>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.01.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 11. Stycznia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
seba1b 109

seba1b

Użytkownik
v


HISZPANIA: LaLiga2
UCAM Murcia v Levante
Godz:20:00
Stadion: La Condomina (Murcia)
Sędzia: Aller J. (Esp)
Moje typy na to spotkanie:
1. Levante win 2,62 bet365

Witam,
Dziś postaram się przeanalizować i wybrać jakieś ciekawe zdarzenia w meczu lidera z drużyną broniącą się przed spadkiem do 3 ligi.
Skupmy się najpierw na drużynie gospodarzy, ewidentnie im nie idzie w tym sezonie. W ostatnich 5 spotkaniach odnotowali 4!! porażki i jeden remis z bilansem 9:3 w plecy. Patrząc na spotkania rozegrane u siebie jest odrobinę lepiej, 4 porażki i jedno zwycięstwo nad aktualnie 15 drużyną w LaLiga2. W ostatnim spotkaniu Murcia zagrała w ustawieniu 4231. Na ataku zagrał Jona który w tym sezonie nie grzeszy skutecznością, w 14 rozegranych spotkaniach zdobył tylko 4 gole i 0 asyst. Ten bilans daje mu drugie miejsce w drużynie, wyprzedza go tylko drugi napastnik Imaz z dorobkiem 5 goli w 13 spotkaniach.



Naprzeciw stanie za to drużyna, która walczyła w ekstraklasie nie jeden sezon i jest co najmniej o klasę lepszą drużyną według mojej opinii. Ekipa Levante w ostatnich 5 spotkaniach odniosło 3 zwycięstwa i 2 porażki, z czego 3 zwycięstwa w ostatnich 3 spotkaniach. Bilans nie zachwyca bo wynosi 4:4. Levante na wyjazdach wygląda tak średnio, ma kolejno 2 porażki, 2 zwycięstwa i remis z bilansem 7:6 na korzyść Levante. W przeciwieństwie do gospodarzy w ekipie gości mają ludzi, którzy potrafią strzelać bramki, Marti w tym sezonie ma na koncie już 11 bramek w 18 meczach, drugi Jason (prawy napastnik) ma 5 w 18 spotkaniach. Ekipa Levante po spadku z LaLiga walczy o szybki powrót do ekstraklasy, po 19 meczach ma 40 punktów, 4 punkty przewagi nad drugą Gironą i mecz do rozegrania. Obstawiam że drużyna gości powinna gładko wygrać to spotkanie i utrzymać przewagę w lidze nad pozostałymi rywalami.
✅162
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Tenis by Dawid 858,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, ATP Sydney
Godzina: 2:00
Spotkanie: Barton M. - Muller G.
Typ: Barton +3,5 gema
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz młodego gospodarza kontra doświadczony Muller. Zacznę może od Mullera, który nie najlepiej zaczął rok, bo przegrał z dość przeciętnym Donaldsonem i to wyraźnie. Nawierzchnia w Australii także nie należy do szybkich, więc na pewno nie jest to plus dla Gillesa, który operuje praktycznie tylko na serwisie. W poprzednim meczu trochę wymęczył wygraną z Dolgopolovem, gdzie mogło to pójść w obie strony i widać było w podaniach Luksemburczka, że nie jest ono tak pewne jak to ma w zwyczaju. Przejdę teraz do wiele młodszego Bartona, który bardzo zaimponował mi w poprzednich spotkaniach, szczególnie z Edmundem, którego odprawił z kwitkiem dość pewnie po dwóch TB. Ktoś powie, że jak pewnie skoro po TB, ale widać było w tym meczu, że to Barton jest lepszym zawodnikiem, a jak był moment zagrożenia świetnie bronił się serwisem. Dlatego też myślę, że Mullerowi będzie bardzo ciężko o przełamanie w tym meczu, bo po pierwsze wspomniany bardzo dobry serwis Bartona, a po drugie w wymianach także przewagę będzie miał Australijczyk. Fizycznie także Barton powinien wyglądać lepiej, a trzeba też dodać, że gra u siebie, więc trybuny pomogą. Można zaryzykować i pograć też w wygraną Bartona. Powodzenia!
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 19:00
Spotkanie Villareal-Sociedad
Typ: Villareal -1.5 gola
Kurs 3.50
Buk

Analiza: Na jutro wybrałem rewanżowe spotkanie pomiędzy ekipami Villarealu i Realu Sociedad San Sebastian, ekipa goście w pierwszym spotkaniu wygrała na własnym stadionie 3:1 i jest teraz faworytem do awansu do kolejnej rundy. Gospodarze moim zdaniem w tym spotkaniu zaatakują od pierwszych minut meczu bowiem nie mają już nic do stracenia po porażce w pierwszym meczu tutaj muszą poszukać szybko strzelonej bramki żeby mieć szanse na awans do kolejnych gier, Villareal ostatnio radził sobie znacznie lepiej niż sociead, chociażby w poprzedniej kolejce zremisował na swoim stadionie z zespołem Barcelony, stracił bramkę dopiero w 90 minucie spotkania, Sociead natomiast na swoim boisku przegrał aż 0:4 z zespołem Sevilli i kompletnie sobie w tamtym spotkaniu nie radził, moim zdaniem teraz Villareal powinien przeważać i to on po po 90 minutach wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku nie wykluczam również dogrywki bowiem moim zdaniem gości powinno być stać na zdobycie przynajmniej jednej bramki, stawiam na wynik 2:0 do połowy oraz 3:1 lub 4:1 na koniec spotkania, myślę że obejrzymy tutaj sporo bramek, bowiem grać będą 2 ofensywne ekipy.
⛔100
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Rosja, KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Metallurg Magnitogorsk - HK Soczi
Typ: Magnitogorsk
Kurs: 1.52
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Drużyna Metallurga Magnitogorsk jest liderem Konferencji Wschodniej KHL. Jutro podejmą u siebie drużynę HK Soczi, która zajmuje 9 miejsce w Konferencji Zachodniej.
Magnitogorsk spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze. U siebie odnieśli tylko 2 porażki po dogrywkach w 22 meczach. W regulaminowym czasie gry ta drużyna u siebie jeszcze nie przegrała.
Drużyna z Soczi w 23 wyjazdowych meczach w tym sezonie zdobyła 24 punkty i jest to ekipa, która zdecydowanie lepiej radzi sobie u siebie niż na wyjazdach. W ostatniej kolejce przegrali na wyjeździe 3:1 ze słabo spisującą się w tym sezonie Jugrą Chanty-Mansyjsk, co pokazuje, że w starciu z bardzo mocnym rywalem z Magnitogorska raczej są bez szans.
15 listopada te drużyny spotkały się ze sobą w Soczi i wtedy Metallurg rozgromił rywali 5:0. Natomiast w Magnitogorsku obie drużyny w historii swoich spotkań rozegrały dotychczas tylko jeden mecz i wtedy Metallurg wygrał 3:2. Polecam postawić jutro na gospodarzy, gdyż są bardzo mocni, szczególnie u siebie.
⛔100
 
elcactus 74

elcactus

Użytkownik
Dyscyplina: hokej, 2 Szwecja
Spotkanie: BIK Karlskoga- IF Bjorkloven
Godz: 19:00
Typ: 1
Kurs: 1,6
Bukmacher: unibet
Witam, ja wciąż pozostaje w strefie lodu, jutro przenoszę się na tafle w Karlskogdze, gdzie gosoodarze- lider tabeli podejmował będzie IF Bjorkloven 11 w tabeli. Tak, wiem, kurs języka jest jakiś wow wysoki, ale jak dla mnie pewny i fajny do jakiegoś dubla. BiK Karlskoga króluje na boisku i w tabeli, na 33 mecze odniosła jedynie 8 porażek, a na 16 meczy w domu 12 razy wychodziła jako zwycięzca.Mora która jest drugą w tabeli depcze im po piętach, więc jeśli nie chcą stracić koszulki lidera , to nie mogą przegrać jutrzejszego spotkania. IF Bjorkloven na wyjeździe cienko, bilans bramek to 29 : 51, na 16 meczy domowych 10 przegrali.... o czym tu dłużej pisać...?? Dla mnie wynik jest oczywisty, życzę wszystkim trafności i dużych wygranych. Bierzcie póki kurs jeszcze jako taki.
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Sydney
Godzina: 1:00
Spotkanie: Wozniacki - Strycova
Typ: Strycova
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wydaje mi się, że kursy powinny być zdecydowanie bardziej równe. Myślę, że to zawodniczce z Czech może bardziej zależeć na zwycięstwie tutaj. Wozniacki po serii niepowodzeń w turniejach wielkoszlemowych w latach 2015 i 2016, (poza ostatnim US Open, gdzie doszła do półfinału) myślę, że chce skupić się na nadchodzącym AO, gdzie przed rokiem przegrała sensacyjnie w pierwszej rundzie z Putintsevą.
Obie dość pewnie przeszły pierwsze rundy (Strycova pokonała Makarovą i Vinci, a Wozniacki Putintisevę i Puig), ale też nie popisały się w Auckland przegrywając odpowiednio z Davis i Georges. Wozniacki po wygranym 6:1 pierwszym secie przegrała mecz.
Jeśli chodzi o h2h to po raz ostatni mierzyły się dwukrotnie w 2015 roku. Raz wygrała Wozniacki w trzech setach, a raz Dunka skreczowała w drugim secie po przegranym pierwszym.
Mecz jak dla mnie z równymi szansami i Dunka nie jest na tyle stabilna aby wystawiać na nią niski w mojej ocenie kurs i nie będzie dla mnie żadnym zdziwieniem jeśli to Czeszka wygra.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
D 238

daw1910

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Auckland
Godzina: 06:30
Spotkanie: Harrison - Sock
Typ: over 22,5 gema
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza: Według mnie najpewniejszy typ na noc. Dwóch amerykanców z dobrym serwisem. Szybka nawierzchnia. Ryan już po pierwszym meczu tutaj i powiedzieć, że wygrał gładko to jak nic nie powiedzieć. 3 gemy dla GGL to demolka. Sock ostatni mecz zagrał kilka dni wcześniej w Pucharze Hopmana z Gasquetem gdzie stoczył naprawdę zacięty pojedynek (34 gemy). Obaj mogą być już myślami przy Australian Open i być może nawet Harrison to wygra ale taki over przy takich serwismenach wydaje się zaniżony i dopiero linia 23,5 dała by mi do myślenia bo jednak może zdarzyć się słabszy dzień. 1 tie break w meczu powinien być. Powodzenia.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sagusek12 65

sagusek12

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka M - NBA
Godzina: 4:30
Spotkanie: LA Lakers - POR Trail Blazers
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnie dwa typy weszły pewnie i myślę , że ten będzie następny. LA ma w tym sezonie dużo młodziaków którzy klepią czasami bardzo dobrze , ale niestety nie posiadają lidera jakim jest Damian Lillard w Portland. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami odbył się 06.01.2017 118-109 na korzyść Portland. Nie sądzę aby mieli problemy wygrać to spotkanie dzisiejsze nocy. Uważam , że typ warty uwagi.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
capoeirista92 8

capoeirista92

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania, Copa del Rey
Godz: 21:15
Spotkanie Barcelona - Athletic Bilbao
Typ: Athletic Bilbao (handicap 0:3)
Kurs: 1.74
Bukmacher: Unibet

Analiza: Myślę, że ten typ ma ogromną szansę wejścia, a kurs wcale nie jest najgorszy.
Co nie jest tajemnicą, gra Barcelony nie porywa. Mają problemy tak naprawdę w każdej linii - Mats wpuszcza praktycznie wszystko, Roberto to nie jest i nigdy nie będzie PO, pomoc poza Iniestą to parodia, nie są w stanie nic rozegrać, a w ataku z MSN w formie jest tylko Messi, Suarez to namiastka piłkarza z zeszłego sezonu, Neymar już długo jest bez formy, ratują go na razie tylko asysty.
Bilbao do meczu przystapi na pewno bez Raula Garciii oraz Iturraspe, którzy w pierwszym meczu dostali czerwone kartki. Wydaje się jednak, że można ich zastąpić bez wielkiego uszczerbku dla zespołu. Bardziej może boleć strata Kepy Arrizabalagi w meczu z Alaves. Wszyscy jednak wiemy, jak wygląda gra Barcy w ostatnim czasie, w jakiej formie są poszczególni zawodnicy i nie sądzę, aby była w stanie wygrać przynajmniej 3 bramkami.
✅74
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania, Copa del Rey
Godz: 19:00
Spotkanie Cordoba - Alcaron
Typ: Obie drużyny strzelą w 2 poł
Kurs 4.00
Bukmacher: Bet365

Na jutro biorę na tapetę spotkanie rewanżowe pucharu Króla w Hiszpanii. Spotykają się tam dwie ekipy z LaLiga2. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami padł wynik 0:0, tak więc sprawa awansu jest jak najbardziej otwarta.
Skąd taki mój typ? Na 5 ostatnich spotkań tych drużyn w Cordobie 5x padał bts, a kilka z nich kończyło się mocnymi overami.
Alcaron wystarczy jedna bramka, by Cordoba potrzebowała dwóch do awansu, ponieważ każdy remis bramkowy promuje gości.
Liczę na to, że spotkanie w 2 połowie się otworzy i zobaczymy bramki zarówno z jednej i drugiej strony. Puchar Króla to dla hiszpańskich zespołów prestiżowe rozgrywki, szczególnie tych z zaplecza, które mają okazje w dalszej fazie zagrać z tymi &quot;wielkimi&quot;.
Gram lekko, typ bardziej oparty na statystykach i przewidywaniach na podstawie pierwszego meczu i możliwych scenariuszy ????
⛔100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykowka NBA
Godzina: 2:30
Mecz: San Antotnio Spurs - Milwaukee Bucks
Typ: Leonard over 26 pkt
Kurs: 1.85
Buk: unibet
Analiza:
Do san antonio na pożarcie przyjezdzają Kozły z Milwaukee. Mało prawdopodobne by udało im sie przerwać serię Ostróg na własnym parkiecie, gdzie ci wygrali wszystkie mecze w grudniu i i styczniu (łącznie dziewieć meczy). Tylko wizards stawili im tu opór przegrywając ledwie dwoma punktami, reszta ekip była raczej bez większych szans. Dzis Milwaukee zagrają prawdopodobnie bez swojego lidera Antetokounmpo, a jego brak już był widoczny w meczu z Waszyngtonem. Dlatego ten mecz wydaje się frmalnością dla podopiecznych Popovica.Co prawda w jego ekipie zabraknie Aldridge&#39;a, ale moim zdaniem ławka Spurs jest tak mocna ze brak skrzydłowego da się zastąpić. Moim zdaniem na swoje barki najwięcej weźmie ich lider Kawhi Leonard, który jest bardzo regularny i rzadko kiedy notuje poniżej dwudziestu oczek. Dzis w przypadku braku Lamarcusa (jak i lidera gości Antetokounmpo) musi dać od siebie jeszcze więcej i moim zdaniem temu zadaniu podoła
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 168

kbak93

Użytkownik
Dyscyplina: tenis stołowy
Godzina: 8:30
Spotkanie: Josip Huzjak vs Dauud Cheaib
Typ: Josip Huzjak
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kursy wystawione źle
obrońca renomowany który wygrywał np z Tokicem- 35 w rankingu na świecie vs były obrońca, obecnie zawodnik atakujący grający w 4 lidze niemieckiej.
Mój znajomy grał z Dauddem i mówił, że jak grał jako obrońca to był bardzo trudny do ogrania. Antytopspin jest bardzo trudny gdy gra z drugiej strony obrońca lub słaby atakujący, to wygląda tak, że gościu pcha piłke i ona wraca z bardzo dużą rotacją i obrońca może przebić(wystawić) lub zaatakować, przecież bez powodu nie jest obrońcą.... Tutaj widze bicie Dauuda w siatke i dekoncentracje, no chyba, że wyjdzie tym antytopspinem którym nie gra od 3 miesięcy to wtedy Ci co mają czas do zamykania meczy-trudno. Ten sport to miliard zmiennych
dlatego polecam granie przed meczem, 10 minut
http://www.youtube.com/watch?v=K75pDo7qnGI&amp;t=210s
tu macie motyw jak gra antytopspin, żebyście nie pisali czy zamykać
Powód dla którego są takie kursy wystawione są dwa
-niewiadoma forma Huzjaka
-rzekomo dobra forma Daudda ale grał wtedy z zawodnikami ofensywnymi i bardzo słabymi.
http://challengerseries.net/content/results?q=node/1024
Nie grałbym tego grubo sam obstawiłem 140 zł
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: koszykowka NBA
Godzina: 1:00
Mecz: Wizards - Bulls
Typ: Bulls under 98 punktów
Kurs: 1.87
Buk: betsafe
Analiza:
Bulls dzisiaj gra bez dwóch podstawowych graczy, Butlera i Wada. Wczoraj napisałem analizę w stronę Bulsów z Oklahomą a w między czasie okazało się że Butler może nie zagrać no i można powiedzieć że tak się stało Butler przez chorobę grał krótko i rzucił zaledwie 1 pkt... no i Bullsi dostali porządny oklep zdobywając zaledwie 94 punkty. Dzisiejszej nocy grają z Czarodziejami którzy dobrze grają na własnym boisku i raczej nie powinni dać rzucić tak osłabionym bykom powyżej 98 punktów.
⛔100
 
carlitos32 3,6K

carlitos32

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - mecze towarzyskie
Godzina: 16:00
Mecz: Mallorca - Hertha Berlin
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dwie drużyny, które bez wątpienia w piłkę grać potrafią. Aktualnie, poziom piłkarski jest nie do porównania, ponieważ mamy do czynienia z trzecią siłą Bundesligi, a po drugiej stronie drużyna z dołu tabeli drugiej ligi hiszpańskiej. Drużyna z Majorki, po świątecznej przerwie wróciła na hiszpańskie boiska z trzema punktami, natomiast dla Herthy będzie to pierwszy mecz w nowym roku. Jednak jak wiadomo, mecze towarzyskie rządzą się innymi prawami, nikt nie będzie patrzył na wynik, prędzej na to, jak ta gra będzie się układać. Nie powinno obejść się bez błędów z obu stron, dlatego ostrze sobie zęby na kilka goli i przełamanie w piłkarskim typie.
⛔100
 
B 417

bj69

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Sydney
Godzina: 08:30
Spotkanie: Duan - Radwańska
Typ: over 8.5 gema w 1 secie
Kurs: 1.73
Bukmacher: Unibet
Po wczorajszym pewnym zwycięstwie Konty pozostaje w tenisie i wybieram typ na over gemowy w 1 secie po ciekawm kursie jaki daje nam Unibet.
O Agnieszce nie będę się rozpisywał bo każdy zna jej osobę oraz jej styl gry. Skupię się na Chince Duan, jest to bardzo wysoka i silna zawodniczka, która bardzo dobrze radzi sobie na tym turnieju osiągając jeden z lepszych wyników w karierze jakim bez wątpienia jest ćwierćfinał w turnieju tej rangi. 103 rakieta świata ma za sobą 4wygrane mecze + jeden walkower. Na pewno podziw musi budzić dzisiejsze zwycięstwo nad Coco Vandenweghe w dwóch setach. Chinka oddała w nim tylko raz swoje podanie i przez cały mecz jej zwycięstwo było nie zagrożone. Poza meczami w Sydney Chinka rozegrała w tym roku jeszcze jeden mecz, właśnie z Radwańską i po bardzo zaciętym meczu uległa Agnieszce 2-1. Duan nie wykorzystała w 3 secie 3 piłek meczowych, zabrakło chłodnej głowy do tego doszedł na pewno lekki stres, który towarzyszył jej również w secie pierwszym przegranym dość gładko 6-2. Później Chinka weszła w swój rytm i Agnieszka często nie radziła sobie z torpedami słanymi przez azjatkę.
Nie od dziś wiadomo, że Agnieszka woli grać z zawodniczkami bardziej technicznymi niż siłowymi, nigdy nie radziła sobie zbyt dobrze z zawodniczkami pokroju Azarenki czy Muguruzy nie mówiąc już o Serenie. Wiadomo Chinka może być trochę zmęczona turniejem ale uważam, że jej mocny serwis pozwoli jej na podjęcie walki chociaż w pierwszym secie i ugranie trzech gemów. Szansy upatruje również w jej silnym returnie i jeśli parę razy trafi po słabiutkim serwisie Agi to nabierze pewności siebie i suma sumarum over zostanie pokryty. Agnieszka ma przed sobą Australian Open i jeśli wkońcu chce odnieść sukces w wielkim szlemie to musi się delikatnie oszczędzać i nie forsować tempa przed turniejem, który już za tydzień.
Mimo wszystko przewiduje podobny scenariusz do jej dzisiejszego meczu z McHale. Zacięty pierwszy set i rozpykanie zmęczonej Chinki w drugim i awans do półfinału, w którym najpewniej spotka się z Woźniacki i tam już tak różowo może nie być.
Pozdrawiam i powodzenia ????
✅73​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania, Copa del Rey
Godz: 21:15
Spotkanie Barcelona - Athletic Bilbao
Typ: Przyznany rzut karny?TAK
Kurs: 2,9
Bukmacher: Unibet
W pierwszym dosyć kontrowersyjnym spotkaniu padł wynik 2-1 dla Bilbao, jednak nie jest to do końca super wynik.Oczywiście po pierwszym gwizdku to gości premiuje awans, jednak strzelona bramka przez Barcelonę odwraca losy tego dwumeczu i wrota awansu stoją przed inną drużyną.
Barcelona powinna mieć mega ciśnienie na to spotkanie, na dzień dzisiejszy perspektywa mistrzostwa trochę się od nich odsuwa, tracą 5pkt do Realu Madryt który ma jeszcze zaległe spotkanie z Valencią, po ostatnim remisie Barcelony przegoniła ją nawet Sevilla.
Bilbao zajmuje dobrą 7 pozycję, jednak konfrontacji z Barcą na ich stadionie do udanych nie mogą zaliczyć, ostatni raz wygrali na boisku Barcy 16lat temu.
Mecz wiadome toczy się tu o awans, więc jeśli chodzi o wynik nie powinno być tu minimalizmu i myślę że można tu liczyć na jakiś większy over, ja zagram że w meczu podyktowany będzie rzut karny, Atletico będzie od początku broniło wyniku murując bramkę, Barca będzie próbowała się przebijać w pole karne i upatruję szansy na spóźnioną interwencje.W wypadku gdy się spotkanie otworzy szansa typu też się nie zamyka, karny może być nawet dla gości a nawet niewykorzystany, chociaż nie przeczę że kieruję się tu Barceloną.
✅190
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tenis ziemny - Kooyoung ( POKAZÓWKA )
2:30
Spotkanie:
Tomic B. - Goffin D.
Typ: Tomic B.
Kurs: 2,13
Bukmacher:

Nie jest to żadna peffunia, ani żaden fix, jednak w mojej opinii warto zagrać. Tydzień przed Australian Open to czas magii gdzie Jerzy Janowicz pokonuje Tommeigo Hassa właśnie na tym turnieju.
Jak sięgam pamięcią (mogę się mylić), to bodajże w 2009 roku Djokovic przegrał tutaj z Tomicem. Jest to &quot;szampański&quot; turniej gdzie się gra na pół gwizdka. Faworyci robią swoje, kiedyś podałem nawet typ, gdzie wyskoczył limit na baszku, spotkanie bodajże Hewitt z JMDP.
Pokazówka gdzie gospodarze nie raz na tym turnieju robili swoje, Tomic, swój chłopak z australijskiej ziemi, moim zdaniem warto zagrać, ale czy grubo? Odradzam.
Nieregulaminowy zapis (brak bukmachera)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, EFL Cup
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Southampton - Liverpool
Typ:
over 2.5
Kurs:
2.0
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Dzisiaj o 20:45 polskiego czasu odbędzie się drugi półfinał angielskiego Pucharu Ligi. Media jak i buki faworyzują przyjezdnych ale to może być bardzo trudne spotkanie dla podopiecznych Kloppa. Święci nie wygrali od czterech spotkań co nie znaczy, że dzisiaj musi być podobnie. Southampton zajmuje obecnie 10 pozycję w PL. Ich ostatnie mecze:
Nor - Sot 2:2;
Eve - Sot 3:0;
Sot - WBA 1:2;
Sot - Tot 1:4;
Bou - Sot 1:3;
W ostatnich pięciu pojedynkach over padał w 100%. Bilans bramkowy świętych w tym sezonie w PL to 19:25 co daje 2,2 bramki na mecz.
Liverpool co prawda zawiódł w ostatnim pojedynku Pucharu Anglii remisując bezbramkowo z Plymouth ale ich ostatnie pojedynki również wyglądają interesująco jeśli chodzi o bramki:
Liv - Pla 0:0
Sun - Liv 2:2;
Liv - Cit 1:0;
Liv - Sto 4:1;
Eve - Liv 0:1;
The Reds w obecnym sezonie strzeliło najwięcej bramek ze wszystkich zespołów PL(48 bramek). Bilans 48:23 co daje 3,55 bramki na mecz.
Do obstawiania jakichkolwiek pucharów należy podchodzić z rezerwą, bo nigdy nie wiadomo jak podejdą do tych spotkań menadżerowie. Na portalach obu drużyn można znaleźć mnóstwo wypowiedzi o wielkiej mobilizacji zawodników. Każdy myśli o Wembley, bo został już tylko ostatni krok do finału pucharu. Southampton przed własną publicznością najprawdopodobniej zaatakują, całkiem prawdopodobne, że coś strzelą. Liverpool też nie będzie czekał na swoich rywali na własnej połowie. Myślę, że może to być otwarty pojedynek, w którym zobaczymy kilka bramek. Pozdrawiam

⛔100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - mecze towarzyskie
Godzina: 16:00
Mecz: Mallorca - Hertha Berlin
Typ: Mallorca
Kurs: 6.50
Bukmacher: Bet365
Piszę o będąc po kilku głębszych, więc nie będę się rozpisywał, bo pewnie bym powtarzał się co zdanie, ale według mnie szanse w tym spotkaniu są conajmniej równe 50:50. Hertha nie wyjdzie najlepszym składem, a Mallorca czemu nie? Chcąc pokazać się z jak najlepszej strony może u siebie wygrać spotkanie towarzyskie bynajmniej paru graczy może zabłysnąć w oczach skautów obecnych na tym spotkaniu. Jest to znakomita szansa na wybicie się. A tak swoją drogą to u siebie nie są takimi chłopcami co bicia.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom