>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 10.07.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
Z 618,7K
Dyscyplina: Koszykówka Europa kobiety
Godz: 17:15
Spotkanie Ukraina U20- Islandia U20
Typ: under116,5
Kurs: 2,80
Bukmacher: Forbet
Analiza.Jest to pojedynek w koszykówce kobiet mistrzostw Europy U20.Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest zespół Ukrainy.Jednak trzeba powiedzieć że oba zespoły spisują się narazie fatalnie i zajmują 2 ostatnie miejsca w swojej grupie.Ukrainki kolejno przegrały z Niemaami 60-61 by następnie przegrać bardzo wysoko z Czeszkami 79-60.Ich rywalki zespół Islandi to chyba najsłabszy zespół tej grupy.W 1 pojedynku przegrały z Grecją 72-42,a następnie z Słowenią 36-68.Jak widać oba zespoły zdobywają bardzo mało punktów i sądze że w tym pojedynku będzie podobnie.Po prostu umiejętności tych zespołów są bardzo małe i mają kłopoty z trafieniem do kosza.Dodatkowo Islandia jeżeli myśli o niskiej porażce to zdecydowanie musi nastawić się na gre obronną.
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Koszykówka Europa, Kobiety U20
Godz: 15:00
Spotkanie: Słowacja - Grecja
Typ: 2
Kurs: 3,15
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, w którym oferta jest bardzo okrojona jednak udało się znaleźć interesujące spotkanie w koszykówce kobiet do lat 20. Moja propozycja skierowane jest w stronę Grecji po fajnym valubecie który obecnie widnieje. Na tych mistrzostwach kursy są bardzo rozbieżne, a faworyci często przegrywają wydawałoby się łatwy mecz, najlepszym przykładem są wczorajsze wyniki jak Niemcy, Chorwacja czy Polska które nie były zespołem faworyzowanym do wygranej, a jednak wygrały bez większych problemów. Dzisiaj to spotkanie mi mocno śmierdzi tym bardziej, że kursy na Grecję mocno spadają. Pierwszy mecz Greczynki sensacyjnie przegrały z Niemkami mimo, że większą cześć gry prowadziły dlatego na pewno bedą chciały się zrewanżować za tą porażkę w spotkaniu ze Słowacją, która swój pierwszy mecz na tych Mistrzostwach Europy wygrała aż 36:68 z Islandią jednak rywal ten był z najniższej półki więc trudno mowić o ich wyśmienitej formie, prawdziwy sprawdzian będzie dzisiaj z Grecją która w kobiecym baskecie zawsze wysoka stała i liczyła się w gronie najlepszych reprezentacji. Bardzo fajnym alternatywnym zagraniem na ten mecz jest linia handicapu plus punktów na Greczynki jednak nie znalazłem takiej opcji na żadnym z polskich bukmacherów, więc gram czystą dwójkę po fajnym kursie i liczę na kolejną niespodziankę.
✅215
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Mistrzostwa Europy U20, kobiety
Godzina:21:45
Spotkanie: Bośnia i Hercegowina - Węgry
Typ: 1 (włącznie z dogrywką)
Kurs: 4,88
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkania spodziewam się bardziej wyrównanego niż wskazują na to kursy i próbuję tutaj tej niespodzianki, bo według mnie Bośniaczki w tym spotkaniu nie są bez szans. Bośniaczki przegrały dwa swoje spotkania ze Słowenią 57-61 i z Francją 53-73, natomiast Węgierki pokonały Francuzki 86-65 i przegrały ze Słowenkami 55-77. Węgierki są faworytkami ale te kursy tutaj to przesada, bo Bośniaczki mimo, że dwa swoje mecze przegrały to nie grały źle. Zwłaszcza Brcaninovic rozkręca się w ekipie Bośni z meczu na mecz i z Francuzkami rzuciła aż 37 punktów ! Węgierki tutaj nie będą miały łatwej przeprawy, bo pod tablicą to rywalki powinny górować, bo mają wyższe zawodniczki. Bośniaczki w zbiórkach powinny górować nad rywalkami. Próbuję tutaj niespodzianki, bo jak pisałem wyżej mecz powinien być dużo bardziej zacięty niż sugerują to kursy a skoro tak to próbuję tutaj pograć na Bośnię.
⛔100
 
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Szwecja Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Goteborg – Halmstad
Typ: Goteborg (-1)
Kurs: 2,25
Bukmacher: forBET
Analiza:

Dziś króciutko bo czas nagli. Na dziś proponuje mecz w lidze szwedzkiej pomiędzy Goteborg a Halmstad. Jak dla mnie miejsce gospodarzy w lidze mocno rozczarowuje, zwłaszcza, że kilka ostatnich lat w czubie w 2016-4 miejsce, 2015-2 miejsce, 2014-3 miejsce, tym bardziej obecne 11 miejsce w lidze jest poniżej oczekiwań. Dlatego mecz z przed ostatnią drużyną w lidze jest szansą na zdecydowane zwycięstwo. Gospodarze na 5 meczy u siebie maja stosunek 1-4-0 bramki 7-4 na wyjeździe 3-1-3 bramki 9-8. Goście natomiast na wyjeździe jeszcze nie wygrali 0-2-4 bramki 6-11, u siebie lepiej nie jest 1-2-4 bramki 3-8. Przyszłość Halmstad jako beniaminka nie wygląda kolorowo a podobno 2 sezon jest trudniejszy w tym przypadku drugiego może nie być. Do tego trzeba dodać historie spotkań pomiędzy drużynami, która jest długa. Częściej zwycięski z pojedynków wychodzili gospodarze na ostatnich 10 meczy gdzie Goteborg był gospodarzem wygrał 6 i 4 razy był remis. Z 6 zwycięskich meczy aż 5 zakończyło się zwycięstwem minimum 2 bramek. Goście wygrali na boisku gospodarzy dawno temu bo w 2000 r. a u siebie w 2010 r. Dlatego mój typ to zwycięstwo gospodarzy różnicą minimum 2 bramek.
Jak analiza była przydatna - wciśnij dzięki.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom