>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.05.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
D 46

dawidwk

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna/ Szwajcaria super league
Godzina : 16:00
Spotkanie : Lugano vs Lausanne
Typ : 2 remis nie ma zakładu
Kurs : 3.60
Bukmacher : fortuna
Analiza:
Wczorajszy typ o kursie 4 wszedl elegancko, na dzisiaj nie ma tak dobrej oferty jak wczoraj ale jeden mecz wart uwagi udało się znaleźć.
Zagrałem tutaj na drużyne gości poniewaz zajmują oni ostatnie miejsce w tabeli i klasyfikuja się do spadku. Do drużyny nad nimi która ma aktualnie bezpieczną pozycję traca 6pkt ale mają rozegrany jeden mecz mniej a wygrywając ten mecz będą tracić wtedy tylko jeden punkt a do konca zostały jeszcze trzy mecze.
Gospodarze zajmują 8 miejsce i są 6 pkt nad miejscem spadkowym na którym obecnie znajduje się ich dzisiejszy rywal z którym przegrali w kwietniu na wyjezdzie 2:1. Dodam że Lausanne od 55 minuty grali w dziesiątkę a mimo to zdobyli zwycięska bramke a też bukmacher nie uznawał ich za faworytów. Patrząc na oststnje mecze tych drużyn to gospodarze prezentuja się troche lepiej ale Lausanne na dzisiejszy mecz wyjdą zmotywowani na 120% bo musza wygrać ten mecz, musza się w koncu przełamać , kiedy jak nie w takim momencie sezonu i to z drużyną z ktora potrafią wygrywać ? Moga też podzielić się punktami ale wtedy mamy zwrot.
⛔ 100
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, Madryt Masters
Godzina: 14:00
Spotkanie: Denis Shapovalov - Milos Raonic
Typ: Raonic wygra pierwszego seta
Kurs: 1.44
Bukmacher: Unibet
Analiza:

O mojej wtorkowej wtopie zadecydowal jeden break gem Raonica na Dimitrowa. Obserwowalem ten pojedynek jak rowniez mecz Shapovalova z Paire. Wyglada na to ze teraz zobaczymy w akcji dwoch zawodnikow bazujacych glownie na serwisie. Szczegolnie Raonic inwestuje w sile fizyczna, On w dluzszej wymianie zazwyczaj posyla pilke w aut. Dlatego z Bulgarem nie bawil sie w polsrodki, 0 drop shotow przez 3 sety, i pelna koncentracja. Dzieki temu w zdecydowanej wiekszosci przypadkow wybieral dobry moment aby doskoczyc do siatki. Rzadziej stosowal mocny return ale tutaj decyzje rowniez podejmowal slusznie poniewaz te pilki zawsze przynajmniej wpadaly w pole. Shapovalov zainkasowal 8 asow od Paire i prawdopodobnie przegralby to spotkanie gdyby Francuz nie probowal popisywac sie technicznymi zagraniami przez co sprezentowal Kanadyjczykowi mnostwo punktow. Mam nadzieje ze Raonic zastosuje na rodaka ta sama taktyke co w meczu z Dimitrowem gdyz nalezy wykorzystac slabosc Shapovalova w odbieraniu poteznego serwisu. Ten ostatni jest impulsywnym, zywo reagujacym na przebieg gry zawodnikiem. Jesli cos pojdzie nie po jego mysli moze chwilowo utracic koncentracje. Raonic natomiast nie wygladal ani przez moment na zdenerwowanego nawet kiedy Dimitrow wygrywal drugiego seta. Wymedrkowalem sobie ze to bedzie ten jezyczek u wagi.
W miare uplywu czasu latwosc wygrywania gemow wlasnym serwisem lekko u niego spada u Raonica dlatego sadze ze wlasnie w pierwszym secie jest najwieksza szansa na powodzenie.
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia , 1 liga
Godzina: 14:30
Spotkanie: Anderlecht - Liege
Typ: Anderlecht wygra i powyżej 2.5 bramki w meczu
Kurs: 2.70
Bukmacher: forbet
Analiza:
Wczoraj nie dawałem tego typu ale pograłem belgijską Lokeren i 2.5 w meczu i pięknie siadło. 3.65... dzisiaj licze na podobny przebieg wydarzeń... obie drużyny mają na pewno sporo ochoty do gry co pokazują ostatnie wyniki... pozwoliłem sobie ostatnio oglądać mecz Anderlechtu z Charleroi i naprawdę Morioka gra bajeczne piły i asysty...Liege to również klub z dużymi ambicjami jednak myślę , że nie mają tak wyróżniających się gwiazd jak Anderlecht.. bardzo liczę w tym meczu na Teodorczyka , że swoją siłą fizyczną poustawia obronę przeciwników.. a jest ona dosyć młoda bo obaj stoperzy Liege to zaledwie 24 latkowie... najbardziej obawiam się Canceli - Gonzaleza.. który miał przejść do Legii ale zabawił w Liege i naprawdę robi ogromny progres dla tej drużyny.. tutaj mogą mieć z nim obrońcy Anderlechtu problem... ja jednak myślę , że atut swoje boiska i to , że Anderlecht zbliża się do miejsca gwarantującego mistrzostwo postawi wszystko na swoją szalę i wygra... przy tym zobaczymy kilka brameczek... Wejdzie? Zostaw reputkę !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Dart - Premier League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Michael van Gerwen - Gary Anderson
Typ: Gary Anderson (handicap +2.5 legów)
Kurs: 1.99
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Niestety będzie to już przedostatni wieczór z Premier League z popularnymi rzutkami i mamy prawie wszystko już wyjaśnione, kto za tydzień w Londyńskiej hali O2 powalczy o tytuł i wielkie pieniądze. Pewnym swego jest Holender MVG, sensacyjny jak dla mnie Michael Smith, do tego Mistrz Świata Rob Cross oraz najprawdopodobniej Szkocki Gary Anderson. Teoretycznie może on jeszcze spaść z czwartej pozycji, ale jest kilka warunków, które wydają się niewykonalne. Głównie w przypadku wygranej Daryla Gurney&#39;a z Peterem Wright 7:0 - Anderson musiałby zdobyć w swoim meczu zaledwie dwa legi. Zawodnicy zawitają do Szkocji do Aberdeen, więc Petera Wrighta u siebie będzie bardzo ciężko pokonać. Jednak jeśli zdobędzie z Darylem także dwa legi - wprowadzi swojego rodaka do play-offów. Ja sam gram czystą wygraną Garego, który u siebie może odpalić. Poza tym MVG ma zapewnioną pierwszą lokatę, więc może wdać się także lekkie rozluźnienie. Uważam, że sam mecz będzie bardzo wyrównany i będziemy oglądać maksymalną ilość legów. Nasz typ wejdzie nawet w przypadku przegranej 7:5 Andersona. Obaj są na pierwszej i drugiej pozycji pod względem średniej na trzech lotkach w całych zawodach. MVG ma jednak 103, a Gary 99. Zawodnicy mają także bardzo podobną ilość zdobytych maxów - Holender 55, Szkot 53. Procent na checkoucie, który dla mnie jest najważniejszą statystyką też bardzo wyrównany. 46% : 43%. Powodzenia!
✅99
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia
Godzina : 20:00
Spotkanie : Almere City : Roda K
Typ : over 4.5 gola
Kurs : 3.45
Bukmacher Fortuna
Klęska za klęską ale próbujemy dalej , w Holandii nadszedł czas na mecze barażowe i jak widać do tej pory to ostrego strzelania nie brakuje i pada over za overem to próbuję nw mecz Almere z Rodą , dla Rody mecz o pozostanie w Eredivisie no i oczywiście dla gospodarzy o awans do najwyższej ligi i powinno być ciekawie , gospodarze w sezonie zasadniczym u siebie grali całkiem całkiem 11-4-4 i br 41:30 , aby dostać się do pófinału tych baraży musieli rozegrać mecz z Maastricht i w dwumeczu wyniki u siebie 3:2 i wyjazd wygrana 3:1 tak więc forma strzelecka dopisuje , Roda no cóż w sezonie zasadniczym wyjazdy nie wspomina najlepiej 4-2-11 i br 21:35 tak więc dziś trzeba niestety wspiąć się na wyzyny swoich możliwości i zrobić dobry wynik a do tego trzeba goli stąd liczę że możemy się spodziewać bramki za bramkę ale wiadomo boisku wszystko zweryfikuje , zobaczymy !
⛔100
 
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Słowenia, Prva liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Triglav - Celje
Typ: Celje
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
MŚ za pasem, więc i powoli kończą granie na Słowenii. Cztery rundy do końca, choć w zasadzie sezon dla gości zakończył się już dawno. Puchary im nie grożą, widmo spadku już dawno zażegnane. Nie zmienia to faktu, że potrafią urwać punkty także tym wyżej w tabeli (ostatnia wygrana z 3cim w tabeli Domzale 2x1 czy urwanie punktu liderowi z Lubljany - 1x1). Gospodarze to czerwona latarnia ligi, aktualnie tracący 3 oczka do miejsca barażowego w walce o utrzymanie. Do miejsca gwarantującego bezpośrednie utrzymanie, strata wynosi już 8 oczek, a przy obecnej formie, lub po prostu jej braku, może chyba zapomnieć o takim rozwiązaniu. Nie mniej jednak gospodarzy interesują tylko 3 oczka w każdym kolejnym meczu, bo jeszcze na coś liczyć. Moim zdaniem jednak, skoro kogoś trzeba spuścić, nie mają już czego szukać. W tym sezonie, raz tylko urwali remis Celje, na początku sezonu, potem dwa razy przegrywali. Dziś ponownie 3 oczka pojadą do Celje.
⛔ 100
 
afcman 18

afcman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, Puchar
Godzina: 19:00
Spotkanie: Gaz Metan - AFC Hermannstad

Typ: Awans - Gaz Metan
Kurs: 2.85

Bukmacher: forBet
Analiza: Gospodarz znajduje się w pierwszej lidze, natomiast jego przeciwnik gra piętro niżej w rozgrywkach ligowych. W pierwszym meczu wygrał 1 - 0 Hermannstad, ale już od 8 minuty Gaz Metan musieli radzić sobie w 10, co nie przeszkodziło im atakować, mieli kilka strzałów, więcej rożnych i wyższe posiadanie piłki. Wydaje mi się, że na swoim boisku Gaz Metan może pokazać wyższość nad niżej notowanym przeciwnikiem tym razem grając 11 na 11 i w ostateczności awansować do finału. Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Chorwacja
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Rudes - Slaven Belupo
Typ: 1
Kurs:2,49
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam,
przedstawię kilka powodów którymi się kieruję:
-forma &quot;u siebie&quot; (ostatnie 5 spotkań ligowych) - Rudes 4-0-1 bramki 11-7 , w tym winy z Rijeka 4:2, Osijek 1:0, Hajduk 2:1 (a więc drużyny z pierwszej czwórki)
-forma &quot;na wyjeździe &quot; (ostatnie 5 spotkań ligowych) - Slaven 1-0-4 , bramki 6-12 ,w tym win z ostatnią Cibalią 1:3 oraz porażki między innymi z Osijek 3:0 oraz z przedostatnią Istrą 2:1 .
Mecz oczywiście nie jest żadnym pewniakiem, jednak sportowo (argumenty wyżej) wydaję mi się ,że gospodarze są w stanie zwyciężyć, tym bardziej,że w H2H jeszcze im się to nie udało ;)
Pozdrawiam.
✅149
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Francja
Godzina: 20:45
Spotkanie: Toulouse - Montpellier
Typ: Powyżej 59,5
Kurs: 1,84
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu. Niestety wczorajszy dzień mocno rozczarował, a rezultaty nawet cieżko skomentować. Jednak jestem dobrej myśli, w dniu dzisiejszym zdecydowałem się na piłkę ręczna. Pojedynek pomiędzy dwiema mocno ofensywnie nastawionymi zespołami Toulouse i Montpellier. Sytuacja w lidze francuskiej również przedstawia się niezwykle interesująco, gospodarze z dorobkiem dwudziestu jeden punktów zajmują ósme miejsce, a obecnie Montpellier plasuję się na drugim miejscu po wczorajszym zwycięstwie PSG, które zrównało się z nimi punktami, a wyprzedza lepszym bilansem. Spotkanie będzie rozgrywane na gorącym terenie w Toulouse, która bardzo dobrze radzi sobie na własnym parkiecie i jest zespołem niewygodnym, który potrafi wygrać z każdym, dlatego na pewno ten mecz nie będzie spacerkiem dla zespołu Montpellier. Moja propozycja jest skierowana w stronę bramek gdyż jedni jak i drudzy lubią podkręcać tempo gry i zwykle końcowe wyniki z ich udziałem są obfite. W ostatnich ośmiu meczach z udziałem Toulouse wyniki nie były poniżej 58,5 bramki co jest bardzo dobrym prognostykiem. Podam rezultaty tych spotkań: z Istres 30:31, kolejno wysoki over z PSG 40:30, któremu Montpellier nie odstaje, domowe spotkanie z St.Raphael 34:29, następnie kolejna francuska potęga ligi Nantes 32:28, z Aix 29:30, 32:33 Chambery oraz ostatni mecz ponownie z PSG 38:30. Jak widać z czołówką ligi zwykle padają wyniki mocno overowe, dlatego spodziewam się podobnych wyników co z paryżanami, gdyż potencjałem Montpellier daleko od nich nie odbiega. Fajnym alternatywnym zagraniem będą pozostałe linie wystawione przez Fortunę, wraz z najwyższą +62,5 po kursie 2,85.
✅84
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:15
Spotkanie: Czechy - Rosja
Typ: Rosja i powyżej 5,5
Kurs:
3,05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami najciekawsze spotkanie dzisiejszego dnia. Rosja - jeden z głównych faworytów do wygrania całych Mistrzostw podejmuje zawsze groźnych Czechów...
Rosja rozpoczęła mocno ten turniej, póki co nie stracili jeszcze bramki a strzelili ich już aż 20 - z Francją 7:0, z Austrią 7:0 i z Białorusią 6:0 natomiast Czesi mieli mocniejszych przeciwników ale i wyniki gorsze. Zwycięstwo po dogrywce ze Słowacją 3:2, porażka ze Szwecją 2:3 i zwycięstwo po karnych ze Szwajcarią 5:4.
Sporo osób mówi, że Czesi nie grają najlepiej na tym turnieju i ja się z tym zgadzam natomiast Rosja gra swój hokej... Są niemiłosiernie skuteczni i mocni w obronie...
Czwartego meczu już raczej nie powinni zakończyć na 0 z tyłu ale i swoje pewnie strzelą bo mimo wszystko obrona Czeska nie jest najlepsza co pokazują wyniki 2,3 i 4 bramki stracone.
Stawiam w tym spotkaniu na zwycięstwo Rosjan ale i także powyżej 5,5 bramek - czuję, że obejrzymy sporą ilość bramek w tym spotkaniu.
⛔100
 
pukon 944,9K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - DBL Holandia
Godzina: 19.30
Spotkanie: Leiden - Zwolle
Typ: Zwolle (włącznie z dogrywką)
Kurs: 2.15
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Półfinał fazy play off holenderskiej ligi DBL i drugi mecz pomiędzy ekipą Leiden a drużyną Zwolle. Pierwszy mecz wygrany przez Leiden 81-79, rywalizacja toczy się do czterech wygranych. Leiden rundę zasadniczą zakończyli na trzeciej pozycji w tabeli, ćwierćfinał fazy play off to wygrana 2-1 z Leeuwarden, Zwolle po rundzie zasadniczej zajęli drugie miejsce, play offy rozpoczęli dopiero od półfinału (dwie pierwsze drużyny są rozstawione). Wydaje się, że to drużyna Zwolle, pomimo porażki w pierwszym meczu, powinna być tutaj uważana za mocniejszego kandydata do awansu wielkiego finału. Już od trzech sezonów zdobywają wicemistrzostwo kraju, ulegając tylko Groningen, które jest obecnie poza zasięgiem pozostałych zespołów i ta kadra, po raz kolejny wygląda jednak mocniej personalnie od dzisiejszych rywali. Pierwszy mecz im nie wyszedł, ale tutaj chyba trzeba wziąć pod uwagę, że byli z racji rozstawienia, siedemnaście dni bez gry, takie wybicie z rytmu meczowego, nie może być korzystne. Tutaj już powinno być lepiej w tym aspekcie, złapali po prostu pewnie lepsze czucie piłki po tym spotkaniu. Druga rzecz to bardzo wąska rotacja Leiden, grają w tych play off tylko na siedmiu graczy, a to już piąty mecz, więc to ewentualne zmęczenie może w końcu odbić się na dyspozycji. W poprzednim sezonie, też spotkali się na tym poziomie i podobnie jak teraz, pierwszy mecz Zwolle na własnym parkiecie przegrali (82-88), kolejny już był wygrany (92-81), więc może tutaj, jako taka zależność, może być podobnie, mocno na to liczę. Zresztą na pewno zdają sobie sprawę, że przy kolejnej porażce, mogą sobie za bardzo skomplikować sytuację w tym półfinale, ale przede wszystkim pozwolą rywalom realnie myśleć o ich wyeliminowaniu przy kolejnym słabszym meczu.
⛔100
 
makaveli23 118,7K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna Primera B Metropolitana
Godzina: 20:35
Spotkanie: UAI Urquiza - Estudiantes
Typ: X
Kurs: 2.95
Bukmacher: unibet
Analiza:

Na pierwszy rzut oka mamy tu bardzo underowy mecz i myslalem nad under 2.5 ale kursy jak na taki typ sa bardzo niskie bo nawet mniej niz 1.4, wiec nie ma sensu nawet o tym myslec. Tak więc najlepszym rozwiazaniem bedzie tutaj remis po jeszcze nie tak znizonym kursie jaki daje unibet czyli 2.95 bo gdzie indziej napewno takiego nie dostaniemy. Urquiza u siebie bardzo remisowo underowo w ostatnich 5 meczach (0-4-1) i bardzo dobrze sie to zapowiada jak na pierwszy mecz w Play Off. Estudiantes na wyjazdach ma bardziej zrozniocwane wyniki ale w poprzedniej kolejce jakie grali mecz na wyjeździe
(jakis additional match finał)tez zremisowali i to 0-0 ( w dogrywce 0-1 L). Ponadto dwa ostatnie mecze w histori h2h to remisy 0-0, nie ryzykując X/X stawiam na czysty remis.
⛔100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna , Gibraltar
Godzina : 20:30
Spotkanie : St.Josephs vs Europa FC
Typ : under 2,5 goli
Kurs : 2,01
Bukmacher : 1xbet
Analiza :
Mecz dwoch bardzo dobrych zespolow ligi gibraltarskiej.
Obie druzyny maja dobre ofensywy , ale defensywy sa rowniez na wysokim poziomie .
Mecz dla obu ekip jest wazny.Europa jest 2 w tabeli .
Obie zespoly powinny grac rozwaznie.
⛔100
 
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Dyscyplina : Greyhounds - wyscigi psow
Godzina : 21:54 czas PL, 20:54 czas UK
Spotkanie : Hove, Open Race - 695m
Typ : 3. Minnies Highway wygra lub zajmie 2 miejsce
Kurs : 1 miejsce - 4.75, 2 - miejsce 1.25
Bukmacher : Totolotek *(totoracing)
Analiza : Uwaga! Jest to zaklad each/way (to be placed). Oznacza to, ze pies moze odpowiednio wygrac lub zajac 2 pozycje po roznych kursach. Opcja E/W przy zakladzie.
Normalnie staram sie nie grac Open Race, gdyz psy sa posciagne z innych torow czesto bez historii biegow na danym torze. Dzis jednak jest nieco inaczej, gdyz z kazdy z tych psow odbyl przynajmniej 2-3 biegi kwalifikacyjne na danym dytansie, przez co latwiej zrobic analize. W dniu dzisiejszym wywindowany przez bukow faworyt z toru 6. Clares Kyletaun jest po kursie... 1.57! Coz, jest to final i swietnie sobie poradzil w eliminacjach z czasami 41.11 i 41.28, wygrywajac oba biegi. Ma bardzo dobre starty, nie ma zagrozenia z toru 5 przez Rubys Rascal z najlepszym czasem 41.62 i z wolnymi startami raczej nie ma szans. Tor 4 to non-runner, klatka pozostaje wolna wiec nadarza sie okazja ku memu faworytowi - 3. Minnies Highway. Pokazal, ze potrafi oddac dobry maraton w Hove konczac z czasem 41.53. Jest zdecydowanie najszybszy na startach co daje przewage do polowy biegu na kazdym luku wg mnie. Nie ma co ukrywac, ze Clares potrafi pobiec pol sekundy lepiej, lecz to jest final, a Minnies Highway moze to wykorzystac. Z toru 1. Bangor Ella z czasem 41.56 rowniez moze byc zagrozeniem, choc Minnies Highway ja przyblokuje na starcie. Pies z toru 2. Russelena Regge raczej bez szans nawet na medal. Podsumowujac jest kolejna grajac czarnego konia. Z obecnymi kursami nie ma sensu grac faworyta, a Minnies wg mnie stanowi najweksze zagrozenie w tym wyscigu by zrobic niespodzianke. Na wszelki wypadek zagralem typ each/way, gdyz przy zadnych kolizjach bedzie to pies numer 2 w tym wyscigu. Czy bedzie niespodzianka? Ciezko powiedziec, choc Ci 100% faworyci na zakladach lay robia furore. Ja stawiam back na Minnies Delight z podporka. Powodzenia.
⛔100
Nieregulaminowy typ
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom