>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.08.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 10. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Chiny Super League
Godzina 13:30
Spotkanie : Liaoning - Guangzhou Evergrande
Typ : Guangzhou Evergrande wygra obydwie połowy
Kurs : 3.20
Bukmacher Unibet
Lider Chińskiej Superligi ma mecz wyjazdowy , w ostatnich meczach chłopaki nie zachwycają i na 6 ostatnich meczy tylko 2 zwycięstwa a drugi w tabeli
Shanghai SIPG ma tyle samo pkt co oni tak więc trzeba się zabrać do roboty i zwyciężać , dziś nadarza się okazja na 3 pkt ale i sporą ilość bramek do strzelenie gdyż gospodarze na 10 meczy 8 porażek i tylko 2 wygrane a do tego ilość bramek straconych przez Liaoning to 47 i to jest najgorsza defensywa w lidze stąd mój typ na dziś to taki iż goście powinni wygrać obie połowy meczu i zacząć serię zwycięstw !

✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka FIBA Mistrzostwa Azji,
Godz: 20,00
Spotkanie Nowa Zelandia - Liban
Typ: 1
Kurs: 4,05
Bukmacher: Totolotek.
Dzisiaj typuje pojedynek FIBA Mistrzostwa Azji męzczyzn.Buchmacherzy stawiają w tym pojedynku na zwycięstwo Libanu,ale moim zdaniem może dojśc do niespodzianki i Nowa zelandia wygra ten pojedynek.Na inauguracje rozgrywek oba zespoły solidarnie odniosły zwycięstwa. Nowa Zelandia rozgromiła kazachstan 70-49 a ich przeciwnik po bardzo zaciętym spotkaniu pokonał Koree Południową 72.66.W tym spotkaniu decydująca będzie szczela obrona i skutecznośc rzutów za 3 punkty.Nowa żelandia zawsze słynęła z bardzo dobrej skuteczności w tym elemencie gry.W ostatnim pojedynku pomiędzy btymi zespołami rozegranym w 2010 roku to właśnie Nowa zelandia rozgromiła swojego przeciwnika 108 -76

✅ 305
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
bfred 296,8K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Finlandia 1 liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: ROPS - Marienhamn
Typ: BTS
Kurs: 1.79
Bukmacher:: LvBet
Analiza:
Gra obydwu drużyn ostatnio to jakaś tragedia. Szczególnie Marienhamn. Ja tu widzę 2 scenariusze: albo mocno underowy mecz i nawet 0-0 albo jednak kilka bramek - idę w to drugie. Myślę że Marienhamn spokojnie strzeli jedną bramkę natomiast ROPS u siebie też praktycznie zawsze aplikuje przeciwnikom co najmniej jednego gola ponadto są tuż nad strefą spadkową więc przydałoby się zdobyć jakieś punkty szczególnie u siebie więc bardziej prawdopodobny wydaje mi się tu BTS co też sam gram po całkiem dobrym kursie.
⛔ 100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa u19
Godzina: 16:00
Spotkanie: Korea Południowa-Chorwacja
Typ: Wygrana Korei
Kurs: 6.05 --&gt; 5.00
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Nie mogę uwierzyć w kursy ktore widzę? 6.05 na wygraną Korei? Tej Korei,która ograła mocną Brazylię? Tej Korei,która luźno rzuciła ponad 30 bramek Brazylijczykom?
I to przeciwko Chorwacji. Chorwacji,która nie dała rady wygrać z PORTUGALIĄ. Dodam tylko,że nie można było znaleźć żadnego oficjalnego spotkania Portugalii u19,a Chorwaci z Nimi nie wygrali. Ba-zagrali fatalny mecz,Portugalia obrony nie ma,jak i atak słaby,a niemal cały mecz walczyli z Chorwatami punkt za punkt.
Natomiast zawodnicy Korei są bardzo dobrze przygotowani do tego turnieju. Są niezwykle szybcy w swoich atakach. Skrzydła chodzą bardzo dobrze-skutecznie rozciagali defensywe Brazylijczyków robiąc miejsce obrotowym. Oczywiście mają problem z tym samym z czym co Japończycy,a więc z defensywą,jednak liczę,że na tak słabą Chorwację wystarczy ich szybka i mocna ofensywa.
Moja stawka: 4/10.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +200
G 26

gambler1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa u19
Godzina: 14:00
Spotkanie: Argentyna-Portugalia
Typ: Wygrana Argentyny
Kurs: 5.55
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Idę tropem kolegi Manipulation, oglądalem nasz mecz z Argentyną 2 dni temu, szczerze to jakies wielkiej roznicy miedzy obydwoma nie zaauwazylem, Polacy byli wyzsi i mocniejsi fizycznie i to zadecydowalo o naszym zwyciestwie 26-22. Teraz naprzeciw druzyny latynoskiej stanie Portugalia, nie wiadomo czy remis z Chorwacją to wynik ponad stan, czy Chorwaci zlekcewazyli poludniowcow...A moze Portugalia taka dobra...Po dzisiejszym meczu bedziemy wiedziec wiecej. Kurs bardzo zachecajacy na Argentyne, zagralem oczywiscie tez handi +4.5 za wieksza stawke, powodzenia i ahoj ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Towarzyskie
Godz: 21:00
Spotkanie Napoli-Espanyol
Typ: 1/1
Kurs 2.20
Buk Fortuna
Analiza: Towarzyskie spotkanie pomiędzy ekipami Włoskiego Napoli oraz Hiszpańskiego Espanyolu Barcelona, obie ekipy obecnie w bardzo dobrej , wysokiej dyspozycji rzadko przegrywajace swoje spotkania, Napoli co prawda miało kilka wpadek,ale grało również ze znacznie mocniejszymi przeciwnikami , wygrana z zespołem Bayernu i porażka z Atletico na pewno będę nauką na przyszłość dla tego młodego zespołu. Espanyol natomiast wygrał z zespołem Borussi Dortmund i zanotował remisy z Twente oraz Hamburgerem , nie przegrał 5 swoich kolejnych spotkań. Goście są jednak zespołem nierówno grającym, który na pewno nie będzie prowadził gry otwartej z takim zespołem jak Napoli, które przecież ma znacznie lepszych i bardziej doświadczonych zawodników . Gospodarze lubią grać w ataku pozycyjnym i jestem pewien iż w tym spotkaniu nic się nie zmieni ponieważ Espanyol nie jest przecież nawet w czołówce Primera Division więc to ekipa Napoli zostaje w tym meczu zdecydowanym faworytem do zwycięstwa. Obie ekipy w historii zagrały ze sobą zaledwie 1 spotkanie, które zakończyło się bezbramkowym remisem . Jednak w tym meczu uważam że gospodarze spokojnie powinni wygrać, stawiam na wynik 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji
✅ 120
 
endi1918 141

endi1918

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Ręczna Mistrzostwa Swiata u19
Godzina 18:00
Spotkanie : Szwecja - Egipt
Typ : Egipt
Kurs : 3.04
Bukmacher 1xbet
Analiza: Witam. Nie da sie ostatnimy czasy zauwazyc postepu jakie robia druzyny afrykanskie jezeli chodzi o ta dyscypline sportu. Jedna z tych druzyn jest Egipt. Ogladalem ich mecz z Dunczykami( a ci obok Francuzów) zawsze sa faworytami do wygrania danej imprezy i tylko przez niedokladnosc w koncowce nie wygrali tego meczu. Dania przed mistrzostwami grała turniej ktory zreszta wygrala a jej przeciwnikami byla Szwecja(33-30), Norwegia czy Polska. Oczywiscie wynik Egipcjan byl mega niespodzianka ale na pewno nie przypadkiem. Szwecja na pewno bedzie latwiejszym przeciwnikiem niz Dania wiecczemu mialoby sie nie udac? Wysokich wygranych. (Radwanska tez dzisiaj poszaleje ponad 2 kurs)
✅ 204
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Puchar Polski
Godzina:
20 :00
Spotkanie:
Arka Gdynia – Śląsk Wrocław
Typ:
awans – Arka Gdynia
Kurs:
1.84
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:

Kolejne spotkanie Pucharu Polski, tym razem pomiędzy Arką Gdynia a Śląskiem Wrocław. Takie spotkanie miało już miejsce w tegorocznej Ekstraklasa, wtedy górą był zespół z Gdyni, który wygrał na własnym stadionie 2-0.
Dziś jednak trochę inne okoliczności, co widać po wystawionych kursach. Arka z pewnością ma ciągle w głowach porażkę z Midtyjland i odpadnięcie z Ligi Europy. Natężenie meczy w ostatnim czasie może również dać znać o sobie, ale są 2 powody, dla których zagram awans Arki: 1.To tylko moje zdanie i pewnie wiele osób się ze mną nie zgodzi. Na Śląsk spadła pewna fala oczekiwań. Dokonane transfery i ułożenie drużyny sugerowało, że ekipa z Wrocławia będzie bardzo silnym punktem ligi, tak się jednak nie stało. Śląsk odnotował bardzo kiepski początek, dopiero teraz przełamanie z Lechią pokazało, że tę drużynę stać na wiele. Wydaje mi się, że czasami sami piłkarze są tym wszystkim przytłoczeni. 2. Wiemy doskonale, że Arka jest zespołem pucharowym. Wygrana w zeszłorocznym pucharze z Lechem, następnie Superpuchar z Legią, gdzie dopiero po karnych zatriumfowali. Później bardzo dobre mecze z duńską drużyną w Lidze Europy – zabrakło odrobinę szczęścia. Arka może się podobać, walczą do końca, ambitnie i myślę, że będą „gryzli trawę”, żeby powtórzyć wyczyn sprzed roku.
Mam nadzieję, że Arka przejdzie do kolejnego etapu. Mecz z pewnością nie będzie łatwy i może zakończyć się każdym rezultatem i nie będzie to żadną niespodzianką. Ja jednak zagram na Gdynian.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅ 84
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna -Szwecja-1Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie:IFK Goeteborg-AIK Solna
Typ: 1 spotkanie bez remisu(remis=zwrot)
Kurs:1.85
Bukmacher:Fortuna
Analiza:

AIK Solna po gladkiej wygranej z Siriusem dzis zmierzy sie z rywalem bardziej doswiadczonym,wymagajacym z ktorym gra sie ciezko szczegolnie na wyjazdach.
U gosci w ataku nastapil swiezy powiew Stefanelli czy Obasi pokazali sie z bardzo dobrej strony,ogolnie caly zespol gral bardzo fajna pilke,z tym ze spojrzmy prawdzie w oczy Sirius mial widocznie luki w ofensywie jak i defensywie wiec nie byl w stanie odpowiedziec,dalo sie odczuc po 1 golu ze AIK ten mecz zdominuje.
Dzis rywal bedzie bardziej wymagajacy.IFK gra jak narazie bardzo slabo,ale musi w tym meczu powalczyc jesli przegraja to moga juz w zasadzie pozegnac sie z pierwsza 3, a tego z pewnoscia nikt w klubie nie chce.Takze wszystkie rece na poklad i atakujemy.Kibicuje graczom z Solny ale mimo wszystko wieksza determinacja bedzie po stronie Goeteborga.
Niestety mam przeczucie ze tego meczu AIK nie wygra.Over mysle ze tez bardzo prawdopodobny po tez ladnym kursie 2.05.Powodzenia
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina:
19:00
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec-Korona Kielce
Typ:
Zagłębie
Kurs:
3,01
Bukmacher:
Fortuna
Witam wszystkich. Na dzisiaj wybrałem spotkanie w 1/16 Pucharu Polski. W Sosnowcu dojdzie do pojedynku Zagłębia z Koroną. Ja osobiście stawiam w tym meczu zdecydowanie na Zagłębie i dziwi mnie tak wysoki kurs na ich wygraną. Sosnowiczanie to główny faworyt do awansu do
Ekstraklasy, chociaż ostatnio słabo punktują (z doświadczenia wiem jednak, że początek mają zawsze słaby natomiast w Pucharze grają świetnie - 2 lata temu półfinał z Lechem i o mało nie znaleźli się w finale). Oczywiście nie skreślam tutaj Korony, ale Zagłębie na własnym stadionie i z głośnym dopingiem jest w stanie pokonać każdego tym bardziej, że dokonali naprawdę solidnych transferów tego lata. Kurs jak najbardziej warty ryzyka.
Moja stawka na to spotkanie to 6/10.
Powodzenia!

⛔ 100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - World Championship U19
Godzina: 16:00
Spotkanie: Norwegia - Francja
Typ: Norwegia +6,5
Kurs: 1,84
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu, dzisiejsza oferta jest bogata jeśli chodzi o poszczególne dyscypliny, jednak ja postawiłem dzisiaj na piłkę ręczną i mecz pomiędzy reprezentacją Norwegii, która jest czołową reprezentacją w męskim handballu, a wielokrotnymi mistrzami i najbardziej utytułowana reprezentacją trójkolorowych. Kursy na ten mecz jak i linie handicapowe w moim odczuciu są mocno przeszacowane. Moja propozycja skierowana jest w stronę Norwegów +6,5 którzy mimo porażki w pierwszym meczu ze Szwedami grali bardzo dobrze ale Szwecja do słabeuszy nie należy i mecz zakończył się wynikiem 23:20, tak naprawdę nie wiadomo na jakim poziomie są Francuzi mimo, że w efektowny sposób rozbili jedną ze słabszych reprezentacji Bahrajn 20:42. Francuzi byli i będą zawsze mocni w tym sporcie, gdyż mają godnych następców do pierwszego składu. Warto zwrócić uwagę,że Norwedzy przed turniejem grali kilka spotkań towarzyskich, a wyniki tylko napawają optymizmem. Wygrali z naszą reprezentacja 27:23, pokonali Szwecję 31:28, bardzo dobrze zagrali z kolejną silną reprezentacją Danii mimo że ulegli różnicą dwóch bramek 28:30. Obie reprezentacje do tej pory grały ze sobą tylko raz ale bardzo dawno bo w 2013 roku i Norwedzy wygrali aż 25:35 jednak do długi okres i nie biorę tego wyniki tak pod uwagę, gdyż przez ten czas obie reprezentacje rozwinęły się dużo bardziej. Linia handicapowa na ten mecz jest bardzo wysoka i korzystna, a jak początek turnieju pokazuje nie mamy wyników mocno overowych dlatego mocno powątpiewam aby Francuzi byli w stanie odskoczyć na różnice siedmiu bramek.
✅ 84
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Londyn 2017
Godzina: 22 :50 CET
Spotkanie: 200m mężczyzn - finał
Typ: Isaac Makwala Wygra - Tak
Kurs: 4,5
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Nagle zaczęło być ciekawie na 200m. Perypetie Makwali w Londynie znane wszystkim - zatrucie pokarmowe w jego hotelu skutkujące przymusową kwarantanną 48h w pokoju co zabrało mu szansę walki o medal na 400m. Początkowo również na 200m został wycofany, ale wczoraj niespodziewanie pozwolono mu pobiec ekstraordynaryjnie eliminacje 200m w biegu solo (20.20), a parę godzin później w półfinale (20.14 na pierwszym torze, zalanym wodą i jeszcze w padającym deszczu). No trzeba przyznać, że wczoraj Botswańczyk w ogóle nie wyglądał na chorego, za to bardziej na faworyta do medalu na 200m, w czym nic dziwnego, skoro gość ma najlepszy czas w tym roku (19.77). Do tego zaskakująco słaby występ van Niekerka w półfinałem który cudem z ostatnim czasem (20.28) dostał się do półfinału. Być może deszczowe warunki mu nie sprzyjają, a może po prostu czuje już w nogach 3 biegi na 400 i 2 kolejne na 200, wszystko w przeciągu 4 dni. Reszta rywali do medali jak pod linijkę w granicach 20.12-20.22 plus van Niekerk, który pewnie tak słabo może nie pobiec. Jakoś Richards mi nie pasuje na mistrza świata, sprawia dobre wrażenie głównie przez to że swoje biegi wygrywa z dużą łatwością i przewagą, bo po porównaniu nie wygląda już to tak wyjątkowo. Amerykanie też jakiegoś błysku ani Young ani Webb, biegają równo, ale w finale trzeba czegoś ekstra. Guliyev jest dla mnie zagadką, no i van Niekerk. Tak czy siak stawka wyrównana, realnych kandydatów do medali przynajmniej 5-6 i szanse na tytuł Makwali wyglądają dużo lepiej niż pokazuje wysoki kurs. Pobiegnie na wygodnym 6. torze, nie będzie musiał brodzić po kostki w wodzie, choć pogoda i tak ma być łaskawsza niż wczoraj. A co ważniejsze forma jak widać nie zniknęła, za to pojawiła się dodatkowa motywacja, no i ma gwarancję że publika będzie mu kibicować nawet bardziej niż swojemu. A to też ma znaczenie.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU LEKKOATLETYKA
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwajcaria, Super League
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Basel - Grasshopper Zurich
Typ: rzuty rożne over 8
Kurs: 1,44
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłkarskie 4 kolejki ligi szwajcarskiej. Zespół gospodarzy jest tutaj zdecydowanym faworytem ale ja próbuję iść w rzuty rożne, bo kurs na wygraną Basel jest bardzo niski. Linia ponad 8 rzutów rożnych powinna być tutaj pokryta. Sami gospodarze są w stanie pokryć ten over, bo skład mają zdecydowanie mocniejszy i liczę, że z ich strony będzie w tym spotkaniu bardzo dużo sytuacji bramkowych. Goście póki co bardzo słabo sobie radzą przegrywając na początek u siebie derby z FC Zurich 0-2, później przegrali u siebie z Young Boys Bern 0-4 i w ostatnim spotkaniu zremisowali na wyjeździe z FC Luzern 2-2. W każdym z tych 3 spotkań rywale mieli zdecydowanie więcej sytuacji i w każdym z tych meczy over na 8 rzutów rożnych został pokryty. Wprawdzie z Luzern i Young Boys Bern minimalnie, bo padło tam 9 rzutów rożnych a wiec na styku ale dzisiaj spodziewam się tych rożnych jednak więcej. Zespół z Bazylei w 3 swoich meczach pokrywał ten over w 2 przypadkach. Dzisiaj jest zdecydowanym faworytem ale ja myślę, że Grasshopper postawi się bardziej niż wskazują na to kursy. Oczywiście zdecydowanym faworytem są gospodarze, który dysponują bardzo mocnym składem i w dzisiejszym meczu zagrają w najmocniejszym zestawieniu, bo w drużynie nie ma żadnych absencji. U gości nie wystąpią obrońcy Lavanchy (3 występy w tym sezonie) i Basic (bez występu w tym sezonie), pomocnicy Pickel (3 występy w tym sezonie) i Brahimi (bez występu w tym sezonie) i napastnik Djuricin (2 występy w tym sezonie) a niepewny jest występ pomocnika Sigurjonssona (3 występy w tym sezonie). Tutaj goście będą się przede wszystkim bronić czając się na jakieś kontry. To, że FC Basel będzie prowadził grę, utrzymywał się częściej przy piłce i stwarzał sobie więcej sytuacji nie ulega wątpliwości. Jednak liczę, że przynajmniej tych 9 rzutów rożnych padnie i ta linia będzie pokryta. Myślę, że gościom uda się mieć z 2-3 rzutów rożnych a resztę powinni pokryć gospodarze ????
⛔ 100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Superettan
Godzina:
19:00
Spotkanie:
Helsingborg - Atvidabergs
Typ:
Helsingborg over 2.5
Kurs:
2,55
Bukmacher:
ForBet
Analiza:
YB wczoraj dało ciała na całej linii i umoczyło parę kuponów... no cóż tyle czasu w bukmacherce, a dalej mnie zadziwia. Ale do rzeczy na dzisiaj gram w stronę Helsibgborgu. Gospodarze obecnie 5 lokata z 30 punktami na koncie. Goście 14 lokata 18 oczek na koncie. Nie bez powodu faworytem buków są gospodarze. Dlaczego taki typ? Otóż głównym powodem jest H2H. Ostatnie pojedynki między drużynami Helsingborg wygrywa u siebie 3:0, natomiast na wyjeździe ogrywają ich 1:2. Poza jednym przypadkiem w którym mecz zakończył się bezbramkowym remisem ta zasada się sprawdza. Może to zbieg okoliczności a może tak to właśnie ma wyglądać. Gram za drobne dokładny wynik 3:0 po kursie 9. Do konkursu daje over 2,5 gospodarzy po przyzwoitym kursie. Dobrym prognostykiem jest również forma gości, która w ostatnich trzech pojedynkach straciła aż 12 bramek. Pozdrawiam

⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Puchar Polski
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce
Typ: over 2.5
Kurs: 1.98
Bukmacher: unibet
Analiza:
Po wczorajszym dniu z kilkoma wielkimi niespodziankami w Pucharze Polski, dziś pozostały nam do rozegrania jeszcze dwa starcia. W pierwszym meczu przedstawiciel zaplecza Ekstraklasy Zagłębie Sosnowiec będzie podejmować Ekstraklasową Korone Kielce. Widzę w tym starciu zdecydowanie bramki.
Gospodarze tragicznie rozpoczęli sezon dwie porażki i zerowy dorobek punktowy, u siebie nie dali rady z Olimpią Grudziądza a na wyjeździe musieli uznać wyższość spadkowicza Górnik Łęczna. W obu spotkaniach Zagłębie było ekipą która utrzymywała się przy piłce starała się tworzyć, kreować no i dostawała strzały od rywali co dobrej oceny w defensywie tej ekipie nie wystawia. Zresztą gospodarze są ekipą która lubi grać piłkę, ofensywnie, taki zespół oglądamy w ostatnich latach na zapleczu, który pod względem bramek strzelonych zawsze jest w topie, zdecydowanie w tej swojej grze gubią się w formacjach defensywnych bo ostatnie dwa sezony to strasznie dużo bramek traconych, wydaje mi się ze ten sezon będzie podobny. Dla nich raczej klucz to liga, nie puchar pewnie będą rotacje i ci gracze będą chcieli się mocno pokazać dlatego sądzę że jakościowo w ataku będą dobrze wyglądali. Przed rokiem na tym etapie rozgrywek była Wisła z Krakowa i mieliśmy show w postaci wynik 3:4. Pogoda też moim zdaniem może być plusem bo nikt nie będzie chciał grać tutaj dogrywki a więc raczej w pewnym momencie ktoś ruszy mocno do ataków.
Korona myślałem że mocno się zmieni w swojej grze po tej rewolucji, ale nadal mogliśmy oglądać zespół który potrafi mocno intensywnie atakować, wieloma zawodnikami. Nie stracili tego co mieli w zeszłym sezonie czyli fajnie poukładaną grę w ofensywie którą dobrze się oglądało szczególnie w Kielcach. Ostatni mecz z Cracovią to sporo prezenty od rywala ale mocno pracowali na to by kipa Probierza jest popełniał, mocne przemyślane ataki przez 90 minut oglądaliśmy i tych bramek mogli mieć zdecydowanie więcej. Jak zwykle bardzo szybko potrafią przejść z obrony do ataku. Korona potrafi grać przez 90 minut bardzo intensywnie. Problemem są wyjazdy gdzie szczególnie tracą na jakości w defensywie ale oglądając starcia w Warszawie oraz Gdyni mimo że tylko jedna bramka strzelona widać że szukają tej swojej gry domowej także w delegacji. Z Arką naprawdę sporo sytuacji zmarnowanych. Kadra zespołu trzeba przyznać bardzo szeroka i jest mocna rywalizacja o skład bo nikt tutaj pewnego miejsca nie ma, dziś będzie sporo rotacji z graczami którzy ostro walczą o pierwszy skład, tak więc jakościowo w ataku gdzie będą się starali grać swoją piłkę problemu nie będzie, nawet widzę lepszą grę bo mnie w ataku Górski nie przekonuje a ci nowi gracze wydaje mi się że mają potencjał.
✅ 85 - unibet bierze dogrywkę pod uwagę.
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;tenis
Godz;17,00
Spotkanie;Karolina Pliskowa-Naomi Osaka
Typ;Ka.Pliskowa-1,5s.WYGRA 2-0
kurs ;1,86
Bukmacher;lvbet
Analiza;
Kanada-WTA Toronto-korty twarde-suma nagród ponad 2 mln dol.
Zajmująca obecnie 1 miejsce w rankingu Karolina Pliskowa spotka się na korcie z 50 N.Osaka
Argumenty za typem;
1/Miejsce w rankingu obu zawodniczek
2/Ostatnie spotkanie z Pavluczenkovą/19 m w rankingu/ Karolina wygrała gładko 2-0....6-3,6-3
3/Pliskowa odpoczywała od Wimbledonu,jest wypoczęta i musi wygrywać takie pojedynki chcąc być ,,nr 1,,
4/Bilans ostatnich meczów Pliskowej na hardzie to 10/8
5/Jeżeli serwis będzie funkcjonował tak jak powinien,łatwe 2-0
6/ kursy na gołą jedynkę spadaja z 1,35 do 1,23/zależy do buka/
7/Dobra kasa w turnieju też dodatkowo mobilizuje
Obie zawodniczki nie spotkały się jeszcze na korcie ,jest to ich pierwszy pojedynek gdzie w/g mnie zdecydowaną faworytką jest Karolina
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szwajcaria 2 liga
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Aarau - Schaffhausen
Typ: 2 wygra Schaffhausen
Kurs: 1.8
Bukmacher: forbet
Analiza:
Dzisiaj ubogo w ofercie ale jest perełka. Wczoraj zauważyłem doszło w 1 lidze szwajcarskiej do mega niespodzianki Young Boys 0-4 z Thunem ale dzisiaj myślę już obędzie się bez niespodzianek. Ogólnie polecam grać dzisiaj zarówno 1 jak i 2 ligą szwajcarską - przewidywalna. Wróćmy jednak do naszego spotkania a mianowicie do meczu w Aarau gdzie na przeciwko miejscowej drużyny stanie niepokonane jak dodtąd Schaffhausen z 3 zwycięstwami i bilansem bramkowym aż 12-1 !! Drużyna przyjezdnych to moim zdaniem obok Xamax są kandydatami do awansu do 1 ligi. Myślę , że między obecnym liderem 2 ligi Xamaxem a Schaffahausen wywiąże się niesamowita rywalizacja. Żeby być na podobnym poziomie co obecnie Xamax z 12 pkt , Schaffahausen po prostu musi wygrać ten mecz z moim zdaniem o wiele słabszą drużyną z Aarau. W zasadzie aby jeszcze podkreślić argument za tym , że to Schaffhausen wygra polecam przyjrzeć się jak wygląda linia ofensywna - po ilości bramek można stwierdzić , że świetnie - w ofensywie na uwagę powinno się zwrócić uwagę na takich zawodników jak boczny ofensywny pomocnik - Mikari - 3 bramki , napastnik rodem z Turcji Cicek - 2 bramki czy playmaker Castroman - 3 bramki ... naprawdę drużyna z Schaffhausen ma kim straszyć. Tutaj warto też zwrócić uwagę na to , że Aarau w tamtym sezonie straciło najwięcej bramek w 2 lidze szwajcarskiej aż 64 !! Obrona po tamtym czasie myślę , nie miała większych rotacji więc przy dzisiejszej dyspozycji graczy ofensywnych drużyny gości śmiem wątpić , że gospodarze cokolwiek ugrają ! Jak dla mnie typ perełka. Powodzenia !!! Wejdzie daj propsa.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Szwecja Allsvenskan
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Goteborg vs AIK Stockholm
Typ: AIK Stockholm under 1,5 goli
Kurs: 1,6
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 11 zespolu z 2 druzyna w tabeli . Goteborg bilans bramkowy 25-21 , AIK 19-11. Goteborg to ciezki teren dla druzyn przejezdnych . W tym sezonie Goteborg poprawil defensywę , co skutkuje mniejszą iloscią straconych bramek. W tym sezonie tylko Orebro zdobylo 2 gole tutaj , ale obie bramki zdobyli po czerwonej kartce dla zawodnika gospodarzy . AIK nie jest w tym sezonie ultraofensywną druzyną . Na wyjazdach ponad 1,5 goli udalo im strzelic dwa razy - w meczach z dryznami o gorszej obronie niz Goteborg - z Elfsborg i ostatnim w tabeli AFC Eskiltusna . W ostatniej kolejce na wyjeździe pokonali 4-1 Sirius . Wystrzelali sie w tym meczu i tutaj strzelą under 1,5 goli ! Powodzenia
✅ 60
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - klumowy mecz towarzyski
Godzina: 17:30
Spotkanie: Apollon Limassol - Nea Salamina Famagusta
Typ: Nea Salamina
Kurs: 2.25
Bukmacher: unibet
Analiza:
Wybrałem ten mecz nie przypadkowo. Wczoraj Apollon rozegrał interesujący i zacięty mecz o superpuchar z mistrzem Cypru drużyną APOEL-u. Po dziwnym spotkaniu wygrali piłkarze z Limassolu (przez większość czasu Apollon przegrywał 0:1 i 2 zwycięskie bramki zdobył w osłabieniu ,po tym jak Vasiliou w 71 min. zaliczył czerwoną kartkę). W dniu dzisiejszym gospodarze na pewno wystawią skład mocno rezerwowy ,ponieważ niemożliwe jest to aby ci sami piłkarze grali mecz dzień po dniu. Dodam jeszcze, że w grudniu 2016 piłkarze Nea Salamina uzyskali na terenie Limassolu fajny wynik: 1:1. Dlaczego więc teraz nie chcieliby się pokazać i wygrać z wyżej notowanym rywalem (a właściwie z jego rezerwami)? Kończąc dorzucę jeszcze, że Apollon Limassol to trzecia drużyna ligi sezonu 2016/17 a Nea Salamina ósma. Rozgrywki 1 Dywizji Cypru rozpoczynają się 19.08. Powodzenia!
✅ 125
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom