>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 1.09.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
waldas23 152

waldas23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa el. MŚ 2018
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania : Polska
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę - TAK (btts)
Kurs: 1.75
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam,
na dzisiejszy wieczór biorę pod uwagę kluczowe spotkanie dla Polaków w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Rosji. Dzisiaj nasza reprezentacja jako lider grupy E rywalizować będzie w Kopenhadze z reprezentacją Danii. Polska jest w bardzo dobrej sytuacji, ponieważ ma aż 6 punktów przewagi nad drugim miejscem w tabeli. Jest to bardzo ważny mecz dla Duńczyków. Prawdopodobnie od tego pojedynku zależeć będzie ich przyszłość w tych arcyważnych rozgrywkach. Duńczycy z pewnością podejdą do tego spotkania bardzo skoncentrowani, bo wiedzą z jak silną drużyną przyszło im walczyć w drodze do awansu. Plusem dla Danii jest ich własna arena albowiem od 4 ostatnich spotkań z Polakami byli zwycięzcami z imponującą przewagą 2 bramek. Obecna reprezentacja Polski z pewnością będzie twardym orzechem do zgryzienia dla Duńczyków. Polacy mogą podejść do tej rywalizacji na większym luzie, więc będący w szczytowej formie Lewandowski na pewno będzie miał wiele szans aby umieścić piłkę w siatce. Ciężko jest mi wytypować kto będzie zwycięzcą tego spotkania, więc wybieram typ, który w moim przekonaniu powinien być skuteczny. Obie drużyny pokazały, że potrafią strzelać bramki. Dania musi strzelić bramkę jeżeli chce dalej być w rywalizacji. A Polska niezwyciężona od wielu spotkań powalczy o honor, i dobry bilans bramkowy w grupie E.
Pozdrawiam, i życzę powodzenia! ⛔ 100
 
bettinggod 22

bettinggod

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, el. MŚ 2018
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania - Polska
Typ: strzeli gola: C. Eriksen
Kurs: 3,75
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Mój debiut w typach dnia, mam nadzieję że będzie udany. Idę w stronę zdobywcy gola, zawodnika który jest ciągle pod grą w ofensywie, to od niego zaczyna się każda akcja. Przeczuwam, że to Dania będzie dyktowała warunki tego spotkania. Eriksen to zawodnik, który potrafi zdobyć bramkę z każdej pozycji i z pewnością przysporzy kłopotów naszym defensorom. Christian jest również podstawowym wykonawcą rzutów wolnych i potrafi z nich zaskoczyć. Życzę wszystkim udanych typów, pozdrawiam.
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 2

aaarsenal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa el. MŚ 2018
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania : Polska
Typ: Dania wygra I over 2,5
Kurs: 3,65
Bukmacher: fortuna
Analiza: Dobrze ze mamy tak wielu patrotow w tym kraju, ktorzy stawiaja dzis na Nasza reprezentacje. Jednak tu chodzi o pieniadze I serce trzeba zostawic gdzies z tylu I wlaczyc rozum. Dlaczego Dania wygra ? Sugeruje sie 1szym meczem, ktory wygralismy 3-2 ale to Dania prowadzila gre I widac bylo u niej wyzsza jakosc pilkarska.Dzis Dunczycy zagraja na swoim Parken gdzie sa niezwykle mocni I stwarzaja duzo okazji bramkowych. Spodziewam sie ich atakow przez 90minut gdyz oni musza ten mecz wygrac zeby realnie myslec o awansie. My w obronie mamy Jedrzejczyka I Pazdana ktorzy sa bez formy a to woda na mlyn dla ofensywnie grajacej Danii. Stawiam na grad goli w tym meczu, gdyz lubimy grac z kontry a w tym meczu bedzie do tego okazja wiec 1 bramke powinnismy zdobyc. Powodzenia! ✅ 265
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa - el. MŚ 2018
Godzina: 20:45
Spotkanie: San Marino - Irlandia Północna
Typ: San Marino strzeli ponad 0,5 gola w meczu
Kurs: 6,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zupełnie nie rozumiem aż tak wysokiego kursu na ten typ. Ja wiem, że San Marino to drużyna, na której można się trochę poznęcać i nastrzelać im goli, ale jednak u siebie od czasu do czasu potrafią trochę powalczyć z tymi gorszymi reprezentacjami. Potrafią też od czasu do czasu coś strzelić przeciwko słabym reprezentacjom. Do słabych reprezentacji zaliczam właśnie między innymi Irlandię Północną. Fakt, że póki co idzie im zaskakująco dobrze, ale moim zdaniem długo to nie potrwa. Co ciekawe, Irlandia Północna poza meczem z Niemcami nie straciła jeszcze gola w tych eliminacjach, ale coś mi mówi, że stracą tego gola właśnie z San Marino, co może wiele osób zaskoczyć, ale nie mnie. Kurs na ten typ jest zachęcający, żeby spróbować, przynajmniej dla mnie taki jest. ⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEliminacje MŚ 2018, Afryka
Godzinna: 17:30
Spotkanie: Ghana – Kongo
Typ: over 2.5
Kurs: 2.02
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Obie reprezentację to trochę taka niewiadoma, ale tutaj trzeba iść takim tokiem rozumowania jak wczoraj w starciu Gwinea – Libia gdzie skończyło się wynikiem 3:2. Chodzi tutaj o prostą sprawę Ghana w dwóch pierwszych meczach zdobyła zaledwie punkty, goście nie mają żadnego, lider czyli miejsce które daje awans ma już 7 oczek tak więc sprawa jest prosta – remis nikogo tutaj nie interesuje tak jak we wczorajszym starciu i tutaj szybka bramka sprawi że ten mecz będzie bardzo otwarty do samego końca. Faworytem Ghana które mnie zaskakuje bo w dwóch meczach nie strzelili bramki a zdecydowanie w ofensywie tutaj „no name” nie ma – bracia Ayew regularnie grają na boiskach Premier Leagie, do tego Asamoah Gyan, który podbija Azjatycką piłkę gdzie nie poszedł to strzelał ta trójka musi dzisiaj zagwarantować bramki. Jednak tutaj jest kryzys w tym zespole i wróże problemy w defensywie bo ostatnio tych było całe mnóstwo w dwumeczu eliminacyjnym Pucharu Narodów Afryki gdzie przegrali rywalizacje z Burkina Faso tracąc w obu meczach po dwie bramki, kompletnie nie radząc sobie z kontry przeciwników a to dziś też zagra ekipa Konga bez takich gwiazd ale szybkości w ataku im nie brakuje. Nie raz oglądałem Afrykańską piłkę i oni potrafią dużo biegać ale czasami kompletnie nie myślą na boisku tego właśnie się boję że okazji będzie mnóstwo a oni będą pudłować, z drugiej jednak strony jak wspomniałem szybka bramka to będzie klucz i myślę że ona szybko wpadnie bo gospodarze się rzucą do ataku. Ostatnie starcie tych ekip zakończyło się wynikiem 3:2, zresztą tylko jeden mecz w historii pomiędzy tymi ekipami nie zakończył się overem. ⛔ 100
 
I 21

inwestujwsport

Użytkownik
Kwalifikacje MS
20:45
Dania - Polska
Pazdan dostanie żółtą kartkę - tak
Kurs 2,40
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Na temat tego meczu zostało już wiele napisane, ja dołożę swoje 3 grosze. W jakiej formie jest nasz minister obrony to każdy widział w ostatnich meczach Legii. Chaotyczna gra z podniesioną agresją skutkuje kartkami i wykluczeniami. Dzisiaj naprzeciw siebie będzie miał lepszych atakujących niźli w ostatnich meczach w ekstraklasie czy kw. Ligii Europy. Dodatkowym czynnikiem przemawiającym za tym typem jest postać sędziego, który nie lubi agresywnej gry i pyskowania. To wszystko skłania ku kartce dla Michała.
Trik: dzisiaj w totolotku zagranie tego typu za minimum 100 zł spowoduje odjecie stawki podatkowej ???? Jak dla mnie typ 8/10. ⛔ 100
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: US Open mężczyźni
Godzina: 19:00
Spotkanie: Anderson - Coric
Typ: tie break w pierwszym secie
Kurs: 3.75
Bukmacher: Fortuna
Typ trochę na wyczucie, ale podparty paroma faktami. Czysto statystycznie, na siedem rozegranych setów, Coric zanotował aż cztery tie-breaki w tym turnieju. Niespodziewana wygrana nad A.Zverevem i na pewno również Andersonowi jest w stanie sprawić wiele problemów. Wydaje mi się, że obaj podejdą z respektem do rywala, Andersona przełamać będzie mega ciężko ze względu na jego dyspozycję serwisową w tym turnieju (ani razu nie został przełamany - Coric trzy), natomiast Coric liczę, że nie podpali się wygraną z Zverevem, podejdzie na pełnej koncentracji i również powinien serwis trzymać i wszystko rozstrzygnie się w tie breaku. Anderson na razie wygrywał łatwo, ale miał łatwiejszych rywali niz Coric. Jak się prześledzi wyniki obu graczy w ostatnich Szlemach to tych tie-breaków trochę było. Dziś przeczuwam, że w pierwszym secie taki obejrzymy. ⛔ 100
 
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa el. MŚ 2018.
Godzina: 20:45.
Spotkanie: Dania - Polska.
Typ: Remis i obie strzelą.
Kurs: 4.10.
Bukmacher: STS.
Analiza: Witam. Dziś kolejny arcyważny mecz dla podopiecznych Adama Nawałki. Przy sprzyjających rezultatach w grupie już dziś możemy być niemalże pewni awansu na MŚ 2018 z pierwszego miejsca. Rywal jednak bardzo niedogodny. Ostatni raz z Danią na delegacji wygraliśmy w epoce Orłów Górskiego w 1977r! Minęło aż 40 lat i pomimo wielu konfrontacji nasz bilans na terenie Danish Dynamite jest zatrważający. Wiadomo - jest to tylko statystyka, jednak kadra Danii jest bardzo zdyscyplinowana i posiada jakościowych zawodników. Jest także druga strona medalu, a więc to, że nasza reprezentacja jest najlepsza od niepamiętnych czasów. Zaobserwowałem, że bardzo mało osób widzi w tym spotkaniu szansę na remis, a jak wiadomo - los bywa przekorny. Moim zdaniem nasi kadrowicze nawiążą walkę, jednak Gang Olsena postawi nam trudne warunki i skończy się na bramkowym remisie, a ekipy podzielą się punktami i będą musiały zadowolić się jednym oczkiem. Nie powinno dziś zabraknąć bramek oraz walki, czyli szykuje się emocjonujące spotkanie. Trzymam kciuki za naszych Orłów, jednak intuicja podopowiada mi, że w tym spotkaniu padnie remis. Powodzenia Biało - Czerwoni! ⛔ 100
 
M 0

miiko

Użytkownik
Dyscyplina:kwalifikacje MS - Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania - Polska
Typ: 0/+1.5
Kurs: 3.9
Bukmacher: Fortuna
analiza: Wszyscy w lewo albo prawo, a ja spróbuję pośrodku. Wyżej wszystko zostało powiedziane chociażby o tym że kontuzje/brak formy, pazdan ostatnio 2 czerwa, no i ostatni mecz u siebie 3:2, ale spójrzmy też inaczej na to : lewanowski chociażby ostatnie 2 gole z bayernem praktycznie z każdej sytuacji coś znajdzie, grosik jak odpali i dobrze wrzuci to też okazja na gola, zieliński ostatnia bramka w napoli, no i chyba nie trzeba mówić jaką ekipę ma napoli a mimo to zieliński gra. Jak dla mnie mamy 50% składu w mega formie a drugie 50% trzeba jakoś dobrać żeby to się utrzymało . Jak dla mnie mecz typowo overowy ze sporą szansę na remis ze względu na to że mamy jak pisałem pół skłądu mocnego drugie pół średnie, a Dania posiada chociażby Eriksena który w PL już ma 2 asysty, poza tym ostatni mecz 3:2, 2 gole z karnych i z rożnego . ⛔ 100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina:
Pilka nozna | Kwalifikacje MS-Europa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kazachstan - Czarnogóra
Typ: 2/+1,5
Kurs: 2.25
Bukmacher: Fortuna
A więc Czarnogóra po prostu musi wygrywać takie spotkanie i zdobywać punkty jeśli chcę awansować z grupy mają do tego świetną okazję Kazachowie przegrali 4 z ostatnich 5 spotkań zdobywając tylko 1 punkt, ich ciężki teren nie powinien zabrać zwycięstwa piłkarzom z Czarnogóry pierwsze spotkanie wygrali aż 5:0 więc wiedzą jak strzelać bramki przeciwko gospodarzom do tego ze wszystkich klasyfikowanych drużyn z 2 miejsca to Czarnogóra jest na ostatnim miejscu co daje jeszcze większą motywację stawiam na 0:2 lub 1:2. Powodzenia
✅ 125
 
harvey-154291 4

harvey-154291

Użytkownik
Dyscyplina: US Open mężczyźni
Godzina: 19:00
Spotkanie: Anderson - Coric
Typ: +1.5 seta
Kurs: 3.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam
Dziś ciężkie mecze do grania jeśli chodzi o US Open. Po przeglądnięciu, wybrałem ten oto mecz. Anderson kotra Coric. Anderson ostatnio gra bardzo przeciętnie, przeplata niezłe mecze kiepskimi, mimo tego, że tak na prawdę wśród ostatnich jego rywali nie widać nikogo z najwyższej półki a przecież miał właśnie na taką grę aspiracje. Coric od początku turnieju był moim faworytem do zajścia dalej mimo, że już w pierwszej rundzie każdy stawiał jego odpadnięcie z Veselyem, a on zaliczył łatwe 3-0.
Ostatnie mecze: ANDERSON K. (Rsa)
31.08.17 USO Anderson K. (Rsa) Gulbis E. (Lat) 3 : 0
28.08.17 USO Anderson K. (Rsa) Aragone J. (Usa) 3 : 0
15.08.17 CIN Anderson K. (Rsa) Dołhopolow O. (Ukr) 0 : 2
12.08.17 MON Zverev A. (Ger) Anderson K. (Rsa) 2 : 0
Ostatnie mecze: CORIC B. (Cro)
31.08.17 USO Coric B. (Cro) Zverev A. (Ger) 3 : 1
29.08.17 USO Vesely J. (Cze) Coric B. (Cro) 0 : 3
25.08.17 WIN Coric B. (Cro) Struff J-L. (Ger) 0 : 2
24.08.17 WIN Isner J. (Usa) Coric B. (Cro) 0 : 2
Dla mnie jest to zdecydowany value dnia. Coric w ostatnich spotkaniach pokonał takich rywali jak Isner czy Zvereva dlatego nie widzę powodu aby tutaj nie sprawił niespodzianki, baaa Ja tu widzę pewne zwycięstwo. Jak będzie zobaczymy. Powodzenia ;) ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Koszykówka, EuroBasket
Godzina: 20:00
Spotkanie: Turcja - Rosja
Typ: Powyżej 150,5
Kurs: 1,88
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w nowym miesiącu, na dzisiaj oferta poza piłka nożną nie tak wygórowana, jednak zauważyłem kilka niezwykle ciekawych pojedynków w EuroBaskecie, a jednym z nim chciałbym się z wami podzielić. Będzie to mecz otwarcia zarówno jednej jak i drugiej reprezentacji, a wiadomo że na takich imprezach pierwszy mecz jest szczególnie ważny żeby do kolejnych spotkań podchodzić z chłodniejsza głową i bez stresu. Dzisiaj zmierzą się czołowe reprezentacje jeśli chodzi o basket europejski, a mowa o Turcji i Rosji. Moja propozycja skierowana jest w bardzo przyzwoity Over 150,5 punktów i uważam, że linia powinna pokryć się z nawiązka gdyż zarówno Turcja jak i Rosja grają szybki, a przede wszystkim skuteczny basket co będzie tylko procentowało na wynik końcowy. Turcja świetnie przepracowała okres przygotowawczy przed Euro Basketem, z siedmiu rozegranych meczy wygrali pięć i to nie z byle kim bo ograli silnych Słoweńców 84:86,następnie Izrael 83:84, rozbili Ukrainę 79:55 oraz Czarnogórę 84:70, pokonali też Czechów 66:67, a ulegli z Włochami 73:53 i był to ich najsłabszy mecz oraz świetnie dysponowanej ostatnio Finlandii 93:88 która wczoraj sprawiła sensację i po dogrywce ograła faworyzowanych trójkolorowych. W przypadku Rosjan nie wyglądało to już tak kolorowo, jednak rosjanie na dużych imprezach zawsze grali dobrze i stabilnie dlatego nie martwię się zbytnio ostatnimi ich meczami tym bardziej, że nie przegrali ze słabeuszami tylko mocno liczącymi się reprezentacjami takimi jak Serbia 85:75,niespodziewanie ulegli z naszymi orłami 81:78 oraz Niemcami 79:76, a w ostatnim meczu rozbili mocno overowym wynikiem Finów 91:100. W meczach bezpośrednich obu reprezentacji tylko raz padł wynik niekorzystny dla lini +150,5. Mimo, że spotkania rozgrywane były w dosyć odległym czasie to warto wziąć je również pod uwagę. W ostatnim pojedynku padł mocno overowy wynik 77:89 i szcze spodziewam się dzisiaj podobnych fajerwerk jeśli chodzi o końcowy wynik. ⛔ 100
 
G 26

gambler1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 2 liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Radomiak Radom - MKS Kluczbork
Typ: HT/FT ----&gt; X/1
Kurs: 4.32
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dzisiaj atakuje nasza szara drugoligowa rzeczywistosc. Wicelider gra z 15 druzyna tabeli. Kluczbork po spadku nie moze sie odnalezc w tej otchlani polskiej pilki ale zwykle tak to bywa jak zmienia sie polowe druzyny przed sezonem. Wyniki jakie sa, kazdy widzi a nadziei na lepsze jutro nie widac...Co innego radomianie, oni ida jak burza na razie bez potkniec. Nowy trener odmienil gre zespolu z ktorego nsmiewano sie po fatalnej wiosnie. Awans mial byc tylko przyklepany a jak sie skonczylo, pamietaja najlepiej kibice z Radomia ???? Nowy sezon, tabula rasa, ciekawe kto tym samym pilkarzom wyczyscil pamiec tak szybko - pytanie oczywiscie retoryczne....Co do meczu, mialem dwie opcje: ta ktora podalem z lepszym kursem (na ta sie w koncu zdecydowalem) czy moze 1/1 z kursem 2.3. Licze i ludze sie ze Kluczbork dotrwa jakos do przerwy, a w 2 polowie rozpocznie sie ostre strzelanie gospodarzy. Tego sobie i wszystkim grajacym ten typ zycze, powodzenia i ahoj;]
⛔ 100
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, III liga grupa 2
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kotwica Kołobrzeg - Centra Ostrów Wlkp.
Typ: 1
Kurs: 1.48
Bukmacher: LVbet
Analiza:
Witam wszystkich po raz pierwszy w tym dziale. Zaczynam od niskiego kursu, ale chcę spróbować jak to jest ;)
Dzisiaj w 3 lidze zostanie rozegrane spotkanie 5. kolejki w którym Kotwica Kołobrzeg podejmie na własnym boisku Centrę Ostrów Wielkopolski.
Trochę suchych faktów. Gospodarze dzisiejszego meczu to spadkowicz z II ligi. Po czterech meczach mają na swoim koncie 7. punktów (bilans 2-1-1) i plasują się na 8.miejscu. Natomiast goście zdobyli punkt mniej i w tabeli III ligi są na 10.miejscu (bilans 2-0-2). Warto dodać, że Centra to beniaminek.
Mimo niewielkiej różnicy w osiągnięciach po 4.kolejkach dla mnie faworytem w tym spotkaniu są zdecydowanie gospodarze. Jak już wspomniałem jest to spadkowicz. Ma na koncie jedną porażkę (1:2), ale z mega mocną w tym sezonie i liderującą Elaną Toruń, który potrafiła po 2:0 pokonać już dwa zespoły ze ścisłej czołówki (Bałtyk G. i Sokół K.), więc mecz Kotwicy na styku z tym zespołem pokazuje, że są mocni. Druga strata punktów w tym sezonie to wyjazdowy remis z Wdą Świecie, czyli aktualnym wiceliderem. Pozostałe dwa mecze to zwycięstwa z drużynami z dolnych rejonów tabeli, czyli z tych gdzie uważam, że jest miejsce gości i gdzie wkrótce wylądują.
Jeśli chodzi o gości to mięli bardzo fatalny początek sezonu, gdyż doznali dwóch porażek i to u siebie (z Pogonią II Szczecin 1-2 i innym beniaminkiem Wierzycą Pelplin aż 1-3). Ostatnio trochę się otrząsnęli i dość szczęśliwie pokonali na wyjeździe 1-0 kolejnego beniaminka KP Starogard Gdański (gol w 84min) oraz u siebie następnego beniaminka Unię Solec Kuj. 3-0, która przez wielu fachowców zajmujących się tą ligą jest murowanym kandydatem do spadku.
Jeśli chodzi o kadry obu zespołów to uważam, że też Kotwica (mimo wielu odejść po spadku) prezentuje się w tym temacie lepiej. Takie nazwiska jak Tomasz Prejs, Mateusz Słodowy, czy Wiktor Witt na pewno wielu kibicom się kojarzą. Natomiast w Centrze grają głównie gracze lokalni, bez wielkich nazwisk i wg mnie umiejętności by walczyć z takimi ekipami jak Kotwica. Warto dodać, że w defensywie gości znajdują się dwaj zawodnicy, którzy mają już po 38.lat i lubią łapać kartki, a cały zespół dotrze na mecz po prawie 6-godzinnej podróży autobusem w deszczowej aurze ;)
Gdyby mecz był rozgrywany w Ostrowie to jeszcze byłbym w stanie postawić na niespodziankę. Ale dzisiaj dla mnie faworytem jest Kotwica i tak też postawię ????
✅ 48
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gora-zlota 2

gora-zlota

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje
Spotkanie: Czechy - Niemcy
Typ: -2.5 handicap rzutu roznego Niemcy.
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Raczej prosta analiza. Niemcy duzo silniejszy sklad i beda nacierac aby pokazac swoja sile. Wiadomo jak to jest z golami, mnostwo akcji i sytuacji a goli brak. Wedlug mnie rzuty rozne Niemcy bija bardzo mocno, super skrzydla, ktore sa atutem druzyny niemieckiej pomoga w tym handicapie. Moim zdaniem warto zagrac ten typ ????
⛔ 100
 
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia - Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sc Telstar - Fc Oss
Typ:
2
Kurs: 3.3
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam w nowej odsłonie forum. Rozpoczynamy wrzesień. Jak zwykle 1-go każdego miesiąca grono typujących w dużo większej ilości... Zagram i ja ???? . Dziś wybieram się do holenderskiej II ligi na mecz pomiędzy Telstar
i drużyną Fc Oss i stawiam na wygraną gości. Po 2 kolejkach to oni przewodzą w ligowej tabeli
z kompletem punktów i br. 4-0, przy 2 remisach dzisiejszych gospodarzy.
Wiadomo, to ledwie 2. kolejka i nie ma co się sugerować 1. miejscem, jednak uważam, że zespół Oss dobrze wszedł w sezon i po raz kolejny zdobędzie 3 pkt.
II liga holenderska obfituje w dużą ilość bramek, dziś również liczę na bramki i wierzę, że przyjezdni strzelą co najmniej jedną więcej... ⛔ 100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna 2 Holandia
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sittard-Almere
TYP : Sittard
Kurs: 2,2
Bukmacher: forBet
Witam,
pozdrawiam wszystkich forumowiczów ,zaczynam zabawę w typowanie i jako pierwszy typ wybieram drugą ligę Holenderską.
Spotkanie Sittard-Almere, typuję wygraną Sittard z uwagi na to ,że lubią wygrać u siebie . Drużyny ostatnimi czasy nie remisowały ze sobą,więc jeśli ktoś ma wygrać to stawiam na gospodarza ;)
Życzę wszystkim wysokich wygranych !
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mglisty 59

mglisty

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis K. | US Open-singiel
Godzina: 18:30
Spotkanie: Makarova E. - Suarez Navarro C.
Typ: Makarova
Kurs: 1.58
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Forma jaką Makarova prezentuje po Wimbledonie jest fantastyczna (11 zwycięstw, 2 porażki). W poprzedniej rundzie wyeliminowała faworyzowaną Woźniacki 2-1, gdzie ten mecz był zacięty tylko w drugim secie przegranym przez Makarovą po tie-breaku. Suarez-Navarro gra na tym turnieju dobrze, choć bez fajerwerków. H2H zdecydowanie na korzyść Hiszpanki (6-1), ale to dzisiaj nie będzie miało znaczenia. Jestem dobrej myśli przed tym meczem, Rosjanka przez ostatnie tygodnie pozwoliła mi trochę grosza zarobić i czuję, że dzisiaj będzie podobnie. Polecam dzisiaj pograć jeszcze na Stephens i Shapovalov&#39;a. Powodzenia. ⛔ 100
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, EuroBasket
Godzina: 20:00
Spotkanie: Turcja - Rosja
Typ: Turcja i over 150,5 (razem z dogrywką)
Kurs: 3,35
Unibet

Witam ponownie po długiej przerwie.
Kolega Przemas92ck większość już o tym spotkaniu napisał i zgadzam się z nim w 100% Dodam jedynie że Rosjanom będzie niezmiernie ciężko sprawić tu niespodziankę.
Turcy rozpoczynają ten turniej w Stambule, przy swojej fanatycznej publice, choć bedą grali bez swoich graczy zza oceanu powinni bez problemu wygrać. Od lat należą do ścisłej światowej czołówki i na własnej ziemi są niezmiernie trudni do ogrania. Będą chcieli z impetem rozpocząć zmagania i może się okazać że Sborna będzie dla nich tylko tłem. Jednak uważam że Rosjanie też za wszelką cenę będą chcieli zawalczyć i niech nikogo nie zmyli ich porażka z naszymi orzełkami, oni zawsze potrafią dobrze wypaść na dużych imprezach i liczę że dziś rzucą całkiem sporo punktów acz w ostateczności będą musieli uznać wyżdzość gospodarzy.
Szkoda że mecz koliduje z naszą piłkarską reprezentacją bo będzie to zapewne kawał koszykówki na najwyższym poziomie. ⛔ 100
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Europa - Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina : 20:45
Spotkanie : Czechy - Niemcy
Typ : Czechy lub remis
Kurs : 2.40
Bukmacher : forBet
Analiza :

Witam! Zaczynamy wrześniowe wojaże. Wczoraj dodawałem typ na wygraną Polski, jednak przez niedziałające forum nie dałem rady dodać postu i ktoś mnie wyprzedził, trudno. Łykam za to drugi mój typ, który znajduje się w moim kuponie, ryzyko jest, ale znacie przysłowie z szampanem. Tak więc. Czesi na swoim boisku są dobzi, często notują remisy, jednak przeplatają je zwycięstwami. Ostatnią porażkę na własnej ziemi ponieśli w czerwcu ubiegłego roku w meczu przeciwko Korei. W tabeli są na 3. pozycji i jeśli chcą myśleć o awansie, muszą gonić Irlandię Północną i dziś pokonać faworyzowanych Niemców,którzy mają komplet punktów w niebywałym bilansem 27:1. Pepiczki będą napierać za wszelką cenę, więc ja stawiam na albo ich wygraną, albo remis. Będzie piekielnie trudno, ale zobaczymy. Powodzenia ! ⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom