>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.10.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
wujupl 12

wujupl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Czechy 1 Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Jablonec - Mlada Boleslav
Typ: 1
Kurs: 2
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Spotkanie pomiędzy 6-tym Jabloniecem a 13-tą Mladą . Wyjazdowicz w tym spotkaniu na razie dość kiepsko w lidze bilans ( 2z - 1r - 5p ) 6 : 13 , ostatnie pięć spotkań to 2 zwycięstwa i 3 porażki bramki 4-9 obie wygrane z dwoma słabymi zespołami , odpowiednio ostanim Brnem i 11-tą Slovacką .Jabłoniec natomiast całkiem dobrze -bilans ( 3 z - 4 r - 1 p ) 14 : 7, tylko jedna porażka na samym początku z liderem z Pilzna .Ostatnie pięć spotkań to 3 zwycięstwa i 2 remisy , bramki 12 -4 . Powodzenia
✅100
 
makaveli23 138,3K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Austria
Godzina: 16:30

Spotkanie: Austria Wiedeń - Altach
Typ: X2
Kurs: 1.95
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Austria Wiedeń grała w tygodniu a dkoladnie w poprzedni czwartek w lidze Europejskiej w Grecji gdzie jako underdog zdobyli cenny remis 2-2 z AEK Atheny. W dzisiejszym meczu wiec beda mniej wypoczeci niz goscie ktorzy maja dobrą hitorię z tym przeciwnikiem w ostatnim czasie gdzie sa 3 wygrane z ostatnich 4 meczy rozegranych na przestrzeni roku. Austrii zdarzają się wpadki u siebie i mysle ze wlasnie dzisiaj bedzie tak zwane poslizniecie sie na skorce od banana. Bananem tym bedzie Altach, ktory nie przegral od 7 meczy i jak juz mowilem bedzie bardziej wypoczęty. Zawsze warto grac przeciwko druzynie grajacej w tygodniu tym bardziej przeciw takiej Austri która jest raczej druzyna typu dr Jekkyl mr Hyde a obrona czasami moze dac ciala na calej linii, mysle ze w dzisiejszym meczu tej ich obrony nie bedzie nawet widac, wiec moze byc ofensywnie i wysoko wynikiem powiedzmy 2-2.
⛔100
 
P 3

pro8l3m

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Rosja Premier Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Anży vs Zenit Petersburg
Typ: czerwona kartka w meczu TAK
Kurs: 4,0
Bukmacher : LVbet
Analiza: W ostatnich 4 meczach pomiędzy tymi zespołami padły 34 żółte i 5 czerwonych kartek.
Dlatego jeśli ktoś znajdzie zakład na overy kartkowe w tym meczu to warto się nad nimi zastanowić.
Ja nie znalazłem (wydaje mi się że to nie przypadek) dlatego gram na to co jest czyli czerwona w meczu.
J1K RO8IĆ TO FUR0R3
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - LOTTO Ekstraklasa - Polska
Godzina: 15:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Typ: over 31,5 fauli
Kurs: 1.8
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Pierwsze i zarazem jedyne derby Śląska w tym sezonie Ekstraklasy.
Lider z Zabrza podejmuje znajdującego się w dołku Piasta. Wynik wydaje się być oczywisty, tylko pewne zwycięstwo gospodarzy.
Sportowo jeżeli popatrzymy na tabelę i wyniki to Górnik jest poza zasięgiem Piasta dzisiaj i taka jest prawda, niestety przyznaję to jako kibic Piasta ale tak to na chwilę obecną wygląda. Trener Fornalik potrzebuje jeszcze trochę czasu, żeby to poukładać i myślę, że przerwa na reprezentację jest teraz potrzebna i po niej zobaczymy już inną, lepszą grę ze strony drużyny z Gliwic.
Skoro derby to ja idę w stronę przewinień. Po meczu z Arką piłkarze zostali przywołani &quot;na dywanik&quot; przez co bardziej zniecierpliwionych kibiców. Co do grożenia pobiciem jak w Zabrzu nie wygrają to uważam, że tutaj się zagalopowali i przesadzili, takie groźby tylko jeszcze bardziej sparaliżują piłkarzy.
Padły jednak także takie teksty jak:, że mogą przegrać ale po walce i to chcą kibice zobaczyć, że mogą dostać nawet 3 czerwone kartki ale maja walczyć cały mecz. I takiego meczu się dzisiaj spodziewam ze strony piastunek, walki i jeszcze raz walki o każdą piłkę, o każdy metr boiska.
Jak wiadomo gospodarze grają szybką, ofensywną piłkę i obrońcy nieraz będą zmuszeni ratować się faulami. W środku pola też powinno być sporo walki i tutaj przewinienia się pojawią.
Górnik także sporo fauluje bo jak na razie na ich koncie 162 faule, tylko Bruk-Bet i Arka mają więcej, Piast z kolei w tym elemencie słabiej bo 134 faule ale w paru meczach zagrali słabo i bez woli walki stąd też mała ilość przewinień po ich stronie. Dzisiaj jednak będzie inaczej, przynajmniej tak zakładam.
✅80
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-szwecja
Godzina: 17:00

Spotkanie: Aranas-lugi
Typ: lugi-2,5 i 53,5+ w meczu
Kurs: 3.85
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,duzo pilki kopanej juz jest wiec ja do odmiany szczypiorniaka zatypuje.dla mnie faworytem i to zdcydowanym jest ekipa lugi, ktora notorycznie zajmuje czolowe lokaty po rundzie zasadniczej ale w play offach ciagle zawodzi.aranas to przeciwny biegun ciagle musza grac w barazach zeby nie spasc,mimo ze dzisiaj gra u siebie to jest za slaba na druzyne z lugi.sezon aranas zaczal przewidywalnie,na piec meczy wygral dwa i wygral z tymi co mogl i przegral z tymi co musial,lugi zagralo cztery mecze i wygral trzy,ulegl mistrzowi kristianstadowi i to wysoko.dla mnie lugi z handicapem to pewniak ale ostatnio lubie duze kursy wiec dodalem jeszce bramki w meczu-miedzy tymi zespolami duzo ich pada wiec licze ze dzisiaj tez tak moze byc.zycze smacznego rosolku pozdrawiam
✅285
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Czechy - First League
Godz: 17:00
Spotkanie: FC Baník Ostrava - FC Fastav Zlín
Typ: FC Baník Ostrava
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 9 serię gier w czeskim odpowiedniku polskiej ekstraklasy.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Městský stadion zmierzą się ze sobą miejscowy Football Club Baník Ostrava a w gości przyjedzie drużyna Football Club Fastav Zlín.
FC Baník Ostrava w tym sezonie ligowym w swoich 8 spotkaniach zdobył 6 punktów co daje obecnie przedostatnie 15 miejsce w tabeli czeskiej First League natomiast goście zajmują lokatę 9 zdobywając 10 oczek w swoich 8 rozegranych meczach w tym sezonie ligowym.
Gospodarze w tym sezonie u siebie 3 mecze i 3 remisy i bilans bramek 5-5 natomiast goście na wyjazdach 4 spotkania i 4 i ich bilans bramkowy w delegacjach 1-6.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy na swoim terenie i do tego na pewno będą na to spotkanie zmotywowani bo potrzebują ligowych oczek a goście w delegacjach graja bardzo słabo i przegrali wszystkie mecze do tej pory na wyjazdach co na pewno będą chcieli wykorzystać zawodnicy FC Baník Ostrava i zdobyć komplet 3 oczek na swoim Městský stadion.
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaIzrael, Ligat ha’Al
Godzina: 18:00
Spotkanie: Yehuda – H. Raanana
Typ: Yehuda
Kurs: 2,10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W pierwszej lidze Izraelskiej spotkanie na dole tabeli. Yehuda znajdująca się na 11 lokacie podejmuje ekipę, która utrzymuje się na 13, przedostatniej pozycji. Gospodarze do tej pory zgromadzili 5 punktów w 5 meczach. Początek sezonu był niezły – domowe zwycięstwo z Maccabi Haifa. Później jednak nie było już tak kolorowo. Remis, dwie porażki z rzędu i ostatnie spotkanie także zremisowane. Aktualnie notują bilans bramkowy 5:5.
Goście jeszcze bez zwycięstwa w tym sezonie – bezbramkowy remis na początek i 4 kolejne porażki z rzędu. Bardzo kiepski bilans bramkowy wynoszący 3:12 ukazuje spore problemy w defensywie.
Ciężko tak naprawdę powiedzieć coś o wiele ciekawszego, bo przyznaję się, że absolutnie nie znam się na tej lidze. Nadziei poszukuję w występowaniu w roli gospodarza drużyny Yehudy. Warto także zanotować, że te drużyny grały ze sobą niedawno (27.09) w pucharze, wtedy górą była Yehuda wygrywając 2:0. Myślę, że po takim kursie można spróbować zagrać i liczyć, że Yehuda znów wygra.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 3 liga gr. 2
Godzina: 16:00
Spotkanie: KKS Kalisz - Górnik Konin
Typ: X (remis)
Kurs: 4.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dzisiaj wybrałem spotkanie, które przez kibiców z obu miast nazywane jest derbami. I to mimo, że oba miasta dzieli od siebie prawie 60 km.

Aktualna sytuacja w tabeli jest taka, że KKS po rozegraniu dziewięciu spotkań ma na swoim koncie 13 punktów i zajmuje 10 miejsce. Na tą zdobycz składają się 3 zwycięstwa, 4 remisy i dwie porażki (bramki: 11-8). Koninianie mają po ośmiu spotkaniach tylko 3 punkty na koncie i zajmują ostatnie 18-te miejsce (bramki: 11-19).

Co więc sprawia, że tak ryzykuję i obstawiam taki wynik? Jak wspomniałem są to derby wielkopolski, które wśród piłkarzy wywołują dodatkowe emocje. Na boisku zawsze jest dużo walki a takie mecze rządzą się swoimi prawami. Wynik niezależnie od zajmowanych miejsc jest zawsze sprawą otwartą.

Kibice obu klubów bardzo się nie lubią, a spotkania obu zespołów są zawsze meczami podwyższonego ryzyka. Tym razem kibice z Konina nie obejrzą jednak w akcji swoich pupili, gdyż na obiekcie tzw. rezerwowym KKS-u nie ma sektora dla fanów gości (główny stadion jest nadal w remoncie).

Ale to nie oznacza, że jednym i drugim piłkarzom zabraknie motywacji do walki.

Podobna sytuacja jak teraz miała miejsce w poprzednim sezonie. Górnik pałętał się gdzieś w ogonach tabeli, a KKS był w czołówce. I co? Górnik przyjechał w listopadzie mocno zmotywowany do Kalisza i niespodziewanie wygrał 1:0. W rundzie rewanżowej sytuacja w tabeli była podobna a i tak Górnik wygrał u siebie 3:1!

To potwierdza, że wynik jest sprawą otwartą. Jednak w tym sezonie KKS u siebie meczu jeszcze nie przegrał. Ale też rzadko wygrywa. Bilans 1-3-0 nie jest rewelacyjny, ale pokazuje, że Górnikowi będzie ciężko wygrać tym razem. Ale remis jest tu jak najbardziej możliwy.

Dodatkowego smaczku dzisiejszej rywalizacji dodaje fakt, że dwa tygodnie temu trenerem ekipy z Konina został Sławomir Suchomski, który całkiem niedawno prowadził właśnie kaliski team w III lidze i go w niej utrzymał. Potem nagle został zwolniony co na pewno podrażniło jego ambicję. W dodatku wielu piłkarzy z tamtego sezonu gra w Kaliszu do dzisiaj więc trener Suchomski wie o tej drużynie dużo.

W dodatku kaliszanie w środę rozgrywali zaległy mecz z rezerwami Lecha Poznań (0:0) i włożyli w to spotkanie dużo sił.

Faworytem wg buków i w kibiców są oczywiście gospodarze, ale myślę, że remis też jest prawdopodobny. Zobaczymy, która drużyna będzie bardziej zmotywowana do walki. Wiele tu też zależy od dyspozycji dnia. Ja ryzykuję i daję na remis.


⛔100
 
D 23

dajrozum

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 22:00
Spotkanie: Lech - Legia
Typ: 1
Kurs: 2.7(hit dnia)
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam serdecznie, widzę, że jeszcze nikt nie zabrał się za wytypowanie zwycięzcy w meczu kolejki naszej rodzimej ligi.
Może na początek parę słów o Lechu. Ostatni mecz kompletnie im nie wyszedł i każdy w Poznaniu chce o nim jak najszybciej zapomnieć. Jednak Lech dalej posiada najlepszą obronę w lidze(najmniej straconych bramek), która jeżeli będzie grała jak na początku sezonu, to nie powinna dać się pokonać Legii, która dalej jest w kiepskiej formie. Na wyjeździe bilans Wojskowych jest tragiczny 1 zwycięstwo i 4 porażki. Lech natomiast na swoim stadionie nie zaznał jeszcze porażki. Nie liczę tutaj na fantastyczną grę Poznianiaków, lecz na Warszawski marazm i bylejakość do czego nas przyzwyczaili w tym sezonie. Nie daję Legii żadnych szans na wywiezienie choćby jednego punktu ze stadionu przy Bułgarskiej.
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Barcelona - Las Palmas
Typ: nie padnie bramka pomiędzy 1-15 minutą
Kurs: 1,82
Bukmacher:
fortuna
Analiza:
Witam wszystkich. Szybko bo z telefonu. Lider La Ligi podejmuje dzisiaj Las Palmas. Napięta sytuacja w Barcelonie, referendum w sprawie niepodległości Katalonii. Mecz odbędzie się bez publiczności, piłkarze na pewno będą na początku meczu lekko poddenerwowani sytuacją poza stadionem. Pierwszy kwadrans myślę bez goli. Barca ostatnio w Lidze Mistrzów nie zachwyciła, męczarnie ze Sportingiem w Lizbonie. Las Palmas jakiś wysokich porażek nie notuje i myślę że te 15 minut wytrzyma bez straty gola. Strzelić też raczej nie strzelą więc liczę że typ wejdzie.
✅82
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 17

boobs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lech - Legia
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę - TAK
Kurs:
1,73
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam Wszystkich , na dzisiejszy typ wybrałem spotkanie które zamyka 11 kolejke naszej kochanej Ekstraklasy pomiędzy Lechem a Legią . Nie ma sensu pisać jak ważne jest to spotkanie pod względem sportowym , na trybunach itd każdy kto interesuje się piłką doskonale o tym wie . Obie drużyny nie zachwycają formą , Lech do niedawna był liderem jednak po ostatniej porażce we Wrocławiu stracił pierwsze miejsce . Legią swój ostatni mecz również przegrała z Jagiellonią . Dlaczego ide w stronę BTSa ? Jest to typ bardziej na przełamanie . Lech ostatnie swoje CZTERY spotkania miał gdzie tylko jedna z drużyn potrafiła zdobyć bramkę , Legia taka sama sytuacje miała w swoich TRZECH ostatnich meczach ! Dodatkowo ostatni bezpośredni mecz między obiema ekipami zakończył się również wynikiem dającym zdobycze bramkowe tylko jednej drużynie . Uważam , że w dzisiejszym meczu obydwie drużyny zdobędą po bramce , liczę na otwarty ciekawy mecz z duża liczbą sytuacji , jest o co grać - obydwie walczą o mistrza , ciasno w tabeli więc bramki potrzebne ! Powodzenia !!!!
⛔100
 
zetbeq 0

zetbeq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madrid - Espanyol
Typ: Espanyol +3 handicap
Kurs: 2.04
Bukmacher: LVbet
Analiza:
Witam
Dzis kolejny mecz Królewskich przed własną publicznością na Santiago Bernabéu , patrząc na h2h wygrana Realu jest pewna na 99% i kurs na wygraną gospodarzy jest tak mały że nie ma sensu nawet patrzeć według mnie. Ja wlasnie sprawdzilem sklad w jakim dzis gra Real Madryt. No i niespodzianka , nie zagra Theo Hernandez i Garetha Bale , dodatkowo jak każdemu zapewne wiadomo nie gra Benzema i Marcelo z powodu kontuzjii. Teraz jest to zdecydowanie osłabiony Real według mnie. Krysia jako środkowy napastnik o swojego boku bedzie mial Vazquez&#39;a i Marco Asensio , myśle ze rozpieszczony napastnik Realu jakim jest Christiano Ronaldo przywykł do Bale&#39;a u swego boku, widzialem wiele goli Krysi gdzie asystował właśnie Gareth Bale. Zmierzam do tego że główny strzelec Realu może mieć problemy żeby sie odnaleść efektem tego będzie brak bramek z jego strony. Espanyol ma tylko jedną absencję w tym spotkaniu , i ostatnie 3 mecze nie przegrane i to nie z byle kim, także forma jest. Real dawno nie wygral przed własną publicznością, mozliwe ze dzis sie przełamią w końcu ale według mnie wygrana nie bedzie wieksza jak dwoma golami.
✅104
 
C 9

cineslaw6

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FRANCJA: Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Nice-Marsylia
Typ: Wynik/liczba bramek Nice/over 2,5

Kurs: 3.55
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Nice w dobrej formie ostatnie 5 meczy
28.09.17 EL Nice Vitesse 3 : 0
22.09.17 L1 Nice Angers 2 : 2
17.09.17 L1 Rennes Nice 0 : 1
14.09.17 EL Waregem Nice 1 : 5
09.09.17 L1 Nice Monaco 4 : 0
Widać że potrafią strzelać i wykorzystują swoje szanse jak z Monaco 4:0.
W każdym z meczy powyżej 2,5 bramki tyko na meczu wyjazdowym słabsza forma.
Myślę że u siebie pokażą klase i zdobędą kilka bramek obstawiam wynik 3:0 lecz małą nie wiadomą jest forma Marsyli i morale drużyny po przegranej w pucharach
Polecam typ na samą 1
pozdrawiam udanych typów
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / Liga Adriatycka
Godzina: 21:00
Spotkanie: Crvena Zvezda - KK Mornar
Typ: (-19,5) Crvena win
Kurs: 2,63
Bukmacher: Fortuna
Witam,
Jeszcze coś na szybko tego dnia pogramy, poczatek miesiąca wypada dobrze rozpocząć. Nie bede pisal o skladach bo nie ma to najmniejszego sensu. Moim skromnym zdaniem KK Mornar będzie w tym sezonie jedną z najslabszych drużyn ligi.
Przeciętny Saratov pokazał jak słaba jest ta ekipa, w dwumeczu +26.
Crvena w meczach kontrolnych przyzwoicie ale bez fajerwerków, mocni rywale, Unics, Kazan czy Olympiakos.
Dziś mogą również tak potraktować to spotkanie, z tym że rywal slabiutki i można wysrubowac wynik, chociaż teoretycznie nie ma takiej potrzeby. Ja jednak uważam ze taki mecz się gospodarza przyda.
Potypuje trochę....94 - 66...powiedzmy ????
POWODZENIA ????
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom