>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 1.11.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Paryż
Godzina: 14.00 może ulec zmianie
Spotkanie: R.Nadal - H.Chung
typ chung +1,5 seta
kurs 3,2
ubibet
analiza:
Dzisiaj polecę za drobne dość ryzykownie ale kurs mnie susił.Zdziwię się bardzo jeśli to wejdzie ale Rafa bardzo dawno nie zaliczył wpadki , do tego nie grał od ponad miesiaca od przegranego finału z Rogerem w Szanghaju.Chung w pierwszym meczu ze starszym Zvereven wygladał na Paryskim dywaniku bardzo dobrze , nie pozostawił przeciwnikowi żadnych złudzeń.Dzisiaj na pewno młody koreańczyk zmobilizuje się maxymalnie na numer 1 swiatowego rankingu .
Spotkali się w tym roku w Barcelonie na mączce i już tam CHUNG przełamał Nadala w pierwszym secie jako pierwszy , potem niestety równiez dał sie raz przełamać a w Tiebreacku poległ ale ogólnie pierwszy set był bardzo wyrównany.Dziś liczę że Chung wyciągnie wnioski z tamtego meczu,
Za bardzo drobne zagram też zwycięstwo Chunga po kursie 9.00
Dobrze dziś wyglada w Paryżu kurs na Bennetou 3.45 przeciw Tsondze z którego w Niedzielę w finale w Wiedniu kompletnie zeszło powietrze.
⛔ 100
 
B 116

biala151

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Portugalia 2 liga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Benfica B - Santa Clara
Typ: Santa Clara
Kurs: 2.65
Bukmacher: forBet
Analiza:

Nowy miesiąc a więc mam nadzieję, że trochę się zarobi na początku miesiąca ;)
Trener gospodarzy na dzisiejszy mecz ma tylko 9 istotnych graczy dlatego, że jak wiadomo Benfica u19 gra w młodzieżowej LM np. tacy gracze jak: Gedson Fernandes, Florentino, Nuno Santos, José Gomes and João Filipe a także Diogo Gonçalves, który pojechał wczoraj z seniorami do Manchesteru.
Goście czyli Santa Clara, która w każdym roku jest w najlepszej piątce drugiej ligi portugalskiej w tym roku leci na awans i takie mecze jak dzisiejszy mecz z Benficą B muszą wygrywać a w szczególności przy takich brakach drużyny gospodarzy.
Stawiam tutaj na czystą wygraną gości. Pozdrawiam.
✅ 165
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sevilla - Spartak Moskwa
Typ: 2 drużyna strzeli gola w przedziale czasowym 1-72 min.
Kurs: 1.89
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pojedynek faworyzowanej przez bukmacherów Sevilli z zespołem Spartaka, który 2 tygodnie temu sprawił łomot klubowi z Andaluzji (5-1).
Grupa E jest bardzo wyrównana, bo trzy zespoły wciąż walczą o pierwsze 2 miejsca w grupie - nawet Maribor ma teoretyczne szanse, ale trudno sobie wyobrazić, by zespół Liverpoolu skompromitował się przed własną publicznością.
Ten mecz jest ważny dla obu zespołów - w następnych kolejkach podejmą u siebie Maribor oraz Liverpool (tutaj Sevilla ma prościej, ponieważ zagra z The Reds na własnym boisku).
Obecnie Spartak ma 5 punktów, a Sevilla 4 - bezpośredni pojedynek na plus dla klubu z Rosji - bilans bramkowy także.
Spartak udowadnia w tej edycji LM, że nie są chłopcami do bicia i przy odrobinie szczęścia - są w stanie wywieźć nawet pełną pule z Hiszpanii. W tym meczu planowałem rozpiskę typu 0:1 i 02 handicap, ale uprzedziła mnie osoba wyżej, tak więc alternatywny typ to gol Spartaka do 72 minuty.
Ich potencjał ofensywny i wyraźne braki w defensywie Sevilli dają szanse na realizacje tego typu.
Przewidywany wynik tego spotkania to minimalna wygrana Sevilli 2-1 lub remis 1-1.
Pomogłem? Zapropsuj
⛔ 100
 
K 169

kameneq

:)
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tottenham vs Real Madryt
Typ: over 2.5 w 2 połowie
Kurs: 3.30
Bukmacher: fortuna


Analiza:

Wieczór 1 Listopada zapowiada się bardzo ciekawie. Nie za sprawą &quot; halloween &quot; tylko meczu, który nas czeka dziś na Wembley. O godz 20:45 spotkają się ekipy Tottenhamu i Realu Madryt. Wydaje się, że w tym spotkaniu obie drużyny wytoczą swoje najpotężniejsze działa, z jednej strony powracający po kontuzji Kane, natomiast z drugiej będący bez formy CR7. Bez formy to jest on tylko w potyczkach ligowych, natomiast w Championship strzela regularnie i dziś również powinnien sprawić troszkę przykrości miejscowym. Obie drużyny bardzo ofensywne, przy zwycięstwie któraś z nich zapewni sobie awans do dalszej fazy rozgrywek, a więc jest się o co bić. Tottenham u &quot; siebie &quot; na Wembley gra bardzo otwarty futbol. Tu nie ma wyczekiwania, grania defensywnego - cel jest jeden : strzelić jak najwięcej bramek przyjezdnym i walczyć o zwycięstwo. Jak wiadomo w drużynie z Londynu jest sporo zawodników, którzy potrafią gole zdobywać. Jeżeli chodzi o drużynę Realu Madryt, to w Primera Division po 10 kolejkach jest już -8 w Październiku do Barcelony co nie napawa optymizmem kibiców Królewskich. Natomiast w Lidze Mistrzów radzą sobie tak jak powinni, ograli Apoel i Borussie Dortmund remisując z dzisiejszym przeciwnikiem. Typ, który proponuje na to spotkanie to over 2.5 w 2 połowie spotkania. Dlaczego tak ? Otóż liczę, że dziś pokażę się podrażniony Ronaldo, Liga Mistrzów to rozgrywki w których bramki zdobywa, jak wspomniałem wyżej. Liczę na to, żę obie ekipy pójdą na wymianę ciosów, miejscowi są ekipą, która się nie cofa i ciągle prze do przodu. Przy dobrej skuteczności szansę na trafienie proponowanego typu są wysokie, bo sytuacji do strzelenia bramek powinno być w tym spotkaniu multum.
✅ 230
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 20:45
spotkanie: Porto-RB
typ: Aboubakar strzeli gola
stawka: 2.5
bukmacher: fortuna
Witam o RB pisałem 26 września kilka godzin przed spotkaniem z Besiktas i tym razem się powtórzę jakoś nie widzę dzisiaj zwycięstwa gości nie licząc meczu z BVB to grają padakę na wyjazdach może coś by zadziałało gdyby obrona była lepsza bo ta się rzuca w oczy przede wszystkim słabymi nazwiskami myślę ,że na ligę mistrzów to nie wystarczy .Co mogę więcej napisać w jedynm kupone daje czystą jedynkę a w drugim strzelca Aboubakara myślę,że jest w stanie strzelić golaso w Lipsku strzelił a okazja dobra bo obrona cienka jak na ligę mistrzów.Pozdrawiam
⛔ 100
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Finlandia - baraż o awans/spadek - 1 runda
Godzina: 17:30
Spotkanie: Honka - HIFK
Typ: Honka i powyżej 2,5 gola
Kurs: 3,70
Bukmacher: forBet
Analiza:

Gospodarze to drużyna która świetnie sobie radziła w drugiej lidze i niewiele brakowało do bezpośredniego awansu, zajęła drugie miejsce mając bilans domowy 9Z-4R-0P co pokazuje, że u siebie są bardzo mocni co potwierdzili w lutym tego roku kiedy oba zespoły się ze sobą spotkały. Honka ograła gładko 3:0 przeciwnika który dzisiaj staje im na drodze do pierwszej ligi.
Goście na przeciwnym biegunie. Radzili sobie kiepsko zajmując przedostatnie miejsce mając bilans wyjazdów 2Z-5R-10P. W dzisiejszym meczu będą mieć problem z obsadą bramki. Pierwszy bramkarz ma kontuzje, drugi natomiast ma jakiś drobny uraz i nie wiadomo czy da radę dzisiaj zagrać więc możliwe, że w bramce stanie młody 20latek bez większego doświadczenia ale to nie jedyny problem z absencjami. W tym pojedynku zabraknie też trzech obrońców Halme (29występów), Raimi(15w), Kuusijarvi(6w).
Myślę, że Honka sprawę awansu będzie chciała rozstrzygnąć już dziś i postara się o jak najlepszy wynik, a będzie mieć ułatwione zadanie bo przeciwnik nie prezentuje dobrej jakości a także ma problem w defensywie.
Jeżeli HIFK nie postawi autobusu i zagra w swoim stylu jaki prezentuje na wyjazdach to zobaczymy dzisiaj wymiane ciosów.
Wynik jaki przewiduje to 3:1.
⛔ 100
 
K 181

karolw555

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA, Champions League
Godzina: 18:00
Spotkanie: Besiktas - Monaco

Typ: Monaco wygra do 0
Kurs: 5.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Nowy miesiac, nowe szanse dla kazdego. Wrzesien zacząłem dobrze. Mam nadzieje, ze i ten miesiąc rozpoczne od trafnego typu. Pod lupe biore mecz Besitkasu z Monaco. Analiza nie będzie zbyt dluga, gdyż piszę z telefonu. Gospodarze zajmuja pierwsze miejsce w tabeli, co dla mnie jest sporą niespodzianką. Wygrali do tej pory wszystkie spotkania, w tym mecz z druzyna Monaco. Goscie poki co rozczarowuja. Graja ponizej oczekiwań, ostatnie miejsce w tabeli, musza wygrac to spotkanie jezeli chca wyjsc z grupy. To nie jestcto samo Monaco, co w poprzedniej edycji LM. Pierwszy mecz tych druzyn wygral Besitkas 2:1, ale bylo to spotkanie bardzo wyrownane. Mysle, ze dzisiaj goscie wygraja. Wyjda na boisko bardzo zmotywowani. Jezeli szybko strzela bramke to pewnie zaczna grac uwaznie w obronie. Stad tez moj typ, ze wygraja do 0. Mowi sie, ze Turcja to godacy teren i, ze ciezko tam wygrac. Jednak uwazam, ze Monaco jest ekipa o klase wyzsza od dzisiejszych gospodarzy. Musza zaczac w koncu wygrywac, to jest dla nich mecz o wszystko i mam nadzieje, ze udowodnia to dzisiaj na boisku.
⛔ 100
 
K 162

kuraso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: Tottenham - Real Madryt
Typ: każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie
Kurs: 2.15
Bukmacher:
forBET
Analiza: Bardzo ciekawy zakład oferuje nam forbet na to spotkanie. Średnia rzutów rożnych zarówno dla Tottenhamu, jak i dla Realu Madryt w tym sezonie jest bardzo wysoka (odpowiednio 7 i 9 kornerów na mecz). Potwierdziło się to również w pierwszym pojedynku na Santiago Bernabeu, gdzie Real nabił 9rr, a Tottenham 8rr. Zakład proponowany na dzisiaj oczywiście również został pokryty w pierwszym spotkaniu i myślę, że dzisiaj będzie podobnie. Nie bez znaczenia w kwestii powodzenia zakładu jest również ofensywny styl gry obu ekip.
⛔ 100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaCzechy, MOL Cup
Godzina: 16:30
Spotkanie: Liberec - Karwina
Typ: under 2,5
Kurs: 2,01
Bukmacher: Fortuna
Nie lubię atakować w puchary ale widzę tutaj niezły zakład. W 1/8 finału spotykają się ekipy Liberca i Karwiny. Zdecydowanym faworytem są Ci pierwsi i ja również myślę, że to oni znajdą się w kolejnym etapie, jednak spróbujmy ugryźć mecz z innej strony. Dobrze wiemy, że puchary rządzą się własnymi prawami i niestety muszę argumentować mój typ głównie statystykami z ligi.
Liberec nieźle się rozpędził – 3 zwycięstwa z rzędu, a te domowe w dodatku dosyć okazałe (3:0 i 4:1).
Jednak te mecze należą do wyjątku. W pozostałych 4 meczach domowych w lidze Liberec strzelił tylko 3 bramki.
Karwina natomiast w 5 meczach wyjazdowych w lidze straciła tylko 6 bramek. Należą oni raczej do ekip underowych.
Dodać także należy, że w poprzednie spotkanie tych ekip ( w lidze ) Liberec wygrał na stadionie Karwiny 0:1. Jeżeli chodzi o poprzedni etap pucharu, to Liberec awansował dopiero po dogrywce wygrywając z Hodoninem (0:0 w regulaminowym).
Kurs może nie jest powalający, ale myślę, że nadal warty zagrania.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔ 100
 
bajcar 1

bajcar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Besiktas - Monaco
Typ: 1.drużyna zdobędzie bramek 1.5 +
Kurs: 2.03
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś dość mocno obstawiam bramki dla Besiktasu, który w każdym z poprzednich trzech meczy w fazie grupowej zdobywał minimum dwie bramki. Nie trzeba przypominać o fakcie jaka atmosfera na trybunach będzie miała miejsce w Stambule, drużyny szczególnie te z poza Turcji nie są w stanie sobie z tym radzić. Monaco w tej edycji Ligi Mistrzów straciło już 6 bramek, w lidze francuskiej też często zdarzają im się w tym sezonie &quot;klopsy&quot; w obronie. Myślę że Besiktas w tym meczu będzie na tyle zdeterminowany że jest w stanie spokojnie dwie bramki strzelić. Tym spotkaniem mogą sobie zapewnić awans z naprawdę bardzo trudnej grupy, to ich zdeterminuje jeszcze bardziej. Dla Monaco oczywiście to jeden z meczy ostatniej szansy będą musieli atakować, tym samym odkrywać się w obronie, to jeszcze bardziej ułatwi zdobywanie bramek dla zespołu ze Stambułu. Wszystko jak zwykle zweryfikuje boisko ale typ warty uwagi polecam gorąco.
⛔ 100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Portugalia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Madeira - Aquas Santas
Typ: Powyżej 52,5
Kurs: 1,70
Bukmacher: forBet
Witam wszystkich w kolejnym miesiącu zmagań z bukmacherem, dzisiejsza oferta jest obfita i można znaleźć sporo interesujących zdarzeń, a jednym z nich chciałbym się podzielić. Będzie to spotkanie z piłki ręcznej w lidze portugalskiej mężczyzn pomiędzy w ostatnim czasie dobrze dysponowaną drużyną Madeiry, a zespołem Aquas Santas który zawsze był nie wygodny dla pozostałych zespołów ligi, pomimo że znaczących i dobrych wyników nie notował. Moja propozycja skierowana jest w opcje overowa 52,5 gdyż linia jak na tak grające dosyć ofensywnie zespoły jest niska. W ostatnich sześciu meczach, które miały miejsce w tym i ubiegłym roku tyko raz nie pokryła się linia 52,5. W tym roku rozegrane zostały dwa spotkania, które zakończyły się wynikami 24:30, a w ostatnim meczu rezultat był jeszcze bardziej obfitszy 32:26. Faworytem tego pojedynku są oczywiście gospodarze, którzy nieraz urywali punkty czołówce ligi Porto, Benfice czy ABC Braga przy tym narzucając swoje warunki gry, które polegały na mocno ofensywnym nastawieniu. Gospodarze w ostatnich trzech meczach poniżej 31 bramek rzuconych nie zeszli, a grali z zespołami z końca stawki, a Aqua Santas też do nich należy i na pewno dorzuci do wyniku swoje trzy grosze.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA, Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Borussia Dortmund - APOEL
Typ: Dortmund wygra obie połowy meczu
Kurs: 1.74
Bukmacher: Fortuna
Witam. Nie wiem dlaczego tak mało osób dotyka tego meczu. Argument, iż Borussia jest w jakimś mega kryzysie do mnie nie dociera. W Bundeslidze zajmują oni 2 miejsce z bilansem 27/11. To ten kryzys? Ostatni przegrany mecz z bardzo silnym w tym sezonie Hannoverem 2:4 nie oznacza kryzysu. W LM dotychczas im nie idzie. Ale każda seria musi się kiedyś skończyć.
Przechodząc do meritum. Borussia w tabeli grupy H zajmuje ostatnie miejsce z 1 punktem na koncie i bilansem 3/7. Tym samym dorobkiem punktowym szczyci się ich dzisiejszy przeciwnik z bilansem bramkowym 1/7. Grupa H jest bardzo mocna. Oba zespoły zgodnie przegrały mecze z Realem i Tottenhamem jednak Borussia zostawiła po sobie lepsze wrażenie strzelając po bramce w obu tych spotkaniach. Przyjrzyjmy się bliżej drużynie z Nikozji. W lidze Cypryjskiej grają w kratkę. Zajmują 8 miejsce w tabeli jednak mają rozegranych 3 mecze mniej niż lider. Nie oznacza to jeszcze, iż wszystkie 3 zaległe spotkania wygrają. Pokazuje to ich ostatni ligowy mecz gdzie popisali się remisem 1:1 z ostatnią drużyną ligi cypryjskiej. Umówmy się, zespół Apoelu na tle Dortmundu to przeciętna (nie używając mocniejszych słów) drużyna. Borussia gra dzisiaj o wszystko. Nie mają nic do stracenia. Każdy kto interesuje się Bundesligą wie jaka atmosfera towarzyszy na stadionie Signal Iduna Park. Kibice są z drużyną na dobre i na złe i z pewnością urządzą dzisiaj przyjezdnym piekło. Biorąc pod uwagę rangę przeciwnika i atut własnego boiska dzisiejszy mecz to idealny moment na przełamanie. Podsumowując spodziewam się dzisiaj pełnej mobilizacji gospodarzy i pewne zwycięstwo. Życzę powodzenia!
⛔ 100
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Segunda Division B-2
Godz: 17:00
Spotkanie: Racing de Santander - Burgos CF
Typ: Racing de Santander
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 12 serię gier do Hiszpanii w Segunda Division B-2.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Campos de Sport de El Sardinero zmierzą się ze sobą miejscowe Real Racing Club de Santander a w gości przyjedzie drużyna Burgos Club de Fútbol.
Racing de Santander w tym sezonie ligowym w swoich 11 meczach zdobył 20 punktów co daje obecnie 5 miejsce w tabeli ligowej zaś Burgos CF plasuje się na 3 pozycji w hiszpańskiej Segunda Division B-2 ze zdobytymi 21 oczkami w swoich 11 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 4 zwycięstwa oraz 1 przegrana i bilans bramek 7-3 natomiast goście na wyjazdach 2 wygrane oraz 3 remisy z bilansem bramkowym 3-1.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy na swoim terenie grają bardzo dobrze i do tej pory przegrali tylko z najlepszym i niepokonanym na wyjeździe Mirandes a goście na wyjazdach nieźle ale moim zdaniem w tym spotkaniu to gospodarze będą nadawali ton grze i ograją przed własną publicznością gości.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - liga mistrzow
Godzina: 20:45
Spotkanie: sevilla-sp.moskwa
Typ: sp.moskwa 3,5+ rozne
Kurs: 2.75
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,dzisiaj duzo typow ale nie ma co sie dziwic bo mamy swieto futbolu.duzo pozycji juz zajetych ale udalo mi sie znalesc interesujacy typ roznych miedzy sevilla,a spartakiem.jak dla mnie to sevilla ostatnio obnizyla loty-ogladalem ich mecz z valencia i to byl dramat-nic nie graja,a o obronie to lepiej nie pisac,przed tym meczem dostali od dzisiejszego przeciwnika 5-1.co ciekawe w tym meczu spartak nie zdobyl rzadnego roznego-wszystko szlo w bramke ale przesledzilem pozniejsze i wczesniejsze mecze gospodarza i okazalo sie ze traci regularnie duzo roznych(przewaznie jest to szesc),nawet slaby maribor na wyjezdzie zdobyl 4 rozne.dla sevilli dzisiaj jest mecz w ktorym musza wygrac zeby powaznie liczyc sie w dalszym etapie ligi mistrzow co daje goscia komfort w meczu-moga grac z kontry,a gdy wynik bedzie remisowy badz niekorzystny dla gospodarzy to beda musili sie otworzyc i roznych moze wpasc bardzo duzo.dla graczy ktorzy lubia bardzo wysokie kursy mozna dac zwyciestwo w roznych spartaka-kurs ponad 10 lub cos mniejszego w handicapie.pozdrawiam
⛔ 100
 
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: Borussia Dortmund - APOEL Nikozja
Typ: 1+ obie strzelą
Kurs: 2.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Z nadziejami wstępujemy w nowy miesiąc. Dziś kolejna odsłona LM i spośród kilku ciekawie zapowiadających się meczów, wybrałem spotkanie pomiędzy trzecią siłą ostatniego sezonu 1. Bundesligi, a mistrzem Cypru. Jeszcze miesiąc temu nie postawiłbym w taki sposób, bo doskonale weszli w sezon, jednak obecnie w ekipie gospodarzy coś się - delikatnie mówiąc - zacięło. Ostatnio porażka w Hannoverze 4-2 oddaje całkowity obraz formy zespołu prowadzonego prze Petera Bosza. Niemoc zwycięstwa w lidze od kilku kolejek, strata gola niemal w każdym meczu, może świadczyć o małym dołku. Czy dziś będzie inaczej? Czy będący nieprzerwanie od 5-ciu lat mistrzem Cypru - APOEL - stać na strzelenie choćby bramki na Signal Iduna Park? Czy w ogóle Borussię stać na łatwe zwycięstwo? Ja po własnej analizie, uważam, że mój typ jest jak najbardziej realny. Czy ktoś chce skorzystać, to już odrębna sprawa...
⛔ 100
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Yugra - CSKA
Typ: 2/2
Kurs: 2.0
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Szybka analiza bo zaczynamy za kilka minut. Mierzy się jedna z najbardziej utytułowanych drużyn na wschodzie z jedną z najsłabszych drużyn w całym KHL. Goście są aktualnie v-liderem za St.Petersburgiem i radzą sobie całkiem przyzwoicie. Gospodarze raczej nie mają prawa grać w playoffach, są zwykłymi outsiderami i zbierają punkciki głównie z drużynami z dołu tabeli. Liczę w tym meczu na łatwe zwycięstwo dużo lepszej drużyny gości, którzy są jedną z niewielu drużyn, która może zagrozić ubiegłym zwycięzcą KHL z Petersburga. Duża szansa jest na to, że już po pierwszej tercji na tablicy będzie widniał wynik 0:1 lub 0:2, więc celuje w dużo wyższy kurs niż 1.30 na win gości.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szachtar-Feyenoord
Typ: -1,5 Szachtar
Kurs: 2,10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Szachtar wygrał 2 z dotychczas 3 rozegranych meczów. Z dzisiejszym przeciwnikiem 2-1 na wyjeździe. Od 75minuty grając w osłabieniu po czerwie dla Rakitskiego. Wygrali też 2-1 z Napoli u siebie, co pokazuje, jaką siłą dysponują.
Zajmują obecnie 3 miejsce w tabeli grupy F za Manchesterem City (3pkt straty) ,a przed Napoli (3pkt przewagi).
Dzisiaj Napoli może stracić kolejne punkty bo gra z będącym na gazie Manchesterem.
Nadaża się okazja do powiększenia przewagi.
I z pewnością to wykorzystają, mają zdecydowanie większe doświadczenie, jeżeli chodzi o grę w europejskich pucharach od holendrów.
Feyenoord do tej pory 0pkt i bramki 2-9. Oprócz wspomnianej porażki z Szachtarem, z Napoli przegrali 1-3 (strzelili gola dopiero w 93 minucie), z City 0-4.
W lidze holenderskiej remis z ostatnią 18 w tabeli Rodą, a wcześniej baty na własnym boisku 1-4 od Ajaxu.
Dzisiaj czeka ich kolejna przegrana, uważam, że różnicą min 2 goli.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
p-z. 119,5K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: Sevilla - Sp. Moskwa

Typ: Powyżej 4.5 rożnych w 1 połowie
Kurs:
1.70

Bukmacher: Totolotek

Analiza:

To co obecnie dzieje się w grupie E to bój trzech drużyn o awans, bo czwarte Maribor moim zdaniem nie liczy się już w tej walce. Dzisiaj Sevilla po srogim laniu przed dwoma tygodniami w Moskwie zapewne dziś będzie chciała zemścić się za porażkę i udowodnić swoim kibicom, że powrót drużyny do formy już nastąpił. Ja w tym meczu liczę, że drużyna z Hiszpanii od pierwszych minut skoczy na rywala, stąd moja propozycja, to granie na rzuty rożne w 1 połowie. W lidze ostatnio Sevilla wygrała, choć nie był to jakiś pogrom, ale wygrana na pewno postawiła zawodników na nogi i motywacja i chęć na dzisiejszą wygraną jest zapewne ogromna. Spartak w swojej lidze nie radzi sobie jakoś najlepiej, 6 miejsce w tabeli, w prawdzie drużyna od ośmiu swoich spotkań nie przegrała, jednak ich dwa ostatnie spotkania to tylko remisy. W ostatnim meczu w Moskwie, drużyna z Sevilli do przerwy źle nie grała, było 5 rożnych dla tej drużyny, wynik był remisowy (1:1) co później po przerwie coś się posypało... Dziś inna sytuacja, własne boisko, zemsta za ostatnią porażkę, to wszystko przekonuję mnie, że w tym spotkaniu od początku zobaczymy rzuty rożne i myślę, że większość z nich nabije ich właśnie drużyna gospodarzy, a o Sevilli można powiedzieć, że to taka &quot;maszynka do nabijania kornerów&quot;, a więc powodzenia.
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Włochy, Serie A1
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lube Civitanova - Trentino
Typ: Lube i powyżej 178,5
Kurs: 2,70
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Civitanova widać, że nie są w swojej najlepszej formie. Dwa razy grałem przeciwko nim i dwa razy na plus.
Trentino to przede wszystkim atakujący L. Vettori, przyjmujący F. Lanza i teraz doszedł bardzo solidny przyjmujący N. Hoag, który rozegrał bardzo dobre spotkanie zdobywając 20 punktów najwięcej w swoim zespole.
Lube u siebie jest piekielnie trudną drużyną do pokonania i nie ma co się dziwić z takimi siatkarzami jak Juantorena, Sokolov, Grebennikov, Sanders czy chociażby Christenson.
W poprzednim sezonie Lube grało u siebie 5-krotnie z Trentino (5 zwycięstw w tym 2 spokojnie 3:0)
Oczywiście Lube jest w tym meczu faworytem i wydaje mi się, że to spotkanie wygrają ale Trentino powalczy w tym meczu, jest to na pewno mecz kolejki.
⛔ 100
 
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – 1 Liga RPA
Godzina: 18:30
Spotkanie: Orlando-Mamelodi
Typ: 1
Kurs: 3,2
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam na dzisiaj wybrałem mecz z ligi RPA pomiedzy Orlando a Mamelodi dlaczego ten mecz, zaskoczył mnie wysoki kurs na zwyciestwo gospodarzy az 3,20 mimo ze gospodarze na 5 ostatnich spotkan wygrali tylko raz a goscie ostatnie dwa mecze zakonczyli porazką,jesli chodzi o mecze bezposrednie mecze to na pięc spotkan 4 wygrali goscie i padł jeden remis.Obecnie w tabeli Orlando jest na 5 miejscu a Mamelodi na miejscu 12 i własnie tutaj widze szanse na wygraną Orlando
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom