>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 1.08.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nożna , LM - Kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sheriff Tiraspol - Qarabag
Typ: Tiraspol
Kurs: 3.15
Bukmacher: :*Sts
Analiza :
Masówka na Azerów haha. Owszem, u siebie dominowali, byli dużo lepsi, ale szkoda że nikt nie zauważył, że to Tiraspol został skręcony przez sędziego. Bardziej ewidentnego karnego dawno nie widziałem, wjazd centralnie w nogi. Polecam skrót. Również poprzedniego meczu Karabachu z Gruzinami na wyjeździe, którzy wchodzili jak w masło w ich obronę.
Tiraspol to drużyna własnego boiska, z Kukesi stworzyli sobie masę sytuacji, cuda wyczyniał w bramkarz Albańczyków, 1-0 to był najniższy wymiar kary. Z kolei na wyjeździe to Mołdawianie zostali stłamszeni.
Jak dla mnie wielce prawdopodobne, że scenariusz się powtórzy.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
dexter7 86

dexter7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: S. Tiraspol (Mda)-Qarabag (Aze)
Typ: Qarabag wygra drugą połowe
Kurs: 2.87
Bukmacher: Fortuna
Analiza:Witam ja podobnie jak wiekszosc uczestników wezme dzis pod lupe spotkanie kwalifikacji do prestiżowej Ligi Mistrzów. Nie wiem czy dla was ale dla mnie kurs 2,40 na czysta wygraną Azerów to czyste Value nie mowiac juz o awansie po 1.60 czysta lokata gdyz biorac pod uwage nawet remis &quot;bramkowy&quot; to oni sa blizej spotkan z Juve Chelsea czy Realem w sierpniu. Ja niestety nie moge dac czystej wygranej ani awansu bo &quot;koledzy&quot; mnie wyprzedzili wiec gram ze wygraja druga polowke czuje obrone Czestochowy do 45 min a potem trening Strzelecki zawodników Gurbanova
typ też opieram że w pierwszym meczu ststystyki drugiej połowy wyglądy następują:
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna-Finlandia-2liga
Godzina : 17:30
Spotkanie : Oulu AC vs Honka FC
Typ : Honka FC
kurs : 1,85
Bukmacher : totolotek
Analiza :
Gospodarz spotkania rozegral w lidze do tej pory 14 spotkan i zdobyl 25 punktow ( 7-4-3 ) bramki 21:16, zajmuje 4 pozycje w dziesiecio zespolowej lidze.U siebie zanotowal na 6 meczy 11 punktow ( 3-2-1 ) i bramki ( 6-4 ).Ostatni mecz u siebie zremisowal 0:0 z TPS Turku,Oulu AC to druzyna grajaca w miare solidnie i rowno zarowno u siebie jak i w meczach wyjazdowych na co wskazuja jej statystyki.Natomiast druzyna gosci Honka rozegrala mecz wiecej w lidze i z 31 punktami jest obecnie 2 w tabeli ( 9-4-2 ) bramki 30:9.W 8 swioch spotkaniach wyjazdowych zgromadzila 14 punktow ( 4-2-2 ) i bramki 11:5.Oststni swoj mecz wyjazdowy tez zremisowala jak i druzyna gospodarzy 0:0 z druzyna Ekenas IF.Przy wygranym dzisiejszym spotkaniu zespol jak na razie zajmie pozycje lidera wyprzedzajac TPS Turku o 1 punkt ( Turku jednak rozegrala juz 17 spotkan ligowych).
Dlatego z dzisiejszej ubogiej oferty Totolotka wybralem ten mecz stawiajac na wygrana gosci czyli Honke.
pozd. i powodzenia.
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - European Championship U19, Kobiety
Godzina: 19:00
Spotkanie: Francja K - Dania K
Typ: Francja +2,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: forBet
Witam wszystkich w kolejnym nowym miesiącu, na dzisiaj przygotowałem bardzo interesujące spotkanie z piłki ręcznej kobiet U19, a kursy które zostały wystawione przez bukmacherów są mocno rozbieżne i tak naprawdę nie wiem z czego to wynika gdyż ja tutaj szanse dla jednej i drugiej reprezentacji widzę takie same 50/50. Będzie to jedno z wielu na dzisiaj zaplanowanych meczów, jednak ja zdecydowałem się pojedynek pomiędzy reprezentacją Francji, a Danią. Bardzo dziwny jest dla mnie kurs na czystą Francję bo obecnie oscyluje w 4,20 a reprezentacja ta gra bardzo solidnie na tym turnieju co mogą świadczyć ich wyniki, z Serbią wygrały 26:21, pózniej pokonały Niemki 23:24, a w ostatnim meczu mierzyły się z Hiszpanią którą rozbiły aż 25:37 miałem możliwość oglądania tego spotkania i to co prezentowały przeszło moje najśmielsze oczekiwania w pozytywnym oczywiście znaczeniu, a powiedzmy sobie szczerze że z reprezentacjami jakimi przystało im się mierzyć były jednymi z lepszych. Dla porównania Dania miała o wiele łatwiejszą drogę i ciężko powiedzieć o ich prawdziwej formie bo z żadną reprezentacją z górnej półki nie grała, na otwarcie mierzyły się z Portugalią którą rozbiły 32:16, następnie z Czarnogóra 18:26 i w ostatnim meczu ze Słowenią 26:20 dlatego nie rozumiem czemu Francja skazywana jest na pożarcie, która na pewno łatwo skóry nie sprzeda i nie zdziwię się jeśli wygra ten mecz. Moja propozycja skierowana jest w stronę bardziej bezpieczniejsza, czyli +2,5 dla Francji po bardzo przyjemnym kursie 1,95. Fajną alternatywną opcją na ten mecz jest jeszcze podwójna szansa na trójkolorowe, więc też można sobie zagrać bezpieczniej niż na czystą jedynkę lecz do mnie najbardziej przemawia dzisiaj opcja handicapu bo mecz na pewno nie będzie łatwy i trudno będzie komuś tutaj odskoczyć na więcej niż dwie bramki.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Reczna - Kobiety
Godzina: 19:00
Spotkanie: Francja u19-Dania u19
Typ: Zwyciestwo Francji
Kurs: 4.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
No nie-nie uwierze w taki rozstrzal kursow na te ekipy. Oczywiscie-Dunki i Rosjanki sa absolutnymi faworytami do zlota,ale Francuzki rowniez broni latwo nie zloza. Francja jest zawsze niebezpieczna-niezaleznie czy graja mezczyzni czy kobiety-z ta druzyna nalezy sie liczyc zawsze. Powodem,dla ktorego rowniez ide w zwyciestwo Francji jest fakt,ze Dunki mialy poki co duzo slabszych rywali,a mimo to graly ultra mocnymi ustawieniami-nie wiem,chyba chcialy dac pokaz sily,bo nie wiem w jakim celu wystawiac pierwsza szostke na taka ekipe jaka jest Portugalia.. Francuzki natomiast pokonaly takie ekipy jak Niemki czy bardzo wysoko Hiszpanki-obie ekipy moze nie prezentuja sie piekielnie mocno na tym turnieju,ale sam fakt w jakim stosunku pokonaly Hiszpanki jest dla mnie dosc znaczacy. Styl w jakim zagraly te spotkanie byl na prawde kapitalny.
Wazne jest rowniez iz Francuzki potrafia sie dostosowac i do defensywnego i do foensywnego stylu. Dania prezentuje ten drugi,a wiec mecz bedzie ciekawy.
Szczerze mowiac zastanawialem sie rowniez nad Czarnogora,ale tutaj ryzyko bedzie duzo wieksze.
Moja stawka: 2/10.
Pomoglem? Wcisnij prosze ,,dzieki&#39;&#39;.
Typujacym i Grajacym zycze ,,Powodzenia&#39;&#39; !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Kitzbuhel Austria
Godzina: 11:00
Spotkanie : Giraldo - Haase
Typ: 1
Kurs: 2.85
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Kurs na Giraldo spada. Nie dziwie sie gdyz w bezposrednich pojedynkach Giraldo z Haase na ziemnej wygrywał w przeciagu 6 lat aż 3 razy wszystko na ziemnej nawierzchni. Mimo ze Haase jest bardziej doświadczony to gra Giraldo mu nie pasuje zreszta Haase ostatnio bez formy mysle ze kurs warty ryzyka. Giraldo to stary wyga tenisa mysle ze nie da sie stlamsic juz na poczatku turnieju. Powodzenia!!
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Zuzel -Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Vetlanda - Rospigarna
Typ: J.Doyle OVER 2,5 zwycięstw (wszystkie starty)
Kurs: 2.00
Bukmacher: STS
Analiza:
12 kolejka Szwedzkiej ligi Żużlowej.
Elit Vetlanda faworyzowana zmierzy się na własnym torze z Rospigarną.
Typ że J.Doyle wygra przynajmniej 3 biegi - chodzi o wszystkie starty.
Doyle na tą chwile to najlepszy zawodnik ligi Szwedzkiej - średnia 2,4.
Wyjazdowa również bardzo dobra bowiem - 2,25.
Doyle to zawodnik który raczej nie współpracuje z partnerem, to indywidualista.
Faktem jest ze zmaga się z kontuzja i w ostatnim meczu Polskiej ligi nie zachwycił ale dziś ściga się w Szwecji i uważam ze jest wielce prawdopodobne ze wygra minimum 3 biegi.
Za rywali będzie miał min Vaculika w 1 biegu,Hampela w 6 biegu, w 9 biegu Zmarzlika, w 13 Hampela, może również pojechać jako RT jeśli goście będą przegrywać min 8 punktami oraz jeszcze w biegu 15.
Ostatnie wyniki Doyle na wyjeździe jeśli chodzi o ligę Szwedzka to:
13 pkt z Pitagerną (3 wygrane biegi),14 pkt z Indiaderna (4 wygrane biegi),z Masarna i Dackarna nie startował (ZZ), z Lejonen 9 pkt ( 2 wygrane biegi).
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Towarzyski, Klubowy
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Pescara – Andria
Typ: over 3 azjan
Kurs: 2.00
Bukmacher: 1XBET
Analiza:
Znowu dziwne kursy dla mnie za wysokie ale polecą łeb na szyję za chwilę. Pescara tragiczny sezon w Seria A który oczywiście zakończyli spadkiem z katastrofalnym wynikiem punktowym 15 punktów. Beznadziejni w defensywie bilans 83 bramki stracone patrząc na bramki zdobyte z ekip walczących o ligowy byt to byli najlepsi ale to zasługa końcówki sezonu i momentu w którym ekipę ponownie przejął Zdenek Zeman. To trener ultra ofensywny jego ekipy taktycznie bardzo wysoko ustawione, naciskające już na połowie rywala to sprawia że te mecze są bardzo otwarte z dwoma wariantami albo sami strzelają masę bramek albo idzie w drugą stronę i tracą na potęgę. Zeman został w zespole tak więc Pescara przez cały sezon z tym trener na radarze overowym. Rozpoczynają okres przygotowawczym tak więc bez ciśnienia, trener będzie testował przydatność graczy i sprawdzał nowe warianty a tych zdecydowanie więcej będzie w ofensywie, jestem pewien ze ten skład będzie mocno pomieszany co przy takiej taktyce zdecydowanie pogubi ten zespół w destrukcji, w ataku powinni mieć swoja zawziętość. W pierwszym sparingu ograli przedstawiciela Seria C Teramo 3:1. Co do dzoiseijszego rywala, nie znany na co dzień Seria C, ostatni sezon to walka w środku tabeli i to by było .Nie ukrywam po prostu że kluczem do tego typu jest postać Zemana i jego sposobu gry już od kilkunastu lat patrzę co i gdzie ten trener trenuje i przyznam że w całym rozrachunku gry na bramki w tych starciach jestem na plusie.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Audi Cup
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bayern Monachium - FC Liverpool
Typ: Bayern Monachium win (Handicap 0:1)
Kurs: 2.25
Bukmacher: forBET
Analiza:

Kolejny prestiżowy turniej towarzyski, w którym biorą udział cztery znakomite zespoły.
Mecz, który wybrałem to pojedynek mistrza Niemiec: Bayern Monachium z angielską drużyną: FC Liverpool.
Stawiam tutaj na drużynę z Niemiec, gdyż występują oni jako gospodarze imprezy.
Jest to na pewno duża przewaga nad pozostałymi, co widać w poprzednich edycjach tego turnieju, w których to
gospodarze triumfowali aż trzykrotnie. Poza tym Bayern dokonał teraz dobrych wzmocnień drużyny i na pewno
będą chcieli chwilę przed rozpoczęciem sezonu zgrać się na 100%.
Oby z fartem, powodzenia ????
⛔100
 
ricklfc 59

ricklfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie Bayern : Liverpool FC
Typ: Liverpool FC
Kurs: 4,90
Buk: ForBet
Witam!
Jestem zaskoczony tak wysokimi kursami na The Reds. Oczywiście Bayern to niezwykle silna ekipa, przemawia za nimi atut własnego boiska, ale jeśli spojrzymy na ich dotychczasowe przed sezonowe spotkania to po prostu wypadają przeciętnie i grają w kratkę. Przegrali z Interem, Milanem, w wygranym meczy z Chelsea też zagrali nie równo. Czy atut własnego boiska sprawia że są aż tak znaczącym faworytem? Nie wydaję mi się, zwłaszcza że po drugiej stronie stanie drużyna Kloppa która jest wyjątkowo skuteczna w presezonie. Oczywiście nie grali z tak uznanymi markami jak Bayer, jednak udowodnili że strzelać bramki potrafią. Do drużyny powrócił Sadio Mane, który razem z Coutinho Firminho i Salahem na pewno sprawią duże problemu defensywie Bayeru. Lekkie urazy wyleczyli Lovren i Millner, o ile powrót tego pierwszego nie daje spokoju w defensywie LFC to Millner będzie wsparciem ciągle nie najlepiej sprawującej się def Liverpoolu.
Typ jest ryzykowny, ale uważam że kurs warty zagrania, ewentualnie bezpieczniej można zagrać over bramkowy.
Z fartem!
✅390
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna -Finlandia II liga
Godzina : 17:30
Spotkanie : Oulu AC : Honka FC
Typ : over 3.5 gola
kurs : 2.99
Bukmacher : Fortuna
Powinno być ciekawe spotkanie , 4 drużyna Oulu podejmuje wicelidera , co prawda różnica punktowa jest dosyć wielka bo aż 9 pkt ale z drugiej strony to Honka ma dwa mecze więcej rozegrane , w pierwszym meczu Honka lekko łatwo i przyjemnie pokonała Oulu u siebie 4:0 i co ciekawe wszystkie 4 bramki padły w drugiej połowie w przeciągu 20 minut , dziś liczę że kibice także mogą chyba liczyć na sporo bramek , Oulu u siebie na 5 meczy 1 porażka natomiast goście na wyjazdach 4-2-2 , goście mają szansę na liderowanie jak już wspomniał kolega wyżej i zapewne będą chcieli wygrać to spotkanie no i patrząc na zdobycz bramkową mają miano najskuteczniejszych ponieważ zdobyli do tej pory 30 bramek , co do Oulu to ci mają 20 zdobytych i 16 straconych tak więc zapowiada się na parę łądnych bramek !
✅199
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Audi Cup
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bayern Monachium - Liverpool
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.51
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Kurs na początek miesiąca może nie za duży ale wielce prawdopodobny. Dziś ogólnie oferta mizerna jest dlatego korzystam z tego typu. Typ do dubla w sam raz.
Wszyscy doskonale wiemy, że mecze towarzyskie są grane bardziej ofensywnie a w dodatku gdy zagrają dwie ofensywne drużyny, które strzelają bardzo dużo bramek.
Bayern nie może zaliczyć do udanych przedsezonowego tourne gdzie na 4 mecze przegrali aż 3.
z Arsenalem 1:1 (1:2 po karnych), porażka sromotna 0:4 z Milanem, jedyna wygrana z Chelsea 3:2 i porażka z drugim Włoskim zespołem Interem 0:2.
Liverpool mecze towarzyskie grali z dużo mniej wymagającymi drużynami - 5 meczy wygrali i 1 remis 0 porażek.
3:0 z Sydney, 4:0 z Tranmere, 1:1 z Wigan, 2:0 z Crystal Palace, 2:1 z Leicester i 3:0 z Hertha.
Do Bayernu przyszli tacy piłkarze jak: Tolliso czy James do Liverpoolu przeszedł super szybki Egipcjanin Salah.
Pewnie zobaczymy w tym meczu sporo zmian ale na bramki pewnie nie będziemy narzekać. Wolę pobrać obie strzelą niż wygrana Bayernu po tym samym kursie patrząc na to jak się póki co prezentują.
Powodzenia
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 3. Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: SV Wehen Wiesbaden - SpVgg Unterhaching
Typ: 1
Kurs: 1,94
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Po dwóch kolejkach Wehen jest liderem rozgrywek z kompletem punktów i bez straty bramki. W pierwszym spotkaniu pokonali u siebie FC Carl Zeiss Jena 1-0 a w 2 kolejce na wyjeździe wygrali z VfL Osnabruck 4-0. Goście z kolei w pierwszym spotkaniu przegrali na wyjeździe z drugą drużyną Werderu Brema 0-3, a w 2 kolejce pokonali u siebie SC Karlsruher 3-2. Ja w tym meczu idą w stronę gospodarzy. Ich skład z tamtego sezonu wiele się nie zmienił i jest to bardzo zgrany ze sobą zespół. W tamtym sezonie zespół na koniec rozgrywek zajął 7 miejsce a w tych rozgrywkach wystartował bardzo dobrze zdobywając komplet punktów w 2 kolejkach i nie tracąc jeszcze bramki. Wydaje się, że Wehen w tym sezonie może zająć wyższe miejsce jak w sezonie ubiegłym. Gospodarze zatrzymali kręgosłup drużyny, ci najlepsi w drużynie zostali i przez to piłkarze na starcie sezonu tak dobrze się prezentują, bo nie musza się ze sobą zgrywać. Każdy wie o co w drużynie chodzi i to jest chyba ich najmocniejsza strona, to zgranie. Unterhaching to z kolei beniaminek 3 ligi, w tamtym sezonie zespół wywalczył awans i teraz gra szczebel wyżej. Goście też specjalnie składu z tamtego sezonu nie zmienili i też jest to zgrana ze sobą drużyna tyle tylko, że kadrowo dla mnie zespołem mocniejszym jest Wehen i stąd typ na zwycięstwo gospodarzy. Podejrzewam, że goście na wyjazdach będą mieć problemy a jak już będa punktować to głównie na własnym stadionie. Pokazały to zresztą te dwie kolejki, kiedy w pierwszym spotkaniu Unterhaching został rozbity przez drugą drużyną Werderu 0-3 czyli jeden z najsłabszych zespołów 3 ligi w tamtym sezonie, bo Werder na finiszu rozgrywek zajął 17 miejsce czyli jedną lokatę przed strefą spadkową. W drugim meczu z kolei Unterhaching u siebie wygrał nieoczekiwanie z Karlsruher. Myślę, że tak głównie w tym sezonie będzie, że u siebie drużyna ta będzie punktować ale na wyjazdach będzie miała problemy. Wehen kadrowo jest zespołem mocniejszym i u siebie powinien z tym przeciwnikiem zdobyć 3 punkty. Jest to bardzo poukładany zespół, zgrany ze sobą i doświadczony w tej lidze i fajnie jest budowany z rozsądkiem. Dla mnie gospodarze są tutaj faworytem i w stronę ich zwycięstwa idę.
✅94
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, mecze towarzyskie
Godzina:19:30
Spotkanie: Borussia Dortmund - Atalanta
Typ: Borussia do przerwy
Kurs: 2,00
Buk: Fortuna
Analiza:
Jeden z ostatnich sprawdzianów obu zespołów przed startem sezonu, zwłaszcza dla trzeciej drużyny ostatniego sezonu Bundesligi, która sezon rozpocznie meczem o Superpuchar Niemiec z Bayernem Monachium. Zawodnicy z Bergamo to rewelacja poprzedniego sezonu Serie A, gdzie zakwalifikowali się do Europejskich pucharów co jest wielkim osiągnięciem dla tego klubu. Po takim sezonie, kiedy zespół typowany do walki o utrzymanie nagle stawia opór potentatom jak ti zwykle bywa większość zawodników odchodzi do innych klubów. Odeszli (Paloshi, Viviani, Kessie, Conti). Mimo wielu spekulacji Borussii nie opuścił Aubameyang czy Wiegl. Do zdrowia wrócił Sven Bender, do treningu wraca powoli Mario Gotze po problemach z metabolizmem. Borussia ma niesamowicie szeroki i wyrównany skład, chyba nikt w Europie nie ma tak dogodnej sytuacji kadrowej jak Peter Bosz będzie miał w tym sezonie. Dzisiaj zapewne od początku Borussia wyjdzie w najmocniejszym zestawieniu z Aubameyangiem, Schurle, Weiglem, Piszczkiem, Sokratisem czy Dembele i zapewne już w pierwszej połowie pokaże swój wielki potencjał i pokaże że jest już gotowa do sezonu. Powodzenia!
⛔100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Burton - Leicester
Typ: 2
Kurs: 1,65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam po dłuuugiejj przerwie.
Śledzę wyniki i to, co się dzieje teraz w meczach towarzyskich na bieżąco. Dzisiejszy typ nie jest może wybitnie wysoki, ale Lisy po ostatniej przegranej i remisie odkują się w dzisiejszym meczu z ekipą Burton. Lester zagra jeszcze sparing czwartego z Monchengladbach a potem na otwarcie ligi mecz z Arsenalem na wyjeździe.
Dzisiejszy sparing to test dla nowych obrońców Lisów, wierzę, że obrona jak i bramkarz w dzisiejszym meczu nie zawiodą. Poza tym nie wypada nie strzelić w 3 meczu z rzędu bramki, nawet, jeżeli jest to sparing. Myślę, że wynik 0:2 albo 1:2 jest tu całkiem realny.
Powodzenia…
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - ME U19 Kobiety
Godzina: 17:00
Spotkanie: Niemcy - Czarnogóra
Typ: powyżej 44,5 goli
Kurs: 1,75
Bukmacher: Expekthttps://forum.bukmacherskie.com/1xbet
Analiza:
Kolejny dzień zmagań w ME kobiet U19 już w rundzie głównej. Przegrany w tym meczu pozbawi się szans na awans do półfinałów.
Niemki jak na razie notowały odpowiednio 41, 47 i 46 goli w meczu. Ich rywalki 41, 44 i 36 goli.
Dotychczas obydwie reprezentacje spotkały się raz również na ME U19 w 2015 gdzie Niemki wygrały 29:26. Co prawda ten wynik nie ma żadnego znaczenia w dzisiejszym meczu, podaję go tylko czysto statystycznie.
Myślę, że te 45 bramek dziewczyny dzisiaj uzbierają wszak jak już wspomniałem porażka w zasadzie kończy przygodę drużyny przegranej z ME.
Niemki w dotychczasowych 3 rozegranych meczach tą linię 2 razy przekroczyły, gorzej wygląda sytuacja w przypadku rywalek - na 3 mecze ani razu nie przekroczyły tej linii.
Dzisiaj jednak mam nadzieję, że zagrają bardziej skutecznie i postawią się Niemką, które są zdecydowanym faworytem jeżeli chodzi o wygraną.
✅75
 
makaveli23 76,3K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nożna , Malezja Puchar
Godzina: 15:00
Spotkanie: T-Team - Negeri Sembilan FA
Typ: T-Team wygrana jedną bramką
Kurs: 3.75
Bukmacher: : unibet
Analiza :
Kursy wystawione na to spotkanie nie oddają formy jaką prezentują obydwa zespoły, gdzie T-Team, w ostatnich 5 spotkaniach nie zdołał wygrać i posiada bilans 0-1-4 z 16 straconymi bramkami w tych spotkaniach. W tym pucharze zostają na ostatnim miejscu z bilansem w grupie 0-2-2 z 10 straconymi bramkami. Fakt ze 3 pozostale druzyny w tej grupie rowniez nie blyszcza daje im szanse na wykaraskanie sie z tej pozycji jesli zaczną wygrywać 2 ostatnie mecze wraz z tym dzisiejszym to moze nawet awansują. Goscie jak juz mowilem sa w lepszej formie w ostatnich 5 meczach osiagneli 2 wygrane u siebie. Na wyjazdach grają padakę w tym sezonie mimo ze wczesniej w tym roku w poprzednim sezonie wygrywali nie wiem co sie z nimi stało w tym sezonie. Wszystko wskazuje na to ze wyjazdowa forma i bilans h2h pomiedzy tym zespolami (gdzie widac przewage TTeam ale nie wielką wygranymi jednobramkowymi jak juz)da dzisiaj od dawna oczekiwane i wazne zwyciestwo gospodarzom co pozowli im ruszyć z marazmu w jaki się wpętali w ostatnim czasie.
⛔100
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nożna Audi Cup
Spotkanie: Bayern - Liverpool
Typ: Obie drużyny strzelą bramke
Kurs: 1,59
Bukmacher: : Bet At Home
Analiza :
Witam, na dzisiaj obrałem ten mecz bo wydaje mi się bardzo przyjemny do grania. Dwie bardzo dobre drużyny zmierzą się ze sobą na neutralnym boisku. Może zacznę najperw od tej pierwszej. Bayern od 2 meczy u siebie nic nie strzelił, dodatkowa presja która działa bardzo mobilizująco. Może Lewy dzisiaj dorzuci jakąś bramę. Ostatni mecz z Milanem bardzo ciężko przegrali 4:0, porażka niesamowita ale trzeba się po takim meczu podnieść. Dzisiaj jest do tego dobry dzień. Według bukmacherów faworytem w tym meczu jest Bayern. Może i tak jednak moim zdaniem kurs nie jest warty zagrania, jednak jestem przekonany, że bawarczycy dzisiaj strzelą bramkę, może nawet więcej niż jedną a Liverpool dorzuci swoją cegiełkę. Liverpool strzelał w 8 ostatnich meczach, z czego w niektórych kończyło się to 3-4 golami. Bayern przeciwnik z wyższej półki, jednak ostatnie mecze pokazują problemy w defensywie. Życzę powodzenia.
Powtórzony typ
⛔100
 
mezamorto_ 35,3K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna -Liga Mistrzów-Kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie:Tiraspol-Qarabag
Typ:Obie druzyny strzela gola-TAK
Kurs:2.10
Bukmacher:Fortuna
Analiza:

Mecz w sumie trudny do przewidzenia dlatego bukmacherzy wystawili takie wyrównane kursy.W pierwszym meczu Qarabag był bardzo nieskuteczny,bardzo...i po cichu liczę ze zostanie za to skarcony w tym meczu.
Obie ekipy sa słabe czyli trafił swój na swego,wiec graja o miejce w Lidze Europy.
Karabach u siebie gral bardzo ofensywnie jednak szczęście i obrona Mołdawian byla dosc szczelna.
W tym meczu sadze ze bedzie inaczej tym razem Sheriff gra u siebie i to bardzo duzy atut, tym razem oni beda atakowac,co przy przecietnej obronie Azerskiej przyniesc moze skutek.
Obie ekipy maja o co walczyć,maja wyrównane składy,wystarczy jeden gol z ktorejs strony i sadze ze posypia sie bramki.Osobiście stawiałem na Over2,5 ale mysle ze BTS będzie bezpieczniejszy.Stawiam na wynik 2-1 dla którejś z ekip.
Powodzenia.
✅110
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: ????Washington, 2. round, hard
Godzina: 22:00
Spotkanie: Sock J. - Copil M.
Typ: over 20,5
Kurs: 1.56
Bukmacher: fortuna
Sock(19) jest niewątpliwie faworytem tego spotkania.Gra u siebie. W tym roku hard (22/6). Wygrane Auckland i Delray Beach,pokazał sie w Indian Wells.Co do jego możliwości,to nie ma wąpliwości ;) ale ostatnio formy nie widać. Porażki z Ofnerem(157) na Wimbledonie, Veselym(48) na French Open,ostatnio na hardzie w Atlancie gładko z Edmundem(41)
Copil(90) to solidny ,regularny tenisista hard (8/5) Nie cyrkuje na korcie,nie ma miażdzących przestojw, dobrze trzyma podanie. Jak popatrzymy na ostatnie spotkania to over 20 mamy w 5 meczach Copila. Biorąc pod uwagę formę Socka i regularność Copila stawiam tutaj na zacięte spotkanie. Są spore szanse na tie break
✅56
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom