>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.10.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 1. Października
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - LOTTO Ekstraklasa - Polska
Godzina: 15:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Typ: 1-1 / podwójna szansa /
Kurs: 1,48
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich wizjonerów hazardu. Nowy miesiąc, zaczynamy z optymizmem. Biłem się z myślami i postanowiłem, że odpuszczę Legii w tym tygodniu i nie będę chłopakom ze stolicy wbijał szpilek. Zagramy mojego cichego faworyta tegorocznego sezonu - Górników z Zabrza. Będą podejmować u siebie Piasta Gliwice. Rozum i statystyczne metody naukowe wskazują na zwycięstwo Górnika. Zabrzanie na samej górze a Piast na samym dole tabeli, na dodatek w Górniku dobra passa Angulo i świetni Kądzior i Kurzawa. W Gliwicach natomiast wielka praca trenera Fornalika ale moc roboty jeszcze przed nim. Na dodatek kłopoty kadrowe. Na pewno nie zagra Gerard Badia, występ Martina Bukaty nadal stoi pod znakiem zapytania. Z powodu kartek będzie pauzował Sasza Żivec. Trener Górnika, Marcin Brosz powiedział tak: &quot;Cieszymy się z miejsca w tabeli, ale boisko weryfikuje wszystko. Każdy mecz jest inny, ma własną historię. Czekamy na to spotkanie niecierpliwie. Na zwycięstwo musimy zapracować i to, co najważniejsze, nie słowami ale dyspozycją dnia i dobrą formą&quot;. Górnik jest lepszy, Górnik wygra. Powodzenia, pozdrawiam.
P.S Właśnie Lechia wygrała z Lubinem - szansa dla Górnika na zdecydowane liderowanie.
✅48
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia Eredivisie
Godzina 14:30
Spotkanie : Heerenveen : Ajax
Typ : Heerenveen over 1.5 gola
Kurs : 2.95
Bukmacher : Unibet
Kryzys w Ajaksie trwa na dobre , ostatnio polegli u siebie z Vitesse 1:2 ale to nie jedyna porażka w tym sezonie bo wcześniej na inaugurację polegli z Heracles 2:1 , po 6 kolejkach z bilansem 3-1-2 znajdują się na 7 miejscu , co innego Heerenveen , oni jak do tej pory bez porażki , ostatnie dwa mecze to wyjazdy i komplet 6 pkt , ostatni mecz u siebie to zwycięstwo nad PSV 2:0 i tu szacun w ich kierunku , sięgając do H2H z Ajaksem to wyglądało by na to iż dziś mogą mieć problem z pokonaniem rywala ale przy tak słabym Ajaksie i na dodatek grającym w osłabieniu bo Marcel Keizer jest zmuszony zrobić selekcję w drużynie , Dijks nie jest dostępny z powodu choroby , Orejuela natomiast zmaga się z urazem pięty. Nieobecność tej dwójki stwarza pewne problemy w ustawieniu defensywy Ajaksu , dlatego nadarza się okazja dla Heerenveen na poprawienie tego krytycznego H2H a że PSV straciło tutaj dwa gole to liczę że gospodarze są w stanie i Ajaksowi strzelić dwa gole , ogólnie to zapowiada się ciekawe spotkanie !
⛔100
 
negrujuraj 10

negrujuraj

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP. Shenzhen. Singles. Final
Godzina: 11:30
Spotkanie: Dołhopolow O. - Goffin D.
Typ: ilość setów - 3 sety
Kurs: 2.28
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam, to mój debiut na portalu więc proszę o wyrozumiałość ???? . W dalekich chinach dojdzie do spotkania dwóch dobrze dysponowanych w ostatnim czasie tenisistów. Goffin notuje w tym roku na kortach twardych imponujący bilans 27-11, przekonując chyba wszystkim, że należy do tenisowej czołówki
i aspiruje do miana najbardziej uniwersalnego tenisisty tour-u. Natomiast Dołhopolow notuje piątą wygraną z rzędu (uwzględniając niedawny puchar Davisa) co jednoznacznie wskazując, iż jego forma idzie w górę. Ostatni mecz z Dzumhur był swoistym popisem skuteczności Oleksandra ( blisko 90% punktów po pierwszym serwisie), co dodatkowo przekonuje mnie, iż pojedynek z Goffinem nie będzie widowiskiem jednego aktora. Zwykle w przypadku pojedynków zapowiadających się na wyrównane preferuje obstawianie overa, ale tym razem postanowiłem nieco zaryzykować i postawić nieco odważniej stawiając na 3 sety w meczu. P.S. dla odważnych proponuje też typ powyżej 10,5 gema w 1 secie ????
✅128
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 247

corner91

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie : Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Typ : Górnik Zabrze Wygra &amp; Over 2.5 gola
Kurs : 2.35
Bukmacher : Forbet
Długo wyczekiwane Derby Śląska dla mnie na ten moment lepiej spisuje się ekipa z Zabrza i uważam iż Górnik jest w stanie samodzielnie pokryć ten over jednak kursy wystawione na ten mecz mnie zadawalają. Górnik Zabrze w tym sezonie gra bardzo efektowną i efektywną piłkę uzyskują bardzo korzystne rezultaty co nie można powiedzieć o Piaście Gliwce, który po zmianie trenera zanotował porażkę z Chrobrym Głogów w Pucharze Polski 2:1. Dla mnie Piast w tym sezonie jest kandydatem do spadku i jeżeli Górnik myśli o pozostaniu w czołówce to z takimi zespołami jak Piast powinien wygrywać zdecydowanie. Oczywiście nie mówię iż to będzie łatwy mecz w końcu to Derby jednak Kibice z Zabrza są fenomenalni i piłkarze niesieni ich dopingiem budują Zabrzańską Twierdzę. Piast nie ma w tym meczu wielu atutów aby ograć Górnika jednak mam nosa iż strzelą w tym meczu bramkę natomiast ten mecz ma wiele podtekstów piłkarskich jak i ze strony kibiców i w tym meczu nie widzę inego wyniku niż wygrana Górnika w okolicach 3/4 - 1 dla Górnika.
⛔100
 
fini 84

fini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Belgia- Jupiler League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Club Brugge KV - Gent
Typ: Club Brugge KV + over 2,5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Witam dawno mnie nie było w tym dziale, jednak nowy miesiąc i postanowiłem z wami pograć ;).
Obie ekipy to czołówka zeszłego sezonu belgijskiej ligi odpowiednio Club Brugge zajął drugie miejsce, a Gent czwarte w sezonie 2016/2017. Obie ekipy szybko odpadły z europejskich pucharów, więc cała ich gra skupiona jest na lidze. To co ich różni to zupełnie odmienne wejście w obecny sezon.
Club Brugge ruszył jak petarda bilans na tę chwilę 7/0/1 z pechową wpadką na wyjeździe z Mouscron 2:1. Bramkowo wyglądają bardzo solidnie z bilansem ogólnym 20:6 i co najważniejsze w tym sezonie w każdym meczu ligowym strzelali minimum 2 bramki, co świadczy o ich regularności.
Gent fatalnie zaczął obecny sezon i obecnie może poszczycić się dorobkiem 1/3/4. O ile jeszcze w meczach, w których byli gospodarzami nie wyglądało to najgorzej, ponieważ remisowali z Anderlechtem, czy Genkiem tak na wyjazdach jest to zazwyczaj strzelanina- bilans bramkowy na wyjazdach 7:7 w 4 meczach ze średniakami ~3,5 bramki na mecz.
Patrząc na obecną formę obu ekip i zbliżającą się przerwę reprezentacyjną myślę że Club Brugge weźmie na poważnie to spotkanie i odniesie kolejne pewny zwycięstwo u siebie, dlatego granie czystej 1 biorę w ciemno po kursie 1,73. Jak widać gospodarze nie mają problemu ze strzelaniem bramek i myślę, że jutro będzie podobnie, możliwe nawet, że sami pokryją ten over. Dodatkowo jest to prestiżowy mecz i Gent na pewno również wyjdzie zdecydowane i nie będzie tu broniło jednego punktu, musi się w końcu odbić od dna i myślę, że są w stanie ugrać chociaż 1 bramkę w tym meczu. Wynik ostateczny celowałbym w 2:1, 3:1 dla gospodarczy. Powodzenia ⚽⚽⚽!
✅130
 
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia Primeria Liga
Godzina: 22:30
Spotkanie: Maritimo-Benfica
Typ: 1
Kurs: 7,00
Bukmacher: forbet
Analiza:
Nowy miesiąc nowe możliwości ???? . Zaczynamy z grubej rury;).
Kto jest faworytem w tym meczu nie podlega dyskusji. Jest to Benfica, która potencjałem przerasta drużynę gospodarzy zdecydowanie. Pokazuje to bardzo wybitnie wycena obu zespołów, przez stronę transfermarkt.pl.
Maritimo wyceniane na ok. 16 mln euro, natomiast Benfica na 170 mln euro.
Ja w tym meczu liczę na niespodziankę. Kursy na gospodarzy zdecydowanie zawyżone. Dlaczego?
1. Maritimo w doskonałej formie. Po siedmiu meczach zajmują 4 lokatę (Benfica 3). Wygrali 5 meczy i ponieśli 2 porażki. Z czego na własnym stadionie wygrali wszystkie 4 mecze.
2. Benfica daleka od optymalnej formy. Grają w kratkę. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki.
3. Goście po meczu ligi mistrzów (grali w środę), w którym dostali baty od przciętnego Basel 5:0. A więc mieli mniej czasu na regenerację i morale też na niewysokim poziomie po takim laniu.
4. Maritimo potrafi grać z faworytami. 19 września grali w pucharze ligi ze Sportingiem na wyjeździe i zremisowali z faworytem.Ponadto w tamtym sezonie ograli u siebie Benficę 2:1, a kurs na nich stał ok. 8,6 Liczę na to że teraz będzie podobnie. Powodzenia

⛔100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina : Hokej, Słowacja, Tipsport Liga
Godzina 17:00
Spotkanie : Dukla Trencin - HKM Zvolen
Typ : Dukla Trencin
Kurs : 1.70
Bukmacher : Unibet
Trencin bez porażki w tym sezonie. W wywiadach słyszymy,że przede wszystkim chcą wygrywać na swoim lodzie dla kibiców, utrzymać równy poziom gry aby kontrolować przewagę nad Bańską. Na stronkach społecznościowych widać,że w szatni jest sranda i dobra atmosfera. Solidnie wyglądają jako drużyna. Ostatnio na meczu z Kosicami pojawił się trener reprezentacji Słowacji i bardzo dobrze wypowiadał się po tym meczu o zawodnikach i kibicach Dukli.
W lidze Słowackiej widać sporą różnicę w poziomie gry między czubem a dołem tabeli.
Zvolen w 7 meczach zgromadził 9pkt,Trencin 20,bramki Trencin 23-7,Zvolen 17-24 !
Wydaje mi się,żę jutro lider zagra dla własnych kibiców i wygra z przeciętniakiem HKM Zvolen i to dość pewnie.
Zapraszam wszystkich śledzących czeski hokej do aktywności w dziale
https://forum.bukmacherskie.com/threads/czechy-tipsport-extraliga-2017-2018.148368/
✅70
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Zawiercie - Kędzierzyn-Koźle
Typ:
HA +19.5 Zawiercie
Kurs:
1.95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jasne, że Kędzierzyn powinien wygrać to 3:0. Ale 19:3 to średnio 6 punktów różnicy na set + 1 w zapasie. Zawiercie debiutuje u siebie, ogromna trema, ale i walka na całego. Marzenie to wygrany set, który oczywiście nie sprawi, że handicap zostanie pokryty, bo trzy pozostałe można przerżnąć do 15. Myślę, że wilk będzie syty (3:0 na luziku np. do 22, do 19 i do 18) i owca cała (walka przed własną publiką). H2H nie istnieje, więc taki typ intuicyjny na rozpoczęcie wielkiej siatkówki w Zawierciu (całkiem dobrze poukładana ekipa) może przynieść powodzenie
✅95
 
S 135

seba96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, Liga Mistrzów
Godzina: 17:00
Spotkanie: Gorenje Velenje - Skjern
Typ: Skjern
Kurs: 1.77
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W ramach 3. kolejki LM słoweńskie Gorenje podejmie na własnym parkiecie duńskie Skjern. Po dwóch kolejkach obie ekipy mają po dwa zwycięstwa. Gorenje pokonało u siebie Ademar 23:22 oraz na wyjeździe Bukareszt 26:27. Skjern wygrało u siebie z Bukaresztem 39:28 oraz na wyjeździe z Eleverum 27:32. W rozgrywkach ligowych Skjern po dwóch remisach odniosło trzy zwycięstwa natomiast drużyna Gorenje po 4 kolejach bilans spotkań 1-1-2. Porównując potencjał kadrowy obu ekip wyraźnie lepiej prezentuje się drużyna duńska. Niekwestionowanym liderem zespołu jest skrzydłowy A. Eggert, który po wielu sezonach w Bundeslidze postanowił na koniec kariery wrócić do ojczyzny. W składzie również świetny kołowy norweski Bjarte Myrhol. Na rozegraniu m.in. legenda duńskiej piłki ręcznej 36-letni K. Sondergaard mający na koncie prawie 400 spotkań w reprezentacji. Wspierają go reprezentanci Szwecji M. Olsson oraz Stenbacken. Może nie są to wielkie nazwiska, jednakże nie schodzą poniżej pewnego poziomu. Na bramce stoi T. Ivanisević, który m.in. w zeszłym sezonie w finale pucharu Danii zaliczył w meczu 22 obrony. Patrząc na drużynę Skjern wydaje się być ona dobrze poukładana i na pewno ich głównym celem jest zajęcie pierwszego miejsca w grupie C albowiem zdecydowanie odstają potencjałem od pozostałych drużyn. Drużyna Gorenje składa się głównie z zawodników słoweńskich, jednak nie są to wielkie nazwiska. Liderem zespołu jest 34-letni M. Brumen grający na prawym skrzydle wybrany do najlepszej siódemki ostatniej kolejki LM. Są jeszcze tacy zawodnicy jak Grebenc, Medved, Ovnicek, Cehte natomiast są to zawodnicy drugiego czy trzeciego wyboru w kadrze Słowenii i zdecydowanie odstają poziomem chociażby od swojego słoweńskiego rywala Celje. Jak pokazały pierwsze dwie kolejki jest to drużyna, która potrafi walczyć z drużynami na swoim poziomie i wygrać jedną bramką czy to z Ademar czy z Dinamem. Trudno jest im przeskoczyć wyższy poziom dlatego porażki w lidze na wyjeździe z Vardarem i u siebie ze wspomnianym Celje (22:25).Patrząc na potencjał kadrowy oraz formę w jakiej oba zespoły się znajdują niekwestionowanym zwycięzcą tego spotkania powinna być ekipa na czele której stoi A. Eggert.
⛔100
 
prokurator 61

prokurator

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Belgia
Godzina 18:00
Spotkanie :Anderlecht-St. Liege
Typ : 2
Kurs :4.45
Bukmacher : Fortuna
Na stadion Constant Vanden Stock Stadium zawita 11 w tabeli zespół St. Liege. 18 września został zwolniony trener &quot;Fiołkó&quot; Rene Weiler. Trenerem został młody,bo 36 letni Nicolas Frutos, który był dotychczas asystentem Rene Weilera. Anderlecht słabo rozpoczął sezon 3 zwycięstwa 3 remisy i 2 porażki.St. Liege również bez fajerwerków- 2 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki.Anderlecht jest po dotkliwej porażce na własnym stadionie w LM 0-3 z Celtic Glasgow. W lidze mimo,że nie przegrali od 4 spotkań to ich gra nie zachwyca-szczególnie obrona jest słaba,w trzech ostatnich spotkaniach 5 straconych bramek. Jak na mistrza Belgii to słabe statystyki. St.Liege z kolei nie zachwyca skutecznością,co prawda kreują sobie wiele sytuacji,to jednak brakuje napastnikom zimnej krwi.St. Liege to zespół, który potrafi grać w Brukseli (0-0,3-3,1-1,2-0 )-nie przegrali tam od trzech lat.
W obecnej sytuacji stawiam na zwycięstwo gości,którzy zawsze mobilizują się na występy w stolicy Belgii.
⛔100
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - LOTTO Ekstraklasa - Polska
Godzina: 15:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Typ: Górnik wygra obie polowy
Kurs: 4.65
Bukmacher: Fortuna
Nowy miesiac postanowilem zaczac od polskiej Ekstraklasy i derbów Śląska. Obie drużyny przystąpią do tego spotkania w różnych humorach. Zabrzanie jako lider naszej ligi liczą z pewnością na 3 punkty. Piast znajdujący się aktualnie w strefie spadkowej zapewne łatwo skóry nie sprzeda, zwłaszcza że niedawno doszło do zmian i prowadzący Gliwiczan Fornalik powinien dobrze przygotować zespół. Co warto zauważyć to w meczach między tymi zespołami zazwyczaj pada sporo bramek. Sporo pada również w tym sezonie w każdym meczu Górnika. Myślę, że o bramki możemy być tutaj spokojni.
Jeśli chodzi o składy to trener Brosz nie będzie mógł skorzystać z uslug R. Wolsztyńskiego, Nowaka i D. Pawłowskiego (kontuzje) oraz Ambrosiewicza (kartki). W Piaście z kolei z powodów zdrowotnych nie zagrają natomiast Bukata i Badia a z powodu kartek Zivec.
Co skłania do postawienia na Górnik:
- seria meczów bez porażki - oczywiście każda kiedyś się kończy, derby są specyficzne, ale wg mnie Piast nie ma czym postraszyć. Jakość jaką prezentuje Górnik z pewnością pozwala podchodzić z optymizmem do tego zdarzenia. Myślę, że Górnik tym razem w derbach zdemoluje rywala zza miedzy.
- niemoc Piasta - zwłaszcza wyjazdowa. Oczywiście w międzyczasie zdarzyła się niespodzianka sporego kalibru jaką było zwycięstwo Gliwiczan w Białymstoku, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Piast gra fatalnie zwłaszcza w delegacjach, czego dowodem była ostatnia porażka w ramach Pucharu Polski z 1 ligowym Chrobrym Głogów. Piast przegrywał już ze słabszymi drużynami od Górnika i nie wydaje mi się aby jutro miało być inaczej.
pozdrawiam i powodzenia
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
01:30
New England - Atlanta
Typ: Atlanta over 1,5 gola
Kurs: 2,15
Buk: totolotek
Póki żre to jedziemy po raz kolejny z Atlantą. Tym razem bramki bo w MLS boisko odgrywa bardzo dużą rolę. Atlanta po sześciu z rzędu domowych meczach wyjeżdża do NE. Ostatni bilans Atlanty jest znakomity. Pięć wysokich zwycięstw i jeden remis. Jedną z tych wygranych Atlanta odniosła właśnie nad NE. Półtora miesiąca temu Atlanta rozgromiła NE aż 7-0! W ostatniej kolejce NE dostało łomot 1-6 w Orlando. Na wyjazdach NE gra fatalnie, natomiast w ostatnich dwóch meczach domowych ograli choćby najlepszą obecnie w MLS ekipę Toronto oraz inną kanadyjską ekipę z Montrealu. Czy da się to jakoś wytłumaczyć logicznie? Ja nie potrafię. Moim zdaniem Atlanta weszła w tak świetną dyspozycję że z rozpędu i w NE nastrzela bramek. Atlanta gra obecnie kapitalną piłkę, bardzo szybko starają się dotrzeć pod bramkę rywali, grają bardzo dużo z pierwszej piłki. Nie no z taką ofensywą Atlanta powinna strzelić conajmniej dwie, defensywa NE fatalna i myślę że tym razem boisko nie pomoże gospodarzom. Kto ma dużo kasy może też spróbować over 2,5 gola Atlanty po kursie 4,75.
⛔100
 
skowron3030 89

skowron3030

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna FRANCJA: Ligue 1
Godzina 21.00
Spotkanie :Nice VS Marsylia
Typ : 1
Kurs :2.30
Bukmacher : totolotek
Analiza: Witam na jutro wybrałem mecz Ligue 1 miedzy Nice a Marsylia z góry i krótko powiem Nice wygra jednym słowem Nice jest na fali Marsylia jakoś nie może znaleźc formy obie drużyny po meczach LE gospodarz wygrał 3-0 z Vitesse natomiast goście polegli z Salzburgiem. Sądze ż Nice podtrzyma passe i wygra jutro ???? Pozdrawiam;)
kiepska analiza
⛔100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - LOTTO Ekstraklasa - Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lech - Legia
Typ: Czerwona kartka w meczu
Kurs: 3
Bukmacher: Fortuna
Kolega wyżej mnie wyprzedził, też stawiam na Martimo k\w niedzielę, jak widzę grę Benficki ostatnio to chce mi się śmiać... A Lech i Legia? Hmm, można wiele pisać - to jest więcej niż mecz i tu nie chodzi tylko o 3pkt.. Tu chodzi o to kto komu udowodni, że jest po prostu lepszy i tyle... Czerwona kartka 99%, +6,5 żółtych kartek w meczu, przerwany mecz, wyrzucenie trenera na trybuny ...wszystko możliwe byleby po, albo w trakcie meczu nikt nie zginął ... Powodzenia..
⛔100
 
ino500 4

ino500

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania-LALIGA
Godzina: 12:00
Spotkanie: Real Sociedad - Betis
Typ: Betis
Kurs: 3.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam po przerwie ostatnia połowa miesiaca skuteczność 50% później niestety nie mogłem typować ale jako pierwszy typ miesiąca wrzucił mi się odrazu mecz w Hiszpanii pomiędzy Real Sociedad a Betis i widzę tutaj odwrotnie niż robią to bukmacherzy w roli faworyta drużynę gości i to po spadającym i tak już kursie 3.85. Zespół Realu S. w 6 meczach w lidze zebrał 9 pkt. natomiast zespół Betis ma ich 12. Co ważne Betis 3 zwycięstwa z rzędu w tym na wyjeździe z Realem i ostatnio pewnie u siebie z Levante 4-0, natomiast gospodarze 4 porażki z rzędu. Dodatkowym atutem gości będzie czas odpoczynku pomiędzy meczami bo Real S. gra jeszcze w LE.
Myślę że Betis to wygra i wywiezie komplet punktów.
Powodzenia i wysokich wygranych.
Moje motto: Teraz to nie sport tylko czysty biznes.
⛔100
 
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania-LALIGA
Godzina: 12:00
Spotkanie: Real Sociedad - Betis
Typ: Real Sociedad
Kurs: 1.9
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Jak dla mnie faworytem jest Betis jednak Sociedad ostatnie spotkania przegrał wszystkie. Po pierwszych 3 kolejkach miał komplet punktów dopiero porażka z Realem 1:3 u siebie sprawiła że forma spadła. Porażka z levante 3:0 również nie wpłynęła dobrze na nastroje w krainie Basków. Największym atutem gospodarzy to właśnie Anoeta stadium, nikomu nie gra się tu łatwo. Jak dla mnie to najwyższy czas na zdobycie 3 pkt jeżeli chca walczyć z Valencia i Sewilla o champions league. Betisowi szczęście w końcu się skończy - jutro. Powiedzenia
⛔100
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Wlochy
Godzina: 20.45
Spotkanie: Atalanta - Juventus
Typ: 2
Kurs: 1,8
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
Juve mimo komplety zwycięstw (6-0) znajduje się na 2 pozycji w tabeli ligi wloskiej za Napoli.
Atalanta rozegrala 3 mecze u siebie, z czego wygrala z Crotone i Sassuolo i ulegla Romie.
W h2h same wygrane Juve z wyjatkiem ostatniego remisu 2-2, ale byla to koncowk sezonu i Juve mialo majstraw kieszeni.
Teraz walczy o pierwsze miejsce w tabeli z Napoli, nie odda punktow. Juve idzie ostro,
z Cagliari 3-0, Genoa 4-2, Chievo 3-0, Sassuolo 3-1, Fiorentiną 1-0, Torino 4-0.
Nie wydaje mi się, aby nie dali rady Atalancie, która miała dzień krótszą przerwę w grze (Juve ograło Olympiakos 27-go, a Atalanta zremisowała
z Lyonem 28-go). W lidze bilans Atalanty 2-2-2. Wygrana tylko z kiepskimi Crotone i Sassuolo.
⛔100
 
S 5

suresko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Seria A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Spal - Crotone
Typ: 1

Kurs: 1.95
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na jutro wybrałem spotkanie we włoskiej Serii A. Pojedynek dwóch beniaminków. Analiza będzie krótka. SPAL jeśli myśli o utrzymaniu musi u siebie zbierać punkty z przeciwnikami pokroju Crotone, których we włoskiej Serii A nie ma zbyt wielu... Spal po zeszłotygodniowej porażce 3:2 z Napoli jutrą musi za wszelką cenę sięgnąć po 3 punkty jeśli poważnie myślą o utrzymaniu. Z kim przerwać passę porażek w lidze jeśli nie u siebie w meczu z Crotone ? Słabsze jest tylko Benevento.
Spal 1
⛔100
 
Z 618,7K
Dyscyplina: Koszykówka Hiszpania
Godzina: 12:30
Spotkanie Real Betis- Valencia Basket
Typ:0ver 151,5
Kurs: 1,92
Bukmacher: Unibet
Analiza.Wczoraj rozpoczęła nowy sezon najlepsza liga koszykówki w Europie ABC.Dzisiaj typuje bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie.Gospodarze tego pojedynku zespoł Real Betis w tamtym sezonie spisywali się bardzo słabo i zajęli przedostatnie miejsce w tabeli odnosząc w sezonie regularnym tylo 9 zwycięstw.Teraz na inauguracje sezoinu czeka ich bardzo trudnw zadanie ponieważ ich przecuiwnikiem jest aktualny mistrz kraju Valencja.Goście w zeszłym sezonie spisywali się rewelacyjnie i finale rozgrywek pokonali faworyzowany Real Madryt 3-1.W tym pierwszym pojedynku moim zdaniem drużyny nastawią się na gre ofensywną i rzuty za 3 punkty.Przeważnie w pojedynkach tych drużyn padało dużo punktow i teraz będzie podobnie.
22/04/17 SA
Real Betis Energia Plus - Valencia Basket 85:90
27/11/16 SA
Valencia Basket - Real Betis Energia Plus 66:56
03/04/16 SA
Valencia Basket - Real Betis Energia Plus 82:92
06/12/15 SA
Real Betis Energia Plus - Valencia Basket 67:81
✅92
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom