>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.02.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
michal1707 27

michal1707

Użytkownik
Koszykówka, NBA
Cleveland Cavaliers - Denver Nuggets
Typ: Cavaliers -1
3,20
Bet365
Dzisiejszej nocy do Cleveland przyjeżdża zespół Nuggets. Ten mecz właściwie dokładnie został już opisany przez skendzielao. Obie drużyny w gazie, Cleveland we własnej hali ostatnio głównie zwycięża (z formą wystrzelił Irving i ciągnie zespół), przy długich seriach zwycięstw (w przypadku Denver) istnieje duże prawdopodobieństwo wpadki z teoretycznie słabszym rywalem (lekceważenie przeciwnika?).
Jako, że bet365 wystawia tylko taki ujemny handi na gospodarzy, to taki Wam przedstawiam. Cavaliers (-1) po kursie 3,20 wygląda bardzo kusząco.
Pozdrawiam
⛔100
 
U 5

ulan32

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Hiszpania, Premier Division
Spotkanie: FC Barcelona -Getafe
Typ: Handicap ( 0 -3. ) , Stawiasz na:1
Kurs: 2.5
Bukmacher: bet sson- sorry ale linków nie mogę umieszczać
Analiza:
Barcelona ostatni mecz z Getafe i to na wyjeździe wygrał 1-4, spodziewam się wyższego wyniku, gdyż Getafe jest bardzo osłabione czerwonymi kartkami oraz kontuzjami. Bramkarz moya nie może grać za czerwoną kartkę , to samo rafa - obrońca, do tego 4 graczy jest kontuzjowanych z czego dwóch obrońców.
jak widać Getafe ma bardzo osłabioną defensywę , a Barcelona będzie bardzo naciskała . W dodatku real wygrał wczoraj 4-1 , a Barca ma zwyczaj uzyskać lepszy wynik od Realu , moim zdaniem Barcelona strzeli minimum 5 bramek , Hadnicap jedynie 0-3 , anie 0-4 ponieważ obrona BArcelony jest słaba przeciwko kontrą. A w takim spotkaniu zapewne jedynie dwóch obrońców zostanie na obronie (Mascherano i pique).
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dyscyplina: Pilka nożna - liga hiszpańska
Spotkanie: Zaragoza - Real Sociedad
Typ: Real Sociedad(+0)
Kurs: 2,10
Buk: Bet365
Analiza:
Bardzo mi się podoba kurs na Basków w tym spotkaniu i od razu zaznaczam, że nie omieszkam tego wykorzystać. Real Sociedad jest w dobrej formie, a do tego od kilku spotkań mają pomoc w postaci gry w przewadze, gdyż zaliczyli 6 kolejnych spotkań, w których sędziowie wyrzucali jednego z zawodników ich rywali. Przy okazji należy dodać, że gracze Zaragozy w tym sezonie, już 6 razy byli &quot;nagradzani&quot; czerwonymi kartkami więc tutaj jest kolejne zagrożenie dla ekipy z Aragonii. Ostatnie spotkania Zaragoza musi sobie radzić bez kilku zawodników zazwyczaj i Manolo Jimenez już dawno nie mial takiego komfortu by móc skorzystać ze swoich wszystkich podstawowych graczy. Tym razem zabraknie Abrahama w obronie, a także Jose Mariego w pomocy, a obaj będą pauzować za kartki. Przed tygodniem wspominalem, że do końca sezonu pauzować będą Alamo i Zuculini ale jest dobra wiadomość, a mianowicie powrót Romarica. Problemem są także spotkania domowe, bo Zaragoza na La Romareda wygrala zaledwie 3 spotkania z 10 jakie w tym sezonie tam rozegrala. Z resztą wygrane z Deportivo, Osasuną czy Sevillą(za kadencji Michela) to nie są jakieś wielkie sukcesy, a po prostu obowiązek. Jako jedyni dali się pokonać Celcie, a także tracili punkty z Levante czy Espanyolem. Teraz zaczyna zaglądać im widmo spadku w oczy. Przed tygodniem rozegrali dobre spotkanie w Maladze i teraz zobaczymy, czy to byl wypadek przy pracy ze strony Malagi, a może po prostu jakaś zwyżka formy Zaragozy. O Realu Sociedad mogę napisać wiele dobrego, co z resztą czynię praktycznie tydzień w tydzień. Co raz lepsza forma i efektem tego jest naprawdę dobra pozycja w lidze. Niby lepiej spisują się na Anoeta ale i na wyjazdach ostatnio jest dobrze, co pokazuje fakt, że w ostatnich 6 spotkaniach przegrali tylko raz i to z Realem, a pokonywali Valencię czy Malagę. Jeśli chodzi o sytuację kadrową, to przede wszystkim wracają De la Bella i Mikel Gonzalez oraz Markel Bergara, co jest bardzo dobrymi informacjami dla Montaniera. Wypadają z kolei Angel, Elustondo i Ifran, a już od jakiegoś czasu kontuzjowany jest Zurutuza. Oslabienia nie zbyt znaczące, bo praktycznie żaden z tych zawodników nie mialby szansy zagrać od 1 minuty.
W mojej ocenie kurs na gości jest naprawdę wysoki i aż szkoda nie spróbować, bo będący w takiej formie Baskowie są spokojnie w stanie ograć Zaragozę, która w tym roku poza dobrym występem w Maladze, nie pokazuje nic, a zwlaszcza u siebie nie jest zbyt groźna. Ostatnia wygrana Zaragozy u siebie, to 10 listopada...
Zaragoza: Roberto, Leo Franco, Movilla, Paredes, Álvaro, Rodri, Bienvenu, Edu Oriol, H. Postiga, Apoño, Montañés, N. Romaric, Fernández, Sapunaru, Pintér, Rochina, Carmona, Héctor (27) y Víctor Rodríguez.
Real Sociedad: Bravo, Zubikarai; Carlos Martínez, Dani Estrada, Mikel, Ansotegi, Cadamuro, Iñigo, De la Bella; Pardo, Illarra, Markel, Ros; Xabi Prieto, Agirretxe, Chory Castro, Vela, Griezmann.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kostaryka, Primera Division
Spotkanie: Cartagines - San Carlos
Typ: Cartagines
Kurs: 1.8
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
O godzinie 23:00 polskiego czasu odbędzie się mecz kostarykańskiej Primera Division pomiędzy drużyną Cartagines a ekipą San Carlos. Jest to mecz w ramach 5. kolejki. Ekipa gospodarzy jest póki co rewelacją rozgrywek. Zajmuje pierwsze miejsce z bilansem 12 punktów, wygrywając wszystkie dotychczasowe mecze. W tych meczach strzelili 9 bramek, stracili zaledwie jedną (na wyjeździe, a więc u siebie nie stracili bramki). Jedną z czterech pokonanych drużyn jest mistrz części letniej 2012 roku i wicemistrz zimowej 2012 roku - drużyna Herediano, więc można domniemywać że to nie byle kto ????
Słówko o San Carlos - zajmuje ona 3. miejsce w ligowej tabeli. W dotychczasowych 4 meczach, wygrała 2 razy, raz uległa i raz podzieliła się punktami. Bilans bramkowy przeciętny - 5:5. Statystyki i aktualna forma przemawia zatem za zwycięstwem &quot;The Blues&quot;, myślę, że warto zaryzykować, mimo że w tak egzotycznej lidze możemy sugerować się jedynie statystykami.
✅80
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Prevc - Stoch - 1 1.65 Unibet PS w Willingen - 10.02.13 14:00
Słoweńcy skaczą rewelacyjnie, a Peter wygląda najlepiej z nich. Wydaje mi sie najrówniejszy,Willingen to potężny obiekt(porównywany do mamutów) na którym można bardzo daleko latać. Można wiec sporo zyskać -stracić.Bardzo ciekawa para, myślę ze można spokojnie pograć Prevca bo skacze o tych parę metrów dalej od Kamila. Jest wstanie powalczyć dzisiaj popołudniu o podium podczas zawodów indywidualnych .Po sukcesach w drużynówce Słoweńcy będą skakać na dużym luzie- bez obciążenia na pewno takie wyniki mobilizują i pokazują ze warto dalej pracować.Goran Janus dysponuje niesamowitym potencjałem, obiekt idealnie pasuje do Prevca ,Hvalii i Kranieca, każdy z nich skacze praktycznie bardzo równo, daleko. Ciężko porównywać kwalifikacje i drużynówkę bo wydaje mi sie ze jest to inna mobilizacja gdy zespól jest bardzo mocny pewny i zna swoja wartość walczy do końca o zwycięstwo. Nasi skakali bardzo przyzwoicie. 13 pkt taka różnica po skokach w drużynówce pomiędzy Prevcem a Stochem - przy równych warunkach to dość dużo, nie wydaje mi sie ze Stoch byłby wstanie w 2 skokach przeskoczyć Słoweńca o ok.10 metrów. Prevc będzie dzisiaj skakał bardzo daleko, myślę ze spokojnie pod 140m.
z/0
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Spotkanie: Barcelona - Getafe
Typ: Over 1.5 I połowa
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na camp nou w południową niedziele, wyrusza jeden z najniewygodniejszych rywali Barcelony, który niemal zawsze traci przez nich chociażby jedną bramkę.. Fakt, faktem, że Barca, ma już praktycznie Mistrza w kieszeni, pisze, że praktycznie, nie że na pewno, bo piłka jest nieprzewidywalna.. ale myślę, że ekipa z Katalonii będzie od początku nacierać, żeby jak najszybciej drużynę przyjezdną zdenerwować.. ale Getafe to nie jest byle kto.. Są na dwunastej pozycji i nie takim ekipom z Primera Division strzelała bramki i to na wyjazdach.. Spodziewam się tu nalotu gospodarzy od pierwszych minut, pieczętując bramki.. co najmniej dwie w pierwszej połowie, kurs nie jest jakiś super, ale nie można mieć wszystkiego ;) więc można coś dołożyć do tego meczyku, ale ja stawiam na ten overek za pewną sumkę i liczę że jutro po 12:45 będę cieszyć się z wyniku, Real mi dziś wszedł z overkiem 1,5 do pierwszej połowy, więc chyba w Barcelonie też grad goli i od pierwszych minut.. Messi, czasem sam wygrywa całe spotkania, ale po derbach, kiedy był puchar jakoś nie błyszczał.. w towarzyskim meczu, ze Szwecją też jakiś mizerny.. ???? ale jutro to liga, więc coś tam ustrzeli.. A więc sumując over 1,5 dwa gole najmniej w pierwszej połowie to priorytet, aby dobrze zacząć kupon z południowej niedzieli.. a więc Barca, liczę na was (choć was nienawidzę) i po części Getafe też może coś od siebie dorzucić.. ; )
Pozdr i polecam.. !
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 423

kar512

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Spotkanie:Cagliari - AC Milan
Typ:2
Kurs:1.80
Bukmacher:WilliamHill
Dzisiaj o godzinie 15:00 w 24 kolejce Serie A Cagliari podejmie u siebie AC Milan.Cagliari po 23 kolejkach zajmuje 16 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 24 punktów i ma tylko 4 punkty przewagi nad strefą spadkową.Gospodarze ostatnio wzięli się do gry i w 4 ostatnich kolejkach nie przegrali pokonali najpierw u siebie Genoa 2:1 następnie zaliczyli dwa remisy z Atalantą 1:1 i z Palermo 1:1 a w ostatniej kolejce niespodziewanie pokonali na wyjezdzie AS Rome 4:2.Goście obecnie plasują się na 4 miejscu w tabeli z dorobkiem 40 punktów i kontynuują już serię 5 meczów bez porażki.Milan z meczu na mecz gra coraz lepiej w ostatnim meczu pokonali u siebie Udinese 2:1 a 2 gole w swoim pierwszym meczu strzelił nowy nabytek Mario Balotelli.Na 21 rozegranych spotkań pomiędzy tymi drużynami gospodarze wygrali tylko 1 mecz zremisowali 4 i przegrali aż 16.Niby gospodarze są ostatnio w dobrej formie ale i tak w tym meczu dla mnie zdecydowanym faworytem jest AC Milan który co roku walczy o najwyższe cele.Stawiam 2
Pojedynki bezpośrednie: CAGLIARI - AC MILAN-na wyjeździe ostatnie 3 mecze.
20.12.11 SER Cagliari AC Milan 0 : 2
06.01.11 SER Cagliari AC Milan 0 : 1
03.04.10 SER Cagliari AC Milan 2 : 3
⛔100
 
kuba3237 0

kuba3237

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Indie
Spotkanie: Air India-Dempo SC godzina 14:30
Typ: Over 2.5 Bramki
Kurs: 1.8
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Dzisiaj pod ostrze postanowiłem zaliczyć myślę że dość mało znaną niepozorną ligę Indyjską dokładnie mówiąc spotkanie Air India- Dempo SC już sama różnica tabelowa (Air 12 Dempo 3) mówi dość dużo tak samo jak i wyniki ostatnich spotkań:Air P 1:4 R 2:2 R 1:1 R 1:1 Dempo R 2:2 R 1:1 Z 7:0 ! R 0:0. Jeśli chodzi o procentowe wyliczenie overów w tym sezonie to Air +2,5 56,3% Natomiast Dempo 66,7%.Bezpośrednie wyniki między tymi drużynami przedstawiają się tak : 0:1,1:3,2:0,0:14!!!,4:0.Napawa mnie to dużym optymizmem i z pewnością pokuszę się na dość dobry kurs.
⛔100/ nieregulaminowy bukmacher
 
krzysiek74 83,1K

krzysiek74

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna-Serie A
Spotkanie:Udinese Calcio - FC Torino
Typ:under 2.5
Kurs:1,65
Bukmacher:Bet-at-home
Dziś o 15:00 na Stadio Friuli w Udine wybiegną jedenastki Udinese i Torino w ramach spotkania
24 kolejki Serie A.Typ na to spotkanie to poniżej 2,5 gdyż obie ekipy raczej ostatnio do bramkostrzelnych nie należą.
Drużyny środka tabeli którym nie grozi ani spadek ani walka o europejskie puchary więc wg mnie zwłaszcza Torino
nie przyjedzie ustawione na wymianę ciosów.
Torino w 7 meczach ostatnich nie przegrało meczu i tu raczej ze słabą grającym Udinese nie powinno.
W składach może zabraknąć Brkica, Danilo, Badu oraz Lazzariego po stronie gospodarzy zaś goście wystąpią prawdopodobnie bez Ogbonny i Diopa.
Mój typ na ten mecz to 1:1 choć nie wykluczam 0:1 bo obrona Glika i kolegów należy do solidniejszych we Włoszech
✅65
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna 2 Bundesliga
Spotkanie - Ingolstadt : Paderborn
Typ - obie drużyny strzelą gola
Kurs - 1.83
Buk - Bet365
Analiza :
Na dzis wybrałem spotkanie w 2 Bundeslidze pomiędzy Ingolstadt a Paderborn , obie sąsiadują z sobą w tabeli i tak gospodarze miejsce 10 z dorobkiem 29 pkt przy bilansie 7-8-5 bramki 24:21 na swoim terenie z 10 dotychczas rozegranych spotkań 3 przegrał tyle samo wygrał i 4 zakonczone remisem w bramkach 13:13 no nie jest to jakis rewelacyjny wynik a w ostatnich 5 meczach zaledwie 1-2-2 i tylko 4:4 w bramkach , natomiast goscie z Paderborn jeszcze gorzej bo na ostatnie 5 kolejek 5 porażek jakby tego było mało to 1 gol zdobyty i aż 10 w plecy no i jak tak dalej pójdzie to mogą za parę kolejek nie spać spokojnie , aktualnie są na miejscu 11 z dorobkiem 23 pkt a nad grupą zagrożoną spadkiem mają zaledwie 6 pkt przewagi tak więc wydaje mi się że trzeba się otrząsnąć bo inaczej może być żle , ich bilans to 6-5-9 bramki 24:26 , ale mam nadzieję że dzisiaj ich gra a przede wszystkim skutecznosc się poprawi bo w/g dotychczasowych statystyk lepiej spisują się na wyjazdach niż u siebie , u siebie bilans 2-3-5 i 14:14 na wyjazdach 4-2-4 i 10:12 , na usprawiedliwienie gosci z tych ostatnich 5 porażek jest fakt że 3 z nich mogły mieć miejsce bo grali z czołówką tabeli i tak ostatnio przegrali u siebie z liderem Braunschweig 1:2 ( i to jest ta jedyna bramka strzelona w tych 5 kolejkach ale napawa optymizmem bo strzelona liderowi ) a następne dwa spotkania to porażka z Herthą Berlin ale zaledwie 1:0 no i z Monachium 1860 także 1:0 , porównując jeszcze ich H2H chociaż jest skromne bo zaledwie 6 spotkań to wygląda to remisowo bo 2-2-2 i 11:9 w bramkach sposród tych 6 spotkań tylko w 1 zespołowi Paderborn nie udało się strzelić gola w pozostałych obie drużyny strzelały po przynajmniej 1 bramce , w pierwszym ich spotkaniu w tym sezonie na boisku Paderborn wygrało Ingolstadt i to wysoko bo 3:1 no i dzis może goscie się zrewanzują zobaczymy ja osobiscie liczę na gole z obu stron . Pozdrawiam !
✅83
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Primera Division
Spotkanie: Rayo Vallecano - Atletico Madryt
Typ: BTS
Kurs: 1,73
Bukmacher: WilliamHill
Chyba jedno z ciekawszych dzisiejszych spotka 23 kolejki Primera Division pomiędzy siódmym w tabeli Rayo Vallecano, a vice liderem w tabeli Atletico Madryt. Bukmacherzy stawiają w lekko w roli faworyta drużynę gości. Moim zdaniem będzie to bardzo wyrównany mecz i myślę, że zobaczymy bramki z obydwu stron. Postawa drużyny gospodarzy w tym sezonie, to chyba największa niespodzianka, zajmują wysokie miejsce i ciągle mają szanse na europejskie puchary. Wybieram chyba najpewniejszy typ BTS, bo ciężko tutaj trafić jaki będzie wynik. Drużyna gospodarzy spisuje się na swoim obiekcie wyśmienicie (7-1-3). Atletico to klasowa drużyna i myślę, że coś na pewno strzeli ???? , ale czy wygrają to się obawiam ???? . Dlatego typuję BTS, a jeśli miałbym stawiać wynik to daje remis 1:1 , 2:2 ???? Powodzenia ????
✅73
 
C 28

czesiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Przysiężny M - Struff J-L.
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: Sportingbet
Witam, na dzisiejszy dzień wybrałem spotkanie Michała Przysiężnego z Struffem. Jest to typ dość ryzykowny ponieważ po statystykach widać oraz po miejscu w rankingu, ze Struff jest wyżej. Michał Przysiężny zajmuje 234, natomiast Struff 133. Michał Przysiężny w tym turnieju nie jest rozstawiony, natomiast Struff jest rozstawiony z 2. Obaj panowie przeszli do finału jak burza i to, ze Michał znajduje się w nim może trochę dziwić. Michał Przysiężny ma za sobą dłuższe i bardziej męczące mecze, w szczególności dwa ostatnie gdzie wygrywał 2:1, natomiast Struff wszystkie mecze wygrał gładko po 2:0. Jednak ja dziś decyduje się iść za ciosem i w dalszym ciągu postawić na Michała ponieważ posiada bardzo dobry serwis i uważam, że jest w stanie wygrać ten turniej. Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 907

pawel-1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Augsburg - Mainz
Typ: remis lub Mainz
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Moim zdaniem goście mają wszysto, by zabrać z SGL-Areny jakieś punkty. Tydzień temu dostali baty od Bayernu ale trzeba przyznać, że w pierwszej połowie na tle niemieckiego giganta prezentowali się zaskakująco dobrze. Pierwsza bramka wycieła im skrzydła, ale Mainz pozostawiło po sobie wrażenie ekipy której zależało, która chciała spróbować &quot;ugryźć&quot; Bawarczyków. Najważniejszą informacją jest powrót do meczowej jedenastki Szalaia. Myślę, że to właśnie Węgra zabrakło do tego by tydzień temu zapisać jakiegoś gola na konto. Problemem będzie za to brak Nickolaia Mullera, ale uważam, że jego da się zastąpić. W składzie będą Soto i Ivanschitz więc powinno być ok. Goście to bardzo solidna defensywa. Dobrze spisuje się Svensson na stoprze. Do tego jest doświadczony Noveski czy talencik Kirchoff którego zgania Bayern po sezonie. Wetklo w bramce gra w miarę dobrze. Siła ofensywna Augsburga jest tak mała, że prawie nie ma jej wcale. Jedynie Molders miewa przebłyski i czasem coś strzela. Z tyłu też nie jest dobrze. Ostatnio Manninger im wybronił 3 mecze ale samym bramkarzem grać w defensywie się na dłuższą metę nie da. W tej rundzie Augsburg jeszcze nie przegrał ale rywali miał wyjątkowo... miernych? 2 beniaminków, Schalke bez formy i padliniarze z Wolfsburga. Teraz przetestuje ich bardzo solidne Mainz i myślę, że ten mecz przypomni im, że 2.Bundesliga nadchodzi.
✅53
 
palacio 61

palacio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga 2
Spotkanie:Bochum - Regensburg
Typ:1
Kurs:1,75
Bukmacher:Unibet
Analiza:

O godzinie 13.30 ekipa Smudy podejmie na wyjeździe Bochum.W swoim debiucie polski trener odniósł dość dotkliwą porażkę 1:5 i myślę,że dziś znowu nie zdobędzie chociaż punktu.Ale wszystko po kolei.Drużyna gości okupuje ostatnie miejsce z dorobkiem bardzo mizernym 13 pkt.Bochum jest 15 z 21 pkt. i ma 4 pkt. przewagi nad strefą spadkową.Obu drużyną są więc bardzo potrzebne zdobycze punktowe.Regensburg na wyjazdach gra fatalnie,odnieśli oni 5 porażek,1 zwycięstwo oraz 1 remis.Ich bilans to 10 bramek strzelonych i 20 straconych.Bochum u siebie posiada bilans 4 porażki,3 zwycięstwa i 3 remisy.Bramki 16:14.W ostatnich pięciu spotkaniach zdobyli 7 pkt,goście natomiast 3 pkt.Ciekawostką jest,że ekipa Regensburgu wygrała swoje ostatnie spotkanie na zapleczu Bundesligi 28.09.12.Przy korzystnych wynikach Bochum może awansować o kilka oczek do góry i grać w następnych meczach bez takiego dużego stresu.Myślę,że dziś zobaczymy kilka gooli,a wynik końcowy będzie korzystny dla gospodarzy.
Jeśli pomogłem kliknij dzięki ;)
⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, 2.Bundesliga
Spotkanie: SV Sandhausen - FC St. Pauli
Typ: FC St. Pauli
Kurs: 2,10
bet-at-home
O godzinie trzynastej trzydzieści na stadionie Hardtwaldstadion zmierzą się ekipy Sandhausen z FC St. Pauli. Ja większe szanse w tym spotkaniu daje ekipie gości. Zajmują oni obecnie trzynaste miejsce w ligowej tabeli. Trochę przeraża ich wyjazdowy bilans, jedno zwyciestwo z TSV 1860 Monachium które miało miejsce na poczatku listopada ubiegłego roku. Ekipa gospodarzy zaś na swoim stadionie wygrała trzy spotkania. Energie Cottbus 3-1, VFR Aalen 1-0 i Union Berlin 2-0. Dlaczego więc mieli by wygrać goście ? Sandhausen zagra dzisiaj bez kilku swoich czołowych zawodników. Zabraknie obrońcy Daniela Schulza, niebedzie też Sorena Halfara który tez gra jako obrońca. Kolejni dwaj defensorzy których zabraknie to: Ole Kittner i Marcel Busch. Jak więc widac linia defensywy jest powaznie osłabiona. Co do dalszych braków to kolejnymi zawodnikami których braknie w dzisiejszym są pomocnik Nico Klotz który ma na koncie jedno trafienie i dwaj napastnicy Aleksander Riemann i Francuz Regis Dom. Te osłabienia moim zdaniem znacząco wpłyną na postawę zespołu. Tydzień temu w osłabionym składzie ulegli wysoko Unionowi Berlin zero do trzech. Co do graczy z Hamburga to w ich ekipie zabraknie jedynie pomocnika Floriana Kringe i napastnika Fina Bartelsa. W ekipie gości rewelacyjnie spisuje się młody dwudziesto jedno letni napastnik Daniel Ginczek który w ostatnich sześciu spotkaniach w których ekipa St. Pauli strzelała bramkę wpisywał się na liste strzelców. Dzisiaj przy tak osłabionym rywalu jest szansa na kolejny gol dający pewniejszy byt w lidze. Co do gospodarzy to walczą o utrzymanie ale dzisiaj bedzie cięzko o punkty.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej IO Kwalifikacje
Spotkanie: Wielka Brytania - Kazachstan
Typ: over 7.5
Kurs: 3.30
Bukmacher: bet365
Godz. 12.00
Analiza:
Kadra Kazachstanu: http://stats.iihf.com/Hydra/332/IHM3320KAZ_33_1_0.pdf
I co się wrzuca w oczy, sami zawodnicy z najlepszej ligi (po NHL oczywiście) świata czyli rosyjskiej KHL. Możne też powiedzieć że jest to reprezentacja klubowa gdyż w kadrze jest aż 17 graczy Barys Astana.
W tym przypadku można śmiało powiedzieć że tutaj współpraca klubowa i warianty gry a także zrozumienie będą przeniesione z klubu na reprezentację, dlatego warto wspomnieć coś o sposobie gry ekipy Astany. W lidze ekipa ma pewny udział w PO ale co najistotniejsze jest to ekipa która gra bardzo ale to bardzo ofensywny hokej z bardzo dużo ilością bramek strzelonych i straconych, świadczy o tym średnia bramkowa 6.4 (w lidze jest tylko jeszcze jeden zespół który przekroczył granice 6.0). Bramkarzy na ten turniej mają trzech i wszyscy należą do tych jednych z najsłabszych w lidze ze średnią powyżej 3 bramek na mecz wpuszczonych i ze skutecznością poniżej 90%. W ostatnim test meczu cztery dni temu pokonali Austriaków 1:4. Kilka słów o wczorajszym pojedynku z Francuzami. Pierwsze dwie tercję dość wyrównane jeśli chodzi o strzały na bramkę 10-9 (0:2) i 10-7 (1-1). Co do ostatniej tercji to niesamowity ostrzał bramki Kazachów 18-3 mimo to nie udało im się doprowadzić do remisu. W drugim meczu z najtrudniejszym rywalem i chyba najistotniejszym przegrali 2:3, po strzałach na bramkę widzę że mieli przewagę tylko ze Łotysze mają bardzo dobrego bramkarza.
W tej chwili sytuacja w grupie prezentuje się tak przypomina ze awans ma tylko jedna ekipa: http://www.livesports.pl/mecz/rsmDIdsL/#tabela
Łotwa na 6 punktów i dziś gra z Francuzami którzy mają 3 punkty, i łatwo Łotyszom tutaj nie będzie, Kazachowie też mają trzy oczka. Możliwy jest scenariusz trzy zespoły po 6 punktów i wtedy z tego co się orientuje decydują bramki: Łotwa ma +5, Francja +1, a Kazachowie 0. Czyli wychodzi na to że Kazachowie muszą nadrobić gdzieś z 6-7 bramek czy jest to realne jak najbardziej bo grają ze zdecydowanie najsłabsza ekipą tej grupy, która o nic nie walczy.
Oto skład Wlk. Brytanii: http://stats.iihf.com/Hydra/332/IHM3320GBR_33_1_0.pdf
Kadra składająca się z zawodników rodzimej ligi, tylko dwóch bramkarzy. W pierwszy spotkaniu ulegli Łotwie 6:2, w drugim było lepiej ale tez porażka z Francuzami 4:2, ale nie ma co ukrywać Łotysze na 100% nie zagrali bo w następnym dniu mieli mecz przecież z Kazachami. W obu spotkaniach bronił pierwszy bramkarz reprezentacji 33-letni Lyle, dziś po ciuchu liczę że szansę w ostatnim meczu dostanie jego 11 lat młodszy zmiennik Bowns, mniej doświadczony i po statystykach osiąganych w lidze chyba dużo słabszy.
⛔100
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Lique1
Spotkanie: Rennes - Toulouse
Typ: obie strzela - TAK
Kurs: 1,92

Rennes wprawdzie jest faworytem tego spotkania. Chociażby fakt iż grają u siebie jest sporym atutem, ale Toulouse na wyjazdach regularnie strzela bramki. Nie wygrywa, ale strzela. To czyni ich bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla każdego. Goście tego spotkania, mają zaledwie 6 pkt. mniej od gospodarzy a znajdują się dużo niżej w tabeli. Gospodarze plasuja się na 7 pozycji, natomiast Toulouse zajmuje 12 pozycję. Rennes nadal wierzy w awans do europejskich pucharów, a Toulousa ma za cel spokojne utrzymanie się w lidze. Les Rouges et Noirs jak mawiają o zespole Rennes dwa ostatnie swoje mecze zremisowali po 2:2. A więc Bts-y pełną gębą, natomiast Toulouse przegrała u siebie z PSG 0:4 i zremisowała z Reims 1:1. Wyniki jak najbardziej &quot;do przewidzenia&quot;. Tzn. o ile porażka z PSG nie była niespodzianką, to mecz z Reims mógł potoczyć się nieco inaczej, ale to już historia. Zapowiada się ciekawy pojedynek snajperów - Alessandrini R. z Rennes (11 bramek) vs Ben Yedder W. Toulouse (9 bramek). Obydwaj zawodnicy wyróżniają się i zajmują wysoką pozycję w klasyfikacji generalnej króla strzelców Lique 1. Rennes w podsumowaniu całego sezonu więcej overów niż underów, co sprzyja typowi, natomiast Toulouse gra nieco bardziej asekuracyjnie, szczególnie na wyjeździe. Bardzo dobry terminarz mają goście tego spotkania - Troyes, oraz Valenciennes będą ich najbliższymi rywalami. Jest więc szansa na zdobycze punktową, jeżeli dziś także powalczą i urwą chociażby 1 punkt Rennes to będzie dobre osiągnięcie. Wydaje mi się, że dzis zobaczymy kilka bramek na Stade de la Route de Lorient.
⛔100
 
arcioo 7

arcioo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Spotkanie: Barcelona - Getafe
Typ: Getafe strzeli gola TAK (over 0,5)
Kurs: 2,00
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Powiem szczerze do tego typu zachęcił mnie ładny kurs, oraz dobre statystyki. Poza tym czasem lubię zagrać na to że Barca straci gola, bo kursy są bardzo ciekawe, choćby Barca nie wiem jaką twierdzą była. Ale do rzeczy, zaciekawiła mnie statystyka. Otóż w tym sezonie na rozegranych na Camp Nou meczach, w 7 z 10 Barca traciła przynajmniej jednego gola. I to też z drużynami takimi jak Celta Vigo (aktualnie miejsce spadkowe), czy Osasuna ostatnio (pierwsze miejsce bezpieczne). Getafe natomiast w 11 rozegranych spotkaniach na terenie rywala strzelało minimum jednego gola aż 9 razy! Dodatkowo jeszcze dojrzałem, że w 5 ostatnich bezpośrednich starciach tych zespołów Getafe 4-krotnie gola strzeliło (co ciekawe - zawsze jednego ???? ) Ogólnie Barcelona gra otwartą piłkę, w jej meczach często pada grad bramek, przy wysokich prowadzeniach tyły się rozluźniają, przewaga w tabeli tez robi swoje, ten typ wrzucam też do mojego kuponu prawdziwego, powodzenia!
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Kobiet Chorwacja
Spotkanie: Volksabank Azena-Banka Pula
Typ: Banka Pula
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet-at-home

Analiza;
Dośc nie typowe spotkanie wybrałem na dziś,ale zwróciło mi to ogromna uwagę.Na początek może wrzucę tabelę;
http://www.livesports.pl/tabela/zy4FxEJ6/S2jlQV2c/#table;overall
Jak widac w grupie pierwszej został do rozegrania jeden mecz sezonu zasadniczego,pomiędzy Azeną a Banka Pula,obie druzyny napewno po tym meczu zostaną na swoich miejscach ponieważ drużyny znajdujace sie wyżej w tabeli mają bezpieczną ilosc pkt.Nie wiem co bedzie po zezonie zasadniczym ,czy odrazu play-off,czy zespoły beda grac w grupach mistrzoskiej i spatkowej,ale wiem napewno że pkt bedą wyzerowane,czyli tak naprawde mecz o nic.Szukam niespodzianki i gram w stronę gości,ponieważ spójrzmy na H2H
1.A Liga Women 2009/2010
Banka Pula WVolksbank Azena W3:0
Volksbank Azena WBanka Pula W3:1
Banka Pula WVolksbank Azena W3:2
Volksbank Azena WBanka Pula W3:0

1.A Liga Women 2010/2011
Banka Pula WVolksbank Azena W3:0
Volksbank Azena WBanka Pula W3:1

1.A Liga Women 2011/2012
Volksbank Azena WBanka Pula W3:0
Banka Pula WVolksbank Azena W3:1


1.A Liga Women 2012/2013
Banka Pula WVolksbank Azena W1:3
Jesli drużyny wymieniaja sie pkt i jestem pewien że tak jest poprostu dzis
goście wygrywaja,w Bwin kurs spadł z 4,50 na 3,55 już.
A że w tej lidze dośc czesto padają wygrane wysokie kursy ,wystarczy spojrzec tutaj;
http://www.betexplorer.com/volleyball/croatia/1-a-liga-women/results/
⛔100
 
P 39

piku

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: FC Barcelona - Getafe
Typ: Barcelona Wygra, a w meczu padnie powyżej 3.5 goli
Kurs: 1.7
Bukmacher:Sportingbet
Analiza:
Nie ukrywam, że jest to jeden z moich ulubionych typów a przypadku Barcelony wydaję się on być dosyć dosyć bezpieczny. Statystycznie wygląda to obiecująco a to dlatego,że typ ten &quot;wchodził&quot; w sześciu ostatnich spotkaniach Katalończyków u siebie w Primera Division (i w siedmiu na dziesięć spotkań u siebie w całym sezonie). Getafe ostatnimi wynikami umacnia moją analizę. Trzy ostatnie spotkania wyjazdowe to trzy porażki a ilość bramek w każdym z nich to over 3,5. Wiadomo oczywiście,że każda seria kiedyś się kończy nawet w przypadku Barcelony ale liczę, że kres tejże serii w której się lubuje nie nastąpi jeszcze dziś. Liczę też na Messiego, którego umotywują trzy wczorajsze bramki Ronaldo.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom