>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.01.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia: Taca de Portugal
Godzina: 21:30
Spotkanie: CD Cova da Piedade - Sporting Lizbona
Typ: 2 drużyna wygra obie połowy meczu: TAK
Kurs: 2.25
Bukmacher: fortuna
Analiza: Witam. Ćwierćfinał pucharu Portugalii i mecz pomiędzy reprezentantem drugiej ligi portugalskiej, a wiceliderem najwyższej klasy rozgrywkowej. Każdy zdaje sobie sprawę jak wielkie dysproporcje są w 1 lidze portugalskiej między 4 zespołami czołówki, a resztą stawki. Często w meczach Porto, Bragi, Benfici czy Sportingu z zespołami środka tabeli padają wyniki hokejowe. Dzisiaj Sporting na wyjeździe podejmie jednak jeszcze słabszy zespół ponieważ ich rywal zajmuje 13 miejsce na zapleczu z 3 pkt. nad strefą spadkową. Ich bilans bramkowy to 19/21, grają mocno w kratkę. Jeśli nie poprawią gry będą mieli poważne trudności w utrzymaniu się na zapleczu. Ich ostatnia &quot;dobra&quot; passa zwycięstw przeplatanych remisami została zatrzymana porażką z jeszcze słabszą Madeirą... którą co ciekawe w ostatnim meczu pucharowym Sporting rozgromił 6:0. Po drugiej stronie gigant portugalskiej piłki. Druga pozycja, strata 2 pkt. do Porto, bilans bramek 38/10 w lidze. Nie jestem pewny składu w dzisiejszym meczu. Najprawdopodobniej w napadzie zagra głodny gry Doumbia, który we wspomnianym meczu pucharowym ustrzelił hat-tricka. Trener rotuje (zresztą słusznie) dając zagrać zmiennikom, ale wpuszcza również swoich podstawowych zawodników na kilkanaście-kilkadziesiąt minut szczególnie w formacji ofensywnej. Oba zespoły jeszcze nigdy nie skrzyżowały swoich dróg. Biorąc pod uwagę specyfikę ligi portugalskiej i ogromne dysproporcje w potencjale zespołów spodziewam się dzisiaj pewnego zwycięstwa gości. Jedynie bardzo przebudowana 11-stka może moje plany zniweczyć, jednak myślę, że Jorge Jesus z tak przeciętnym przeciwnikiem nie będzie chciał ośmieszyć się w oczach władz klubu potencjalną przegraną lub remisem. Życzę powodzenia!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom