>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.09.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bologna - Napoli
Typ: over 2.5 gola w meczu
Kurs: 1.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiaj zagram dość bezpiecznie - mimo że ostatnie 2 typy były trafione, tak ilość sensacji w postaci wpadek Realu,Bayernu,Monaco,Borussi,Basel,Manchester Utd itp. itd. troszkę mnie ostudziła.
Powrót z meczów reprezentacyjnych + liga mistrzów w niedalekiej przyszłości zmuszają trenerów do rotacji składem. Wirus FIFA był hojny dla zespołu Napoli i obyło się bez większych kontuzji.
Zespół Napoli radzi sobie znakomicie z Bologną - zarówno na własnym boisku, jak i na wyjeździe - dość powiedzieć, że ostatnie mecze tych drużyn to aż 16 GOLI Napoli, przy 2 golach Bolongii (kolejno 0-6 / 1-3 / 1-7).
Mecz może przybrać różne scenariusze,ale tylko jakaś niespodziewana czerwona kartka dla gości lub wyjątkowo dobrze zorganizowana gra defensywna gospodarzy + nieskuteczność armat z Napoli - mogłaby spowodować niespełnienie owego kursu. Bramka dla Napoli pociągnie za sobą kolejne gole, co zapowiada pewny over - w tym przypadku +2,5.
Pomogłem? Zapropsuj
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna - Dania - superliga
Godzina : 16:00
Spotkanie : FC Kopenhaga vs Midtjylland
Typ : Kopenhaga
Kurs ; 1,85
Bukmacher : totolotek
Analiza :
spotkanie 8 kolejki dunskiej superligi.Gospodarz spotkania Kopenhaga po 7 kolejkach z 9 punktami zajmuje 8 pozycje ( 2-3-2 bramki 8:8 ). Procz Kopenhagi 9 punktow przed dzisiejsza kolejka ma jeszcze 3 zespoly.Kopenhaga grajac u siebie zdobyla 6 punktow na cztery mecze nie ponoszac porazki.Druzyna odpadla w eliminacjach LM z azerskim Qarabag ( ostatnie spotkanie wygrali u siebie z Azerami 2:1 co jednak nie skutkowalo awansem do dalszych rozgrywek ) zagraja natomiast w lidze Europy 14.09.2017 z Lok. Moskwa gdzie beda tez gospodarzami w 1 meczu.Zespol gosci Midtjylland zajmuje obecnie 4 pozycje z 13 punktami ( 4-1-2 bramki 12:11 ).Grajac na wyjezdzie 3 razy zgromadzila 3 punkty ( 1-0-2 bramki 3:6 ),druzyna radzi sobie gorzej w meczach wyjazdowych,z Kopenhaga spotkali sie dotychczas 57 razy ich bilans to 15 wygranych, 12 remisow i 30 porazek.Ostatnie spotkanie tych zespolow zakonczylo sie wynikiem 3:2 na korzysc Midtjyland ( mecz z 17.05.2017 ).Dzis jednak licze na dobra postawe FC Kopenhaga i ich wygrana minimalna roznica bramek ze wzgledu na mecz w czwartek z Rosjanami w LE.
pozd. i powodzenia.
✅85
 
T 14

triatlonic

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Dania - superliga
Godzina: 16:00
Spotkanie: FC Kopenhaga vs Midtjylland
Typ: 1 hand 0-1
Kurs: 3.7
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Kolega wyzej wymienil wszystkie aspekty obu druzyn wiec mam wolne ;) Uwazam ze popelnil maly blad w swojej analizie po 1 -Kopenhaga zawsze u siebie wygrywa dwoma bramki z Midtylland a po 2 nie beda sie oszczedzac na LE gdyz kolejke przed przerwa na reprezentacje dostali lanie od Nordsjaelland 0-3 gdyz byli w dolku po odpadnieciu z LM.Tutaj zrobia wszystko by wrocic na odpowiednie tory i zadowolic swoich kibicow. pozdrawiam
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
17:00
Dinamo Moskwa - Zenit St. Petersburg
Typ: 2
Kurs: 2,80
Buk: totolotek
No wreszcie to co lubię. Startuje już siatkówka w Rosji. Moim zdaniem perełka na dziś. Powstał w Rosji nowy wzór który ma nawiązać walkę z potentatem z Kazania. Taki kurs jest nie adekwatny do tego co jest na papierze. Moskwa się mocno osłabiła, natomiast Zenit ma świetnych zawodników, na pewno lepszych od Moskwy. I tak z Moskwy odszedł Grankin i Bakun, za Grankina grać będzie Antipkin a za Bakuna Le Roux który nominalnie jest środkowym a tu będzie grał na ataku. Czyli h2h na tych pozycjach to osłabienie. Dobra teraz Zenit, na rozegraniu wielki talent Pankov, na ataku Szwed Nilsson, na przyjęciu Camejo i Sivozelez, na środku Aszczew i Volkov. No paka na drugie miejsce jak ulał. Nie no Zenit powinien to wygrać, khand +1,5 seta na Zenit po kursie 2,00 cud malina.
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna - Włochy Serie A
Godzina : 15:00
Spotkanie : Lazio - AC Milan
Typ : 2
Kurs ; 3.20
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Chyba Najciekawsze spotkanie w dzisiejszej kolejce włoskiej ligi, nie rozumiem do końca kursów wystawionych przez bukmachera, widzę tu duże value i chętnie to spotkanie zagram. Lazio nie zbyt średnio zaczęło nowy sezon remis z beniaminkiem 0:0 i wygrana ze średniakiem ligowym Chievo gdzie strzelili na 1:2 w 89 minucie. Nie zaskakują swoją grą, a po przeciwnej stronie Milan który w końcu zapowiada powrót na szczyt póki co dwie wygrane 3:0 z Crotone i 2:1 z Cagliari nie są to jakoś bardzo wymagający przeciwnicy ale 6 pkt na koncie czuję, że piłkarze Milanu zepną się i pokażą wszystkim, że to co mówili jest prawdą i będą się piąć na szczyt tabeli mają dziś coś do udowodnienia. Do tego dodam, że ostatnie 4 spotkania tych drużyn w serie A wygląda tak 2 wygrane Milanu i 2 remisy, Lazio ze średnim startem w lidze nie pokona dzisiaj Milanu jak ktoś woli grać bezpieczniej może zagrać np. X2. Powodzenia
⛔100
 
bfred 304,1K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna - Dania 2 Dywizja Grupa 1
Godzina : 13:00
Spotkanie : Naestved - Hillerod
Typ: over 2,5
Kurs ; 1.40
Bukmacher : Unibet
Analiza : Dziś niska liga duńska. Gra 3 drużyna z ostatnią. Bilans gości fatalny ledwie 3 strzelone bramki a aż 15 straconych. Gospodarze przyzwoicie 3 wygrane 2 porażki. Brak meczów h2h. W niskich ligach duńskich pada zazwyczaj dużo bramek i z doświadczenia wiem, że jeśli jest taka różnica pomiędzy drużynami jak i bilansem w tabeli to jest duża szansa aby zobaczyć kilka bramek - tym bardziej że drużyny o porównywalnym potencjale do gospodarzy potrafiły już wysoko wygrywać z dzisiejszym gościem spotkania. Wydaja się oni kompletnym outsiderem tej ligi i grupy co powinni wykorzystać gospodarze, którzy w przypadku zwycięstwa będą mieli juz tylko 1 pkt straty do 2 miejsca. Liczę na kilka bramek.
✅40
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30

Spotkanie: TBB Nieciecza - Górnik Zabrze
Typ: 2 handicap (-1) (wygrana Górnika 1 bramką - zwrot)

Kurs: 6,10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Po takim kursie, aż żal nie zaryzykować. Górnik, który rewelacyjnie zaczął rozgrywki zajmuje obecnie 6 miejsce w tabeli z 3 zwycięstwami, 3 remisami i 1 porażką. Fakt, na wyjeździe mają tylko 2 remisy i porażkę, ale analizując mecze wcale to tak źle nie wygląda. Porażka z Jagą 2:1 po dwóch czerwonych kartkach i dwóch rzutach karnych dla Jagiellonii. Remis 1:1 z Lechią, która dominowała na boisku, ale sytuacji bramkowych Górnik miał więcej, stracił prowadzenie po rzucie karnym. Remis 3:3 z Cracovią, bardzo otwarty mecz, mnóstwo sytuacji bramkowych, Prowadzenie 3:1 oddane po dwóch rzutach karnych i czerwonej kartce. A więc jak widać Górnik tracił punkty dosyć nieszczęśliwie. Termalica to ostatnia drużyna w tabeli, z dorobkiem 5 punktów, ostatnia porażka u siebie z Lechem pokazała, że tej drużynie brakuje sporo do najlepszych, a Górnik w tym roku do takich należy, a napastnik Angulo przechodzi najśmielsze oczekiwania. Dziś stawiam na wysokie zwycięstwo Zabrzan i wierzę, że dziś nie popełnią błedów w obronie takich jak w poprzednich meczach wyjazdowych. Górnik ma szansę na objęcie prowadzenia w tabeli i liczę, że im się to uda. Stawiam na wynik 0:3.
ZWROT
 
R 235

remigiuszkocur

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - OBOS Norwegia
Godzina: 15:00
Spotkanie: Asane - Jerv
Typ: Over 3,5
Kurs:
2,55
Bukmacher: Unibet
Analiza

Dziś na celownik wzięliśmy mecz z zaplecza ligi norweskiej Gospodarz Asane 13 miejsce czyli nie jest tak do końca pewny swojej przyszłości musi walczyć o każde punkty, u siebie bilans 3 zwycięstwa 5 remisów i 3 porażki ale porażki to ostatnie 3 mecze na własnym stadionie, bilans bramkowy 18:18 na 11 meczy czyli średnia jest ponad 3 brameczki. Goście sa dwie pozycje wyżej ale tez tych punktów za dużo nie maja bo zaledwie dwa oczka więcej od gospodarzy. Bilans Jerv na wyjazdach to 3 zwycięstwa 3 remisy i 3 porażki w bramkach tez jest dobrze 14:23. Wierze ze gospodarze sie przełamią w tym meczu i zdobędą jakiś punkt po trzech porażkach, dla odważniejszych można grać bramkowy remis po 4.25.
⛔100
 
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Szwecja
Godzina: 17:45
Spotkanie: Redbergslids IK - Hammarby IF
Typ:
Redbergslids -3.5
Kurs: 2.35
Bukmacher: Unibet

Absolutna perełka dnia.
Gospodarze genialny zespół w Szweckiej Handbollsligan. Ostatni sezon zakończony na 3 miejscu z super grą na własnym boisku (12winów na 16 meczy). Zatrzymali z tamtego sezonu wszystkich kluczowych graczy, ba po kontuzji wraca dwóch znakomitych grajków.
Goście utrzymali się w lidze dzięki barażom, ostatni sezon skończyli na tragicznym 12 miejscu. Na wyjezdzie z 16 spotkań zaledwie 3 wygrali i jeden zremisowali.
W tamtym sezonie Rendbergslids dwa razy pokonało Hammarby
(31:22 na wyjezdzie i 25:14 w domu). Przewaga kolosalna !!!! Dodając do tego fakt, że gospodarze są jeszcze silniejsi niż byli tutaj musi być łatwa wygrana. Linie są zdecydowanie za małe. POLECAM
✅135
 
ajax665 81

ajax665

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy-Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Lazio-Milan
Typ: remis
Kurs: 3.58
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam po urlopie i po raz pierwszy na nowym forum. Dziś zaglądam do mojej ulubionej ligi włoskiej i postawię na remis w absolutnym hicie 3 kolejki serie A w meczu Lazio-Milan. Gospodarze po wpadce w pierwszej kolejce ze Spal i bezbramkowym remisie w drugiej pokonali na wyjeździe Chievo 2:1. Rossonieri na razie z kompletem zwycięstw 3:0 z Crotone i 2:1 z Cagliari choć w tym drugim meczu zaprezentowali się przeciętnie. W poprzednim ligowym meczu na Olimpico padł remis 1:1 a co ciekawe gola dla Lazio zdobył obecnie już piłkarz Milanu, Licas Biglia. Obie ekipy do meczu przystąpią niemal w najmocniejszych składach. Będzie to pierwszy poważny test w tym sezonie dla obu drużyn i nie widzę tu zdecydowanego faworyta. W bezpośrednich pojedynkach wynik remisowy pada dosyć często dlatego tak też dzisiaj stawiam. Dwie mocne ekipy. Będzie remis! Powodzenia!
⛔100
 
saqrime 104

saqrime

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 15.00
Spotkanie: St. Etienne - Angers
Typ: 1/+2.5 (Wygra Etinne i padnie powyżej 2 bramek)
Kurs: 3.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Gospodarze w tym sezonie prezentują się naprawdę dobrze, ich gra może cieszyć oko ????
Angers nie przegrało żadnego spotkania od 9 meczy, czas zatem na tą 1 porażkę ????
W tym sezonie posiadają 3 remisy i 1 wygraną
Oglądając mecze tych dwóch drużyn można zauważyć różnice stylów. Goście grają fajną piłkę, nie boją się zaatakować, cały czas starają się atakować bramkę przeciwnika i tworzyć sobie fajne okazje. Natomiast Angers gdy gra na wyjeździe stara się bronić i czekać na kontrę, nie lubią zbytnio atakować i stwarzać sobie okazji :/ Bramek w tym meczu nie na pewno nie zabraknie ????
Aczkolwiek sądzę,że własne boisko, doping a przede wszystkim forma pozwoli gospodarzą na zdobycie 3 punktów ????
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia, Eredivisie
Spotkanie: Heerenveen - PSV
Godzina: 12:30
Typ: powyżej 2,5 i obie strzelą
Kurs: 1,70
Bukmacher: eFortuna
Witam, dziś zaproponuję łączony zakład czyli w meczu padnie więcej niż 2,5 gola oraz to, że obie drużyny strzelą gola. Liga Holenderska jest jedną z overowych lig w europie. Przed nami bardzo ciekawe spotkanie Heerenveen podejmuje u siebie PSV Eindhoven.
Póki co świetny poczatek PSV - 3 mecze = 3 zwycięstwa ( z Alkmaar 3:2, z Breda 4:1 i z Roda 2:0)
Heerenveen także rozpoczął nieźle te rozgrywki, póki co jeszcze bez porażki 3 mecze = 1 zwycięstwo 2 remisy ( z Groningen 3:3, z Heracles 1:1 i z Den Haag 2:1).
Widzimy, że obie drużyny strzelają dużo bramek ale także potrafią tracić, więcej bramek oczywiście traci Heerenveen.
Mecze bezpośrednie także są bardzo ciekawe bo ostatnie 17 spotkań to 15 bts (obie strzelą) i 12 powyżej 2,5 bramki.
Heerenveen potrafi u siebie gra z PSV w ostatnim czasie, ostatnie 5 spotkań to 3 wygrane i 2 remisy.
Dziś liczę na otwarte spotkanie po obu stron, tak jak to bywa często w meczu obu ekip. Liczę na minimum 3 bramki a może i 4.
Widzę wynik 1:2 może 2:2.... zobaczymy
Powodzenia
⛔100
 
mattie 112

mattie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Bilbao - Girona
Typ: 1/-2.5 (Wygra Bilbao i padnie poniżej 3 bramek)
Kurs: 3.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Drużyna gospodarzy to bardzo solidna marka w hiszpańskiej lidze od dłuższego czasu. Regularnie występuje w europejskich pucharach i trzyma się raczej w górnej połowie tabeli od kilku lat. Girona dopiero klimatyzuje się w La Liga ale wychodzi jej to całkiem dobrze (wygrana i remis z atletico ). Mimo wszystko uważam że w tym meczu Bilbao wygra 1:0 lub 2;0 gdyż jest jednak lepszą marką. Do tej pory Bilbao ma bilans bramkowy 1:0 po dwóch meczach co napawa optymizmem ten typ. W meczach Girony padło więcej bramek, natomiast ten mecz z Atletico był nieco szalony i nie bardzo bym się nim sugerował.
✅260
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - EBEL Liga Austriacka
Godzina: 17:30
Spotkanie: Medvescak Zagrzeb - Fahervar AV19
Typ: Medvescak Zagrzeb wygra pierwszą tercje i cały mecz

Kurs: 2.71
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam, wracam dzisiaj do typowania hokeja, a konkretnie na tapetę biorę dziś dwie najgorsze drużyny po pierwszej kolejce ligi Austriackiej. W roli gospodarza wystąpi najlepsza chorwacka drużyna występująca w latach 2013-2017 w drugiej najlepszej lidze świata - KHL, a po drugiej stronie tafli zobaczymy najsłabszą na ten moment w całej stawce drużynę Fahervaru. Medvescak z powodów finansowych musiał po ostatnim sezonie opuścić rosyjskie rozgrywki co z pewnością odbiło się na całym zespole (odeszli najbardziej wartosciowi zawodnicy etc.). Po ostatnim sezonie ligę opuściła najgorsza obok dzisiejszych gości drużyna Olimpiku Ljubljany, a zastąpili ich właśnie hokeiści ze stolicy Chorwacji (z powodu że ich liga praktycznie nie istnieje). Nie sądzę, żeby Medvescak zawojował ligę po takim spadku, ale mimo wszystko takich ogórków jak Fahervar (który na 99% zajmie ostatnie miejsce w lidze na koniec sezonu) powinien spokojnie ogrywać i to w dodatku grając na własnym terenie. Bukmacherzy wystawili 1.75 na zwycięstwo gospodarzy, gdzieniegdzie już 1.69, ale ja pójdę krok na przód i dołożę również zwycięstwo po pierwszej tercji. Niepokoi mnie jedynie mecz pierwszej kolejki gdzie Zagrzeb przegrał na wyjeździe aż 6:1, ale mam nadzieję, że był to wypadek przy pracy i dzisiaj będzie już lepiej. Kurs zdecydowanie warty ryzyka. Dla osłody dodam, że obie drużyny spotkały się tydzień temu na tafli dzisiejszych gości w meczu towarzyskim i padł wynik 2:5 dla Zagrzebian. Do dubelka wpakował bym jeszcze zwycięstwo Sparty Pragi z Jihlavą (moim zdaniem peweczka po 1.35, ewentualnie zwycięstwo w meczu i pierwszej tercji po 1.95). Powodzenia
⛔100
 
L 0

luki86-32755

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Typ: 2/+2,5
Kurs: 3,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam Serdecznie dawno mnie tutaj nie było a więc Witam wszystkich ????
Dziś o godzinie 18:00 na stadionie Miejskim w Szczecinie wybiegną piłkarze Pogoni i Lecha Poznań na którego właśnie stawiam w tym spotkaniu. Myślę iż Lechici jeszcze bardziej się ze sobą zgrali przez tą przerwę na Reprezentacje mieli więcej czasu na treningi została im tylko liga nie ma już gry o nic więcej a jak wiadomo w Poznaniu celem jest Mistrzostwo Polski. Dlatego też uważam że to poznaniacy będą mocniej zmobilizowani i podejrzewam że pałają chęcią rewanżu za ostatni blamaż w Szczecinie w rozgrywkach Pucharu Polski sądzę że wygrają ten mecz aby zmazać plamę po ostatniej wizycie.
Powodzenia
⛔100
 
romezo 14

romezo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Superliga Argentyna
Godzina: 21:05
Spotkanie: Rosario - San Lorenzo
Typ 1 AH -1
Kurs:
2,48
Bukmacher: 1xbet.com
Analiza:

No to wczoraj ładne wywrotki, a buk miał żniwa o_O. Wczorajszy typ wszedł jak nożyk w masełko idąc za ciosem zastosowałem ten sam system co wczoraj, czyli braki kadrowe. Jesteśmy dopiero po 1 kolejce gdzie oba zespoły zanotowały remisy po 1:1, gospodarze na wyjeździe z Colon i Goście na własnych śmieciach z Racing Club. Gospodarze nie będą mieli dziś do dyspozycji: Fernandez pomocnik i Lovera napastnika, natomiast goście mają za 4 dni mecz w Copa Libertadores z Lanus a 2 dni później spotkanie w lidze z Arsenalem Sarandi co na bank moim zdanie zaowocuje dużymi zmianami na dzisiejsze spotkanie w podstawowej 11 aby najlepsi byli wypoczęci na ważniejszy mecz w pucharze, dodatkowo grają dziś na obcym podwórku. Kurs mocno spada na gospodarzy jeszcze wczoraj było @ 3.0 na ten typ a więc trzeba się spieszyć nim value całkiem padnie.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;tenis
godz;14,00
spotkanie;Zoop-Robredo
typ;0-2
Kurs;2,51
bukmacher;Fortuna
Analiza;
Tommy lat 35 na stare lata 175 ATP tuła się po turniejach niskiej rangi po 50 tys dolarów.Gra na cegle i coś tam jeszcze wygrywa.To już finał i Robredo powinien go wygrać. W półfinale pokonał Griekispoora,zawodnika gospodarzy/turniej w Holandii./
Po drugiej stronie siatki Jurgen Zoop,Estończyk,sześć lat młodszy.Obecnie 311rakieta w rankingu.W ćwierćfinale pokonał naszego Kamila Majchrzaka.
Doświadczenie,nawierzchnia i miejsce w rankingu przemawiają za Robredo.
Jako ciekawostka.......
Jutro obaj wezmą udział w turnieju w Szczecinie.
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie:
Swansea - Newcastle
Typ: 1
Kurs: 2.39
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Niestety mój pobyt w sanatorium dla nieposkromionych wpłynął na to, że nie idzie mi najlepiej. jednak właśnie dziś dostałem mocną i pewną informację od Łukasza, ze na pewno nie puści w meczu żadnej bramki. Więc jak mam tego nie zagrać i wam tego nie polecić. Właściwie to każdy bukmacher obcina kurs na nich. Jak leci! Niektórzy wycofali już kursy na ten mecz, bo to przecież jedna z najbardziej manipulowanych lig, a wczorajsza przegrana Liverpoolu o tym świadczy. Jednak ja będę konsekwentny i wystawię tę opcję. Nie przypadkowo, bo przecież drużyna Swansea nie grała z Newcastle od ponad roku. Ale w końcu grają, więc wygrają, inna opcja jest nie dopuszczalna. Obie drużyny mierzą wysoko, zajęcie siedemnastego miejsca w tabeli jest dla nich jak Liga Mistrzów! Tylko czy bukmacherzy na to pozwolą?
Właściwie to nie wiem czy wygrają, równie dobrze może być inaczej, wszystko zależy jak się umówili i czy zrobili szwindel. Jednak moje wiadomości jakie dostałem z pewnych źródeł, mówią mi, że właśnie będzie tak jak będzie.
Widzę dużo kitowania, ale ślepakami strzelać nie będę. pamiętajcie piszcie mi pochwały na kilka stron a jeśli jest przegrana to nie wyzywajcie mnie. Przecież nikt nie ustawia spotkań, oprócz tych na które ja dostaje informacje.
Zupełnie nie rozumiem jak ci bukmacherzy wystawiają takie kursy, przecież kultura gry jest po ich stronie.A no już nie będę sie dłużej rozpisywał. a wogóle to pomiędzy tymi ekipami pada nadzwyczaj dużo remisów, wię chyba rozumiecie mój typ?
Bardzo przepraszam jeszcze raz administracje, że skupiam się na podejrzanych spotkaniach, jednak moje informacje są zazwyczaj pewne. Zresztą przecież przypomianam sobie, ze kiedyś tam Swansea wygrała z przeciwnikiem na przkór bukmacherom. To demon własnego boiska i mają szybkich zawodników którzy wygrali ze wszystkimi przedszkolami w Wielkiej Brytanii.
Cóż jeszcze mogę wam napisać. Na mój typ stawiam 4/10. Nie widzę szans aby ten mecz zakończył się inaczej.
A tak jeszcze bez podejrzeń, warto zagrać na Rosję i na najmniej podejrzaną ligę Boliwii.
Pomogłem? Zostaw proszę zaplauz, poklask i miłość własną. Niech mój autorytet was oświeci i niech znów wzbudzę powszechne uznanie!
Dzisiaj było krótko, bo z telefonu.
Pozdro dla kumatych ;)
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 17:00
Spotkanie Lyon-Guingamp
Typ: 1/1 połowa koniec
Kurs 1.95
Buk Totolotek
Analiza: Gospodarze w tym spotkaniu są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, ich rywalem będzie ekipa Guingamp, który jest na razie zespołem bezkompromisowym zagrał cztery spotkania z których dwa wygrał oraz 2 przegrał , Lyon natomiast ma tych punktów o dwa więcej bowiem nie zanotował jeszcze ani jednej porażki w tym sezonie. Ogólnie przed własną publicznością nie przegrał ani jednego spotkania od kwietnia roku bieżącego gdzie został ograny przez Monaco, goście natomiast w spotkaniach wyjazdowych nie radzą sobie dobrze, w poprzednich 10 kolejkach zdołali ugrać zaledwie 6 ligowych punktów. Myślę że w tym meczu będzie zespołowi Guingamp niezwykle ciężko zdobyć ligowe punkty ,ale liczę na bramki z obu stron i spotkanie ofensywne jak to miało miejsce nie jednokrotnie w latach poprzednich . Mój typ to wygrana Lyonu oraz wynik 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji, stawiam że Lyon zdobędzie tutaj co najmniej over 1.5 gola a goście dołożą jedno trafienie.
✅95
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - austria bundesliga
Godzina: 16:30
Spotkanie:
salzburg-rapid wieden
Typ: salzburg
Kurs: 1.64
Bukmacher: unibet
Analiza:
jesli wczoraj ktos cos trafil to gratuluje,buki mialy zniwa.obstawiam dzisiaj salzburg ktory musi gonic sturm graz z ktorym przegrali w ostatniej kolejce-salzburg mogl byc zmeczony graniem co trzy dni.jest zdecydowanym faworytem w kazdym meczu grajac u siebie-w tamtym sezonie na 18 meczy wygral 14.goscia w salzburgu gra sie ciezko-ostatnie trzy mecze w plecy,ogolnie w czterech ostatnich zdobyli tylko punkt,jeszcze final pucharu przegrany.forma rapidu tez nie powala-sa druzyna na 2,dwa zwyciestwa,remisy i porazki.uwazam ze gospodarze wygraja bo nie moga pozwolic sobie na tracenie punktow,lada dzien zaczynaja mecze pucharowe i bedzie ciezej o ich zdobywanie.nie pisze ze pewniak bo wczoraj tez tak pisalem i litwa zabrala mi kilka kuponikow,zycze milej niedzieli pozdrawiam
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom