>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 1.09.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
lipers 102

lipers

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, kwalifikacje
Godzina:
20:45
Spotkanie: Dania - Polska
Typ: Goście over 3,5 rzutu rożnego
Kurs: 1,68
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dzisiaj mamy szansę dojść do drzwi MŚ. Jeszcze nie wejść przez nie, ale św. Piotr już może uścisnąć nam dłoń. Dania jest znacznie gorszej sytuacji, zaledwie 10 pkt w sześciu meczach. Przegrana Danii, lub remis spowoduje, że Czarnogórcy najpewniej odskoczą na 3, lub dwa punkty w tabeli - gdyż teraz najpewniej ograją Kazachów. Co pozostaje Danii? Grają u siebie, muszą atakować, niewiele zostało do bronienia, to będzie idealna okazja do gry z kontry dla Polski, mamy szybkie skrzydła, jestem pewien, że sprawią wiele problemów Duńczykom. Spodziewam się, że niejedno dośrodkowanie kierowane na Lewege / Milika będzie od razu eksportowane za linię końcową boiska. Nawet jeśli Duńczycy strzela szybko bramkę to Polacy również nie będą mieli nic do stracenia i zaczną atakować bramkę przeciwników, to się może stać, gdyż w obronie możemy dziś mieć trochę problemów. Pazdan nie ten sam, co jeszcze kilka miesiecy wcześniej. Siłę ataku mamy jednak na tyle dużą, że nawet tracąc bramkę możemy niejedną strzelić a broniący się Duńczycy będą robić wszystko, by tylko Lewy nie mógł odwrócić się do ich bramki.
✅ 68
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
endi1918 141

endi1918

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 16:00
Spotkanie: Serbia - Łotwa
Typ: Łotwa
Kurs: 3,16
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Witam. Dyscyplina jak i typ troche dla mnie nietypowy aale trzeba wszystkiego w zyciu sprobowac ???? Do konkretow mistrzostwa w tej grupie rozgrywane sa w Turcji. Dla jednych jak i dla drugich jest to pierwszy mecz na tym turnieju. Uwazam ze az kursy sa tu lekko przesadzone. Łotysze wygrali 4 ostanie gry konktorlne miedzy innymi z mocna Litwa czy chocby Polska. Widac ze cos sie zazebilo i tworza kolektyw. Co do Serbow potrafia zaskoczyc jak i totalnie zawalic. Nawiązuje tu chocby do tego ze wygrawaja z Włochami po to zeby na drugi dzien przegrac z Gruzja. Obie druzyny grały z soba 4 razy ale ostatni raz 4 lata temu. W kazdym z tych pojedynkow gora bylo Serbowie. Dzisiaj licze jednak na przelamnie tej passy i po zacietej walce zwyciestwo Łotyszy. Pozdrawiam! ⛔ 100
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: ITF KOBIETY - SINGIEL: Dunakeszi (Węgry), ziemna - Ćwierćfina
Godzina: 11:00
Spotkanie: Smitkova T. - Cadantu A.
Typ: Smitkova T.
Kurs:
1.92
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś na tapetę biorę ITF kobiet na Węgrzech. Gdzie zagra Czeszka Smitkova z reprezentantką Rumunii. Faworytem bukmacherów początkowo była Cadantu szkoda, że nie udało mi się złapać tak wysokiego kursu na Smitkova. Bo to właśnie ona jest faworytką tego spotkania w moim odczuciu. Smitkova gra tenis bardzo agresywny. Tutaj ograła Burger 2-1 oraz Zanevska po jej kreczu. Cadantu natomiast jest to zwykła przebijaczka. Bez wielkiej mocy. Tutaj ograła Arn 2-1 oraz Pelle również po kreczu rywalki jak Smitkova. Dla mnie faworytem jest Czeszka to ona będzie decydować o obliczu tego spotkania. Albo będzie gonić Cadantu po korcie albo będzie się wykańczać masą UE. To już wszystko zależy w jakiej dziś będzie dyspozycji. Dla mnie Smitkova wygra. Powodzenia! ⛔ 100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;piłka nożna
Godz;20,45
Spotkanie;Rumunia-Armenia
Typ /h-1,5 Rumunia
Kurs;2,23
Bukmacher;Forbet
Analiza;
Grupa,,e,, do której należy również Polska drużyna rozgrywa dzisiaj swoje spotkania.
Rumunia musi wykorzystać swoją szansę i wygrać zdecydowanie z teoretycznie słabszą Armenią.
Remis ,albo przegrana zabierze im praktycznie szanse na mundial.
Ostatnio Rumunia wygrała z Chile 3-2,czyli jest forma i bramki również.
Armeńcy polegli na wyjeździe z Czarnogórą 4-1 .
Rumuni potrafią grać z Armenią.Na wyjeździe ,,rozjechali,,ich 5-0.
Uwazam,że typ ma bardzo duże prawdopodobieństwo wejścia.
Typ zweryfikuje boisko w Rumunii.
⛔ 100
Polska z dużej litery!
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - mistrzostwa swiata
Godzina: 20:45
Spotkanie: rumunia-armenia
Typ: remis lub armenia
Kurs: 2.7
Bukmacher: unibet
Analiza:
przepraszam za to co jest wyzej przypadkiem mi sie wcisnelo,gratulacje za nowa strone.w tym miesiacy typuje na powaznie ciekawe co z tego wyjdzie bo eksperymenty nie wyszly choc dzisiaj typuje niespodzianke wedlug bukmachera. dla mnie zespoly sa wyrownane,armenia gra ciekawa pilke i na tle bezbarwnych pilkarzy rumuni spokojnie wywioza punkcik.jak rumunia gra widzilismy dwa razy z nasza druzyna-delikatnie mowiac slabo to wygladalo.ogladalem kilka razy armenie i sa zespolem dobrze poukladanym,dobrze sie przesuwaja,stwarzaja jak na ten zespol dosc duzo sytuacji bramkowych-chocby z polska.maja w skladzie mkhitaryana ktory jest w swietnej formie ogladajac lige angielska i poprowadzi dzisiaj moze nawet do wygranej.przegrali wprawdzie z rumunia 5-0 ale mecz ustwawila czerwona kartka-posypalo sie wszystko na poczatku meczu.byla to jedyna wygrana rumuni w eleminacjach i dzisij nie powieksza dorobku o 3pkt,armenia nie zdobyla rzadnego na wyjezdzie-dzisiaj sie przelamia.jak dla mnie kurs warty zagrania,az jestem zdziwiony ze buk tak nisko ocenil ormianow.trzymajmy kciuki za polske ale punkcik na ciezkim terenie bedzie dobry-zycze trafnych typow pozdrawiam
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Mecz: Dania - Polska
Typ: over 2,5 bramki
Kurs: 2,00
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Zacznijmy od pierwszego meczu obu ekip podczas tych eliminacji. Trzy gole Polski, pewne prowadzenie, przewaga w każdej ze statystyk, po czym Dania przejęła inicjatywę, zdobyła dwie bramki i zrobiło się bardzo nerwowo. Typ spokojnie został spełniony przez samą Polskę, która bezproblemowo dała sobie radę z duńską defensywą. Co prawda wtedy graliśmy jeszcze zdecydowanie 4-4-2, co dzisiaj niekoniecznie musi mieć miejsce, ale jeśli popatrzymy na formę w jakiej znajdują się Grosicki, Zieliński czy przede wszystkim Lewandowski - o nasze bramki jestem spokojny. Z drugiej strony nasza obrona najpewniej nie będzie monolitem. Pazdan czy Jędrzejczyk, którzy zapewne zagrają w I składzie są w fatalnej formie. Środkowy obrońca łapie czerwa, Jędza daje się ogrywać. Gdy na karuzelę zaprosi ich Eriksen, Sisto czy Dolberg może być nieciekawie.
Podchodząc do tematu bardziej statystycznie: Polacy tylko raz w ciągu tych i poprzednich eliminacji (nie liczę EURO ze względu na inną specyfikę rozgrywek) nie spełnili tego typu (Irlandia - Polska 1:1). Z kolei Duńczycy nie wypadają aż tak korzystnie. Często wygrywali skromnie, ale zachowując czyste konto. To zdecydowanie działa przeciwko mojemu typowi, ale i tu jest promyk nadziei - z rywalami o podobnej do siebie klasie Duńczycy często idą na wymianę ciosów. Tak było ze Szwecją czy Islandią (w obu meczach próg 2,5 spełniony). Do tego oni muszą atakować, by walczyć o awans.
Ostatnią częścią analizy będą indywidualności. Lewandowski czy Zieliński potrafią jednym dotknięciem piłki zmienić przebieg meczu. Podobnie chociażby Eriksen. Sytuacja jest bliźniaczo podobna ze stałymi fragmentami gry. U nas rzuty wolne na bramkę zamienić może Lewy, u Duńczyków - zawodnik Tottenhamu. Oczywiście można mnożyć i mnożyć podobne przykłady, jednak streszczając: wydaje mi się, że obie ekipy mają dużo większy potencjał ofensywny niźli ten defensywny. Dlatego uważam, że typ over 2,5 zdecydowanie ma rację bytu.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
golfik1910 0

golfik1910

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis US Open ATP
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kevin Anderson - Borna Ćorić
Typ: 2
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam . Zaczne od Kevina , dwa mecze dwa wygrane gladko po 3-0 rywale Aragone i Gulbis . W pierwszym meczu 22 asy i rywal mial tylko 2 okazje na przelamanie w meczu , w drugim asow 18 ale Gulbis tych szans na przelamanie mial juz 7 . Przed turniejem porazka z Dogopolovem a takze co wazne dwie gladkie porazki z A.Zverevem . Z tym samym Zverevem w drugiej rundzie wygral Ćorić co nie mozna uznac za przypadek go gral bardzo dobry tenis a w calym meczu dal sie tylko JEDEN raz przelamac jednemu z faworytow do zwyciestwa w turnieju . Mysle ze Ćorić pojdzie za ciosem i ogra kangura . Moze dojsc do 2-3 tiebreakow a w meczu ze Zverevem, Borna pokazal ze i z nerwami i koncentracja jest u niego tez dobrze wygrywajac dwa decydujace sety z niemcem w tiebreakach . Stawiam na mlodego i glodnego sukcesu zarazem bedacego w dobrej formie Ćorićia po ladnyn kursie .

Dla mniej odwaznych polecam Ćoric +3,5 gema z kursem 1,83 , jesli Kevin ma wygrywac w tym meczu to w tiebreakach.
⛔ 100
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, el. MŚ 2018
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania - Polska
Typ: 2 handicap (-1) (zwycięstwo Polski 1 golem - zwrot)
Kurs: 5,20
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Ja wiem, że przemawia przeze mnie przesadny patriotyzm, ale i tak zaryzykuję i postawię dziś na zwycięstwo naszych rodaków. Najważniejsze w piłce jest strzelenie jednego gola więcej niż przeciwnik, a my posiadamy wybitnego specjalistę od strzelania, który jest w niesamowitej formie. Do Lewandowskiego dochodzi Piotr Zieliński, który ostatnio zdobył niesamowitą bramkę, a jego piłki prostopadłe i inteligencja w grze moim zdaniem przewyższają Duńczyka Eriksena. Jeśli chodzi o naszą obronę to Kamil Glik gra na początku sezonu bardzo dobrze, a w reprezentacji Michał Pazdan dociągnie do poziomu kolegi. Jeśli chodzi o skrzydła to Grosik w formie i bardzo dobrze wygląda kondycyjnie, gorzej z prawą pomocą, ale jeśli Nawałka odważnie postawi na Makuszewskiego to też sobie chłopak poradzi. Niewiadomą jest też kto zagra obok Zielińskiego, moim zdaniem, aby młody pomocnik Napoli mógł skupić się na grze ofensywnej, powinien zagrać Linetty i Góralski. A jeśli chodzi o zespół Danii, to jak powiedział Onyszko to nie LEGO, że ułożysz klocki i wszystko ładnie stoi. Kadra Danii jeśli chodzi o indywidualności jest mocna, ale drużyna mnie osobiście nie przekonuje. Owszem, wygrali ostatnio z Kazachstanem, ale grali w przewadze. Stadion Telia Parken w Kopenhadze to nie twierdza, w tych eliminacjach przegrali z Czarnogórą, mimo dużej przewagi. Nasza drużyna jest bardzo mocna i przede wszystkim piłkarze są na fali. Dziś stawiam na zwycięstwo Polski 3:1, a niech Lewy ściga się z Ronaldo do samego końca eliminacji ????
⛔ 100
 
K 18

kyna7

Użytkownik
Godzina: 20:45
Dyscyplina: Piłka nożna
Mecz: Dania-Polska
Typ: powyżej 3,5 kartki
Kurs: 1.70
Bukmacher: STS
Analiza:
Jutro wyjazdowy mecz naszych biało-czerwonych orłów, typuje na żółte kartki ze względu że sędzia to serb Mažić, lubi bardzo dawać żółte kartki za pyskowanie czy za symulowanie, a sami wiemy jaka nasza reprezentacja lubi poszczękać w kierunku sędziego, serbski sędzia pokazał w tym miesiącu 20 kartek żółtych i w tym jedną czerwoną na 4 spotkania, Dania będzie grała bardzo agresywnie by wyszarpać nawet 1 punkt, Polska również nie popuści, bardzo możliwe że nasza reprezentacja się wykartkowuje, lecz na to mają czas, łatwe zespoły zostały jak Kazachstan czy Armenia i Czarnogóra (lecz pamiętajmy 1 mecze) już we wrześniu możemy cieszyć się awansem do MUNDIULU, i Nawałka woli teraz wygrać mecze i walczyć i dmuchać na zimno, więc Polska będzie grała na całość, by późniejsze mecze były eksperymentem przed mundialem. Pozdrawiam i polecam

⛔ 100 NIEPRAWIDŁOWY BUKMACHER
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 13:00
Spotkanie: TNT KaTrops - Global Port
Typ: Global Port zwycięzca
Kurs: 3.30
Bukmacher: Fortuna
Witam,
Mecz drużyn o zbliżonym poziomie jeśli przede wszystkim patrzac na to co grają obie ekipy w ostatnim czasie. Przez pryzmat tych ostatnich pojedynków, właśnie w graczach Global upatruje dziś tryiumfatorów. Na przestrzeni ostatnich 5 spotkan, Global wygrał 2 spotkania, przegrywając 3 z mocniejszymi ekipami San Miguel, Ginebra czy Rain of Shine. Jednakże były to bardzo dobre spotkania w wykonaniu Global, i przynajmniej 2 z tych 3 spotkań mogli wygrać, skończyło sie 2-3 punktową porażką.
Natomiast TNT w ostatnich 5 meczach odnotowali 3 wygrane i 2 porażki. Porażki rowniez Rain of Shine i San Miguel, jednak tu raczej bylo widac wieksza różnicę poziomów.
Wydaję mi się że aktualna dyspozycja minimalnie wyższa u graczy Global, a przynajmniej na tyle dobra by doszukiwać się tu przyzwoitego spotkania z ich strony.
TNT odniosło 5 wygranych z rzędu nad ekipą Global, czas najwyższy przerwać tą passę.
Powodzenia ????
✅ 230
 
karnajl 3

karnajl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina: 20:45

Spotkanie: Norwegia - Azerbejdżan
Typ: X2
Kurs: 2.61
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Spotkanie dwóch drużyn, które nie mają już szans na awans. Norwegia od lat zawodząca zmierzy się z Azerbejdżanem. W pierwszym meczu między tymi drużynami padł wynik 1:0 dla gospodarzy czyli Azerbejdżanu. W tym meczu prawdopodobnie goście skupią się na defensywie i będą liczyli na kontry, a drużynie Norwegii, która w tych eliminacjach wygrała dotychczas tylko z San Marino ciężko będzie coś strzelić.
⛔ 100
 
A 498

adziu32

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 17:05
Spotkanie: Paolo Lorenzi - Thomas Fabbiano
Typ:2
Kurs: 2.88
Bukmacher: Fortuna
Patrząc na mecze trzeciej rundy i w perspektywie czwartej można zastanowić się czy to jest Wielki Szlem czy ATP 250.. Dla panów z Włoch awans do 4R to będzie najlepszy wynik w karierze - 28 letni Fabbiano wyeliminował w pierwszej rundzie Smitha gdzie większość stawiała na Australijczyka. W kolejnej rundzie po 3 godzinnym boju wyeliminował kolejnego kangura Jordana Thompsona 3-2 w setach. Fabbiano sporo grał w ostatnich tygodniach jest w bardzo dobrym rytmie i myślę, że to spore value w starciu z 35 letnim Paolo Lorenzim - Paolo wciąż utrzymuje doskonałą formę, ma wielkie umiejętności i wciąż zachowuje szybkość na korcie. Ja jednak podejrzewam, że regularniejszy w tym meczu będzie młodszy z Włochów i on zamelduje się w 4 rundzie US Open.
⛔ 100
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowacja vs Słowenia
Typ: 1
Kurs:
2
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dziś drugi dzień kwalifikacji.. Od paru dni ciekawi mnie ten mecz.. Kurs na Słowację ok 2? Grają u siebie, są w formie.. czego chcieć więcej? Obrona Slowacji pomieszana doświadczeniem z młodością.. ale jaka ta młodość jest wystarczy zobaczyć gdzie gra Skrinar..Reszta zagra raczej +30lat w tym Skrtel, Pekarik, Hubocan a na bramce prawodpobnie Kozacik. To już pokazuje, że o gola Słoweni będzie bardzo cięzko..Pomoc: HAMSIK, Lobotka, Kucka, Gregus, Weiss, Mak.. Znowu połączenie doświadczenia z młodością.. a na ataku Duris..Zawodnik, który imponował kiedyś skutecznością a teraz jest troszkę gorzej lecz przy takiej pomocy to może coś ukąsić.. Słowacją zacząłęm się interesować po meczu z Hiszpanią w 2014 gdzie wygrali 2:1...Oglądałem ten mecz i zadziwili mnie swą grą.. Na pewno priorytetem dla nich jest awans na MŚ, a gdyby dziś zremisowali, badź przegrali to niewiadomo czy zagrają w barażach bo o awans trudno im będzie z Anglią.. A co do Słoweni ? Pierwszy mecz wygrali 1:0, lecz dla mnie był to slabszy dzien Słowacji niż dobry Słoweni.. Gdyby nie Oblak to nie jeden mecz by przegrali.. A w obronie ? Tylko dobry Mevjla a reszta to zawodnicy z podwórka Słoweni badź zawdonik z MLS...W pomocy mają trzech dobrych jak na moje oko: Ilicic, Kampl i Kurtić.. lecz przy Hamsiku to jest nic.. Dla mnie dziś pewna 1.. na jednym kuponie daje nawet z handi..
✅ 100
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO U21 - Kwalifikacje
Godzina: 18

Spotkanie: Gruzja - Polska
Typ: handicap 1:0 win 2
Kurs:
2.83
Bukmacher: Fortuna
Analiza
Nowy miesiąc nowe cele :&amp;) Walczę o top 3 ????

Czerwcowe mistrzostwa Europy w których Polska reprezentacja dała plamę ,bo tak można to nazwać jak po 3 meczach w grupie Polska na ostatnim miejscu na własnym terenie odpada w bardzo słabym stylu. Mecze bez walki , zaangazowania ,niektórym piłkarza woda sodowa uderzyła za bardzo do głowy. Troche tez wina trenera ,że nie umiał tego wszystkiego poukładać jak należy ,za dużo było rywalizacji (kłótni) w szatni między zawodnikami, trenerm zamiast na boisku. Na szczęście mamy to już za sobą. Teraz nowe eliminacje inna kadra nowy trener , nowe cele i jak to mówił Michniewicz nie ma opierd.. na treningu, chcesz grać to musisz się pokazać.
Jest trochę kłopotów na te chwilę z zawodnikami (kontuzje) Bielik coś z barkiem , stolarski stłuczenie , ale są inni młodzi zdolni którzy napewno wykorzystają szansę ,że mogą się pokazać od początku. Myślę ,że na dzisiejszego rywala jakim jest Gruzja to wystarczy i Polacy dobrze rozpoczną te eleminacje pewnym zwycięstwem.
Polecam
✅ 183
 
lithis 13

lithis

Użytkownik
Spotkanie: Wiener Sport-Club - SKU Amstetten (Austria - amatorzy, Regionalliga East)
Typ: X
Kurs: 3,92
Buk: bet-at-home
Analiza:
6 kolejka austriackiej, amatorskiej Regionalliga. Plasujący się w dolnej części tabeli Wiener podejmuje aktualnego wicelidera Amstetten. Gospodarze dość niemrawo zaczęli sezon notując 2 porażki, 1 remis i 1 wygraną. Ich dzisiejsi przeciwnicy po 5 spotkaniach nie zaznali jeszcze porażki i tylko o 1 pkt. ustępują prowadzącemu Ebreichsdorf. Szybka analiza końcowych tabel z 2 ostatnich sezonów pozwala jednoznacznie stwierdzić, że aspiracje i cele obu są istotnie odmienne. Wiener, mimo wspaniałych tradycji, po których niestety nie pozostał już nawet cień ( niejako spadkobierca i kontynuator 3 – krotnego mistrza Austrii z lat 50-tych, który po bankructwie w latach 90-tych został reaktywowany i rozpoczął rozgrywki od najniższego poziomu), walczył będzie o utrzymanie. Amstetten z kolei, o pierwszą 5-tkę, może awans. Co nieco dziwne, jak na drużynę z dołu tabeli walczącą o ligowy byt, piłkarze z Wiednia wszystkie dotychczasowe 4 pkt. zdobyli na wyjeździe, u siebie wciąż bez zdobyczy punktowej. Na pierwszy rzut oka widać, że problemem zespołu jest ofensywa – zaledwie 3 zdobyte bramki. Na tę chwilę po prostu nie ma ich kto strzelać. Podstawowy napastnik Chorwat Pecirep - autor 2 z 3 dotychczasowych trafień został kontuzjowany w ostatnim, zremisowanym meczu z Neusiedl i opuścił boisko już w 13 min. Jego występ stoi pod dużym znakiem zapytania. Kontuzje trapią również 2 innych młodych napastników: Mansbarta i Hadzikicia. W odwodzie pozostaje tylko jeden nominalny napastnik Karacan (w ostatnim spotkaniu dał zmianę za wspomnianego Pecirepa). Siłą rzeczy Wiener musi wyjść defensywnie ustawiony na to spotkanie i liczyć na swoje szanse w kontrach, może stałych fragmentach. Warto zwrócić uwagę, że defensywa Wiener nie odstaje w ogóle od ekip z górnej części tabeli i z 7 straconymi bramkami wygląda porównywalnie z większością drużyn. Wydaje się być zatem nieźle funkcjonującą formacją, która szczególnie w dzisiejszym spotkaniu powinna odgrywać kluczową rolę – Amstetten z 13 trafieniami jest obecnie jedną z 2 najbardziej bramkostrzelnych ekip. Starając się realnie ocenić potencjał drużyn i biorąc pod uwagę fakt, że Wiener gra u siebie, remis zdaje się być maksimum niespodzianki jaką mogą sprawić. Przemawiają za nim również wskaźniki remisów obu drużyn z poprzedniego sezonu 2016/2017: 46% Wiener – 13 remisów / 28 spotkań, 43% Amstetten – 12 remisów / 28 spotkań, a także historia 2 ostatnich spotkań: 7.04.2017 – Amstetten – Wiener 1:1, 16.09.2016 – Wiener – Amstetten 0:0. ⛔ 100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, el. MŚ 2018
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania - Polska
Typ: Polska i powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 3,95
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Wracam do Typów Dnia po wakacyjnej przerwie, na dzisiaj wybrałem mecz naszych Orłów, jak już zostało napisane wcześniej według buków faworytem jest Dania, oni muszą ten mecz wygrać my możemy i wydaje mi się, że to tylko może nam pomóc. O bramki jestem spokojny ponieważ praktycznie cały nasz blok ofensywny jest formie co potwierdzili w ostatni weekend przed zgrupowaniem Lewy strzelił 2 gole, Zieliński jednego, Grosik też jednego + 2 asysty, Glik również trafił, najsłabiej na tą chwilę wygląda u nas obrona Pazdan i Jędrzejczyk dalecy są od swojej optymalnej formy, ale uważam, że Nawałka przez te kilka dni odpowiednio wszystkich zmotywował i ułożył wszystko pod dzisiejszy mecz. Każdy z piłkarzy zna wagę tego spotkania i liczę, że już dzisiaj znacząco zbliżymy się do wyjazdu do Rosji. Jeżeli chodzi o H2H to niestety nie wygląda to różowo jeżeli wezmiemy pod uwagę tylko mecze, które rozegraliśmy w Dani, było ich do tej pory 5, z czego 4 przegraliśmy i tylko raz udało się wygrać, ale było to 40 lat temu. Jedynym pocieszeniem jest to,że te przegrane były głównie towarzyskie, a wiadomo, że w nich koncetracja nie jest najwyższa, ten jeden wygrany miał miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Świata i dlatego liczę, że dzisiaj podobnie jak wtedy to nasza reprezentacja okaże się lepsza i zainkasuje 3 punkty. ⛔ 100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 19:00
Spotkanie: Shapovalov Denis vs Edmund Kyle

Typ: Shapovalov win
Kurs:
1.61
Bukmacher: fortuna
Analiza: Witam w nowym miesiącu. Zaczniemy ten miesiąc od starcia młodych gniewnych na usopen. Zapraszam was wszystkich dziś o 19 przed telewizory ewentualnie na streamy internetowe do obejrzenia spotkania Shapovalov vs Edmund. Czy 18 latek z Kanady sprawi kolejną niespodziankę i wyeliminuje 4 lata starszego Edmunda? Myślę, że tak. Obaj jak dotąd mieli rywali bardzo solidnych: Shapovalov - Eliminacje + Medvedev + Tsonga, a Edmund Haase + Johnson. Solidniejsi według mnie rywale Kanadyjczyka, aczkolwiek grał on również w 4 rundach eliminacji co nie przeszkodziło mu mieć aktualny bilans 6 zwycięstw i tylko 1! straconego seta. Jest Kanadyjczyk w gazie i myślę, że dziś utrzyma swoją formę, bo siły powinny wystarczyć pod Edmunda.
✅ 61
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka
Godzina: 16:00
Spotkanie: Serbia-Lotwa
Typ: Lotwa wygra roznica 6sciu punktów lub wiecej
Kurs: 4.85
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dzisiaj krótko bo z telefonu. Forum niestety od godziny 01.00 działa mi tylko na telefonie ( siec Plus ),natomiast na modemie szpitalnym ( bodajże Orange ) mi juz nie działa,takze za bledy i chaotyczna analizę przepraszam.
Po pierwsze zacznijmy od Serbii. Wiele osob stawia na Serbów,bo w okresie przygotowawczym klepali wszystkich jak leci. Okej,zgodzę sie z tym-ale chce tylko przypomnieć,iż w okresie przygotowawczym,szczególnie przed samym turniejem,wiele ekip grali drugimi garniturami ;) Przypomnę chociażby wczorajszych Wlochow,którzy przed turniejem sporo przegrali,a jak zagrali wczoraj? To wszyscy wiemy ;)
Druga sprawa to absencje w drużynie Serbów. Na tym turnieju nie zobaczymy absolutnej gwiazdy-N.Jokicia,który przygotowuje sie do sezonu NBA.
Zabraknie również takich zawodników jak Teodosic,Markovic,Nedovic,Bjelica,Radujlica,Simonovic,Dangubic-a wiec są to nazwiska,które są bardzo dobrze znane w świecie koszykówki. Oczywiście Serbom talentu nie brakuje i jestem pewien,ze powalczą również w okrojonym składzie,gdyż jest to ekipa ZAWSZE niezwykle mocna i zgrana. Jednak uważam,ze dzis pod koszem moze im troche brakować.
Natomiast Lotwa personalnie jest jedna z najbogatszych ekip na tym turnieju,niemal wszystkie gwiazdy stawily sie na Eurobaskecie włącznie z Porzignisem na czele,który pod koszem będzie dominowal i skutecznie kasal rywali. Oczywiście nie sposób nie wspomnieć tu o tym,iż Lotysze zawsze bardzo niebezpieczni są na dystansie,a dzis będzie to bardzo ważne w obliczu wielu nieobecności Serbów.
Podsumowujac-typ jest ryzykowny. Serbia to zawsze mocny faworyt,jednak jesli Lotysze dzis ich nie przelamia to nie zrobią tego juz chyba nigdy.
Moja stawka: 2.5/10
Pomogłem? Zostaw proszę ,,reputacje&quot;.
Typujacym i grającym życzę Powodzenia !
Natomiast tak na marginesie,fanom ,,podejrzanych&quot; spotkan proponuje zajrzeć do meczu U21. Lotwa-Ukraina. Warto spróbować pograć Handicapy azjatyckie -1.0 czy nawet -1.5 w stronę Ukraińców po kursach 2.00 i 2.40-istnieje spora szansa,ze tutaj Lotysze po prostu oddadzą mecz Ukraincom-nie jest to potwierdzone,dlatego daje to na marginesie,poza konkursem jako ciekawostkę ;) ⛔ 100
 
legionista977 5

legionista977

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - IRLANDIA PREMIER DIVISION
Godzina: 20:45
Spotkanie: Shamrock Rovers - Cork City
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Witam, rozpoczynamy miesiąc wrzesień a co za tym idzie pora na mnie aby rozpocząć poważną zabawę w Typy Dnia. Przejdzmy do rzeczy. Plasujący sie aktualnie na 4 miejscu Shamrock Rovers podejmie na własnym stadionie bezprecedensową w obecnym sezonie drużyne Cork City. Wielkim handicapem w stronę gości jest gra na obcych stadionach. 13 meczy (12-1-0) stosunek bramek 27:5 !!! Patrząc również na ostatnie 5 ligowych spotkań H2H bilans 4 zwyciestwa Cork ,1 remis. Celuje tutaj w skromne 0:1 bądz 1:2 dla gości.
⛔ 100
 
db08091992 0

db08091992

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Europa - Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina : 20:45
Spotkanie : Czechy - Niemcy
Typ : Powyżej 2,5 gola
Kurs : 1.65
Bukmacher : FORBET
Analiza :
Dziś kolejny raz postanowiłem zagrać &quot;Over&quot;. Spotkanie w ramach Eliminacji Mistrzostw Świata pomiędzy Czechami, a Niemcami zostanie rozegrane o godzinie 20:45 na Eden Arena w Pradze. Reprezentacja Niemiec pewnie prowadzi w grupie C z kompletem punktów i niesamowitym bilansem bramkowym 27-1 gdzie średnia goli na mecz wynosi ponad 4. Mistrzów Świata nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Potencjał w ofensywie jak i defensywie znacznie większy niż dzisiejsi przeciwnicy - Czesi. Joachim Loew cały czas buduje reprezentację w kontekście przyszłorocznych Mistrzostw Świata. Powołania dla młodych, głodnych sukcesów i reprezentacyjnej piłki zawodników tylko buduje mnie w przekonaniu, że będą gole w tym spotkaniu. Każdy kto otrzyma choć kilka minut będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Nie będzie odpuszczania tylko walka, walka, walka. Trzon kadry niemieckiej tworzą oczywiście zawodnicy grający w reprezentacji od dobrych kilku lat. W ostatnich pięciu meczach pomiędzy tymi drużynami zawsze był Over 2,5 gola. Liczę na to również dziś. Czechy z nożem na gardle i w sumie od tego meczu będzie zależeć bardzo dużo. Nasi południowi sąsiedzi nie mogą sobie pozwolić na trzymanie wyniku 0-0. Wygrana pozwoli im walczyć o przepustkę na Mundial, porażka zaś praktycznie pogrzebie ich szanse na awans. Z góry można przewidzieć jak będzie wyglądało spotkanie. Czesi cofnięci do defensywy, szukający swojej szansy w kontrach, a Niemcy jak to Niemcy, długie rozgrywanie piłki i szukanie dziury w obronie gospodarzy. Właśnie w tych czeskich kontrach upatruje szanse zdobycia choć jednego gola. Odnośnie gości to zdanie chyba każdy ma takie samo, ciężko sobie wyobrazić gości bez zdobyczy bramkowej. Czekamy na spotkanie i liczymy na korzystny wynik. Pozdrawiam!
✅ 65
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom