>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.02.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 10. Lutego
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Tottenham - Arsenal
Typ: Tottenham /BTTS
Kurs: 3.05
Bukmacher : FORTUNA
Analiza:

Typ ryzykowny , ale śledząc obie ekipy choćby od dwóch , trzech lat coraz bardziej ufam &quot; Kogutom&quot; , i coraz mniej dobrego mogę powiedzieć o &quot; Kanonierach&quot;.
Ten sezon zdaje się to potwierdzać. Obie ekipy niby sąsiadują w tabeli (Tottenham 5 - 49 pkt./ Arsenal 6 - 45 pkt.) niemniej lepsze wrażenie robi ekipa z północnego Londynu. Szczególnie widoczne jest to gdy zerkniemy na postawę Arsenalu w meczach wyjazdowych. Niedawne porażki z takimi tuzami piłkarskimi jak Swansea czy Buornemouth chluby nie przynoszą , zwłaszcza ekipie wciąż grającej o wysokie cele w lidze. Nie wiem do końca czym jest spowodowana tak słaba postawa &quot; Kanonierów&quot; w delegacjach , być może jakiś problem sfery mentalnej , a może po prostu słaba gra w obronie szczególnie gdy przeciwnik nie chowa się za gardą a śmiało atakuje....
Po drugiej stronie Tottenham - potentat własnego podwórka (czyt. White Hart Line - Wembley Stadium). Gospodarze od 25.10.17 nie przegrali domowego spotkania notując w tym czasie bilans 10-2-0....Kolejno z kwitkiem odprawiali między innymi MU 2:0 , Everton 4:0 , Southampton 5:2 , Stoke 5:1 , Liverpool 4:1 a wśród możnych z Europy padły w Londynie między innymi takie firmy jak Real 3:1 czy Dortmund 3:1. Jak widać nie jest łatwo choćby zremisować jadąc w gości. Owszem , zaraz ktoś powie że to &quot; derby&quot; Londynu i obie ekipy grają w domu , a mecze tego typu rządzą się swoimi prawami. Pewnie jest w tym dużo racji ja jednak twierdzę że podobnie jak miało to miejsce w ostatniej potyczce tych drużyn , gdzie Tottenham był gospodarzem ( 30.04.17 - White Hart Line Stadium 2:0 ) dzisiejsze spotkanie wygrają &quot; Koguty&quot;. Sądzę też że z racji opasanej wcześniej specyfiki meczu i w miarę mocnej siły ofensywnej Arsenalu (Abumeyang, Ramsey) &quot; Kanonierzy&quot; pokuszą sie o gola ale zejdą z boiska pokonani.
Moim pierwotnym zamiarem było zagranie nawet opcji Tottenham -hc 1.5 @ 3.30 , lecz po namyśle zmieniłem zdanie.
⛔100
 
B 168

boleqq

Użytkownik
Dyscyplina: Curling ZIO Pjongczang Mix
Godzina: 01:05
Spotkanie: Kanada - Szwajcaria
Typ: Kanada
Kurs:
1.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Debiutująca na Igrzyskach Olimpijskich rywalizacja par mieszanych w curlingu. Spotkanie pomiędzy Kanadą a Szwajcarią. Bilans zwycięstw obu drużyn jest taki sam i wynosi 3:1. Na ostatnich igrzyskach w rywalizacji pań i panów złoto zdobyli Kanadyjczycy. Myślę, że doświadczenie oraz przygotowanie do turnieju wyjdzie podczas tego spotkania i góra okażą się zawodnicy kraju liścia klonowego.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Tottenham - Arsenal
Typ: over 3,5
Kurs: 2.30
Bukmacher: unibet
Analiza:
Jest to mecz drużyn, które na dzień dzisiejszy są na drugim i czwartym miejscu pod względem oddanych strzałów w rozgrywkach Premier League. Tak przedstawia się pierwsza piątka:
Man City – 467 strzałów
Tottenham – 457 strzałów
Liverpool – 453 strzały
Arsenal – 433 strzały
Chelsea – 421 strzałów
Spodziewam się w meczu tych drużyn wielu sytuacji bramkowych i wiele z nich wykorzystanych.
Obie drużyny są stworzone do gry ofensywnej. Posiadają wielu fantastycznych zawodników, którzy potrafią zrobić różnicę na boisku.
W zespole Tottenhamu rządzą Eriksen, Son, Alli i oczywiście Kane.
Zespół Arsenalu najpewniej zagra w takim ustawieniu jak przeciwko Evertonowi czyli Ozil, Mchitarian, Iwobi, Aubameyang. Wydaje się że to będzie podstawowa siła ataku na najbliższe tygodnie. Mnie osobiście bardzo się podoba taki atak. W końcu zamiast rosłych Giroud i Lacazette postawiono na kogoś kto będzie wychodził w tempo do prostopadłych zagrań od Ozila i Mchitariana. Coś mam przeczucie że może to wypalić.
Tottenham grał w środę mecz powtórkowy FA Cup z Newport spokojnie wygrany 2-0. Najważniejszą jednak sprawą jest to że porównując skład z meczu z Liverpoolem w zeszły weekend Pochettino posłał na ten pucharowy tylko jednego zawodnika (Son). Pozostali to albo rezerwowi albo powracający do zdrowia jak Alderweireld czy Rose.
Ja się okazuje Mchitarian i Aubameyang kontaktowali się ze sobą przed transferami do Arsenalu. Obaj już grali ze sobą w Borussi Dortmund przez 3 sezony. Takie info dziś znalazłem w necie:
Reprezentant Gabonu w ostatnich wypowiedziach przyznał, że możliwość ponownej współpracy z Mkhitaryanem była jednym z czynników przejścia do Arsenalu:
– To jak spotkać się ponownie z bratem, z dobrym przyjacielem. Graliśmy ze sobą już wcześniej i bardzo się cieszę, że znów mogę go spotkać.
Obaj mieli się komunikować przed swoimi transferami do Arsenalu:
– Henrikh dzwonił do mnie kilka razy i pytał: „przechodzisz do Arsenalu czy nie?”, odpowiedziałem mu: „najpierw ty musisz mi powiedzieć czy tam zagrasz”. Powiedział, że wszystko jest już dogadane, to oczywiste, że to było ważnym czynnikiem przy podjęciu mojej decyzji. Rozumiemy się na boisku, jak i poza nim, dlatego jest nam łatwiej w trakcie gry. Kibice powinni być zadowoleni, że widzą nas razem, damy z siebie wszystko, tak jak to było w przeszłości.
W Borussi ich współpraca zatrybiła. Tutaj mają jeszcze jednego wybitnego gracza do gry kombinacyjnej czyli Ozila, który zresztą podpisał nowy kontrakt i już nie ma żadnych spekulacji jak to ten Ozil nieszczęśliwy jest w tym Arsenalu.
⛔100
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: ZIO Skoki Narciarskie - HS 109
Godzina: 13:35
Spotkanie: Wygra konkurs
Typ: Kamil Stoch
Kurs: 2.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jak dla mnie wciąż faworytem do wygrania konkursu jest Kamil. Na treningach prezentował się świetnie, choć Polacy brali udział tylko w porannej sesji, to w pierwszym był 2 tuż za Kubackim, drugi trening już wygrał, a w trzecim był 3, za Hulą i Wellingerem, ale Kamil skakał w najgorszych warunkach, tylko -3.0 pkt kompensaty, przy -8.2 drugiego Huli i -10.0 pierwszego Wellingera, a mimo najgorszego wiatru z czołówki i tak zajął miejsce 3. W serii próbnej tylko 5 miejsce, 102 metry, wygrał za to Wellinger skacząc na odległość 112 metrów, tak 10 metrów różnicy to dużo, ale Kamil jako jedyny z czołówki skakał z 18, a nie 20 belki, znowu z gorszym wiatrem niż wszyscy przed nim. Kwalifikacje za to, to już 2 miejsce i drugi najdalszy skok zawodów na odległość 104 metrów, wyprzedził go jedynie Wellinger, ale tak jak pisałem wyżej sędziowie trochę przesadzili z tym ocenami za styl, dodatkowo skakał w gorszych warunkach stąd zwycięstwo. Kamil jest stylistą, a na takich skoczniach ma to duże znaczenie, pokazywał też, że potrafi sobie radzić z gorszym wiatrem. To IO i wszystko może się zdarzyć, ale ja nie tylko sercem, ale i rozumiem jestem za Stochem.
⛔100
 
dalti 29

dalti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Manchester City - Leicester
Typ: Remis lub Leicester x2
Kurs: 4.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Siema! Na dziś wybieram spotkanie z najlepszej ligi świata Premier League!! Stawiam na Remis lub Leicester. Goście są aktualnie na ósmym miejscu w ligowej tabeli ze stratą uwaga 34 pkt do niebieskich z Manchesteru. Statystycznie podchodząc do tematu City jest wielkie. Czternaście pkt przewagi nad drugim M.United to spora zaliczka jak na ten etap rozgrywek. Biją niemalże wszystkich jak leci. Chciałoby się powiedzieć pewna 1, najlepiej handi (-2) na City..
Do tego spotkania podchodzę jednak trochę inaczej. Na Eitihad Stadium przyjeżdża nie byle kto. Leicester potrafi strzelać bramki i wygrywać mecze również na wyjazdach. Leicester potrafi ograć pretendenta do tytułu Mistrza Anglii zwłaszcza osłabionego - kontuzja Sane, Jesus, Silva, Mendy, Foden, Delph tez nie doszedł do siebie + uwaga Gospodarzy czeka w następnym tygodniu mecz (na wyjeździe) Ligii Mistrzów. Nie wierzę że Guardiola będzie się zabijał w Ligowym spotkaniu mając na uwadze napięty grafik, sporą przewagę w tabeli oraz respect do rywala, który za darmo punktów nie odda. Umówmy się kto jak kto ale serducho na boisku Leicester zostawia jak nikt. Kiedy Lisy graja na drużyny z &quot;topki&quot; dostają dodatkowej motywacji. Mając takiego faceta na napadzie jak Vardy aż chce się biegać. Jamie flaki z siebie wypruwa dosłownie, lata po tym boisku jak po narkotykach, krwią mógłby rzygać a i tak by cisnął, pracuje ponad siły i w moim odczuciu motywuje swoją postawą pozostałą część drużyny do ofensywnej gry na pohybel rywalom. Good luck!!
⛔100
 
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Tottenham - Arsenal
Typ: Tottenham
Kurs: 1.96
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Tottenham wreszcie odczynił klątwę na Wemblay udowadniając to zwycięstwem nad Manchesterem United 2:0. Arsenal w tym okienku transferowym ściągnął do swojego zespołu Aubameyanga i Mkhitaryana, którzy świetnie się znają już z Dortmundu. To jest mecz o czwarte miejsce. Totki wygrywając skoczył na czwarte miejsce, w przypadku Arsenalu, do czwartego miejsca zabraknie im 1 punktu. Kanonierzy zdominowali Everton na Emirates w zeszłym tygodniu pokonując drużynę z Liverpoolu 5:1. Tottenham po szalonym meczu z Liverpoolem zremisowali 2:2 gdzie 2 karne strzelał Kane (z czego jednego nie trafił). Końcówka tego meczu była zdecydowanie pod dyktando Kogutów, mimo że stracili bramkę w 90 minucie to po 3 minutach znów wyrównali. Tottenham świetnie się pokazał w meczach z Liverpoolem i United. Arsenal na wyjeździe to zupełnie inna bajka. Od 15 spotkań nie potrafią wygrać na wyjeździe z zespołem z TOP 6. Ostatni raz Arsenal na wyjeździe wygrał pod koniec grudnia. Nie widzę tutaj wyjazdowego przełamania Arsenalu, więc stawiam pewną 1 na Totki.
✅96
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Futsal - Mistrzostwa Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rosja - Kazachstan
Typ: 1 i powyżej 5,5
Kurs:
3,26
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Ależ półfinały ... Oby dwa fantastyczne spektakle! Zakończone rzutami karnymi na koniec dnia.
Jednak ja skupię się na meczu o 3 miejsce czyli mecz tzn. pocieszenia...
Dla Rosjan na pewno dla Kazachstanu pewnie też po takim spektaklu z Hiszpanami.
Jednak mimo wszystko w finale spotkały się najlepsze drużyny w Europie jednak przejdźmy do meczu o brąz.
Zacznę od Rosji, przegrali 2:3 z Portugalią i powiem, że mnie osobiście Rosja bardzo zaskoczyła pozytywnie w tym spotkaniu... grali niemrawo przez pierwsze 3 mecze a tutaj zagrali bardzo dobrze, w pełni skoncentrowani ale jednak nie dali rady świetnym Portugalczykom, co prawda było parę kontrowersji czy to faul na Robinho czy to ręka bramkarza przed polem karnym ale koniec końców Rosja przegrała...
Kazachstan... hm..rozegrali kapitalne spotkanie w półfinale a jednak mimo to nie dali rady awansować do finału..
D. Junior robił co mógł by pomóc swojej drużynie, już po bramce na 4:4 w końcówce meczu słaniał się na nogach... nie miał już sił a co najgorsze... dostał żółtą kartkę i nie zobaczymy go w meczu o 3 miejsce, druga fatalna wiadomość brak Taynan - drugiego najlepszego piłkarza w Kazachstanie i to może być gwoździem do trumny. Moim zdaniem nie poradzą sobie bez dwóch wirtuozów futsalu...
Stawiam na zwycięstwo Rosji ale także to, że padnie ponad 5,5 bramek. Myślę, że obie drużyny już zmęczone turniejem a zwłaszcza Kazachstan nie będą już aż tak skoncentrowane na obronie i będą popełniać dużo więcej błędów niż popełniali do tej pory.
⛔100
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 03:30
Spotkanie: Chicago Bulls vs Minnesota Timberwolves
Typ: Over 220,5 pkt
Kurs: 2,28
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Ciekawy mecz się zapowiada w Chicago, z podtekstami bo te drużyny, jak wiadomo, powymieniały się zawodnikami. W Minnesocie jest 3 byłych graczy Bulls, którzy stanowili o sile Chicago. Do Chicago przenieśli się w ramach wymiany Dunn, LaVine oraz Markannen świeży narybek, który nie zdążył zadebiutować w Minnesocie. Generalnie Wilki z Minnesoty na wyjazdach spisują się kiepściutko. Na ostatnie 10 meczy ponieśli 9 porażek. Słabo spisują się szczególnie w obronie, bo z ofensywą nie mają problemów. Ja tutaj idę w ostrą walkę i sporo punktów według mnie wpadnie w tym meczu. W Chicago wraca Markannen i siła ofensywna powinna znacznie wzrosnąć. Wilki bardzo słabo bronią i dają sobie wrzucać łatwe punkty. Ofensywę mają bardzo dobrą i przy takiej obronie Chicago jest bardzo prawdopodobne, że przekroczą co najmniej 110 pkt. Dodatkowo Butler i Gibson, byli zawodnicy Chicago, będą się chcieli pokazać na swoim byłym parkiecie, który znają od podszewki. Na pewno postarają się jeszcze bardziej niż zazwyczaj i mocno zmobilizują właśnie na ten mecz. Moim zdaniem pójdzie tutaj wymiana ciosów, bo Chicago ma już 7 porażek z rzędu i będą chcieli się przełamać, a Minnesota musi w końcu coś wygrać na wyjeździe. Według mnie jest spora szansa na przekroczenie tej linijki i ja idę w taki trop! Powodzenia!
✅128
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Dyscyplina: Hokej- NHL
Godzina: 02.00
Spotkanie: Winnipeg Jets- St. Louis Blues
Typ:Winnipeg Jets
Kurs: 2.07
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dziś w nocy interesujące spotkanie wewnątrz dywizji centralnej w którym to St. Louis Blues jadą na Bell MTS Place, aby zagrać przeciwko Winnipeg Jets.
The Blues utrzymali tempo w dobrym kierunku, wygrywając 6-1 w domu nad Colorado Avalanche dzisiejszej nocy. Nocy która miała trzech bohaterów- Braydena Schenna który zapewnił bardzo potrzebną iskrę na lodowisku wszczęciem bójki z Gabrielem Landeskogiem a następnie strzelając dwa gole w wygranej.
Innym rekordzista okazał sie Vince Dunn który z trzema asystami ustanowił swój życiowy rekord asyst w jednym spotkaniu. Na uwagę zasługuje również Craig Hutton który zatrzymał 23 z 24 strzałów,
Gra Huttona między rurami to duży powód, dla którego St. Louis zajmuje czwarte miejsce w NHL, jeśli chodzi o liczbę bramek na mecz w 2,5.
Jets strzelają teraz na wszystkich &quot;cylindrach&quot; i są jednymi z najlepszych drużyn na lodowisku domowym.i wchodzą do tego pojedynku z rekordem 20-3-2 w tym sezonie. Winnipeg jest związany z Nashville Predators na czele dywizji centralnej po tym, jak Preds przegrali w OT w ostatnim meczu przeciwko Senatorom.
Winnipeg przedłużył passę punktową do ośmiu meczów wygrywając 4-3 nad Arizona Coyotes. Connor Hellebuyck zatrzymał 21 z 24 strzałów w nocy i zdobył 28 zwycięstwo w sezonie.
Winnipeg stał się drugą drużyną NHL, która w tym sezonie osiągnęła 20 zwycięstw domowych, kilka godzin po tym, jak Pittsburgh Penguins wygrały 20 mecz na własnym lodowisku.
Hellebuyck jest wołem roboczym między rurami dla Jetsów w tym sezonie. Wystąpił już w 44 meczach w tym sezonie i wchodzi do pojedynku z rekordem 28-6-8, który pasował do 2,32 GAA i 0,924 procent. Bramkarz Jetsa był prawie niemożliwy do pokonania w domu. Ma 19-1-2 w 22 startach w tym sezonie.
Do Jetsów wraca już prawdopodobnie Scheifele a w Blues ostatnio pojawiły się problemy z najlepszymi drużynami. Chodzi mi o to, że ostatnim meczem kiedy pokonali lepszy zespól w regulaminie było to dawno bo 5 stycznie kiedy ograli VGK. Hellebuyck i Jets wygrali z Bluesmanami już w grudniu,i dziś będzie podobnie. Typ 4-1.
⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: ZIO Skoki Narciarskie - HS 109
Godzina: 13:35
Spotkanie: Najlepszy zawodnik z danego kraju
Typ: Słowenia - Peter Prevc
Kurs: 2.05
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Nawet buki nie są mistrzami konsekwencji. W zakładzie &quot;kto lepszy&quot; Prevc - Damjan idą w stronę dwukrotnego medalisty z Soczi (1.65 - 2.01). Że niby ktoś z dwójki Zajc - Bartol miałby być lepszy od Prevca? Wolne żarty, to konkurs olimpijski i nawet gdyby miał ktoś zza pleców wyskoczyć, to nie debiutanci. Wiadomo, że Peter to już nie ten sam dominator sprzed dwóch sezonów, ale stać go na pierwszą dychę. Choć w treningach był raczej drugi - trzeci wśród swoich rodaków, kwalifikacje przywróciły hierarchię (14. Prevc 120.2, 16. Damjan 118.9, 22. Bartol 115.1, 29. Zajc 107.1) Tak więc w typie Prevc konkuruje jedynie z Damjanem i własną głową. Mały handicap to doświadczenie olimpijskie i mistrzowskie, a Damjan jakoś, jak to Słoweniec (tu Peter też różni się od krajanów), im mniejsza skocznia, tym dalsze miejsca.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dyscyplina: ZIO Skoki Narciarskie - HS 109
Godzina: 13:35
Spotkanie: Maciej Kot - Simon Ammann
Typ: Maciej Kot
Kurs: 1,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Maciek na treningach wywalczył sobie miejsce w składzie. Solidne skoki raz po raz dawały mu miejsca w okolicach najlepszej dziesiątki. Co należy pochwalić to bardzo równe próby niezależnie od warunków na skoczni. Ammann zaś miał z tym kłopot. Raz oddawał świetne skoki, innym razem słabiej. Szwajcar jeśli wygrywał z Kotem w kolejnych seriach to minimalnie, Kot natomiast swoją przewagę zaznaczał w dobitny sposób. W kwalifikacjach wylądowali koło siebie z przewagą Szwajcara o 0,3 punkta. Na normalnych skoczniach liczy się styl, a w tym Kot jest dużo lepszy od Ammanna, a nawet sądzę, że jednym z lepszych w całej stawce. Maciej formą wcale nie odbiega od rywala, a punktami za styl jest w stanie zdobyć wiele cennych punktów.
⛔100
 
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka Niemcy BBL
Godzina: 20:30
Spotkanie Science City Jena - Alba Berlin handicap [14,5- 0 ]
Typ1
Kurs: 1,80
Bukmacher :Forbet
Anjaliza.Czas na pojedynek ulubionej ligi BBL w Niemczech.Gospodarze tego pojedynku Science City Jena staną przed niezmiernie trudnym zadaniem żeby powalczyc o zwycięstwo w pojedynku z Albą Berlin.Aktualnie zajmuja oni 13 miejsce w tabeli z 16 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych spotkaniach odnieśli 8 zwycięstw,w tym 1 po dogrywce i przegrali 11 pojedynków,rownież 1 po dogrywce.W ostatniej kolejce przegrali po niezwykle wyrównanym pojedynku na swoim parkiecie z Braunschweig 83-85.Ich rywal Alba Berlin to doskonały zespół który teraz zajmuje 2 miejsce w tabeli z 30 punktami zdobytymi.Na ich dorobek składa się 15 zwycięstw,w tym 1 po dogrywce i przegrali 4 pojedynki.mają bardzo dobry bilans koszy 1616:1388.W ostatnim swoim pojedynku pokonali na swoim parkiecie Bamberg 81-75.Myśle że niepowinni wysoko przegrac tego pojedynku.
✅80
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Boliwia
Godzina: 00:00
Spotkanie: Destroyers - Sucre
Typ: over 3.5 gola
Kurs: 2.75
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Witam. Ostatnio kiepska forma, trzeba sprobowac czegos czego jeszcze w tym miesiacu nie probowalem - overka ???? . Bez lania wody - Destroyersi u siebie to bardzo overowa ekipa, co pokazuja ostatnie 4 mecze i wyniki 3:1 1:1 0:1 4:1 4:3. Co prawda w tym roku meczu u siebie jeszcze nie grali jednak licze ,ze forma strzelecka bedzie podtrzymana. Natomiast wyjazdowe wyniki Sucre to 3 porazki - 4:0 3:2 2:0, remis 4:4 i wygrana 2:2.
Mysle ,ze over 2.5 to pewniak, jednak ja po kursie 2.75 skusze sie o ta jedna bramke wiecej. Moim zdaniem jest to dosc prawdopodobny typ zwazywszy na ostatnie wyniki obu druzyn ????
⛔100
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Dyscyplina: ZIO Skoki Narciarskie - HS 109
Godzina: 13:35
Spotkanie: Karl Geiger - Michael Hayboeck
Typ: Karl Geiger
Kurs: 1,92
Bukmacher: forBET
Analiza:
Od początku sesji treningowych w Korei z ciekawością śledziłem poczynania niemieckich skoczków. Wszyscy, z wyjątkiem Freitaga skakali bardzo dobrze. Jednak wiadome było, że ktoś z dwójki Leyhe/Geiger odpadnie i będzie tylko widzem konkursu na skoczni normalnej. Geiger wygrał rywalizację, chociaż skakali niemal identycznie. Moim zdaniem obaj, w pojedynku z Hayboeckiem, byliby faworytami. Geiger w 8 skokach jakie tutaj oddał, 6 razy plasował się w czołowej 10. W porównaniu z Austriakiem wypadł korzystniej. Hayboeck skacze lepiej niż w przeciągu całego sezonu, ale na 6 skoków, tylko 2 razy był w dziesiątce. Na korzyść Karla przemawia bardzo równa forma prezentowana podczas treningów. Myślę, że jutro z powodzeniem może rywalizować o miejsce wśród dziesięciu najlepszych, podczas gdy Austriaka widzę w drugiej dziesiątce.
✅92
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 14:45
Spotkanie: Zawiercie - Asseco Resovia
Typ: (Handicap -1.5 seta Zawiercie)
Kurs: 5.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Powiem tak dziwią mnie kursy na same zwycięstwo chociażby dla Resovi kurs 1.28 to jest zdecydowanie za niski. Resovia ostatnio zagrała dobre spotkanie z Bełchatowem ,ale zabrakło skuteczności głównie w ostatnich akcjach. Resovia ostatnio wygrała w CEV z Vojvodina w trzech setach. Zwycięstwo na wyjeździe w Kędzierzynie. Zwycięstwo z Vojvodina po czterech setach w meczu wyhazdowym. Zwycięstwo u siebie z Bielskiem w trzech setach. Jak widać forma Resovii jest ,ale znakomita atmosfera w hali w Zawierciu w której duży wpływ ma duża ilość kibiców gospodarczy i przede wszystkim głośny doping plus ostatnia porażka mimo ,że mecz był można powiedzieć wygrany przez Resovie z Skrą.
Jeśli chodzi o Zawiercie zespół świetnie grający przede wszystkim w meczach u siebie. Ostatnio dwa wyjazdowe spotkania przegrane z Jastrzębskim Węglem w trzech setach oraz Treflem w czterech setach. Zwycięstwo z Skrą u siebie niespodziewanie w trzech setach. Porażka z Mistrzem Polski - urwanie seta w Kędzierzynie. Zwycięstwo u siebie z Kielcami w czterech setach. Typ mocno ryzykowny ,ale myślę ,że jest spora szansa na pozytywne rozliczenie. Dla mniej lubiących ryzyko polecam po równie sporym kursie zagrać na zwycięstwo Zawiercia lub handicap +1.5 również po wysokim kursie. Czas odbić się i polecamgrubiej zagrać po kursie 3.25 na Zawiercie czuję zwycięstwo gospodarzy. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
kiel1920 69

kiel1920

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy: Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Crotone- Atalanta
Typ: Atalanta
Kurs: 1,80
Bukmacher: 1xbet

Analiza:
Na razie w typach dnia 3/4 więc lecimy dalej z nadzieją na podtrzymanie formy ???? Dziś wybrałem mecz z ligi Włoskiej pomiędzy Crotona a Atalantą. Crotone zajmuje miejsce 17 z bilansem 5-5-13, Atalana miejsce 7 bilans 10-6-7 jeszcze wspomnę o domowych poczynaniach gospodarzy gdzie notują 3 wygrane 3 remisy i 5 porażek i to jest jeden z dwóch głównych powodów dla którrych gram ten ty a drugi to ostatnia forma Atalanty w meczach wyjazdowych gdzie notują 5 wygranych na 5 rozegranych meczy i to w pokonanym polu pozostawiając Milan i Romę w Serie A oraz Napoli w Pucharze Włoch.
⛔100
 
K 162

kuraso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz
Typ: 1+over1.5 gola
Kurs: 2.00
Bukmacher: forBet
Analiza:

Pogoń Szczecin musi piąć się w górę i wygrywać, by polepszyć swą mizerną pozycję w tabeli. Za sterami trenera Runjaicia w ostatnich dwóch spotkaniach zeszłego roku udało się wygrać. Myślę, że ta passa zostanie utrzymana i Pogoń zacznie marsz w górę tabeli. Sandecja ostatnie spotkań ligowych to 2 remisy i 3 porażki. Bez rewelacji. Ponadto Pogoń pozyskała dwóch ciekawych zawodników ofensywnych - Mortena Rasmussena oraz Adama Buskę. Liczę na zwycięstwo gospodarzy, a w meczu padnie więcej niż jedna bramka.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: counter-strike
Godzina: 00:00
Spotkanie: Torqued - Vega squadron
Typ: zwycięstwo Torqued
Kurs: 3.60
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Przed nami pierwsze spotkanie w drabince przegranych w turnieju cs_summit 2. Amerykańskie Torqued zagra z rosyjskim Vega squadron w formacie BO3.
Kursy na to spotkanie są dla mnie niezrozumiałe. Według mnie w totolotku popełnili jakiś błąd ponieważ u innych polskich bukmacherow możemy zobaczyć kursy są o wiele mniejsze.
Ale do rzeczy. Vega pokazała się bardzo dobrze na majorze ale teraz już trochę spuścili z tonu. W ostatnich swoich meczach wygrali tylko z BIG, które się rozpada. A zanotowali porażki 2:0 z HR i North.
O Torqued mało wiemy poneaz w tym składzie jeszcze nie grali na jakieś europejskie drużyny, tymbadziej drużyny z CIS. Natomiast są to znani zawodnicy z amerykańskich teamów.
Teoretycznie jest to mecz 50/50 ale kursy oraz to, że turniej odbywa się w Californii składnia mnie do pójścia w stronę Torqued. Do tego widać że zawodnicy sporo trenowali ponieważ każdy zawodnik ma zagrane w CS&#39;a około 100h w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Powodzenia
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
L 195

Lewus_88

Użytkownik
Godzina: 13:35
Dyscyplina: Skoki narciarskie
Typ: Wellinger w top 3
Kurs: 1,53
Bukmacher: LVbet
Analiza: Wellinger w PyeongChang wyrósł na lidera reprezentacji Niemiec i jednego z faworytów do złota olimpijskiego na średniej skoczni. Skacze tutaj powtarzalnie i daleko. Według mnie walka o złoto stoczy się między nim a Kamilem Stochem( kurs na Stocha w top 3 jest poniżej 1,5, więc daję typ na Niemca). Kwalifikacje padły łupem Wellingera, w których to wyprzedził Stocha o 1,8 pkt, czyli dokładnie o metr. Wątpię, żeby nagle zaczął gorzej skakać i miał wypaść poza podium. Liczę, że zdobędzie srebro a złoto przypadnie dla polaka rodaka.
✅53
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom