>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.09.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie Dania - Polska
Typ: Polska (remis = zwrot)
Kurs: 1,97
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś 20:45 kolejne spotkanie Eliminacji MŚ, z udziałem naszych reprezentantów Dania - Polska. Pojedynek niezwykle wyrównany, Dania aktualnie 3 zespół grupy E, w 6 meczach: 3 zwycięstwa, 1 remis, co daje 10 punktów, strzelili przy tym 10 bramek tracąc ich 6. Polska to z kolei lider grupy 5 zwycięstw, 1 remis na Kazachstanie 2:2, mimo prowadzenia do przerwy 2:0. Polska ma 6 punktów przewagi zarówno przed drugą Czarnogórą, jak i trzecią Dania, związku z tym myślę, że remis nie będzie dla nas złym wynikiem, to Dani powinno bardziej zależeć na zwycięstwie w tym meczu. Dania jest niepokonana od 5 meczy, zremisowali niedawno w meczu towarzyskim z Niemcami, jednak nasi sąsiedzi nie grali podstawowym składem. Remis na Rumunii również Duńczycy powinni traktować jako strata punktów. Polska z kolei w mega gazie, jeśli Robert Lewandowski jest w formie, to gramy świetnie, a nasz napastnik w ostatnim meczu ligowym strzelił 2 gole, z czego pierwszy piętką, Zieliński również gol w Napoli, Grosicki gol i asysta, z kolei Glik został piłkarzem spotkania w konfrontacji Monaco z OM. Polska nie przegrała spotkania po regulaminowym czasie gry już ponad rok czasu, myślę że dziś będzie podobnie, nawet remis będzie dla nas dobrym rezultatem, bowiem Dania, będzie mieć dalej 6 pkt straty do naszej ekipy, a z Czarnogórą gramy u siebie. ⛔ 100
 
asdabahasda 7

asdabahasda

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie Dania - Polska
Typ: Dania ponad 4.5 rożnego
Kurs: 1,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Każdy zna naszych kopaczy. Wiemy, że oni techniką nie grzeszą, a w niebezpiecznych sytuacjach noga im się powija i wybijają piłkę w trybuny.
Pazdan często główką wybija piłki na rożne, a w Danii ma kto te piłki wrzucać.
Nasi obrońcy w stresowych sytuacjach wolą bezpiecznie wywalić piłkę poza pole gry dając przeciwnikom stały fragment gry.
Nie będę tutaj się rozwodził nad szczegółami, bo i tak tego nikt nie czyta.
Cionek i Glik wiedzą, że będa mieli trochę do roboty. ⛔ 100
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina : Lekkoatletyka, Diamond League , 110m przez płotki
Godzina : 20:42
Spotkanie : Merrit - Ortega
Typ : Merrit
Kurs : 1.40
Bukmacher : Fortuna
Analiza :

Witam wszystkich. Zaczynamy nowy miesiąc. Dzisiaj w Brukseli ostatni mityng Diamentowej Ligi. W biegu na 110 metrów przez płotki zwycięzce całego cyklu wyłoni ostatni bieg. O zwycięstwo i diament o wartości 80000 dolarów powalczą Amerykanin Merrit i Rosjanin Shubenkov. Przed ostatnim biegiem Shubenkov ma dwa punkty przewagi nad Merritem o jest w lepszej sytuacji od Amerykanina ale Merrit na pewno będzie walczył do końca. Musi być dwa miejsca wyżej aby wygrać. Po nieudanych Mistrzostwach Świata gdzie nie zdobył medalu zaliczył już dwa wygrane biegi. Pierwszy w mityngu Diamond League w Birmingham z czasem 13,29 a następnie w mityngu ISTAF w Berlinie z czasem 13,17. Widać że forma jest i chce sobie odbić brak medalu w Londynie na MŚ. Ortega w Birmingham był piąty z czasem 13,48, w Berlinie nie startował. Na wspomnianych MŚ Merrit też był lepszy (5 - 7). Wszystko wskazuje że Merrit będzie dzisiaj lepszy od Ortegi. ✅ 40
 
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, kwalifikacje
Godzina:
20:45
Spotkanie: Dania - Polska
Typ: Lewandowski strzeli 2 lub więcej
Kurs: 7,5
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Powiem szczerze to nie wiem czy wygramy to spotkanie ale liczę tutaj na ofensywny futbol a nie piłkarskie szachy. A jeśli tak będzie to kto ma strzelać dla reprezentacji jak nie Robert. Lewy na początku sezonu w doskonałej formie. W klubie w obecnym sezonie, który się niedawno rozpoczął, Lewy strzelił 6 bramek w 4 meczach. W obecnych eliminacjach zdobył 11 goli i jest 2 w klasyfikacji strzelców.
Spodziewam się że to Duńczycy będą prowadzić grę i utrzymywać się przy piłce. Dla nich to potkanie z gatunku być albo nie być. Oni po prostu muszą to wygrać aby liczyć się w dalszej walce o mundial. Stworzy to nam możliwość gry, tak lubianej, z kontrataku. Przy szybkich i skrzydłowych napewno Lewy będzie miał kilka sytuacji do zdobycia bramki. Poza tym każdy rzut wolny w pobliżu pola karnego to dodatkowa szansa dla Roberta na zdobycie bramki. A jak wykonuje rzuty wolne kapitan reprezentacji nie muszę chyba nikomu przypominać.
Przypomnę tylko jeszcze, ale to już chyba wszyscy wiedzą, że Lewandowski jest etatowym wykonawcą rzutów karnych co daję nam kolejną szansę na zdobycie bramki. Po takim kursie warto zaryzykować. Jak dla mnie to Value.
Tak poza konkursem warto pograć Dania procentowe posiadanie piłki powyżej 54,5 % po kursie @1,85 w
STS( tylko tam to znalazłem). Wydaje mi się że to oni będą prowadzić grę i przeważać a my z kontry będziemy ich kąsać ???? . Powodzenia ⛔ 100
 
black-star 47,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje MŚ, Afryka
Godzina: 20:30
Spotkanie: WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA - RPA
Typ: Over 2,5 bramki
Kurs: 2,7
Bukmacher: iforbet
Analiza:
Obydwie drużyny już od sporego okresu czasu, bo od 2013 roku nie miały ze sobą do czynienia. Gospodarze przegrali cztery ostatnie mecze u siebie i cztery na pięć ostatnich. RPA nie przegrała na wyjeździe 11 z 12 ostatnich spotkań strzelając w nich przeciwnikom sporo bramek. Jeżeli RPA na poważnie myśli o awansie musi z determinacją powalczyć o zwycięstwo. WZP mają na koncie 2 przegrane spotkania w eliminacjach jak do tej pory, teraz jednak po raz kolejny mają atut własnego boiska, ale popełniają sporo błędów w defensywie. Nie mają jednak nic do stracenia, ponieważ drużyna ta nie należy do faworytów w walce o awans w grupie D. Rywalizacja wcale nie wygląda mi w tym momencie mimo wszystko na wyraźnie przechyloną na jedną stronę, ale nie zamierzam obstawiać zwycięzcy tego meczu. Liczę na co najmniej trzy gole.
✅ 170
 
piotrek756 73

piotrek756

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Europa - Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina : 20:45
Spotkanie : San Marino-Irn. Północna
Typ : Handi-2.5 Irlandia
Kurs : 1.60
Bukmacher : Totolotex
Analiza :

Na dziś wybrałem spotkanie pomiędzy San Marino, a Irlandią Północną. Faworyt jest tylko jeden. Ekipa gości myślę, że zrobi to co każdy, czyli wygra z San Marino.
Ostatni wynik jaki padł pomiędzy tymi drużynami to 4:0 dla Irlandii.
Irlandia ma kilku dobrych zawodników, którymi może postraszyć. Spora część zawodników to piłkarze z ligi angielskiej, którzy dziś myślę że spokojnie wpakuje trzy bramki ekipie gospodarzy i pokryją handi. ✅ 60
 
ali-g 40

ali-g

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis K. | US Open-singiel
Godzina: 23:30
Spotkanie:
Sevastova A. - Vekic D.
Typ: Vekic D
Kurs: 2.11
Bukmacher:
Fortuna
Turniej wkracza w fazę 1/16.Obie zawodniczki zanotowany już po 2 zwycięskie spotkania i obie bez straty seta. Osobieście idę w stronę Chorwatki Vekic, która już w poprzedniej rundzie zmierzyła się z wyżej notowana Chinką
Peng i odprawiła ją z kwitkiem 6:0, 6:2 ! Panie jak dotąd spotkały się tylko raz w 2016 roku i w tym spotkaniu to Sevastova okazala sie lepsza i wygrala 2:1 po równej walce. Teraz liczę na rewanż i dobra dyspozycje dnia. Kursy spadły już ze stawki 2.48.. W tegorocznym Wimbledonie obie zawodniczki doszły jedynie do fazy 1/32 i tam zakończyły swoje turnieje. W tym meczu stawka jest dużo wyższa bo ćwierćfinał. Drugim typem jaki polecam w tym spotkaniu to over 2.5 seta, bedzie to równy mecz z przewagą ze strony Vekic.
Powodzenia !
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom