>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 10.08.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
qualityy 18

qualityy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina: 20:00
Spotkanie: Arka Gdynia vs Śląsk Wrocław
Typ: obie druż. SN Tak
Kurs: 1.80
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Arka zawsze walcząca do końca, ostatnio delikatnie załamani wynikiem a zarazem odpadnięciem z kwalifikacji do ligi europejskiej. Śląsk w bardzo mocnym składzie, po transferach chociażby Robaka czy Koseckiego na pewno będzie chciał powalczyć o zwycięstwo. Mój typ na to spotkanie to obie druż. SN.
Jest to mój 3 post na tym forum, z czego 2 pierwsze weszły gładko.
Pozdrawiam i życzę powodzenia ????

✅ 80
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina;tenis
Godz;18:30
Spotkanie;Radwanska-Wozniacki
Typ;Radwanska
kurs ;2.11
Bukmacher;fortuna
Analiza;
Witam wszystkich bardzo serdecznie.Stawiam dziś na Agę bo to co pokazała w dwóch ostatnich meczach to był kosmos.Fakt zawodniczki nie grały bardzo dobrze ale poziom Agnieszki był bardzo wysoki.Widać,że po ślubie zdecydowanie lepiej jej się gra i jest pewniejsza.Wozniacki na hardzie znakomita zawodniczka i na pewno postawi opór Agnieszce ale nie sądze aby to wygrała.Serwis siedzi dla Agi,dobrze returnuje wszystko jest w najlepszym porządku.Ostatnie 5 spotkań na betonie na korzyść Dunki 3:2.Podsumowując Aga jest w bardzo dobrej formie i jeżeli zagra tak jak w ostatnich dwóch meczach to o zwycięstwo jestem spokojny.Powodzenia
⛔ 100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - islandia inkasso-deildin
Godzina: 21:15
Spotkanie: Kopavogur-Selfoss
Typ: over 2.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: unibet
Analiza:
nie odpuszcze tej islandii,trzy razy wtora na overkach,ktore zawsze wchodzily jak w maslo-bede tak dlugo stawial ta lige az trafie.wczoraj byly trzy mecze i wybralem mecz ktory akurat nie mial overa-dzisiaj bedzie lepiej bo jest jeden mecz ktory kwalifikuje sie do postanowienia.bedzie to spotkanie 6 i 7 druzyny w lidze,licze w tym spotkaniu na przelamanie sie kopavoguru bo selfoss na piec ostatnich meczy mial cztery overki.kapovogur u siebie rozegral siedem meczy i po trzech pierwszych overach pozniej zaliczyl cztery undery-czas na przelamanie.gospodarze ostatnio zaliczyli dwa undery,a trzeci z rzedu nie zdarzyl sie tej druzynie od ponad trzydziestu spotkan.bedzie over! pozdrawiam
✅ 75
 
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Super League : kolejka 4
Godzina: 20:00
Spotkanie: Basel - Grasshoppers
Typ: 1/BTS
Kurs: 2.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Do obecnego mistrza kraju przyjeżdża drużyna z Zurich&#39;u - Grasshoppers. Obie ekipy zaliczyły falstart w pierwszej kolejce przegrywając 0:2. Dziś w lepszy nastrojach są zawodnicy z Bazylei, którzy po tamtej porażce zebrali się i następne dwa mecze wygrali. Gorsza sytuacja jest po stronie gości którzy jeszcze w tym sezonie nie wygrali, strzelili tylko 2 bramki i stracili aż 8 - nie jest to dobrym prognostykiem na ten mecz ale ja szukam niespodzianki. Doświadczenie nauczyło mnie ze zazwyczaj takie mecze kiedy drużyna z czuba tabeli gra z zespołem notowanym na ostatnich miejscach to gra z rozluźnieniem i często traci bramki a nawet przegrywają, idealnym przykładem z wczoraj są drużny Young Boys, Partizanu Belgrad czy Steaua&#39;y Bukareszt którzy byli uznawani za wielkich faworytów a mimo to potracili punkty dając sobie strzelić minimum jednego gola. Myślę, że dziś nie zobaczymy aż tak wielkiej niespodzianki jak strata punktów gospodarzy jednak wydaję mi się że obie drużyny trafiają do siatki ale gospodarze wygrają ten mecz, ponieważ nie oszukując się są po prostu lepsi. Bramka strzelona w tym meczu przez Grasshoppers myślę, że będzie dla nich wystarczającym sukcesem. Typ na dokładny wynik: 4-2 (Czuje dużo bramek)
✅ 140
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna - Rosja - premier league
Godzina : 19:00
Spotkanie; Achmat Grozny vs Fk Krasnodar
Typ : Krasnodar
Kurs : 2,75
Bukmacher : totolotek
Analiza :
w piatej kolejce ciekawe spotkanie.Gospodarz Achmat zajmuje 3 pozycje z dorobkiem 9 punktow ( 3-0-1 ) i bramkami 6:2. U siebie zgromadzil 6 punktow po dwoch meczach i bramki 3:0.Ostatnio pokonal na wlasnym stadionie Akmar 1:0.Jest druzyna bardzo solidna i grajaca rowno w ataku jak i w obronie,z druzyna gosci spotkali sie 15 razy 5 razy wygrali raz padl remis a 9 razy zostali pokonani,ostatnie spotkanie wygrali 2:1 .Druzyna gosci zajmuje obecnie 6 pozycje w tabeli ( 2-1-1 ) 5:4.Na wyjazdach na 2 mecze (1-0-1 ) 2:3 w bramkach.Ostatnie spotkanie wygrali z silny Rubinem Kazan 2:1.Jednak w meczach wyjazdowych szwankuje obrona mimo wszystko w dzisiejszym meczu licze na ich zwyciestwo i 3 punkty
pozd.i powodzenia

✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata U19
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Egipt - Szwecja
Typ: Szwecja -1,5
Kurs: 1.71
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Witam, powiem szczerze zastanawiam się nad tak wysokim kursem jakim jest 1,50 na Szwecję. Z Egiptem? Egipt nie jest potentatem w piłce ręcznej, ok zrobili bardzo duży postęp ale żeby aż taki by stawiać ich na równym ze Szwecją, która ma młodzież bardzo dobrą? Nie wydaje mi się...
Pewnie jest to powiązane z remisem jakim Egipt ugrał z Danią 28:28 ale dzisiaj Bahrajn pokazał jaka mocna jest Dania.... czyli żenująco słaba, Bahrajn dziś ograł Danię 35:31 czym sprawił mega sensację.
Szwecja ograła w pierwszej kolejce 23:20 Norwegię a więc także mocny zespół.
W poprzednich Mistrzostwach Świata czyli 2 lata temu Szwecja ograła Egipt 31:26 i dziś myślę, że możemy spodziewać się podobnego wyniku.
Powodzenia.

⛔ 100
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina: 19:00
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce
Typ: Korona awans
Kurs: 1,52
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Składów drużyn jeszcze nie ma, ale dla mnie tutaj powinni to wziąć w 90 minutach piłkarze drużyny z Kielc. Trener Korony Gino Lettieri konkretnie ustawia chłopaków i treningi słyszałem z wywiadów że maja cięzkie, a trener jest wymagający ale widzę u nich w tym sezonie potencjał. Od początku sezonu sprawiają dobre wrażenie, w przeciwieństwie do drużyny z Sosnowca która znów była krok od awansu, ale Górnik wyprzedził ich w ostatniej kolejce i z przewagą 1 punktu awansował do Ekstraklasy. Zagłębie w tym sezonie zaczęło od porażki z Olimpią Grudziądz 0-1. Następnie ze słabiutkim Górnikiem Łęczna polegli 1-2. W drodze do 1/16 rywala nie mieli wymagającego rywala. Była nim drużyna Chełmianka Chełm którą spokojnie ograli 3-0, ale tego można było się spodziewać. Tak jak wyżej pisałem, nowy trener Korony traktuje poważnie każdy mecz swojej drużyny i myślę że dzisiejszego również nie zlekceważy. I według mnie Korona swoim wieloletnim doświadczeniem z Ekstraklasy, a także podbudowaniem psychicznym z wyników ostatnich meczy załatwi sprawę awansu do 1/8 w regulaminowym czasie gry, aby nie grać dogrywki i zachować jednak więcej sił na przygotowanie do kolejnego meczu w lidze. Biorę awans, bo różnie to bywa, chociażby przykład z wczoraj GKS Tychy z Cracovią która do bodajże 80 którejś minuty prowadziła 1-0 i straciła gola, musiała grać dogrywkę i ostatecznie zakończyła mecz w rzutach karnych. Liczę że piłkarze Korony Kielce dzisiaj zagrają dobrze i zapewnią sobie awans do następnej rundy Pucharu Polski.

✅ 52
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jeremis777 9

jeremis777

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - CARABAO CUP
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bury vs Sunderland
Typ: powyżej 3,5 gola
Kurs: 2,80
Bukmacher: forBet
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem podobnie jak wczoraj również mecz pucharu ligi angielskiej. Wczoraj siadło Leeds z Port Vale a dziś liczę że ten mecz siądzie ???? Analiza podobna jak wczoraj..... Sunderland gra w Championship a Bury w League One (więc liga różnicy). Obu drużyną bardzo zależy na awansie do 1/32 finału (dodatkowo jest to tylko jeden mecz więc wszytko może się zdarzyć). Mój typ na minimum 4 bramki jest bardzo prawdopodobny i mam nadzieję że znów się wzbogacę ???? zaraz mecz więc wszystkim typującym życzę powodzenia ????
Powodzenia
⛔ 100
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Portoroz (Słowenia), twarda - Ćwierćfinał
Godzina: 22:00
Spotkanie: Krajinovic F.-Stachowski S.
Typ: DW 1-2
Kurs: 4,60
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Korty twarde w Portoroz witają państwa bardzo serdecznie. Jest to nawierzchnia bardzo szybka dlatego uważam, że szalę na swoją stronę przechyli Ukrainiec. Gdyż gra on bardzo ofensywny tenis. Bardzo miły dla oka. Krajinovic dużo spokojniejszy zawodnik. Jednak moim zdaniem na takim szybkim hardzie faworytem pojedynku jest Sergiy. Moim zdaniem będzie to bardzo wyrównany pojedynek trzy setowy. Ale ofensywne usposobienie Ukraińca może spowodować, że to on będzie górą w tym pojedynku. Obydwaj do tej pory bez straty seta. Ukrainiec ograł Olivettiego oraz Viole a Krajinovic Zemjle i Rosola. Po rywalach można by było stwierdzić, że Krajinovic bity faworyt. Ale jak będzie? O tym przekonany już się niebawem powodzenia!
✅ 360
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom