>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 10.01.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 10. Stycznia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - A - League
Godzina: 7:35
Spotkanie : Wellington Phoenix - Victory Melbourne
Typ: Melbourne win/ +2.5
Kurs: 2.47
Bukmacher : fortuna
Analiza :

Pojedynek outsaidera ligi ( 7 pkt.) z piątą drużyną (20 pkt.) może być ciekawym widowiskiem. Oba zespoły spotkały się już nieco ponad miesiąc temu w 9 kolejce rozgrywek gdzie na stadionie w Wellington gospodarze musieli uznać wyższość rywala przegrywając 2:3 mimo tego iz do przerwy prowadzili 2:0.
Phoenix z racji ostatniego miejsca w tabeli nie będzie dla mnie faworytem w tym pojedynku , tym bardziej ze nie zaznało smaku zwycięstwa od 7 -miu spotkań , zaledwie remisując w tym czasie dwukrotnie. Zespół Melbourne w tym samym okresie zdobył 13 pkt. przegrywając tylko jeden raz. Nie jest tajemnicą że głównym egzekutorem drużyny jest Albańczyk Berisha od kilku lat przebywający w A - League i bijący rekordy. To prawdziwa ikona ligi jednocześnie zawodnik który nie ma tej klasy odpowiednika w drużynie Wellington.
W obydwu ekipach dojdzie do kilku zmian w porównaniu z ich poprzednim pojedynkiem. U gospodarzy zadebiutuje czekający do tej pory na wizę Serb Matija Ljujic , do kadry został także włączony Sarpreet Singh ( drużyna rezerw) , u gości do gry wraca po zawieszeniu na środek obrony Rhys Williams , nie dawno temu znaleźli sie w klubie ponadto nowo pozyskani Dino Djulbic i Terry Antonis , z drużyny rezerw do kadry został włączony Josh Hope.. Nie będzie mógł za to zagrać kapitan drużyny - Carl Valeri pauzujący za kartki , a także kontuzjowani Mitch Austin i James Donachie oraz Thomas Deng ( Mistrzostwa Azji U 23).
W każdym z ostatnich 5 spotkań miedzy tymi ekipami padało od 3 do 7 bramek , nie zanotowano remisu a drużyny dzieliły sie zwycięstwami w stosunku 2/3...
Sądzę że i tym razem nie dojdzie do podziału pkt. , a zwycięsko z tej konfrontacji wyjdą goście z racji lepszej gry, bardziej wyrównanego składu i wyższej pozycji w tabeli .

https://www.melbournevictory.com.au/news/preview-round-15-v-wellington-phoenix
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
X 443

xenonter

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA - Sydney , Australia
Godzina: 3:00
Spotkanie: Catherine Cartan Bellis - Agnieszka Radwańska ( krecz = zwrot )

Typ : Catherine Cartan Bellis
Kurs: 2.56
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Znowu typuję spotkanie z udziałem Agnieszki Radwańskiej.
Pomimo tego, iż mój typ nie wszedł i dosyć niespodziewanie Aga wygrała 2:0 z Kontą nie zrażam się i gram konsekwentnie przeciw Polce.
Gra Agi uległa niewielkiej poprawie, po kiepskich meczach z początku sezonu, natomiast w główniej mierze jej wygraną sprezentowała Konta. Przy prowadzeniu Konty 3:1 , coś w grze Brytyjki pękło i Isia wygrała 7 gemów z rzędu. Zarwałem nockę, aby obejrzeć ten mecz i tak na prawdę w momencie kiedy Konta nie wyszła na 4:2, poprzez to, że 2x pod rząd zrobiła podwójny błąd serwisowy, czułem że coś się posypie i się nie myliłem.
Jeśli chodzi o grę Bellis wygrała 5 z 6 spotkań w samym roku 2018, przegrała jedynie 2:0 z Pliskovą, natomiast w ostatnim spotkaniu po emocjonującym 1 secie i wygranej w tb w drugim secie zdemolowała Rybarikovą 6:0.
Młoda Amerykanka jest głodna wygranych i myślę, że jest w stanie wygrać ten mecz. Kort zweryfikuje.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Washington Capitals - Vancouver Canucks
Typ: Washington Capitals
Kurs: 1,78
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Gospodarze są wiceliderem konfederacji Wschodniej, a ich forma ostatnimi czasy jest bardzo dobra. Cztery wygrane (trzy po dogrywkach) i jedna porażka (także po dogrywce) w pięciu ostatnich spotkaniach to bardzo dobry wynik. Nie ma sensu rozpisywać się na temat Capitalsów, ponieważ nie ma u nich żadnych osłabień, grają u siebie i są - jak już wspomniałem - w bardzo dobrej dyspozycji. Więcej uwagi warto poświęcić przyjezdnym. Ich ostatnie potyczki wyglądają dość słabo. Trzy porażki w podstawie, jedna po dogrywce i jedno zwycięstwo to nie jest zbyt dobry wynik. Strzelają mało bramek - mniej w konferencji zachodniej strzelają tylko Arizona Coyotes. Druga sprawa to kontuzje - brakuje kilku zawodników nie zagra m.in Horvat, Dorsett, Sutter i Tanev - każdy z nich regularnie pojawiał się na tafli przed urazami. Ostatnia, bardzo ważna kwestia to terminarz, który jest o wiele bardziej napięty niż grafik gospodarzy:
03.01 - przegrana z Anaheim Ducks 0:5
07.01 - przegrana z Toronto Maple Leaves 2:3
08.01 - przegrana z Montreal Canadians 2:5,
10.01 grają właśnie z Washington Capitals, a więc podróż z Kanady do Stanów Zjednoczonych, ostanie spotkania rozgrywane prawie codziennie i braki w kadrze. Ciężko mi uwierzyć w zwycięstwo gości, chyba, że w Waszyngtonie nastąpi kataklizm. Stawiam zdecydowane zwycięstwo gospodarzy. Powodzenia!
✅ 78
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
p-z. 119,5K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Puchar Carabao
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea - Arsenal
Typ: 1
Kurs: 1,73
Bukmacher: Fortuna
Dzisiaj Anglia i Puchar Carabao. Przed kilkoma dniami były rozgrywane Derby Północnego Londynu i oba zespoły po świetnym widowisku i dobrej grze podzielili się punktami. W dzisiejszym spotkaniu widzę tylko jednego faworyta do wygranej i awansu, a tą drużyną jest niestety Chelsea, piszę niestety, bo jestem Fanem Arsenalu i chciałbym aby to The Gooners byli górą, no ale cóż, co to się dzieje w moim ukochanym klubie, to porażka. Arsenal zapewne jest w dołku po ostatniej porażce w pucharze Anglii z drużyną o klasę niżej, a sagi transferowe związane z Alexis&#39;em i Ozil&#39;em, a także kontuzje w drużynie zapewne nie pomogą kanonierom w dzisiejszej konfrotnatcji. Chelsea na dzień dzisiejszy i przystępując do dzisiejszego spotkania jest faworytem tego spotkania, ogólnie są w lepszej formie i grają u siebie, więc szanse dla Arsenalu na wygraną i awans do finału w tym spotkaniu są znikome, stąd stawiam czystą jedynkę i nie dziwię się, że kursy już lecą w dół. Można też pomyśleć na zakład na kartki, bo tutaj można ich spodziewać się sporo.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 21:00
Spotkanie Chelsea-Arsenal
Typ: 1/1
Kurs 2.43
Buk Fortuna
Analiza: Pucharowe spotkanie pomiędzy ekipami Londyńskiej Chelsey oraz Arsenalu , gospodarze oczywiście są stawiani w roli faworyta do zwycięstwa. W Arsenalu w tym spotkaniu szykuję się sporo zmian na pewno nie zagrają Cazorla,Giroud,Kolasinac oraz Monreal, pod znakiem zapytania stoi również występ Koscielnego , Ramseya oraz Xhaki. U gospodarzy natomiast nie wiadomo czy wystąpi Hazard, co nie zmienia faktu iż kadrowo gospodarze stoją znacznie lepiej niż Arsenal. Oba zespoły ostatnio znajdują się w niezłej dyspozycji chociaż Arsenal zanotował w ostatnich spotkaniach więcej wpadek do tego odpadł z pucharu Anglii z zespołem Nottingham , który znajduję się w niższej klasie rozgrywkowej , na pewno nie tego spodziewali się kibice przed tym spotkaniem. Tutaj będzie gościom znacznie ciężej, Chelsea u siebie rzadko traci punkty i jest zespołem znacznie mocniejszym niż goście co pokazuje nawet ich poprzednie 10 spotkań na własnym stadionie w których zanotowali 9 wygranych oraz jeden podział punktów . Ogólnie Arsenal ma sporo problem z wyjazdami i w 10 poprzednich meczach zdołał wygrać tylko 4 razy . Bilans na stadionie Chelsey też goście mają marny, wygrali tylko 5 spotkań od roku 1998 , grali ze sobą 24 razy , więc goście nie lubią tutaj grać. Moim zdaniem w tym meczu gospodarze powinni wygrać wysoko. Stawiałbym na dokładny wynik 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
⛔ 100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie:
Buffalo Sabres - Winnipeg Jets
Typ: Winnipeg Jets (handi -2.5)
Kurs: 4.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Zła passa trwa dalej ???? Czekamy z niecierpliwością na koniec przerwy zimowej w piłce nożnej, a ten miesiąc można już spisać na straty. Typ jest bardzo ryzykowny jak każdy z tak wysokim handi, po prostu chciałbym mieć możliwość odrobienia tych strat punktowych w konkursie. Proponuję pojedynek dwóch zespołów z najwyższej ligi amerykańskiej NHL takich jak: Buffalo Sabres i (moja ulubiona) Winnipeg Jets. Analizując tabelę widzimy, iż to właśnie goście zdecydowanie lepiej radzą sobie w tym sezonie - jak dotąd zajmują bardzo wysokie drugie miejsce w konferencji zachodniej z 25 pojedynkami wygranymi i 18 przegranymi, natomiast po drugiej stronie słabiutka drużyna z obecnego sezonu - Buffalo Sabres umiejscowiona na samym końcu tabeli konferencji wschodniej tylko z 10 pojedynkami wygranymi i aż 32 przegranymi. Trwa wspaniała passa ODRZUTOWCÓW oraz fatalna passa ekipy z Buffalo, którzy przegrali wysoko 4 pojedynki z rzędu. Typ z handi, więc ekipa gości musi strzelić o 3 więcej bramek od gospodarzy. Liczę tutaj w końcu na moje przełamanie w hokeju, bo kiedy jak nie teraz? :mad::mad::mad: Powodzenia !!! :cool:
✅ 370
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - Sydney , Australia
Godzina: 6:00
Spotkanie: Donaldson J. - Medvedev D.
Typ : Medvedev D. wygra ( krecz = zwrot )
Kurs: 1,70
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Medvedev idzie jak burza w turnieju, pokonując 2 zawodników w kwalifikacjach a później Kohlschreibera. Natomiast Donaldson wygrał ze zmęczonym G. Simonem, który wygrał w finale Pune. W rzeczywistości wydaje mi się, że rosyjski zawodnik jest bardziej utalentowany niż jego przeciwnik. Spodziewam się go zobaczyć w ćwierćfinale. Powodzenia.
✅ 70
 
stanley-63 753K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - A - League
Godzina: 7:35
Spotkanie : Wellington Phoenix - Victory Melbourne
Typ: over 3.5 gola
Kurs: 2.60
Bukmacher : Unibet

No cóż w meczu Perth Glory - Melbourne City się nie powiodło , ogólnie wczorajsze mecze były bardzo nisko overove to może dziś będzie obficiej , zobaczymy , gospodarze zamykają tabelę a ich bilans bramek 16:27 i jak już jestem przy gospodarzach to ci u siebie w 6 meczach 1-2-3 no i bilans br 13:17 czyli w 6 meczach 30 bramek czyli wysoka średnia 5 goli , goście i wyjazdy 4-2-1 i br 12:10 i tu trochę mniejsza średnia bo 3.14 ale z drugiej strony 12 zdobytych robi wrażenie , w pierwszym meczu z tego sezonu także tutaj wygrało Viktory 3:2 , teraz z innej beczki - w 10 meczach Wellington 5 razy padło przynajmniej 4 gole , goście w 10 meczach tylko 2 ale liczę że dziś przynajmniej 4 bramki padną !
⛔ 100
 
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie:
Buffalo Sabres - Winnipeg Jets
Typ: B. Wheeler strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 3.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Analizowałem ten sam mecz trzy dni temu i dziś w sumie mógłbym skopiować tamten tekst.
Idę za ciosem, w ostatnim meczu typowany przeze mnie zawodnik trafił do siatki rywali, liczę na to, że dzisiejszej nocy również powtórzy swój wyczyn. Uważam, że przy absencji Marka Scheifele, to właśnie Blake Wheeler jest najlepszym strzelcem drużyny Odrzutowców.
Tym razem Buffalo grają u siebie, nie uważam jednak, aby w przeciągu dwóch dni diametralnie zmienili swoją katastrofalną grę w defensywie.
Ostatni swój mecz przegrali ze średnią Philadelphią w stosunku 4:1, goście natomiast pokazują, że są w dobrej dyspozycji i pewnie pokonali San Jose Sharks, którzy mają jedną z lepszych formacji obronnych w lidze, również w stosunku 4:1.
W tym meczu typowany przeze mnie strzelec bramki nie zdobył, liczę zatem na to, że głodny trafienia uszczęśliwi mnie dzisiejszej nocy.
Kurs wysoki zatem polecam i pozdrawiam.
⛔ 100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina : Tenis, Kooyong
Godz: 2:20
Spotkanie : Djokovic - Thiem
Typ: Thiem
Kurs 1.94
Bukmacher: fortuna
Turniej pokazowy. Djoko (14) wraca na kort po długiej kontuzji. Nie spodziewam się,by przed AO forsował tempo i ryzykował grę na sporym zaangażowaniu. Raczej pokaże się publiczności,zagra trochę pod publikę i zaliczy rozruch.
Co innego Thiem (5),pokazał już dobrą formę w tym sezonie. Mówi,że ze zdrowiem wszystko ok i cieszy się na mecz z Djoko,bo będzie to dla niego sprawdzian przed AO. Dlatego spodziewam się zaangażowania w mecz z Mistrzem,którego z resztą ostatnio ograł we French Open 2017
Jest to turniej pokazowy i dzisiaj faworycj przegrywali...I tym razem spodziewam się porażki faworyta. Haha,kurs od czasu jak zaczołem pisać analize spadł już z 2.18 - 1.94, także coś jest na rzeczy;)
Pozdrawiam ????
⛔ 100
 
astomas 60

astomas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 19:30
Spotkanie: Villarreal - Leganes
Typ: Villarreal wygra do zera
Kurs: 2.50
Bukmacher: LV BET
Analiza:
Witam serdecznie. Chciałbym zaproponować Wam typ z Pucharu króla. Villarreal uległ nieznacznie w pierwszym spotkaniu drużynie Leganes 0:1. Patrząc na statystyki tego pojedynku, można powiedzieć, że spotkanie było wyrównane, z lekkim wskazaniem na gości (mówiąc językiem bokserskim). Gospodarze wykorzystali jedyny celny strzał w światło bramki, obejmując prowadzenie w 49 minucie, który dał im zwycięstwo. Jutro spodziewam się raczej zamkniętego meczu. W końcu jeden gol (w jedną bądź drugą stronę) może być decydujący o losach całej rywalizacji. Gościom na pewno taki scenariusz będzie odpowiadał. Z kolei Villarreal też raczej od razu nie zacznie z wysokiego C, ponieważ to mogłoby się skończyć źle. Poza tym &quot;Żółta łódź podwodna&quot; w ostatnim czasie tonie. Forma gdzieś uleciała. Pewność siebie również. W związku z tym strzelenie kilku bramek może nie być takie proste. Tym bardziej trzeba zachować &quot;0&quot; z tyłu. Myślę, że nawet jeśli gospodarze wyjdą na prowadzenie, to raczej gra w dalszym ciągu będzie w miarę spokojna. Spodziewam się wyniku 1:0, może ewentualnie wpadnie jeszcze druga, ale to nie jest takie pewno. Dlatego postanowiłem postawić na &quot;jedynkę&quot;, przy jednoczesnym braku gola Leganes. Kurs niezły. Miejmy nadzieję że wejdzie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 19:30
Spotkanie: Villarreal - Leganes
Typ: under 2.5
Kurs: 1.64
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Przed nami rewanżowe spotkanie 1/8 finału Copa del Rey, gdzie Villarreal zagra na El Madrigal przeciwko drużynie Leganes. Goście wygrali pierwsze spotkanie 1-0 i to oni są aktualnie bliżej awansu do kolejnej rundy, jednak mecz przeciwko Żółtej Łodzi Podwodnej na ich obiekcie nie będzie należał do najłatwiejszych. Mimo wszystko podopieczni Asiera Garitano spisują się w tym sezonie znakomicie, zajmują dziewiątą pozycje w La Liga z dorobkiem dwudziestu czterech punktów i co ciekawe po siedemnastu spotkaniach stracili zaledwie czternaście bramek! Świetny wynik, w obecnym sezonie lepszym może pochwalić się tylko Barcelona i Valencia. Ale żeby nie było tak kolorowo to Leganes poza tym, że mało traci to także mało strzela - obok Alaves i Malagi zdobyli najmniej bramek, zaledwie trzynaście, jendak najwyraźniej kluczem do sukcesu jest szczelna obrona.
Według bukmacherów to Villarreal jest zdecydowanym faworytem tego meczu, jednak po sprzedaży swojego najlepszego zawodnika i zarazem najlepszego strzelca - Cedrica Bakambu ich siła rażenia w ofensywie już nie wygląda tak imponująco. W ostatnim spotkaniu mieli spory problem z Deportivo gdzie nie mieli siły i pomysłu trafić do bramki rywala więcej niż jeden raz za co zostali ukarani golem w 84&#39; minucie i ostatecznie remisem na własnym stadionie z niżej notowanym rywalem. Villarreal może mieć spory problem i w tym meczu z dobrze zorganizowaną defensywą Leganes i bez Bakambu w składzie ciężko będzie o strzelenie dwóch, czy trzech bramek, które dadzą awans do dalszej fazy rozgrywek. Leganes raczej na pewno skupi się na dowiezieniu zaliczki z poprzedniego meczu do samego końca, nie zapuszczają się zbyt często w pole karne rywali i nie zdziwię się jeżeli będziemy świadkami dogrywki w tym meczu. Spodziewam się tutaj underowego spotkania.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 50

j4mni0rek

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - Auckland
Godzina: 08:30
Spotkanie: fortuna
Analiza: Witam na jutrzejszy dzień mamy bogatą ofertę z tenisa więc i ja spróbuje coś z tego wybrać. Szczerze to mam kilka typów z wysokim kursem ale postanowiłem postawić na Isnera. Jak dla mnie kurs 2.64 na Amerykanina, że nie straci seta jest zdecydowaną przesadą. Kolejny raz nie wiem czym bukmacherzy kierują się tutaj dając nam w prezencie taki kurs. Może się jakiś wałek szykuje ale nie mi to już oceniać ???? Do rzeczy. Isner 16 rakieta świata kontra młodziutki koreańczyk 62 rakieta. Nie od dziś wiadomo, że Isner posiada jeden z najlepszych serwisów świata. Jak dla mnie Chung zostanie zmiażdżony przez potężne bomby ze strony amerykanina i o przełamaniu gema będzie mógł tylko pomażyć. Jedyne co będzie mógł zrobić to dążyć do TB ale wątpie żeby Isner mu na to pozwolił. Obaj panowie mierzyli sie dwukrotnie i dwukrotnie lepszy był Isner nie tracąc seta. W ostatnim pojedynku zafundował koreańczykowi 30 asów! Przy czym koreańczyk zaledwie 5. O dziwo amerykanin w obu pojedynkach był zdecydowanie lepszy jeśli chodzi o return. Jak dla mnie koreańczyk jest tutaj miażdżony w każdym aspekcie i nic za nim nie przemawia aby mógł choćby ugrać seta. Warto zaznaczyć że kurs na Isnera wynosi aż 1.73 więc warto go pograć bo jak dla mnie to musiał by dostać kontuzji żeby przegrać albo zwyczajnie odpuścić ale miejmy nadzieję, że po prostu zagra na swoim poziomie i wyciągnie lekkie 2:0 co jak dla mnie ma około 90% szansy powodzenia. Pozdrawiam. Typy w styczniu 4/6 (67%).
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Sydney
Godzina: 9:30
Spotkanie: Millman - Muller
Typ: Muller
Kurs: 2,06
Bukmacher: 1 x bet
Analiza:
Ten kurs to chyba jakiś żart, albo ja o czymś nie wiem. Muller ostatnio nie grał dużo, ale na sezon moim zdaniem się wyleczył, rok temu wygrał ten turniej. Natomiast Millman to dla mnie taki australijski Denis Istomin, nawet i gorszy.
Ranking w okolicach setki gospodarza itd. Co rpawda jest młodszy gra u siebie wiecie, ale Muller to stary wyga tenisowy. Myślę, że na początek sezonu przygotował odpowiedni poziom, bo zaraz na horyzoncie mamy Australian Open. W grudniu mógł odpocząć bo brak 1,5 miesiąca turniejów tak praktycznie po ATP Paris 1000 w listopadzie czy tam pod koniec października.
✅ 106
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - Auckland
Godzina: 03:30
Spotkanie: D.Ferrer - J.Sousa
Typ:
J.Sousa
Kurs: 2.04
Wydaje mi się, że Sousie tutaj bardziej zależy, z prostego powodu, jest finalistą tego turnieju sprzed roku, co za tym idzie, ma punkty do obrony. W meczu z Youngiem pokazał, że gra tutaj do końca, po przegranym do 8 w tie breaku w pierwszym secie, nie poddał się, kolejne dwa wygrał. Ferrer w pierwszej rundzie wcale nie przekonująco pokonał niejakiego Yibinga Wu z czwartej setki. Przed nim Wielki Szlem, myślę, że chciałby tam dotrzeć chociaż do trzeciej rundy jak przed rokiem. W tym wieku musi już rozsądnie gospodarować siłami. Oczywiście nie sugeruję, że odpuści, ale wydaje mi się, że większa motywacja jest tu po stronie Portugalczyka. Na ten moment jest zdecydowanie w stanie ograć Ferrera, który też końcówkę roku miał słabą. W h2h 1:1 - oba mecze na hardzie. Dzisiejszej nocy powinien wygrać Sousa.
Nieregulaminowy zapis typu (brak podanego bukmachera)
⛔ 100
 
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia checkatrade trophy 1/8 finalu
Godzina: 20:00
Spotkanie: Shrewsbury - Blackpool
Typ: Shrewsbury/under 2.5
Kurs: 4.3
Bukmacher: forBet
Analiza:
Fleetwood planowe zwyciestwo????
A skoro tak to zostajemy w Anglii ????
Jutro pojedynek znowu pojedynek z tej samej ligi league one.
W lidze Shrewsbury jest wiceliderem z 2pkt straty do 1 Wigan, Blackpool srodek tabeli.
Czym sie sugeruje grajac win Shrewsbury i under2.5 ?
1. Na 4 mecze pomiedzy tymi druzynami 3x padal wynik 1:0 i 1x 2:0;)
2. Ostatnie 5 meczu Shrewsbury u siebie konczylo sie underowo.
3. Ostatnia porazka zespolu Shrewsbury u siebie - 25.11 :eek:
Jak wiemy historia lubi sie powtarzac ????
Sadze ze jutro po 90 minutach na tablicy wynikow zobaczymy 1:0 lub 2:0 ????
Pomoglem ? Daj reputacje ????
⛔ 100 - wygrana gospodarzy po dogrywce.
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: KHL Hokej
Godzina: 17:30
Spotkanie:Spartak - Soczi
Typ: powyżej 5,5
Kurs:
2.48
Typ na większym ryzyku, więc od razu napiszę że stawki szalonej nie ma co obstawiać. Obie drużyny zbliżony dorobek jeśli chodzi o sezon do tej pory to sąsiadują w tabeli na 6 i 7 miejscu. Nie są to drużyny które za często przechodzą granicę 5 bramek ale , w sumie : Spartak na 49 spotkań - 19 razy przekroczył 5,5, a goście 16 razy w identycznej liczbie spotkań. Jest to średni wynik, bukmacherzy za darmo kursu nie dają, oszacowane ryzyko dobrze , kurs można napisać uczciwy. W ostatnich 5 spotkaniach Spartak utrzymywał średnią ponad 3, w tym jeden mecz był tylko z 1 bramką a jedno spotkanie z 6 golami przez nich zdobytymi, ofensywa działa dobrze, skuteczność dobra, polepszyła się o ile chodzi o regularność.
Znaczny % co do skuteczności też u gości , bo w 5 spotkaniach jedno z 1 bramką , jedno z 4 i reszta po 3 bramki.
Pierwsze spotkanie , gdzie gospodarzami byli jutrzejsi goście skończyło się 3-1 , w tym spotkaniu Spartak słabo się spisał, w ofensywie .Jutro liczę że czas na rewanż, a że u siebie motywacja będzie i gospodarze i goście trzymają stały poziom, liczę na fajne wyrównane spotkanie , nie tak zamknięte jak szacują bukmacherzy. No i jakiś zarobek, chociaż jak pisałem na początku ryzyko dobrze wycenione, sporo zaważy 1 tercja, można czekać na live.
⛔ 100
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Australian Open, kwalifikacje
Godzina: 3:00 (pewnie ulegnie zmianie)
Spotkanie: Ramkumar Ramanathan - Bradley Klahn
Typ: Ram
Kurs: @2.16
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Siema. Zaczynają się kwalifikacje do Australian Open i z dość bogatej oferty od razu w oko wpadł mi mecz pomiędzy 23 letnim &quot;Indianinem&quot; ???? , a 27 letnim Amerykaninem, szczególnie kurs rzuca się w oczy. Nie wiem czym sugerowała się osoba, która oceniała szansę w tym meczu, ale to Ram jest tu niewielkim faworytem. Oglądałem tego gracza sporo razy, posiada bardzo mocny serwis, nie zjada go presja i nawierzchnia twarda to oczywiście jego konik. Pod koniec sezonu złapał lekką zadyszkę i stąd słabsza dyspozycja pod koniec roku, ale nie ma co się dziwić - starczy zobaczyć z jakimi zawodnikami konkurował, w przeciwieństwie do jego rywala, ale o tym zaraz. Ram przygotowywał się u siebie w Indiach i jego gra wyglądała tak, jakby trenował - doszedł do finału. Jego rywalem będzie Bradley Klahn, czyli gość, który od 2014 roku nie wygrał żadnego turnieju. W 2015 roku przeszedł operacje i na dobre wrócił do uprawiania sportu zawodowego w roku 2017. Od tamtego czasu pyka sobie w czelkach, nie pokonał żadnego zawodnika pokroju naszego Indianina, a każdy bardziej znany zawodnik, który był w dobrej dyspozycji odsyłał go do domu. Klahn to Amerykanin, więc serwis na bardzo dużym poziomie, gorzej z returnem, jednak nie wygląda to na pewno źle. Ten mecz dla Amerykanina to będzie walka i chęć pokazania, że jego powrót do tenisa nie skończy się na klepaniu w czelkach, jednak moim zdaniem w 100% przygotowany Ram wygra dzisiejsze spotkanie. Nie mam siły na dłuższą analizę, kładę się spać i życzę powodzenia ;)
✅ 116
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ferguson2 604,1K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykowka, nba
Godzina: 02:00
Spotkanie: Oklahoma - Portland
Typ: ponad 98,5 punktów w pierwszej połowie
Kurs: 1.83
Bukmacher: unibet
Analiza: wracamy po przerwie. Na dzisiaj przygotowałem liczbę punktów w pierwszej polowie, a dokladnie w spotkaniu w Oklahomie. Postaram się w kilku zdaniach wyjaśnić dlaczego. Oklahoma występuje w obecnym składzie po raz pierwszy w tym sezonie. Znani są w całej nba na czele z Westbrookiem czy Georgem. Od jakiegoś czasu wrócili na dobre tory. Łapią formę z meczu na mecz, wygrywają spotkania i co najważniejsze dla naszego typu - punktują. Wskazani przeze mnie powyżej zawodnicy robią największą robotę jeżeli chodzi o zdobywanie oczek. Oczywiście jest jeszcze Melo, jednak on lubi oddawać nadto rzutów. Tak czy siak rywale wciąż zwracają na niego większą uwagę. Kolejny aspekt. Thunder lubią grać do przodu. Występy na własnym parkiecie przedstawiają cały obraz gospodarzy. Wysokie wyniki są zasługa wspomnianych koszykarzy. Jeśli chodzi o tendencje w bezpośrednich meczach tych drużyn - również. Bardzo rzadko nie przekroczyli setki w pierwszej połowie. Dodatkowo należy zwrócić uwagę, że Portland ma kim postraszyc za linii - m.in Lillardem. Westbrook zawsze specjalizowal się lepiej na drugiej stronie parkietu aniżeli w obronie. Ponadto Blazers również stawiają wyżej atak niż defensywę. Jednym z kluczowych elementów tego spotkania będzie skuteczność. Żadna z tych drużyn nie grała dzień wcześniej spotkania. Oklahoma musi zacząć wygrywać, ale żeby tego dokonac przeciwko takiej drużynie jak Portland, powinni polepszyc skuteczność. Spodziewam się, że drużyny zaczną od mocnego startu punktowego w pierwszej połowie. Nie wyobrażam sobie żeby Thunder zwalniali tempo. To nie w ich rodzaju. Tym bardziej na własnym parkiecie. Portland zaś potrafi się dostosować do rywala. Tak jak wcześniej wspomniałem bardzo liczę na trzypunktowe rzuty z ich strony. Reszta również wpadnie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom