>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.06.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - eliminacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kazachstan - Dania
Typ: Kazachstan lub remis
Kurs: 2.9
Bukmacher: unibet
Analiza:
O co chodzi z tymi kursami? 1.4 na Duńczyków, którzy grają na niesamowicie trudnej ziemi w Almatach? Dania w swojej kadrze poza Eriksenem oraz Dolbergiem tak naprawdę nie ma żadnych wartościowych nazwisk. Wyżej wymienieni zawodnicy mają za sobą niesamowite ale długie sezony. Obaj są profesjonalnymi piłkarzami, więc pewnie są w 100% przygotowani do spotkania jednak trudy sezonu mogą wyjść właśnie w dzisiejszym meczu. Kazachowie to żadni wirtuozi futbolu, a rzemieślnicy, którzy walczą na każdym metrze kwadratowym boiska. Spójrzmy w ostatnie mecze, gdzie ekipa ze Skandynawii swój ostatni mecz wyjazdowy wygrała w 2014 roku. Od tego czasu mają oni bilans 0-3-6. Za to ekipa gospodarzy u siebie solidna co udowodniła chociażby w meczu z Polską wracając z 0-2. Warto wspomnieć, że w tych eliminacjach Kazachowie nie przegrali u siebie, remisując dwukrotnie w dwóch spotkaniach. Żaden ze mnie spec od pogody jednak temperatura w Almatach ma dziś oscylować w okolicach 30 stopni oraz 32% wilgotności powietrza. W reprezentacji gospodarzy większość zawodników gra nacodzień w Kazachstanie, więc są przyzwyczajeni do takich warunków pogodowych. Nie mam pojęcia jak to jest z Duńczykami, którzy raczej są przyzwyczajeni 15-20 stopni oraz wilgotności powietrza w okolicach 70%. Nie uważam Kazachów za faworytów jednak widzę w nich dzisiaj spore value.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
frederer 104

frederer

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - French Open
Godzina: 15:00
Spotkanie: Ostapenko - Halep
Typ: Halep wygra pierwszego seta
Kurs: 1,42
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Halep jest zdecydowaną faworytką, jeśli wygra będzie nr 1 na świecie. Już raz była w finale RG. 19 letnia Ostapenko rewelacja turnieju, już 3x przegrywała pierwszego seta a mimo to przechodziła dalej. Doświadczona Halep powinna odjechać w pierwszym secie zanim młoda Łotyszka się rozegra. Halep pokazała też niesamowitą waleczność i obronę w meczu z Pliskovą - Ostapenko będzie miałą więcej okazji by popełnić błąd.
Więcej atutów po stronie Halep + wyraźnie widoczna prawidłowość w postaci przegrywanych pierwszych setów przez Ostapenko
✅42
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna El MS
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kazachstan - Dania
Typ: Kazachstan strzeli gola
Kurs: 2.06
Bukmacher: unibet

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dzisiaj kolejny dzień El. MŚ w Rosji i dla nas to bardzo ważny dzień bo gra &quot;polska&quot; grupa. Ja do betowania wybrałem spotkanie pomiędzy Kazachstanem , a Danią. Dziwią mnie bardzo wysokie kursy na ekipę gospodarzy. Kazachstan fakt, że zajmuję ost miejsce z dorobkiem dwóch punktów ale warto zauważyć , że na swoim sztucznym terenie potrafią zrobić sporo krzywdy dla rywala o czym Polska się przekonała na początku eliminacji. Dania musi tutaj wygrać aby nie tracić dystansu do Rumuni więc będa cisnąć mega. Moim zdaniem warto tutaj pograć na bramkę kazachów . Moim zdaniem ekipa gospodarze właduję jakoś bramkę bo zdecydowanie stać ich na to. Kazachstan strzelił do tej pory trzy bramki. Dwie Polsce i jedną Danii na ich terenie gdzie ulegli 1-4. Dzisiaj moim zdaniem będzie wynik 1-1 bądź 1-2 ale kurs na bramkę Kazachstanu zdecydowanie zawyżony i można śmiało go pograć. Życzę powodzenia.
✅106
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Eliminacje MŚ, grupa F
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Szkocja - Anglia
Typ: over 2.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: unibet
Analiza:
Ten mecz to poniekąd trochę taka niewiadoma, jedno jest pewne walki będzie mnóstwo, gospodarze słabo wyglądają w defensywie a przyjezdni dziś zdecydowanie mocniejsi w ataku niż w pierwszym meczu kiedy to wygrali pewnie 3:0 – mam tu na myśli powrót Kane, który w końcówce w klubie był w wybitnej formie podobnie jak jego partner Delli Alli. Ekipa Southgate zresztą zdecydowanie poprawiła się w aspektach ofensywnych, potrafią lepiej, szybciej kreować sytuację. Nie stracili jeszcze bramki ale nie mieli tak naprawdę z kim odkąd dowodzi nowy trener mam tu na myśli gry o punkty, to będzie test tez ze względu że to pierwszy poważny wyjazd. Szkoci doskonale zdają sobie sprawę z wagi tego meczu, będę musieli być uważni w defensywie ale nie skupi się przed własną publicznością na bronieniu bo musza gonić rywali, no i w pamięci mają to 3:0 z pierwszego meczu a pokazali w poprzednich eliminacjach do EURO że u siebie strzelać potrafią sporo (z Polską i Niemcami po dwie bramki). Mnie też osobiście kadrowo Anglia w defensywie nie przekonuje, brakuje mi tam w środku pola takiego typowego gościa do odbierania piłek, jest Dier ale to nie jest jeszcze ten poziom, brak Hendersona czyli idealnego walczaka do takiego spotkania dodatkowo zimniejsza pole manewru trener w zabezpieczeniu środka pola w aspektach defensywnych. W takim meczu Anglia nie będzie spuszczała tonu, będą szukali bramek tym bardziej jak wspomniałem strzelanie bramek przeciwko Szkotom to nie jest ostatnio duży problem co Anglicy pokazali w trzech ostatnich bezpośrednich starciach strzelając zawsze trzy bramki.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Bol, Chorwacja
Godzina: 12:30
Spotkanie: Cadantu - M. Minella
Typ: 2-0 w setach wygra Cadantu
Kurs: 3.60
Buk: Unibet
Analiza:
. Dziwi mnie ruch kursów, tj spadki na Mandy Minelle. Po mojemu będzie to szybkie . Mandy Minella już mnie irytuje od wielu lat. Na szybkich halach odwala takie numery i gra tylko siatka-siatka. Pod względem kordynacji przypomina już Ivo Karlovica. Kiedys się chyba zakochałem w jej siłowym tenisie, ale teraz to mnie na wymioty bierze i zawsze celuje przeciwko jej. Te spadki na nią sa związane chyba z jej poprzednim zwycięstwem na tym turnieju, ale to byla kompletna amatorka! Tutaj gram na Cadantu... ponieważ widziałem jej ostatni mecz na RG. Uważałem ze ona nie umie grać na cegle, a pokazała dobry tenis na wysokim poziomie. Ona na tle Minelli ma 200% więcej talentu. Gra w punkt i jest bardzo sprawna , a serwisowo czy siłą uderzenia nie ustępuje, więc należy to pobrać i się nie zastanawiać. Aha chciałem skorzystać z okazji i pozdrowić moich fanów, dziękuję za podziękowania za trafne typy na PW, jesteście kochani! Pozdro dla kumatych....
✅260
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -MŚ Kwalifikacje
Spotkanie: Norwegia-Czechy
Typ: Czechy
Kurs: 2,7
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam wszystkich. Na dzisiaj wybrałem spotkanie w Europie pomiędzy Norwegią i Czechami w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. Nie będę się jakoś rozpisywał na temat tego meczu.. pierwszy argument który przemawia na korzyść Czechów to fakt, że potrzebują oni 3 punktów aby wskoczyć na 2 miejsce w tabeli i zbliżyć się do Irlandii Północnej, która dzisiaj zmierzy się na wyjeździe z Azerbejdżanem. Ostatnie 5 meczów gości to 3 zwycięstwa, 1 remis oraz 1 porażka. Gospodarze natomiast przegrali 4 mecze i wygrali z San Marino 4-1.. Sama utrata bramki z tym zespołem wiele wyjaśnia.. Drużyna ze Skandynawii jest w bardzo słabej formie. W ostatnim pojedynku pomiędzy tymi drużynami padł wynik 2-1 na korzyść Czechów. Nasi sąsiedzi mają naprawdę ciekawą drużynę, która dzisiaj mam nadzieję zgarnie 3 punkty.
Powodzenia typerzy!
Jeśli spodobał Ci się mój typ, albo pomogłem Ci zarobić to daj &quot;dzięki&quot;.

⛔100
 
M 16

mazy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - eliminacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Azerbejdżan - Irlandia PŁN.
Typ: Irlandia PŁN
Kurs: 2.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wczoraj to co zrobili Węgrzy to na to nawet nie ma słów. Przegrać z Kelnerami, którzy wygrali dopiero drugie spotkanie w swojej historii od 2004 roku. Tyle pieniędzy do wyjęcia i mecz na podbicie ale nic, dzisiaj są nowe mecze i z jednym całkiem fajnym tutaj do was przychodzę. Azerbejdżan od zawsze był uważany za drużynę pokroju Malty, Andory czy San Marino. Od jakiegoś czasu ich piłka zaczyna wyglądać przyzwoicie. Mają swoją ligę całkiem niezłą ponieważ kluby takie jak Karabach czy Gabala to drużyny które mogliśmy zobaczyć już w Europejskich Pucharach czyli jak widać mają kim grać. Czuję, że szczelna obrona Irlandczyków może w końcu nie wytrzymać i stracą bramkę. Grają u siebie co może mieć też wpływ na to, że bardziej uwierzą w siebie i w zwycięstwo. Przechodząc do Irlandii ... W listopadzie wygrali z Azerami aż 4:0 zajmują bardzo dobre gwarantujące grę w Barażach drugie miejsce. O drugie miejsce walczą też Czechy oraz Azerbejdżan ale to będzie ogromna sensacja gdy Azerowie zajmą drugie miejsce w grupie i jeszcze awansują do turnieju. Wątpię żeby tak się stało więc skupiam tu się na Czechach, które tracą tylko 2 punkty do Irlandii. Irlandia wie, że Czesi grają ze słabiutką Norwegią i gdy oni stracą punkty w Azerbejdżanie ich droga do turnieju może się zakończyć. Myślę, że tak się nie stanie i Irlandia jak i Czesi wygrają swoje mecze a ostateczna bitwa o drugie miejsce będzie w spotkaniu pomiędzy dwoma tymi zespołami. Pozdrawiam i życzę niektórym odkucia się po wczorajszej żenadzie Węgrów.
✅140
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport League of legends, NA LCS
Godzina: 21:00
Spotkanie: Dignitas - TSM
Typ: Tsm -1,5
Kurs: 2,20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nie wiem skąd takie kursy, ale aż szkoda nie podzielić się taką okazją. TSM to drużyna Top1 imo NA LCS, a ten falstart na początku sezonu tylko podniósł nam troche kursy na nich. Dignitas wygrało ze słabym Flyquest oraz z Envyus tracąć przy tym jedną mape. Kurs na to zdarzenie to promocja. Każdy zawodnik jest klase wyżej co najmniej w TSM. Teamplay mają zdecydowanie lepszy a aktualna meta bardzo pasuje drużynie TSM. Dobrze się w niej czują, a to jest moim zdaniem bardzo istotne. Początek sezonu trzeba zaliczyć jak najlepszy, bo konkurencja nie śpi. C9 na pewno powalczy troche o top1 i taka porażka na starcie TSM&#39;u jest im bardzo na rękę. TSM wie, ze nie moze pozwolic sobie znowu na taki błąd. Nie ma co porównywać wynikow z tabel, bo split dopiero się zaczął. Polecam
⛔100
 
B 242

bordo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Narodów Afryki Kwalifikacje
Spotkanie: Tanzania - Lesotho
Typ: Tanzania
Kurs: 1,5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam serdecznie wszystkich Typerów! Dzisiaj pod lupę weźmiemy spotkanie Tanzanii z Lesotho w kwalifikacjach do Pucharu Narodów Afryki. Na Benjamin Mkapa National Stadium zmierzą się ekipy, które ewidentnie się różnią jeśli chodzi o umiejętności oraz o całokształt. Tanzania odniosła ostatnio zwycięstwo z Bostwaną na ciężkim terenie jakim ewidentnie jest Bostwana National Stadium. Gospodarze do dyspozycji mają Mbwana Samate, który w wcześniej wymienionym spotkaniu zdobył dwie bramki. Moim zdaniem dziś trafi znów do bramki rywali i podtrzyma passe strzelecką.
Jeśli chodzi o Lesotho to nie prezentuja niczego nadzwyczajnego, ostatnio ponieśli porażke w meczu wyjazdowym z Algierią aż 6-0. Ostatnie zwycięstwo na wyjezdzie odnieśli z Malawi a było to uwaga w 2016 roku ! Kolejny fakt który przemawia za gospodarzami to niepewny występ Hlompho Kalake, który jest ostoją defensywy przyjezdnych.
Ostatni argument ktory przemawia za wygraną gospodarzy jest fakt, że pilkarze Lesotho od 3 dni nic nie jedli - informacja od informatora z Afryki.
Kurs jak najabrdziej do gry, zycze powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dan95lol 73

dan95lol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Rumunia
Typ: DW 3-0
Kurs: 9.50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Czytalem wiele wypowiedzi rumunskich pilkarzy oraz ekspertow z tamtego kraju. Oni juz nie wierza w siebie, uwazaja natomiast, ze nasza ekipa moze zajsc bardzo daleko w przyszlorocznych MS. Jak dla mnie spotkanie bedzie jednostronne z korzyscia dla naszych orlow. Lewy dwie i Grosik jedna (hehe) Uwazam ze 3 bramki spokojnie dzisiaj wladujemy. Polacy sa glodni gry i glodni wygrywania. Ostatnie z Rumunami na ich terenie to wlasnie wynik 3-0. Wojtek Szczesny wraca dzis do ekipy i napewno nie bedzie chcial wpuscic bramki. Jak dla mnie duza szansa a kursik 9.50 to cos pieknego. Pozdrawiam i polecam ????
⛔100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
godzina 15.00
spotkanie : Ostapenko - Halep
Typ : Ostapenko - 1.5 gema
kurs : 4,6
bukmacher :unibet
Analiza :
No od razu mówię zdziwię się bardzo jeśli to wejdzie ale kto wie.
Simona raczej apogeum zagrała w meczu ze Svitoliną i limit szczęścia też chyba w tym meczu wyczerpała lepiej już moim zdaniem dzisiaj nie zagra.
Ostapenko bardzo podobała mi się w pierwszym secie meczu z Mugurudzą w Rzymie , co prawda mecz przegrała ale w pierwszym secie zdominowała Hiszpankę totalnie , wychodziło jej wszystko gdyby potrafiła to utrzymać w drugim secie to Mugurudza nie miała by nic do powiedzenia.
Dzisiaj finał i kto wie czy młoda łotyszka nie dostanie mega skrzydeł.Jeśli zaatakuje od poczatku , mocny serwis na dobrym procęcie , to może Rumunkę zaskoczyć.
Zwłaszcza że jeszcze niegdy ze sobą nie grały.Oczywiście Simona jest faworytką ale
nawet Theim ograł Novaka ostatnio .Typ ryzykowny bo większośc argumentów za Halep , ale kurs mnie skusił.
✅360
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 24

stskop

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El MŚ 2018 Europa
Spotkanie: Norwegia - Czechy
Typ: 2 lub 3 bramki
Kurs: 1,96
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
W Grupie C walka o 2 miejsce trwa, dziś kolejny ważny mecz. Z trzema punktami po 5 meczach Norwegowie już nie mają na co liczyć, jednak Czesi są 2 punkty za drugą w grupie Irlandią Północną, i jeśli dziś pokonaliby gospodarzy, to szanse na końcowy sukces(awans) z całą pewnością byłyby o wiele większe. Nie zachwycali jednak ostatnimi czasy swą grą, i dziś ciężko będzie wypatrywać wielu okazji podbramkowych, wydaje się, że zobaczymy raczej wyrównany mecz.
Norwegowie muszą myśleć pozytywnie i skupić się na wygraniu meczu, jednak jedyne punkty zdobyte do tej pory pochodzą z wygranej z San Marino, więc z morale tutaj może być kłopot. Przegrali 6 z 7 ostatnich spotkań międzynarodowych, w 9 z 16 ich ostatnich spotkań padało 2 lub 3 bramki.
Czesi od początku byli typowani na zajęcie drugiego miejsca po oczywiście Niemcach, jednak zaliczyli słaby start, nie strzelając ani jednej bramki w pierwszych 3 meczach kwalifikacji(0-0 z Irlandią Płn. i Azerbejdżanem). Od tamtej pory w 5 ostatnich meczach(towarzyskich i o stawkę) strzelili 13 bramek, wliczając 6-0 z San Marino.
Jak u Norwegów, tutaj też jest tendencja do padania 2 lub 3 bramek w meczu, na ostatnie 7 meczow zdarzylo sie im to 5 razy.
Poprzedni meczy obu drużyn to 2-1 dla Czechów.
Prawdopodobnie zobaczymy podobny mecz, ciężko przewidzieć tutaj jednogłośnie zwycięzcę i drużyny nie będą stwarzać sobie okazji bramkowych na potęgę, jednak scenariusz 2 lub 3 bramek wydaje się bardziej niż możliwy, a przy kursie 1.96 jest to valuebet.
✅96
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Witajcie Ponownie ???? I wczoraj znowu kurs 3.60 wchodzi bardzo fajnie ???? Na dzisiaj również udało mi się coś wyszukać ;)
Dyscyplina: Piłka nożna - USA/MLS
Godzinna: 22.00
Spotkanie: Chicago Fire-Atlanta United
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę w 1wszej połowie
Kurs: 4.28
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Nieziemsko ciekawie zapowiadające się starcie za oceanem w lidzę Major League Soccer-Chicago Fire zmierzy się z Atlantą United. Dlaczego wybrałem taki typ? A no po pierwsze ostre spadki u niektorych bukmacherów-b365 bodajże już 3.45 co jest dość zaskakujące-gdyż ten bukmacher często trzyma kurs zawyżony do końca,a tutaj taki numer. Mi udało sie godzinę temu złapać to na 1xbecie po powiedzmy-kursie wartym ryzyka,bo zdecydowanie lepsze kursy na to zdarzenie mają Landbrookes i WH-ale z tego co wiem,chyba Ci bukmacherzy na forum są nieregulaminowi.
Ze sportowych aspektów na pewno warto zwrócić uwagę na to,iż spotykają się ekipy z bardzo silnymi ofensywami. Ba..-Atlanta jest ekipą która strzela NAJWIĘCEJ bramek w aktualnej kampanii MLS,ale także w każdym z ostatnich 6 spotkań bramkę STRACIŁA ! Natomiast Chicago Fire jest również bardzo groźne w ataku,a to głównie za sprawą naszego dobrego znajomego-Nikolicia,który do drużyny wpasował się idealnie i sypie bramkami jak z kapelusza. Ostatni mecz Chicago zakończył się wynikiem 0:0 co również sprzyja Naszemu zakładowi-liga MLS ma to do siebie,ze po meczu bezbramkowym często widzimy masę bramek ;)
Warto również dodać ze jakis czas temu Atlanta pokonalo Chicago aż 4:0-z pewnością dziś bedzie motywacja aby odegrać się za tamto spotkanie i parcie na bramke gosci będzie od początku-a Atlanta będzie skrzętnie kontratakować.
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki &#39;&#39;
Typującym jak i grającym życzę Powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kazachstan - Dania
Typ: Remis
Kurs: 4.5
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jak ja czytam te analizy i typy na Danię po kursach 1.4 to przez pryzmat nazwy &quot;KAZACHSTAN&quot; śmiać mi się chce, podobnie jak wczoraj z Francją i Bośnią. Kazachowie czyli typowa drużyna własnego SZTUCZNEGO boiska do którego nie jest przystosowana żadna europejska drużyna. Gospodarze jak do tej pory na własnym boisku 2 remisy w 2 spotkaniach z najlepszymi drużynami tej grupy! Oni mogą tutaj urwać punkty każdemu i już nie raz pokazali, że nikt tutaj latwo nie ma. Dania w ostatnich 9 meczach wyjazdowych włącznie z towarzyskimi bilans 0-3-6, poza Eriksenem tak na prawdę nie ma tam żadnych wielkich gwiazd. Miałem tutaj typować 1X bądź handi +1.5 bo to pewniejsze typy ale już ktoś tak typuje. Nie widzę jakoś za bardzo jednak tutaj zwycięstwa Kazachów, którzy dopóki nie tracą pierwszego gola nie bardzo kwapią się do ataku. Buki specjalnie wystawiły taki kurs bo wiedzą że ludzie się na niego złapią, czemu gdy nasza kadra tutaj grała kursy były w okolicach 1.55-1.6 a gdy Rumuni czyli drużyna bardzo zbliżona potencjałem do Duńczyków ok. 1.7.
⛔100
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzinna: 18:05
Spotkanie: Washington Nationals - Texas Rangers
Typ: Nationals -1.5 runs
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Washington Nationals, czyli najlepiej punktująca w tym sezonie drużyna National League zmierzy się u siebie z Texas Rangers. Zdecydowałem się zagrać handicap na gospodarzy z kilku powodów. Po pierwsze po ich stronie &quot;na kopcu&quot; stanie świetnie się spisujący w tym sezonie Gio Gonzalez. ERA na poziomie 3.03 plasuje go na wysokim 14 miejscu wśród miotaczy całej ligi. Dodać trzeba też, że u siebie jego ERA, wynosi tylko 1.69! Po drugiej stronie stanie Martin Perez legitymujący się bilansem 2-6 w 12 startach oraz ERA 4.64. Widać, że gra na wyjazdach mu nie służy, 0 zwycięstw i 2 porażki w tym sezonie na boiskach przeciwników, 4 zwycięstwa i 16 porażek w 30 wyjazdowych startach w całej karierze mówi samo za siebie. Co do drużyn, to Nationals wygrali 7 z ostatnich 10 spotkań, Rangers tylko 4. Wszystko przemawia za wysokim zwycięstwem drużyny ze stolicy i dlatego dziś stawiam na nich. Powodzenia!
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje do Mistrzostw Świata, Europa
Spotkanie: Polska - Rumunia
Godzina: 20:45
Typ: 1/powyżej 2,5
Kurs: 2,62
Bukmacher: eFortuna

Czas zacząć odliczanie przed mecze reprezentacji Polski w Warszawie na Narodowym. Polacy spotkają się z Rumunią, którą ograli na wyjeździe aż 3:0. Dzisiaj również idę w stronę wygranej Polaków i również z minimum 3 golami w meczu.
Dziś Rumunia nie ma już nic do stracenia, jej remis nic nie daje muszą grać o pełną pulę a że są po prostu za słabi na to to już inna bajka. Polacy potrafią wykorzystać słabą dyspozycję przeciwników o czym już Rumuni się przekonali.
Dzisiaj na bramce stanie W. Szczęsny co jest doskonałą wiadomością ponieważ bardziej uważam, że zasługuje swoją grą i dyspozycją na grę. Jedyny problem to brak Glika i za pewne to będą chcieli wykorzystać Rumuni. Wcale nie przekreślam Rumunów a nawet więcej myślę, że w tym meczu strzelą bramkę ale to bedzie bramka na pocieszenie.
Polacy wyraźnie 3:1.
Powodzenia.
✅162
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - eMS
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Rumunia
Typ: Polska 3+
Kurs: 3,20
Bukmacher: iforbet
Analiza:
Rumunii pewnie strzelą, ale dla Lewego i spółki 3 bramki to bułka z masłem z przeciwnikiem, który nie da rady. Jeszcze kilka lat temu można było stawiać na każdego rywala Polski i nie było mowy , że nasi coś wygrają. Dzisiejsza reprezentacja to jednak zupełnie inna bajka. Zawodnicy grają w absolutnie topowych liga i zespołach. Lewy, Zieliński, Milik, Teodorczyk to gracze, którzy strzelają jak na zawołanie. Widzę hattricka Lewego, ale nie wykluczone, że w wyjściowym składzie znajdzie się Marcin Zieliński, a gra tego chłopaka w Napoli robi wrażenie. Mam nadzieję, że Nawałka coś zmieni w ostatniej chwili i postawi na bardziej ofensywną grę wprowadzając np. Teodorczyka albo Milika, którym Lewy zrobi trochę miejsca. Myślę jeszcze o wysokim overze na ten mecz. Dla Rumuni to ostatni dzwonek , żeby walczyć o 2 lokatę. Muszą postawić na mocny atak. Na naszych takie ataki mogą podziałać jak woda na młyn. Będą szybkie kontry i deszcz bramek. Mój szalony typ na ten mecz 4:3. Powodzenia!
✅220
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, el. MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Rumunia
Typ: gracz zdobędzie dublet - TAK
Kurs: 4,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Z uwagi na to, że wiele już zostało postawione na ten mecz wynalazłem taki oto typ. Nie ukrywam, że liczę tu na Lewandowskiego, bo wątpię, żeby Andone podołał temu wyzwaniu. Stawiam dziś na ten mecz, by oglądać go z dodatkowym dreszczykiem ???? Ostatni mecz między zespołami zakończył się zwycięstwem Polski, a Lewy zaliczył dublet. W eliminacjach Lewy osiągnął jeszcze hattrick z Danią, z kolei w Rumunii tylko Popa ma 2 bramki w eliminacjach. Dziś liczę na dobry mecz naszej reprezentacji i wysokie zwycięstwo z pięknymi bramkami Lewego. Rumunia by liczyć się w eliminacjach musiałaby z nami wygrać, a to nam daje otwarty mecz, możliwość uruchomienia skrzydeł i Grosickiego, liczę też na prostopadłe piłki Zielińskiego. Stawiam na 3-1 dla Polski
⛔100
(taki typ w tym buku dotyczył strzelca DOKŁADNIE 2 goli - dlatego kurs był taki wysoki - zaś hatrick czy nawet 4 gole to typ przegrany. Niestety osobiście przekonałem się o tym kiedyś na własnym przykładzie. Gdybyś podał dokładnie jak brzmiał typ to było tam na końcu w nawiasie słowo &quot;brace&quot; i tu był haczyk)
 
A 4

adam693

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Światowa
Godzina: 18:40
Spotkanie: Iran - Serbia
Typ: 3:0
Kurs: 5.50
Bukmacher: Forbet
Analiza: W Iranie gra się bardzo ciężko, jeżeli gospodarze wpadną w rytm to grają bardzo efektywną i efektowną (za sprawą swojego genialnego rozgrywającego) siatkówkę. Za typem przemawia miejsce spotkania, świetna gra Iranu w bloku, lepszy rozgrywający. Na niekorzyść na pewno to, że zespół jest nierówny, wczoraj momentami byli o klasę lepsi od Belgi a wynik tylko 3:2 po bardzo zaciętym spotkaniu. Liczę, że dziś będą na fali i zdeklasują Serbów.
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania
Zdarzenie: Cordoba - Girona
Typ: 2
Godzina: 20:30
Bukmacher: Unibet
Kurs: 4.00
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 42 i zarazem ostatniej kolejki Hiszpańskiej Segunda Dywizji, w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 13 pozycję w tabeli zespół Cordoba z 2 FC Girona. Gospodarze tego meczu w kończącym się sezonie rozegrali 20 ligowych spotkań na własnym stadionie, w których to zdołali 9x odnieść zwycięstwo, 6x zremisowali a 5x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 22 bramki a stracili 20. Goście natomiast w 20 dotychczasowych pojedynkach wyjazdowych zdołali 8x zwyciężyć, 4x zremisowali a 8x doznali porażki strzelając przy tym 25 bramek a stracili 23. Gospodarze tego meczu w ostatnim czasie prezentowali się rewelacyjnie, zdołali zdobyci 10 punktów w 4 ostatnich ligowych występach co pozwoliło im zapewnić sobie utrzymanie na zapleczu Hiszpańskiej Premier Ligi w przyszłym sezonie. Goście aktualnie znajdują się na pozycji wice lidera i tak naprawdę brakuje im 1 punkty, aby zapewnili sobie pewny awans do najwyższej klasy rozgrywkowej Hiszpańskiej piłki klubowej tj Primera Division. Moim zdaniem jednak gospodarze dzisiaj nie będą już grali na pełnych obrotach, ponieważ jak już w/w zapewnili sobie utrzymanie. Goście natomiast potrzebują remisu, ale nie sądzę, aby grali na remis a raczej będą chcieli przypieczętować swój awans. Reasumując pobieram tutaj zwycięstwo gości, którzy aktualnie powinni być bardziej zmotywowani.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom