>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 1 Sierpnia 2010r (Niedziela)

Status
Zamknięty.
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Spotkanie: Jagiellonia - Lech
Typ: over 1,5 gola (do przerwy)
Kurs: 3,00
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Ten finał dla mnie będzie overowy. Oba kluby mają w swoich składach wielu dobrych strzelców. Lubią grać ofensywnie. Mają również w następnym tygodniu ważne mecze pucharowe. Szczególnie ważny mecz ma Lech. Dwóm klubom zależy na wygraniu tego trofeum. Nikt nie będzie odpuszczał, a mając w perspektywie mecze pucharowe, myślę że oba kluby zagrają od początku na maksa. Będą chciały szybko rozstrzygnąć ten mecz. Nikomu nie uśmiecha się granie na karne. Trzeba szybko wypracować sobie przewagę, a potem dowieźć ją do końca. Szachy w tym meczu nie wchodzą w grę. Sądzę, że jeśli dwa kluby zagrają z takim właśnie nastawieniem, to bramki obejrzymy szybko. Jaga ostatnio w pucharach straciła 2 bramki w 7 minut. Lech to zespół, który zawsze dużo strzelał. Mają co prawda z tym ostatnio problem, ale to się musi zmienić. Dochodzą do sytuacji, ale brakuje wykończenia, jeśli ono przyjdzie to jestem spokojny o overowy mecz. Wg mnie w tym spotkaniu już do przerwy obejrzymy dwa gole.

⛔ 100
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
wesnina- pavluczenkova
typ: dw 2-1
kurs 5
betsafe
ANALIZA:
przed nami final pan turnieju tenisowego rozgrywanego na kortach ceglanych w Stambule. Naprzeciwko siebie stana dwie rosjanki - Elena Wesnina zajmujaca aktualnie 60 lokate w swiatowym rankingu oraz sklasyfikowana nieco wyzej Anastazja pavluczenkowa(29). Elena na drodze do finalu pokonala kolejno : Jovanovski vogele rodionova oraz petkovic. Anastazja z kolei na placu boju pozostawila Domachowska rybarikova cirstea oraz groth, z ktora meczyla sie zwyciezajac dopiero w 3 secie 7-5. Dzis stawiam na ta nizej sklasyfikowana jej zwyciestwa byly dla mnie bardziej przekonywujace niz Pavluczenkowej poza tym wesnina obchodzi dzis urodziny:) i mysle iz zwyciestwo turniejowe bedzie dla niej doskonalym prezentem. stawiam 2-1 wesnina

⛔ 100
 
Z 0

zuodziei

Użytkownik
Spotkanie: Internacional RS - Gremio RS
Typ: 1
Kurs: 2,30
Buk: Unibet

Kolejny mecz brazylijskiej ligi piłkarskiej, która tutaj jest rzadko obstawiania a troszkę szkoda, bo czasem warto ryzykować. Przedstawiam tutaj dzisiejszy według mnie najciekawszy pojedynek, który rozpocznie się o godzinie 21:00. Internacional obecnie zajmuje drugie miejsce w tabeli. Zdobył 13 punktów, a stosunek bramkowy wynosi 9:5. Zespół nie gra może efektownej piłki nożnej, więc wcale nie zdziwię się, gdy wygrana będzie tylko jedną bramką. Na swoim boisku nie przegrał jeszcze ani jednego meczu. Kurs jest nieco zawyżony, ponieważ Intenacional grał w czwartek mecz z Sao Paulo. ( 1- 0 ) Teraz troszkę o rywalach, którzy zajmują 16 miejsce w tabeli z 6 punktami, a ich stosunek bramkowy to 7:10. Nie wątpliwym atutem jest, to że na trzech meczach wyjazdowych zdobyli jedynie 1 punkt. Myślę, że Internacional udowodni to, że zajmowane obecnie miejsce w tabeli nie jest tylko przypadkiem.

⛔ 100
 
M 0

metalzul86

Użytkownik
Spotkanie: SK Dynamo České Budějovice - Sparta Praga
Typ: x
Kurs: 3,00
Buk: Sportingbet

Analiza:
Na dziś wybrałem rozpoczynające się o godzinie 17 spotkanie czeskiej Gambrinus Ligi między Budejovicami a mistrzem kraju Spartą Praga. Myślę że mecz zakończy się remisem. Gospodarze są drużyną która od kilku sezonów utrzymuje dość wysoki procent zremisowanych meczów w ligowych rozgrywkach. Tegoroczny sezon także wygląda jak na razie remisowo. Budejovice w dwóch spotkaniach maja na koncie dwa remisy. Więc wydawać by się mogło że w kolejnym trzecim już meczu powinno paść jakieś rozstrzygnięcie. Ja uważam jednak że seria remisów zostanie puki co podtrzymana. Zadecydować o tym może słaba dyspozycja dzisiejszego rywala. Sparta Praga nie prezentuje ostatnimi czasy dobrej formy. W lidze ma na koncie porażkę i remis. Gdyby Prażanom przyszło się dziś mierzyć na wyjeździe z zespołem lepszej klasy niż Budejovice, myślę że mogło by sie skończyć nawet ich porażką. Jednak ligowy średniak jakim jest dzisiejszy rywal Sparty, może okazać się drużyną o za słabym potencjale by wykorzystać okazję i pokonać mistrza kraju. Stać ich jednak na wywalczenie remisu. Ważnym aspektem który dodatkowo może deprymować Prażan jest bliska perspektywa rewanżu z Lechem Poznań i walki o Ligę Mistrzów. Myślę że zawodnicy Sparty mogą już być myślami w tym meczu, co stworzy dodatkową szansę dla dzisiejszych gospodarzy na wywalczenie bardzo korzystnego dla nich remisu.

⛔ 100
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Typ: 0:0 (do przerwy)
Kurs: 2.70
Bukmacher: unibet

Analiza: Dziś o 17.00 na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku arbiter z Arabii Saudyjskiej Marai Al Awali rozpocznie spotkanie o Superpuchar Polski, w którym naprzeciw siebie staną Mistrz Polski - Lech Poznań i zdobywca Pucharu Polski - Jagiellonia Białystok. Faworytem tego pojedynku (aczkolwiek nieznacznym) jest zespół Kolejorza. Ale tak naprawdę to, która ekipa sięgnie po pierwsze w tym sezonie trofeum (i kto wie, czy nie jedyne), jest, tak naprawdę, sprawą otwartą.
Obie drużyny w kończącym się tygodniu rozegrały spotkania w europejskich pucharach. Poznański Lech we wtorkowy wieczór zmierzył się na wyjeździe ze Spartą Praga, z którą, mimo dobrej gry, przegrał 0:1. Bynajmniej nie jest to wynik, który przekreślałby szanse Dumy Wielkopolski na awans do kolejnej rundy kwalifikacyjnej Champions League. Dlatego też logicznym wydaje się, iż podopieczni Jacka Zielińskiego powinni oszczędzać siły na zbliżający się rewanż, gdyż najprawdopodobniej będą w tym meczu bronić honoru polskich drużyn na europejskich boiskach i walczyć o pozostanie jedynym polskim zespołem bijącym się jeszcze w Europie (najlepiej w dalszym ciągu o fazę grupową Ligi Mistrzów).
Jagiellonia, podobnie jak chorzowski Ruch i krakowska Wisła, rozczarowała swoich kibiców, ulegając przed własną publicznością greckiemu Arisowi 1:2 i trudno się spodziewać, by na gorącym terenie w Salonikach debiutujący w europejskich pucharach piłkarze Michała Probierza byli w stanie powalczyć o grę w kolejnej rundzie.
Wracając do dzisiejszego meczu. Moim zdaniem to właśnie Jaga ma mniej powodów do oszczędzania sił, gdyż rewanż w Grecji będzie tak naprawdę stanowił już dla niej jedynie wycieczkę, a zdobycie kolejnego trofeum przez zespół z Białegostoku z pewnością zrekompensuje kibicom odpadnięcie z Ligi Europejskiej. Z kolei Lech, moim zdaniem, takiego komfortu nie ma i to właśnie na rewanżowym spotkaniu ze Spartą powinni się skupić Poznaniacy, a dzisiejszy mecz potraktować ulgowo.
Przypuszczam, iż od pierwszych minut do ataku przystąpią piłkarze Jagiellonii. Natomiast Lech, nie forsując tempa, będzie spokojnie wyczekiwał na błąd nie najlepiej grającej białostockiej defensywy. Przy takim założeniu, biorąc pod uwagę słabą skuteczność napastników Jagi, typuję bezbramkowy remis do przerwy.

✅ 170
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
Spotkanie: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Typ X/1
Kurs 4,50
Buk Betclick
Analiza:
Dzisiejszy mecz Mistrza Polski ze zdobywca Pucharu Polski według mnie ma tylko jednego faworyta i jest nim Lech Poznań. W tej chwili jest to najlepsza Polska drużyna posiadająca silną kadrę. W dzisiejszym składzie Kolejorza zabraknie Kiełba i Bandrowskiego.Szansę gry dostanie paru zmienników. Przed rewanżem ze Sparta Lech bedzie chciał podbudowac swoje morały i odniesie dzisiaj minimalne zwycięstwo.

⛔ 100
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Spotkanie: Spartak - CSKA
Typ: X
Kurs: 3,20
Buk: Bwin

Dzisiaj na Łużnikach odbędą się derby Moskwy. . Spartak podejmie faworyzowanych zawodników CSKA. Przed 15 kolejką spotkań Spartak jest 2 pozycje niżej niż CSKA i zajmuje 6 pozycję a do CSKA tracą 7pkt . . Sezon w Rosji nie dawno się zaczął więc dużo nie można wnioskować ze statystyk. Mimo wszystko właśnie tym się sugerowałem. CSKA jest lepszą drużyną na przestrzeni ostatnich sezonów i w tym również nie idzie im zle. Kibice mogą się martwić ich słabymi wynikami u siebie ale za to na wyjazdach jak narazie tylko 1 porażka i aż 5 zwycięstw. Zdecydowanie brakuje tu remisu. Spartak gra w kratkę raz przegra raz wygra czy zremisuje, na pewno nie jest to zespół z czołówki a jeżeli chodzi o mecze u siebie to 4 wygrane i 1 remis i porażka czyli jak widać wygląda to dobrze. Podsumowując CSKA jest lepsze ale gra na wyjeździe, a Spartak u siebie spisuję się dobrze więc myślę że będzie to bardzo zacięty mecz i stawiam tu remis
http://partner.sbaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_26773b_1413

⛔ 100
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: Lokomotiv Moscow - FK Rostov
Typ: Lokomotiv Moscow/Lokomotiv Moscow
Kurs: 2,37
Buk: Bet365
Analiza:

O godzinie 19:00 dojdzie do spotkania w ramach rosyjskiej ekstraklasy Lokomotiv Moscow - FK Rostov. Ja wybrałem to spotkanie, ponieważ moim zdaniem gospodarze są zdecydowanym faworytem tego meczu. Lokomotiv ma aspriacje do gry w europejskich pucharach narazie zajmują 5 miejsce w lidze a ich dzisiejszy rywal 8. Swój typ głównie opieram na ostatnich meczach między tymi drużynami; ostatnie 4 mecze to 4 wygrane gospodarzy dzisiejszego meczu, a co więcej Rostov nawet nie strzelił bramki w tych spotkaniach. Patrząc dalej w historie - 13 meczy - 4 remisy - 9 zwycięstw graczy z Moskwy. Podsumowując, uważam że jeśli Lokomotiv chce myślec o grze w europejskich pucharach musi pokonywac takich rywali.

⛔ 100
 
dzeeekson 0

dzeeekson

Użytkownik
Spotkanie:Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Typ:Czy ktoras z druzyn wygra roznica dokladnie jednego gola (Tak)
Kurs:2,25
Bukmacher:Bwin
Analiza:
W niedzielę na stadionie w Płocku rozegrane zostanie spotkanie o Superpuchar Polski. naprzeciw siebie staną drużyna mistrza Polski Lecha Poznań i zdobywcy Pucharu Polski Jagiellonia Białystok.Faworytem jest mistrz Polski jednak moim zdaniem czeka nas wyrównany mecz.Ostatnie mecze obu ekip to wiadomo porażki z rywalami w eliminacjach do europejskich pucharów.Moim zdaniem Lech nie zagra w optymalnym składzie gdyż priorytetem dla trenera Lecha Jacka Zielińskie jest rewanżowe spotkanie ze Spartą Praga,tak wiec jest to szansa dla Jagiellonii.Mimo osłabienia Lecha mistrz Polski będzie chciał przypieczętować dominacje na krajowym podwórku.Kolejnym argumentem przemawiającym za moim typem jest to iż mecz rozgrywany jest na neutralnym boisku co za tym idzie szanse obu ekip są wyrównane a także poprzednie mecze obu drużyn kończyły się porażkami które przesądzał tylko jeden gol.Podsumowując możemy spodziewać się wyrównanego meczu i minimalnego zwycięstwa którejś z ekip.

✅ 125
 
B 0

bartoszrzepka

Użytkownik
Spotkanie: Brondby-Midtjylland
Typ: x
Kurs: 3,30
Bukmacher:BetClick

Witam!
O godzinie 18tej rozpoczyna się HIT w lidze Duńskiej.I jestem przekonany że zakończy się on Remisem.Dlaczego?Mimo iż piłkarze z Kopenhagi są uważani za murowanego faworyta to analizując gre przeciwnika w ostatnich meczach jak np 0-2 z Silkeborgiem można śmiało powiedzieć że sa w stanie strzelic bramkę dziś.Biorąc pod uwagę fakt że gospodarze tez &quot;cos&quot; strzelą i po zaciętym meczu padnie remis ???? Drużyny te nie dzieli już tak wielka różnica klas jak choćby kilka lat temu...a Midtjylland ściga czołówkę i rozwija się naprawdę szybko.Cały sezon powinien być dla nich bardzo udany tak jak i dzisiejszy mecz.Zachęcam do stawiania X dziś ???? Pozdrawiam

⛔ 100
 
R 0

rysiek88

Użytkownik
Łks Łodz - Pogon szczecin
typ:powyzej 1,5 bramki do polowy czasu
kurs:2,9
bukmacherskie:gamebookers
analiza:
Dzisiaj o godzinie 19.00 zostanie rozegrane spotkanie I ligi gdzie Łks podejmowac bedzie pogon szczcin.W ekipie gospodarzy bardzo wiele zmian rotacja konkretna graczektorzy zmienili barwy na inny klub to:Świerczewski , Drumlak, Geworgian, Madejski, Jackiewicz,Nawrocki, Sieran ,Łakomy, Sikora, , B alaz, Wolański, Hajto jest to zmiana prawie cale skladu wiec mysle ze moga stvrzleic rbamkia le tez stracic bo nie sa poprostu ze sobą ograni sa tez wzmocnienia dos kaldu przybyli Łabędzki, Kłus,Pawlak Mięciel, Obem, Ossowski, ,Kosecki, Romańczuk ,Mordzakowski, s a to spore wzmocnienia dla zespolu ludzkiego mysle wiec ze dzisiaj wygrają is trzleir pzynajmniej 2 bramki;:
Natomiast kopacze ze Szczecina przyjezdzaja na ten mecz wsporym oslabieniu zabraknie:,Rydzak Wróbel, Koman, Parzy i Petrik
dosżły mnie słuchy iz maja zaległosci z platnosicami wiec mysle ze atmosfera w klubie jest nei zarewelacyjna
Dzisiaj przegraja strzelajac jedna rbamke dizkeuje &lt;PEACE&gt;

✅ 190
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Innsbruck - Sturm
Typ: X
Kurs: 3,36
Bukmacher: Pinnacle

Innsbruck w pierwszej kolejce dość nieoczekiwanie pokonał Rapid Wiedeń 4:0! Teraz przyjdzie im sie zmierzyć z innym wymagającym rywalem a mianowicie Sturm Graz. Goście grali w czwartek w kwalfikacjach LE i wygrali mecz u siebie z Dinamo Tibilisi 2:0. Teraz grają wyjazd i mysle że sami nie wiedza czego sie spodziewać po tym beniaminku jakim jest Innsbruck więc wyjdą na boisko z nastawieniem defensywnym, dojdzie do tego zmęczenie po ostatnim meczu i myślę że remis jest tutaj bardzo prawdopodobny kiedy jedna z drużyn będzie sie starać atakować a druga będzie sie skupiac na defensywie. Stawiam na remis ponieważ spotykają sie dwie równorzędne drużyny.

✅ 236
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Spotkanie: Victoria Azarenka - Maria Sharapova
Typ: dokładny wynik 2-1
Kurs: 5
Buk: Sportingbet
Analiza:
Mecz poniekąd podobnie grających tenisistek, obie preferują agresywny styl gry, ofensywa, lubią trzymać kontrolę od początku akcji, ale wytrzymują także dłuższe wymiany. Potwierdza to zacięte H2H 1:2. Ostatnie dwa mecze odbyły się mniej więcej rok temu i wygrała je Sharapova 2-1, także na kortach twardych. Teraz liczę ponownie na trzy sety z tym, że zwycięstwo Azarenki. Rok temu Aza była w 4 rundzie US Open i myślę, że jest przygotowana by co najmniej obronić tę pozycję w tym roku. Gra bardzo solidnie, jedynie z Bartoli straciła seta, ale trzecia partia była formalnością od początku do końca. Wczoraj gładko z Stosur, natomiast Sharapova straciła seta z Agą Radwańską, która - powiedzmy sobie szczerze - nie błyszczy w tym roku. Może być loteria, WTA nas do tego przyzwyczaiło, więc jeżeli coś tutaj grać to Białorusinkę ze względu na lepszy kurs (2,07 na czysty win). Obie zawodniczki bardzo lubię, jednak większą sympatią darzę Wiktorię i to jej będę kibicował.

⛔ 100
 
Y 0

yamsha

Użytkownik
Spotkanie: FC Mińsk-Naftan Novopolotsk
Typ: 1 połowa/koniec FC Minsk/ FC Minsk
Kurs: 2,75
Buk: Bet365
Analiza:

Gospodarze bilans 11-3-5 gole 32/15, u siebie 5-2-2 gole 14/9
Goście 4-8-6 gole 18/16 na wyjazdach 0-5-3 gole 4/8

A więc widac gołym okiem kto tu jest faworytem.FC MINSK aspiracje do tylułu mistrza kraju, a goscie do utrzymania sie w lidze ,zupełnie inny styl i poziom gry. Ewidentnym faworytem są gospodarze gdzie ich dodatkowym 12 zawodnikiem bedzie publicznosc.
Zwyciestwo bedzie bezsprzecznie gospodarzy.I wygrają zdecydowanie i 1 połowe i cały mecz

⛔ 100
 
9 0

90fisher90

Użytkownik
Spotkanie: Victoria Azarenka – Maria Sharapova
Typ: Liczba rozegranych setów: 3
Kurs: 2,50
Buk: Sportingbet
Analiza: Spotkanie finałowe w Stanford pomiędzy białorusinką, a rosjanko według mnie będzie trwało trzy sety. Obie zajmują odpowiednio 18 i 15 miejsce w rankingu WTA. W tym turnieju gorzej spisuje się Sharapova. Do tej pory dwu krotnie musiała stoczyć pojedynek trwający trzy sety. Jej wyniki w Stanford to: 6-4 i 7-5 z J. Zheng(23), 6-3 i 6-3 z O. Govortosą(43), 6-4, 2-6 i 6-3 z E. Dementievą(6), oraz 1-6, 6-2 i 6-2 z reprezentantką Polski Agnieszką Radwańską(11), która ostatnio wypadła z pierwszej dziesiątki rankingu WTA. Natomiast Victoria Azarenka idzie przez ten turniej, jak burza. Najpierw pokonała A. Moritę(90) 6-0 i 6-2, następnie M. Oudin(44) 6-3 i 6-1, M. Bartoli(14) 3-6, 6-3 i 6-3, a w ostatnim, jak na razie pojedynku w Stanford wysłała do domu S. Stosur(5) wygrywając z nią 6-2 i 6-3. Zatem śmiało można powiedzieć, że jeśli spotkanie będzie trwać trzy sety to powinna wygrać w ostatnim secie Azarenka. W dotychczasowej rywalizacji dwa pojedynki pomiędzy tenisistkami trwały trzy sety, a jeden dwa. W tych trzysetowych pojedynkach górą dwukrotnie okazywała się Sharapova. Tylko w dwu setowym pojedynku zwyciężyła Azarenka. Jednak patrząc, jak w tym turnieju spisuje się białorusinka wskazywałbym na jej wygraną. Rozum podpowiada, że tak na wszelki wypadek lepiej zagrać bezpieczniej, obstawiając ilość rozegranych setów.

⛔ 100
 
11martinez 129

11martinez

Użytkownik
Spotkanie: Benfica Lissabon - Aston Villa
Typ:poniżej(-2.5)
Kurs:2.20
Buk: Sportingbet
Analiza:

Witam, za niewiele ponad dwie godziny dojdzie do spotkania Benificki z gośćmi z Wielkiej Brytanii w ramach Pucharu Guadiana. Obserwuje ten turniej i pada w nim dużo bramek, jednak dzisiaj nie padnie wiele goli na stadionie w Lizbonie, gdyż obydwa zespoły są zmęczone graniem tak ofensywnej piłki, ogrywając Feyenord.
Mecze są rozgrywane z dnia na dzień, dlatego piłkarze będą mniej biegać i bardziej szanować piłkę. Mecz jest transmitowany w TV.

⛔ 100
 
B 65

bodzio0222

Użytkownik
Spotkanie: Internacional - Grêmio Porto Alegrense
Typ:1(-1,HE)
Kurs:4.2
Buk: Expekt
Analiza:

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00 w którym zobaczymy dotychczas świetnie spisującą się drużyne Internacionalu. Obecnie zajmuje ona 4 miejsce w tabeli z 6 wygranymi ,1 remisem i 4 porażkami. Jednak grając z 3 drużyną od konca w tabeli i to jeszcze na własnym stadionie nie powinni miec problemu z wygraniem. Internacional na własnym boisku spisuje się przecietnie 3 razy wygrywając , raz remisując i 2 razy przegrywając. ALe drużyna Gremio spisuje się dramatycznie na wyjazdach w tem sezonie w 6 meczach gromadząc 3 ptk. 3 remisy i 3 porażki. W meczach wyjazdowych Gremio traci średnio 2 gole na mecz i grając dziś na wyjezdzie z 4 drużyną w tabeli myśle ,ze straci ponad 2 bramki. Dodam również ciekawostke ,że z 3 porażek na wyjazdach 3 to handicapy.

Pozdrawiam (8

⛔ 100
 
M 0

monteiro

Użytkownik
Spotkanie: Andy Murray (GBR) - Sam Querrey (USA)
Typ: Czy Sam Querrey (USA) wygra przynajmniej jednego seta - NIE
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bwin

Analiza: Dziś o godzinie 23:00 w Los Angeles odbędzie się spotkanie pomiędzy Andy Murrayem (4), a Samem Querreyem (20). Obaj panowie spotykali się ze sobą pięciokrotnie. Wszystkie spotkania pewnie wygrał Andy. Amerykanin we wszystkich meczach z Andym nie wygrał ani jednego seta. ???? Stąd też mój typ. Skoro Sam do tej pory nie wygrał seta ze swoim dzisiejszym rywalem to dlaczego miałoby się to dzisiaj zmienić? Myślę, że Brytyjczyk nie będzie miał problemów ze swoim rywalem i nie odda ani jednego seta. Polecam! :cool:

⛔ 100
 
R 0

romek2306

Użytkownik
Spotkanie : CF America v Jaguares Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:
O 23:30 polskiego czasu zostanie rozegrany mecz 2 kolejki między dwoma meksykańskimi drużynami, które początek nowego sezonu 2010/11 nie mogą zaliczyć do udanych. Gospodarze dzisiejszego spotkania zaliczyli remis 1-1 na własnym boisku, przez co będą chcieli dziś pokazać sie z dużo lepszej strony. Jest to ostatni mecz 2 kolejki ligi meksykańskim po przełożeniu jednego spotkania na październik, przez co gospodarze wiedzą co może dać im zwycięstwo w dzisiejszym meczu. Awans na 4 lokate przy korzystnym bilansie bramek jest wiec bardzo prawdopodobny. Natomiast goście po dotkliwej porażce na wyjeździe są moim zdaniem mało skłonni powalczyć tym razem o kolejne ligowe punkty z drużyną mającą aspiracje o czołowe miejsce w lidze. Z racji na fakt iż jest to mój pierwszy mecz na forum, który obstawiam postanowiłem zagrać z 1 strony pewnie ale znajdując mecz jak najbardziej dla mnie korzystny. Uważam więc że mecz ten będzie fascynujący i nie tylko do jednej bramki.

✅ 80
 
martsixa 16

martsixa

Użytkownik
Spotkanie: Atletico-MG - Cruzeiro
Typ: 2
Kurs: 2,45
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Po długiej przerwie postanowiłem wrócić do typowania i zdobyć tytuł TYPERA MIESIĄCA.
Na dziś wybrałem mecz piłki nożnej z Brazylijskiej Serie A pomiędzy Atletico MG a Cruzeiro. Moim faworytem są goście którzy po 11 kolejkach zajmują 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów i bilansem bramkowym +2. Cruzerio na wyjeździe radzi sobie słabo zdołali wygrać tylko 2 mecze, 3 przegrali i 1 zremisowali. Oto ich ostatnie 5 spotkań:

Sun 06/06/10 SEA Atlético Goian… 2 - 1 Cruzeiro
Thu 15/07/10 SEA Atlético Paran… 0 - 2 Cruzeiro
Sun 18/07/10 SEA Cruzeiro 1 - 0 Goiás
Fri 23/07/10 SEA Fluminense 1 - 0 Cruzeiro
Sun 25/07/10 SEA Cruzeiro 2 - 2 Grêmio

Gospodarze natomiast zajmuja przedostatnią pozycję w tabeli z dorobkiem 10 punktów i bilansem bramkowym -7. Piłkarze Atletico na własnym obiekcie odnieśli 3 zwycięstwa i 3 porażki. Oto ich ostatnie 5 spotkań:

Sun 06/06/10 SEA Atlético Mineiro 0 - 1 Ceará
Fri 16/07/10 SEA Atlético Mineiro 3 - 2 Atlético Goian…
Sun 18/07/10 SEA Corinthians 1 - 0 Atlético Mineiro
Thu 22/07/10 SEA Atlético Mineiro 1 - 2 Internacional
Sat 24/07/10 SEA Avaí 0 - 0 Atlético Mineiro

A oto mecze między tymi rużynami:

Sat 20/02/10 MII Atlético Mineiro 1 - 3 Cruzeiro
Mon 12/10/09 SEA Atlético Mineiro 0 - 1 Cruzeiro
Sun 12/07/09 SEA Cruzeiro 0 - 3 Atlético Mineiro
Sun 03/05/09 MII Atlético Mineiro 1 - 1 Cruzeiro
Sun 26/04/09 MII Cruzeiro 5 - 0 Atlético Mineiro
Sun 15/02/09 MII Cruzeiro 2 - 1 Atlético Mineiro
Sun 19/10/08 SEA Atlético Mineiro 0 - 2 Cruzeiro
Sun 13/07/08 SEA Cruzeiro 2 - 1 Atlético Mineiro
Sun 04/05/08 MII Cruzeiro 1 - 0 Atlético Mineiro
Sun 27/04/08 MII Atlético Mineiro 0 - 5 Cruzeiro

Jak widac na 10 ostatnich spotkań Cruzeiro aż 8 razy zdobywało komplet punktów i tylko raz przegrali i raz zremisowali także typ na dzisiaj wydaje się być pewnym i wartym grania!!

✅ 145
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom