>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.09.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
B 18

braves

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Towarzyskie
Godz: 20:45
Spotkanie Holandia-Grecja
Typ: Holandia
Kurs 1.45
Bukmacher: Unibet

Analiza: Po nieudanych eliminacjach do Euro 2016 przyszedł czas na eliminacje do MŚ 2018. Holandia to już nie ta drużyna co ponad rok temu. Zaczęli grać bardziej konsekwentnie i wyniki są tego rezultatem. Oranje rozegrali już sześć spotkań kontrolnych (Po el. Euro 2016) i wygrali aż cztery z nich, także z naszą ekipą Adama Nawałki. Wszystkie drużyny, z którymi mierzyli się Holendrzy zagrały na Mistrzostwach Europy, a zespół Blinda przegrał tylko z gospodarzami tej imprezy.
Natomiast ostatnie wyniki Grecji wyglądają następująco:

24/03/2016 19:00 Towarzyskie Grecja 2 - 1 Czarnogóra
29/03/2016 19:30 Towarzyskie Grecja 2 - 3 Islandia
04/06/2016 12:00 Towarzyskie Australia 1 - 0 Grecja
07/06/2016 12:00 Towarzyskie Australia 1 - 2 Grecja

Tutaj nawet nie chodzi o wyniki Grecji, ale o sam styl gry i formę zawodników, która moim zdaniem jest przeciętna.
Dlatego mój typ to WYGRANA HOLANDII

⛔100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Belgia vs Hiszpania
Godzina: 20:45
Typ: Remis
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza: Odbardzo dawna Belgia nie wygrała z Hiszpanią, natomiast remis między tymi dwoma ekipami miał miejsce w 1995 więc także bardzo dawno. A że ja lubię grać coś co od dawna nie miało miejsca to tutaj obstawiam remis. Mimo tego jak już ktoś miałby tu wygrać myślę że bukmacher nie pomylił się i w roli faworyta jest Belgia. Skład wcale już nie gorszy od hiszpanów. Hiszpanie nie mają już tak spektakularnej ekipy jak chocby jeszcze 5 lat temu a belgowie wręcz przeciwnie chyba nigdy nie mieli w swoich szeregach aż takiego potencjału. Narazie jednak nie mogą go potwierdzić, na Euro zawiedli w meczu z Walią i przegrali go aż 1:3. Był wielki niedosyt, dziś napewno Hazard,Lukaku i spółka będą chcieć przypomnieć się swoim kibicom i pokonać wreszcie hiszpanów. Wszystko łądnie pięknie ale myślę że najpewniejszy tutaj jest remis i go gram.

⛔100
 
carmensandiego 72

carmensandiego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18:45
Spotkanie: Hiszpania U21 - San Marino U21 (Kwalifikacje do ME U21)
Typ: Gole - over 8,5
Kurs: 5,50
Bukmacher: betclic
Analiza:

Kolega wyżej dobrze zauważył, sprawdziłem statystyki, zgadza sie. Hiszpania do najgorszy przeciwnik dla san marino, chlopakow z podwórka, będą musieli sie dużo nabiegać za piłką przez co ich morale upadna i zmęczą się po 60 minucie. Hiszpanie urządzą sobie festiwal, bo kazdy bedzie chcial strzelić, młodzi ludzie = szaleni. Ofensywny futbol gospodarzy, a san marino no cóż, będą się cieszyć jak zdobędą chociaż bramke.

⛔100
 
columbia 347

columbia

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US Open
Godzina: 19:00
Spotkanie: Radwanska - Broady
Typ: wygrana Broady
Kurs: 10.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W końcu musi się skończyć maraton Iski. Grała wielkie G na cegle i trawie. Olimpiada to wielki Wstyd (ponownie). A teraz biega jak Wariatka w Cincinnati i New Haven. Nagle działa serwis i w obronie jest nie do zaje... . Nagle wraca siła do łapki. To się musi skończyć w końcu i nie będzie to Halep czy Kerber a Broady. Ta Pani to odpowiednik minimum Opelki z ATP a nawet wyżej jak Anderson ,Querrey czy Isner. Ona ma już 26-27 lat i jest bardzo obyta. Teraz wystrzeliła z formą. To wielka chuda baba z tkzw. dużym trzepnieciem w lapie. Będzie chciała pożreć Iske w calosci. Naprawdę jej gra robi duże wrażenie. Ląduje na returnie na pełnej ... Ciśnie ile fabryka daje. Stara się to załatwić na jeden maks dwa strzaly. Serwisowo to Ivan Ljubicic. Serwuje w tkzw punkt. Kursiwo jest mega !

⛔100
 
Semtex 248K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje do MŚ
Godzina: 22:00
Spotkanie: Boliwia - Peru
Typ: Peru over 1.5 gola
Kurs: 3.0
Bukmacher: Bet365

Boliwia gra tragicznie nie ma co się czarować dlatego idę w typ na bramki Peru, nie mówię żęby wchodzić w to jakoś grubo ale do dubla z Chile warto próbować. Peru jeśli chce myśleć o awansie to z takim zespołem jak Boliwia, która strasznie kuleje, musi łapać komplet pkt i reperować statystyki bramkowe. Mają Guerrero z Flamengo który jest w dobrej formie i powinien wykorzystywać sytuacje bramkowe. Do tego Boliwia na ostatnie 15 meczy wygrał tylko jeden z Wenezuelą, a pozostałe 14 przegrała i straciła w tych 15 meczach 39 bramek no więc jak tego nie zagrać po takim kursie.

⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: :tenis Tenis - US Open 2016
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Troicki V. - Donaldson J.
Typ: Trociki V.

Kurs:
1.87
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:

Donaldson pokonał w 1 rundzie sensacyjnie Goffina, ale też nie powinnio nikogo to też zwycięstwo zdziwić, bo każdy kto serwuje w meczu 1 as i 17 podwójnych błędów serwisowych jest do ogrania. Jared ma dopiero 19 lat na karku, gra u siebie od kwalifikacji, pewnie urwie seta, ale czy coś więcej? Szczerze wątpię bo gra z mocno doświadczonym zawodnikiem.
Trociki chyba najgorsze ma już za sobą, czyli 1 dramatyczny 5 setowy mecz z Albotem i wygrana po tie-breaku. Często takie mecze budują mentalnie zawodników, a wiemy przecież, że Troicki asem w tej dziedzinie nie jest. Rok temu na US Open sensacyjnie rundy przechodził Donald Young. W pierwszym meczu zagrał 28 asów. Szykuje się zacięty mecz.



⛔100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina:WTA : US Open
Godzina: 20:00
Spotkanie: Agnieszka Radwańska - Naomi Broady
Typ: Suma gemów : under 17.5
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Myślę, że Broady obecnie nie jest w stanie wyeliminować żadnej zawodniczki z Wta rozstawionej powyżej 15 miejsca, zwłaszcza biorąc pod uwagę prestiż turnieju. Radwańska od turnieju w Cincinnati prezentuje się jako bardzo wymagająca przeciwniczka. Warto zaznaczyć, że nawet serwis idzie Polce wręcz znakomicie. Return działa jak należy, ale jeśli chodzi o grę w defensywie, Radwańska zdecydowanie udowadnia, że jej miejsce w rankingu to nie przypadek. Linia spokojnie pokrywa ewentualny opór ze strony Brytyjki, aczkolwiek stawiałbym pewne 6:2, 6:1-2

⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Międzynarodowy, towarzyski
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Belgia – Hiszpania
Typ: over 3.5
Kurs: 4.20
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dziś towarzysko dwa szlagier, w jednym zdecydowanie poszukam bramek a dokładnie mówić w starciu wielkich przegranych ostatniego EURO czyli Belgów i Hiszpanów. Od ostatnich miesięcy najwięcej obu ekipą zarzucano że nie grają ofensywnie, ładnie dla oka przy takim potencjale kadrowym w ofensywie i trudno się temu nie dziwić. Dla mnie szczególnie Belgowie nie wykorzystują tego co mają w ataku. Ja się tutaj spodziewam bramek z kilku powodów, po pierwsze u jednych i drugich mamy zmiany na ławce trenerskie i jak wspomniałem od tych panów szczególnie jeśli chodzi o Belgów będzie się wymagało ofensywnej gry, to myślę że Belgowie spokojnie będą dziś wstanie zaprezentować. Hiszpanie też będą szukali raczej moim zdaniem nowego stylu gry, szybszego w ofensywnie bo to rozgrywanie piłki staje się coraz czytelniejsze. Kolejna sprawa to mecz towarzyski wobec tego tych trenerów aż tak bardzo za wyniki nie będzie się rozlicza bardziej będzie chodziło o to czy zmienią styl. Będą rotacje to pewne, zaangażowanie też nie zabraknie bo nie dość że każdy chce się pokazać to eliminacje rozpoczynają od słabych rywali, czyli dziś będzie test. Gospodarze towarzysko dużo overowych spotkań i bramki tracone naprawdę ze słabymi rywalami jak Luksemburg czy Finowie, u siebie jednak widać tą jakość w ataku w towarzyskich potyczkach których nie przegrali od 2014 roku. Hiszpanie to niewiadoma dla mnie dziś, personalia niby te same ale czy będzie to inny styl się okaże na pewno ekipa Lopetegui ma w każdej formacji ogromny potencjał.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP US Open
Godzina:19:10
Spotkanie:Marcel Granollers-Andy Murray
Typ:Granollers +8,5 gema
Kurs:2.68
Bukmacher:pinnacle
Analiza:Znalazłem fajny handicap po wysokim kursie na Hiszpana.Murray na chwile obecną jest uznawany za kandydata do wygrania US Open z tąd tak niski kurs na jego zwycięstwo.Brytyjczyk w 1 rundzie szybko odprawił do domu Rosola wygrywając gładko 3:0.Marcel z kolei także wygrał 3:0 z Monaco.Hiszpan na kortach twardych gra dobrze i pokazal to w meczu z Argentyńczykiem i myśle,że jeśli zagra dobre spotkanie to może pokryje ten handicap.Wiadomo Murray będzie chciał to szybko wygrać ale jednak Hiszpan postawi się i po cichu liczę nawet na seta.Po takim kursie warto zaryzykować bo Granollers łatwo skóry nie sprzeda.Pisane z telefonu więc proszę o wyrozumiałość.Powodzenia!!!

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gargamel69 0

gargamel69

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Towarzyskie
Godz: 20:45
Spotkanie Holandia-Grecja
Typ: Holandia wygra obie połowy
Kurs: 3.4
Buk: Expekt

Holandia wraz z Portugalią zdecydowanie najwięksi faworyci dzisiejszego dnia. Postanowiłem zagrać typ na wygraną Holandii w obu połowach. Drużyna na pewno będzie chciała się dobrze zaprezentować przed swoją publicznością po tym jak zabrakło jej na ostatnich mistrzostwach europy. Holandia ma zdecydowanie silniejszy skład i w kilku ostatnich spotkań wygrywała z dobrymi drużynami typu Austria, Polska, Anglia. Z kolei Grecja w ostatnich spotkań towarzyskich nie grała z żadnym wymagającym przeciwnikiem i rezultaty tych spotkań nie zachwycały.

Szanse typu oceniam na 60% :razz:

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom