>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.01.2021 (niedziela)

Status
Zamknięty.
neutralny 457,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy, Seria A
Godzinna: 15:00
Spotkanie: Udinese - Napoli
Typ: W drugiej połowie wpadnie więcej goli
Kurs: 2.14
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Ostatni mecz Napoli fajnie udało się przewidzieć, więc dziś spróbuję ponownie rozgryźć właśnie tę ekipę. Pojedynek z Udine jednak może być trudny do przewidzenia, oglądałem ostatnie mecze obu ekip i naprawdę trudno mi tu wskazać faworyta, choć wydaje mi się, że jednak dziś goście powinni sobie odbić ostatnią kompromitację ze Spezią. Mam jednak inne przemyślenia co do tego starcia.
Udinese to ciężki rywal dla faworytów. Gotti zazwyczaj ustawia głęboko swoich zawodników i ekipy z topu mają problem z przebiciem ich defensywy, szczególnie na Dacia Arenie. Przekonały się już o tym Milan, Roma, czy nawet ostatnio Juve, choć wynik końcowy ze Starą Damą na to nie wskazuje.
Po kolei. Podobają mi się środkowi obrońcy dzisiejszych gospodarzy. Tyle tylko, że podobają mi się kiedy bronią lub kiedy nie dotykają stopami ziemi. Czym więcej muszą dotykać piłkę i ścierać się z rywalami na ziemi jest tylko gorzej. Dziś przewiduję podobny scenariusz, Napoli powinno trzymać piłkę, a mocno cofnięta defensywa i zagęszczony środek pola Udine będzie próbować rozbijać ataki Neapolitańczyków. To też start tego meczu nie powinien być imponujący, a przyjezdni potrzebują dużo cierpliwości, aby zdobywać gole, które według mnie powinny w końcu wpaść.
Co do Napoli. Mecz ze Spezią skończył się tak jak ... musiał się skończyć. Nie chcę pisać po fakcie, ale naprawdę wisiało w powietrzu, że nawet grający w przewadze podopieczni Gattuso mogą to wtopić, jak się ostatecznie stało. Były reprezentant Włoch na pewno zadbał o morale swoich graczy i wierzę, że dziś zobaczymy lepsze Napoli. Udinese wydaje mi się, że będzie "leżało" gościom, bo w końcu ich siłą jest szybka, kombinacyjna gra głównie po ziemi, czego nie są wyznawcami podopieczni trenera Gottiego. Jeśli Błękitnym nie braknie cierpliwości to ten mecz wygrają, jednak moim zdaniem, jeśli w tym meczu będą padać gole to dopiero w drugiej części gry, bo Azzurri też nie rzucą się na hurra do ataku mając w pamięci wpadkę z beniaminkiem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
arko0o 7,9K

arko0o

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Serie A
Godzina : 20 : 45
Spotkanie : Juventus - Sassuolo
Typ : X2
Kurs : 3.30
Bukmacher : Fortuna
Analiza : Szukajac niespodzianki w dzisiejszym dniu postanowilem wybrac mecz pomiedzy Juve a Saussol . Na kuponie wsparlem sie handi plus 2 gole na saussoal po dosyc dobrym kursie za 1.8 ale w konkusie postanawiam zaryzykowac ze Sassuol tego meczu nie przegra . Do zagrania tego typu skusil mnie glownie kurs ktory mysle jest delikatnie przesadzony ja wiem ze to jest Juventus ale goscie to nie jest jakas slaba druzyna jest to mecz 5 druzyny z 6 w tabeli ktore walcza o miejsca zapewniajace gre w pucharach .Historia spotkan przemawia za Juventusem ostatnie wyniki rownierz ale Juve potrafi miec mecze w ktorych bardzo sie meczy z rywalem i mysle ze dzisiejsze spotkanie takie bedzie . W starej damie nie zagra Alex Sandro, Juan Cuadrado oraz Matthijs De Ligt wystep watpliwy Moraty a w druzynie Sassuol najlepszy strzelec Domenico Berardiego ( 7 goli ) . Licze ze ten mecz to taka niespodzianka dnia napewno nie dogrania ( jak dla mnie ) po kursie 1.35 na Juve . Jak przegrac to przynajmniej na porzednym kursie : ) . Handi + 2 gole za 1.8 rownierz ciekawe i bezpieczniejsze .
Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 22,4K

marekp67

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka EBL Polska
Godzina: 15:30
Spotkanie: GTK Gliwice-Arka
Typ: GTK(-19,5)
Kurs: 2,23
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nie widzę innego rezultatu jak wygrana GTK.
W Arce działo się ostatnio, odszedł trener Frasunkiewicz do Anwilu, schedę objął asystent.
Kontuzjowani Witliński, Żołnierewicz i Szubarga. Bez nich cała gra fatalnie. Ostatnie mecze to -39 ze Śląskiem, -29 z Treflem, -15 z Lublinem (Pszczółka zagrała słabiutko w tym meczu), -33 z Ostrowem, -35 z Polfarmą - to wszystko od połowy grudnia.
GTK też bez rewelacji, ale wysoce lepiej od Arki, ostatnio -6 Zielonką, -6 ze Spójnią, +20 z Astorią -13 z Cukrem. Też zmiany w Gliwicach, odszedł rozgrywający Perkins do Partizana, ale przyszedł Persons z Wurzburga gdzie średnio miał 11,2pkt. 3,8 zbiórek i 4 asysty (tych asyst mógłby mieć więcej). Doszedł też Amerykanin Shaquille Goodwin 206cm z przeszłością w lidze grackiej i tureckiej.
Sumując, Hrycaniuk i Dylewicz nie dadzą rady moim zdaniem, przegrają i to wysoko, tak jak ostatnio z innymi.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arminia - Hertha
Typ: powyżej 24,5 fauli
Kurs: 1,65
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Drugie niedzielne spotkanie w niemieckiej Bundeslidze, do Bielefeld przyjeżdża Hertha, jedni jak i drudzy poniżej oczekiwań, o ile gospodarze raczej byli skazywani na walkę o utrzymanie tak Hertha zapowiadała walkę o najwyższe cele.Co jeszcze oprócz kiepskich wyników wyróżnia obie ekipy to liczba fauli w ich spotkaniach. Ostatnie 5 spotkań Arminii (w nawiasie faule tylko tej drużyny) to kolejno 34 (16), 29 (13), 29 (14), 36 (19) i 15 (8), natomiast ostatnie 5 meczy Herthy to 24 (15), 27 (18), 28 (17), 25 (16) i 29 (11). Linia ustawiona podejrzewam, ze tak nisko po ostatnim spotkaniu Arminii z Moenchengladbach, gdzie zanotowano tylko 15 przewinień. Jeszcze garść statystyk Armina w tym sezonie faulowała 168 (średnio 12 na mecz), a była faulowana 180 (śr. 12,9) razy, natomiast Hertha do tej pory w lidze popełniła 210 przewinień (śr. 15), a przeciwko niej 172 (śr. 12,3). Arminia jest aktualnie na miejscu barażowym i ma jedynie 10 pkt, Hertha jest na miejscu 12-tym, ale ma tylko 6 pkt więcej, dlatego podejrzewam, że zarówno jedni jak i drudzy będą walczyć do końca i nikt tu nogi nie odstawi, dotychczasowe statystyki również przemawiają za typem i myślę, że warto też spróbować wyższych linii.

65
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +136
ferguson2 658,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka nozna Holandia
Godzina: 16:45
Spotkanie: Ajax-PSV
Typ: over 3.5 bramek
Kurs: 2.13
Bukmacher : fortuna
Analiza: mecz nna który w Holandii czeka wielu kibiców. Ajax wiadomo lubi strzelać bramki. Ale nie warto lekceważyć PSV. Pokazuja w ostatnich tygodniach że potrafią regularnie punktowac. Zaraz mecz więc nie będzie rozpisywania. H2h potwierdza że poprzednie mecze nie były aż tak overowe. Ajax ma o tyle przewagę że dobrze gra u siebie. Tadic wrócił. Maja czym uderzyć w ataku. Szybki mecz z wieloma bramkami, tak mi się wydaje że ujrzymy taki mecz.

113
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +187
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna Grecja
Godzina: 18:30
Spotkanie: Panathinaikos - Ael Larissa
Typ: Powyżej 2.5 bramki
Kurs: 2.65
Bukmacher : ETOTO
Do 5 drużyny ligi przyjeżdża przedostatnia drużyna która w ostatnim czasie dostaje po kilka bramek od większości zespołów. Ostatnie 2 mecze goście zanotowali remisy, gospodarze również underowo. W mojej opini kursy są dziś przesadzone na bramki i wcale to nie musi być nudny mecz. Idealne rozwiązanie to takie w którym goście strzelają pierwsi, bo wtedy over wszedł by raczej spokojnie. Po takim kursie myślę że warto poszukać bramek.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arminia Bielefeld - Hertha Berlin
Typ: Arminia Bielefeld strzeli gola w obu połowach
Kurs: 5,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Hertha Berlin jest jedną z najbardziej nieprzewidywalnych drużyn w Bundeslidze. Przykładowo swój ostatni mecz wygrali 3:0, a wcześniej przegrali 1:4. Ich problemem jest defensywa, bo tracą dużo bramek. W 14 meczach stracili ich 24, czyli całkiem sporo. Na wyjazdach w siedmiu spotkaniach stracili 12 goli. W swoim ostatnim meczu wyjazdowym przegrali 1:4 z Freiburgiem. W tamtym spotkaniu Hertha straciła gole w obydwu połowach. Zwłaszcza w drugiej połowie wyglądało to bardzo źle, bo dali sobie wbić trzy gole.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Szambombel 1,9K

Szambombel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar FA
Godzina: 18:00
Spotkanie: Marine - Tottenham
Typ: Minimum 10 rzutów rożnych i 2 żółte kartki - NIE
Kurs: 2.03
Bukmacher: ewinner

Ciekawe zdarzenie z Custom Betów. Wróżenie dotyczące co wydarzy się w kwestii kartek raczej pominę, a skupię się na rogach których paść musi przynajmniej 10. Dlaczego wybieram opcje - nie? Przypuszczam, że Marine do tej statystki dorzuci niewiele. Najbardziej prawdopodobny scenariusz jest taki, że to Tottenham będzie musiał wykonać ich w okolicach 9, a może nawet 10, czyli sporo nawet w takiej sytuacji. Koguty bedą pewnie testować nowe zagrania taktyczne i schematy na drużynie amatorów. Nie wydaje mi się, że będą kopać szczególnie po rogach. Więc w tej kombinacji według mnie tych rogów zabraknie. Tottenham wykonuje ich zazwyczaj bardzo mało (2,3,2), chociaż w meczu z Stoke padło ich ze strony Londyńczyków faktycznie 10. Mimo wszystko w dzisiajszym meczu takiej wielkiej zdobyczy im nie wróżę, gdyż Marine to na Stoke i tak skutecznie przeszkadzać wcale nie muszą i trzeba pamiętać, że każdy róg przy takiej różnicy klas, to śmiertelnie niebezpieczna sytuacja na kolejną bramkę, więc stwarzania okazji na wykonywanie ich przez przeciwników będą próbowali raczej unikać.

103
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +209
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia Puchar FA
Godzina: 18:00
Spotkanie: Marine - Tottenham
Typ: BTS
Kurs: 3.71
Bukmacher: Totolotek
Analiza:


Szczerze to chciałem tak typować już kilka godzin temu, ale mówię że poczekamy na składy. I tak goście nie grają pierwszym składem i też nie takim by to odpuścić czy żeby się męczyć. Bez Son czy Kane za to z Alli i Lucasem. Obrona i bramkarz w zestawieniu eksperymentalnym Rodon z Alderweid, Doherty i Hart rzadko grają w tym sezonie, a do tego rzadko tak. Czemu taki typ, a to dlatego że w Marine dziś był ciekawa loteria w której udział wziął sam trener Mourinho, do wygrania... Możliwość poprowadzenia treningu gospodarzy przed meczem, a to dlatego że gospodarze mają duże kłopoty finansowe, oczywiście z braku kibiców. Czyli atmosfera że tak powiem sielska, pewnie jakiegoś ostrego pressingu raczej nie będzie, takie koguty są w stanie strzelić kilka bramek i są też ją stracić, przy np wysokim prowadzeniu, albo jakimś chwilowym uśpieniu. Kurs warty gry.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valladolid-Valencia
Typ: suma celnych strzałów w meczu over 8,5
Kurs: 2.15
Bukmacher: Totalbet

W dniu dzisiejszym wpadł mi w oko taki oto zakład dotyczący sumy celnych strzałów na bramke. Ze statystyk wynika, że obie te drużyny mają w meczu ok 5 celnych strzałow na mecz. Prześledziłem ostatnie mecze Valladolid grającego w domu i były to liczby 6,5,6,4 natomiast wyjazdowe liczby Valencji - 6,4,4,7. Myślę, że te liczby zachęcają do gry zwłaszcza po takim kursie - @2.15

115
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +210
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 21:00
Spotkanie: Detroit vs Utah
Typ: Detroit +7,5 pkt
Kurs: 1,97

Bukmacher: ewinner


Nisku kurs znowu na Utah. Detroit spokojnie jest w stanie prowadzić z nimi wyrównany pojedynek. Fenomen tego sezonu to niespodzianki i niestabilna forma właściwie wszystkich ekip. Z racji tego, że goście ostatnio wygrali w Milwaukee to teraz pora znowu na męczarnie. Pistons u siebie pokonali Boston i Phoenix ostatnio. Nie jest to wcale ekipa do bicia. Świetnie w sezon wszedł Grant. Z dobrej strony pokazuje się Josh Jackson. Mam nadzieję, że swoje zagra Rose i Griffin. Do tego młodzi fajnie wchodzą w zespół. Moim zdaniem ten mecz będzie wyrównany.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Włoska
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Sassuolo
Typ: Juventus wygra i wykona więcej rzutów rożnych, Sassuolo otrzyma najwięcej żółtych kartek
Kurs: 3,15
Bukmacher: Forbet

Analiza:


Nie przewiduję w tym spotkaniu niespodzianki, dlatego skupiam typ wokół zwycięstwa gospodarzy, choć obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli Serie A.

Juventus po rozegraniu 15 spotkań zdobył 30 punktów i do pierwszego Milanu traci już 10 oczek (mając 2 mecze mniej). W ostatniej kolejce Juve zaliczyło ważne zwycięstwo wyjazdowe, pokonując właśnie Milan 3:1. Na własnym stadionie "Stara Dama" przegrała do tej pory tylko jeden mecz (z Fiorentiną 0:3) - w siedmiu domowych spotkaniach Juventus zanotował bilans 4-2-1.

Sassuolo rozegrało jedną kolejkę więcej i do tej pory zgromadziło 29 punktów. Do ostatniej kolejki Sassuolo było niepokonane w meczach wyjazdowych, jednak wizyta na stadionie Atalanty przyniosła pierwszą, w dodatku bolesną porażkę (1:5). Ogólny bilans wyjazdowy Sassuolo to 5-2-1.

W historii meczów bezpośrednich częściej wygrywał Juventus, który ze wszystkich ligowych potyczek przeciwko Sassuolo zwycięsko wychodził 10 razy, 3 razy padał remis, a Sassuolo wygrało z Juventusem tylko jeden raz.

Stawiając na zwycięstwo gospodarzy liczę, że Juve nabije więcej rzutów rożnych, a Sassuolo będzie częściej faulować i w konsekwencji otrzyma więcej żółtych kartek.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna: Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus Turyn- Sassuolo
Typ: 1 i bts
Kurs: 2,43
Bukmacher : totolotek
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie w Lidze Wloskiej pomiędzy zespolami Juventusu i Sassuolo. Drużyna gospodarzy jest bardzo zdeterminowana i dlatego będą chcieli zdobyć komplet punktów w dzisiejszym spotkaniu. Uważam że gracze Juve będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i sprobuja zdobyc bramki ktore dadza im zwyciestwo i awans w ligowej tabeli. Przeprowadzenie spokojnych treningów może miec odzwierciedlenie w grze obu zespolow.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i zobaczymy w nim wiele sytuacji bramkowych. Uwazam że oby dwie drużyny powalczą w tym meczu i mozemy spodziewać sie bardzo dobrej gry obu ekip. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo zacięte a o wyniku może zdecydować dyspozycja dnia. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwyciestwo gospodarzy w stosunku 2:1.

143
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +183
ill-be-back 4,4K

ill-be-back

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania Laliga 2
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Espanyol - Castellon
Typ: 1
Kurs: 1,52
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Dobry wieczór. Po wczorajszym knock-oucie w postaci wtopy Ipswich ze Swindonem wchodzę znów do tej samej rzeki, tzn. typuję zwycięstwo absolutnego faworyta jakim zdecydowanie jest Espanyol. Lider tabeli, faworyt do powrotu do laliga1 podejmuje jeden ze słabszych teamów ligi czyli Castellon. Goście jedno jedyne zwycięstwo na wyjeździe w 1 kolejce, później było tylko kiepsko. Espanyol po 5 kolejnych wygranych poległ z Las Palmas, które dzisiaj odprawiło kolejnego faworyta ligi tj. Mallorcę. Raczej był to wypadek przy pracy i uważam, że w dzisiejszym meczu gospodarze nie pokpią sprawy i zdobędą komplet punktów.

52
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +183
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cuprum Lubin vs Cerrad Czarni Radom
Typ: Cuprum handicap + 1.0 seta (zwrot w przypadku przegranej dokładnie 1 setem)
Kurs: 1.82
Bukmacher: lvbet

Analiza:

Cześć Wszystkim!

Ostatnio brakuje czasu, ergo wrzucam na ostatnią chwilę, ergo skracam analizy. Do brzegu zatem.

Obie drużyny wyglądają bardzo słabo w tym sezonie. Niby lepszy bilans gości, ale ja ich zestawiam w jednej grupie 10+, czyli zespołów od 10. do 14. miejsca w tabeli, które wyraźnie odstają od reszty. Mieliśmy już bezpośrednie starcie obu ekip, wtedy w Radomiu 3:1 zwyciężyli gospodarze, ale spotkanie to raczej w głowie przegrali Lubinianie, nie przywiązywałbym więc do tego jakiejś większej wagi.
Wspomniałem, że Radom ma lepszy bilans, ale jest on poprawiony meczami ze Stalą (2 zwycięstwa) i Będzinem. Cuprum ze Stalą nie grało, poza tym trafią zapewne na zdecydowanie lepszą dyspozycje zawodników z Nysy, a przeciwko MKS-owi pechowo Będzin zagrał mecz sezonu, a w takich warunkach nawet ZAKSA miała ogromne problemy żeby nie pogubić tam punktów.
Dlaczego idę w stronę gospodarzy? Moim zdaniem zagrali więcej dobrych meczów niż przyjezdni. Radom tak naprawdę zaimponował w meczu z Vervą w Warszawie, a Cuprum miało świetne mecze ze Skrą, Resovią i na wyjeździe z Olsztynem. Ogólnie uważam ich za lepszy zespół aktualnie, któremu często brakuje szczęścia albo chłodnej głowy. Personalnie obie drużyny wyglądają podobnie, natomiast u gości brakuje takiego lidera jakim w Cuprum potrafi być Ferens lub Jimenez. Obaj gracze potrafią wziąć na siebie ciężar gry i pociągnąć całą drużynę, a w takim stykowym meczu to może okazać się decydujące. Decydować też może przyjęcie, które lepiej wygląda w Lubinie, pozostałe statystyki z kolei są na bardzo zbliżonym poziomie.

Powodzenia ;)

82
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia, Primeira Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Belenenses - Pacos Ferreira
Typ: powyżej 36,5 fauli
Kurs: 1,6
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Bardzo wysoka linia jak na przewinienia ale nie ma co się dziwić jak spojrzymy na ostatnie dokonania piłkarzy obu drużyn. W ostatnim spotkaniu u siebie Belenenses popełniło 27 fauli natomiast Ferreira podczas ostatniego wyjazdu ciut mniej bo 25 fauli.
Co do tabeli to gospodarze z 12 punktami zajmują 13 miejsce ale mają tylko 1 punkt przewagi nad ostatnią drużyną w tabeli, goście na wysokim 6 miejscu i cały czas kręcą się koło miejsca dającego prawo gry w kwalifikacjach do europejskich pucharów,
Ostatni pojedynek pomiędzy tymi ekipami na Estádio Nacional do Jamor również obfitował w sporo nieprzepisowej gry - 45 fauli (22-23).

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Valladolid Valencia
Godzina 21.00
Typ powyżej 2 goli (2 gole zwrot)
Kurs 1.66
Bukmacher fortuna
Obydwa zespoły mają problemy w defensywie ale mają kim postraszyć w ataku. Valladolid ma Weismanna, Valencia Maxi Gomeza. Valladolid w tym sezonie w meczach u siebie nie zdobyl bramki tylko z defensywnym Alavez i z Barceloną. Valencia w tym sezonie na wyjazdach nie zdobyła gola tylko z Eibarem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +110
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom