legends
Godzina : 17:00
Spotkanie : Mysterious Monkeys - G2 Esports
Typ : Over 2,5 map
Kurs : 2.70
Bukmacher : STS
Mistrzowie europejskich LCS wyraźnie w letnim splicie nie spisują się tak jak by sobie tego życzyli, zajmują trzecie miejsce w swojej grupie z 3 porażkami i 2 wygranymi. Na przeciwko beniaminek tego splitu Mysterius Monkeys ,również nie powalają formą ostatni wygrali na Ninjas in Pyjamas, ale to jedyna wygrana. Liczę tutaj na słabszą formę G2 i pewien aspekt na górnej alei zespołu
Mysterious Monkeys wystąpi nasz rodak Kikis na przeciw niego stanie Expect. Kikis wywalczył pierwsze zwycięstwo w europejskich lcs dla organizacji G2 Esport , po czym rozstał się z organizacją na rzecz Expecta. Dzisiaj zobaczymy pierwsze ich starcie na scenie esportowej , na pewno jest to ważny mecz dla Polaka i może nie wyszarpie zwycięstwa ale ugra jedną mapę. Moja pierwsza analiza za drobne pozdrawiam.
⛔100 - Nieregulaminowy bukmacher
 
D 0

dzeszki

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, MŚ U-21
Godzina : 20:00
Spotkanie : Polska - Brazylia
Typ : Polska -1,5
Kurs : 2.20
Bukmacher : Totolotek

Jak dla mnie faworyt jest jeden i jest nim Polska. Mamy wielu chłopaków, którzy przegrali więcej niż połowę sezonu w niezłych klubach w PlusLidze. Myśle, że to doświadczenie i ogranie na arenie międzynarodowej zaprocentuje w dzisiejszym meczu. Dodatkowo w naszym zespole jest wielu walczaków. Będą podwójnie zmotywowani, aby zdobyć kwartet w swoim roczniku. Jak na razie w Polsce zawodzi atakujący Ziobrowski, ale mam nadzieję, że w końcu pokaże wszystkim co potrafi, jeśli nie to mamy dobrze grającego zmiennika Domagałe. Brazylia jak do tej pory dobrze prezentuje się na mistrzostwach, ale uważam, że w finale zameldują się Polacy.
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Witajcie ! Długo zatanawiałem się co podać na dzisiejszy dzień,ale w ostateczności zdecydowałem się na taki zakład,gdyż uważam,że to grzech aby nie skorzystać ;)
Dyscyplina: Siatkówka-Euroliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Dania-Macedonia
Typ: Macedonia -1.5 Handicap Setów
Kurs: 2.25
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Nie wiem co jest nie tak z tym meczem-kurs powinien oscylowac na taki handicap w okolicach 1.60-1.70 a taki kurs jest na czyste zwycięstwo Macedończyków. A warto przypomnieć iż jeszcze wczoraj kurs na wgraną Macedonii wynosił aż 2.10,jednak spadł i będzie spadał do wieczora-nie widzę innej opcji. Duńczycy to nie jest naród siatkarski-porażki z takimi drużynami jak Izrael chwały im nie przynoszą. Osobiście najlepszy mecz jaki widzialem w ich wykonaniu był to mecz z Serbami,gdzie przegrali 0:3 jednak zaprezentowali na prawdę solidną siatkówkę. Natomiast z Czarnogórcami już w tym sezonie przegrali 2:3 i 0:3.
Czarnogórcy natomiast to zespół,który powoli przebija się w Europejskiej siatkówce. Najgorsze w tym sezonie,gdzie przegrali 4 mecze z rzędu mają juz za sobą,ale nie przegrali z byle kim,bo Czesi to na pewno nie jest mega słabeusz ;) Warto natomiast dodać,że potrafili na wyjazdach ograć takie zespoły jak Bułgaria,a więc o czymś to znaczy na pewno ;)
Liczę dziś na wynik 1:3- w tym kursie bez dwóch zdań mamy Value ;)
Pomogłem? - Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39; ;)
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
Natomiast tak na Marginesie lubiącym wysokie kursy proponuję spróbować:
Ca San Migule-Midland TYP: Zywiestwo Midland KURS: 4.90 ( Argentyna )
SV Allerheiligien-Grazer AK TYP: Grazer Lub Remis KURS: 5.00 ( Towarzyskie )
Gdybym mial 50 postow to dalbym typ na Live z tych dwoch spotkan,ale nie mam wiec podpinam tutaj-kursy przesadzaone.
⛔100
 
Z 3

zjadacztematu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Estonia 1 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Tartu JK Tammeka - Parnu Linnameeskond
Typ: over 4.5
Kurs: 3.05
Bukmacher: Expekt
Witam w dalekiej bądź niedalekiej Estonii, 7 druzyna tabeli Tammeka gra z czerwoną latarnią ligi czyli z Parnu
Parnu dotychczas w 16 meczach straciło 64 gole co daje srednią 4 na mecz, co prawda wygrali w ostatniej kolejce WYJAZDOWEJ z SIllamae na ale to 8 druzyna ligio bilansie bramek 18:38 w 16 meczach.
Średnia bramek spotkań z udziałem Parnu prawie 4.9
Tammeka szczególnie ofensywą nie grzeszy w 16 meczach 15 bramek ale tutaj myślę,
Średnia bramek spotkań z udziałem Parnu prawie 2,7
Myślę jednak, że ten over zostanie pokryty.
Powodzenia
⛔100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina ; Zuzel 1 liga
Godzina; 17,00
Spotkanie; Krakow-Pila
Typ; Krakow
kurs; 1.8
bukmacher ; fortuna
Analiza
Zalegle spotkanie w 1 lidze zuzlowej. Obie ekipy raczej juz dojezdzaja sezon i play offy im nie groza. Krakow postanowil jezdzic skladem oszczednosciowym bez Haugaarda i Nicholsa. Jada mlodymi Dunczykami ktorzy niezle zaprezentowali sie w ostatnim meczu z Bydzia. Tacy jezdzcy dwojko jedynkowi. Do tego niezle u siebie jezdzacy Koza i lider M.Szczepaniak. Juniorzy sa jacy sa, jednak Pila ma jeszcze gorszych. Oby sie dzisiaj nikomu nic nie stalo. Pila to juz wogole ma zapasc. Bez juniorow , fatalnie jezdzacymi Szczepaniakiem i Tarasienko , coraz gorzej jezdzacym Cyferem, Gapinskim ktory jezdzi bardzo asekuracyjnie i albo zrobi 2 albo 12. Jeden Kosciuch jest pewnym graczem na dzis. Ide w bardziej wyrownana ekipe z Krakowa.
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Eastbourne, Debel Kobiet
Godzina: 17:00
Spotkanie: Hingis/Chan - Barty/Dellaqua
Typ: DW 2:0
Kurs: 2,10
Analiza:
Hingis i Chan to dla mnie najlepsze zestawienie w kobiecym tenisie od kilku lat. Rozdzieliły się siostry Chan a Hingis opuściła Mirze i wyszło to na dobre chyba wszystkim. Znakomicie wygląd ta para, uzupełnia się wkażdym aspekcie gry. Dla mnie są one głównymi faworytkami do zwycięstwa w Wimbledonie, który rozpoczyna się już w poniedziałek. Barty/Dellaqua na pewno solidna para, ale nie tak dobra jak dzisiejsze rywalki. Jest to finał, więc gramy ostrożnie, ale moim zdaniem jest w tym kursie spore value. Powodzenia!
Zły zapis typu (braku podanego bukmachera)
⛔100
 
wafelkowyw 0

wafelkowyw

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis -Challenger Mediolan
Godzina:
17.30
Spotkanie:
Pella - Robredo
Typ:
1
Kurs:
1.56
Bukmacher:
1xbet
Analiza:
Połfinał Challengera w Mediolanie. Spotykają się dwaj gracze, których ulubioną nawiechrznią jest mączka. Skłaniam się ku wygranej Guido Pelli, jest to gracz o dużym potencjale, który powoli wraca do formy. W tym sezonie dotarł do finału turnieju rangi ATP w Monachium, pokonując m.in. Fognini&#39;ego, Chunga ulegając w finale A.Zverev&#39;owi. W tym turnieju rozegrał 3 mecze, dopiero w ostatnim zagrał na swoim poziomie gladko pokonując swojego rywala 6-1 6-1. Z drugiej strony Tommy Robredo, który próbuje powrócić do pierwszej setki rankingu po przerwie. Już wiekowy, nie prezentuje takiej jakości jak kiedyś. Warto odnotować pokonanie Dimitrova w Marrakechu, ale poza tym nie może przebić się dalej niż pierwsze rundy. Tutaj w Mediolanie podobnie jak Pella wygrał 3 mecze, ale stracił więcej gemów.
Podsumowując, myślę, że Pella w końcu sięgnie po zwycięstwo w turnieju rangi Challenger, których ma w swoim dorobku wiele, aby powrócić do pierwszej setki rankingu ATP.
Robredo mnie nie przekonuje, moim zdaniem nie stać go na wyższe cele z racji formy, która kształtuje się wraz z jego wiekiem (36lat).
Moja pierwsza analiza, mam nadzieję, że udana.
Pozdrawiam.
✅
56

 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Dart, European TOur
Godzina: 21.30
Spotkanie: Michael van Gerween - Vincent van der Voort
Typ: VVV (+4.5)
Kurs: 1.61
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Przesadzone kursy, ewidentnie! MVG to MVG, gniecie wszystkich na swojej drodze ale dawać aż 1.61 na to, że Vincent wygra conajmniej 2 legi? Nie lubię mówić o promocjach i lokatach, bo kiedyś się na tym przejechałem, ale tutaj widzę turbovalue! Spójrzmy na 2 rundy, a dla MVG pierwsze podczas ostatnich ET. 6-1, 6-2x2 oraz 6-3. Tylko w Austrii nie dał reprezentantowi gospodarzy ugrać 2 legów. Jeżeli chodzi o resztę spotkań to jego przeciwnikami nie byli żadni wybitni zawodnicy, a mianowicie Brown, Ronny oraz Henderson. W mojej opinii żaden z tych zawodników nie jest lepszy od VVV, a nawet odważyłbym się powiedzieć, że to Holender jest największym nazwiskiem w tym zestaiwneiu. Wczoraj mega dobry mecz przeciwko Reyesowi na średniej 92 oraz 67% na dablu. Panowie znają sie jak łyse konie i nie widzę opcji żeby MVG tego nie wygrał, ale 2 legi powinien oddać swojemu rodakowi. TURBO VALUE!
⛔100
 
M 62

morskiroman

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkówka, Liga Europejska 01/07/2017 Męzczyzn
Godzina: 19:00
Typ: Dania-Macedonia, Macedonia to win 3-0
Bukmacher:Expekt
Kurs @5,50
Zaskakujacy wysoki kurs u tego buka przy porownaniu do całorocznego(@4,33), obserwowalem te rozgrywki, Ukraina zwyciezca tamtej grupy bardzo ledwo pokonał runner-upa Szwecje, grupę w której Macedonia wygrala wszystkei 3 mecze legitymując się bilansem 18:3 w setach. Widząc ten typ, chciałem zagrać w dziale -1,5 ktory dosc solidnie zagralem u calorocznego jak i zwycietswo Macedonii. Niestety ktos ubiegl mnie z analiza wiec musze zagrac nieco bardziej ryzykowniej, kurs 5.5 przy porownaniu tych druzyn to dla mnie mocne value, ktore jest zdecydowanie bardziej prawdopodobne niż ukazuje to kurs
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / MŚ U19
Godzina: 20:30
Spotkanie: Egipt U19 - Portoryko U19
Typ: (-3,5) Portoryko win
Kurs: 1,92
Bukmacher: Unibet
Witam,
Po dlugiej rozlace z typowaniem, powracam tylko w jednym celu, podawaniu najlepszych typów w danym dniu, co w rezultacie moze dac tylko hajs i pierwsze miejsce.
Do rzeczy bo moj mecz za chwilę sie rozpoczyna.
Nie jestem znawca gier juniorskich, co nieco jednak sie orientuje, i opierajac swoja wiedze na tym co prezentuja w szczegolnosci seniorskie reprezentacje obu nacji, to typ moze byc tylko jeden.
Ponadto obie reprezentacje na tym szczeblu ostatnio miały okazję się mierzyć, wygrana zespolu z Ameryki 99-71 bodajże.
Wiekszy potencjal po stronie Portoryko, koszykowka to jedna z najbardziej cenionych dyscyplin tego kraju, mysle ze dzis bedzie to widac na parkiecie i po wyniku.
POWODZENIA ☺
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom