>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 10.11.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 10. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Urugwaj
Typ: Urugwaj
Kurs: 3.09
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Długo myślałem nad tym meczem… Rozważyłem wszystkie za i przeciw, no i wyszło mi że tego spotkania nie wygramy. Tym bardziej, że Nawałka ma próbować innowacyjne schematy w ustawieniu oraz nowych piłkarzy w reprezentacji.
Teraz co do składu… Podając za „Przeglądem Sportowym”, król Robert Lewandowski nie zagra w tym meczu. Czy wierzycie , że świeżaki typu Stępiński, Wilczek bądź Świerczok potrafią udźwignąć na tą chwilę ciężar zdobywania bramek w reprezentacji?
Druga linia… tu wygląda najlepiej. K.Grosicki, G.Krychowiak, P.Zieliński, J.Błaszczykowski czy ostatnio chyba i K.Linetty potrafią zapewnić jakiś pewien poziom. No ale przecież mamy próbować nowych zawodników... Więc gdy na boisku znajdzie się np. Jacek Góralski, Przemysław Frankowski, Damian Kądzior czy Maciej Makuszewski, to czy oni będą w stanie sprostać presji?
W końcu czy obrona bez rewelacyjnego przed kontuzją Piszczka, z zapowiadanym nieśmiało(?) debiutem Jarosława Jacha, będzie w stanie upilnować Cavaniego?
30-letni Edinson Cavani strzela jak na zawołanie. W klasyfikacji króla strzelców ligi francuskiej prowadzi z 13-ma trafieniami, a to prawie 2 razy więcej od kolegi klubowego Neymara(7). U gości zabraknie innej gwiazdy Luisa Suareza ale śmiem twierdzić, że Cavani prezentuje się dużo lepiej gdy u boku w reprezentacji nie ma Suareza czy w klubie Neymara. Wtedy wie, że na boisku jest „największy”. Innym „wielkim” w reprezentacji Urugwaju jest ostoja defensywy, piłkarz Atletico Madryt Diego Godín. Wspomnę również (jakby przypadkiem ktoś nie wiedział), że Urugwaj zajął 2 miejsce (za Brazylią) w zawsze trudnej Południowo Amerykańskiej grupie eliminacyjnej do MŚ. W każdym razie jutro na pewno zagramy z obecnie jedną z czołowych drużyn świata.
Na koniec dodam, że boję się ponadto o postawę Artura Boruca, który ma wystąpić pożegnalnie w 1-szej połowie meczu. Chłop ma prawo w tym meczu być rozkojarzonym i z dekoncertowanym .
Przed laty mój znajomy twierdził, że zawsze obstawia przeciw Polakom i zawsze jest zadowolony; albo Polska wygrywa albo on;) Powodzenia!
⛔100
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna – mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Urugwaj
Typ: Cavani strzeli
Kurs: 2.55
Bukmacher: forBET
Analiza: Moją analizę pisalem kilka dni wcześniej i od tamtej chwili zaszły 2 duże zmiany, po pierwsze i w sumie najważniejsze nie zagra kapitan Naszej kadry Lewandowski, chociaż z drugiej strony może to i lepiej, ponieważ Nawałka będzie mógł się przekonać jak gra reprezentacja bez swojego największego filaru, a takie mecze już nawet na Mistrzostwach przecież mogą się zdarzyć, więc trzeba mieć alternatywę, ponieważ na tą chwilę podczas kontuzji Lewego i Milika nie mamy za bardzo kim &quot;straszyć&quot; przeciwników. Druga sprawa to nie zagra też prawdopodobnie Pazdan, a w jego miejsce ma wystąpić debiutant z Lubina Jarek Jach, w Zagłębiu gra w systemie, który chce testować selekcjoner, więc teoretycznie powinno być ok, bardziej można się obawiać o psychikę. Teraz do sedna z podanych wcześniej propozycji postanowiłem wybrać tą, nie do końca korzystną dla Naszej Kadry, czyli, że strzeli Cavani, kurs i tak już spadł, podobnie jak inne BTS, over 2,5. Poniżej wklejam to co napisałem kilka dni temu:
Moje propozycję na ten mecz przedstawiają się następująco, mój główny typ na ten mecz to obie strzelą, po pierwsze od początku eliminacji do MŚ 18 zagraliśmy 10 meczów eliminacyjnych + jeden towarzyski ze Słowenią, tylko w 2 potrafiliśmy zachować czyste konto, na wyjezdzie z Rumunią i u siebie z Kazachstanem, a nie ma się co oszukiwać, że Urugwaj przewyższa praktycznie wszystkie ekipy, z którymi graliśmy w tym okresie, więc szczerze mówiąc nie wierzę, że uda nam się zagrać na zero z tyłu. Na nasze szczęście z przodu prezentujemy się już o wiele lepiej i szczególnie forma strzelecka Lewego gwarantuje nam w większości meczy gole, dlatego uważam, że całkiem fajny typ jest na bramkę Lewandowskiego, tym bardziej, że wykonuje on i rzuty karne i wolne. Odnośnie typu na powyżej 2,5 gola to wyżej dobrze opisał to ibis i nie mam w sumie nic więcej do dodania w tej kwestii, ostatni typ to bramka Cavaniego, podobnie jak u nas Robert tak w Urugwaju największą gwiazdą i głównym egzekutorem jest napastnik PSG, tym bardziej pod nieobecność Suareza, większość akcji będzie grana na niego, jakiej klasy to jest piłkarz to każdy wie, a o naszej obronie napisałem wcześniej. Słowem podsumowania wydaje mi się, że wszystkie tu wymienione przeze mnie typy mają szansę siąść, a jak będzie przekonamy się w piątek wieczorem. Zapowiada się super mecz na Narodowym, mam nadzieję, że Polscy kibice poniosą Naszych Orłów do wygranej, choć sam wynik w meczu towarzyskim jest sprawą drugorzędną to fajnie by było mieć takiej potentata na rozkładówce ;)
⛔100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: New Jersey Devils
- Edmonton Oilers
Typ: New Jersey Devils i powyżej 5.5 gola
Kurs: 4.70
Bukmacher: forBet
Analiza:


Niestety w NHL nie idzie na całego, ale nie poddaję się i próbuję dalej coś ustrzelić, chociaż będzie ciężko (zwykle nie stawiałem NHL, ale teraz bardzo uboga oferta w piłce nożnej, więc próbujemy NHL). Dzisiaj w nocy pojedynek pomiędzy czwartą w konferencji wschodniej ekipą z New Jersey, a czternastą w konferencji zachodniej drużyną Edmonton Oilers. Gospodarze czternaście pojedynków rozegranych z czego 6 wygranych, 3 wygrane po dogrywce, 1 przegrany po dogrywce i 4 przegrane, także statystyka całkiem niezła. Goście natomiast znacznie gorzej weszli w sezon, gdyż wygrali 3 pojedynki, 2 po dogrywce, 1 przegrany po dogrywce i aż 8 przegranych. Statystyki wskazują bardziej na ekipę gospodarzy, jednak patrząc na ostatni bezpośredni mecz pomiędzy tymi drużynami to górą był zespół Edmonton Oilers, którzy wygrali aż 6:3. Dzisiaj stawiam jednak na New Jersey Devils i powyżej 5.5 gola w meczu. Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: St. Louis Blues - Arizona Coyotes
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Mecz pierwszej z ostatnią drużyną konferencji zachodniej. Kojoty radzą sobie kiepsko ,zaledwie 6 zdobytych punktów w tym sezonie .Trwa ich seria wyjazdów z wymagającymi przeciwnikami: Washinghton, Pittsburgh (oba przegrane), a teraz St.Luois i choć Raanta już wrócił do bramki i nie tracą już ich tyle , to nadal zdobywanie punktów przychodzi im ciężko. Nie inaczej będzie dzisiejszej nocy blusmani u siebie graja świetnie 7 meczy i 6 zwycięstw 28 bramek strzelonych i 15 puszczonych w każdym meczu oddając po 30 strzałów na bramkę (choć sukcesu w meczu z lotnikami to nie przyniosło).
Ostatnio mi w tym typowaniu nie idzie i mam nadzieję że ten mecz pozwoli mi się przełamać
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Urugwaj
Typ: 2/-3,5
Kurs: 3.3
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ciężko coś dodatkowego napisać o tym meczu koledzy wyżej już to zrobili brak Lewego eksperymenty i zmiany w składzie naszej reprezentacji inny futbol w wykonaniu drużyn z poza kontynentu europejskiego na co nasza drużyna według mnie nie jest jeszcze gotowa i tak jak napisał kolega wyżej nie mamy kim postraszyć z przodu nasza gra będzie się opierała na defensywie i grze w środku pola. Adam Nawałka będzie chciał wyciągnąć jak najwięcej informacji z gry naszych i oczywiście przetestować nowe taktyki. Drużyna Urugwaju ma świetnych piłkarzy ale wątpię w jakąś ostrą grę i po 1-2 bramkach mecz się uspokoi i nie przekroczy granicy 3 bramek a kurs jest atrakcyjny czym się bardzo cieszę. Powodzenia.
⛔100
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02.00
Spotkanie: Houston - Cavs
Typ: Trevor Ariza powyżej 10 pkt (azjan)

Kurs: 1.95
Bukmacher: unibet
Analiza:
Co prawda nie udało się wczoraj zarobić na małym błędzie buka jednak nie żałuję żadnej przegranej złotówki. STS warto obserwować przy zawodnikach, który są niewiadomi do gry, bo często zapominają zdejmować linię. Na dzisiaj znalazłem wydaję mi się kolejny ciekawy bet. Siedzi mi on w głowie od momentu kiedy oglądałem spotkanie Cavs z Bucks i dzisiaj tylko czekałem na linię. Unibet wystawił moim zdaniem bardzo fajną, więc myślę, że warto spróbować. Mowa tutaj o overze Trevora Arizy. Skrzydłowy, który w układance Houston stał się typowym zadaniowcem od rzucania za &quot;3&quot;. Odkąd wrócił on do Rockets to oddaje ponad 6 trójek na mecz przy czym zazwyczaj trafiał on około 35% oddanych trójek, a w tym sezonie jest to do tej pory zaledwie 28%. Sprawa trochę lepiej wygląda, gdy spojrzymy tylko na 3 ostatnie spotkania, które zarazem były wygrane. 10/24 próby trafione co daje nam ponad 41%. Czemu spoglądam tylko na wygrane mecze? Gdy widzę obronę Cavs to zupełnie mnie ona nie przekonuje. Pozwalają oni swoim rywalom na trafienie średnio 14 trójek w spotkaniu co jest jednym z gorszych wyników w lidze pod tym względem. Dzisiaj do tego startuje Lebron na PG, więc za Arizą i innymi shooterami będzie musiał biegać chociażby Shumpert. Jestem zdania, że Harden dziś będzie bardziej rozgrywał piłkę i szukał swoich kolegów na wolnych pozycjach, bo jest to mądry zawodnik, który zapewne wie, że Cavs zostawiają strasznie dużo miejsca na obwodzie swoim rywalom. Wracając jeszcze do Arizy. W tym sezonie gra on średnio 35 minut, więc moim zdaniem sporo. 3 trójeczki jest spokojnie wstanie trafić, a gdy stanie na linię rzutów osobistych to również coś dołoży (w tym sezonie 100% z linii). Moim zdaniem fajna linia, a kurs jeszcze bardziej apetyczny. Spotkanie będzie overowe, a Trevor w każdym z ostatnich 3 spotkań pokrył linię bez większego problemu.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska-Urugwaj
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1,75
Bukmacher: Millenium

Witam, krótko i na temat. Przez ostatni rok Polacy nie strzelili gola tylko Danii i grając u siebie będzie starali się o bramkę do samego końca, choćby przegrywali. Z kolei goście z tak dobrą ofensywą powinni coś nam strzelić, zwłaszcza,że Nawałka będzie eksperymentował z grą trójką obrońców, a już w ostatnim czasie nasza gra w defensywie nie wyglądała najlepiej . Przez ostatni rok nie strzeliła nam gola tylko drużyna Kazachstanu.Polecam i pozdrawiam....
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal Mś
Godz: 20:45
Spotkanie Szwecja-Włochy
Typ: bts
Kurs 2.00
Buk Fortuna
Analiza: Kolejne spotkanie barażowe , które moim zdaniem zapowiada się najbardziej ciekawie. Szwecja zmierzy się z zespołem Włoch, ten Mundial bez którejkolwiek z tych dwóch ekip na pewno nie będzie taki sam. Włosi przegrali grupę eliminacyjną z zespołem Hiszpanii, która była bezkonkurencyjna w tych eliminacjach. Gościom trzeba jednak powiedziesz kilka cierpkich słów bowiem remis z Macedonią oraz wysoka porazka z zespołem Hiszpanii po prostu im nie przystoi, pomimo tego zajęli oni 2 miejsce w klasyfikacji drugich miejsc. Szwecja natomiast okazała się zespołem gorszym od Francji, co na pewno można było przewidzieć już po losowaniu, bowiem Francuzi dysponują na chwilę obecną znacznie lepszym składem niż ekipa żółto-niebieskich. W Tym spotkaniu na pewno to gościom daje się więcej szans na awans do przyszłorocznego mundialu , który zostanie rozegrany w Rosji, jednak to spotkanie nie będzie dla nich łatwe, Wlosi mają bowiem swoje problemy, a na terenie Szwecji nigdy nie wygrali spotkania, ja jednak zagram na ich przełamanie bowiem nie wyobrażam sobie mistrzostw świata bez takiej potęgi jak ekipa Włoch, którzy praktycznie na każdej wielkiej imprezie są zespołem, który może wygrać z każdym. Stawiam na wynik 1:2 po końcowym gwizdku sędziego.
⛔100
 
makaveli23 76,3K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Urugwaj
Godzina: 00:00
Spotkanie: Club Nacional - Club Atletico Boston River SAD
Typ: X2
Kurs: 2.07
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na jutro wybrałem mecz, który zaczyna się o północy w urugwajskiej Primiera Division, pomiędzy piątym w tabeli Club Nacional a trzecim Club Atletico Boston River SAD i już na tej statystyce widzimy, opłacalnośc kursów jakie dostajemy na samo X2 nie mówiąc juz o czystej &quot;dwójce&quot; na którą jest około 4.00! Kursy są wysokie, bo bukmacherzy spodziewają się że wkońcu Club Atletico Boston River SAD zacznie prezentować słabszą dyspozycje bo miejsce w czołówce tabeli to nie była ich wizytówka przez ostatnie kilka sezonów. Pytanir czy zacznie się ta słabsza gra juz teraz. Ja spróbuje kontynuowac granie na nich dopóki nie pokażą ze nie warto. Warto powiedzięc że Club Nacional to nic wielkiego w tym sezonie a wygrane u siebie to przeciwko 12 w tabeli Plaza Colona i ostatnim (16.) Juventud. Bilans 4-1-3 ale pachnie mi remisem ten mecz, bo Club Atletico Boston River na wyjazdach ma 1-2-0. Ogółem o 2 porazki mniej, mniej straconych, ale i mniej strzelonych od Nacionalu, goli, bardziej zroznicowane wyniki, wiec najbardziej pasuje mi tu remis, a przynajmniej nie porazka Boston River SAD, więc idzie X2.
⛔100
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska-Urugwaj
Typ: Urugwaj strzeli w I połowie
Kurs: 2,35
Bukmacher: Unibet
U nas w ekipie mają być eksperymenty taktyczne, a wydaje mi się, że od początku meczu Polacy wyjdą w nietypowym dla nas ustawieniu. Ewentualnie w trakcie gry, w zależności od tego, czy to będzie zdawać egzamin, powinniśmy widzieć korekty. Z tego powodu w I połowie nasza ekipa może grać niepewnie z tyłu. W tych eliminacjach mieliśmy wystarczająco dużo problemów w obronie, do tego wypadł najlepiej w ostatnim czasie grający defensor, czyli Łukasz Piszczek, a dziś się dowiedzieliśmy, ze zabraknie też Pazdana. I połową spotkania z reprezentacją pożegna się Artur Boruc. Na jesieni już praktycznie nie grał (tylko w pucharze), co może mieć odbicie na dyspozycji.
W ekipie Urugwaju brak będzie co prawda Suareza, ale jest będący w niezwykłym gazie Cavani. Do pomocy będzie miał Stuaniego, który ostatnio co mecz to gol w Gironie.
Myślę, że w piątek zobaczymy bardzo ciekawy i ofensywny mecz. W Urugwaju ma kto strzelać, a u nas w ostatnim czasie gorsza gra obronna + zapowiadane eksperymenty w składzie. Możemy zobaczyć kilka bramek, a worek powinien się rozwiązać już w I połowie.
⛔100
 
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Montreal Canadiens - Minnesota Wild
Typ: Minnesota Wild (spotkanie bez remisu)
Kurs: 2.20
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na dzisiaj znowu wybieram NHL. Postawiłbym na Tampę ale kiedyś muszą przegrać. Ale do rzeczy. Hokeiści z Kanady po serii 3 zwycięstw podejmują u siebie Minnesotę która jest po 3 porażkach z rzędu. NHL to taka liga cudów trochę, lubię porównywać ją do Ekstraklasy - tutaj każdy z każdym może wygrać. Co do statystyk: obie drużyny plasują się na 13 miejscach w swoich konferencjach. Ostatnie 5 spotkań między tymi teamami kończyło się zwycięstwem Minnesoty, ostatni mecz 3.11 czyli niedawno. Teraz niby czas na rewanż ale Dzicy na pewno nie odpuszczą, zwłaszcza, że ostatnie 3 spotkania przegrali. Money line dlatego, że remisu w meczach tych drużyn nie było od 2012 r. a jedni i drudzy rzadko remisują...więc kiedyś muszą. Szykuje się zacięty pojedynek, za drobne można dorzucić do jakiegoś dubla.
✅120
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina : siatkówka
Godzina : 18:00
Spotkanie: Lubin - Asseco Resovia Rzeszów
Typ: Resovia
Kurs : 1.72
Bukmacher : Fortuna
W tym spotkaniu faworyt jest bardzo wyraźny. Sąsiedzi w tabeli, ale potencjał zespołów nieporównywalnie większy u gości. Cuprum równia pochyła jezeli chodzi o wyniki. Ostatnio męczarnie z Zawierciem i pogrom od Jastrzębskiego znajdującego się w dołku.
Składy:
Lubin-Resovia
atak: Kaczmarek - Jarosz
rozegranie : Masny - Tichacek/Kędzierski
Środek : Hain,Gunia - Możdzonek,Lemański
przyjęcie: Taht?,Pupart - Śliwka,Rossard
libero : Kryś/Makoś - Masłowski
O ile w ataku i na rozegraniu dysponują podobnym potencjałem, to na każdej innej pozycji zdecydowanie górują Rzeszowianie. Jeżeli do tego dodamy prawdopodobny brak Tahta to robi się już olbrzymia dziura u gospodarzy.
Rzeszowianie podbudowani rozbiciem Olsztyna ruszą od pierwszych minut po 3 punkty.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 162

kuraso

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - mecze towarzyskie
Godzina : 20:45
Spotkanie: Polska - Urugwaj
Typ: over 2.5+obie strzelą
Kurs : 2.4
Bukmacher: forBet
Jutro w ramach spotkaniach towarzyskiego reprezentacja Polski podejmie Urugwaj. Polska ma zagrać z trzema obrońcami, bez Lewandowskiego i Pazdana. Nie ulega wątpliwości, że jest to woda na młyn dla rywali z Ameryki Południowej i jestem pewien, że jutro stracimy choć jednego gola. Zresztą, w ostatnich 4 na 5 spotkań o stawkę traciliśmy choć jedną bramkę, a co dopiero w meczu towarzyskim, gdy Nawałka chce przetestować nowe ustawienie, jaki innych zawodników. Polacy są jednak na tyle ofensywną ekipą, że powinni dać radę strzelać gole nawet bez obecności Lewandowskiego. Typ na obie strzelą jest wprost skrojony na to spotkanie, a biorąc pod uwagę, że to spotkanie towarzyskie, to bez problemu powinny paść minimum trzy trafienia.
⛔100
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: St. Louis - Arizona
Typ: St. Louis (-1)
Kurs: 1.76
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Lecimy dziś do Missouri, gdzie w Scottrade Center miejscowi Bluesmani podejmą outsidera ligi, Arizone Coyotes. Mecz raczej bez jakichś większych fajerweków, widzę tutaj szansę na wygranie tego meczu przez STL w regulaminowym czasie gry i to jest główny mój zakład na ten mecz. Szansę na 4 zwycięstwo w tym sezonie otrzyma backup Jake&#39;a Allena - Carter Hutton. 3 mecze - 3 wygrane, 1.67 gola na mecz i .950 obronionych strzałów. Średnie bardzo dobre jak na netmindera ktory z góry jest ustawiony jako zmiennik Kanadyjczyka. Do pełni szczęścia brakuje tylko czystego konta - kto wie, może dziś zwłaszcza że rywal jest daleko w ligowej tabeli.
Z drugiej strony, Antii Raanta który nie może się przebić jako #1 w kolejnym klubie po Blackhawks i Rangersach. Nie zdziwie się jak Domingue będzie odpalony z klubu a miano #1 Kojotów rozstrzygnie się między Finem, a 25-letnim Wedgewood&#39;em
Ofensywa Nutek jest w mocnym gazie, często zdarza się że ktoryś z zawodników notuje więcej niż 2 punkty tak jak ostatnio Schenn ściągnięty z Flyers czy moim zdaniem zawodnik na poziomie All-Star, Vlad Tarasenko który przed meczem z Devils był oznaczony jako questionable zdobył 3 kluczowe punkty w Prudential Center. Alex Pietrangelo, Jaden Schwartz, Vlad Sobotka czy Paul Stastny powinni zrobić tą różnicę w tym meczu.
Dodatkowo:
St. Louis is 6-1 SU in its last 7 games
St. Louis is 8-1 SU in its last 9 games at home
St. Louis is 5-0 SU in its last 5 games when playing Arizona and 5-0 SU in its last 5 games when playing at home against Arizona
Arizona is 2-16 SU in its last 18 games
Arizona is 1-10 SU in its last 11 games on the road
Arizona is 0-5 SU in its last 5 games when playing on the road against St. Louis
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pizza-man 156

pizza-man

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Sacramento - Philadelphia
Typ: Sacramento +4,5 handi
Kurs: 2.10
Bukmacher: milenium
Analiza:
Witam. Dzisiaj jest kilka ciekawych typów ale wybrałem mecz Sacramento z Phila. Zaskoczył mnie wysoki kurs na Kings... Philadelphia jest lepszą drużyną niż w zeszłym roku i ostatnio są na fali a Sacramento to jedna z najgorszych drużyn NBA w tej chwili... Jak większość typów z NBA ten również jest na przeczucie i myślę że Kings nie przegrają z 76ers więcej niż 4 pkt a mogą nawet wygrać... Powodzenia i pozdrawiam ????
✅110
 
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: St. Louis Blues - Arizona Coyotes
Typ: Tarasenko Vladimir strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 2.40
Bukmacher: fortuna
Analiza: Drugi typ pod na strzelca wchodzi ???? Do trzech razy sztuka.
Tarasenko Vladimir 25 latek w tym sezonie ma na koncie 8 goli i 11 asyst w 19 meczach.
Ostatnie 4 mecze gospodarzy to 3 zwycięstwa i 1 porażka. W tych 4 meczach strzelił 3 gole. Myślę, że dzisiaj dorzuci gola, może dwa.. Będzie chciał się zrównać statystykami ze swoim kolegą z drużyny(na którego postawiłem 2 dni temu✅✅✅)Chłop w tym sezonie jest w formie, strzela na zmianę ze Schwartz&#39;em(21 meczy 9 goli 12 asyst, za pewne też dzisiaj strzeli kurs 2.70).
Jeżeli chodzi o sam mecz, dwóch kolegów wyżej napisało już wystarczająco dużo, nie chcę się powtarzać. Statystyki mówią same za siebie. Lider z ostatnim miejscem. W hokeju znaczącą rolę odgrywa mecz u siebie. Jeżeli Arizona w końcu ma się przełamać to myślę, że na pewno nie zrobi tego na wyjeździe, raczej przed własną publicznością. Nie liczę w tym meczu na jakąkolwiek niespodziankę.
Myślę, że gospodarz wpakuje minimum 4 bramki, a w tym gronie znajdzie się właśnie mój zawodnik????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - mecz towarzyski
Godzina: 14:00
Spotkanie: Gruzja - Cypr
Typ: Gruzja wygra ( handicap europejski 0:1)
Kurs: 3.15
Bukmacher: forbet
Analiza:

Gruzja zazwyczaj w meczach towarzyskich na swoim terenie daje z siebie wszystko aby wygrać , pełne 100 % tak było w meczu towarzyskim z Łotwą gdzie wygrali aż 5-0.. dzisiaj rywal podobny.. Cypr nie ma jakiegoś powalającego składu oprócz napadu gdzie gra Sotiriu , który jednak grzeje ławę w FC Kopenhadze.. Gruzja też może nie ma jakichś gwiazd ale widziałem ich w meczu w kw. do mś przeciwko Walii i pokazali się z bardzo niezłej strony. Qazaiszwili czy Merebaszwili potrafią zakręcić nie jedną obroną nawet tą lepszą. Moim zdaniem zwycięstwo Gruzji jest pewne i bardzo możliwe , że będzie ono wysokie jak po takim kursie to śmiało można grać. Kurs na Gruzję spada , bukmacherzy wiedzą co się święci.. Myślę , że warto pod uwagę wziąć , że jutro kadra Cypru na pewno będzie eksperymentalna a wiadomo co się z tym wiąże. Wejdzie? Zostaw reputkę
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga2
Godzina: 21:00
Spotkanie: Cordoba - Osasuna
Typ: 2
Kurs: 2,96

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam. Na jutro proponuje spotkanie z drugiej ligi hiszpańskiej, w którym spotkają się 21-sza w tabeli Cordoba z 5-tą Osasuną. Klub z Andaluzji w tym sezonie aż 9 porażek na 13 spotkań i tylko trzy zwycięstwa. Goście mają na swym koncie 5 zwycięstw i tylko jedną porażkę, ale za to aż 7 remisów! Liczę jednak na to, że Osasuna przełamie serie 4 remisów z rzędu.
✅196
 
D 45

djrasfilterman

Użytkownik
Dyscyplina: NFL
Godzina: 2;25
Spotkanie: Arizona-Seatle

Typ: Seatle -5,5
Kurs: 1,7

Bukmacher: fortuna
Analiza:
Krótka dzis analiza,celowo na dzisiaj nic nie gralem bo zadko trafiam 4razy z rzedu.Tym razem cos na noc znalazlem....
Jest to bardzo ważny mecz dla obu drużyn, ale widzę, że Seahawks ma znacznie lepszą drużynę tutaj, na ofensywie i obronie, nawet bez Safety Earl Thomas, wciąż są mega,bez niego i z Kardynałami mającymi problemy z przesunięciem piłki w dół z QB D. Stanton Widzę, że Seahawkowie mają o wiele więcej sposobow do złamania obrony arizony, zwłaszcza gdy R. Wilson gra teraz na wysokim poziomie i wydaje się, że ofensywa Seahawks działa lepiej na wyjezdzie niż na u siebie, moze sie myle zachowalbym ostroznosc przy doborze stawki..Stawiam na Seahawks -6.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom