>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.07.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 10. Lipca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
donviehos 14

donviehos

Użytkownik
Dyscyplina: tenis m. Wimbledon turniej ATP
Godzina: 14:00
Spotkanie: Anderson K. - Querrey S.
Typ: Anderson K.
Kurs: 1,77
Buk: Efortuna
Analiza:
Świetnie zapowiadające się starcie Amerykanina i Południowowafrykańczyka. Ranking na korzyść Querrey bo aż o 14 miejsc wyżej niż rywal, to bardzo dużo w czołówce. W ostatnich 10 ich pojedynkach (9 nie na trawie) jest po 5 dla każdego, bardzo wyrównali, ciekawe ich być może pierwszy duel na korcie trawiatym w 2009 roku wygrał Querrey 2-0. Ale dziś to mu może wystarczy na pierwszy set, bo wg mnie mimo, że pokonał Tsongę, który miał być nową nadzieją Francji teraz zajmuje się więcej fryzurami i pozowaniem, to Querrey w tym roku grał średniej niż Anderson, w 2 ost. miesiacach pokonani przez Andersona to np. Donaldson Kyrgios Bellucci a na Wimledon Verdasco, Seppi, Bemelmans,, przez Querreya zaś - Pouille Tsonga Balisashvili , Fabbiano i kto .. Struff? Sorry wyniki mówią same za się. Anderson myślę świeższy, zapowiada się czterosetówka może. Od innej strony - Querrey po młóceniu z Tsongą, Anderson po szybkiiej trójce z Bemelmansem, na pięc setów pykania - przewaga Anderson.
⛔100
 
trepas 108

trepas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - NORWEGIA: Eliteserien
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sarpsborg 08 - Lilleström
Typ: OVER 2.5+
Kurs: 1.72
Bukmacher: Fortuna.
Analiza: Na razie ze skutecznością 8/8 i mimo tragicznej oferty na poniedziałek, myślę że to spotkanie jest warte uwagi. Zacznijmy od tego, że goście w meczach wyjazdowych strzelają od groma bramek, dokładnie 13 bramek w ostatnich 5 meczach na wyjeździe co moim zdaniem jest wynikiem bardzo, bardzo dobrym. Po drugie gospodarze czyli faworyci tego spotkania (1,7+ kurs vs 4,1+ kurs) mimo słabszej ostatnio formy na ostatnie 10 spotkań u siebie zawsze strzelili minimum jednego gola. Po trzecie ich poprzednie wyniki to 2:1,0:4,3:0 co dobrze świadczy o ich grze ofensywnej jak i utwierdza mnie w przekonaniu, że jutro też powinny wpaść MINIMUM 3 gole. Dodatkowo dodam, że goście którzy według bukmachera mają nikłe szanse na wygraną są ostatnio w gazie i mogą postraszyć tutaj gospodarzy ostrym pressingiem jak i ciągłą grą ofensywną co moim zdaniem przełoży się na mecz pełen emocji jak i akcji bramkowych. Szanse na wejście są duże, a jak będzie zobaczymy jutro, powodzenia wszystkim ????
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Gold Cup
Godz: 03:00
Spotkanie Meksyk-Salvador
Typ: over 2.5
Kurs 1.70
Buk forBet
Analiza: Pierwsze spotkanie w ramach pucharu Gold Cup, w którym ekipa Meksyku zmierzy się z zespołem Salvadoru, Meksyk naturalnie jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów , nie licząc wpadki z zespołem Niemiec i wysokiej porażki resztę spotkań ekipa zagrała na wysokim poziomie i zanotowała kilka dobrych spotkań stwarzając problemy zespołowi Portugalii i to dwukrotnie , teraz Meksyk ma znacznie słabszego rywala z Salwadoru który zazwyczaj nie zwycięża swoich spotkań, remisuję je lub ponosi porażki. Oba zespoły ze sobą od 1970 roku rywalizowały 16 razy , 12 razy wygrywała drużyna Meksyku, 4 razy drużna Salvadoru, co ciekawe nigdy nie zanotowany m
Analiza: Pierwsze spotkanie w ramach pucharu Gold Cup, w którym ekipa Meksyku zmierzy się z zespołem Salvadoru, Meksyk naturalnie jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów , nie licząc wpadki z zespołem Niemiec i wysokiej porażki resztę spotkań ekipa zagrała na wysokim poziomie i zanotowała kilka dobrych spotkań stwarzając problemy zespołowi Portugalii i to dwukrotnie , teraz Meksyk ma znacznie słabszego rywala z Salwadoru który zazwyczaj nie zwycięża swoich spotkań, remisuję je lub ponosi porażki. Oba zespoły ze sobą od 1970 roku rywalizowały 16 razy , 12 razy wygrywała drużyna Meksyku, 4 razy drużna Salvadoru, co ciekawe nigdy nie zanotowany m[pomiędzy nimi wyniku remisowego. W tym meczu ekipie Salvadoru w obecnej formie również będzie bardzo ciężko żeby cokolwiek ugrać ze znacznie mocniejszym oraz bardziej doświadczonym Meksykiem, liczę że Meksyk wygra tutaj różnicą co najmniej dwóch bramek , stawiam na wygraną Meksyku 3:0 po 90 minutach tej rywalizacji.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Gold Cup
Godz: 1:00
Spotkanie Curacao - Jamajka
Typ: 1
Kurs : 3,6
Bukmacher: forBet
Witam moi drodzy. Wczoraj miałem rację co do remisu USA. Dalej cisnę tego Gold Cup i myślę , że dobra passa będzie trwać. Przyjrzymy się dobrze tym reprezentacjom. Zacznijmy od ich ostatnich poczynań. Curacao nie tak dawno grało właśnie z Jamajką w finale Pucharu Karaibów , gdzie zwyciężyło 2-1. Curacao również grało z reprą Martyniki , którą również pokonali 2-1. Ogólnie trzeba zauważyć , ze są chłopaki w formie. Co do Jamajki to ich postawa nie napawa optymizmem. Ich ostatnie 3 mecze z czerwca to remis i dwie porażki , oprócz tej wyżej wymienionej , przegrali z Peru 3-1 i zremisowali z Gujaną Francuską.. Skoro Jamajka remisuje z Gujaną Francuską i jakimiś no nejmami to nie daje ich totalnie szans z Curacao , gdzie jak się okazuje gra wielu fajnych piłkarzy z europejskich lig. Przybliżmy sobie składy no więc w Curacao gra np. wszystkim znany Van Kessel z Lechii oraz np. Janga z Trencinu , oraz piłkarze z takich klubów jak portugalskie Maritimo , angielski Aston Villa - mowa o Bacunie , który miał rozegrane aż 30 meczy w tej drużynie w Championship, czy Antonia z holenderskiego GO Eagles... i jest jeszcze paru .. nasuwa się wniosek , że ta kadra potrafi grać w piłkę i to nie są piłkarze co grzeją ławę w swoich klubach natomiast co do Jamajki to głównie piłkarze z amerykańskiej słabej MLS i jamajskiej ligi :grin: pleasee..Kursy już spadają, Curacao myślę ma o wiele lepszą kadrę opartą na zawodnikach , którzy mają na pewno o wiele większe pojęcie o grze w piłkę jak jamajscy kopacze z amerykańskiego mls.. Myślę , że jedyneczka po takim kursie to coś pięknego.. Kto chce niech nawet zaryzykuje sobie z -1 hadni na Curacao.. Kursy już drastycznie spadają.. kujcie żelazo póki gorące !!! WEJDZIE? Daj proszę lajka , podziękuj to naprawdę motywuje !!! Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Dyscyplina: tenis WTA Wimbledon
Godzina: 12:35
Spotkanie: Svitolina E. (-1.5 gema)- Ostapenko J.
Typ: Svitolina (-1.5 gema)
Kurs: 1,92
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Zwyciężczyni Rolland Garros zachowuje formę i już jest w 4. rundzie po zwycięstwie z Giorgi 7-5 7-5. Pewnie ma chrapkę na kolejny tytuł, ale wg. mnie los chciał, że trafia na rewelacyjnie grająca Svitolinę. Ukrainka może i miała słabsze rywalki do tej pory, ale jej forma rośnie. Powinna wyjść na kort dodatkowo skupiona, gdyż ostatni mecz, który przegrała był z... Giorgi w Birmingham. Myślę, że chce mieć na tarczy zwyciężczynię z Paryża, która pod presją gra dobrze. Osobiście liczę, że mecz będzie wyrównany, aczkolwiek jeśli Svitolina zacznie mocno (co podejrzewam), to wypracuje przewagę aby pokryć handicap.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Brazylia, Seria A
Godzinna: 00:00
Spotkanie: Santos – Sao Paulo
Typ: over 2.5
Kurs: 2.31
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Po raz kolejny pchamy się w bramki Santosu, serię przełamali w Copa Libertadores bez overa i pora by to także zrobili na krajowym podwórku. Po trzech wyjazdach wracają do siebie a to już wielki atut ofensywny tej ekipy, tutaj zawsz czują się dobrze grając aktywną piłkę w ofensywie. Ostatnio kilka małych wpadek stąd w wyścigu o mistrza już znacząca przegrywają. Dodatkowo ostatnio dwa mecze u siebie bez zwycięstwa i strzelonej bramki a rywali za mocnych nie mieli. Dziś zainteresowania w bronienie wyniku nie powinno być po tych meczach i fakcie że muszą gonić. Od początku powinni mocno nacisnąć w ataku tak jak to zrobili Copa, zobaczymy jak na nich wpłynął też ten mecz bo zostawili tam sporo sił i tutaj dlatego bym szukał właśnie problemów w defensywie bo Sao Paulo które w tej lidze najbardziej zawodzi zmieniło trenera i może tutaj być efekt nowej miotły tym bardziej że nowym opiekunem zespołu został były trener Santosu tak wiec zna ten teren. Nie da się też ukryć że gorzej to chyba goście grać już nie mogą tak jak to było w przypadku poprzednikach. Na wyjeździe jeszcze nie wygrali i będą starali się ten nowy rozdział rozpocząć od mocnego akcentu, tym bardziej że jest strefa spadkowa czyli coś czego tutaj nigdy nie zakładano, wobec tego Sao Paulo może tutaj zdecydowanie być bardzo odważne w ofensywie, czuje że wejdą w ten mecz z mocna energią czy to da zwycięstwo będzie ciężko, jednak na bramki na pewno ich stać przy odpowiednim nastawieniu. Jak zagrają taką katastrofę jak ostatnio to Santos sam może tutaj zrobić overa u siebie do takich rzeczy są zdolni zresztą dwa ostatnie mecz w lidze z tym rywalem zdecydowanie w lepszej formie potrafili wygrywać 3:0.
✅131
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia, Serie A
Godzina: 00 :00
Spotkanie: Santos – Sao Paulo
Typ: Santos wygra i over 1,5 gola w meczu
Kurs : 2,56
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Obie drużyny daleko daleko od dobrej formy. Santos przed własną publicznością jest drużyną okrutnie underową. Przy bilansie meczowym 3-1-2, bramkowy to tylko 3:2!
Na szczęście przyjezdni Sao Paulo również nie mają się czym chwalić, zwłaszcza w meczach wyjazdowych. Nie dość, że są w kiepskiej formie, to na 6 meczy wyjazdowych przegrali aż 5, tylko raz remisując, strzelając tylko 2 gole a tracąc 8.
Być może jest to mecz w którym Santos pokaże coś więcej, bo doskonale wiemy, że stać ich na to. Zgadzam się z poprzednikiem i również liczę, że dla odmiany padnie tutaj trochę więcej bramek.
Powodzenia i pozdrawiam. ✅156
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 12:30
Spotkanie: Ostapenko - Switolina
Typ: Ostapenko
Kurs: 2,12
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Pojedynek pomiędzy 5 w rankingu WTA Switoliną a 13 Ostapenko wg mnie zapowiada się pasjonująco. Obie są młodymi zawodniczkami, które razem z Muguruzą będą tworzyć chyba TOP na długie lata. Czemu Ostapenko ? ponieważ oglądałem finał Rolanda Garosa, który wygrała Ostapenko i mimo młodego wieku jest to dziewczyna która ma niezwykle mocną psychikę, po pierwszym przegranym secie i po przełamaniu Halep w drugim secie nie poddała się dała radę odrobić stratę i wygrać 2 sety a więc i cały turniej a do tego ten niezwykły backhand, który chyba jest w tej chwili najlepszy na świecie. Svitolina wg mnie jest trochę faworyzowana przez buki ze względu na doświadczenie i miejsce w rankingu.
✅112
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon, mężczyzn
Godzina:
17:30
Spotkanie:
R. Federer - G. Dimitrov
Typ: G. Dimitrov +1,5 seta
Kurs:
3,15
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Witam, przed nami już 1/8 finału mężczyzn jak i pań. Pozostało 16 najlepszych tenisistów na trawie tego roku, są niespodzianki... jak co roku. Ja jednak skupię się na meczu, który zapowiada się rewelacyjnie... co więcej liczę na to, że będzie to jeden z lepszych meczy w całym turnieju, może nawet lepszy niż finał? Do rzeczy.
Spotkanie pomiędzy R. Federerem a G. Dimitrovem zamkniemy stawkę ćwierćfinalistów ponieważ jest ten mecz wyznaczony jako ostatni na korcie głównym przy pełnej publiczności. Nic dziwnego, z jednej strony faworyt, mistrz na trawie.. ale już 36 letni Roger Federer a z drugiej strony... drugi nowy Roger tyle, że z Bułgarii.. 26 letni Dimitrov.
I o ile zgadzam się z tym, że faworytem w tym meczu jest Roger o tyle nie zgadzam się z kursami wystawionymi. Aż takim faworytem? Nie dla mnie, ja pobieram minimum 2 sety Dimitrova.
Obaj Panowie bez problemów awansowali do tej rundy, Roger pokonał bez straty seta: Dolgopolov 1:0 krecz, Lajovic 3:0 i M. Zverev 3:0 natomiast Dimitrov także bez straty seta pokonał: Schwartzman 3:0, Baghdatis 3:0 i Sela 2:0 krecz.
Dimitrov jest w życiowej formie i będzie chciał pokonać Rogera po raz 1 w swojej karierze
Nie widzę aż takiej przewagi Rogera, żeby wystawiać kurs na niego 1,14...
Powodzenia.

⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Singapur-Puchar Ligii
Godzina: 13:30
Spotkanie: Albirex Niigata-Warriors
Typ: Wygrana Warriors
Kurs: 4.95
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Zakład mocno ryzykowny,jednak kiedy przyjrzę się tabeli ligowej oraz sytuacji w owym pucharze to z miejsca nasuwają mi się pewne refleksje-po pierwsze to,że Albirex wszystko co ma stawia w tym sezonie na Ligę-tam są dominatorami i tego tytułu pragną najbardziej. Druga sprawa Warriors-oni prawdopodobnie w tym sezonie będą walczyć o wszystko,tylko nie o ligę,która wydaję mi się jest zarezerwowana dla Albirexu-dlaczego tak myślę? A no chyba nie bez powodu kupili ostatni mecz w 1wszej rundzie tego Pucharu-bo,że go kupili to chyba nikt nie ma najmniejszych wątpliwości ;)
Nie wiem jeszcz jakimi składami wyjdą na ten mecz obie ekipy,jednak myślę,że w drużynie Albirexu będzie kilka zmian w porównaniu do meczy ligowych.
Warto też zauważyc,iż forma Albirexu ostatnio dość mocno poszła w dół.
Moja stawka: 2/10.
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
⛔100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Tenis - ATP Wimbedon
Godzina. 17:30
Spotkanie. Dimitrov - Federer
Typ. Dimitrov win
Kurs. 5.30
Bukmacher. Fortuna
Analiza
Na zakończenie dzisiejszych zmagań w grze mężczyzn turnieju na Wimbedonie zaplanowano arcyciekawe spotkanie pomiędzy Rogerem Federerem który zagra z Grigorem Dimitrovem. Sporo na temat tego spotkania napisał powyżej typer zibi16 i ja również podzielam jego zdanie lecz pójdę nieco dalej. Wiadomo że młodszy o dekadę Bułgar uważany jest za nieco gorszą kopię króla &quot;Fedexa&quot; a to za sprawą przede wszystkim podobnego stylu gry jednoręcznym bekhendem oraz samego poruszania się po korcie.
Grigor w tym sezonie spisuje się naprawdę wyśmienicie a wpadkę z naszym Jerzykiem tłumaczę sobie tylko jego gorszym dniem.
Meczu półfinałowego z Lopezem akurat niewypominam ponieważ Hiszpan grał w tym okresie świetny tenis i zwyczajnie go ograł.
Najprawdopodobniej jest to ostatnia jego okazja aby mógł wygrać ze swoim idolem w dodatku na tak prestiżowym turnieju jakim jest Wimbledon. Bilans dotychczasowych potyczek dla Dimy fatalny gdyż przegrał wszystkie pięć spotkań rozgrywanych dotychczas aczkolwiek należy zwrócić uwagę iż w ubiegłym sezonie urwał mu dwukrotnie po secie. Wiem że pomyślicie co za debil skoro gra przeciwko Rogerowi w takiej formie jaką dysponuje i w dodatku na jego ulubionej nawierzchni ale czy przed rokiem wydawało wam się że Raonic będzie go w stanie ograć w 1/2 finału po 5 setach?
Typ mocno życzeniowy ale jeśli chodzi o dzisiejszą niespodziankę jest mi on najbliższy ze wszystkich meczy w grafiku dnia.
Miłego oglądania życzę wszystkim zapalonym kibicom tenisa. Elo
⛔100
 
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna ,Norwegia , Eliteserien
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sarpsborg - Lillestrom SK
Typ: Lillestrom wygra 1 lub 2 połowę
Kurs: 2.40
Bukmacher : iforBet
Analiza:

Spotkanie 4 -ej ( Saprsborg ) z 10 -tą drużyną ligi . Wbrew temu co wskazują spadające kursy i rynki , nie sądzę by gospodarze byli tak dużym faworytem do wygrania tego meczu. Owszem zwycięstwo pozwoli wskoczyć na pozycję wicelidera , jednak aktualna forma obu ekip pozwala mieć nadzieję na wyrównane spotkanie z lekkim wskazaniem na gości.
Biorąc ostatnie 5 spotkań w lidze, Lillestrom lideruje pod tym względem z bilansem 4-0-1 ( br. 12:6) i widać że gra uległa poprawie. Sarpsborg w tym samym czasie z bilansem 1-3-1 ( br. 2-2) znacząco zwolnił i wysoką pozycję w tabeli zawdzięcza głównie wcześniejszym występom. Na pierwszy rzut oka widać że gospodarze mają ostatnio problem ze zdobywaniem goli i dwie strzelone bramki w 5 - ciu spotkaniach na kolana nie rzuca.....
Dlatego myślę że gości stać na wywiezienie dobrego wyniku i o ile nie wygrają całego meczu , to przynajmniej jedną z dwóch części.
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna - Norwegia - Eliteserien
godzina : 19:00
Spotkanie : Sarpsborg vs Lillestrom SK
Typ : obie druzyny strzela bramki
kurs : 1,7
Bukmacher : Totolotek
Analiza:
widze ze juz 2 kolegow omawialo to spotkanie.
Zaznaczam ze moj typ nie koliduje z typami innych typerow.
Sarsporg gospodarz 3 miejsce w tabeli ( 7-5-3 ) bramki 23:13
grajac u siebie Sarspsborg strzelil w 8 meczach 17 bramek tracac tylko 6.
Druzyna gosci Lillestrom 10 miejsce w tabeli ( 6-2-7 ) bramki 21:20.Na wyjazdach strzlil 10 bramek tracac 12,ostatnie spotkanie wyjazdowe to 1:3 z Valarenga.
Wobec tych statystyk postanowilem zagrac to spotkanie ze obie druzyny zdobeda bramki.
pozd. i powodzenia
✅70
 
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja Allsvenskan
Godzina : 19:00
Spotkanie : Djurgarden : Sundsvall
Typ : Sundsvall over 1,5 gola
Kurs : 4.60
Bukmacher : Bwin
Dziś w Allsvenskan dwa spotkania , ja wybieram pojedynek pomiędzy Djurgarden a Sundsvall , w/g buków murowanym kandydatem do zwycięstwa są gospodarze i może i tak jest ale nie skreślam również gości , Djurgarden gra w kratkę i przeplata wygraną z porażką , na 5 ostatnich kolejek znajdą się dwie porażki u siebie z AIK 0:1 czy też aż 3:1 w wyjazdowym meczu z Hammarby , ostatni mecz to wysoka wygrana z Kalmar u siebie 4:1 i pomimo zwycięstwa to bramkę stracili , goście ostatnio przegrywają mecz za meczem i trwa to już przez 4 kolejki ale liczę że dziś stawią czoła gospodarzom i powalczą , czy uda im się strzelić bramkę ? myślę że tak i posunę się dalej i liczę na 2 gola z ich strony , patrząc jak grały dotychczas ze sobą obie drużyny to wygląd na to iż możemy się spodziewać bramek a że już nie raz bywało iż goście zdobywali tutaj dwie bramki to liczę że i dziś ten wyczyn im się powiedzie !
⛔100
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA, Wimbledon
Godzina: 12:30
Spotkanie: Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa
Typ: Swietłana Kuzniecowa
Kurs: 1.52
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W 1/8 finału wielkoszlemowego Wimbledonu w rywalizacji pań Agnieszka Radwańska podejmie Swietłanę Kuzniecową. Faworytką tej potyczki jest Rosjanka i sądzę, że pokona ona dzisiaj Polkę. Myślę, że w tegorocznym Wimbledonie sprawia ona lepsze wrażenie od Radwańskiej.
Kuzniecowa w żadnym ze spotkań Wimbledonu nie przegrała jeszcze żadnego seta. Natomiast Radwańska 2:0 wygrała jedynie na otwarcie turnieju, kiedy pokonała Jelenę Janković. Wcześniej w turnieju w Eastbourne lepiej spisała się Kuzniecowa. Dotarła ona do ćwierćfinału, podczas gdy Polka odpadła tam w 1/16 finału.
Spotkania bezpośrednie również przemawiają za Kuzniecową, która wygrała 4 ostatnie pojedynki z Radwańską.
Szykuje się bardzo ciekawe spotkanie, Radwańska chyba powoli wraca do optymalnej formy, ale myślę, że dziś nie wystarczy to na świetnie grającą w Wimbledonie Kuzniecową.
✅52
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
typy_od_czarnego 16

typy_od_czarnego

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP, Wimbledon
Spotkanie: Mannarino Adrian - Novak Djokovic
Typ: 1:3
Kurs: 4,25
Bukmacher: STS
Analiza:
Witam wszystkich,
W dniu dzisiejszym weźmiemy pod lupę zmagania na Wimbledonie. Jeśli pogoda dopiszę, a wg. prognoz nie powinno być problemów, w okolicach 17 - 18 powinien wystartować pojedynek między długo okupującym miejsce Nr.1 (aktualnie 4) Novakiem Djokovicem a Adrianem Mannarino (51). Skąd pomysł na ten typ? Djoko po kryzysie można powiedzieć że dochodzi do siebie, jego gra wygląda zdecydowanie lepiej, nie dekoncentruje się głupio i nie popełnia błędów, aczkolwiek nie jest to jeszcze optymalna dyspozycja, nie mam wątpliwości co do tego że dzisiejszy pojedynek zwycięży właśnie on. Mój typ kieruje aktualną grą Adriana który na trawie ostatnio bardzo dobrze sobie poczynia. Pierw dojście do finału w Turcji gdzie powalczył z Sugitą, a na Wimbledonie? Każdy skazywał go już na porażkę z Lopezem, potem z Sugitą a już napewno z Monfilsem. Dobra gra poskutkowała dojściem do tego etapu w którym uda się ugrać seta z Novakiem, ale na tym zakończymy zmagania francuza na Wimbledonie. Powodzenia
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis ATP WIMBLEDON
Godzina:
14:00
Spotkanie:
Querrey - Anderson
Typ: DW 3:0
Kurs:
5,2
Bukmacher:
FORTUNA
Analiza:
Juz dzisiaj o godzinie 14:00 dojdzie do ciekawego spotkania pomiedzy dwoma &#39;wieżami&#39;. Zdecydowanego faworyta wedlug bukmacherow nie ma - kursy wystawione mniej wiecej 50 na 50. Według mnie to spotkanie weźmie Amerykanin. Dlatego sprobuje zagrac odwazne na to ze nie straci seta. Anderson do tej pory tak naprawde nie mial jakiegos wymagajacego przeciwnika jesli chodzi o tą nawierzchnie. Querrey zas w 1/16 zmierzył sie z Tsonga, ktory jest 10 w rankingu ATP. Jesli serwis Amerykanina bedzie dobrze funkcjonował typ moze wejsc, a po takim kursie naprawde warto zaryzykowac.

⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis - WTA, Wimbledon
Godzina: 12:30
Spotkanie: Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa
Typ: Kuzniecowa wygra 2:0 DW
Kurs: 2.20
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Będę konsekwentny i dalej stawiam przegraną Agnieszki 0:2. W poprzeddnim meczu z Bacsinszky miałem możliwość obejrzenia tylko pierwszego seta, po którym stwierdziłem, że wszystko idzie zgodnie z planem. Prawie padłem jak zobaczyłem wynik końcowy. No dobra ale z Kuzniecową to już sobie nie poradzi ???? . Rosjanka wygrała 13 z 17 meczów z Agnieszką jakie rozegrały między sobą na przestrzeni 10 lat. Jeśli chodzi o Wimbledon to mamy remis 1:1, jednak były to mecze rozegrane 9 i 10 lat temu. Nie chcę już powtarzać kolejny raz, że Polka jest w słabej formie, że kontuzje, że nie dawno wirus. W kazdym razie jeśli wygra ten mecz Aga, to sport jest naprawdę nieobliczalny. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo Rosjanki. Powodzenia1
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP, Wimbledon
Godzina: 15:30
Spotkanie: Raonic - A. Zverev
Typ: 2 (-3,5 gema)
Kurs: 2.87
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Nie znam się na tenisie, ale dziś postanowiłem postawić na zwycięstwo Rosjanina czy tam Niemca. Raonic wygrywał swoje mecze w tegorocznym Wimbledonie w miarę pewnie, ale bywały sety wymęczone (4 tie breaki i 2 razy 7-5 na 10 setów). Zverev męczył się tak tylko raz. Gracze spotkali się w tym roku na mączce w Rzymie, pewnie wygrał Zverev 2-0. Z tych dwóch graczy Alexander wydaje mi się być w lepszej formie, więc stawiam, że młodość i fantazja dziś wygrają. Jeżeli mecz potrwa dłużej niż 3 sety to 7 lat różnicy wieku zrobi swoje, Kanadyjczyk nie wytrzyma tempa. Stawiam na zwycięstwo 3-1 Zvereva i przynajmniej 1 set wygrany 6-3, licząc że pozostałe będą na styku.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom