>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.11.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
kriss_7 290

kriss_7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City - FC Barcelona
Typ: Manchester City -1 RR w 1 połowie
Kurs: 2.55
Bukmacher: Marathon
Analiza: Kolega wyżej uprzedził mój główny bet który wcześniej pisałem w LM.. no cóż, ten nie wygląda gorzej, a kurs dużo wyższy.
Przejdźmy do konkretów, jak dziś Borussia wygra z Celticem, a $ity powinie się noga to mogą mieć poważne problemy. Osobiście liczę, że Rudy wyjdzie na swojej nominalnej pozycji, a nie tak jak w ostatnim meczu LM... Tak jak dużo osób zauważyło Augero też zaczął coś grać. Mam nadzieje, że szjeki postawią wszystko na jedną kartę i poważnie zaatakują skrzydłami. Ogólnie linia dość niska, widzi mi się tu dość otwarte widowisko.
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / Champions League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Varese - PAOK
Typ: -4,5 PAOK win
Kurs: 3,10
Bukmacher: Bet365
Witam,
Nowy miesiąc, pierwszy w którym będę brał udział od początku. Ktoś napisał że mam do &quot;dupy&quot; typy, a repki dodaje sobie sam. Fakt że szukałem wysokich kursów by spróbować namieszać, ale Ci co z tego korzystali mądrze to zarabiali... Stąd repki.
Co do typu, za 30min początek więc będę się streszczal. gospodarze są faworytem według buków. A według mnie mają aktualnie problemy i są chwilowo w dołku. Dwie dotkliwe porażki z rzędu, tutaj z Neptunas i w lidze Włoskiej z Pistoia, obie w okolicach 30 pkt.
A PAOK wszedł na dobre tory, trzy wygrane z rzędu, Usak, Aris, i Apollon. Są w dobrej formie i myślę że dziś uporaja się na obcym terenie z rywalem. Personalne, więcej atutów też widzę po stronie Greków.
Można oczywiście grać czyste dwa, ja liczę jednak na pewna wygraną i początek miesiąca zacząć z wysokiego Ciśnienia.
Polecam granie jeszcze coś w stronę Houston przeciwko mistrza NBA.
Powodzenia ????
✅210
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga MIstrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monchengladbach -Celtic
Typ: suma goli/obydwie drużyny strzelą gola powyżej 2,5 i TAK
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza: Dla obu ekip będzie to mecz o wszystko. Gospodarze jeśli wygrają to przedłużą swoje szanse na awans z grupy, goście realnie mogą liczyć już tylko na walkę o Ligę Europy. Biorąc pod uwagę, że każdego interesuje tylko 3 punkty, liczę na ofensywny pojedynek. Gospodarze na własnym stadionie potrafią grać wyśmienicie, co udowadniają w lidze ale i lidze mistrzów tocząc wyrównany bój z Barceloną. Z kolei Celtic to trochę nieobliczalny zespół. Teoretycznie ich potencjał jest zdecydowanie mniejszy, ale potrafią choćby wywalczyć karnego na boisku Barcelony a później... go nie strzelić. Liczę jednak, że pokażą nieco dobrych akcji w kontrze i ukłują Niemców.
⛔100
 
typexyz 96

typexyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atl. Madrid - FK Rostov
Typ: Atl. Madrid (AH-2)
Kurs: 1.77
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Drugie spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy hiszpańskim Atletico i rosyjskim Rostovem. Pomimo bardzo zachowawczej gry ekipy ze stolicy Hiszpanii stawiam dziś na zdecydowane zwycięstwo stołecznej drużyny. Atletico u siebie potrafi zdobywać bramki przeciwko słabszym drużynom a Rostov na wyjazdach radzi sobie w tym sezonie naprawdę słabo (ostatnie 10 meczy we wszystkich rozgrywkach to bilans 1-2-7). Patrząc również na to jak szanse oceniają bukmacherzy to najniższą linię na dokładny wynik wystawili dla 2:0 i następnie niewiele wyżej jest kurs na 3:0. Zgadzam się z tym i liczę na 3:0. Mój typ w przypadku wyniku 2:0 da nam zwrot.
⛔100
 
O 26

oracle77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie:Borussia Monchengladbach - Celtic Glasgow
Typ: Gospodarze strzelą gola z rzutu karnego
Kurs: 4.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Typ ryzykowny, ale...
Dla Celtiku to praktycznie mecz ostatniej szansy, będą musieli się odsłonić i nie grać 9 obrońcami, a to stworzy Borussii więcej miejsca do rozwinięcia skrzydeł i akcji zaczepnych, po których może ktoś zahaczyć o kogoś , a wtedy...:gool: ;
Krótko i konkretnie; oglądajmy i wygrywajmy!
Darz buk
⛔100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City - FC Barcelona
Typ: Manchester City - powyżej 5.5 strzałów celnych
Kurs: 2.20
Bukmacher unibet
Spotkanie zdecydowanie ważniejsze dla City, co zresztą potwierdzają ostatnie pojedynki Anglików gdzie się oszczędzali (min odpadli z MUnited z pucharu na przemeblowanym składzie) chociaż Barcelona do Anglii nie jedzie na zwiedzanie trochę więcej determinacji powinni mieć gospodarze.
Po 3 kolejkach LM Barcelona ma komplet punktów i może być spokojna o awans, City tych punktów ma tylko 4, za nimi plasuje się Borussia Mgladbach z 3pkt która w roli wyraźnego faworyta podejmie dziś Celtic.Mecz z Barceloną jest meczem o utrzymanie drugiej pozycji i poniekąd o lepszą pozycję startową w kolejnych meczach w których podejmą na wyjeździe Mgladbach i Celtic u siebie, tak więc spotkanie o to czy City będzie musiała kłaść głowę pod topór.
⛔100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina:nożna LM
Data: 01.10 20:45
Spotkanie: Man City - Barcelona
Typ: Suarez strzeli gola
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Juz za chwilę dzisiejszy hit w piłkarskiej lidze mistrzów, bo dojdzie do rewanzowego meczu City z Barcą. W pierwszym meczu Barca nie dała nic do powiedzenia rywalowi i zmiotła ich z boiska aż 4-0 po hat-tricku Messiego i bramce Neymara (który do tego zmarnował jedenastkę). Dziś mecz powinien być bardziej wyrównany, bo Citizens u siebie graja zdecydowanie lepiej. I na pewno nie spodziewam się tak wysokiego wyniku ja w pierwszym meczu, choć nie ma co się oszukiwać ze to Katalończycy beda faworytem tego spotkania. City zanotowali kiepski poporzedni miesiąc gdzie w siedmiu meczach zanotowali po trzy remisy i porażki a zwycięstwo zaliczyli dopiero w ostatni weekend. Barca natomiast gra swoje i bardzo regularnie punktuje. A dba o to ofensywne trio. Bramki głównie zdobywaja Argentyńczyk i Urugwajczyk, Brazylijczyk natomiast jest najlepszym asystentem. Dziś uważam że to Luis zaliczy conajmniej jedno trafienie. Jest on najbardziej regularny, w przeciwieństwie do swoich kolegów punktujac kolejnych rywali. Do tego znakomicie zna warunki gry na wyspach, gdzie przecież spędził wkońcu cztery bardzo udane sezony w barwach The Redds. Moim zdaniem dzis znów da o sobie przypomnieć i zaliczy conajmniej jedną bramkę
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom