>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.04.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
hangarius 134

hangarius

Użytkownik
Dyscyplina: Esport, Counter Strike, ESL Pro League
Godzina: 17.00
Spotkanie: Space Soldiers - Astralis
Typ: 2
Kurs: 1,63
Bukmacher: LvBet
Analiza :

Na dobry poczatek składy obu drużyn :

Nie będę ukrywał, że drużyny które lekceważyły SS potrafiły przegrac mapkę, ale dziś trzymam kciuki za Astralis żeby się tak nie stało i żeby do spotkania podeszli z zimną głową. Tym którzy nie specjalnie się interesują esportem a zaglądają tu żeby znaleźć garstę informacji od razu mówie - jeden zawodnik może przesądzić o losach meczu. W przypadku Space Soldiers warto zwrócić uwagę na XANTARESA - jeśli Duńczycy skupią się na wyeliminowaniu go na początku rund, powinno pójść gładko. Jest to spotkanie otwierające dzisiejszą &quot;kolejkę&quot; ESL Pro League więc na pewno będzie trochę wiecej emocji i jestem więcej niż pewien że zobaczymy tzw pokaz sztywnych nadgarstków. Dużo pisać na temat meczu nie będę z tego względu, że te drużyny spotykają się po raz pierwszy i kursy u bukmacherów na SS oscylują między 4-6 - czyli mało prawdopodobne aby na którejś mapie spodziewać się niespodzianki, a nie od dziś wiem że analitycy esportowi mają jeszcze więcej danych niż ktokolwiek na tym forum i trafność infobrokerów w zasadzie nie spada poniżej 90%. Spotkanie rozpocznie się na Mirage, druga mapa to &quot;dom&quot; Astralis czyli Inferno. Proponuje kurs 2.10 u nieregulaminowego buka na zwycięstwo Duńczyków w dwumeczu. Wszystkie kursy solo na mecz w granicach 1,50 ( tak w sam raz do kuponu AKO).
PS. Widziałem 7 typów na mecz City - Liverpool.... grzech było nie podać własnego( chociaż tutaj za to nie płacą). Ja to widzę podobnie jak rok temu Barca-PSG . Stawiam dwa kupony na dokładny wynik 3:0 i 3:1 dla City bo kurs 4,5 na awans to za mało, sędziuje Katalończyk(ziomek Pepa) więc może też nie zabraknąć żółtych a i czerwonej kartki. Powodzenia !
✅63
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Eurocup
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lokomotiv Kubań Krasnodar - Darusafaka Dogus
Typ: powyżej 145 pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher: forbet
Analiza:
Na dzisiaj znalazłem taki oto typ. Oba zespoły grają ofensywny basket. Wydaje się że linia 145 pkt zostanie bez problemu złamana. Co za tym przemawia? Statystyka pokazuje że Lokomotiv rzadko przegrywa na swoim parkiecie, czy to w lidze czy w europejskich pucharach. Z ostatnich 10 takich meczy 8 kończyło się zywcięstwem gospodarzy a tylko CSKA oraz Saratov wyjeżdżały z hali Lokomotivu jako zwycięzcy. Również w 8 na 10 spotkaniach została złamana linia pkt. W ostatnich 10 meczach wyjazdowych gości w 7 linia 145 pkt była przekraczana. W pozostałych 3padało mniej punktów niż dzisiejsza linia ale w 2 takich spotkaniach padało równo 145 pkt. Liczę że dzisiaj obie drużyny nie zapomną jak zdobywać punkty i że zobaczymy mocna overowy wynik.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Houston (USA), ziemna
Godz: 22:30
Spotkanie: Ryan Harrison - Miomir Kecmanovic
Typ: 2
Kurs: 2,36
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy w Houston. Kecmanovic do turnieju głównego przedzierał się przez kwalifikacje, gdzie najpierw ograł Amerykanina Mmoha 2-0 (6-1 , 7-6) a następnie Amerykanina Novikova 2-1 (6-4 , 5-7 , 6-3). Teraz znów trafia na reprezentanta gospodarzy Ryana Harrisona i bardzo dziwią mnie tutaj kursy wystawione przez buki. Dla mnie osobiście to Serb jest faworytem i ja bym wystawił kursy na odwrót. Na Cegle dużo bardziej cenią Miomira i myślę, że jest w stanie odprawić kolejnego amerykańskiego tenisistę. Harrison nie grał na cegle od ubiegłorocznego French Open i myślę, że będzie mu brakować ogrania na tej nawierzchni. Ktoś powie ale amerykańskie korty ceglane różnią się od tych europejskich czy pozostałych bo są szybsze. Owszem zgadzam się z tym ale w dalszym ciągu cegła to cegła czy szybsza czy wolniejsza ale cegła. Harrison na tych amerykańskich kortach ceglanych też nic wielkiego nie ugrał. Owszem wygrał turniej w Savannah ale było to w 2013 roku i od tamtej pory nic wielkiego nie pokazuje na tych kortach. Do tego Miomir grał już tutaj 2 mecze w kwalifikacjach więc już poznał te korty a dla Harrisona będzie to pierwsze spotkanie w singlu na cegle od właśnie wspomnianego French Open w tamtym roku. Buki chyba tutaj sugerowały się rankingiem ATP ale nie ma co na to patrzeć, bo Kecmanovic lepiej sobie radzi na cegle od swego dzisiejszego rywala i stawiam na jego zwycięstwo. Odprawił już 2 Amerykanów w kwalifikacjach i myślę, że stać go na ogranie kolejnego. Dla mnie to Serb jest tutaj faworytem i graczem o lepszych umiejętnościach na mączce i stawiam na niego a jak będzie to zobaczymy.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tenis - ATP Marrakech 2018
15:00
Zverev M. - Lorenzi P.
Lorenzi P.
1,77 w 1xbet

Włoch dwa ostatnie sezony miał jedne z najlepszych w karierze. W tym roku zaczął mizernie, żeby nie powiedzieć słabo. Do tego mało grał. Teraz rusza dla niego najważniejsza część sezonu tourne po mączce więc wypadałoby złapać parę punktów. Rok temu otarł się tutaj prawie o półfinał turnieju więc ma o co grać.
Zverev w przeciwieństwie do Pablo znacząco większą część kariery spędził na kortach szybkich, betonowych. Ten rok zaczął również słabo, ale nie ma co się też oszukiwać, Zverev trafiał w tym roku na zawodników z formą, bądź z topu. Czuję w kościach over gemowy, być może 3 sety.
*Mass pick bardzo duże prawdopodobieństwo, że nie wejdzie. Dopiero zobaczyłem to, a nie chce już zmieniać i usuwać.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City - Liverpool
Typ: powyżej 2 bramek, powyżej 4 kartek, powyżej 10 rożnych
Kurs: 2,85
Bukmacher:
iforbet
Analiza:
Witajcie! Typ co do którego ciężko mieć jakiekolwiek wątpliwości. Jest tak oczywisty, że zastanawiam się, która linia będzie na styku, bo każda z osobna wydaje się wchodzić z zamkniętymi oczami. Ale do rzeczy przed nami wielkie widowisko i sporo już zostało powiedziane na ten temat. Jeśli zespoły potraktują ten mecz poważnie to nie ma takiej opcji, żeby nie padły tutaj minimum 3 bramki i nie ma takiej opcji, żeby nie było minimum 4 kartek i nie ma takiej opcji, żeby nie było minimum 11 rzutów rożnych. Co ciekawe kurs na to zdarzenie rano wynosił 3,60, a więc spadek jest grubaśny! Sądzę, że bukmacher zorientował się że linie są zbyt niskie. Jak dla mnie palce lizać. Nic tylko oglądać igrzyska i z przyjemnością patrzeć na statystyki ????
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City - Liverpool
Typ: Manchester City 1-HA - Pierwsza połowa (zwrot przy wygranej jednym golem)
Kurs: 3,05
Bukmacher:
Lvbet
Analiza:
Cała niebieska część Manchesteru wierzy dziś w cudotwórstwo Pepa Guardioli.
manchester City musi zagrać idealny mecz, a co najważniejsze nie mogą stracić gola. W przypadku gdy Liverpool strzeli bramkę, to będziemy mieli pozamiatane. Chociaż nie takie rzeczy się zdarzały w LM (patrz mecz Barca-PSG).
Oba zespoły mogą skupić się na LM nie oglądając się na sytuację w Premier League. Manchester City lada moment zapewni sobie mistrzostwo kraju, a Liverpool miejsce w top 4 i udział w przyszłorocznej LM.
The Citizen mieli ostatni czas ciężki. Po przerwie na reprezentacje pojechali na trudny mecz z Evertonem, który wygrali gładko 3-1. Następnie przyszedł słaby mecz z Liverpoolem w LM i porażka 3-0. Trzy dni później City stanęło przed pierwszą szansą zapewnienia sobie mistrzostwa Anglii . Niestety dla nich przegrali z odwiecznym rywalem United 2-3 i świętowanie trzeba odłożyć.
Liverpool dzięki słabej postawie Chelsea powoli może zacząć świętować zajęcie miejsce w top 4 i skupić się na LM.
The Reds dzisiaj będą kontrować przeciwników. Zdają sobie sprawę, że to Obywatele będą kontrolować grę, a oni będą mogli spokojnie wyprowadzić kilka kontrataków. Wystarczy, że jeden zakończy się sukcesem i City będzie potrzebowało wygrać różnicą 4 goli.
U gospodarzy z większych absencji zapewne zabraknie dzisiaj Danilo. Po stronie Liverpoolu lista jest troszkę dłuższa:
Gomez, Matip, Henderson, Lallana. Wciąż pod znakiem zapytania występ Salaha.
Mam nadzieję, że po pierwszej połowie sprawa awansu będzie wciąż otwarta. 2-0 do przerwy bardzo prawdopodobne.
▶ZWROT
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City - Liverpool
Typ: Manchester City wygra, Liverpool awansuje i powyżej 2 goli
Kurs: 2,00
Bukmacher: forBet
Zakład, który ForBET wystawił na moje życzenie. Prawdopodobnie będzie jeszcze jeden na moje życzenie (City powyżej 8 rożnych i powyżej 6 celnych strzałów) ale jeszcze się nie pojawił.
Na pewno The Cittizers stać na odrobienie tych strat, ale tak jak powiedział wczoraj Pep Guardiola na konferencji prasowe &quot;Jesteśmy w stanie odrobić stratę trzech goli, jednak musimy zagrać mecz idealny&quot; Na pewno stać ich na strzelenie 3-4 goli, ale czy Liverpool pozostanie z zerowym dorobkiem. Szczerze w to wątpię. Jurgen Kloop na pewno nie cofnie swojego zespołu głęboko, aby te tylko się bronił i wybijał piłkę daleko w trybuny. To przeciw takiemu zespołowi jakim jest Manchester City byłoby samobójstwem i znacznie by to ułatwiło sprawę Obywatelom. Liverpool pewnie w pewnym stopniu zagra zachowawczo, nie będzie szedł na tzw. &quot;wymianę&quot;, ale swoje sytuacje na pewno sobie stworzy. Gospodarze jestem przekonany że od pierwszej minuty ruszą bardzo wysoko, zagrają wysokim pressingiem i będą chcieli zamknąć The Reds we własnym polu karnym. Taki stan rzeczy na pewno odpowiadałby Manchesterowi. Ważne będzie pierwsze 15-20 minut meczu. Jeżeli do tego czasu Liverpool zachowa czyste konto , to piłkarze Guardioli zaczną grać bardziej nerwowo i wtedy dużo łatwiej będzie piłkarzom z miasta Beatlesów. Na pewno City jest w stanie wygrać ten mecz i według mnie to zrobi, ale nie sadze, aby Liverpool dał się tutał stłamsić i kompletnie zdominować, a jeżeli uda się strzelić bramkę to raczej zamknie to rywalizację w tej parze, bo wtedy City by musiało wygrać 5:1.
⛔100
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City - Liverpool
Typ: Liverpool liczba rzutów rożnych więcej niż 3,5
Kurs: 2.21
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dlaczego ten typ, a dlatego że jutro Manchester City stoi przed bardzo trudnym zadaniem odrobienia 3 goli z meczu wyjazdowego. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Liverpoolu po bardzo dobrej grze drużyny Kloppa. Zdziwiło mnie że na 4 rożne liverpoolu kurs aż 2,21. Środek pola w Liverpoolu nie prezentuje się dobrze gdyż nie zagra Can i Henderson więc gra będzie się opierała na skrzydłach. Myślę że 4 rożne nabiją w całym meczu, mecz w lidze 3 rożne po wygranej gospodarzy 5-0, lecz dzisiaj to będzie inny mecz. Powodzenia.
⛔100
 
bielik 315

bielik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Kobiety, MS kwalifikacje
Godzina: 20:35
Spotkanie: Szkocja-Polska
Typ: 2 (zwycięstwo Polska)
Kurs: 6
Bukmacher:
Totolotek
Analiza:
Mecz naszych kobiet, które w ramach eliminacji mistrzostw świata jadą do Szkocji. Szkocja jest bardzo mocno faworyzowana, kiedy zauważyłem ten mecz kurs na totolotek wynosił 8.00, teraz w ciągu kilkunastu godzin spadł do 6.00 i ciągle spada, co może być dobrym prognostykiem.
Niski kurs na nasz zespół może wynikać z tego że kilka lat wcześniej dostawały kobiet od Szkotek niezły łomot np. 4:0, ale było to dosyć dawno i od tego czasu nasze zrobiły już postęp. Niestety nieco pechowo zremisowały z Albanią co też obniżyło ich notowania, ten wynik to była w zasadzie sensacja bo kursy na Polskę były 1.01. Czytałem wywiad w którym mówią że czują ogromną chęć rehabilitacji za ten wstydliwy wynik, i mam nadzieję że tak się stanie, bo tylko zwycięstwo przedłuża szanse Polek na awans
Szkotki w ostatnim meczu też przegrały 1:0 ze Szwajcarią, więc może być różnie. Ogólnie stawianie na kobiecą piłkę bywa ryzykowne, bo bywają chimeryczne i miewają czasami gorsze dni jak to kobiety, ale przy kursach bardzo wysokich jak ten to warto spróbować ????
⛔100
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: e-sport CS: GO
Godzina: 17;00
Spotkanie: AGO - pro100
Typ: AGO handicap (-1,5)
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W tym spotkaniu wykorzystuje fakt, że nasza drużyna jest ostatnio w niesamowitej formie. Wygrana w kwalifikacjach do DreamHack Open Tours robi wrażenie. Polacy pokonali między innymi legendy majora - QBF 2:0 (którzy tak naprawdę są tymi legenami w dość zaskakujący sposób) oraz Imperial - ekipę mocną skillowo. Wczoraj natomiast rozegrali kapitalne spotkanie na Tricked, dominując rywala i oddając tylko 10 rund na dwóch mapach.
Przed nimi staje ukraiński zespól pro100, którego naprawdę nie można lekceważyć. Swoje ostatnie mecze co prawda przegrywali, ale było w nich sporo dogrywek, w których o wygranej często decyduje szczęście.
Jednak AGO jest nadal zdeterminowane odnosić dalsze sukcesy i są w stanie wygrać ten mecz 2:0. Mobilizacji na to spotkanie na pewno nie zabraknie, umiejętności indywidualne oraz drużynowe są więc to dobra prognoza na to, aby typ rozliczyć pozytywnie.
✅105
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja Allsvenskan
Godzina 19:00
Spotkanie : Goteborg - Hammarby
Typ : Goteborg strzeli powyżej 1.5 gola
Kurs : 2.10
Bukmacher : Unibet
Widzę że nikt nie ruszył tego spotkania to ja spróbuję , to dopiero sam początek w Szweckiej Allsvenskan i uważam że ten mecz może być ciekawym widowiskiem , obie drużyny na inaugurację sezonu wygrały swoje mecze w stosunku 3:1 , Goteborg w meczu wyjazdowym pokonał Trelleborgs natomiast Hammarby u siebie wygrało z Sirius , ważna informacja dla obu drużyn jest taka iż zwycięzca zasiądzie samodzielnie na fotelu lidera tak więc jest mobilizacja co do tego po obu stronach ,u mnie znowu H2H - z tego możemy wywnioskować że Goteborg podejmując rywala u siebie zazwyczaj wychodzi zwycięsko i te dwa gole potrafi zdobyć a że na inaugurację na wyjeżdzie zdobyli 3 to może u siebie te dwa zdołają umieścić w bramce rywala , zobaczymy !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja Allsvenskan
Godzina 19:00
Spotkanie : Goteborg - Hammarby
Typ : BTTS
Kurs : 1.75
Bukmacher : Expekt
Podobnie jak kolega wyzej zajmie sie analiza spotkania szwedzkiej Allsvenskan gdzie pomiedzy druzynami zostanie rozegrany drugi mecz ligowy tego sezonu. Obie ekipy odnotowaly w pierwszym spotkaniu identyczny rezultat wygrywajac swoje mecze 3:1. Generalnie druzyny sa dosc overowe o czym swiadcza wyniki z poprzedniego sezonu, potrafia strzelac jak i tracic sporo bramek. Na ta chwile mysle, ze Goteborg jest druzyna lepsza aczkolwiek Hammarby na pewno stac na strzelenie bramki, w szczegolnosci licze na Hammada, ktory ostatnio strzelil Hattricka i z pewnoscia ma ochote na kolejne trafienia. Gram ten typ dosc mocno, pozdrawiam i powodzenia.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Manchester City - FC Liverpool
Typ: City i obie strzelą
Kurs:
2,55
Godz: 20:45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Moim zdaniem mecz ćwierćfinałowy będzie już tylko formalnością, Liverpool nie powinien odebrać sobie tej szansy jaką sami sobie dali wygrywając mecz u siebie aż 3:0. Jakakolwiek bramka dla The Reds zagwarantuje już im z pewnością awans i o to powinni powalczyć...
Ciągle napływają zmienne informacje na temat M. Salaha i dalej nie jest wiadomo czy zagra - ja osobiście jestem zdania, że zagra. Jest to tak naprawdę jedyne tak poważne osłabienie (gdyby nie zagrał) po obu stronach w tym meczu.
City dość niespodziewanie przegrali 0:3 z Liverpool a w weekend kolejny raz przegrali tym razem 2:3 z Manchesterem w derbach, prowadząc już 2:0 do przerwy. Widać, że jak się przyciśnie obronę City to ta się gubi jak małe dzieci...
Liverpool ma kim atakować a sam trener J. Klopp nie zrobi takiego błędu, że cofnie drużynę do obrony bo to będzie gwoździem do trumny ale jest to trener z głową na karku i doskonale wie co ma najlepszego w swoim zespole, czyli atak.
Oczywiście City u siebie przy pełnym stadionie będzie chciał dokonać niemożliwe ale czy im się to uda? Ja wątpię.
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City - Liverpool
Typ: over 1,5 bramek w 1 połowie
Kurs: 2.05
Bukmacher: eFortuna
Analiza
Sporo przeróżnych typów na ten mecz i ciężko coś więcej napisać o tym meczu ale wszyscy wiedzą jaką mocą ofensywną dysponuje City, atak atak i jeszcze raz atak od pierwszych minut liczę na odrobinę skuteczności i o bombardowanie bramki Liverpoolu nie wykluczone, że właśnie The Reds coś dorzucą w HT mecz o wszystko Guardiola powiedział, że tutaj nikt nikogo nie będzie motywował każdy wie o co gra liczę na atrakcyjne widowisko. Powodzenia.
⛔100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Goteborg - Hammarby
Typ: powyżej 3.5 bramki
Kurs: 3.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczoraj elegancko Midtjylland odrobiło straty i ostatecznie wygrali ze swoim przeciwnikiem i kurs pięknie wszedł. Dzisiaj przenoszę się do Szwecji, gdzie dzisiaj rozegrany zostanie mecz pomiędzy 9 zespołem poprzedniego sezonu - Hammarby, a 10 zespołem poprzedniego sezonu - Goteborg. Bardzo wyrównane ekipy, dużo już zostało wcześniej przez kolegów opisane. Pierwsze mecze sezonu z identycznymi wynikami, gdzie ograli wysoko swoich rywali, więc przypuszczać można, że ekipy w formie. Jednak wiadomo - to dopiero początek sezonu i wszystko jest nieprzewidywalne. Stawiam jednak dzisiaj na zacięte spotkanie i dużą liczbę bramek. Ostatnie 8 meczów Hammarby, które rozgrywali na wyjeździe kończyły się dużą liczbą bramek, więc można też i na to dzisiaj liczyć - oby ????
⛔100
 
R 614,3K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia League Two
Godzina: 20:45
Spotkanie: Stevenge - Mansfield
Typ: X
Kurs:
3,45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie najbardziej remisowej ekipy w League Two, która w 41 spotkaniach zaliczyła aż 15 remisów. Rywale na tę chwilę w 12 spotkaniach zakończyli mecz remisowo. W meczach H2H nigdy nie zanotowano remisu, a warto wspomnieć, że większość spotkań zakończyła się jednobramkowymi różnicami na korzyść którejś z ekip, więc czas na ten pierwszy remis w meczach między nimi.
Dodatkowo goście aktualnie w serii 4 kolejnych porażek, przed którą mieli z kolei serię 4 kolejnych remisów. Wydaje mi się, że dziś przełamią się i zdobędą punkty, ale biorąc pod uwagę że gospodarze ostatnio w dobrej formie z dwoma kolejnym zwycięstwami, to wspomniana przełamanie będzie miało formę remisu. Na co liczę.
✅245
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Manchester City – Liverpool
Typ: over 1 azjan Liverpool
Kurs: 2.08
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Troszeczkę tego nie rozumiem, może faktycznie City to jest maszyna w tym roku ale ta maszynka na pewno w ostatnim czasie nie pracuje na wysokich biegach. Wiemy co się stało na Anfield 3:0 to nie jest wynik dzieła przypadku po prostu Liverpool zagrał swoje, na niesamowitej intensywności, którą grają przez cały rok i na pewno nie wyglądają na zespół które z tej dynami zrezygnuje. Nie wydaje mi się też by przy tym wyniku Liverpool tutaj będzie się tak naprawdę bronił, może faktycznie wyjdą cofnięci, będą czekać ale jak przejmą piłkę to będą szli jak zwykle na pełnej szybkości z tą piłą pod bramkę City, a to się że gospodarze musza zagrać ryzykownie i odkryć defensywę to pewne co mają do stracenia a nikt mi nie powie że ostatnio ta formacja nie popełnia błędów, ich dużo bo City nie prezentuje tej formy co z początku sezonu po prostu. Nie chce mi się po prostu wierzyć by potrafili atakując zaciekle od początku nie odkrywać przestrzeni, nie ma prawa takich scenariusz się zdarzyć bo Liverpool to przecież nie byle jaka ekipa, która doskonale wygląda w ofensywie w meczach z topowymi ekipami, oczywiście potrafi sporo tracić też w takich meczach ale czy dla nie złą taktyką będzie pójście n wymianę ciosów – no nie. Mam nadzieję że nikt tutaj nie patrzy też na to że City wygrało 5:0 w lidze u siebie ale kto pamięta tamten mecz ten wie że to ekipa z Anfield do momentu czerwonej kartki prowadziła grę a później to już się posypali. To co też moim zdaniem ma znaczenie to trochę te statystyki się odwróciły to Liverpool wydaje mi się od tamtego czasu poszedł formą w górę a City w dół. Tak ważny mecz z Manu też pokazał mnóstwo słabości w szeregach defensywnych gospodarzy przecież mieli wynik, grali u siebie a podstawowa para defensorów się pogubiła przy bardziej intensywnych atakach Manu.
✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Holandia 2 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong PSV - Go Ahead Eagles
Typ: wygrana G.A. Eagles ( zakład bez remisu)
Kurs: 4.90
Bukmacher: forbet
Analiza:
Atakuje ten kurs gdyż moim zdaniem drużyna z Deventer ma spore szanse na zrobienie niespodzianki z młodzieżą z PSV... nie oszukujmy się te młode zespoły często w meczach odpuszczają, powoli zbliża się koniec sezonu , miejsce jest i tak jak na młodzież w tabeli niezłe więc można teraz nieco spuścić z ciśnienia... natomiast dla drużyny Eagles zawsze mecz z drużyną z Ajaxu czy PSV wzbudza dodatkowe siły i motywacje aby pokazać się wśród włodarzy tych wielkich holenderskich klubów. Ostatni mecz obu drużyn zakończył się remisem .. teraz myślę jest duża szansa na dobry wynik dla przyjezdnych tym bardziej , ze ostatnio drużyna Eagles pokonała właśnie na wyjeździe młodzików z Ajaxu 0-2... wtedy kurs na Orły wynosił aż 10.00... dzisiaj jest nieco mniejszy ale i tak jak na zakład bez remisu myślę , że warto za drobne spróbować zaryzykować . Dodam , że bardzo liczę na jednego zawodnika z drużyny gości a konkretniej na Henriksa , który goni króla strzelców jak na razie strzelił 16 bramek i dołożył 7 asyst mam nadzieje , że powiększy swój dorobek właśnie na drużynie z Eindhoven ! Wejdzie? Zostaw reputkę !

Dyscyplina: Piłka Nożna , Holandia 2 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong PSV - Go Ahead Eagles
Typ: wygrana G.A. Eagles ( zakład bez remisu)
Kurs: 4.90
Bukmacher: forbet
Analiza:
Atakuje ten kurs gdyż moim zdaniem drużyna z Deventer ma spore szanse na zrobienie niespodzianki z młodzieżą z PSV... nie oszukujmy się te młode zespoły często w meczach odpuszczają, powoli zbliża się koniec sezonu , miejsce jest i tak jak na młodzież w tabeli niezłe więc można teraz nieco spuścić z ciśnienia... natomiast dla drużyny Eagles zawsze mecz z drużyną z Ajaxu czy PSV wzbudza dodatkowe siły i motywacje aby pokazać się wśród włodarzy tych wielkich holenderskich klubów. Ostatni mecz obu drużyn zakończył się remisem .. teraz myślę jest duża szansa na dobry wynik dla przyjezdnych tym bardziej , ze ostatnio drużyna Eagles pokonała właśnie na wyjeździe młodzików z Ajaxu 0-2... wtedy kurs na Orły wynosił aż 10.00... dzisiaj jest nieco mniejszy ale i tak jak na zakład bez remisu myślę , że warto za drobne spróbować zaryzykować . Dodam , że bardzo liczę na jednego zawodnika z drużyny gości a konkretniej na Henriksa , który goni króla strzelców jak na razie strzelił 16 bramek i dołożył 7 asyst mam nadzieje , że powiększy swój dorobek właśnie na drużynie z Eindhoven ! Wejdzie? Zostaw reputkę !
rzeczywiście sprawdzam składy i bez Hendriksa gra Eagles ale myślę, że i tak warto mimo tego ubytku
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Nottingham – Brentford
Typ: Drużyna ze zdobyczą bramkową Brentford
Kurs: 4.05
Bukmacher: Forbet
Analiza:


Dziś mecz w 2 lidze angielskiej. Drużyna gospodarzy w ostatnich 5-ciu meczach nie strzeliła bramki notując 2 remisy i 3 porażki, widać jakiś problem ze strzelaniem bramek, wprawdzie 4 z 5 meczy grała na wyjeździe. Goście na wyjazdach grają w kratkę ale od 8 potyczek wyjazdowych zanotowali 4 zwycięstwa i 4 porażki przy czym każdy wygrany mecz przegrali do zera i tak samo każdy wygrany mecz wygrali do zera. A dwa ostanie mecze jeden wyjazdowy jeden u siebie wygrali po 1-0. Jeśli mówimy o pozycjach w tabeli to goście mają jeszcze nikłe szanse załapać się na baraże – do 6-tego miejsca barażowego tracą 5 punktów, gospodarze na baraże szans praktycznie nie mają a przewaga nad strefą spadkową wynosi 9 punktów zatem jeszcze kilka punktów dla bezpieczeństwa będą chcieli zdobyć ale moim zdaniem w tym meczu im się nie uda. W meczach bezpośrednich w 3 ostatnich meczach na boisku gospodarzy wygrali goście, ale tylko jeden z tych meczy zakończył się wygraną gości bez stracenia gola. Jak się patrzy na mecze bezpośrednie to lekką przewagę mają goście ale meczy bez straconych bramek jest nie wiele dlatego mój typ ma duży stopień ryzyka.
✅305
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
marcuson 36

marcuson

Użytkownik
Dyscyplina: AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa América Women
Godzina: 21:45
Spotkanie: Kolumbia K - Peru K
Typ: 2
Kurs: 17,57
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:
Witajcie!
Kolejny mecz ode mnie, tym razem stawiam na futbol kobiecy gdzie nic nie jest pewne, a kazdy mecz jest nieobliczalny.
Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi druzynami zakonczylo się pozytywnie dla gospodarzy, piłkarkom udało się wygrać 1:0, lecz ostatnie spotkania przekonują mnie do tego, aby uwierzyć w druzyne gosci.
Kolumbia w damskiej postaci nie ma się za dobrze, a poziom gry u kobiet w Copa America Women jest bardzo zbliżony.
Duzo osób by powiedziało, że to na prawdę wariackie posunięcie ale ten mecz może się skonczyc pozytywnie dla przyjezdnych kobiet z Peru, i nie zdziwie się jak wywiozą tutaj wygraną.
Na wyjazdach Peru nie radzi sobie dobrze, ale myślę, że dzis się przełamie i wygra ????

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom