>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.10.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 10. Października
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
seniorsiara 161

seniorsiara

Użytkownik
Dyscyplina: Kwalifikacje U-21 ME
Godzina: 15:00
Spotkanie:KazachstanU21-BułgariaU21
Typ: Kazachstan U21
Kurs: 2,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dostaje dziś telefon S. wjeżdzaj w ten mecz grubo i bez zastanowienia bedzie ogień mówi mi D. A wiec co robie biore hajs i lece do buka oczywiscie po takich telefonach ktory dostaje lece do buka naziemnego. A WIEC kursy szaleja jeszcze wczoraj 3,2 gdzie zlapalem i jestem z tego zadowolony.,dzis juz niestety 2,6. Kazachstan to trudny ale to bardzo trudny teren gdzie przekonała sie niejedna ekipa. Młodzież w Kazachstanie sie ciagle rozwija i jak wiadomo nie ma już słabych drużyn w Europie. Mecz rozgrywany oczywiscie na sztucznej murawie w Astanie gdzie graja zazwyczaj druzyny narodowe gospodarzy. Uważam że Bługarzy nie poradza sobie na owej murawie jak i z aurą Kazachstanu. Drużyna gości gra totalny piach udało mi sie nawet obejrzec ich dwa mecze i byłem zszokowany postawa druzyny U21Bułgarii co potwierdzil mi tez D. przez telefon. Powtarzam młodzież w Kazachstanie sie ciagle rozwija i jest &quot;głodna&quot; piłki, to nie już ta zaściankowa druzyna z ktorej mozna bylo zawsze wydoic 3pkt ???? Ja po owej informacji wjechałem w ten mecz bardzo ale to bardzo grubo i polecam goraco!!!
Wjeżdzasz ze mną zostaw ????????????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal mś
Godz: 20:45
Spotkanie Holandia-Szwecja
Typ: over 3.5
Kurs 2.34
Buk Fortuna
Analiza: Ostatnie spotkanie eliminacyjne obu ekip, Holandia żeby awansować potrzebuję bardzo wysokiego zwycięstwa, jest to raczej niemożliwe do osiągniecia bowiem Szwecja w tych mistrzostwach poradziła sobie bardzo dobrze i najprawdopodobniej to zagra w barażach o przyszłoroczny Mundial rozgrywany w Rosjii, na pewno w jutrzejszym spotkaniu faworytem do zdobycia kompletu punktów będzie ekipa gospodarzy , która w tych eliminacjach zanotowała kilka niepotrzebnych wpadek, ja jednak w tym spotkaniu zagrałbym na inny typ bowiem liczę że w tym meczu bramki padną , myślę że oba zespoły strzelą tutaj co najmniej po jednej bramce i wynik też będzie wysoki, patrząc na poprzednie spotkania obu ekip to w poprzednich 5 starciach zawsze tych bramek oglądaliśmy sporo, za każdym razem również obie ekipy strzelały sobie po minimum jednej bramce, uważam że tutaj będzie podobnie, Holandia ma za dziurawą defensywę żeby zagrać na 0 z tyłu, natomiast gospodarze w ataku gola strzelić powinni spokojnie i to nie jednego , stawiam na wynik 1:1 po pierwszych 45 minutach oraz 3:2 po końcowym gwizdku sędziego.
⛔100
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje do Mś
Godz: 20:45
Spotkanie Holandia-Szwecja
Typ:-1,5 Holandia
Kurs:2,95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie 2 i 3 drużyny grupy A. Pierwsze miejsce zajmie Francja, która zapewne poradzi sobie z Białorusią.
Wygrana Holendrów spowoduje, że będą mieli identyczny bilans spotkań, jak Szewcja, czyli 6-1-3.
Jednak niekorzystny bilans bramkowy powoduje, że wg mnie nie mają szans na awans.
To kolejne nieudane kwalifikacje Holendrów.
Ale nie mają nic do stracenia i zechcą pokazać się dobrze przed swoją publicznością.
Już pierwszy bezpośredni mecz pokazał, że potrafią grać ze Szwedami, zabrakło bramek, ale statsy robią wrażenie. Rzadko się zdarza, aby w spotkaniu wyrównanych ekip przyjezdni tak dominowali,
posiadanie piłki 65%, sytuacje bramkowe 24-7, strzały na bramke 9-3.
Holandia wtopiła przegrywając z Bułgarią 0-2. Poza tym przegrali obydwa mecze z Francją, gdzie Szwedom udało się żabojadów pokonać. To sprawia, że to Vikingowie pojadą na Moskwę.
Niemnie jednak liczę na solidne pożegnanie Holendrów i wygranie w handi.
✅195
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje Mistrzostw Świata
Godz: 20:45
Spotkanie: Portugalia - Szwajcaria
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.95
Bukmacher: fortuna
Analiza: Ostatni dzień eliminacji i bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie o to kto wygra grupę B. Szwajcaria wygrała dotychczas wszystkie 9 meczy w grupie, Portugalia 8, a jedyną porażkę zanotowała właśnie ze Szwajcarią na wyjeździe, więc jutro będą chcieli się zrewanżować za tamto spotkanie. W lepszej sytuacji oczywiście jest drużyna przyjezdnych, której wystarczy remis, żeby bezpośrednio awansować do Mundialu. Faworytem według bukmacherów jest ekipa gospodarzy. Oba zespoły potrafią strzelać bramki Portugalia na ostatnie swoje 25 meczy tylko 2 razy nie zdobyła gola, natomiast Szwajcaria w ostatnich 25 meczach nie trafiła do bramki rywali tylko czterokrotnie, a ostatni mecz przegrała z...Polską w pamiętnym meczu 1/8 finału EURO po rzutach karnych. Jutro na pewno stroną dominującą będzie Portugalia i jeżeli strzeli szybko gola, wtedy Szwajcaria będzie musiała zaatakować i liczę na to, że chociaż raz pokona golkipera Portugalczyków. W ostatnim meczu trener Portugalii oszczędzał swojego najlepszego gracza, a mianowicie Cristiano Ronaldo, który wszedł dopiero w drugiej połowie, gdy ciągle utrzymywał się wynik remisowy, po zameldowaniu się na murawie po 17 minutach wyprowadził swój zespół na prowadzenie, dodatkowo ciągle walczy z Lewym o tytuł króla strzelów eliminacji, na tą chwilę brakuje mu jednego trafienia, aby dogonić naszego Kapitana.

Zapowiada się mega ciekawe spotkanie pod warunkiem, że szybko padnie pierwsza bramka, wtedy przeciwna drużyna będzie musiała zaatakować, a to powinno przynieść kolejne gole, liczę na minimum po jednej bramce każdej z ekip. Powodzenia.
⛔100
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Godzina: 03:00
Spotkanie: Edmonton Oilers-Winnipeg Jets
Typ: Oilers -2,5 gola
Kurs: 4.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam ponownie.Sezon się rozkręca więc i ja z typami także w mojej ulubionej lidze hokejowej.Rzadko wracam do komentowania swoich typów ale zrobię ten mały wyjątek jeśli ktoś poczuł się zawiedzony wczorajszym typem na gola Shea Webera-mój człowiek walnął bramę(jeszcze po rykoszecie od Paciorettego),niestety często jak to w hokeju bywa nie został on uznany bo podobno Max za mocno przeszkadzał goaliemu przy tym strzale Webera-no cóż,to był typ na farta-było i nima,amba...i tak dalej ,typ nietrafiony ;)
Wracamy do dzisiejszej nocki! Mecz pomiędzy dość młodymi ekipami ze wspaniałymi gwiazdami w zespołach.Connor McDavid vs Pat rick Laine-to będzie coś.Ja ten mecz widzę dość jednostronnie a mianowicie dominacje ekipy Nafciarzy.Grają u siebie a to zawsze przewaga.McDavid narazie prezentuje się dobrze-w pierwszym meczu sam zrobił można powiedzieć wynik 3-0 i jego hattrick.Gość ma takie przyśpieszenie na lodzie że nie mam pytań-podobno przy drugim golu zasuwał po lodzie 40km/h-no jest nie do zatrzymania.Do tego ma świetne wsparcie w postaci choćby Draisaitla,Maroona,Nuget-Hopkinsa,Lucica a może i Yamamoto który nieźle wyglądał w preseason także coś dorzuci.
Jets narazie nie wyglądają najlepiej.2-7 z Leafs,3-6 z Calgary(z którym właśnie Oilers wygrali 3-0).Obrony jakby nie widać na horyzoncie,goalie też nie grzeszy narazie skutecznością.Widziałem ten mecz z Toronto-Jets mieli dużą przewagę na początku meczu ale w 3min Leafs potrafili im zapakować 3 gole a później już się posypało do końca w kolejnych odsłonach.
Na koniec h2h-ostatnie 2 sezony to 6-2,4-1,3-2,6-3,3-0.Wszystkie mecze dla Oilers.Niewiem czy będzie tak pięknie i dziś ale jeśli Patrick Laine i spółka nie obudzą się to może to być mecz do jednej bramki jak te wyżej wymienione.Ja po takim kursie spróbuje to pobrać,widzę w Edmonton naprawdę dobrego ducha,jest atmosfera,są wyniki(poprzednie Play Off pechowo przegrane z Ducks) no i jest przede wszystkim wielka gwiazda o której sam Jagr mówi że może pobić w tym sezonie rekord goli Gretzkyego czyli przebić setke.Connor McDavid-do roboty! ;)
⛔100
 
prokurator 61

prokurator

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje Mistrzostw Świata
Godz: 20:45
Spotkanie: Portugalia - Szwajcaria
Typ: 02
Kurs: 2.35
Bukmacher: fortuna
Portugalia musi wygrać,Szwajcarom wystarczy remis do zajęcia 1 miejsca w grupie. W Szwajcarii to gospodarze wygrali 2-0.Tak jak kolega wyżej napisał-stroną dominującą będzie Portugalia.Czyli Portugalia będzie grała tak jak będą chcieli Szwajcarzy-atakiem pozycyjnym.To stwarza sytuacje do kontr dla Szwajcarów.Szwajcarzy będą chcieli conajmniej zremisować,bo to stwarza szanse rozstawienia z 1 koszyka na Mistrzostwach Świata,a także zachować swoją świetną passę,gdyż nie przegrali od meczu z Polską na Euro 2016,a nawet nie zremisowali.Widzę analogiczną sytuację jak w meczu Turcja-Islandia,Turcja grała,Islandia strzelała
⛔100
 
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina Piłka nożna Kwal mś
Godz: 20:45
Spotkanie Belgia:Cypr
Typ: Under 4,5
Kurs 1.45
Buk forbet
Analiza:Jak dla mnie Belgia oczywisty faworyt, jednak swoje miejsce w Rosji już mają i w 90 % zagrają składem rezerwowym, dlatego typuję wynik poniźej 5 bramek, gra raczej do bramki Cypru. Powodzenia
kiepska analiza
⛔100
 
fini 84

fini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Eliminacje Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Portugalia - Szwajcaria
Typ: Szwajcaria lub remis i Poniżej 3,5 bramki
Kurs: 2,70
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Trochę zaspałem ale zgodnie z regulaminem podaje bardziej ryzykowny typ na niewątpliwie najciekawsze spotkanie kończące eliminacje do Mistrzostw Świata w Europie. Portugalia u siebie podejmuje Szwajcarię. OK kupuje to, że Portugalia jest faworytem w tym spotkaniu ale rozstrzał kursów 1,62/5,80 ?? To wygląda, jakby Portugalia miała grać z czymś pokrojem Grecji/Bułgarii a nie drużyną niepokonaną w spotkaniu od początku Euro 2016. Moim zdaniem to ładna pułapka postawiona przez buki żeby złapać masówkę na Portugalię ;) i widzę w tym meczu value. Czy Szwajcaria wygra? Nigdy nie ma pewności ale przy takim kursie dla mnie warto zaryzykować nawet za wyższą stawkę.
Trochę statystyk.. Portugalia ostatni Mistrz Europy posiadający jednego z najlepszych piłkarzy na świecie CR7. Dobra forma w tych eliminacjach niepokonaniu u siebie 4-0-0 z imponującym bilansem bramkowym 18:2. Jednak w letnich meczach remisowali zarówno z Meksykiem, jak i Chile oraz na początku roku przegrali spotkanie towarzyskie ze Szwecją 3:2.
Szwajcaria tak jak to kolega wyżej podkreślił w zasadzie niepokonana w regulaminowym czasie od początku Euro 2016. Młoda drużyna grająca bardzo równo w tych eliminacjach. Bilans na wyjazdach 4-0-0 ze słabszym bilansem niż ich rywale 10:3. Imponuje mi gra Szwajcarów w eliminacjach, drużyna walczy do końca, a potwierdzeniem jest wygrany mecz z Węgrami rok temu na wyjeździe 3:2 po zwycięskiej bramce w 90 minucie. W ostatnim meczu pobawili się również Węgrami u siebie kończąc 5:2 więc obrazuje to w jakiej są obecnie formie.
Do zagrania tego typu pomysł naszedł mnie podczas meczu Portugalii z Andorą. Wymęczone zwycięstwo 2:0 z najsłabszą drużyną w grupie i to tylko dzięki wejściu na boisko oszczędzanego Ronaldo w drugiej połowie. Moje wnioski są takie, że ogólnie Portugalia jako zespół nie jest już tak silna w odróżnieniu od Szwajcarii. Jeśli trener dobrze rozgryzie taktyke portugalczyków a w meczu u siebie mu się udało (2:0 dla Szwajcarii) i wyeliminuje Ronalda, Szwajcaria ma szanse na zwycięstwo w tym meczu. Jestem świadomy, że remis tutaj jest również korzystnym wynikiem dla gości stąd typ X2. Dodatkowo under 3,5 bramek jeśli zacznie się strzelanina szedłbym w stronę 1X+3,5over ale myślę, że Szwajcaria będzie broniła wyniku i spokojnie kontrowała rywala. Powodzenia ⚽⚽⚽!
⛔100
 
gokusan 15

gokusan

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Shanghai
Godzina: 12:00
Spotkanie: Juan Martin Del Porto - Andrey Rublev
Typ: 2
Kurs: 3.15
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam, dobra passa trwa. Na wtorek nie moglem znalezc nic ciekawego, tzn. nic pewnego. A skoro nie ma nic pewnego to trzeba ryzykowac, a jesli ryzykowac to z przynajmniej z wiekszym kursem. Takim malym ryzykiem, ktory moze przerwac moja passe jest powyzszy typ na zwyciestwo Rubleva przeciwko znanemu Del Porto. Jednak po analizie wydaje mi sie, ze Rublev moze sprawic niespodzianke. Glownym argumentem jest to ze Andrey jest chyba w swojej zyciowej formie. Osatnio potrafil pokonac takich zawodnikow jak chociazby Dzumhur, Berdych, Sock, Goffin, a nawet Dimitrov (wygrana 3:0 pod koniec sierpnia). Del Porto jak zwykle OK, ale na przyklad ostatnio przegral wlasnie z Dimitrovem 2:0. Warto dodac, ze turniej w Shanghaiu rozgrywany jest na twardej nawierzchni, a biorac pod uwage tylko taki rodzaj to wlasnie Rublev wygrywa nieco czesciej (przynajmniej w ostatnich czasach) Nie ma co ukrywac typ obarczony jest ryzykiem, ale jak to mowia kto nie ryzykuje ten nie wygrywa. Pojedynek zaplanowany jest na wtorek w samo poludnie polskiego czasu, ale jak to wiadomo w tenisie czesto bywaja opoznienia. Powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA - przedsezonowe
Godz: 01:30
Spotkanie: Celtics - 76ers
Typ: 2/2
Kurs: 4.20
Bukmacher: forbet
Analiza: Trzecie spotkanie przedsezonowe. Dzisiaj w ekipie Celtics nie zagra Irving, Horford i Hayward, którzy będą sobie odpoczywać. Po stronie gości spodziewać możemy się pełnego składu z wyłączeniem Embiida, który póki co się leczy. Oglądałem ostatni mecz 76ers z Grizzlies gdzie na własne życzenie przegrali grając bardzo nieodpowiedzialnie. Ben Simmons, który w zeszlym roku trafił do szóstek z numerem 1 w końcu zaczął grać natomiast trener Grizz David Fizdale, który nie jest najbardziej wylewnym człowiekiem porównywał talent Simmonsa do Westbrook&#39;a i mówił , że będzie najlepszym graczem w lidze ( oczywiście nie dziś i nie jutro ???? . Celtics pozbawieni zębów mogą nie podołać zadaniu i przegrać ten mecz. Ławka rezerwowych 76ers wygląda duuuuużo lepiej niż u Celtów na ten mecz. Być może pierwsza 5tka Celtów ma większe doświadczenie ale to również będą młodzi zawodnicy, Smart, Rozier, Brown i świeżak Tatum. Ponadto Celtics będą mieć spore problemy pod koszem ze względu na brak solidnego Centra. Jest tam co prawda Baynes, który grał ogony w Clippers ale nie ma co chyba na niego liczyć. Liczę na to, że w Celtics pojawi się jeszcze jeden bardzo ciekawy zawodnik, który może okazać się sporą niespodzianką jak dostanie szanse a pewnie tak bo braki na pozycji PF w Celtics są widoczne gołym okiem. Mówie tutaj o Guerschon&#39;ie Yabusele. Młody zawodnik rodem z Francji wyrany w drafcie 2016 z numerem 18. Jeszcze nie grał w Celtics z racji bardzo dużej konkurencji na tej pozycji w zeszłym roku dano mu się rozwijać w chinśkiej lidze CBA gdzie notował REWELACYJNE liczby w 43 spotkaniach średnio 21 pkt i 10 zbiórek. CBA to nie NBA jednak wymiar czasowy jeżeli chodzi o grę jest taki sam 4x12 minut. Nie sądzę jednak, że młodzi Celtowie pozbawieni gwiazd poradzą sobie z żądną sukcesów ekipą z Philly i stawiam na to, ze to goście narzucą swój styl gry i wygrają ten mecz do połowy i do końca.
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, el. Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Grecja - Gibraltar
Typ: handicap 0-4 i wygrana Grecji
Kurs:
1.78
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Już dzisiaj rozstrzygnie się sytuacja w grupie H. Z pierwszego miejsca już na 100 procent awansuje Belgia, natomiast teoretyczną szansę na baraże zachowała Bośnia i Hercegowina, jednak należy do tego podchodzić z przymrużeniem oka, ponieważ by tak się stało - Grecy musieliby stracić punkty z Gibraltarem, co byłoby nawet większym cudem od wygrania Holandii 7-0 ze Szwecją.
Grecja ostatni mecz zagra u siebie, więc będzie chciała przypieczętować swoje 2 miejsce z przytupem i efektownym zwycięstwem z drużyn Gibraltaru, która przegrała ostatnio z jeszcze bardziej defensywną drużyną Estonii 0:6, co pokryłoby nasz handicap z nawiązką.
Przewiduje jutro dużo bramek Greków, którzy już w pierwszej połowie powinni ich zdobyć 2-3. Ewentualny gol dla Gibraltaru byłby mile widziany wyłącznie po to, by podrażnić i zmotywować gospodarzy do większej ilości bramek. Przewidywany wynik 5:0, 6:0 lub mniej prawdopodobne 6-1.
Pomogłem? Zapropsuj
⛔100
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Washington Capitals
Typ: Washington Capitals
Kurs: 2,50
Bukmacher: iforbet
Analiza:
Powczorajszym trafionym typie na Rangers ide dzis wstrone Capitals ktorzy na poczatku graja naprawde fajnie. Zwlaszcza co wyprawia Oveckin i wtoruje mu wtym Oshie. Tak grajace Washington powinno pokonac Tampe wktorej nata chwile tam niezawodzi Nkita Kucerov ale raczej sam meczu niewygra jeszcze z tak grajacym przeciwnikiem. Ekipie Capitals ostanim czasy dobrze sie na tafli Tampa i licze ze dz\is tez odniosa zwyciestwo.
Dodatkowe typy:
A. Oveckin - strzeli gola @ 2,20
T.J. Oshie - strzeli gola @ 2,60
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: tenis , WTA - Hong Kong
Godzina: 9:00
Spotkanie: Kato - Gavrilova
Typ:
wygra Kato
Kurs: 5.40
Bukmacher:
Unibet

Analiza:
Witam Was po raz kolejny ! Sorry , że tak późno informuje Was o tym typie ale jak dla mnie to dzisiejsza perełka i musiałem o tym spotkaniu wspomnieć , gdyż ma bardzo wielkie szanse powodzenia !! Nie ulega wątpliwości, że jutrzejsze spotkanie nie tylko jest w charakterze sportowym ale i mentalnym - mentalnym gdyż jest to swojego rodzaju rewanż i to nie byle jaki bo te Panie dwa lata temu na tym samym turnieju dały niezły mecz i pokaz umiejętności... po zaciętym boju wygrała Australijka 2-1 ... jednak Japonka pokazała wtedy mimo młodego wieku , że w tenis grać potrafi i jest bardzo waleczna ! Myślę , że Japonka bardzo jutro będzie zmotywowana aby dać rewanż Gavrilovej . Ważne też , że od tamtego meczu minęły dwa lata i na pewno Japonka się o wiele bardziej rozwinęła technicznie co zresztą pokazała ostatnio w Tokio.. gdzie zagrała finał, myślę , że ta zawodniczka zapowiada się całkiem nieźle na długie lata i na pewno dla Japonii to duży plus mieć taką utalentowaną zawodniczkę.. oczywiście Gavrilova to również dobra zawodniczka ale na ten moment przegrywając swój ostatnie mecz z słabo dysponowaną Strycovą - daje wiele do myślenia o formie Gavrilovej.. poza tym turniej jest rozgrywany w Azji i to też jest jakiś argument.. Azjatki się przykładają do tych turniejów, czekają czasem i przygotowują się cały rok z myślą o turniejach właśnie w Azji. Japonka to świeża krew myślę , że dla tak pięknego kursu nawet za drobne warto się pokusić !! Wejdzie?? Daj reputkę !!
1 miejsce typy dnia sierpień 2017 ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
huulk 21

huulk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Eliminacje Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Portugalia - Szwajcaria
Typ:
Dokładny wynik (1:1)
Kurs: 7.50
Bukmacher:
Totolotek
Analiza: Dużo więcej o tym meczu nie napisze z uwagi na fakt iż koledzy wyżej wyczerpali temat. To Portugalczycy będą tu atakować natomiast Szwajcarzy będą grali z kontry, stawiam tu remis bramkowy, jedni i drudzy strzelą po golu, a Portugalię czekają już kolejne baraże.
Dodam jeszcze na uzasadnienie typu że kraj ze złota słynący potrafi dobrze bronić w ważnych meczach więc Portugalii ciężko będzie strzelić więcej goli, a otwarta Portugalia będzie narażona na szybkie kontry.
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Puchar Azji - Kwalifikacje
Godz:: 13:30
Spotkanie :Turkmenistan - Singapur
Typ: under 2,5
Kurs: 1,89
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Trzecia runda kwalifikacji do Pucharu Azji. Pierwszy pojedynek tych ekip zakończył się remisem 1-1. Zajmujący drugie miejsce w grupie Turkmenistan zagra z ostatnim Singapurem. Myślę, że gospodarze powinni wygrać to spotkanie, jednak jest to mecz o ważne 3 punkty dla nich. Rozgrywki Azjatyckie często kojarzą mi się z underami i takiego samego rozwiązania poszukam w tym spotkaniu. Myślę, że Turkmenistan zagra rozważnie i będzie szanował wynik, jeżeli uda im się wydostać na prowadzenie.
Singapur w jedynym meczu wyjazdowym z Bahrajnem wywiózł nawet korzystne 0-0.
Zobaczymy jak to wszystko się potoczy.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzynarodowe Towarzyskie
Godzina: 12.30
Spotkanie: Japonia- Haiti
Typ: over 4.5
Kurs: 4.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz będzie rozgrywany w Yokohamie.
Co cechuje drużynę Japonii: szybkość, gra kombinacyjna, determinacja. Podoba mi się piłka japońska. Na swoim boisku są niezwykle groźni. Mało sprzyjający klimat, duża wilgotność, są często dużym utrudnieniem dla przyjezdnych do kraju Kwitnącej Wiśni.
Haiti- outsider strefy Concacaf nie dysponuje zbyt wieloma atutami. Często przegrywają wieloma golami, czy to z Meksykiem, czy to z USA.
Jak będzie dziś? Jest to mecz towarzyski. Spodziewać się można wszystkiego. Sądzę jednak, że Japonia zrobi dziś show na swojej murawie. Goście w ferworze walki są wstanie również ulokować piłkę w siatce Japończyków, tym bardziej gdy ci rozluźnią się przy wysokim prowadzeniu. Rzecz jasna jest to typ ryzykowny, jakie zwykłem grywać, ale na pewno warty rozważenia. Oczywiście można rozważyć także zagranie niższych linii overowych w tym meczu ;)
Poza konkursem: wg mnie warto przyjrzeć się spotkaniom: Holandia- Szwecja- over 4.5 (wydaje mi się, że ten mecz może przypominać spotkanie Bośni z Belgią). Ponadto: towarzyske: Maroko- Korea- over 2.5 po dobrym kursie 2.25 i Katar- Curacao- over 2.5. U21 Kazachstan- Bułgaria- 1, U21 Łotwa- Szkocja- 1X.
To takie moje luźne rozważania. Naturalnie im więcej zdarzeń na kuponie, typ trudniej o jego trafienie. Powodzenia !
✅320
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - KHL
Godzina: 15:00

Spotkanie: Omsk - Barys Astana
Typ: 1
Kurs: 1.72
Bukmacher: fortuna
Analiza:
No to dzisiaj dalej gramy KHL i wybieramy się na lodowisko do Omska gdzie tamtejsze jastrzębie będą podejmować Kazachów. Omsk w 18 rozegranych meczach przegrał zaledwie 5 razy i zajmują 2 miejsce w konferencji wschodniej. W meczach domowych (9 meczy) przegrali zaledwie 2 razy i mają bilans 24-12.Ich przeciwnicy, dla których jest to chyba najbliższy wyjazd ???? , z 18 meczy połowę wygrali i połowę przegrali i zajmują 8 miejsce w tej samej konferencji. W ostatnich 5 meczach wyjazdowych 3 porażki i 2 zwycięstwa. Co prawda w tym meczu może się wiele zdarzyć gdyż drużyna ze stolicy Kazachstanu jest trochę nieobliczalna i może zaskoczyć na plus , jak i na minus. Ale kursy trochę pospadały i ja jednak większe szanse daje gospodarzom.
⛔100
 
zupi93 10

zupi93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, el. Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Łotwa - Andora
Typ: 0-30 minuta spotkania, typ 0
Kurs: 1.74
Bukmacher: fortuna
Analiza
W ostatniej kolejce eliminacji do MŚ w grupie B spotkają się dwie drużyny z dołu tabeli. Już przed eliminacjami nikt nie dawał zbyt wielkich szans na bezpośredni awans lub chociaż grę w barażach którejkolwiek z tych ekip.
Po 9 spotkaniach obie reprezentacje mają po 4 pkt. Wyżej uplasowana Łotwa wygrała na wyjeździe ze swoim dzisiejszym rywalem skromnie 1:0 oraz zremisowała 0:0 z Wyspami Owczymi, a ich bilans bramkowy wynosi 3:18. Andora zanotowała wygraną 1:0 z Węgrami i remis 0:0 z Wyspami Owczymi, a ich bilans bramkowy to 2:19.
Bramki strzelane przez Łotwę padały pod koniec 1 połowy, bądź początkowej fazie 2 części spotkania. W przypadku Andory oba gole strzelone w meczach u siebie padały w 26 i 90 minucie spotkania.
Moim zdaniem w meczu zobaczymy góra 2 bramki, które padną najprawdopodobniej pod koniec pierwszej połowy bądź na początku drugiej.
⛔100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Challenger men singel Ortisei (Włochy)
Godzina: 13:30
Spotkanie: Caruso S. - Martinez P.
Typ: 1
Kurs: 1.57
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dziś krótka analiza. Włoch Caruso podejmuje na własnym podwórku hiszpańskiego kolegę Martineza. Gospodarz całkiem nieżle prezentuje się z rywalmi z niższej półki, obecnie okupuje pozycję 180 w rankingu atp. Bardzo dobrze spisał się całkiem niedawno w Belli gdzie zaszedł do 1/4 finału grając bardzo regularnie. W Genui zabrakło szczęścia w losowaniu, trafił na rywala który zaszedł do półfinału gdzie skreczował, inaczej może by i wygrał cały turniej. Dzis w pierwszej rundzie los był bardziej łaskawy podając na tacy Hiszpana. Gość bowiem, wygrywa z rywalami......z rankingiem 1500+. Obecnie okupuje 262 pozycję i dobrze rozegrał turniej w domu, gdzie przeszedł 3 rundy z rywalami rankingu 1500,800,550 by w następnej rundzie odpaść z rywalem 500+. Równo 2 tyg temu skreczował w pierwszej rundzie z ogórkiem z 450 miejsca i dziś pojawił się na turnieju w Ortisei, gdzie wylosował Caruso. Jedynego rywala o podobnym rankingu wylosował.....na początku sierpnia i przegrał 2-1. Dzisiaj spodziewam się podobnego scenariusza czyli 0:2 lub 1:2 bo nic nie wskazuje na to żeby dostał nagle olśnienia i wygrał, ale wiadomo to jest tylko tenis ???? Powodzenia
✅57
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom