>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 1.07.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
A 144

askania

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Hiszpania - Rosja
Typ: Wynik 1 połowa - Hiszpania
Kurs: 2.10
Bukmacher: Forbet
Chyba wszystko już o tym meczu zostało napisane. Faworytem jest oczywiście Hiszpania. Ja osobiście uważam, że dla Rosji niewyobrażalnym sukcesem jest wyjście z grupy lecz nie oszukujmy się nie mają zawodników by przeciwstawić się Hiszpanii. To jednak nie ten poziom nie ta liga. Zmiana trenera przed Mundialem u Hiszpanów - widać że Hierro dociera się z piłkarzami i z meczu na mecz jest lepiej. Zaryzykowałbym nawet do przerwy handi - 1,5 dla Hiszpanów ale zagram bezpiecznie. Rosja ok jest gospodarzem ale nawet 12 zawodnik w postaci publiczności nie pomoże ???? . Powodzenia
⛔100
 
D 219

dolgo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Itf kobiety Torun
Godzina: 10:00
Spotkanie: Krejcikova-Sramkova
Typ: liczba setow 3
Kurs: 2.36
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzis na naszej rodzimej ziemi w Toruniu final Pan pomiedzy B. Krejcikova 201 w rankingu WTA a R.Sramkova 290 WTA. Obie Panie prezentuja zblizony poziom i tego tez spodziewam sie w dzisiejszym spotkaniu, licze na zaciety pojedynek. Zarowno Sramkova jak i Krejcikova nie mialy wiekszych trudnosci w tym turnieju tylko raz tracac seta Krejcikova z Kolodziejova a Sramkova z Honcova, ogladalem wczorajszy mecz Krejcikova z nasza Kawa i Krejcikova turniejova jedynka jest spokojnie do &quot;ugryzienia&quot; Kawa nie ugrala nic wiecej w tym meczu tylko i wylacznie z wlasnej winy, Krejcikova miala przestoje okresy slabej gry ktore Kawa nie wykorzystala, dzisiaj Sramkova ktora prezentuje przynajmiej poziom 2 razy lepszy od Kawy bedzie duzym zagrozeniem dla Czeszki. Licze na 3 sety
⛔100
 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chorwacja - Dania
Typ: Dania
Kurs: 5,30

Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dzisiaj idzie masówka na Chorwatów, to ja w takim razie idę pod prąd. Duńczycy do tej pory z dwiema strzelonymi i jedną straconą bramką. Widać że defensywa spisuje się bardzo dobrze, a czyste konto w meczu z Francją może imponować. Dzisiaj pewnie znowu będą grali defensywną piłkę i nastawią się na kontrataki. Chorwaci natomiast jak na razie imponują. 6 strzelonych i jedna stracona bramka mogą robić wrażenie. Szczególnie wszyscy się zachwycają wygraną nad Argentyną, ale kto oglądał ten mecz to wie iż rozmiary wygranej nie odzwierciedlają tego co się działo na boisku. Argentyna prowadziła grę, a Chorwaci kontratakowali i stąd te 3 bramki. Dzisiaj już tak nie będzie i to raczej Modrić i spółka będą zmuszeni do ataku pozycyjnego, a przeciwnik będzie grał z kontry. Właśnie tutaj upatruję szansy dla Danii i sądzę że mecz zakończy się niskim rezultatem. Typuję 1;0 dla Danii, a jak będzie zobaczymy?
⛔100
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ - 1/8
Godzina: 16:00

Spotkanie: Hiszpania - Rosja
Artem Dzyuba (Rosja) Ilość celnych strzałów na bramkę
Typ: over 0.5
Kurs:
2,00

Bukmacher: Unibet
Dość ciekawy zakład rzucił mi się w oczy przeglądając ofertę na dzisiejszy mecz gospodarzy MŚ w pojedynku z faworyzowanymi Hiszpanami.
Rosjanie jeśli chcą pozostać w turnieju to muszą dzisiaj coś strzelić bo liczyć na 0:0 z Hiszpanami może się źle skończyć, bo pewnie Hiszpanie prędzej czy później coś strzelą.
Artem w turnieju ma na koncie dwie bramki, czy dzisiaj coś dołoży? Tego nie wiem, ale na pewno będzie próbował, by zakład wszedł wystarczy, że odda jeden celny strzał na bramkę, mając 194 cm wzrostu na pewno niebezpieczny będzie ze stałych fragmentów gry na które Rosja dzisiaj będzie mocno liczyć.
Kurs 2,00 na takie zdarzenie uważam za mocno atrakcyjny, z bardzo dużą szansą powodzenia bowiem napastnik bardzo dobrze dobrze czuję się na tych mistrzostwach, do tego sam pochodzi z Moskwy gdzie dzisiaj na Łużnikach będzie rozgrywany ten mecz.
Pozdrawiam.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chorwacja - Dania
Typ: Chorwacja wygra i powyżej 2.5 bramek w meczu
Kurs: 3.35
Bukmacher: forbet
Analiza:

Dużo już o tych dzisiejszych meczach zostało powiedziane i większość fajnych zakładów zostało już zaproponowanych, jednak ja dziś postawię na zespół Chorwacji i również to, iż padnie powyżej 2.5 bramek w meczu. Jak dla mnie zespoły Chorwacji, Belgii i Francji są głównymi kandydatami do zdobycia tytułu i myślę, że któryś z tych zespołów będzie nowym Mistrzem Świata. Ekipa Chorwacji wypoczęta po ostatnim meczu, gdyż jak pamiętamy ostatni mecz grali w mocno rezerwowym składzie. Dziś na murawę wychodzi wypoczęty, głodny gry zespół, który wie, że może namieszać na tych Mistrzostwach. Chorwacja to nie tylko ogromny potencjał, wspaniałe indywidualności, siła i technika, ale też wspaniale zgrana ze sobą ekipa, która walczy do samego końca. Dzisiaj stawiam na nich i liczę na sporą liczbę bramek pomimo tego, że w Danii na bramce stoi wspaniały Kasper Schmeichel ????
⛔100
 
fini 84

fini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chorwacja - Dania
Typ: Chorwacja i Poniżej 3,5 bramek
Kurs: 2,18
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Temat MŚ rozłożony na czynniki pierwsze przez użytkowników, w szczególności, gdy typ wstawiam w dniu meczowym. Faza pucharowa, więc mnogość zdań na temat formy i siły danych reprezentacji, jednak, co do tego meczu większość jest zgodna, a odpowiedzią jest- Chorwacja.
Dania, jako nasz bezpośredni rywal w eliminacjach wyglądała bardzo solidnie, jednak podobnie, jak nasza reprezentacja na imprezie wygląda już dużo gorzej i to na tym w szczególności opieram ten typ. Wymęczone zwycięstwo 1:0 z Peru, gdzie przeciwnicy przestrzelili karnego, remis w meczu Australią 1:1, jedynie dzięki fenomenowi Eriksena i dobra podkładka z Francją na 0:0. Rozważam możliwość ekonomicznej gry w fazie grupowej, co zaprezentował np. Urugwaj, czy Francja ale moim zdaniem w przypadku Danii wynika to z ich formy.
Zderzenie braku argumentów ze strony Duńczyków z perfekcyjnie spisującą się Chorwacją jest dla mnie jednoznaczne. Na temat Chorwacji w dzisiejszych typach zostało powiedziane już wszystko, ja tylko podsumuję, niesamowita kontrola nad meczem, doświadczenie, wyrachowanie i fakt, że wiedzą po co wychodzą na boisko i co chcą zrobić to argumenty, które moim zdaniem są nie do podważenia przez reprezentację Danii. Spodziewam się podobnego spotkania, jak w meczu z Nigerią, gdzie Chorwacja będzie realizować swoje założenia taktycznie nie dając Danii szans na zmianę wizerunku tego meczu i ostatecznie pewne zwycięstwo Chorwatów z 0 z tyłu. Bardzo ciekawy bet na multiwynik Chorwatów 1:0, 2:0, 3:0, jednak wykorzystany już w propozycjach.
Pozdrawiam :highhive:
⛔100
 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ - 1/8
Godzina: 16:00

Spotkanie: Hiszpania - Rosja
Typ: over 10,5 Rzutów Rożnych
Kurs:
2,00

Bukmacher: 1xbet
O godzinie 16 dojdzie do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy reprezentacjami Hiszpanii oraz gospodarzy Mistrzostw - Rosji . Obie drużyny w swoich dotychczasowych meczach dostarczali kibicom duże emocji i ciekawych akcji oraz bramek . Hiszpania dotychczas wygrała z Iranem 1:0 oraz zanotowała dwa remisy , 3:3 z Portugalią oraz 2:2 z Marokiem . W tych meczach Hiszpanie mieli kolejno 5 z Portugalią , 6 z Iranem i 7 z Marokiem rzutów rożnych . Rosja w fazie grupowej wygrała 2 mecze , 5:0 z Arabią Saudyjską na otwarcie Mundialu , 3:1 z Egiptem oraz przegrała mecz z Urugwajem 3:0 . Rosja miała w tych meczach kolejno 6, 7 i 2 rzuty rożne . Dziś już nie będzie kalkulacji . Obie drużyny zagrają ofensywnie , co będzie przekładało się na liczbę sytuacji podbramkowych i , na co mam nadzieję , liczbę rzutów rożnych , ponieważ typuję zakład powyżej 10,5 rzutów rożnych w tym spotkaniu . Powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - M.Ś 2018 Rosja
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chorwacja -Dania
Typ: over 2.5 i obie strzelą/Tak
Kurs: 3,20
Bukmacher: fortuna
Analiza:
1/8 finałów M.Ś w Rosji.
Chorwacja po 3 wygranych meczach i 7-1 w golach.Gwałt na Messim i sp-ce 3-0.To solidna drużyna z plejadą gwiazd....Modrić,Rakitić,Mandźiukić,reszta to też górna półka.
Dania po 2 słabych meczach i ,,cyrku,, 0-0 z Francją awansowała dalej.Ich główna siła to Eriksen z Tottenhamu,do gry wraca również Poulsen i Kvist.
Analitycy zwracają uwagę na małą ilość straconych goli przez obie ekipy.Po jednym i to z karnych.
Tylko,że teraz to już puchary.Dania w ostatnich 4 meczach gdzie awansowała do play off w M.Ś może się pochwalić bilansem 19 goli/straconych i strzelonych razem/.Emocjonujące spotkania z dużą ilością goli.
O Chorwatów się nie boję,swoje strzelą.
Obie drużyny mają ochotę na 1/4 finału,ale żeby wygrać trzeba strzelać gole.Większe szanse daję Chorwatom,ale 2-1 dla każdej ze stron pokrywa już mój typ.
Wczoraj festiwal strzelecki i dużo emocji.Mam nadzieję,że dzisiaj obejrzymy również ciekawe widowisko.
Proszę o usunięcie tego posta z jutra,pomyliłem datę,dzięki
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja 2 liga
Godzina : 17:30
Spotkanie : Landskrona BoIS - Östers IF
Typ : BTTS
Kurs : 1,67
Bukmacher: 1xbet
Typ wyżej z Baseballa zostanie usunięty przez administrację ze względu na przełożenie spotkania. Oto typ zastępczy na dziś:
Kolega „Stanley 63” ładnie opisał to spotkanie i w zupełności się z nim zgadzam, jeżeli ktoś szuka konkretnego kursu to można szukać go w jego typie, bo Osters ma ogromne szanse by tutaj wygrać. Ja idę jednak w inną stronę czyli strzelanie bramek. Landskrona zagrało u siebie 7 meczy, tak samo jak Oster na wyjeździe i gospodarze tylko w 1 z tych 7 nie strzelili gola(0:0 z Halmstad – nie trafili tam karnego), tak samo jak Osters na wyjazdach (3:0 z Halmstad). Osters natomiast dwukrotnie też nie traciło bramki na wyjazdach i wygrywali do 0, ale myślę, że atak Landskrony jest w stanie przełamać tutaj defensywę przyjezdnych. Osters prezentuje się ostatnio bardzo dobrze, zupełnie przeciwnie niż dzisiejsi gospodarze, jednak co ich łączy to to, że obie te ekipy są z gatunku tych, które potrafią stwarzać sobie sytuacje podbramkowe. Jeżeli tylko nie wyjdą na boisko zbyt zachowawczo, to myślę, że co najmniej po golu sobie wpakują, bardzo dużo jednak zależy, kiedy padnie pierwsza bramka
Liczę w tym spotkaniu na gole.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅67
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
boleq4 4,3K

boleq4

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chorwacja - Dania
Typ: powyżej 9.5 rożnych
Kurs: 1.97
Bukmacher: lvbet

Analiza:
Znowu ide w strone rożnych w spotkaniu Duńczyków. Jak już wcześniej pisałem Dania w eliminacjach 6.08 rożnego na mecz a na mundialu 4,3,7 rożnych mimo iż nie musieli atakować w ani jedym spotkaniu. Chorwacja na mundialu 5,2,6 rożnego na mecz i jak spojrzymy na spotkania chorwatów to pada sporo rożnych. Dodając na skrzydle Perisica który potrafi zrobić różnice i często biegnie pod linie końcową żeby dośrodkować sam nabije pare. Jeszcze to jest spotkanie w którym któraś drużyna odpada więc nie będzie kalkulacji i grania zachowawczo tylko jak któraś z drużyn zdobędzie bramke mecz sie otworzy dzięki czemu będzie sporo akcji podbramkowych.
⛔100
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chorwacja - Dania
Typ: powyżej 1.5 kartki Chorwacja
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Witam.Dzisiaj idę w kartki graczy z Chorwacji. Mecz o wejście do ćwierćfinału. Spodziewam się mnóstwa walki w środku pola. Chorwaci faulują i to czasem bardzo ostro. Moim zdaniem powinni mieć już czerwoną kartkę za mecz z Argentyną.Co poza tym? Sędziuje im pan który prowadził mecz Szwecji z Meksykiem i pokazał 5 żółtych kartek,więc to na plus. W każdym meczu Chorwaci dostają przynajmniej 2 kartki więc to dla mnie także dobra wiadomość. Brzydkie faule,pyskówki taki jest ich już charakter. Może pod koniec jakaś gra na czas? Kto wie. Jeśli by nie awansowali dalej to spodziewam się nawet 5 żółtych więc o 2 jestem spokojny. Powodzzenia
⛔100
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norway » Eliteserien
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ranheim - Start
Typ: Ranheim over 1.5 gola
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś całą uwagę zwrócę na rozgrywkach ligowych w Norwegii gdzie w Elitereserien jak i w 1 Division rozgrywana będzie kolejna kolejka ligowych zmagań. Na początek najwyższa klasa rozgrywkowa i pojedynek rewelacji czyli ekipy Ranheim, która zmierzy się z słabiutką drużyną IK Start. Gospodarze spotkania w poprzednim sezonie zajęli czwarte miejsce w 1 Division co dało im awans do półfinałów play-off, a tam trafili na ekipę, która zajęła czternaste miejsce w Eliteserien. W pierwszym spotkaniu Ranheim przegrał na wyjeździe 1:0, a w rewanżu mimo starań nie umiał doprowadzić do remisu. Zbawienie nadeszło dopiero w końcówce spotkania gdzie karnego wykorzystał Karlsen (w 87 minucie) co pozwoliło im doprowadzić do dogrywki, a potem do karnych. Ostatecznie Ranheim wygrał jedenastki w stosunku 5:4 i awansował po kilku latach do najwyższej klasy rozgrywkowej w Norwegii. W okienku transferowym klub praktycznie niczego nie pozmieniał w kadrze - ojcowie sukcesu przedłużyli kontrakt natomiast do klubu przyszło kilku zawodników jednak nie były to transfery najwyższej klasy, jednym z ciekawszych transferów było sprowadzenie z ligi MLS a dokładniej z Toronto obrońce Øyvind Alsetha jednak w tym sezonie w wyjściowej jedenastce pojawił się tylko dwukrotnie. Więcej szans dostał jak na razie sprowadzony z Levanger obrońca Erik Tonne, który zagrał w tym sezonie w czternastu spotkaniach wpisując się czterokrotnie na listę strzelców. Ranheim na papierze był skazywany na szybki spadek - brak dobrych transferów i pozostanie większości zawodników z 1 Division miał dać im szybki spadek jednak to co oni wyprawiają od początku sezonu to jest coś niemożliwego. Po czternastu ligowych spotkaniach zajmują trzecie miejsce dające awans do eliminacji Ligi Europejskiej. Jak na razie wygrali osiem spotkań, dwukrotnie zremisowali i cztery razy przegrali. Dodatkowo są jedną z najlepiej skutecznych ofensyw w lidze - strzelili do tej poty dwadzieścia pięć bramek co daje średnio 1,79 bramek na mecz i jest to najlepsza do tej pory średnia w lidze. Troszeczkę spuścili z tonu ostatnimi czasy ponieważ w pięciu ostatnich kolejkach trzykrotnie wygrali i dwukrotnie przegrali jednak pojedynki w których schodzili z murawy jako przegrani zostały rozegrane na boiskach rywali. W ostatniej kolejce przegrali wyjazdowe spotkanie z Strømsgodset, które strzeliło aż trzy bramki nie tracąc żadnej. Na szczęście dzisiaj Ranheim zagra na swoim stadionie gdzie na siedem spotkań wygrali pięć oraz zanotowali po jednym remisie i porażce. Warto zwrócić na średnią bramek zdobywanych przez gospodarzy ponieważ wynosi ona aż 2,57 (osiemnaście bramek straconych), dodatkowo we wszystkich spotkaniach (oprócz porażki) strzelili minimum dwie bramki. Bardzo dobra postawa ofensywy drużyny jest dużym plusem, jednak minusem jest postawa defensywy ponieważ w siedmiu spotkaniach nie zachowali ani jednego czystego konta - stracili dziesięć bramek co daje średnią 1,43 straconych bramek na mecz. Ogólna średnia bramek zdobywana przez Ranheim i ich rywali wynosi aż 4 bramki na mecz. Start IK pojawił się w Eliteserien również po awansie, jednak w porównaniu do ich dzisiejszego rywala Start zajął drugie miejsce co dało im awans bezpośrednio. W kadrze ekipy Startu doszło do sporych zmian - po awansie większość podstawowych zawodników postanowiła odejść lub nie został z nimi przedłużony kontrakt - odeszli między innymi Steffen Skålevik (11 spotkań / 10 bramek), pomocnik Guðmundur Kristjánsson (21 spotkań), pomocnik Niels Vorthoren (27 spotkań / 9 bramek), napastnik Dennis Antwi (18 spotkań / 5 bramek), obrońca Rolf Vikstøl (19 spotkań) oraz fiński obrońca Tapio Heikkilä (25 spotkań / 2 bramki). Oczywiście po stracie tak wielu zawodników klub postanowił sprowadzić wielu zawodników z innych klubów, udało się nieco wypełnić dziurę po tych zawodnikach, a z klubem podpisał kontrakt między innymi Elliot Käck, który w poprzednim sezonie grał jako obrońca Djurgården, niemiecki bramkarz Jonas Deumeland, który został sprowadzony z drugiej drużyny Greuther Fürth, obrońca Damion Lowe, który niegdyś grał w amerykańskiej MLS oraz napastnik Kevin Kabran ściągnięty po dobrym sezonie z Brommapojkarna. Oczywiście transferów było znacznie więcej jednak te, które wymieniłem były najbardziej interesujące. Nikt po takich transferach nie oczekiwał od klubu, że będą oni bić się o mistrzostwo jednak też nikt nie spodziewał się, że po czternastu kolejkach będą na miejscu, które daje im spadek do 1 Division. Jak na razie wygrali tylko trzy spotkania, dwa zremisowali i aż dziewięciokrotnie przegrali. Oprócz tak złego bilansu Start jest drużyną, która jest drugą najgorszą defensywą w lidze ponieważ do tej pory straciła dwadzieścia osiem bramek co daje średnio 2 stracone bramki na mecz. Po fatalnej grze w pierwszej części sezonu zaczęli coś grać, w pięciu ostatnich kolejkach zdołali dwukrotnie wygrać, raz zremisować i przegrali tylko dwa razy - jednak wszystkie zdobyte punkty miały miejsce w spotkaniach domowych i to z ekipami, które zajmują miejsca w środkowej części tabeli. Jeśli spojrzymy na spotkania wyjazdowe to zobaczymy bilans jednego remisu i pięciu porażek. W tych spotkaniach strzelili tylko dwie bramki natomiast stracili ich aż czternaście co daje średnio 0,33 strzelonych bramek i 2,33 straconych bramek. Co ciekawe ekipa Startu po raz ostatni w Eliteserien spotkanie wyjazdowe wygrało w maju 2015 roku (sezon 2015-2016 grali w Eliteserien) i od tego momentu kontynuują serię trzydziestu spotkań bez zwycięstwa w najwyższej klasie rozgrywkowej! co więcej od zwycięskiego pojedynku tylko w jednym spotkaniu zdołali zachować czyste konto. Może to nie jest statystyka na której podpieram mój tym, a raczej ciekawostka. Oba zespoły raczej w pełnym zestawieniu. Na papierze trudno byłoby wybrać zwycięzce tego pojedynku natomiast patrząc co robi ekipa Ranheim w lidze jak i w spotkaniach domowych to dzisiejsza strata punktów z taką ekipą jak Start będzie dużą niespodzianką. Dodatkowo sądzę, że gospodarze strzelą dzisiaj co najmniej dwie bramki tak jak to robili w sześciu spotkaniach.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chorwacja - Dania
Typ: X/1
Kurs: 3,80
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Witam. Dziś kolejne mecze 1/8 MŚ. O ile wg mnie w meczu Hiszpania-Rosja możemy być świadkami niespodzianki to myślę, że reprezentacja Chorwacji powinna uporać się z Danią. Jak łatwo zauważyć większość drużyn podchodzi do swych potyczek defensywnie, zwłaszcza Dania, która odniosła skromne zwycięstwo 1:0 z Peru, tylko zremisowała z waleczną Australią 1:1 i umownie bezbramkowo zremisowała z Francją. Gdyby jednak Francuzi z Danią zagrali na 100% jak choćby z Argentyną to jestem przekonany, że wynik byłby inny. Wg mnie takie oszczędzanie sił Duńczykom nie wyjdzie na dobre. Chorwacja nie kalkulowała w fazie grupowej. Mimo tego że po rozgromieniu Argentyny miała pewny awans i mimo tego, że wyszła w połowie rezerwami to pokonała rewelację EURO 2016- Islandię. Chorwacja jest w gazie. Mając znakomity środek pola z Modriciem na czele. Co jednak warto zauważyć to drużyna drugich części spotkań. I z Islandią i z Argentyną po 1 połowie był wynik 0:0. Podobnie by było z Nigerią gdyby nie bramka samobójcza. Identyczna sytuacja ma miejsce w przypadku Danii. wszystkie 1 połowy fazy grupowej na remis. Wg mnie pierwsza połowa 0:0 lub 1:1 a ostateczny wynik 2:1 lub 3:1 dla Chorwacji.
Powodzenia!
⛔100
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Swiat - Mistrzostwa Świata - Play Off
Godz: 16:00
Spotkanie: Hiszpania - Rosja
Typ: Hiszpania/Hiszpania
Kurs: 2.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na kolejny mecz 1/8 fazy pucharowej w którym na Łużnikach w Moskwie spotkają się Hiszpania oraz gospodarz Mistrzostw Świata czyli Rosja.
Hiszpania wygrała swoją grupę B wygrywając z Iranem oraz remisując z Portugalią oraz Marokiem natomiast Rosja uplasowała się na 2 pozycji w tabeli grupy A wygrywając z Arabią Saudyjską oraz Egiptem i przegrywając z Urugwajem.
Co można powiedzieć o obu reprezentacjach po fazie grupowej to to że Hiszpania awansowała a awans Rosji to trochę niespodzianka chociaż gospodarz jeszcze nigdy nie przegrał swojego 1 meczu na turnieju ale grupa Rosji była słaba po za Urugwajem.
Moim typem na to spotkanie jest już prowadzenie Hiszpanii do przerwy i utrzymanie wygranej po końcowym gwizdku w meczu bo co by nie mówić Hiszpania nadal bardzo mocna z Diego Costą do tego Isco, Iniesta, Alba i w bramce De Gea a Rosja wiadomo gospodarz ale tutaj się zatrzymają i nawet Putin im na trybunach nie pomoże i powinni raczej się modlić o jak najmniejszy wymiar kary bo już Urugwaj pokazał Rosji w ostatnim grupowym starciu że nie są tak mocni tylko mieli po prostu słabych rywali w swojej grupie i to wyjdzie też w tym spotkaniu i mój typ ma sporą szansę wejścia.
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ 2018
Godzina: 16:00
Spotkanie: Hiszpania - Rosja
Typ: Rosja powyżej 16,5 fauli (z ew. dogrywką)
Kurs: 1,65
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Faworyt w tym spotkaniu oczywisty ale czy tak będzie to się okaże. W tym meczu wybieram typ na faule ale te popełnione przez Rosjan. Wszyscy doskonale wiedzą jak grają Hiszpanie, cała masa podań i to na połowie przeciwnika, Rosjanie będą zmuszeni dzisiaj do głębokiej defensywy i ich jedyną szansą wydaje się, że może być twarda gra w obonie i przy odbiorze piłki i próba zaskoczenia rywali z kontry. Co prawda sędziuje Kuipers, który pozwala na bardzo dużo na boisku ale dzisiaj wydaje mi się, że będzie zmuszony odgwizdywać faule popełniane przez Rosjan, którzy będą w nie wkładali wiele agresji.
Dotychczas Rosjanie wyglądali w tej statystyce następująco: 22 faule z Arabią, 11 z Egiptem i 18 z Urugwajem. Hiszpanie byli faulowani 12 razy z Portugalią, 14 z Iranem i 17 z Maroko.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel PGE Ekstraliga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Częstochowa - Leszno
Typ: Leszno
Kurs: 1,70
Bukmacher: efortuna
Opis:
Nowy miesiąc = nowy JA. Postaram wrócić się do formy z Maja, gdzie zakręciłem się w czołówce. Zaczniemy miesiąc od żużla. Dziś można śmiało mówić o hicie, ponieważ lider przyjeżdża do drużyny z 4 miejsca w tabeli. Tor bardzo dobry dla gospodarzy, gdzie jeszcze w tym sezonie nie przegrali, ale kiedy jak nie dzisiaj. Do Włókniarza przyjeżdża najlepsza drużyna w Polsce. Para juniorów Leszna: Kubera i Smektała powinni zdobyć swoje punkty, a mogą powalczyć nawet z seniorami z Czewy. Skład Włókniarza jest dosyć mocny: Madsen, Musielak, Miedziński, Zagar no i Lindgren, który jednak już troszkę przyhamował z formą z początku sezonu. Niestety po drugiej stronie barykady są przyjezdni. Ponieśli ostatnio porażkę i dziś będą chcieli udowodnić, że to tylko był wypadek przy pracy. Doświadczenie Hampela i Kołodzieja, młodość Piotrka Pawlickiego, szaleństwo Emila Sajfutdinowa oraz już wspominałem o młodych gniewnych Kuberze, Smektale i Kurtzie. To jest mieszanka wybuchowa i wydaje mi się, że juniorzy zrobią swoje, a seniorzy zdetronizują Lindgrena i wygrają w Częstochowie około 47-43. W meczu w Lesznie padł wynik 53-37 dla Unii, i mam dziwne przeczucie, że dziś może się skończyć ponownie zwycięstwem Unii.
⛔100
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, MŚ
Spotkanie: Hiszpania - Rosja
Typ: Wygrana do zera dowolnej drużyny - Tak
Kurs: 2,08
Godz: 16:00
Bukmacher: 1xbet

Ja gram tak ok Hiszpanie w obronie popełniają błędy statystycznie De Gea jest jednym z najgorszych bramkarzy turnieju ale tutaj jest przepaść pomiędzy obiema ekipami.Rosjanie bardzo duzo biegają to jest taka maksyma Czerszesova zeby walczyć nie odpuszczać wszystko bazuje na przygotowaniu fizycznym ale tutaj wyjcie po prostu różnica piłkarska.Sborna ma doświadczony skład ale starawy (super graja Galavin i Fernadez bez nich nie ma kamandy Stanisława) Costa i spółka będą sobie grali swoje klepali do oporu w dziadka a za meczą rywala i Rosjanie zaczną popełniać błędy które zostaną bezlitośnie wykorzystane.Rosjanie zostali upokorzeni przez rezerwy Urugwaju który nie oszukujmy sie gra piłkę defensywna oparta na obronie ok czerwona kartka pomogła ale...Hiszpania gra cały czas piłka cały czas szuka wymienia te podanie na malej przestrzeni.Nie wiem co by sie musiało stać zeby była duza niespodzianka i odpadniecie Hiszpanii z turnieju własnie z Rosja.Hiszpania jak zagra słabo czy popełni jakiś błąd który moze skutkować utrata bramki to Hierro ma możliwości zmian -Hiszpania jak na razie gra na przysłowiowe pól gwizdka ale teraz żarty sie skończyły będą grac cierpliwie długo piłka az w końcu zmęczą napoczyna rywala i go skończą.Rosjanie nie sa wstanie grac przez 90 minut czy dłużej idealnie w defensywie na poziomie takich ekip jak Urugwaj grupę mieli przeciętna w sparingach grali bardzo słabo tutaj kibice za wiele nie pomogą jeszcze wytworzy sie sztuczna większa presja.Rosja juz swoje zrobiła wyszła w dobrym stylu z grupy z przeciętniakami. Hiszpania -Urugwaj to nie ta polka poziom.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Hiszpania - Rosja
Typ: Hiszpania strz. w obu połowach
Kurs:
2,55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Stawiam zdecydowanie w stronę Hiszpanów dziś.
Rosja bardzo defensywnie nastawiona, D. Cheryshev zasiada na ławce to pokazuje, że Rosja gra tylko i wyłącznie na obronę nic więcej.
W Hiszpanii również zmiany, za Inieste wchodzi M. Asensio dla mnie jest to bardzo dobra opcja.
Urugwaj już pokazał jak mocna jest Rosja 3:0 dziś Hiszpania będzie chciała jak najszybciej strzelić gola i wyjść na prowadzenie dlatego stawiam także, że strzelą w obu połowach.
Jestem przekonany, że Hiszpania przejdzie dalej już po 90 minutach meczu.
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, MŚ
Godzina: 16:00
Spotkanie: Hiszpania - Rosja
Typ: Hiszpania i powyżej 2,5
Kurs: 2,43
Buk: LVBET
Mimo niezłej gry Rosjan w fazie grupowej i faktu że są gospodarzami, faworytem tego spotkania jest Hiszpania. Ja jestem wielkim fanem Hiszpanów na tym turnieju (właściwie na każdym turniejem, oczywiście po Polsce), dlatego niepokojący jest dla mnie fakt przeciętnej gry defensywy, mimo tak obrzydliwie mocnego potencjału personalnego. Dlatego wydaje mi się że będzie to spotkanie pod dyktando zespołu z Półwyspu Iberyjskiego. To Hiszpanie będą przez większość spotkania dyktować warunki tego spotkania, natomiast Rosjanie raczej skupią się na kontrataku, co z resztą mówi nam skład Stanislava Czerczesova na to spotkanie z trójką obrońców, co mocno sprzyja takiej właśnie grze.Rosja nie dysponuje najlepszą obroną. Bardzo wolni, mało zwrotni stoperzy z Ignasheviciem na czele będa mieć masę problemów z szybką grą z pierwszej piłki Hiszpanów, co powinno przynieść 2-3 bramki dla gości. Rosja natomiast będzie kontrowac i mnogość błędów w defensywie Hiszpanów może przynieść jakąś bramkę dla Sbornej.
⛔100
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata - Rosja 2018
Godzina: 20:00 CET
Spotkanie:
Chorwacja - Dania
Typ: Najwięcej rzutów rożnych - Dania (przy remisie zwrot)
Kurs: 2,55
Bukmacher: betsafe
Analiza:

Myślę, że szanse są dużo bardziej wyrównane niż wskazują kursy. Przede wszystkim Duńczycy poza Eriksenem i może Jorgensenem to drużyna złożona z solidnych, wybieganych ale jednak rzemieślników bazujących na swoich atutach fizycznych, wolicjonalnych, ale też schematach taktycznych. Co sprawia, że stałe fragmenty gry, kornery czy wolne, mają opracowane do perfekcji i przynoszą im sporo goli. Tym bardziej powinno to być widoczne przeciwko przewyższającej ich wyszkoleniem ekipie Chorwacji, po prostu najłatwiej stworzyć sytuację bramkową poprzez stały fragment gry. Typ o tyle ciekawy, że można się spodziewać że rozpędzeni Chorwaci szybko obejmą prowadzenie i wtedy Duńczycy pójdą odważniej do przodu i o rogi będzie łatwiej. Do tej pory Dania na mundialu 7 rogów z Peru, 3 z Australią i 4 z Francją. Chorwaci mają tyle atutów czysto piłkarskich, że nie muszą dążyć do najprostszych środków stworzenia zagrożenia pod bramką rywala, ich linia pomocy i ataku robi to sama z siebie. I to widać po ich liczbie rogów: 6 z Nigerią, 2 z Argentyną i 5 z Islandią i w dwóch tych meczach ich rywale mieli więcej rogów. Myślę, że najbardziej prawdopodobny scenariusz na ten mecz zwiastuje podobną sytuację i to Duńczycy wywalczą więcej kornerów.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU MUNDIAL 2018
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom