>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 1.11.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / Eurocup
Godzina: 20:00
Spotkanie: Alba Berlin - Lietuvos Rytas
Typ:
Lietuvos (-1,5) win
Kurs: 3,45
Bukmacher:
fortuna

Witam,
W nowym miesiącu zaczynam od typu w Eurocup pomiedzy miejscowa Alba a gośćmi z Wilna.
Kursy zdecydowanie przesadzone i mozna potraktować to jako value bet.
Niemcy nie są wcale tak mocną ekipą jak widzą to dziś bukmacherzy. Ok, sprawili sporo niespodziankę w lidze odgrywając Bamberg na ich parkiecie, ale trzeba zdawać sobie sprawę jak Brose gra w lidze, dość oszczednie przez pryzmat Euroligi. Dodatkowo ten mecz kosztował sporo sił Berlinczykow.
U siebie faktycznie, niebywale groźni, ale i wpadka z Bremenhaven już się zdarzyła w tym sezonie.
W Eurocupie porażka z rosyjskim Lokomotiv Kuban, gdzie byli tłem dla tej ekipy (PS. DZIŚ KUBAN KONTRA BILBAO, WĄTPIĘ CZY HISZPANIE RZUCĄ WIĘCEJ NIZ 75 PKT)
Litwini zaś trochę w kratkę z początkiem sezonu, a raczej trochę źle szachowali siłami w poszczegolnych spotkaniach.
Ciężki, prestiżowy mecz z Zalgirisem odbił się czkawką z Bilbao. Później 3 swietne mecz, Neptunas, Partizan i Siauliai pozostawieni bez szans, a później spotkanie z Kubaniem i porazka po dogrywce, dobry mecz ale brakło sił. Myślę że Lietuvos wyciągnął wnioski, odpuscili spotkanie w lidze przegrywając z Nevezis po kursie 6.
Najlepsi wypoczywali na Berlin i myślę że wyjdzie im to tylko na dobre.
Zwycięstwo potrzebne w przy tych już dwóch porażkach.
POWODZENIA ????
Ponadto myślę że Flensburg dzis spokojnie zlamie granice 30 pkt z Celje w LM.
Wygrane Montpellier we francji (ręczna) i Modeny na Veronie (siata) też dość pewne. Oba po kursach 1,30.
⛔ 100
 
misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: Napoli – Manchester City (ilość żółtych kartek 4,5)
Typ: 2
Kurs: 2.38
Bukmacher: Milenium
Analiza:
Dzisiejszego wieczoru na stadionie Stadio San Paolo Napoli zmierzy się z Manchesterem City. Jest to mecz 4 kolejki rundy grupowej. Dla gospodarzy jest to bardzo ważny mecz, gdyż porażka może skomplikować szanse na awans do następnej rundy. Wybrałem typ na żółte kartki, gdyż uważam, że będzie to zacięte spotkanie. Sędzią dzisiejszego meczu jest Felix Brych, który jak na Niemca w pucharach pokazuje dużo kartek. W pierwszym spotkaniu było dokładnie 5 kartek, a sędziował Hiszpan Lahoz, który łatwo ich nie daje. Włoski klub pod ścianą, musza ten mecz wygrać, a będzie o to bardzo ciężko, gdyż rywale grają znakomicie. Uważam, że będzie dużo fauli ze względu na wagę meczu. Liczę, że Brych dzisiaj pokaże przynajmniej 5 kartek.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mlodziezowa UEFA
Godzina: 18:00
Spotkanie: Borussia u19 vs Apoel u19
Typ: Apoel over 0,5 gola
Kurs: 2,46
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wszystkie ciekawe mecze sa juz zajete , ale w tym typie widze value . Wpadlem na ten typ niedawno po ogloszeniu skladow .Typ jest bardzo ryzykowny , ale moze wejsc.
Borussia w tym meczu bedzie grala w calkowicie zmienionym skladzie ! Jesli dobrze pamietam to z poprzednich meczow dzis wyjdzie tylko dwoch zawodnikow. Co wazniejsze - dzis w bramce zobaczymy nowego golkipera -Hupe, ktory nie gral w poprzedenich spotkaniach i taki zawodnik nieograny na bramce to zawsze jakas szansa na bramke gosci. Do tego caly blok defensywny jest rowniez nowy - tylko chyba Pieper grywal w poprzednich meczach.
Natomiast Apoel przyjezdza swoim najmocniejszym skladem.
⛔ 100
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
KOMUNIKAT
DLA UCZESTNIKÓW KONKURSU TYPY DNIA
Z dniem 1 listopada 2017 roku nastąpią 2 istotne zmiany w Regulaminie Typów Dnia. Mianowicie:
  1. Zwiększona zostaje liczba nagradzanych miejsc do pięciu najlepszych w końcowej tabeli za dany miesiąc. Struktura nagród będzie wyglądała następująco:
    1. miejsce - 150 PLN
    2. miejsce - 100 PLN
    3. miejsce - 50 PLN
    4. miejsce - 50 PLN
    5. miejsce - 50 PLN
  2. Do dotychczasowej listy bukmacherów zostanie dodanych 2 nowych bukmacherów:
    - BetrallyZaktualizowana lista, już z nowymi bukmacherami, jest do wglądu w Regulaminie Typów Dnia.

Mamy nadzieję, że planowane zmiany jeszcze bardziej uatrakcyjnią zmagania konkursowe w Typach Dnia. Powodzenia wszystkim!
 
D 305

dovver

Użytkownik
Dyscyplina: Esport- Counter Strike, ECS EU
Godzina: 21:00
Spotkanie: Astralis-mousesports
Typ: 2

Kurs: 6
Bukmacher: STS
Analiza: Dzisiaj w ramach ligi ECS zagrają Astralis, które wraca po niezbyt udanym lanie w Rosji, gdzie w zasadzie ograli tylko 2 słabe ekipy (North i Liquid) i ich gra była bardzo daleka od ideału, na mousesports, które całkiem przyzwoicie zagrało wczoraj na G2, no ale boody miał swój dzień i ugrali tylko jedną mapę. Dziś stawiam na wygraną mousesports na obu mapach: Mirage i Inferno. Mapy dobre dla obu drużyn, ale na tych mapach dużą różnice mogą zrobić snajperzy, a ten jest zdecydowanie lepszy u mousesports. Kurs jak dla mnie za wysoki, ponieważ Inferno powinno wpaść dla mousesports, a Mirage to będzie 50-50, czyli gra warta ryzyka.
⛔ 100
 
M 22

mmartinn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: Sevilla - Sp. Moskwa

Typ: druga drużyna zdobędzie bramek +1,5
Kurs: 3.90
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Spartak u siebie wiadomo ze wyciągnął wynik ponad stan aplikujac swoim dzisiejszym rywalom pięć bramek.. Ale spojzmy na to z drugiej strony.. mogli? Mogli! Mogą też i dzisiaj.. może nie az tyle ale nie zdziwi mnie jak ten mecz będzie obfitował w gole.. może troche mniej niż ostatnio strzeli ich Spartak i trochę więcej Sevilla ale wyniki 3:2, 2:2 też mnie urządzają.. goście dzis na pewno nie pojadą się bronić.. ich piec punktów i liderowanie w grupie nie daje im przeciez żadnego komfortu.. wiedzą że mają szansę z Sevilla bo wciąż mają w głowach ich ostatni mecz.. a na takiej euforii spokojnie są w stanie strzelić na boisku rywala dwa gole...
A teraz łyk statystyk.. ktore wedlug wielu nie beda poparciem dla mojego typu.. jak tak sobie przed chwila patrzylem sevilla ma dluuga serie pieknych meczy u siebie...doliczylem sie 20meczow bez porazki! 14 zwyciestw (raz stracili 2 gole) i 6 remisow (raz 2:2) ale tenze wynik przydazyl im sie wlasnie w ostatniej rundzie kwalifikacji do LM gdzie dwa gole strzelili im pilkarze Basaksehiru.. teraz znów staną na przeciw drużyny grającej dosyć nieprzewidywalnie która nie pojedzie tam raczej po najniższy wymiar kary.. Tak jak to zrobił Maribor (przegrał w Sevilli 0:3) dlatego ja dziś wietrze bramki dla Spartaka a nawet szansę na przerwanie dobrej passy Sevilli o której wspomniałem wyżej... GL
⛔ 100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45

Spotkanie: FC Porto - RB Lipsk
Typ: BTS/+2.5 gola
Kurs: 2.07
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Najsensowniejsza opcja w tej kolejce LM. Poprzednio obie ekipy wymieniały ciosy po równo (choć i tak nic nie przebije meczu Chelsea - Roma). Przypomnę: 1:0, 1:1, 2:1, 3:1 i 3:2 - i to wszystko do 44 minuty. Jest więc bardzo duży potencjał na BTS, a obie ekipy muszą szukać rozstrzygnięć, bo to już runda rewanżowa, jeszcze trzy mecze i po zawodach. Sytuacja w grupie sensacyjna i każe obu ekipom łapać punkty jak tylko się da:
Forma
1. Besiktas 3 3 0 0 7:2 9

2. RB Lipsk 3 1 1 1 4:5 4

3. FC Porto 3 1 0 2 6:6 3

4. Monaco 3 0 1 2 2:6 1

Turcy już jedną nogą w fazie pucharowej, więc można sobie wyobrazić, że ani Porto, ani Lipska nie urządza remis, bo przy wygranej Monaco stawka wyścigu o drugi bilet mocno się wyrówna. Monaco gra o wszystko, ale i mecz w Portugalii taki będzie: przegrany musiałby potem wygrać i z faworytem grupy, i z jej liderem. Zakładając, że to ten mecz dla obu ekip jest rozstrzygający, trudno wyobrazić sobie pykanie na remis. Przeciw typowi jest możliwy scenariusz, że tak powiem, portugalski: Porto pierwsze strzeli i skupi się na kasowaniu rywala. Ale RB jest w gazie (w pięciu meczach o stawkę w październiku strzelili 9 goli i przegrali dopiero z Bayernem w karnych w Pucharze Niemiec), ma potencjał w ofensywie i będzie znać stawkę meczu. Jeśli RB otworzy wynik, typ powinien wejść, jeśli Porto, to są też na to duże szanse.
✅ 107
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów

Godzinna: 20:45

Spotkanie: Tottenham – Real Madryt

Typ: over 3.5

Kurs: 2.30

Bukmacher: 1xbet

Analiza:

Po remisie na Santiago Bernabeu cały czas trwa walka o pierwsze miejsce w grupie, ten mecz może o tym zadecydować. Tottenham na pewno jest mocno podbudowany tym remisem pokazali kawał dobrej piłki, a u siebie powinni być ekipą zdecydowanie odważniejszą a straszyć to zdecydowanie mają kim w ofensywie, o czym przekonał się ostatnio Liverpool dostając na Wembley 4:1. Zobaczymy co będzie z Kanem trenował normalnie i dla mnie po prostu zagra a w formie jest świetnej, do tego dziś jeszcze groźniejszy ze względu że do składu wraca Alli gracz który daje ogromne pole rozgrywania akcji ofensywnego. Tottenham nie zagrał defensywnie w Hiszpanii nie zrobi tego także dziś.
Real jest w kryzysie ma wielu problemów w ataku oraz defensywie przy czym ofensywa ma indywidualności które nawet przy słabej grze są wstanie zrobić różnicę. Bardziej Zidane musi martwić postawa na tyłach gdzie jest za wiele zastojów i indywidualnych błędów, które zdarzają się co mecze. Nie wolno jednak zapominać że Real to całkiem inny zespół w Lidze Mistrzów gdzie zawsze ta ich gra wygląda lepiej a po tej wielkie wpadce będą mocno naładowani i to albo otworzy przed Tottenhamem drogę do wielu sytuacji albo sprawi że nie będą wstanie zatrzymywać rozpędzonych ataków Realu w obu wariantach po prostu widzę bramki.
To że pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1 to nie zasługa dobrej gry defensywnej obu ekipa a raczej wybitnym interwencją obu bramkarzy przy czym dziś po stronie Realu Keylora zabraknie czy to starta to się okaże, jestem jednak przekonany że tutaj defensywnej gry nikt nie zaprezentuje to nie styl obu ekip, powinno być naprawdę szybkie tempo i mocne wymiany ciosów oby bez dnia bramkarzy.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
bfred 268,3K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Szwajcaria Swiss League
Godzina: 19:45
Spotkanie: Rapperswill - Wintherthur
Typ: over 6,5
Kurs: 1.93
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Oczekuję w tym spotkaniu gradu goli. Dlaczego? Przede wszystkim poza 2 ostatnimi meczami przyzwoite wyniki h2h jesli chodzi o mój typ. Po drugie pozycje w tabeli. Gra 1 z 8 u siebie przy czym gospodarze stosunkowo mało tracą i dużo strzelają a goście bardzo dużo strzelają i jeszcze więcej tracą. A więc? Chociaż goście ostatnio ogarnęli się i osiągają dosyć dobre wyniki to sądzę że gospodarze wybiją im dzisiaj z głowy zwycięstwo czy nawet remis w regural time ale odbędzie się to jednocześnie po dużej wymianie ciosów z obu stron. Gospodarze też potrafią tracić bramki ale zawsze więcej strzelają. Kurs na over 5,5 mały a więc biorę o 1 bramkę więcej oby to nie było o tę 1 bramkę za mało ???? Myślę że to będzie otwarty mecz z dużą ilością goli ale równie dobrze może być underowo - to jednak hokej na lodzie ???? Powodzenia
⛔ 100
 
alvado 571

alvado

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: Liverpool - Maribor
Typ: Ponad 8,5 rzutów rożnych
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wybrałem mecz, który powinien być jednostronnym pojedynkiem, a mianowicie Liverpool zapewne rozbije drużynę Mariboru kilkoma bramkami, tak jak to miało miejsce w poprzednim pojedynku tych drużyn, ale nie tego dotyczy mój typ. Skupiłem się na rzutach rożnych drużyny z Anfield Road. Wydaje mi się, że zawodnicy gospodarzy na spokojnie powinni uzyskać liczbę minimum 9 rzutów rożnych, szczególnie, że Jurgen Kloop zapowiedział, że wystawi najmocniejszą jedenastkę na to spotkanie, czyli zapowiada się napór na drużynę gości od samego początku meczu. Jeszcze garść statystyk:
- z Huddersfield 9 RR
- z Man Utd 7 RR
- z Burnley 12 RR
- z Sevillą 10 RR
czyli widzimy, że Liverpool często wykonuje ten stały fragment gry, więc myślę, że na spokojnie powinni pokryć mój typ. Powodzenia!
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
raven113 89

raven113

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: FC Porto(-1) - RB Lipsk

Typ: Porto
Kurs: 4.1
Bukmacher: Fortuna

Typ na czystą jedynkę już padł, na Porto i BTS również, więc nie pozostaje mi nic innego, jak zaryzykować i postawić na wygraną Porto z handicapem. Jestem pewien, że bramki padną, tym bardziej, że obie drużyny mają jeszcze szansę na awans i 3 punkty w tym meczu będą ogromnym krokiem ku kolejnej rundzie. Porto to cały czas drużyna bardziej doświadczona, ograna w pucharach niż Lipsk i pomimo przegranej w pierwszym meczu ten fakt na pewno przemawia na korzyść Porto. Grają u siebie, więc na pewno będą chcieli to wykorzystać i zdominować niemiecką drużynę, a wiadomo, że 1:0 nie jest specjalnie bezpiecznym wynikiem. Nie powiem, żeby był to jakiś mega pewny typ, ale też nie widzę powodów, dla którego Porto miałoby dzisiaj nie wygrać 2:0 czy 3:1. W lidze liderują, potencjał w ataku jest i takiej drużynie po prostu nie wypada odpaść po fazie grupowej. Trzymam więc kciuki za to, że Porto pokaże zęby i zdominuje Lipsk w dzisiejszym spotkaniu.
✅ 310
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kostaryka 1
Godzina: 22.00
Spotkanie: Guadalupe- Carmelita
Typ: over 3.5
Kurs: 2.88
Bukmacher: Unibet
Ostatni mecz między obiema ekipami zakończył się wynikiem 3:1 dla Carmelity.
Teraz czas na rewanż.
Sądzę, że będzie równie &#39;gorąco&#39; jak w pierwszym spotkaniu, jeżeli chodzi o gole...Dlaczego?
Otóż w 3 ostatni meczach na boisku gospodarzy, 2 razy padał over 3.5.
Podczas gdy drużyna Carmelita grała jako gość, w ostatnim czasie, również 2 na 3 razy padał over 3.5.
Guadalupe zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, a goście czwarte od końca.
Obie ekipy zatem poważnie podejdą do dzisiejszego starcia. Wynik meczu prawdę mówiąc trudny jest do przewidzenia, niemniej sądzę, że padnie w nim sporo bramek.
Dla mniej odważnych graczy: over 2.5 po kursie 1.72 ;)))
⛔ 100
 
locass 69

locass

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szachtar - Feyenoord
Typ: Szachtar wygra i obie strzelą
Kurs: 2,70
Bukmacher: ForBet
Analiza:

Witam wszystkich po dłuższej przerwie.
Postanowiłem dzisiaj postawić na mecz Szachtara z Feyenoordem. Ostatni mecz tych drużyn w lidze mistrzów odbył się dwa tygodnie temu , gospodarzem tamtego meczu był Feyenoord który uległ wtedy drużynie z Ukrainy 1 do 2 . Wtedy to Feyenoord miał więcej okazji strzeleckich, więcej strzałów na bramkę gości i więcej rzutów rożnych bo wtedy padło ich łącznie aż 33 co jest naprawdę bardzo ale to bardzo rzadkim wynikiem . Dzisiaj nie sądzę , że będzie ich aż tyle ale nie o tym teraz pisać. Myślę , że dzisiaj to drużyna gospodarzy jest zdecydowanym faworytem tego spotkania chociaż zabraknie kilku podstawowych graczy z pierwszego składu. Zabraknie najprawdopodobniej kapitana Srny , i z pewnościa nie zagraja podstawowi obrońcy tacy jak Rakitskiy czy Krivstov , to duże osłabienie w defensywie Szachtara . Feyenoord musi dzisiaj przycisnąć niema nic do stracenia jeśli chce się liczyć w grze o ligę Europy chociaż umówmy się , że mają minimalne szanse na to bo raczej nie przeskoczą Napoli jesli dziś przegra bo stosunek bramek maja zdecydowanie gorszy , a Szachtar musi dzisiaj wygrać by liczyć się dalej w grze bo następne spotkania mają bardzo ciężkie z City i Napoli. Przy podziurawionej dziś obronie Szachtara sądzę , że Feyenoord strzeli bramkę ale to mecz wygra Szachtar. Powodzenia !!!
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tottenham vs Real Madryt
Typ: Tottenham wygra do 0
Kurs: 6.50
Bukmacher: fortuna

To powinno być dobre spotkanie. Obie ekipy posiadają bardzo dobrych piłkarzy, choć będący w formie Real nawet w Anglii powinien ogrywać Tottenham w miarę regularnie. Problem w tym, że Real w najwyższej formie nie jest, Ronaldo ma kiepskie statystyki strzeleckie, ogólnie drużyna nie wygląda najlepiej. Ostatnio zdarzyła im się wpadka z Gironą w lidze, o której z pewnością każdy słyszał. Tottenham ostatnio przegrał na Old Trafford choć moim zdaniem na przegraną nie zasłużył oraz tu wpadka, Koguty odpadły w Pucharu, co jest jednak poniżej oczekiwań, bo przecież w ostatnim czasie Tottenham grał bardzo fajną piłkę. Czy to jednak oznacza, że Anglicy będą pikować w dół? Ciężko stwierdzić, ja myślę, że nie. Dzis powinien zagrać Kane, Alli. W poprzednim meczu obu ekip w Hiszpanii Tottenham udowodnił, że może grać na podobnym poziomie co galaktyczny Real, do tego dochodzi teraz przewaga boisk (choć na Wembley to jednak) oraz obecność w składzie ważnych piłkarzy w angielskim zespole, co nawet powinno pewnie nie będących w najwyższej dyspozycji tych piłkarzy będzie sporym czynnikiem dodatnim dla Kogutów. Ciężko liczyć, że Real nie będący w swojej najwyższej dyspozycji będzie wygrywał trudne spotkania i zaskakiwał mimo gorszej formy. Już raz zaskoczyli pokonując na wyjeździe Dortmund, będący wtedy na fali. Teraz również grają trudny wyjazdowy mecz. W lidze widać po tabeli, z Real jest w lekkim dołku, w LM jeszcze nie, bo są w czubie tabeli, a grają z solidnym ekipami, więc dziś liczę na ich potknięcie.
⛔ 100
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA, Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tottenham - Real
Typ: powyżej 13,5 RR
Kurs: 2.70
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Na dzisiaj wybrałem bardzo ciekawie zapowiadający się mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Tottenhamem a Realem Madryt, dużo typów już z tego meczu zostało podanych, w typowanie 1x2 nie będę się bawił, chociaż oczywiście liczę na wygraną przyjezdnych, obie ekipy w ostatni weekend poniosły porażki, o ile przegrana Kogutów na Old Traford hańby im nie przynosi, tak już porażka Królewskich z bieniaminkiem Gironą można rozpatrywać w kategorii sensacji. Jednak Liga Mistrzów to rozgrywki, gdzie o mobilizację nie trudno i liczę, że oba zespoły zapewnią nam dzisiaj niesamowity wieczór z wieloma bramkami i...rzutami rożnymi. Jedni i drudzy preferują ofensywny styl oraz są zespołami overowymi jeśli chodzi o statystyki rzutów rożnych. Tottenham w swoich ostatnich 10 spotkaniach ma średnią 11,4 RR, z czego sam nabija średnio 6,5 RR na mecz, natomiast jeśli chodzi o Los Blancos to ta średnia jest jeszcze wyższa i wynosi 11,9 RR na mecz, a średnia samych rogów wykonywanych przez Real wynosi 8,1 RR na spotkanie. Początkowo chciałem podać typ z forBet każda drużyna powyżej 1 RR w każdej połowie, który wydaje mi się bardzo prawdopodobny, ale już został napisany wcześniej, więc postanowiłem pójść w over ogólny w całym meczu, typ trochę ryzykowny, ale za drobne uważam, że warto spróbować. Powodzenia.
⛔ 100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Porto - RB Lipsk
Typ: powyżej 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,7
Bukmacher: Totolotek
W niedawno zakończonym innym meczu tej grupy pomiędzy Besiktasem a Monaco padł remis 1-1. W tej sytuacji rosną szansę na awans do fazy pucharowej zwycięscy dzisiejszego spotkania. Na razie goście z Niemiec zajmują 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 4 pkt, gospodarze zgromadzili o 1 punkcik mniej. Porto aby poważnie myśleć o zajęciu 2 miejsca musi dzisiaj wygrać aby przeskoczyć w tabeli swojego rywala. Także od początku powinniśmy z ich strony zobaczyć atak za atakiem na bramkę Lipska, co też stworzy gościom okazję do szybkich kontr które też niejednokrotnie mogą zakończyć się przynajmniej wywalczeniem rzuty rożnego.
W dotychczasowych 3 kolejkach staty drużyn wyglądały następująco:
Porto - Besiktas 11-3
Monaco - Porto 8-4
Lipsk - Porto 7-2
Lipsk - Monaco 5-4
Besiktas - Lipsk 3-6
Lipsk - Porto 7-2
Jak widać w jedynym meczu rozegranym przez Porto u siebie sami pokryli tą linię i liczę dzisiaj na podobny scenariusz.
⛔ 100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA, Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tottenham - Real
Typ: podwojna szansa 0-0
Kurs: 1.82
Bukmacher: Fortuna

Już niedługo mecz więc szybka analiza. Moim zdaniem Real poza formą, oglądałem ich ostatni mecz z Gironą. W Realu wiele absencji np. Bale, Kovacic, Varane, Navas co nie pomaga w kreowaniu dobrych okazji, nie mówiąc o zupełnie dziurawej obronie. Ronaldo coraz bardziej sfrustrowany, a wiadomo, że wówczas zaczyna swój &quot;teatr&quot;. Tottenham po ostatniej porażce z United podrażniony. Dużym plusem powrót Harriego Kanea. Remis w tym meczu praktycznie pozbawia szans Dortmund na awans. Moim zdaniem od początku meczu będziemy podziwiali piłkarskie szachy, co może obfitować w remis do przerwy lub na koniec spotkania.
⛔ 100
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA, Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tottenham - Real
Typ: Kane over 1,5 gola
Kurs:5,0
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Koguty zagrały na Bernabeu bardzo śmiało i ofensywnie. Mają niezły piłkarski potencjał, grają na solidnym poziomie. Real wydaje się być w lekkim dołku, ich gra nie wygląda tak świetnie jak to już wielokrotnie widywaliśmy. Kryzys strzelecki przeżywa Cristiano, jeden z portali wyliczył nawet, że jest on obecnie najmniej skutecznym napastnikiem wśród 5 najmocniejszych lig europejskich. Spodziewam się, że dziś Real będzie liczył na kontry, nie pomoże im na pewno również brak trzymającego obronę Varan&#39;e oraz niezwykle użytecznego Carvajala. Real to wielki klub, dziś jednak wydaje mi się, że bohaterem wieczoru będzie Harry &quot;Hurricane&quot; Kane. Anglik znajduje się w naprawdę dobrej dyspozycji, wraca po przerwie, jest głodny gry, kiedy jak nie dziś ma udowodnić, że jest napastnikiem światowej klasy i powinno się wymieniać go w jednym rzędzie z Lewandowskim, Suarezem, czy Cavanim. Tak jak Robert kiedyś zrobił show przeciwko Realowi, tak dziś widzę szansę, że naprawdę dobrze zagra Kane i wpisze się na listę strzelców, może nawet 2 razy. Typ oczywiście ryzykowny i dla funu do grania za drobne, bo przebudzić może się też Ronald, mimo tego nieco większe szanse daję Tottenhamowi.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom