>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.11.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
hangarius 134

hangarius

Użytkownik
Dyscyplina: Esport , Counter Strike, ECS EU
Godzina: 21:00
Spotkanie: Mousesport - Heroic
Typ: 1
Kurs: 1,47
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Witam wszystkich traderów i typerów w ten piękny piątkowy piątek ???? Oczywiście każdy dziś w sercu trzyma kciuki za mecz Naszych Orłów i mimo surowej oceny sytuacji stawiał bym jednak, drodzy koledzy na remis a nie lanie od Urugwaju. Gramy przecież w naszej twierdzy na Narodowym i mam dziwne przeczucie, że będzie tam walka o każde źdźbło tej fantastycznie ułożonej trawy &quot;T.Hajto&quot; ....
Wracając do tematu esportu ... wczoraj nie było czasu na pisanie typów, a miałem bardzo ciekawy mecz... niestety pisanie na telefonie nie jest moim ulubionym zajęciem...

Dziś na dokładkę biorę mecz outsiderów których szansa na wyjazd na finały do Odense została tak naprawdę pod wielkim znakiem zapytania. Heroic musi przejść jakieś zmiany personalne albo zmienić trenera, zmienić cokolwiek...bo ich wyniki to jedna wielka taśma porażek i niestety ale w meczu z niemiecką drużyną która jest w gazie może praktycznie nie mieć szans... dlatego stawiam czystą 1 na drużynę która wczoraj ograła na drugiej mapie lidera tabeli Fnatic a nawet potrafili urwać tydzień temu mape Astralis (mirage) i jest zdecydowanym faworytem do wygrania całego meczu bez straty mapki.
Składy na dziś :

chrisJ oskar ropz suNny STYKO Imbt

es3tag Snappi JUGi niko MODDII
Sam musze przyznać że wczorajsza gra Myszek zrobiła na mnie wrażenie, grali w zasadzie do końca a każda rudna eko była niespodzianką z ich strony, jeśli dziś nie odpuszczą i zagrają tak jak wczoraj to mają szybkie dwa mecze i rozgrzewkę na jutro przed kolejnym starciem z Astralis. Dzisiejsza forma i wynik może zadecydować o jutrzejszym dniu, dlatego na pewno mają niesamowitą motywację żeby odrobić parę punktów a przy odrobinie szczęscia może udać się zagrać w barażach a drużyną która może spaść z czołówki jest HellRaisers która notuje spadek formy. Nie jestem fanem żelaznych strategii ale Duńczycy nie prezentują nic pozytywnego i być może pora na jakieś zmiany, bo oprócz paru dobrych lokat na Majorach to chłopaki nie mają w dorobku nawet 1/4 tego co zarobiło Mousesport w tym roku na jednym turnieju.

✅47
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
yasju 77

yasju

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 20:00
Spotkanie: Colorado Avalanche - Ottawa Senators
Typ: Mark Stone strzeli gola
Kurs: 2.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Cześć
To moja pierwsza analiza w typach dnia więc proszę o wyrozumiałość. ;) Mam 2 typy na dziś, ale jeden już ktoś mi podebrał dlatego wchodzę z tym typem. Mark Stone - najlepszy strzelec Ottawy w tym sezonie (9 bramek w 14 meczach). Ostatnie 5 meczy - 4 bramki. Widać, że Mark zna się na tej robocie i jest w gazie. :cool:
Colorado Avalanche - 14 meczy, bramki: 47-47, średnia: 6.7 bramek na mecz, Ottawa Senators - 14 meczy, bramki: 50-42, średnia: 6.6 bramek na mecz. Jak widać sporo bramek wpada w meczach obu tych drużyn i liczę, że dzisiaj będzie podobnie.
Obstawiam, że Ottawa wpakuje dzisiaj minimum 4 bramki i jedną z tych bramek ustrzeli Mark Stone.
Powodzenia
✅195
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Mistrzostw Europy U21
Godzina: 17.00
Spotkanie: Węgry- Szwecja
Typ: over 2.5/2
Kurs: 3.35

Bukmacher: fortuna
Analiza:
Węgry grają w kratkę. Ostatnie ich mecze w ramach eliminacji to: 0:0 z Turcją oraz wygrana 2:1 ze słabiutką Maltą.
Szwecja tak w seniorach, jak i w młodzieżówce niezwykle groźna. Wygrane z Cyprem oraz Maltą, a także remis z mocną Belgią na wyjeździe: 1:1, sytuują Skandynawów na drugim miejscu w tabeli. Warto zaznaczyć, iż bezpośredni awans do ME ma tylko zwycięzca grupy.
Dziś Szwedzi będą mieli okazję, aby zbliżyć się do Belgów, do których tracą 4 pkt.
Węgrów także stać na dobrą, otwartą grę, szczególnie na własnym terenie.
Obie drużyny mierzyły się ze sobą 4 razy. 3 razy wygrywali Szwedzi.
Przewiduję, że dzisiaj odniosą 4 zwycięstwo nad Madziarami. Spodziewam się otwartego meczu z kilkoma bramkami.
Powodzenia ???? !
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Belgia - Meksyk
Typ: Belgia i powyżej 2,5
Kurs: 1,94
Buk: LVBET
Analiza:
Z reguły spotkania towarzyskie pod kontem bukmacherki traktuję z przymrużeniem oka i na pewno dużo niższą stawką, ale akurat to zdarzenie wydaje mi się dość prawdopodobne.
Belgia to jedna z pierwszych na Świecie i pierwsza w Europie reprezentacja, która zapewniła sobie slot na turniej w Rosji, co pokazuje jak szybko ta reprezentacja dojrzewa. Na ostatnich Mistrzostwach Świata personalnie Belgia nie wyglądała jakoś inaczej, ale poszczególni zawodnicy byli na zupełnie innym etapie kariery, byli młodzi, ambitni, ale brak im było doświadczenia w wielkiej piłce. Teraz gdzie nie spojrzymy w skład Belgii to widzimy zawodników klasy światowej, ogranych na bardzo wysokim poziomie, zawodników którzy są liderami czołowych zespołów, jak choćby De Bruyne w Manchesterze City, Romelu Lukaku w United, Eden Hazard w Chelsea, Dries Mertens w Napoli, Carrasco w Atletico, na razie nie powoływany, ale Radja Naingollan w Romie czy dwójka stoperów Tottenhamu. Jest to zespół poukładany taktycznie, z bardzo mocną defensywą (6 bramek straconych w eliminacjach, +/- 0,5 bramki na mecz) i z genialną ofensywą, gdzie każda akcja zaczepna jest szalenie groźna. Ktokolwiek by nie grał czy to na skrzydle czy w ataku to zawodnik, który potrafi w pojedynkę wygrać mecz. dowodzi temu 46 strzelonych bramke w eliminacjach co daje niemal 5 bramek na mecz co jest wynikiem nieprawdopodobnym, a tam bramki się rozkładają na wszystkich zawodników co pokazuję siłę zespołu (Lukaku 11 goli / 1 asysta, Eden Hazard 6 goli / 5 asyst, Dries Mertens 5 goli, 7 asyst, Thomas Meunier 5 goli, 7 asyst, Christian Benteke 3 gole, 1 asysta, Yanick Carrasco 3 gole, 4 asysty, oprócz tego strzelali Chadli, Thorgan Hazard, Batschuai, Alderweilerd, Verhongen, Witsel, a Kevin de Bruyne mimo że nie strzelił gola to zaliczył 4 asysty. Widać że trenerzy Roberto Martinez i Thierry Henry mają swój pomysł na tę drużynę i potrafili stworzyć tutaj zespół a nie tak jak za trenera Marca Wilmotsa, były indywidualności a nie było monolitu.
Meksyk natomiast nic im nie ujmując jest potęgą w strefie Ameryki Północnej, natomiast na arenie Światowej jest po prostu średniej klasy zespołem. Największymi gwiazdami zespołu są Andres Guardado, Oribe Peralta czy Javier Hernandez, którzy w ostatnim czasie mają spore problemy ze swoją formą a co za tym idzie zaczynają się problemy z regularną grą. Chocharito miał być wielką gwiazdą West Hamu a jak na razie to poziomem gry dostosował się do swojego zespołu, którzy delikatnie mówiąc rozczarowuje w tym sezonie. Nie wydaje mi się aby zespół z Kraju Azteków odgrywał większą rolę w najbliższych latach w piłce nożnej na Świecie, chyba że w swojej strefie. Jest deficyt młodych talentów co dokładnie obrazuje pewne miejsce w środku obrony Rafaela Marqueza, zawodnika, który niebawem skończy 39 lat. Oprócz tego Andres Guardado 32 lata, Oribe Peralta 33 i Chicharito 30. Moim zdaniem dopiero teraz w listopadzie będziemy mogli realnie ocenić możliwości tego zespołu na tle takich rywali jak Belgia czy Polska (w poniedziałek).
Dodatkowym elementem jest euforia jaka jest w Belgii po znakomitych eliminacjach i z dnia na dzień rosnace oczekiwania kibiców. Kibiców, którzy dziś o 20:45 w licznie 70 000 zasiądą na trybunach na legendarnym stadionie Heysel w Brukseli.
Moim zdaniem zdecydowanym faworytem i dla mnie pewnym zdarzeniem jest zwycięstwo Belgii do tego okazałe, nie jednobramkowe. Powodzenia!
⛔100
 
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna –3 Liga Polska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Victoria-Świt
Typ: X
Kurs: 3,5
Bukmacher: Fortuna
Analiza ???? zisiaj wszyscy typuja mecz Polski a ja wybrałem mecz 3 ligi Polskiej Victoria Sulejówek-Swit Nowy Dwór mecz rozpoczynający kolejke ligowa.W ostatniej kolejce Victoria zremisowała u siebie z Sokołem Aleksandrów 3-3 zas goscie 2-1 pokonali inny Sokól Ostróda.Dzisiaj mecz powinien zakonczyc sie remisem bramkowym bo obie druzyny duzo strzelaja bramek co widac po ostatniej kolejce, mój typ to oczywiscie remis 2-2
⛔100
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Euro U-21 / 2019
Godzina : 18:30
Spotkanie : Austria : Serbia
Typ : Serbia over 1.5 gola
Kurs : 2.48
Bukmacher : Unibet
Obie drużyny zaliczane są do faworytów grupy 7 do bezpośredniego awansu , jak na razie w grupie prowadzą Rosjanie z 10 pkt ale Rosjanie mają rozegrane już 5 spotkań natomiast druga w tabeli jest Serbia która jak dotąd idzie jak burza , Serbowie rozegrali 3 mecze i mają komplet pkt czyli 9 stosunek bramek również imponujący 9:2 , Austriacy jak na razie także rozegrali 3 mecze a na ich koncie 6 pkt 2-0-1 i br 8:1 i trochę mam obawy do over 1.5 gola Serbii ale mecz meczowi nie równy i dzisiejszy mecz zapowiada się ciekawie a osobiście na parę ładnych bramek liczę , porównałem mecz obu drużyn z liderem Rosją i tak Austriacy przegrali z nimi 1:0 natomiast Serbowie wygrali 3:2 , obie drużyny zagrały już ze sobą mecze towarzyskie a ostatni taki pojedynek miał miejsce w zeszłym roku a wynik 3:1 dla Serbów tak więc liczę że Serbowie którzy mają szansę na objęcie prowadzenia w grupie a zarazem przy ewentualnym zwycięstwie uzyskać 6 pkt przewagę nad rywalem powalczą dziś o pełną pulę ale idę w bramki i na te 2 ze strony Serbów liczę !
✅148
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 116

biala151

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka ręczna Hiszpania 1 liga
Godzina : 20:30
Spotkanie : Granollers - CD Bidasoa Irun
Typ : Granollers handicap (-4,5)
Kurs : 1.90
Bukmacher : Totolotek
Analiza:
Gospodarze są w znakomitej formie, druga forma w lidze oczywiście po Barcelonie.
Ale bardziej skupmy się na drużynie gości. Bidasoa Irun przeprowadzili tylko dwa treningi podczas międzynarodowej przerwy ze względu na kontuzje w zespole.
Na dzisiejsze spotkanie zabraknie takich graczy jak pierwszego bramkarza Xoana Led i takich graczy jak Azkue, Beltza a także Nono, który nie do końca wyleczył uraz i nie będzie dzisiaj w 100% sprawny.
W drużynie gospodarzy nie ma żadnych braków kadrowych i to oni powinni wygrać spotkania dużą różnicą punktową!
Pozdrawiam.
⛔100
 
jagan 48

jagan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska-Urugwaj
Typ: obie drużyny strzelą bramkę w pierwszej polowie
Kurs: 4,4
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam. Jak wszyscy to wszyscy. Dziś grają NASI i postanowiłem iść za tłumem.Nie gra Lewy i Suarez. Nasza strata wydaje sie być większa bo ciężko zawodnika Bayernu zastąpić ale gramy u siebie i chłopaki napewno sie postarają i coś strzelą.Urugwaj na wyjazdach spisuje sie powiedziałbym tak sobie więc widze szansę.Poza tym to mecz towarzyski także wszystko się może zdażyć☺ Niestety bramki też często tracimy. Uważam że mecz bedzie ofensywny i coś wpadnie już w pierwszych 45 min. Kurs ładny wiec próbuje. Jak spaść to z wysokiego konia.... powodzenia życze i POLSKA GOLA.⚽⚽⚽
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, Niemcy, 1 liga kobiet
Godzina : 18:00
Spotkanie : VCO Berlin - Vilsbiburg
Typ : poniżej 135,5 punktów w meczu
Kurs : 1,85
Bukmacher : Totolotek
Analiza :
Witam. Szybka analiza bo słabo z czasem. Dzisiaj w Berlinie jedno spotkanie w siatkarskiej Bundeslidze kobiet, VCO Berlin podejmuje zespół z Vilsbiburga. Zespół gospodarzy to dostarczyciel punktów dla pozostałych drużyn. Do tej pory cztery spotkania i cztery porażki 0:3. W każdym meczu linia z typu pokryta. Poprzedni sezon 22 mecze i tylko jedna wygrana. Sezon wcześniej same porażki. Poziomem zdecydowanie odstają od reszty zespołów, co mecz to łomot. Vilsbiburg co rok walczy o pierwszą szóstkę i awans do play offów. W tym sezonie dwa zwycięstwa i dwie porażki. Te dwa zwycięstwa zdecydowane po 3:0 z zespołami ciut lepszymi od VCO Berlin i dzisiaj powinno być podobnie. Szybie 3:0 i max 135 punktów.
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Niemcy BBL
Spotkanie: Mitteldeutsher - Ludwigsburg
Godzina: 19:00
Typ: Mitteldeutsher (+8,5) win
Kurs: 1,80
Buk: forBet

Witam,
Ludwigsburg w kapitalnej dyspozycji i to nie podlega dyskusji. Tyle że ten grafik ostatnio był dość napięty a grali cały czas najlepszym co mają, spodziewam się więc jakieś rotacji, by zawodnicy zlapali oddech.
Gospodarze, beniaminek trochę nieregularny, ale niebezpieczny nawet dla najlepszych, szczególnie we własnej hali, chociażby z Alba Berlin gdzie ulegli po dogrywce.
Myślę że mecz na styku, i jednak underowy jak na obie ekipy, gdzie zazwyczaj sporo pkt pada.
Zapraszam do mojego tematu
https://forum.bukmacherskie.com/threads/win-by-emdex.149083/#post-6550296
POWODZENIA ????
⛔100
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Urugwaj
Typ: ht/ft - x/2
Kurs: 5,75
Bukmacher: iForBet
Analiza:
No niestety wydaje mi się, że dzisiaj Polska przegra.
Brak Roberta spowoduje, że po pierwsze nie będzie za bardzo komu strzelić gola,po drugie utrudni grę pozostałym zawodnikom,
ponieważ skupiał zawsze uwagę obrońców, dzięki czemu mieli więcej miejsca. Lewy potrafił przytrzymać piłkę, uruchomić kolegów.
Bez niego spodziewam się chaotycznej gry.
Urugwaj zdecydował się na grę przeciw silnej reprezentacji,chciał się sprawdzić na tle innej ekipy, która
awansowała do Mistrzostw Świata, ale nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo jest uzależniona od jednego zawodnika i to będzie dzisiaj widać.
Nie spodziewałbym się, aby Urugwaj szybko rzucił się do ataku, gra na obcym terenie,mecz towarzyski, ale ostatecznie to weźmie, ma dobry skład i Cavaniego, który odżył w PSG.
W naszej reprezentacji dużym osłabieniem będzie brak Łukasza Piszczka, który był ostatnio w świetnej formie
i można było liczyć na jego wsparcie w ofensywie. Widać, jak go brakuje w Dortmundzie, będzie i widać dzisiaj w kadrze.
Zapowiadane eksperymenty taktyczne nie wróżą nic dobrego, na pewno nie zgranej, spójnej gry zarówno w obronie, jak i ataku.
Będzie ciężko o gola w pierwszej połowie. Urugwaj rozkręci się dopiero w 2 połowie.
Taki mam na ten mecz scenariusz ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
dyscyplina;p/n mecz towarzyski
godz;20,45
spotkanie;Polska-Urugwaj
typ;obie strzelą i będzie więcej jak 2,5bramki
kurs;2,33
Bukm;Fortuna
Analiza;
Czemu pow 2,5
OK...Polacy bez Lewandowskiego,to jeszcze pół biedy.Bez Piszczka i Pazdana to już brak obrony.
W pierwszej połowie na bramce Boruc/oficjalne pożegnanie/może być trochę rozkojarzony.
Urugwaj zajął po Brazylii 2 miejsce w eliminacjach do Rosji,ale przegrał w tych eliminacjach 5 meczów.
Cavani w dobrej formie,a zabraknie prawdopodobnie tylko Suareza.
Obie strzelą;
Środek naszego pola to prawdopodobnie Zieliński,Błaszczykowski,Grosik i Krycha/wygląda całkiem przyzwoicie/.
Mamy wąską ławkę i nowi zawodnicy będą chcieli zagościć na dłużej w reprezentacji.Mamy paru dobrych napastników
Dziwne wyniki Urusów w meczach towarzyskich
04/06/2017 Irlandia 3-1 Urugwaj
07/06/2017Włochy 3-0 Urugwaj
To daje dużo do myślenia,czy im się chce grać ,,towarzysko,,
Może gwiazdorzy odpuszczą mecz,ostatnio mieli ciężkie mecze elliminacyjne,a grają w czołowych klubach świata.
Ostatni mecz towarzyski w Gdańsku to wygrana Urugwaju 3-1,ale to było 5 lat temu.
Myślę,że postrzelają sobie chłopaki z obu reprezentacji,a Polska drużyna wcale nie musi przegrać.
Poczekajmy do wieczora,liczę na dobre widowisko.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaEliminacje MŚ, Baraże
Spotkanie: Honduras - Australia
Godzinna: 23:00
Typ: over 2.5
Kurs: 2.61
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Nie kupuje tego kursu, jest za wysoki patrząc na to jak Australijczycy wyglądają w ostatnim czasie. Zacznijmy jednak od gospodarzy którzy sprawili niespodziankę bo to za ich sprawę USA na pewno nie zobaczymy w Rosji. Honduras wybitnych wyników nie osiągał ale trzeba przyznać że u siebie był odważna ekipą bo przegrali tylko pierwszy mecz z Panamą w pozostałych czterech spotkaniach z Meksykiem, USA, Kostaryką oraz Trinidadem strzelili w sumie 8 bramek czyli średnio dwie na mecz w tym w ostatnim meczu pokonali Meksyk 3:2. Tak dobrze na wyjazdach im nie szło gdzie stracili aż 13 bramek najgorszy wynik tak wiec doskonale zdaja sobie sprawę z tego co muszą zrobić a mowa o wyniku u siebie, czyli trzeba do sprawy podejść tak jak z Meksykiem czyli nie można się bać zaatakować tym bardziej że Australia to ogromnych piach w defensywie.
Australijczycy sami sobie sprawili taki los w ostatnim meczu marnowali wszystko jak szło z Tajlandią a trzeba to było wygrać pewnie i już byliby w Rosji a tak to męczyli się z Syrią i nie ma co ukrywać byli bliscy odpadnięcia remisując dwa mecze 1:1. Wspomniałem o defensywie i to jest koszmar jak w tym aspekcie to wygląda jest chaos, już słychać głosy że z tym trenerem i taktyką to różowo nie będzie. Grają bardzo wysoko, wysokim pressingiem i ta obrona z tym sobie nie radzi wystarczy że głupi ktoś straci piłkę a zdarza im się to coraz częściej i jest setka dla rywali nie ważne jaki poziom prezentuje, a czy Honduras będzie ekipą która się skryje i nie zaatakuje agresywnie – nie tak nie będzie. Potrafili na wyjazdach tracili kuriozalne bramki z takimi potęgami jak Tajlandia 2:2, Irak 1:1, Kyrgyzstan 1:2. Pomysł w ofensywie jest ale jak się atakuje tylko graczami to muszą być okazje nie zawsze jest skutecznie. Australia zagra swoją piłkę a to moim zdaniem mimo wagi mecze oznaczać sporo miejsca.
⛔100
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria - Regionalliga Centre
Godz: 19:00
Spotkanie: USV Allerheiligen - Union Vöcklamarkt
Typ: USV Allerheiligen
Kurs: 2.12
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na trzeci szczebel rozgrywek w Austrii a mianowicie na 18 serię gier Regionalliga Centre.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Sportplatz USV zmierzą się ze sobą miejscowe Union Sportverein Allerheiligen bei Wildon a w gości pojawi się zespół Union Volksbank Vöcklamarkt.
USV Allerheiligen w tym sezonie ligowym w swoich 17 meczach zdobyli 25 punktów co daje obecnie 7 miejsc e tabeli ligowej zaś Union Vöcklamarkt plasuje się na 9 pozycji w tabeli Regionalliga Centre zdobywając 23 oczka w swoich 17 rozegranych spotkaniach.
Gospodarze w tym sezonie na swoim terenie 4 zwycięstwa, remis oraz 3 przegrane i bilans bramek 19-10 natomiast goście na wyjazdach 3 wygrane, 3 remisy oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 12-9.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy ostatnio wygrali na swoim terenie 2 spotkania strzelając 10 goli i nie tracąc żadnej owszem goście to trochę wyższa półka niż tamci rywale no ale strzelać też trzeba umieć a goście na wyjazdach nawet nawet ale moim zdaniem na terenie USV Allerheiligen jednak poniosą porażkę i wrócą do siebie beż żadnych ligowych oczek.
✅112
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-hiszpania
Godzina: 20:30
Spotkanie: granollers-bidasoa irun
Typ: granollers -3.5

Kurs: 1.75
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,dzisiaj mamy mecz polakow i duzo typow z tego meczu-ja mysle ze bedzie ciezko-bardziej skalnialbym sie na zwyciestwo urugwaju lub mala ilosc goli naszej druzyny-moze nawet nic nie strzelic a kurs ponad 3.wracam do mojego typu czyli szczypiorniaka.granollers to obecnie 4 zespol ligi i taki ma potencjal-jest to czolowa druzyna hiszpanskiego szcypiorniaka.irun zajmuje 9 miejsce w tabeli ale ma tyle punktow co 12 zespol-rowniez graja na miare swoich mozliwosci-nie spadna ale nie zalapia sie na puchary.stawiam na gospodarzy poniewaz prezentuje sie lepiej-po slabym poczatku zalapali gre,nie maja juz glupich wpadek i z takimi zespolami jak irun pewnie wygrywaja,maja jeszcze jeden atut czyli mecz przed wlasna publicznoscia.uwazam ze handi,ktore proponuje nie jest za wysokie i typ powiniem wejsc.pozdrawiam
⛔100
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Champion of Champions 2017
Godzina: 20:00 CET
Spotkanie:
Ronnie O&#39;Sullivan - Anthony Hamilton
Typ: Wynik po 4 frejmach - Ronnie O&#39;Sullivan
Kurs: 1,55
Bukmacher: unibet
Analiza:

Oczywista dysproporcja w umiejętnościach i aktualnej formie na korzyść Rakiety, nie mówiąc już o tym że miał o niebo trudniejszą drabinkę (inna sprawa że sprawił że wyglądała na łatwą bo Robertsonowi i Higginsowi oddał w sumie tylko 1 frejma). Ale najważniejsze że Ronnie będzie w rytmie meczowym bo będzie grał dzień po dniu a wtedy trudniej stracić formę. Co innego Hamilton którego grupa grała jako pierwsza już w poniedziałek, czyli 4 dni temu, to sporo. Na koniec wreszcie, Ronnie jest w gazie, wczoraj z Robbo i Higginsem wygrał 9 ostatnich frejmów wbijając po drodze 3 setki o parę innych wygrywających brejków. Ciężko go będzie zatrzymać Hamiltonowi, który awans w dużej mierze zawdzięcza zadziwiającej indolencji swoich rywali w poniedziałek. W tym kontekście typ na co najmniej 2 setki w meczu też do gry. Nie mówiąc o handicapach, bo jeśli wczoraj Higgins nie miał nic do powiedzenia, to z Hamiltonem będzie podobnie.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 20:00
Spotkanie: Colorado Avalanche - Ottawa Senators
Typ: over 6.5 (łącznie z dogrywką i karnym)
Kurs: 2.06
Bukmacher: fortuna
Mecz rozgrywany w Sztokholmie w ramach promocji NHL. Co za tym idzie bramki zawsze wpływają na atrakcyjność spotkania. Jak do tego dołożymy bilans bramek obu drużyn w 14 meczach Colorado (48/47), Ottawa (51/47) to wychodzi nam wyrażnie średnia over 6 i jeszcze dorzucę,że w 11 ostatnich pojedynkach tych drużyn 9 razy padł over 6. Wszystko przemawia za szybkim obfitującym w bramki spotkaniem,raczej ze wskazaniem na Ottawe
Jest spora szansa,że Szwedzcy gracze będą chcieli się pokazać i tutaj może warto poszukać bramki któregoś z nich Karlsson @ 4.10
✅106
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie , NHL
Godzina: 20:00
Spotkanie: Colorado Avalanche - Ottawa Senators
Typ: Ottawa Senators
Kurs: 2,3
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam , ponownie w gre wchodzi NHL, spotkanie na neutralnym terenie w Sztokholmie (Szwecja) , pomiędzy Colorado, a Ottawą. Spotkanie dwóch drużyn ze środka tabeli. Colorado ma na koncie 8 zwycięstw, 48 bramek strzelonych, straconych 47. W dzisiejszym spotkaniu nie wystąpi 5 zawodników m.in. Nemeth (1 bramka, 5 asyst ) i Soderberg (2 bramki, 4 asysty) . Ottawa Senators nie ma znaczących absencji, mają na koncie 5 zwycięstw, nie najlepsze wejście w sezon, ale teraz powinno byc tylko lepiej. 51 strzelonych, 47 straconych bramek na ich konice. Dzisiaj stawiam na Senators, którzy ostatni mecz rozegrali 4.11 , a ich rywal Colorado 6.11 wiec mieli więcej czasu na przygotownie do tego meczu, obie ekipy grają w dzisiejszym spotkaniu na wyjeździe, a Ottawa jest mimo wszystko solidniejsza ekipą i musi dzisiaj wygrać , taki jest mój typ ! Powodzenia !
Wejdzie ? daj????
⛔100
 
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka Nożna – Kwalifikacje MŚ, Afryka
Godzina: 20:30
Spotkanie: Algieria - Nigeria
Typ: 2/+1,5
Kurs: 5.6
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś mecz towarzyski naszej reprezentacji z Urugwajem. Tak jak wielu kolegów przede mną - ja również typuję naszą porażkę. Ba, nawet osobiście postawiłem, lecz do &quot;typu dnia&quot; wybrałem kwalifikacje Afryki i mecz grupy B, pomiędzy Algierią a Nigerią. W tejże grupie wszystko jest już rozstrzygnięte. Nigeria wywalczyła awans z 13-oma pkt., nie ponosząc jak dotąd porażki, a Algieria zaś z 1-nym pkt. bez zwycięstwa w 5-ciu meczach. Dziś obie ekipy zapewne wystąpią w nieco odmiennych składach, lecz nie rozumiem faworyzowania Algierii. Drużyna gra słabo, strzeliła 3 bramki, tracąc 10, nie wygrała meczu w grupie, do tego Nigeria jest liderem i dlatego stawiam na ich zwycięstwo. Niech się dzieje co chce. Kurs ładny i ja go biorę!
p.s. chciałem tu zagrać, że Boruc strzeli bramkę z karnego ???? , rano kurs wynosił 30, teraz 13...
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Urugwaj
Typ: Urugwaj zdobędzie over 2.5 gola
Kurs: 6.10
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Pierwszy test reprezentacji Polski od zapewnienia sobie awansu na mundial po wygranej z Czarnogórą. Skład Polaków jest bardzo eksperymentalny - występy Jacha,Góralskiego i Wilczka będą niewątpliwie wielkim sprawdzianem dla chłopaków. Będziemy mieli okazje zobaczyć naszą reprezentację bez najbardziej fundamentalnego zawodnika - Roberta Lewandowskiego, który większość meczy wygrał w pojedynkę. W obronie zabraknie Pazdana, który być może nie był ostatnio w super dyspozycji, jednak zawsze jest to pewniejszy wybór niż nieograny w reprezentacji Jarosław Jach.
Nowe twarze, nowa formacja i nowa taktyka są dużym ułatwieniem dla zespołu Urugwaju, który bardzo poważnie podchodzi do tego spotkania i mimo nieobecności Luisa Suareza - w pierwszej jedenastce widnieje nazwisko Cavaniego, którego uzupełni niezły napastnik z PSV - Pereiro. Do tego dochodzi ich silniejsza ławka rezerwowych - tutaj można wyróżnić Gomeza, Urrete, Lodeiro i Valverde.
Przewiduje otwarty mecz, ofensywny mecz w którym padnie sporo bramek - typy overowe jak najbardziej wskazane. Przewidywany wynik spotkani 1-3 dla reprezentacji Urugwaju.
Pomogłem? Zapropsuj!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom