>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 10.11.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
bajcar 1

bajcar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 4:30
Spotkanie: Denver - Oklahoma
Typ: 2
Kurs: 1.84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Oklahoma po 3 porażkach z rzędu musi się w końcu przełamać. Mając w składzie takich zawodników jak Westbrook, George czy Anthony drużyna ta skazana jest na seryjne wygrywanie i myślę że niezbyt przekonujący początek sezonu to tylko chwilowa słabość i zespół wróci na zwycięskie tory. W spotkaniu przedsezonowym między tymi ekipami górą była Oklahoma. Denver jak narazie 6 zwycięstw i 5 porażek ale tak naprawdę wygrywało do tej pory tylko ze średniakami. Obstawiam łatwe zwycięstwo Thunder. Jak naprawdę będzie zobaczymy rano.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
leon21 205

leon21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska Urugwaj
Typ: over 2.5
Kurs: 2.15
Bukmacher: https://www.iforbet.pl
Analiza:
Mecze towarzyskie, jak ja takich meczy nie lubię... Wszystko zależy w jakich składach wyjdą obie ekipy, czy trenerzy nie będą próbować czegoś nowego ? Wiadomo, Polacy grają przed własną pubczlinością, na narodowym, standardowo zapełni się cały stadion więc i przegrać nie chcą, ale czy to jest możliwe ? Popatrzmy troszkę w historię... Przed Euro 2016, Polacy grali z Holendrami, którzy byli w dołku, ale mimo to zwyciężyli na obcym terenie, w Gdańsku 1:2. Wszyscy byli zszokowani, bo jak to Polska przegrała ? Która przez prawie rok była niepokonana ? Drugim meczem wtedy było spotkanie z cienkimi Litwinami, tam skończyło się bezbramkowym remisem. Nie ma co porównywać Holandii z Litwą, to zupełnie dwie inne półki. Wróćmy jednak do tematu i do teraźniejszości. Jak idzie wyczytać z internetu, Nawałka chce spróbować gry z trzema obrońcami, wiecie do czego można to porównać ? Do wrzucenia orkiestry dętej do klubu tanecznego, niby mogą grać ale jak się wpasować ? To samo dotyczy tej kwestii, świat się nie zawali tylko do takich zmian potrzeba czasu, do tego brakuje dyrygenta - Pazdana... Czy młody Jach, który był testowany na treningach podoła naporowi ze strony Cavaniego ? Wydaje mi się, że może być ciężko. Po drugiej stronie brakuje Lewandowskiego, ja nadal jednak wierzę, że Polska potrafi grać bez niego, wierzę w objawienie innych zawodników. Tyle z przemyślen, czas na statystki.
Polska w ostatnich 10 meczach, over 2.5 pokryła aż 9 razy, a aż 7 razy sama pokryła tą linie, co prawda większość bramek strzelił... Lewandowski, którego zabraknie. Również 7 razy traciła minimum bramkę.
Urugwaj w ostatnich 10 meczach pokrył linię 2.5 więcej razy bo aż 8 razy. W ich meczach chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz, ich mecze są jak rosyjska ruletka, albo czarne albo czerwone. Dlaczego ? Raz Urugwaj montuje po 3/4 bramki, a raz dostaje po tyle.. Ciekawa sytuacja, ciekawe jak jutro to wyjdzie.
Co do H2H, nie zwracam większej uwagi do tej kategorii w meczach międzynarodowych, ale żeby tradycji stało się zadość... W ostatnim meczu, dokładnie 14.11.2012r. Polacy ulegli 1:3.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej USA NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Philadelphia Flyers - Chicago Blackhawks
Typ: Philadelphia Flyers
Kurs: 2.43
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dwie ekipy ze środka tabeli w swoich dywizjach, dokładnie 8. Bardzo w kratke jedni i drudzy, 2-3 ostatnie bo5 ale gospodarze mają większe szanse na moje oko. Przede wszystkim wygrali z liderami konferencji zachodniej St. Louis 0:2 ledwo 6 dni temu co budzi respekt. Po drugie przegrali ostatni mecz w swojej hali 4:5 po karnych i co gorsza była to trzecia porażka u siebie z rzędu. Dziś idealny przeciwnik na przełamanie, niedawno przegrali z Chicago 0:3 u gości ale to można powiedzieć tradycja. Jedni i drudzy lubią golić siebie nawzajem na swoim terenie, h2h dom to obecnie 5:0 dla Flyers, podobnie sytuacja ma się dla gości w ich domu. Dodatkowo gospodarze mieli jeden dzień więcej na odpoczynek i nie musieli się nigdzie ruszać. Był czas przygotować się do tego spotkania, wygrać w końcu u siebie, zrewanżować się za porażkę i jak tradycja pokazuję zgarnąć komplet z lubianym rywalem.
✅143
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna - mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Urugwaj
Typ: Goście (Urugwaj) zdobędą bramkę w obydwu połowach
Kurs: 4,70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Urugwaj zagra bez Suareza, ale mimo to ich atak wygląda dobrze. Ich największym atutem jest Cavani, który w tym sezonie gra wspaniale. My mamy zagrać eksperymentalnym ustawieniem, więc różnie może to być. Do tego ma nie zagrać Pazdan, który jest bardzo ważnym elementem naszej obrony. Brak Pazdana, inne ustawienie, to może spowodować duże problemy. Nasza defensywa zresztą nawet w normalnym ustawieniu i bez kontuzji nie należy do najlepszych. Do tego jeszcze w pierwszej połowie na bramce ma stanąć Artur Boruc. Nie zagra też Lewandowski, więc to kolejne duże osłabienie, gdyż on po obu stronach boiska sporo robił, nawet w obronie. Rzadko kiedy udaje nam się zachować czyste konto, nawet jak gramy z dużo słabszymi reprezentacjami niż Urugwaj. Urugwaj jak wiadomo w ataku jest bardzo groźny. To nie jest przypadek, że ta reprezentacja strzela tyle goli. Uważam, że goście z Urugwaju mają duże szanse na to, żeby strzelić nam bramki w obydwu połowach.
⛔100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 4:30
Spotkanie: Denver Nuggets - Oklahoma City Thunder
Typ: Denver -7,5
Kurs: 3,50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Dzisiaj idę w kierunku Nuggetsów. Bardzo dziwią mnie te kursy które są pół na pół, a nawet trochę faworyzujące Thunderów... Bilans Oklahomy nie najgorszy (4win-6loss). okej, drużyna w budowie, ciężko w jedną drużynę wkomponować 3 all starów. Nie od dziś wiadomo, że Zachód w NBA jest duuużo silniejszy niż Wschód. Problem pojawia się gdy popatrzymy na bilans OKC z przeciwnikami z tej strony Stanów... Jest to okrągłe 0 do 5! Ostatnio nawet słabiutcy Kings dali sobie rade z Russelem i jego kumplami. Denver ma dużo bardziej kompatybilny zespół z Jokiciem i Millsapem na czele. Ponad to krótka, a wręcz brak, ławki rezerwowej w Thunder. Huestis, Patterson czy Felton? ???? Kolejna sprawa to fakt 4 kolejnych gier w swojej hali gospodarzy, którzy po takim &quot;obrzucaniu&quot; Pepsi Center nawet w &quot;nocy o północy&quot; powinni trafiać. Myślę, że Nuggets są po prostu lepszym zespołem co mam nadzieję udowodnią dziś nad ranem naszego czasu. powodzenia
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szwecja - Włochy
Typ: under 2,5
Kurs: 1.54

Bukmacher: fortuna
Analiza:

To będzie mecz o poważną stawkę. Szwedzi dostali się do baraży dzięki czerwcowej wygranej nad Francją (gol Toivonena w 93-min na 2-1). Ten wynik niejako pogrążył Holandię. Włosi walczyli w swojej grupie tylko z Hiszpanami i niestety w dwumeczu polegli. Włosi to minimaliści. Jeśli prowadzą 1-0 to raczej wynik starają się utrzymywać. Tylko przy sprzyjających okolicznościach podwyższają prowadzenie jednak nie dążą do niego wszelkimi środkami. Staram się przewidzieć jak ten mecz może wyglądać i co mi się nasuwa to brak atakowania z jednej i z drugiej strony. Dla reprezentacji Włoch 0-0 to dobry wynik, nie muszą grać nie wiadomo jak ofensywnie żeby za wszelką cenę wygrać. Szwedzi musza sobie zdawać sprawę że atakiem na hura nic nie osiągną. Włosi od lat są świetni w defensywie więc nie mogą rzucić wszystkich sił. Ja na miejscu Szwedów również starałbym się grać na 0-0. Jakaś przypadkowa bramka w rewanżu może dałaby przepustkę. Niestety Szwedzi trafili na najgorszego rywala z możliwych więc muszą szukać jakiejś drogi, która choć trochę zwiększy ich szanse. To będzie ostatni turniej MŚ dla Buffona, na pewno on jak i chłopaki z zespołu raczej myślą jak zdobyć medal na tej imprezie żeby taka legenda jakim jest włoski bramkarz mógł godnie się pożegnać. Złoty krążek na szyi i oznajmienie że to koniec reprezentacyjnej kariery jest pewnie marzeniem Gigi Buffona. Dla Włoch na pewno styl awansu nie będzie się liczył, liczy się sam awans. Dla nich to może być nawet 1-0 w dwumeczu a wszystkim dookoła nic do tego.
✅54
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Urugwaj
Typ: Over 3,5 gola
Kurs: 3,75
Bukmacher: forBet
Analiza:
Spotkanie towarzyskie naszej reprezentacji ma wzięcie ???? Celuję w jeszcze wyższy over bramkowy niż poprzednicy, a powodów jest kilka. Po pierwsze jest to mecz towarzyski, a w takich spotkaniach nie trzeba za wszelką cenę bronić wyniku. Obie ekipy poeksperymentują w ustawieniach i taktyce, żeby sprawdzić alternatywne warianty przed mundialem co też może skutkować utratą bramki przez jednych lub drugich. Urugwajczycy zawsze byli groźni w ataku i strzelali wiele bramek, dodajmy do tego wspaniałą formę Edinsona Cavaniego. Myślę, że brak Suareza nie umniejsza potencjału ofensywnego drużyny gości, ponieważ jego forma nie jest optymalna. Bardzo dobrze wygląda defensywa gości, a szczególnie środkowi obrońcy - Gimenez i Godin - drugi świetnie spisuje się w Madrycie, obaj w świetnej formie co może nieco utrudnić Polakom zdobycie bramki. W drużynie gospodarzy zabraknie Lewandowskiego co jest wielką stratą dla gospodarzy, ale myślę, że ktokolwiek dostanie szansę gry, będzie walczył z takim samym zaangażowaniem jak nasz kapitan. Na środku zagra Góralski - ostatnie występy w Bułgarii dobrze oceniane. Razem z dobrze dysponowanym Krychowiakiem mogą nieźle zarządzać środkiem pola. Na skrzydłach zostaną Grosicki i Kuba. Obaj potrafią zbiec do środka i porządnie uderzyć lub asystować. Jedynie nasza formacja defensywna zostanie bardziej zmodyfikowana. Brak Pazdana i Piszczka jest poważnym osłabieniem, ale zagramy systemem 5-4-1, więc jakość nadrobimy ilością ???? Zapomniałbym wspomnieć, że Polska rozegrała jeden towarzyski mecz z Urugwajem na własnym stadionie który zakończyłem się właśnie overem 3,5 (3 - 1 dla Urugwajczyków).
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka Korea KBL
Godzina: 20:45
Spotkanie Anyang -Kcc Egis razem z dogrywka
Typ:1
Kurs: 2,75
Bukmacher Unibet
Analiza.Gospodarze tego spotkania drużyna Anyang w lidze KBL Korei aktualnie zajmują 7 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli oni 5 zwycięstw i 5 meczy przegrali.W ostatnim pojedynku przegrali na wyjeżdzie z Incheon 87-78.Ich rywale drużyna -Kcc Egis jest wyżej w tabeli bo zajmuje 4 miejsce.Ich dotychczasowy bilans to 6 zwycięstw i 5 poniesionych porażek.W ostatniej kolejce koszykarze tego zespołu przegrali niespodziewanie na swoim parkiecie z Mobis Phoebus 80-90.Oba te zespoły stoczyły z sobą wiele pojedynków i wynik były bardzo różne.Myśle że Anyang który zagra przed własną publicznością jest w stanie pokonac swojego rywala.Mocną stroną tej drużyny są rzuty za 3 punkty,gdzie prezentują się bardzo dobrze.
24/10/17 KBL
KCC Egis - Anyang KGC 92:89
18/03/17 KBL
KCC Egis - Anyang KGC 66:73
23/02/17 KBL
KCC Egis - Anyang KGC 77:86 (Do)
04/02/17 KBL
Anyang KGC - KCC Egis 76:79
17/12/16 KBL
Anyang KGC - KCC Egis 88:83
⛔100
 
K 181

karolw555

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Urugwaj
Typ:Urugwaj wygra przynajmniej dwiema bramkami
Kurs: 5.60
Bukmacher: forBet
Analiza:
Już parę dni temu miałem upatrzone kilka typów na to spotkanie między innymi że Urugwaj wygra obie połowy, że Cavani strzeli bramkę, ale niestety koledzy mnie już uprzedzili. Dzisiaj wpadły mi w oko dwa typy. Pierwszy to ten, do którego teraz piszę analizę, a drugi, że Cavani strzeli przynajmniej 2 bramki. Mecz towarzyski, więc jak wiadomo, nie ma takiego parcia na wygraną, nikt tutaj nie będzie się zabijał. Polska zagra w znacznie przebudowanym składzie, przynajmniej część meczu. Myślę, że nowo powołani zawodnicy nie będą mieli ze sobą aż takiego zgrania. Dobrze wygląda u nas tylko druga linia, gdzie prawdopodobnie zagrają Zieliński, Grosicki, Krychowiak i Błaszczykowski. Jeżeli chodzi o atak, to tutaj Nawałka zapewne trochę poeksperymentuje . Myślę, że nowym zawodnikom typu Świerczok czy Stępiński, będzie ciężko przebić się przez obronę Urugwaju którą dowodzi Diego Godin. Nasza obrona bez Piszczka i myślę, że to jest decydujący argument dla mojego typu. Już nie raz i nie dwa przekonaliśmy sie, że przy przebudowanej obronie tracimy sporo bramek. Jak ktoś już wyżej wspominał, w pierwszej połowie na bramce wystąpi Artur Boruc, będzie to jego ostatni mecz w karierze i różnie może być z jego koncentracją. Co do statystyk, to nie będę ich za dużo podawał, bo to jest mecz towarzyski, więc tutaj nie mają one aż takiego znaczenia. Urugwaj potrafi aplikować po 2-3 bramki na mecz rywalom. Polska co prawda też strzela dużo bramek, ale nie w takim składzie jak dzisiaj. Myślę, że sam Cavani może nam zaaplikować 2 bramki. Jeśli chodzi o mecze bezpośrednie tych drużyn, to spotkały się ze sobą tylko raz i wtedy Urugwaj wygrał 1:3. Myślę, że dzisiejszy mecz może zakończyć się takim samym wynikiem i za drobne zagrałem również taki typ, po fajnym kursie 20. Polecam też typ na to, że Cavani strzeli przynajmniej 2 bramki, ale radzę nie szaleć ze stawką, gdyż nie wiadomo czy trener Urugwaju będzie go trzymał na boisku przez pełne 90 minut.
⛔100
 
C 53

chaoswszambie

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Kwal. MŚ. Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szwecja - Włochy
Typ : Druzyna 1 lub remis i powyzej 1.5 bramki
Kurs: 2.50
Bukmacher: LV BET
Analiza:
Witam serdecznie. Dzisiaj pod lupe bardzo ciekawe spotkanie w barażach między Szwedami, a Włochami o 20:45 w Sztokholmie. Szczerze mòwiąc nie wiem czemu na Szwedòw jest tak wysoki kurs, chyba dlatego, że grają z taką marką jak Włosi. Konkrety: Gospodarze dzisiejszego spotkanie świetnie spisywali się w grupir w eliminacjach. Pokonali między innymi u siebie Francję 2:1, Białoruś 4:0, Słowację 6:0, Luksemburg 8:0. Grają świetną do oglądania piłkę, szybką i efektywną. Co do Włochòw na wyjeździe potrafili pokonać Holendròw 2:1, ale z Hiszpanią dostali baty 3:0. Włosi będą pod ogromną presją w tym spotkaniu, bo to oni są faworytem tego dwumeczu. Dla mnie osobiście szanse są 50/50 i ja typyje,że u siebie Szwecja na pewno nie przegra, a może uda im się wygrać. Na drugim kuponie mam Szwecja i +1.5 bramki w meczu ;) Powodzenia wszystkim grającym!!⚽????
⛔100
 
graf3r 20

graf3r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – mecz towarzyski
Godzina: 13:00
Spotkanie: Japonia vs Brazylia
Typ: Handicap 3:0. Wygra Brazylia
Kurs: 4.15
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam przeglądając ofertę na dzień dzisiejszy trafiłem na ciekawe spotkanie pomiędzy ekipą Japonii a Brazylią. Ekipy grają co jakiś czas ze sobą sparingi na neutralnych terenach i zawsze wygrywają je brazylijczycy. Mało tego zawsze są to okazałe zwycięstwa dwa razy po 4:0 i raz 2:0. Dzisiejsze spotkanie zostanie rozegrane we francuskiej miejscowości Lille i moim zdaniem to brazylijczycy będą mogli poczuć się jakby grali u &quot;siebie&quot;, ponieważ większość reprezentantów Brazylii gra w Europie, dzięki czemu nie będą musieli podróżować. Po za tym postać Neymara w dzisiejszym spotkaniu będzie kluczowa, wiemy jak dobrze czuję się w reprezentacji i myślę że dzisiaj strzeli z dwa gole aby podnieść swoją ocenę wśród dziennikarzy którzy coraz częściej negatywnie komentują zachowania zawodnika w klubie, dzięki wspaniałym meczom może odzyskać szacunek nie tylko kibiców ale i dziennikarzy. Myślę że ekipa Brazylii wygra gładko to spotkanie i nie będziemy świadkami niespodzianki.
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów (Handicap -1.5 seta)
Typ : Asseco Resovia Rzeszów
Kurs: 1.90
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Zacznę od Cuprum oatatnio gładka porażka w trzech setach z Jastrzębskim Węglem.Wygrana z Zawierciem az po pieciu setach.Prawdopodobnie w dzisiejszym spotkaniu nie zobaczymy Tahta oraz Gunię. Jest to spore osłabienie dla Cuprum.
Jeśli chodzi o Resovie jest na fali wznoszącej.Poprzednie spotkanie to jednak porazka z Gdańskiem w trzech setach.Zwyciestwo z Jasttzebskim Weglem po piecio setowym pojdynku.Widzimy ze Resovia wraca na swoje wlasciwe tory.Reska potrafi grac na wyjazdach pokazała to w meczu z Jastrzebskim Węglem.Myśle ze brak w tym meczu Tahta i Guni i słabsza forma Cuprum przyczyni sie do zwyciestwa Resovii.Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Olsztyn - Gdańsk
Typ: over 185.5 pt.
Kurs: 1.84
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Olsztyn niepokonany u siebie od 7 spotkań na pewno myśli o przedłużeniu passy, zwłaszcza że dwa ostatnie zespoły na rozkładzie to SKRA i Jastrzębski, więc przed Treflem się nie położy. Trefl ostatni raz przegrał na wyjeździe w... Olsztynie 1:3, ale był to letni mecz towarzyski. Od tej pory zanotował w delegacji 3 wygrane: z Zawierciem 3:0, z Jastrzębskim 3:2 i z Resovią 3:0. Robi wrażenie.
No i teraz szykuje się mecz typu cios-za-cios. Oba zespoły w takiej formie, że to bardzo możliwe. Czyli nie-do-zera. Ja sądzę, że bez tie-breaka się nie obejdzie, ale załóżmy, że są cztery sety. Wynik punktowy - najwyższy bez gry na przewagi, 4 x po 25:23 to 192 punkty. Zwykle w takich meczach po dwóch pierwszych setach jest 1:1, do -19, -20, -21. Trzeci set do -23 i czwarty na przewagi. Jeśli taki scenariusz powtórzy się w Olsztynie, typ wejdzie,zanim (a przede wszystkim czy w ogóle) jeszcze będzie tie-break... Dla porównania, w wyrównanym meczu Jastrzębski - Gdańsk (2:3) przed tie-breakiem było 196 punktów, w meczu Olsztyn - SKRA (3:2) po 4 secie mieliśmy 195 punktów. A we wspomnianym meczu przyjaźni Olsztyn - Gdańsk (23.08.17, 3:1) bez tie-breaka było 218!
✅84
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Czas: godz. 20:00
Dyscyplina: snooker, Champion of Champions, półfinał
Zdarzenie: Ronnie O&#39;Sullivan - Anthony Hamilton
Typ: Hamilton AH (+3,5)
Bukmacher: Unibet
Kurs: 1,95
Analiza: mecz odbędzie się w formacie do 6 wygranych frames. Turniej został dedykowany 16 wyselekcjonowanym graczom poprzedniego sezonu. W kolejnych 4 dniach, od poniedziałku do czwartku odbyły się eliminacje w 4-osobowych grupach, w piątek i sobotę rozgrywane będą półfinały.
41-letni Anglik O&#39;Sullivan jest profesjonalistą od 1992 r. Rozegrał dotąd 299 turniejów, wygrał 60 z nich. Na koncie ma 895 brejków 100+, średnio 1 na 12 partii. Dotąd 13 razy były skonstruował maksa 147 pkt. Ma obecni 7 ranking.
46-letni Anglik Hamilton jest profesjonalistą nieprzerwanie od 1991 r. Zagrał dotąd w 329 turniejach, z których 3 wygrał. Zbudował dotąd 259 brejków 100+, średnio 1 na 24 rozegrane partie. Dotąd w oficjalnej imprezie nie zbudował maksa 147 pkt. Ma obecnie 26 ranking.
H2H: w latach 1995-2011 było 11 meczy 9:2, frames 64:33. Dwa mecze na długim dystansie zdecydowanie wygrał O&#39;Sullivan (13:3 i 9:1). W 9 meczach na dystansach do 4-6 wygranych partii 3-krotnie wygrywał O&#39;Sullivan różnicą więcej niż 2 partii.
Początek sezonu 2017-2018:
O&quot;Sullivan: wziął dotąd udział w 6 turniejach: wygrał w English Open, w zaproszeniowym Hong-Kong Masters był w finale, w China Championship w ćwierćfinale. Niespodziewanie wysoko przegrał ostatnio w International Championship z Yan Bingtao w rundzie 2. Wygrał eliminacje do Szanghaj Masters. W International grał solidnie, ale trafił na zawodnika, który miał świetny dzień. Zagrał 19 meczy 16:3, frames 91:46. Dotąd zbudował 65 brejków 50+, w tym 24 razy 100+. (1na 6).
Hamilton: obecny sezon miał dotąd beznadziejny, wystartował w 9 zawodach, 5 razy odpadał w rundzie eliminacji (raz oddał walkower), 2 razy przegrał rundę 2 (raz walkowerem). Tylko raz osiągnął 3 rundę turnieju rankingowego. Zagrał 12 meczy - 6:6, frames 38:42. Zbudował 17 brejków 50+, w tym 3 razy 100+ (1 na 27).
Forma w turnieju Cahmpion of Champions:
O&#39;Sullivan: wygrana z 9. Neilem Robertsonem 4:1, (401:119), brejki 134, 72, 70. Wygrana z 4. Higginsem 6:0 (578:124), brejki 138, 101, 81. Pomimo wysokic wyników warto zauważyć, że i O&#39;Sullivan na początku obu spotkań nie zdominował rywali, obaj mieli sznse, które na swoim normalnym poziomie powinni wykorzystać. Wysokie brejki w obu spotkaniach pojawiły się w drugiej części meczu. Killer Ronnie widząc słabość rywali w miarę upływu meczów rozpędzał się, a Neil i John słabli nie stawiając większego oporu.
Hamilton: wygrana z 2. Ding Junhui 4:2 (350:310), brejki: 75, 54.. Wygrana z 18. Ryanem Dayem 6:4 (631:471), brejki: 133. Skorzystał zwłaszcza ze słabości Dinga, który w ogóle &quot;nie wszedł&quot; do meczu. Odrobił też 2 frejmową stratę do Daya z początku spotkania. Takie spotkania na pewno budują gracza. Prawda o Hamiltonie od dawna znana jest taka, że może wygrać z prawie każdym, ale niestety też przegrywał mecze, których nie powinien.
Podsumowanie i wnioski: od 6 lat nie grali ze sobą, w wywiadzie dla BBC Hamilton deklarował, że jest głodny gry przeciw O&#39;Sullivanowi lub Higginsowi. Mnie przekonał. Wszystkie statystyki wskazują wyraźnie na O&#39;Sullivana, w tym forma w obecnym sezonie. Po tym co zobaczyłem w poniedziałek i czwartek mam jednak przekonanie, że nie będzie to jednostronny pojedynek, jeśli tylko Hamilton nie będzie popełniał rażących błędów. Moim zdaniem wyniki O&#39;Sullivana w tym turnieju są oczywiście olśniewające, ale gra tylko solidna, choć też mądra. Sądzę, że Anthony będzie w stanie wygrać co najmniej 3 partie, które wynikają ze statystyk w pojedynkach tych 2 graczy. Warto zwrócić też uwagę, że O&#39;Sullivan w tym sezonie przegrywa średnio 1 na 3 rozegrane partie, również w karierze oddawał nieco więcej niż 1 na 3 rozegrane frejmy. Widzę wartość po stronie typu na Hamiltona z handi (-3,5). Moim zdaniem dla tego typu opłacalne są wszystkie kursy powyżej linii 1,75, jeśli płacimy podatek 12%. Stawka umiarkowana - 4/10.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Urugwaj
Typ: over 8,5 rożnych
Kurs:
1,76
Bukmacher: unibet
Analiza:

O tym meczu powiedziano już bardzo dużo. Dorzucę swoje trzy grosze. Nie zagra Lewandowski i nie zagra Suarez. Nasza reprezentacja zagra dziś ofensywnie. Kuba i Grosik będą boczną ofensywą, a w środku Kamil Wilczek. Właśnie dlatego stawiam dziś na rożne. Liczę na 4-5 rogów dla Biało-Czerwonych, którzy w swoich akcjach skrzydłami powinni obijać obrońców z Ameryki Południowej. Resztę dołożą Urugwajczycy.
Urugwaj w swoim składzie ma również kilku ofensywnych zawodników, którzy mają wielkie parcie na grę do przodu. Zapewne nie raz &quot;zakręcą&quot; naszymi bocznymi obrońcami. Wszystko co za tym idzie, to rzuty rożne. Mecze towarzyskie mają to do siebie, że zawodników możemy przetestować, sprawdzić.
9 rożnych w tym meczu wydaje się pewniakiem. Przez chwilę zastanawiałem się nawet, czy nie zagrać na większą liczbę rożnych po stronie drużyny z Ameryki Łacińskiej (kursy 2,55). Przeglądając statystyki Polski, to nawet gdy piłkarsko są lepsi od przeciwników, to biją mniej cornerów. Przykład, to mecz z Armenią i Czarnogórą - oba mecze wygrane, a rożnych mniej.
Pozdrawiam
✅76
 
locass 69

locass

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Afryka - Kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: RPA - Senegal
Typ: powyżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 2,65
Bukmacher: ForBet
Analiza:

Witam !
Dzisiaj mecze towarzyskie jak i kwalifikacje do mistrzostw świata w Rosji , i jednym z meczów który dzisiaj chciałem postawić to mecz pomiędzy drużyną RPA a Senegalem . Nie mam żadnego pojęcia która drużyna wygra to spotkanie bo szczerze to nie oglądam i nie śledzę drużyn z Afryki ale myślę ,że bramki padną w tym spotkaniu bo zerknąłem na tabele i obie drużyny w tych kwalifikacjach strzeliły po 6 bramek na 4 mecze jednak jeszcze ze sobą nie grały , lepszym bilansem może się pochwalić druzyna gości bo tylko dwie stracone bramki a gospodarze mają ich 6 , jednakże to RPA jest dzisiaj gospodarzem tego spotkania , są oni bowiem na czwartym ostatnim miejscu w tabeli ale nie stracili jeszcze szans na awans i jeśli chcą myśleć o Rosji to muszą dzisiaj wygrać innego rozwiązania nie ma.Obie drużyny dzielą 4 punkty i choć Senegalczycy są na pierwszym miejscu w tabeli to nie są jeszcze pewni awansu bo mają do rozegrania jeszcze 2 mecze i te 2 mecze to właśnie z drużyną RPA . Także dzisiaj u siebie gospodarze muszą wygrać i to na nich będzie ciążyła większa presja . Ten dzisiejszy typ trochę uważam za taki , że albo się uda albo nie , szanse na to są ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa.Nie obstawiałbym na zwycięstwo którejś z drużyn bo nie wiem jak grają dlatego postanowiłem postawić na ilość bramek a konkretnie , że padną minimum 3 bramki w meczu . Powodzenia i wysokich wygranych !!!
⛔100
 
kamilx16 15

kamilx16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Urugwaj
Typ: 1.bramka/koniec 1/2
Kurs: 14
Bukmacher:
fortuna
Analiza:

Ten mecz został zanalizowany już bardzo dokładnie. Ja pójdę w bardzo ryzykowny typ, ale jednak bardzo prawdopodobny.... Wszyscy wiemy jak w eliminacjach grała Polska. Rewelacyjne fragmenty przeplatane bardzo słabą grą - szczególnie w obronie. Pamiętamy mecz z Kazachstanem, kiedy to po dwóch bramkach strzelonych z Polaków zeszło powietrze i ledwo utrzymali wynik remisowy. Bardzo podobnie było z Czarnogórą- dwie pewne bramki a później dekoncentracja. Dzisiaj na stadionie narodowym Polacy będą chcieli pokazać siłę i to, że będą walczyć na MŚ o najwyższe lokaty. Zabraknie najlepszego strzelca eliminacji Roberta Lewandowskiego, ale dalej siłą napędową będą Błaszczykowski i Grosicki. Myślę, że Polacy ruszą od początku do ataku, aby przydusić trochę przeciwnika i strzelą bramkę jako pierwsi. Jednak brak podstawowych zawodników w obronie ( brak Piszczka oraz Pazdana) i wprowadzenie nowych zawodników na pewno jest osłabieniem defensywy. Urugwaj jest silną drużyną. Przeszła przez eliminacje na drugim miejscu za Brazylią. Zabraknie Suareza, ale zagra wielki Cavani, który ma ochotę na strzelenie kilku bramek. Dlatego myślę, że warto zaryzykować taki prawdopodobny przebieg meczu dla tak atrakcyjnego kursu. Powodzenia.
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
13:55
ZEA - Haiti
Typ: Haiti over 1,5 gola
Kurs: 2,95
Buk: totolotek
Mecz towarzyski pomiędzy ZEA, a Haiti. Ogólnie myślę że w tym meczu będzie sporo goli, a Haiti strzeli conajmniej dwie bramki. Haiti ostatnio zremisowała 3-3 w meczu towarzyskim na wyjeździe w Japonii. Haiti to drużyna o świetnych warunkach fizycznych, mocni, szybcy. Tym potrafili zdominować malutkich Japończyków. Chyba wszyscy pamiętamy z polskich boisk Guerriera czy Lafrancea jakie to konie. Araby też powinni mieć z tym problem bo poza linią defensywna reszta to niscy i słabi fizycznie piłkarze. ZEA zawiodła w eliminacjach do MŚ dość wyraźnie odstawali choćby od swoich ziomków Saudyjczyków. Troszkę są na pochyłej w dół bo kilka lat temu wygrywając Gulf Cup zdominowali wtedy wszystkie ekipy że swojego regionu. Grali też na IO w Londynie i wydawało się że pójdą jeszcze w górę lecz to był ich chyba max i teraz coś to słabo wygląda. Obie ekipy grają otwarty futbol więc powinno paść sporo goli.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Spotkanie: Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk
Godzina: 18:00
Typ: 2 i powyżej 185,5
Kurs: 4,30
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Witam, dziś emocje związane z meczem pożegnalnym A. Boruca ale praktycznie wszystkie opcje zostały już tutaj napisane więc ja podejmę inną dyscyplinę a mianowicie siatkówkę i naszą Polską Plusligę.
Mecz bardzo ciekawy do oglądania ale także do typowania, ja osobiście szanse oceniam 50/50 w tym meczu.
Jako kadra wygląda lepiej Gdańsk natomiast Olsztyn u siebie jest bardzo mocny. Pokazali już to w tym sezonie dwukrotnie ze Skrą 3:2 i Jastrzębiem 3:0.
Gdańsk na wyjazdach gra równie dobrze co Olsztyn u siebie, 3 mecze = 3 zwycięstwa ( 3:0 z Zawierciem, 3:2 z Jastrzębiem i 3:0 z Resovia).
W Gdańsku widać ogromny potencjał kadrowy, są tacy siatkarze jak Mika, Szalpuk, Nowakowski, Schulz, Sanders.
Olsztyn ma także bardzo ciekawą kadrę z Kochanowskim, Hadravą, Rousseaux, Woickim na czele...
W poprzednim sezonie 2 razy lepszym okazali się Olsztynianie, w spraingach przed sezonowych 2 razy Olsztyn wygrał raz Gdańsk lecz pamiętajmy, że Mika jeszcze nie był w grze... Teraz z dnia na dzień jest w dużo lepszej formie a ile on znaczy w drużynie można zauważyć nawet po poprzednim sezonie...
Dziś liczę na mega zacięte spotkanie ... może nawet 5 setów i po cichu liczę na win gości.
Nie jest to typ jakiś super pewny ale po takim kursie na pewno spróbuję.
Powodzenia
✅330
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna , Gibraltar
Spotkanie: Gibraltar United vs Lincol Red Imps
Godzina: 20:30
Typ: Gibraltar United +1,5 handi
Kurs: 2,5
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wielki mecz na Gibraltarze. Spotkanie dwoch zespolow , ktore są obecnie w najlepszej dyspozycji . Po takim kursie ,nawet jak przegram, to biorę to w ciemno.Wiele razy opisywalem zespol Gibraltar United i dzis idę w handi +1,5 na nich . Kurs na ich zwyciestwo 8 , na win Lincoln 1,16. Zwyciestwo lub remis Gibraltar kurs 4,5.
Lincoln jest wielkim zespolem. Chca zdobyc mistrzostwo , jednak az tak nie doceniac Gibraltar United ? Lincoln wygral 3-1 z Europa . Strzelili szybko bramkę, potem wycofali sie , w drugiej polowie na 2-0 zdobyli gola , stracili i w ostatnich minutach ustalili wynik. Kurs wtedy na nich byl 1,7-1,8 okolo. Dzis powinien byc podobny ! Jednak Europa w tym sezonie jest o wiele slabsza niz Gibraltar United !
Gibraltar w tym sezonie jest drużyną , ktora w kazdym meczu gra o 3 punkty. Maja bramkostrzelnego Romana, dobrego bramkarza Chino. Pisalem juz wczesniej o ich transferach , o nowych sponsorach.
Wspominalem juz o tym , ze byly gracz Realu Madryt - Salgado jest jedynm z udzialowcow tego klubu. Dzis ma byc obecny na tym spotkaniu. Na pewno nie chcialby , zeby jego zespol zostal pokonany wysoko itp.
W ten lidze zdarzaja sie ustawki , jednak tutaj nikt by nie ustawial wysokiego zwyciestwa Lincolna , a jakis remis itp .
✅150
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom