>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 1.10.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
bfred 304,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia - 2 liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Jerv - Mjondalen
Typ: BTS
Kurs: 1,49
Bukmacher: LVBet
Analiza: No to zaczynamy pazdziernik. 2 liga norweska. Gra 9 z 5. Moim zdaniem duże szanse na BTS. Zobaczmy na liczbę strzelonych bramek przez obie drużyny - 41 i 44 chociaż dzisiejsi gospodarze o wiele więcej ich tracą ale walczą o miejsca 3-6 więc na pewno nie odpuszczą. Liczę na otwarty mecz i sądzę że jedna bramka którejś ze stron otworzy wynik i skończy się BTS jak również i overem. Na 4 ostatnie mecze było 3 razy BTS - chociaż wyniki nieduże to jednak wchodziło - ostatni mecz 3-0 dla dzisiejszych gości więc liczę na rewanż gospodarzy ze stratą gola. W tej lidze potrafi padać dużo bramek. Powodzenia ????
⛔100
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - WŁOCHY: Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: AC Milan - AS Roma
Typ: Wygrana Romy

Kurs: 2.82
Bukmacher:
fortuna
Analiza: Witam. Jako kibic Interu zastanawiałem się nad zagraniem meczu z benavento. Zacznę od obrony milanu. Co by nie mówić ale stasznie popełniają dużo błędów, w tym również bonucci. W ostatnim meczu ligowym z sampdorią przegrali bo nie potrafili opanować środka pola, w którym F. Keasie ( mam nadzieje ze dobrze napisałem) notował, zresztą jak w każdym meczu bardzo dużo strat, a gra mimo tego w każdym meczu. Kolejną sprawą jest to, że w lidzę większość bramek strzelają po stałych fragmentach (karne,rzuty rożne). Z solidną obroną romy i bardzo dobrą pomocą. Uważam, że Roma zdominuje środek boiska jak miało to miejsce między innymi w meczu z Interem i wykorzysta bez problemu wszystkie mankamenty drużyny z Mediolanu.
✅182
 
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Paragwaj primera division
Godzina: 23:00
Spotkanie: sp. Luqueno - Sportivo Trinidense
Typ: X
Kurs: 3.25
Bukmacher: fortuna
Analiza: witam, nowy miesiac nowe wyzwania ????
Na dzis liga paragwajska jak wszystkim wiadomo rejony ameryki poludniowej obfituja w remisy tak i dzis czuje ze w tym meczu nie moze pasc inny wynik jak remis ????
Za tym typem przemawia to ze na 6 ostatnich meczy wlasnie padal remis. Zazwyczaj 1-1 lub 0-0
Mam tak zwana czutke ze ta passa remisow miedzy tymi zespolami zostanie zachowana ;-)
Dodam jeszcze 2 mecze ode mnie na dzis: Padeborn z 3 niemiec @2.46 i nacional z 2 portugalii @2.35
Polecam ????
Weszlo ? Daj reputke ????
⛔100
 
sharaawy 1,4K

sharaawy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madrid - Espanyol
Typ: Powyżej 11.5 rożnych
Kurs: 2.10
Bukmacher: forBet
Analiza:
Real to maszynka na rzuty rożne. Z Real Betis do przerwy nabili już 11rr!!! Generalnie mają bardzo dobre statystyki w tym sezonie, w ich spotkaniach pada gruby over: z Valencia - 17rr, Levante 16rr, Betis 15rr - mowa o domowych spotkaniach. Sam Real w każdym meczu pokrywał over 11.5 rr!
Espanyol pokrył over na wyjeździe tylko w spotkaniu z Barcelona (15rr), w dwóch pozostałych padło 10rr, ale trzeba wziąc pod uwage fakt, że gospodarze w tych spotkaniach robili nie więcej niż 7rr.
Uważam, że tak grający ofensywnie Real jest wstanie sam pokryć mój typ, Espanyol spokojnie dorzuci z 3/4rr. Generalnie polecam zagrać nawet wyższą linie, ja gram w miare zachowawczo. Powodzenia!
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30

Spotkanie: Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Typ: 1 handicap (-2) (wygrana 2 golami - zwrot)
Kurs: 5,90
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Znów uderzę w stronę Zabrzan, z Płockiem się udało, więc liczę, że tu też będzie dobrze. Górnik idzie jak burza, sporo strzela ale też dużo traci. Ich mecze ogląda się świetnie, niestety dziś nie dam rady tego zrobić. Co przemawia za Górnikiem, hmmm no chyba wszystko, są w znakomitej formie, nie przegrywają meczy, są skuteczni i z przodu mają Angulo, Wolsztyńskiego i Kurzawę, którzy grają bardzo dobry sezon. A Piast, no cóż, pozbawieni Zivca, oraz prawdopodobnie Badii i Bukaty. Goście po zmianie trenera ponieśli 2 porażki i nic nie wskazuje na to, że coś może się zmienić. Jak dla mnie trener Fornalik jest słaby i nie ma jaj. Gospodarze są zbyt dobrze poukładani, żeby Fornalik mógł uniknąć porażki, zapewne postawi na obronę i się przeliczy. Stawiam dziś na wysokie zwycięstwo Zabrzan i powtórkę wyniku z Płockiem, a więc 4:0.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie Atalanta-Juventus
Typ: 2/2
Kurs 2.64
Buk Fortuna
Analiza: Drugie ciekawie zapowiadające się spotkanie po meczu MIilan-Roma , w którym ekipa Atalanty na własnym stadionie podejmowała drużynę Turyńskiego Juventusu., goście pomimo tego że zagrają nie na swoim stadionie są faworytem do zdobycia kompletu punktów, gospodarze na pewno łatwo tego spotkania nie odpuszczą bowiem właśnie gdy grają przed swoją publicznością są zespołem najgroźniejszym, który zdobywa najwięcej ligowych punktów. Atalanta w chwili obecnej ma na swoim koncie 8 ligowych punktów po 6 rozegranych spotkaniach, zanotowała do tej pory po 2 porażki, remisy ,oraz zwycięstwa ich bilans bramkowy to 10 do 8, goście natomiast są liderem z 18 punktami, nie stracili jeszcze ani jednego oczka w tym sezonie , strzelili 18 bramek tracąc zaledwie 3, jest to tylko 0.5 gola stracone na 1 ligowe spotkania, oraz 3 bramki strzelone na mecz tak więc wynik jest bardzo dobry . Juventus nigdy nie miał większych problemów w spotkaniach z zespołem Atalanty w poprzednich 10 spotkaniach wyjazdowych do Bergamo, ekipa Juventusu zanotowała 8 zwycięstw oraz zaledwie 2 podziały punktów, a w spotkaniach tych dwóch ekip padało sporo bramek, liczę na to również w dniu dzisiejszym i myślę że goście zdołają tutaj wygrać, myślę również że pomimo dosyć szczelnej defensywy zespołu przyjezdnych,Atalanta z takim potencjałem ofensywnym będzie w stanie pokonać przynajmniej jeden raz bramkarza przyjezdnych, dlatego stawiam na 0:1 do połowy meczu oraz 1:2 po końcowym gwizdku sędziego.
⛔100
 
N 0

notluckyman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Spal - Crotone
Typ: X
Kurs: 3.25
Bukmacher: ForBet

Analiza:
Witam, dziś na tapetę bierzemy włoską serie A, a jeśli bierzemy się za włoską piłkę to nie możemy zacząć inaczej niż od remisu. Delikatnie faworyzowane w tym meczu jest Spal które, jak na beniaminka zaczęło sezon świetnie od remisu z Lazio i zwycięstwa z Udinese. Potem jednak nadeszły 3 porażki. Porażki te jednak ponieśli z mocnymi zespołami Inter(W), Milan(W), Caliari(D) i Napoli(D). Warto nadmienić że w każdym z tych meczy byli równymi rywalami dla swoich przeciwników i w żadnym z nich nie zostali zmiażdżeni.
Co zaś się tyczy Crotone, cudem uniknęli spadku w poprzednim sezonie w tym natomiast rozpoczęli od porażki z Milanem(D) następnie przyszedł remis z Veroną(D) potem ciężki okres 3 porażek z Cagliari(W), Interem(D) i Atalantą(W) ostatnio z kolei zwyciężyli u siebie z głównym kandydatem do spadku -&gt; Benevento. Czyli no szału nie było choć bez wątpienia na Spal jadą w dobrych nastrojach.
Sądzę jednak że jest to typowy mecz pod remis, wiary w to dodaje mi jeszcze fakt że Spal ma serię 5 meczy bez remisu a Crotone 4 mecze bez remisu, według mnie jeśli ktoś poluję dziś na X może skierować wzrok na to spotkanie.

✅225
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 19:00
Spotkanie: Wisła Płock - Barcelona
Typ: Barcelona oraz over 54,5
Kurs:
2,3
Bukmacher: forBet

Analiza:

W 3. kolejce Ligi Mistrzów Wisła Płock podejmie we własnej hali Barcelonę. Płocczanie jak na razie przegrali oba spotkanie. Ponadto podopieczni Przybeckiego mają dość ciężkie spotkanie z Puławami, które wygrali dopiero po rzutach karnych. Warto nadmienić, iż Puławy na własne życzenie zaprzepaścili szansę na zwycięstwo. Wisła ma o wiele słabszą kadrę w porównaniu do zeszłego sezonu. Płocczanie zapewne będą walczyć o zajęcie 6. miejsca w grupie. Barcelona w tegorocznej edycji zdobyła 3 punkty. Nieco na własne życzenie zremisowali z Rhein-Neckar Löwen. Jeśli chodzi o kadrę, to doszło do kilku kosmetycznych zmian, które przede wszystkim za zadanie miały odmłodzenie składu. Podopieczni Pascuala mają bardzo duży potencjał w ofensywie. Jednak ich bolączką jest bez wątpienia defensywa - 29 bramek straconych z Kristianstad oraz 31 ze wspomnianymi Lwami. Spotkania między tymi zazwyczaj obfitowały w sporą ilość bramek, dlatego też stawiam na over bramkowy. Hiszpanie również powinni wygrać to spotkanie, gdyż dysponują o wiele lepszą kadrą.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka ME Kobiet
Godzina 14:00
Spotkanie : Azerbejdżan - Turcja
Typ : Azerbejdżan h -11,5 pkt
Kurs : 2.44
Bukmacher : Fortuna
Analiza: Mecz o brązowy medal, upragniony przez gospodynie, ale na pewno również przez Turczynki, które według mnie są w tej strefie medalowej dzięki tragicznemu meczu Rosjanek z Turcją gdzie trener Rosjanek robił wszystko żeby nie wygrać, to była parodia. Serbki pokazały Turczynkom gdzie ich miejsce wygrywając 25 punktami i to z luzem w 3 secie, myślę, że miejsce w 8 to ich poziom, ale nie w 4. Natomiast Azerki grają solidnie, z Holandią, czyli europejską potęgą w żeńskiej siatkówce grały nie równo, ale miały bardzo dobre momenty, udało się wygrać 2 sety, ale z taką grą myślę że na Turcję we własnej hali to wystarczy. Turcja oprócz meczu z Rosją nic nie pokazywała, męczyła się w każdym meczu. Żeby pokryć Handi 12 pkt wystarczy w każdym secie wygrać do 21, a myślę, że zdarzy się też set wygrany w wyższym rozmiarze. Można zagrać też mniejsze handi co wydaje się być dosyć bezpieczne. Azerki w każdym meczu turnieju utrzymują swój wysoki poziom, co pozwala optymistycznie patrzeć na ten mecz ich kierunku.
⛔100
 
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Białoruś, 1 liga
Godzina: 13:00

Spotkanie: Slutsk - Soligorsk
Typ: Obie drużyny strzelą gola - TAK
Kurs: 2.08
Bukmacher: Unibet

Analiza:
To będzie trzeci bezpośredni pojedynek w tym roku obydwu drużyn. Ostatni odbył się na stadionie Soligorska i zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1. Dwa poprzednie były rozgrywane w ramach Pucharu Białorusi i w Soligorsku padł remis 1-1 a pierwszy mecz w Slutsku zakończył się przegraną Slutska 1-2. Jeśli patrzeć na aspekt ich tegorocznych meczów to jak widać w każdym z nich obie drużyny strzelały bramki.
Ostatni mecz ligowy Slutska zakończył się dla nich bardzo boleśnie. Przegrali na wyjeździe aż 6-0 z BATE. Najlepsza okazja do zamazania tej klęski to mecz domowy gdzie motywacji dodaje fakt, że przyjeżdża lider - zespół Soligorska. Poza tym w trzech ostatnich meczach domowych Slutska zawsze strzelał bramkę.
O bramki dla Soligorska raczej nie trzeba się martwić. W ostatnich meczach aplikują ich po kilka. Cieniem kładzie się tylko sierpniowy mecz z BATE (tak, znowu BATE) gdzie nie dość, że nie strzelili im żadnej bramki to jeszcze pozwolili sobie strzelić cztery, na własnym boisku. Soligorsk również ma niewielką przewagę w tabeli nad drużynami z 2 i 3 miejsca więc zwycięstwo w dzisiejszym meczu będzie dla nich arcyważne.
Myślę, że podany przeze mnie typ na dzisiejszy mecz nie jest mitycznym pewniakiem, ale na pewno ma wielkie predyspozycje aby do takiego miana aspirować.
⛔100
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Rosja KHL
Godzina: 14:00
Spotkanie: Metallurg - Lada
Typ: strzeli gola razem z dogrywka i decydującym karnym
- TAK - Mozjakin
Kurs: 2.05
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Szybko i na temat. Nowy miesiąc trzeba zacząć z dobrym typem.
Dzisiaj gospodarze podejmują najsłabszą drużynę sezonu. Lada wygrała tylko 3 spotkania a w aż 14 przegrała ,Metallurg po ostatnich słabych meczach dzisiaj powinien wygrać bezproblemowo . Mozjakin ostatnio nie strzelał chyba w 4 kolejnych meczach. Dziś powinno być inaczej liczę ,że jednego gola przynajmniej ustrzeli a metalurg gładko wygra. Grajav u siebie i z tak silnym rywalem nie mogą sobie pozwolić na utratę punktów.
Polecam
✅105
 
bajcar 1

bajcar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lech Poznań - Legia Warszawa
Typ: Padnie bramka w 1 połowie - NIE
Kurs: 2.82
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam, dziś wszyscy szykują się na szlagier naszej Ekstraklasy, a ja myślę że poza świętem na trybunach jakieś wielkie &quot;fajerwerki&quot; na boisku nas nie czekają. We dwóch na trzy ostatnie mecze tych drużyn nie padł gol do przerwy tylko w ostatnim Odjidja-Ofoe za sprawą swoje błysku strzelił pięknęgo gola w pierwszej połowie. Jak wiemy ani po jednej ani po drugiej stronie takich piłkarzy nie ma, dlatego naprawdę spodziewajmy się raczej że będzie to mecz walki a nie piłkarska uczta. Już nie jeden raz nasza Ekstraklasa pokazała że mecze głównych faworytów do mistrzostwa krótko pisząc szału nie robią i jestem przekonany że tym razem będzie podobnie. Kurs warty grania, polecam gorąco. Powodzenia.
⛔100
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna - Dania, 1 Dywizja, 11 runda
Godzina: 13:00
Spotkanie: HB Køge - FC Fredericia
Typ: HB Køge
Kurs: 2,70
Bukmacher: Unibet
Analiza: niedziela w Køge jest zachmurzona, w porze meczu raczej nie będzie opadów, temperatura 12 stopni C,wiatr 10 km/h. Na liczący 7.441 miejsc stadion Castus Park przychodzi średnio w tym sezonie 903 widzów.
Tabela 1 Dywizji:
4. Køge 10 5- 3- 2 br. 16-9, w domu 5 2-2-1 br. 7:4.
7. Fredericia 10 4-2-4 br 22:18, wyjazd 5 2-1-2 br. 9:9.
Statystyka H2H z lat 2010-2017, wszystkie mecze w 1 Dywizji: 17 4-8-5 br. 16:16, w Koge 8 3-3-2 br. 9:8.
Forma Koge: seria 4 meczy nie przegranych 3-1-0 br. 10:3, u siebie 5 meczy nie przegranych 3-2-0 br. 10:4. Przeplatają się mecze, w których Koge zdobywa kilka goli ze spotkaniami, w których nie ma bramek.
Forma Fredericia: seria 2 meczy wygranych br. 6:1, na wyjeździe w 5 ostatnich meczach 3-1-1 br. 16:8. Na wyjeździe w ostatnich 10 meczach zawsze traci 1-2 bramki.
Kadra Koge: wyceniana jest na 3,33 mln. euro, liczy 21 graczy, w tym 2 zza granicy. Ma 2 wyróżniających się strzelców: Helsteda (9/6) i Tornrosa (10/4). Nie mam wiedzy o absencjach.
Kadra Fredericia: jej wycena wynosi 3,00 mln. euro, liczy 19 graczy, w tym 3 obcych. Ma 2 snajperów: Petersena (10/4) i Putrosa (10/4). Nie mam wiedzy o absencjach.
Podsumowanie i wnioski: w tym meczu spotkają się dwie drużyny, które od kilku sezonów zajmują miejsca w środkowej części tabeli 1 Dywizji, są to drużyny o podobnym potencjale i wyrównanych statystykach H2H. Na korzyść gospodarzy warto odnotować kilka małych plusów: jest to nieco wyższa wycena zespołu i przy tym nieco szersza kadra, dotąd w lidze stracili najmniej goli, a u siebie są pod tym względem na drugim miejscu. Forma obu drużyn wydaje się być zbliżona, ale zwraca uwagę słabość gości w defensywie. Regularnie tracą bramki, często 2 w meczu. Moim zdaniem porównanie dotychczasowej postawy linii defensywnych obu klubów wskazuje, że to gospodarze powinni wyjść zwycięsko z tej potyczki, jeśli tylko dopisze im dyspozycja strzelecka.. Możliwości ofensywne obu ekip stawiam na podobnym poziomie, Fredericia ostatnio mocno nabiła sobie licznik strzelonych goli ze słabeuszem z Brabrand, ale i z nim została stracona bramkaę. Stawka umiarkowana - 4/10 jednostek.

⛔100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Nice - Marsylia
Typ: Nice wygra i obie drużyny zdobędą gola
Kurs:
4.35
Bukmacher: forBET

Analiza:
Drużyna Nice ostatnio nam się rozegrała i pokazują to zarówno w lidze jak i w lidze europy. Pokonują rywali strzelając przy tym sporo goli. Balotelli i spółka widać ostatnio w formie. Marsylia natomiast porażka ostatni swój mecz w lidze europejskiej z drużyną z Niemiec. Twierdza w Nicei - myślę, iż dzisiaj zatrzyma drużynę z Marsylii, pokonując ich, jednak tracąc przy tym przynajmniej jednego gola.
POWODZENIA!!!
⛔100
 
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 15:15

Spotkanie: Everton - Burnley
Typ: Dokładny wynik | 2-1
Kurs: 7.23

Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Burnley imponuje formą w meczach wyjazdowych, między innymi zwycięstwo z Chelsea i remisy na wyjazdach z Liverpoolem i Tottenhamem. Everton tymczasem zawodzi, w czwartek zremisował u siebie z Apollonem 2-2. Burnley przegrało tylko jedno z pięciu ostatnich spotkań wyjazdowych i w tym sezonie drużyna jeszcze nie przegrała spotkanie na stadionie przeciwnika. Przeciwko The Clarets pewnie zagra były obrońca tego klubu Michael Keane. To będzie ciężki mecz dla Evertonu ale widzę przełamanie ekipy Ronalda Koemana dokładnym wynikiem 2:1 dla The Toffees. Dla mniej odważnych polecam zagrać czystą jedynke.
⛔100
 
joopiter 21

joopiter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Wisła Płock - Bruk-Bet Termalica
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: fortuna
Analiza: Starcie dwóch drużyn z dolnej części tabeli. Oba zespoły mało strzelają w tym sezonie (odpowiednio 11 i 8 goli czyli 1.1 i 0.8 na mecz), nie spodziewam się więc, żeby w bezpośrednim pojedynku ofensywy nagle zaczęły szaleć. Obie ekipy znajdują się w podobnym położeniu, czyli po fatalnym początku sezonu, ostatnio zanotowały zwycięstwa, ale nie można powiedzieć, żeby towarzyszył temu dobry styl. Podopieczni Jerzego Brzęczka grali z fatalną Cracovią i po prostu skutecznie wyprowadzali kontry, ale Bruk-Bet na pewno nie przyjedzie do Płocka atakować, więc ta taktyka ma małe szanse powtórzenia. Jeśli chodzi o strzelanie bramek to cała nadzieja Wiślaków w kreatywnych Merebaszwilim i Furmanie, ale w ataku są bardzo nieskuteczni Piątkowski (2 gole) i Kante (bez gola), więc nie za bardzo ma kto wykańczać akcje.
Co z Bruk-Betem? Przede wszystkim należy wspomnieć, że w poprzednim tygodniu nastąpiła zmiana trenera i zespół bo Rumaku przejął Bartoszek, znany ze zdyscyplinowanego stylu gry. Od razu przyniosło to skutek i klub z Niecieczy wygrał drugi mecz w sezonie z faworyzowaną Lechią. Mimo posiadania kilku niezłych grajków w ofensywie (Pawłowski, Śpiączka, Gergel), Bartoszek raczej ustawi swój zespół defensywnie, bo remis w obecnej sytuacji nie będzie dla niego złym wynikiem.
Dodatkowe argumenty za typem:
- W poprzednim sezonie (a składy nie zmieniły się radykalnie) w meczach pomiędzy tymi zespołami padły wyniki 1:0 i 0:0.
- W tej kolejce na 5 meczów na razie mamy 5 goli, więc prawo serii ????
- Kontuzjowany jest najlepszy napastnik Niecieczan, Gutkovskis.
Powodzenia.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy 3 liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Magdeburg vs Jena
Typ: Magdeburg -1 handi (AH)
Kurs: 2,11
Bukmacher : 1xbet
Analiza:
Mecz Magdeburga - druzyny bedacej w wysmienitej formie z Jeną -druzyną przecietna , majaca swoje problemy itp.
Magdeburg w tym sezonie ma jeden cel - awans do 2 ligi . Mają na to pieniadze , sponsorow , duzy stadion, zagorzalych kibicow - okolo 20 tys. ludzi na meczach.
W tym sezonie wygrali u siebie wszystkie mecze . Zadnych wiekszych kontuzji nie ma w druznie , a do skladu wracaja Schiller i Erdmann.

Natomiast Jena w tym sezonie remisuje , wygrywa z druzynami slabymi jak Meppen , Wurzbueger Kickers , Munster , ale z klubami podobnymi do Magdeburga np. Fortuna Koln = przegrywaja. Goscie nie maja szerokiej kadry , a zarzad nie ma odpowiednich srodkow , by kupic nowych zawodnikow , chociaz trener nieraz zglaszal takie wnioski.
✅111
 
black-star 47,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kenia 1
Godzina: 14:00
Spotkanie: Ulinzi Stars - Kakamega Homeboyz
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,75
Bukmacher : iforBet
Analiza:
Obydwie drużyny mają za sobą całkiem dobrą passę i dość długie serie spotkań bez porażki. Gospodarze nie przegrali już od 6 spotkań, w tym od 3 u siebie. Goście nie przegrali już od ośmiu. Obydwie drużyny znajdują się obecnie w ligowej czołówce. Kakamega na wyjazdach zwycięża bardzo rzadko. Ulinzi Stars z kolei bardzo rzadko przegrywają u siebie. Przed własną publicznością zdobywają sporo goli. To zespoły z czołówki, a 1 miejsce bardzo im się już oddaliło, nie mogą sobie więc pozwolić na odpuszczenie tego meczu. Spodziewam się, że ta sytuacja znacząco polepszy motywacje drużyn, a ja liczę przy okazji na minimum trzy bramki.
⛔100
 
A 0

andrew1995

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Ekstraliga, Polska
Godzina: 16:00

Spotkanie: Falubaz ZG- Stal Gorzów
Typ: Stal Gorzów +6.5

Kurs: 1.8
Bukmacher: efortuna.pl
Analiza: Analiza tego meczu będzie dość krótka. Już kolejny raz zbieram sie do udziału w konkursie na typy dnia, październik będzie mój, a żużel to mój &quot;konik&quot;, dlatego dziś wlaśnie tym z tej dyscypliny. Bardzo mocno obsadzona druzyna Stali Gorzów zmierzy sie w derbach Ziemii Lubuskiej z Falubazem. Patrząc po składach bardzo wyrównanne, bardzo mocni zawodnicy w Falubazie, jednak w tym sezonie nie tworzą oni monolitu, brak tam zespołowości, zawsze któreś z ogniw zawiedzie. Ponadto Jackob Thorseel doznał kontuzji, a zastąpi go Karpow, który przez dużą część sezonu nie mógł znaleźć miejsca w składzie. I teraz najważniejszy argument. Wynik dwumeczu decyduje o brązowym medalu, a w pierwszym meczu druzyna z Gorzowa wygrała aż 14 punktami, dlatego brakować może motywacji drużynie spod znaku Myszki Miki, gdyż na tym etapie rozgrywek przewaga jest raczej trudna do odrobienia. Zielonogórzanie mają zapewne też przegrany na wlasne życzenie półfnał z Lesznem! Falbaz musialby wygrać mecz 49:41 żeby typ nie wszedł, wg mnie bez szans. Z fartem!
✅80
 
C 117

coolfun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:30
Spotkanie: Newcastle-Liverpool
Typ: Sturridge strzeli gola

Kurs: 2.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem typ na strzelca bramki. Pojawiła się informacja, że dzisiaj atak może poprowadzić Sturridge. Na pewno jest to bardzo dobry piłkarz jeżeli jest w formie. Pokazał to, gdy grał razem z Suarezem, a potem było pasmo długich kontuzji. Klopp stwierdził, że wyleczył już kontuzje do końca i jest w stanie grać pełne spotkanie. Zacznijmy od 9, która gra aktualnie w meczach czyli Roberto Firmino. Klopp bardzo ceni sobie tego zawodnika nie tylko za to co robi w ataku, ale też za to jak pracuje w obronie. Liverpool stwarza sobie mnóstwo sytuacji i potrzebuje kogoś kto lepiej dostawi noge, kto troszke celniej uderzy na bramkę. Firmino ostatnio w słabszej formie. Klopp jednak mu ufa i stawia na niego mimo głosów kibiców. W tym meczu jednak może usiąść na ławce. Sturridge wchodził w ostatnich meczach na końcówki i spisywał się całkiem dobrze. Widać było, że robi różnicę, że ma głód goli i jest pazerny na nie. Fajnie kilka razy uderzał na bramkę i gdyby miał odrobinę szczęścia więcej to kończyłby mecze z bramkami. W meczu z Leicester zaliczył asystę po wyjściu z kontrą i dobrym podaniu do Hendersona. Jeżeli chodzi o statystyki to w Liverpoolu Sturidge zagrał 5 meczy przeciwko Newcastle i zdobył 5 bramek, jak wychodził w pierwszym składzie to strzelał zawsze. Pokazuje to, że potrafi strzelać przeciwko tej drużynie i mam nadzieję, że będzie tak też tym razem. Powodzenia
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom