>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.07.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 20:15
Spotkanie: Shkendija Tetowo - TNS
Typ: handicap 1 (-1.5)
Kurs: 1,77
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kwalifikacje Ligi Mistrzów, pierwsze spotkanie. Spotyka się tutaj mistrz Macedonii z mistrzem Walii. Dla mnie zdecydowanym faworytem tego pierwszego starcia jest zespół gospodarzy. Zespół Shkendija sięgnął w tamtym sezonie po mistrzostwo kraju i po puchar. Według mnie jest to za mocny zespół na mistrza Walii a do tego bardzo trudny teren dla gości. Drużyny walijskie u siebie jeszcze jakiś opór stawiają ale na wyjazdach kiepsko sobie radzą, o czym świadczą eliminacje w Lidze Europejskiej gdzie odpadł zespół Cefn Druids i Bala Town. O ile ci pierwsi nie byli w swojej parze faworytem, bo trafili na FK Trakai z Litwy o tyle Bala Town zawiódł na całej lini odpadając z zespołem z San Marino Tre Fiori, przegrywając na wyjeździe aż 0-3 a u siebie w rewanżu wygrali 1-0. Liga macedońska robi postępy, zespoły z tego kraju coraz lepiej sobie radzą w europejskich pucharach i kadrowo gospodarze są dla mnie zdecydowanie mocniejsi kadrowo. Atut własnego boiska powinni wykorzystać na tyle, by wygrać to spotkanie różnicą przynajmniej dwóch bramek pokrywając tego handicapa.
✅77
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Francja - Belgia
Typ: zostanie przyznana czerwona kartka
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
W tym spotkaniu wytypowanie zwycięzcy jest niezwykle trudne. Obie reprezentacje to niemal same gwiazdy i tu zadecyduje dyspozycja dnia. Jedno jest niemal pewne- to będzie szybki mecz. Możliwe, że będzie to wymiana ciosów, bo obydwie reprezentacje są nastawione ofensywnie, nie inaczej powinno być też w tym meczu. Szybkie tempo sprzyja kartkom, bo naprawdę trudno jest bez faulu zatrzymywać takie gwiazdy jakie mają w ataku i pomocy obie reprezentacje. Do tego stawka meczu jest niezwykle wysoka. Kto wygra, ten awansuje do wielkiego finału mundialu, a kto przegra, temu zostaje taki finał pocieszenia o brązowy medal. Całkiem realne jest, że komuś z przegrywającej drużyny puszczą nerwy, przez co zrobi coś głupiego i dostanie czerwoną kartkę. Na tych mistrzostwach czerwonych kartek jest malutko, ale czuję, że akurat tu może być.
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Brighouse Town-Halifax
Typ: Powyzej 5.5 Bramek
Kurs: 6.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie,które korci mnie od samego rana. Zespół Brighouse to ekipa pół amatorska,która często korzysta z tego,że ich spotkania często są na niszowych bukmacherach i zwyczajnie dorabiają sobie ustawiając mecze na overki ( CHodzi tu glownie o puchar FA-w każdym z ostatnich sezonow w owym pucharze z udzialem Brighouse padały wysokie wyniki )-gorąco liczę,że i tutaj może zdecydują się na podobny krok.
Halifax to ekipa,ktora nie slynie z dobrej defensywy-w większości swoich meczy traca bramki,wiec licze,ze i tutaj nie zachowają czystego konta,natomiast sami powinni strzelić kilka bramek.
Smaczku tutaj dodaje fakt,że obie ekipy nie tak dawno zagrały między sobą mecz towarzyski ( niespełna dwa lata temu ) i wynik tego spotkania to uwaga 1:8.. Uważam,że od tamtego czasu bardzo mocno obie ekipy się nie zmieniły.
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ????
Typującym i Grającym życzę Powodzenia ????
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Francja - Belgia
Typ: dokładny wynik 0:0 (regulaminowy czas gry)
Kurs: 9,50
Bukmacher: etoto
Analiza:
Wiele już zostało na temat tego meczu napisane. Jedni i drudzy na pewno przeanalizowali grę przeciwnika. Spodziewam się brutalnej gry w środku pola i 0:0 do końcowego gwizdka. Na bramki poszła kupa szmalu, więc najkorzystniejszym rezultatem będzie wynik 0:0. Przynajmniej dla bukmacherów, a jak wiemy to oni niestety rządzą światem sportu. Możecie mnie zlinczować za ten tym, a ja i tak będę uważał, że stawka tego spotkania jest przeogromna. Niektórzy mówią, że to finał, a jak przystało na finał 0 bramek pasuje jak ulał. Pozdrawiam!
⛔100
 
baku996 69

baku996

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Francja - Belgia
Typ: sędzia użyje systemu VAR
Kurs: 2.1
Bukmacher:
Unibet
Obie drużyny ustawione ofensywnie, na skrzydłach będą hasali szybcy gracze tacy jak hazard, czasem lukaku tak jak to pokazał w poprzednim spotkaniu z Brazylią, a także Pogba i Mbappe, jeśli któryś z nich się urwie obrońcą ,to wtedy trzeba będzie jakoś ich zatrzymać. Belgia jak każdy wie ma Fellainiego który czasem dziwne sceny odstawia w polu karnym, swoim jak i przeciwnika. Kurs bardzo ciekawy a zdarzenie bardzo prawdopodobne, powodzenia ;)

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
stanley-63 774,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Francja - Belgia
Typ: Belgia over 1.5 gola
Kurs: 2.85
Bukmacher : Unibet
No cóż na temat tego spotkania już wszystko zostało napisane i chyba każda analiza może okazać się trafna , spotykają się dwa zespoły które mają kim zdobywać bramki i chyba w tą stronę można iść , z drugiej strony jednak może być tak iż żadna nie będzie chciała stracić bramki , jednak chyba ten scenariusz jest mniej prawdopodobny ale cóż wszystko okaże się za niedługo , ja pójdę w stronę bramek zdobytych po stronie Belgów , w ostatnim meczu z Brazylią podobała mi się bramka Kevina De Bruyne który znalazł jedyną drogę do bramki i tą drogą posłał piłkę , tak czy siak liczę że bramki tutaj padną i może 2 zdobędą piłkarze Belgii !
⛔100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ / Półfinał
Godzina: 20:00
Spotkanie: Francja - Belgia
Typ: under 2.5 bramki i over 9.5 rożnych
Kurs: 3.75
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Witam wszystkich, już za niespełna pół godz rozpocznie się pierwsze spotkanie w półfinale Mistrzostw Świata rozgrywanych w Rosji. Sporo już zostało napisane na temat właśnie tego zdarzenia i trudno się temu dziś dziwić...
Mecz pomiędzy Francją i Belgią na pierwszy rzut oka powinien obfitować w grad bramek oraz masę sytuacji pod bramką zarówno jednych jak i drugich. Nie będę tu wymieniał nazwisk bo prawie każdy jest w stanie zrobić to samemu i wszyscy zdajemy sobie sprawę że głównie chodzi tutaj o ofensywne formacje.
Jednak ze względu na rangę tego spotkania śmiem wątpić we wszelkie overy bramkowe które dziś są typowane u bukmacherów. Zarówno Francuzi jak i Belgowie odrobili pracę domową oglądając potyczkę swoich rywali na etapie 1/4 kiedy Ci pierwsi wyeliminowali Urugwaj a drudzy faworyta do tytułu Brazylię.
Wydaje mi się że możemy dzisiaj zobaczyć dosyć zachowawczą grę przede wszystkim
w pierwszej odsłonie meczu. Widzę w tym meczu także sporą szansę na stałe fragmenty
z narożnika boiska którymi podbijam kurs. Przy takiej sile w ataku w końcu musi coś wpaść do sieci a wtedy obojętnie który z tych zespołów będzie przegrywał będzie musiał odrabiać straty i nabije sporo kornerów...
⛔100
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Świat - Mistrzostwa Świata
Godz: 20:00
Spotkanie: Francja - Belgia
Typ: Francja/Francja
Kurs: 4.35
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na pierwsze spotkanie półfinałowe Mistrzostw Świata gdzie w moim zdaniem ciekawszym spotkaniu na Zenit Arenie spotkają się zespoły Francji oraz Belgii.
Oba zespoły są bardzo dobre w ofensywie i posiadają bardzo kreatywnych zawodników i starszych jak Griezmann oraz Hazard oraz młodszych jak Mbappe i Lukaku jak również bardzo dobrych bramkarzy Llorisa oraz Courtoisa w obronie też można im pozazdrościć wyboru w porównaniu z naszymi &quot;orłami&quot;.
Francja zagra w optymalnym składzie zaś Belgia zagra bez Thomasa Mouniera zawodnika francuskiego PSG który pauzuje za żółte kartki.
Francja była od początku większości typerów faworytem do zdobycia Mistrzostwa Świata a Belgia była bardziej niedoceniana i jedna z tych reprezentacji obejdzie się tylko smakiem i zagra tylko o 3 miejsce i pewnie je zdobędzie gdyż druga para moim zdaniem trochę słabsza.
Moim typem na to spotkanie jest prowadzenie Francji do przerwy jak i utrzymanie wygranej jak skończy się spotkanie gdyż według mnie jednak Francja jest bardziej doświadczonym zespołem niż zespół Belgii który moim zdaniem optymalny to dopiero będzie na kolejne ale Mistrzostwa Europy i wtedy dopiero mogą wygrać tytuł najlepszej drużyny na starym kontynencie do tego ten brak Mouniera może mieć znaczenie jednak i moim zdaniem za drobne można taki typ zagrać i go zagrałem i jest szansa że mój typ wejdzie.
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ 2018
Godzina: 20:00
Spotkanie: Francja - Belgia
Typ: Belgia powyżej 15,5 fauli (z ew. dogrywką)
Kurs: 2,1
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Nie będę się za bardzo rozpisywał co do tego typu tylko wstawię co pisałem przy poprzednim meczu Belgów z Brazylią:
&quot;Belgowie jak to oni czy wysoko wygrywają czy się męczą czy grają z mocną ekipą czy teoretycznie słabeuszem zawsze mocno walczą w odbiorze piłki i popełniają przy tym sporo fauli. Dla przypomnienia: 17 Panama, 12 Tunezja, 14 Anglia, 13 Japonia. Tak patrząc na ekipy to żadna nie prezentowała jakiegoś super poziomu i wyszkolenia no może poza Anglikami ale Ci po prostu &quot;odpuścili sobie mecz&quot;.
Z Brazylijczykami popełnili 16 fauli i co ważne do tej pory nie grali dogrywki jak i Francuzi. Bardzo możliwe, że dzisiejsze spotkanie rozstrzygnie się dopiero w doliczonym czasie a może i nawet karnych.
Dzisiaj obrona Belgii będzie musiała zmierzyć się z bardzo szybkim Mbappe i na nim parę przewinień mamy gwarantowanych. Do tego dochodzi Griezmann, Giroud czy Pogba, którzy graja bardzo ofensywnie i są dobrze wyszkoleni technicznie także linia defensywna będzie miała dzisiaj sporo roboty stąd typ właśnie na przewinienia Belgów. Ilość może wysoka ale patrząc na dotychczasowe dokonania Belgów bardzo realna do trafienia a ewentualna dogrywka to już 100%.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom