>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy Dnia - 10.11.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Walia PL
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bala -Connahs
Typ: do przerwy/koniec : 2/2
Kurs:
3.6

Bukmacher: forBET
Analiza:
Witam,
dzis spotkanie w Walii
zespol z drugiego miejsca gra wyjazd z Bala Town. Bala zajmuje drugie miejsce.
Uwazam ,ze jurs na Connahs jest super ze wzgledu na potencjal tego zespolu.
Ostatnie 5 meczy bez porazki w tym jeden remis.
Bala traci dwa razy wiecej bramek grala nie najlepiej ,ale od 4 spotkan notuje odrodzenie formy i 4 zwyciestwa .
Jednak ja nie daje sie zwiesc tym ostatnim 4 meczom sledze lige Walijska i wydaje mi sie ,ze Connahs poradzi sobie podobnie jak wczesnie inne druzyny ligi -Carmarthen,Druids oraz Bangor
Pozdrawiam.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
fini 84

fini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata, Baraże
Godzina: 23:00
Spotkanie: Honduras - Australia
Typ: Australia i Powyżej 1,5
Kurs: 4,60
Bukmacher: Lvbet

Analiza:
Analiza bardzo późno i szczerze mówiąc nie spodziewał się, że nie będzie betów na to spotkanie- jedynie użytkownik Jack13 (pozdrawiam serdecznie ;)) zahaczył temat overu. Kursy na Australię spadają ale dla mnie to jest dalej sporo value obecnie blisko @2,3 na gospodarczy i @3,5 na gości.
Honduras bardzo szczęśliwie awansował do baraży. W całych eliminacjach wywalczył wynik 3-4-3 z bilansem 13:19, co stanowczo mając przed sobą Panamę, czy Kostarykę nie powala. Awans zawdzięcza wpadce z USA z najsłabszą drużyną Trinidad &amp; Tobago z bilansem 2-0-8, sam Honduras natomiast wygrał z liderem Meksykiem 3:2 ale nie oszukujmy się, Meksyk ostatnie mecze grał forfun pomimo porażki zachował 5 pktową przewagę nad drugim miejscem od kilku spotkań grał o nic. Oglądałem 1-2 mecze rozgrywek eliminacyjnych w Ameryce Północnej i poziom nie powala, duża kopanina, brak zgrania, brak pomysłu na grę i do tego zdecydowany przeciętniak z tego kontynentu.
Australia sama zgotowała sobie piekło i musi teraz walczyć o awans w barażach. Szczerze nie wyobrażam sobie, żeby Honduras wygrał tą rywalizację ale przypomnę, że jest to dwumecz i na swoim obiekcie gospodarze będą walczyć o wszystko. Goście w eliminacjach zostali pokonani tylko raz przez Japonię 2:0 zachowując bilans 5-4-1 z bramkami 16:11. Pierwszy baraż rozegrali z Syrią, gdzie dwa razy padł wynik 1:1 i cudem Australia awansowała dalej i to jest punkt, który pcha mnie w stronę tego typu. Nie wierzę, że drugi raz Australijczycy będą chcieli przechodzić przez taką mękę i już pierwszy mecz z Hondurasem potraktują poważnie i zawalczą o wszystko. Gwiazda gości Cahill jest w stanie samemu wyciągnąć zespół za uszy (australijski Lewandowski :p) i na to po cichu liczę w tym meczu.
Biorąc pod uwagę doświadczenia gości w tych eliminacjach spodziewam się zaciętej walki od pierwszych minut i wierzę, że jedna bramka im tu nie wystarczy. Wysoce prawdopodobny jest remis, ponieważ obie drużyny lubią remisować, więc dla spokojniejszego zakładu polecam X2+over 1,5 po kursie @2,30 ja osobiście z uwagi na konkurs gram w zwycięstwo silniejszej według mnie reprezentacji Australii, która ma coś do udowodnienia. Powodzenia ⚽⚽⚽!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom