>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 11.01.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 11. Stycznia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
X 443

xenonter

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA - Sydney , Australia
Godzina: 9:00
Spotkanie: Camila Giorgi - Agnieszka Radwańska

Typ : Dokładny wynik - Camila Giorgi 2:0
Kurs: 3.55
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Kolejny raz proponuję spotkanie z udziałem Agi Radwańskiej.
Na początku zacznę od tego, iż ponownie nie zrażam się wygranymi Agi i typuję na jej porażkę tym razem do 0.
Aga pokonała dosyć niespodziewanie byłą tryumfatorkę tego turnieju - Konte , ponieważ w grze brytyjki coś się wyraźnie popsuło po 4 gemie w 1 secie i straciła 7 gemów z rzędu. Następne spotkanie na młodą Bellis było zbyt dużym wyzwaniem dla 18nastoletniej zawodniczki i po przegranym tie-breaku w 1 secie było pewne, że to spotkanie już przegra.
Tym razem na przeciw Polskiej tenisistki mamy doświadczoną Włoszkę, która prezentuje się świetnie w 2018 roku. Po przerwie zaliczyła wtopę na Bogdan, a później wszystkie mecze wygrała 2:0. Oglądałem ostatni mecz Giorgi i pokazała kawał dobrego tenisa z Petra Kvitovą. Gra pewnie, potrafi wychodzić z sytuacji podbramkowych, jedynie co było na minus to nieumiejętność wykorzystania bp w 1 secie.
Jestem pewien, że obie zawodniczki będą nastawione na wygraną w tym meczu , natomiast tym razem widzę ogromny potencjał w minionym zakładzie. Dla bezpieczeństwa można postawić na samą wygraną Włoszki bez handi, kurs jest też dobry. Standardowo kort zweryfikuje ????
✅ 255
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - AFC Championship U23
Godzina: 9:00
Spotkanie : Australia - Syria
Typ: Australia - hc 1.5
Kurs: 4.20
Bukmacher : Fortuna
Analiza :


W ubiegły Wtorek w Chinach rozpoczęły się Mistrzostwa Azji U23 w Piłce Nożnej. Na tapetę wziąłem dzisiejsze spotkanie Australii z Syrią. Australijczycy awansowali na tę imprezę z 1 -go miejsca w grupie gdzie wygrali wszystkie 3 spotkania nie tracąc gola ( 9 pkt. - br. 9:0 ). Ich rywalami były drużyny Myanmaru , Singapuru i Brunei . Przeciwnicy jak widać mocno przeciętni ,niemniej jednak łatwość z jaką ekipa &quot; Kangurów&quot; przeszła ten etap wpada w oko. Coach australijskiej młodzieżówki Ante Milicic powołał na turniej 23 zawodników z czego 15 wywodzi sie z rodzimej A - League , natomiast 8 nazwisk to gracze pochodzący zza granicy. Taki dobór był uzasadniony między innymi tym , iż z jednej drużyny grającej w lidze maksymalnie można było powołać 3 zawodników , dbając jednocześnie o interesy klubów i nie torpedować zbytnio rozgrywek w kraju. Rywalami Australijczyków w grupie prócz wymienionej Syrii będą ekipy Korei Płd. i Wietnamu , tak więc w moim przekonaniu dzisiejszy mecz obligatoryjnie muszą wygrać przed dużo cięższą konfrontacją z Koreańczykami. Nabyte doświadczenie zawodników zarówno w kraju jak i za granicą powinno procentować w spotkaniu przeciw tej klasy drużynie jak Syria.
Oczywiście skłamię gdy powiem że wiem coś więcej o Syryjczykach , jednakże uważam że poziom A - League jest wyższy niż ligi syryjskiej , a i pozostałych ośmiu zawodników tym bardziej gwarantuje określony &quot; level&quot; .Wiem jedynie że Syryjczycy zajęli w swojej gr. eliminacyjnej drugie miejsce za Katarem z bilansem ( 1-2-0) mając jeszcze za rywali drużyny Indii i Turkmenistanu. Na oficjalnej stronie Mistrzostw dotarłem co prawda do składu jaki wyjechał na tę imprezę , ale nic mi te nazwiska nie mówią , nie znalazłem tam też przynależności klubowej poszczególnych graczy.
Obecny szkoleniowiec Australii prowadził wcześniej przez 4 lata pierwszą reprezentację tak więc ma duże doświadczenie i gwarantuje solidny , fachowy poziom.
Turniej będzie jednocześnie przepustką do rozgrywanych za 2 lata Mistrzostw Świata U23 - 2020 , oraz Igrzysk Olimpijskich 2020 w Tokyo .
Celem drużyny jest więc nie tylko wyjście z grupy , ale również dojście minimum do fazy ćwierćfinałowej. Na koniec 23 osobowy skład powołany na obecny turniej.
Jonathan Aspropotamitis (Sydney Wanderers) , Keanu Baccus ( Sydney Wanderers) , George Blackwood ( Adelaide ) , Trent Buhagiar ( Central Coast Mariners), Nicholas Cowburn ( Newcastle Jets) , Daniel De Silva (Central Coast Mariners) , Thomas Deng (Melbourne Victory) , Benjamin Garuccio ( Adelaide United) , Alex Gersbach ( Rosenborg FC) , Thomas Glover Gk ( Central Coast Mariners) , Aidin Hrustic ( Groningen FC) , Paul Izzo Gk ( Adelaide United) , Deni Juric ( Hajduk Split) , Bruce Kamau ( Melbourne City ) , Stefan Mauk ( Melbourne City ) , Riley Mcgree ( Club Brugge) , Daniel Nizic Gk ( Morecambe ) , Aiden Oneill ( Burnley ) , Milislav Popovic ( Eintracht Braunshweig) ,Jaushua Sotirio ( Sydney Wanderers) , Aleksandar Susnjar ( Mlada Boleslav) , Ruon Toniiyk ( Melbourne City ) , Brandon Wilson ( Perth Glory) .

Pierwotnie moim zamiarem było zagranie na czyste win Kangurów @ 2.15 , natomiast po namyśle postanowiłem mocno zaryzykować i zagrać -hc 1.5.....

http://footballwest.com.au/milicic-finalises-australia-u23-squad/

✅ 320
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA - SINGIEL: Hobart (Australia), twarda
Godzina: 9:00
Spotkanie: Buzarnescu M. - Riske A.
Typ : Riske A. wygra
Kurs: 1,88
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Buzarnescu jest na fali, ale tym razem typuje przeciwko niej. Przeciwko Cornet zagrała dobrze, ale w stosunku do Friedams trochę mi się nie spodobała jej gra. Jeśli ktoś zagra jej wiele głębokich piłek, trudno jej będzie dyktować warunki z takim backhandem. Poza tym jej stabilność psychiczna nie była tak naprawdę testowana, w poprzednim sezonie było z nią coś nie tak.
Riske odniosła zwycięstwo w meczu z Siniakova, a potem pojedynek z Flipkens (walkower). Ważnym szczegółem jest to, że one mają dokładnie taką samą ilość odpoczynku.
W zeszłym tygodniu obie zawodniczki grały przeciwko Sharapova. Riske przegrała (6-4 3-6 2-6). Z drugiej strony Buzarnescu wygrała tylko 3 gemy (6-3 6-0). Zauwaźyłem, że Buzarnescu ma po prostu problemy, gdy ludzie uderzają dużo piłek w głąb. Myślę, że Riske powinna być faworytem jutro.
⛔ 100
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - KHL
Godzina: 10:30
Spotkanie: Władywostok - Astana
Typ: Władywostok lub remis
Kurs: 1,78
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Dzisiaj znowu decyduję się na Hokeja, tym razem KHL. Tym razem krótko i zwięźle. Zarówno gospodarze jak i goście nie są w dobrej formie. Zajmują niskie miejsca w tabeli. Władywostok ostatnio przełamał się wygrywając 5:4 z silnym zespołem z Omska, a następnie wygrał 2:1 z Jugrą, która jest w niezłej formie. Natomiast goście z Kazachstanu kontynuują fatalną serię porażek, która trwa od 20 grudnia - czyli od siedmiu spotkań. Wspomnę, że większość spotkań przegrali na swojej tafli, a nie potrafiąc wygrać nawet u siebie - ciężko zdobyć punkty na terenie przeciwnika. Myślę, że goście nie poradzą sobie we Władywostoku, którego gracze przełamali się i kontynuują (mam nadzieję) zwycięską serię. Kiepska forma hokeistów z Astany nie powinna przeszkodzić gospodarzom odnieść zwycięstwa. Powodzenia!
✅ 78
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Arabia Saudyjska
Godzina 18:00
Spotkanie : AI Feiha : AI Nasr
Typ : over 4.5 gola
Kurs : 4.80
Bukmacher : Unibet
No coś ostatnio nie za bardzo z tymi bramkami , zawsze jakieś zabraknie ale idę dalej w over bramkowy i tu myślę że może być sporo . beniaminek AI Feiha musi walczyć o każdy pkt jeżeli myśli o pozostaniu w elicie , jak na teraz na 10 kolejek do końca sezonu są bezpieczni , zajmują 9 miejsce jednak ich przewaga nad zagrożonymi to zaledwie 4 oczka tak więc trzeba walczyć , u siebie graja nie żle i tu zdobyli większość swoich pkt ( 13 z 19 ) bilans 4-1-3 i br 13:13 , ostatni mecz u siebie pokonali lidera Al-Hilal 2:1 ,goście natomiast walczą o pudło , jak na teraz są na 3 miejscu , po nie zbyt dobrym okresie 2 remisach i 2 porażkach w ostatnim meczu jednak się odrodzili i wygrali bardzo ważny mecz bo z wiceliderem Al Ahli SC i to 3:1 co zapewne dobrze wpłynęło na zespół , ostatni jednak wyjazd to porażka 2:3 z Al-Ettifaq które jest w tabeli na 12 miejscu , ogólnie goście i wyjazdy to bilans 3-3-2 i br 17:12 , w pierwszym meczu na boisku AI Nasr padł wynik 2:2 tak więc było ciekawie na co i dziś liczę i myślę że może być wysoki over !
⛔ 100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie:
Chicago Blackhawks - Minnesota Wild
Typ: Chicago Blackhawks (handi -2)
Kurs: 5.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W końcu zła passa przełamana ???? W nocy ciekawie zapowiadający się mecz w ramach amerykańskiej ligi hokejowej NHL pomiędzy drużynami: Chicago Blackhawks i Minnesota Wild. Bardzo fajny typ i kurs godny polecenia na czysty win gospodarzy po 2.35, ja jednak zaryzykuję i pójdę dwa kroki dalej. Typ jest ryzykowny jak każdy z tak wysokim handi, ale jeżeli jest szansa to trzeba spróbować. Analizując tabelę widzimy, iż są to drużyny o podobnym potencjale z równą liczbą punktów w tabeli w konferencji zachodniej - ekipa z Chicago jak dotąd zajmuje 8 miejsce w tabeli z 21 pojedynkami wygranymi i 21 przegranymi, natomiast po drugiej stronie ekipa z Minnesoty umiejscowiona na 10 lokacie w tabeli z 22 pojedynkami wygranymi i 21 przegranymi. Trwa dobra passa CZARNYCH JASTRZĘBI, którzy wygrali bardzo wysoko swoje dwa ostatnie pojedynki. Ostatni pojedynek pomiędzy tymi zespołami zakończył się wysoką wygraną ekipy z Chicago co również mam nadzieję stanie się w tym pojedynku. Typ z handi, więc ekipa gospodarzy musi strzelić o 3 więcej bramek od gości, natomiast przy dwubramkowej wygranej następuje zwrot stawki. Trzymam mocno kciuki :mad::mad::mad: Powodzenia !!! :cool:
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Pilka nożna ucha Hiszpanii
Godz: 19:30
Spotkanie Sevilla-Cadiz
Typ: 1/1
Kurs 2.05
Buk Totolotek
Analiza: Rewanżowe spotkanie w ramach pucharu Króla , w pierwszym meczu rozegranym na stadionie Cadiz, Sevilla pewnie wygrała o:2 i praktycznie tamtym wynikiem zapewniła sobie awans do dalszych gier. Teraz zostaje tylko dopełnić formalności przed własną publicznością., gdzie gospodarze zazwyczaj wygrywali lub remisowali, w poprzedniej kolejce w spotkaniu derbowym zaliczyli wpadkę i ulegli 3:5 , jednak wcześniej notowali praktycznie same zwyciestwa, na swoim stadionie więc bilans mają bardzo dobry. Ekipa przyjezdnych już ten puchar może traktować troszkę luźniej i w tym meczu spróbować zagrać trochę zmienionym składem, jestem pewien że to gospodarze od pierwszych minut meczu zaatakują a ekipa przyjezdnych będzie nastawiona tylko i wyłącznie na kontry. Goście co prawda są wiceliderem 2 ligi Hiszpańskiej i traca tylko 1 punkt do lidera, ale tutaj to gospodarze powinni zawalczyć o zwycięstwo pomimo iż wynik z pierwszego meczu wystarczy na spokojnie utrzymać. Mój typ na to spotkanie to wygrana Sevilli tak do połowy jak i na koniec meczu , myślę że goście nie strzelą tutaj ani jednej bramki, mimo iż defensywa sevilli zostawia wiele do życzenia.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: tenis sydney atp
Godzina: 3:30
Spotkanie: lorenzi - medjejew
Typ: lorenzi pablo
Kurs: 2.57
Bukmacher: 1 x bet
Analiza:
Nic się nie bać, można nawet wejść we Włocha. Zaskoczył mnie Pablo, bo zagrał dwa dobre mecze i to na niego genialne na serwisie. W 1 meczu z Thompsonem 15-4 AS-DF, później z Ramosem 10-3 oraz wysoki % serwisu.
Naprawdę widać, że Lorenzi tutaj może być czarnym koniem turnieju. Do tego ma 36 lat, więc doświadczenie olbrzymie w porównaniu do 21 letniego Rosjanina. Value w mojej opinii.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
psnkrajan 37

psnkrajan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Taça de Portugal
Godzina: 21:30
Spotkanie: Moreirense – Fc Porto
Typ: BTS/+2,5
Kurs: 2.77
Bukmacher:
fortuna

Analiza:
Siemanko !
Kolejny typ na spotkanie w Pucharze Portugalii, przykuł on od razu moją uwagę, dlaczego ?
Dlatego, jak choćby w ostatnim meczu owego pucharu grali oni kompletnie rezerwowym składem co skutkowało niezłą męczarnią i wynikiem 2:3, Fc porto to top portugalskiej piłki od wielu lat, natomiast drużyna gospodarzy mimo nie najlepszej postawy w lidze nie stoi na przegranej pozycji i na pewno podejdzie do tego meczu z pełną mobilizacją, wszak rywalizacja z tak utytułowanym zespołem zawsze jest na piedestale, piłkarze chcą się pokazać z dobrej strony, gdyż takie mecze cieszą się dużo większą popularnością niż mecz z mniej znaczącym zespołem.
Biorąc pod uwagę 10 meczy to Moreirense pakowało piłkę do siatki rywali w aż 8 meczach, zaś Fc Porto traciło bramkę 6/10. . Kolejną ciekawą informacją jest to, że obydwie drużyny mierzyły się ostatnio z tym samym rywalem, a mianowicie z Guimaraes : Fc Porto grając u siebie( a moim zdaniem u siebie grają lepiej) wygrali 4:2,. Moreirense grało natomiast 2-krotnie w lidze zwyciężajac 2:1 i w pucharze remisując 3:3.
Uważam, że typ jest bardzo prawdopodobny, kurs wysoki i wart ryzyka, oczywiście piłka jest jedna, a bramki są dwie, więc grajcie z rozwagą ! Ps.Myślałem również, by zagrać typ 1-1 jednak biorąc pod uwagę dużą możliwość remisu zrezygnowałem. Over 4,5 również można wziąć pod uwagę, jednak mój „pewniak to BTS/+2,5.
Powodzenia!⚽????⚽
✅ 177
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
L 195

Lewus_88

Użytkownik
Godzina: 19:10
Dyscyplina: Siatkówka
Mecz: Hypo Tirol Alpenvolleys Haching - VfB Friedrichshafen
Typ: Friedrichshafen -2,5 seta
Kurs: 2,7
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Gospodarze zajmują piątą lokatę w tabeli z dorobkiem 18 pkt. Na ostatnich 5 spotkań 3 wygrali a 2 przegrali. Goście to liderzy niemieckiej bundesligi. Jak dotąd wygrali wszystkie 8 spotkań tracąc jedynie 3 sety. Jeśli dobrze liczę to Friedrichshafen mają passę 16 zwycięstw z rzędu(od 8 października ciągle wygrywają, czyli od początku sezonu wygrali wszystko). Mało tego ani razu nie potrzebowali tie-breaku, zawsze pokonywali przeciwników 3-0 lub 3-1. Obie drużyny już raz się spotkały w tym sezonie i wówczas gładko wygrali Friedrichshafen (3-0). Według mnie goście będą zdecydowanie przeważać w tym spotkaniu i mogą je wygrać 3-0.
⛔ 100
 
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie:
Chicago Blackhawks - Minnesota Wild
Typ: Chicago Blackhawks over 2.5 gola
Kurs: 1.71
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Ze strzelcem znów pudło, pomimo strzelonych ośmiu bramek przez Odrzutowców, Wheeler ani razu nie wpisał się na listę strzelców.
Zostaję przy hokeju, gram dziś jednak typ moim zdaniem o wiele pewniejszy.
Zgadzam się z przedmówcą, że gospodarze są faworytem tego spotkania i typuję tutaj delikatny over bramkowy z ich strony.
Poprzedni mecz pewnie wygrali 8:2, co prawda z outsiderem z Ottawy, ale jednak. Sądzę, że dzisiejszej nocy będą chcieli pokazać swą siłę ofensywną przed własną publicznością i zdobędą co najmniej 3 bramki w regulaminowym czasie gry. Tak było w ich ostatnich 6-ciu meczach, liczę na to, że passa będzie trwała dalej.
Goście z Minnesoty dołują, przegrali 4 ostatnie mecze, typ uważam za pewny.
Pozdrawiam
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 21:30
Spotkanie: FC Barcelona - Celta Vigo
Typ: Celta Vigo +2 AH (w przypadku porażki dwoma bramkami zwrot)
Kurs: 2.63
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przed nami kolejne rewanże Copa del Rey. Barcelona po remisie w pierwszym spotkaniu przeciwko Celcie teraz zagra przed własną publicznością. Katalończycy są faworytem w tym meczu, jednak goście z Vigo niekoniecznie są na straconej pozycji - co pokazał ostatni ligowy mecz pomiędzy tymi ekipami na Camp Nou, zakończony remisem bramkowym 2-2. Valverde wydeleguje na to spotkanie z pewnością lepszą jedenastkę aniżeli w pierwszym starciu, jednak spodziewać się możemy także najlepszej wersji podopiecznych Unzue. Ostatni remis Celty Vigo z Realem Madryt pokazał, że drużynami z górnej półki hiszpańskiej La Liga idzie całkiem nieźle i są wstanie konkurować na równym poziomie.
Unibet wystawił ciekawe kursy na linie azjatyckie w tym meczu, gdzie za Celta +2 płaci aż 2.63! W tym wypadku nasz zakład jest przegrany dopiero wtedy, gdy Celta przegra trzema bramkami co według mnie - patrząc na ostatnie spotkania tej drużyny i osiągane wyniki - wydaje się być mocno wątpliwe.
Mimo, że gospodarze są znacznym faworytem to goście nie oddadzą im meczu bez walki, a wiem, że też potrafią strzelać gole i wyprowadzać szybkie kontrataki co w meczach przeciwko Blaugranie może przynosić wymierne korzyści.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Liga mistrzów, kobiet
Spotkanie: Developres Rzeszów - Alba Blaj
Typ: powyżej 176,5
Kurs:
2,35
Godz: 18:00
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Niesamowicie niskie kursy wystawili na Rzeszowianki w tym spotkaniu a moim zdaniem nie są One aż takim faworytem do zwycięstwa, żeby wystawiać na nie zaledwie 1,15 ...
Alba Blaj pokonały w pierwszej kolejce mocną drużynę z Zurichu 3:1, w lidze zajmują 2 miejsce tylko dzięki mniejszej ilości punktów 9 zwycięstw 1 porażka... Przede wszystkim w tym zespole są solidne zawodniczki dwie Kubanki, Rumunki Salaoru i Onyejekwe czy chociażby Bułgarki Koleva i Barakova....
O Rzeszowiankach można mówić, że w końcu zaczęły grać na poziomie w lidze Polskiej... Skład zebrały mocny zgrały się i zaczęły wygrywać systematycznie, w lidze mistrzów wygrały swoje spotkanie 3:1 z Mulhouse ale właśnie... Jeśli Francuski wygrały seta to Rumunki powinni zdobyć go bez problemu bo są po prostu ekipą lepszą...
Moim zdaniem kursy nieco podrosną na gospodynie, warto zagrać teraz póki kursy wysokie
Powodzenia
⛔ 100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, Nba
Godzina: 01:00
Spotkanie: Indiana Pacers - Miami Heat
Typ: Victor Oladipo suma punktów (25) lub więcej i drużyna 1 wygra (z dogr)
Kurs: 2,88
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Po wczorajszej udanej nocy dzisiaj próbuję szczęścia w Indianapolis. Wczoraj ściskałem kciuki za Miami, a dzisiaj uważam, że swój mecz przegrają. Przegrają i to z kretesem... Heat są b2b, po bardzo ciężkim, szalonym meczu, które kosztowało ich dużo sił oraz emocji. Do tymczasowych nieobecnych dochodzi James Johnson (za wczorajszą bójkę z Ibaką został zawieszony na jedno spotkanie). Wczoraj mecz Miami wygrał Goran Dragic, ale dziś uważam, że obrona Pacers postawi dużo wyższe wymagania. Ponad to, wczoraj Goran był już zajechany pod koniec meczu i prosił o zmianę, a mimo to i tak zagrał 39minut. Dzisiaj z konieczności czeka go podobna liczba minut, więc nie wydaje mi się, aby nadążał za szybkim i zwinnym Oladipo. Najlepszy mecz w dotychczasowej karierze w NBA zagrał rookie Bam Adebayo, ale jak to z pierwszoroczniakami bywa - mecze dobre przeplatają słabymi. Pod koszem zapewne królować będą Whiteside i Adebyo wspomagani przez Olynyka. Pech gości polega na tym, że Indiana nie potrzebuje pchać się pod kosz, bo są najlepszą drużyną jeśli chodzi o procent celnych rzutów z pół dystansu oraz drugą siłą w celności rzutów za 3. Kolejna sprawa to seria 5 zwycięstw Miami, która wyprowadziła ich, aż na 4 miejsce w swojej konferencji. Wyrobili niezły zapas zwycięstw więc nie ma dziś ciśnienia na &quot;must win&quot;. W innej sytuacji jest Indiana, która jest na 8 miejscu i potrzeba jej serii zwycięstw.. Garść statystyk: na 16 ostatnich spotkań rozgrywanych w Indianapolis Miami zdołało zwyciężyć tylko... 3razy. 13x dostali bęcki i wydaje mi się, że dziś będzie podobnie. Do typu dorzucam punkty lidera Pacers, czyli Oladipo. Jedyną niebezpieczną sprawą w tym typie jest możliwy blowout i obniżona liczba minut rozgrywającego.. Victor w ostatnim meczu przyceglił w rzutach zza łuku 1/5 i mam nadzieję, że dziś udowodni, że jest znakomitym strzelcem. Jego szybkość powinna pozwolić również na kilka przechwytów i łatwych puntków. powodzenia
⛔ 100
 
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, klubowy towarzyski
Godzina 1:00
Spotkanie : Corinthains- PSV
Typ : over 3.5
Kurs : 3.90
Bukmacher : Unibet
Corinthains- najlepszy zespół brazylijski, z którego gwiazdy przechodzą grać w najlepszych ligach Europy. Zespół grający z finezją, ofensywny.
PSV- lider holenderskiej ligi. Bramki potrafi strzelać. W tym sezonie 49 w 18 spotkaniach.
Oba zespoły nigdy ze sobą nie grały. Nie było sposobności.
Niemniej biorąc pod uwagę osiągnięcia ligowe tych dwóch ekip, można spodziewać się meczu bramkostrzelnego, który będzie miły dla oka.
Ranga spotkania nie jest wielka, natomiast zapewne piłkarze pobawią się piłką, a trenerzy poeksperymentują w składach i dadzą kibicom ciekawe widowisko z golami.
Faworyta spotkania łatwo wytypować nie jest. Osobiście stawiam minimalnie na zespół z Brazylii, natomiast wg mojej opinii korzystniej jest tu zagrać over bramkowy.
Powodzenia ! ????
⛔ 100
 
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 1:30
Spotkanie: Toronto - Ottawa
Typ: Ottawa/over 5.5
Kurs: 6.6
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Obydwa zespoly ostatnio w sredniej formie.
Buki stawiaja Toronto w roli faworyta do zwyciestwa, ale czy slusznie ?
Ostatnie pojedynki w 2017 roku wszystkie na korzyść Ottawy. W ich meczach pada zawsze duzo bramek .
Licze i dzis na taki scenariusz ????
Weszlo ? Daj reputacje ????
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AFC Championship U23
Godzina: 9:00
Spotkanie : Australia - Syria
Typ: Australia
Kurs: 1.73
Bukmacher : fortuna
Analiza :


W tym spotkaniu podobnie jak użytkownik Kamasutra10 uważam, iż zdecydowanym faworytem będą piłkarze Australii. Australia prawdopodobnie nie zadowoli tu się jednobramkowym zwycięstwem. Turniej ten jest jednym z etapów kwalifikacji olimpijskich. Australijczycy w każdej dyscyplinie podchodzą bardzo poważnie do turniejów olimpijskich. Nie będzie tu odpuszczania lub grania na pół gwizdka przy nikłym prowadzeniu. O piłkarzach obu zespołów ciężko cokolwiek powiedzieć poza tym, iż kilku piłkarzy australijskich trenuje w Europie. Poziom ligi australijskiej nie jest mi znany. Meczy oglądam mało, ale sam fakt gry w lidze Mierzejewskiego naszego byłego kadrowicza już coś o tym świadczy. O Syryjczykach ciężko cokolwiek powiedzieć. Można tylko napisać, że pewnie będą walczyli. Liga nie jest za mocna nawet na tle innych lig azjatyckich z Bliskiego Wschodu. Do tego dochodzą ogromne problemy z wojną. Nie sądzę aby mogli z tego powodu liczyć na sympatię widowni w Chinach. W Europie pewnie byłoby inaczej lub nawet w Australii. Kurs bardzo spadł. Wieczorem było 1,90 i tak to mam zagrane.
✅ 73
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka Korea KBL
Godzina: 11:00
Spotkanie Seoul SK Knights - Mobis Phoebus razem z dogrywką
Typ:1
Kurs: 1,60
Bukmacher :Forbet
Analiza.Przyszedł czas na ulubioną lige KBL Korei.To napewno powinien byc bardzo interesujący pojedynek ponieważ oba zespoły to czołowe drużyny ligi.Gospodarze tego pojedynku Seoul SK Knights obecnie zajmują 2 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli 22 zwycięstwa i 11 meczy przegrali.W ostatnim pojedynku pokonali zdecydowanie na wyjeżdzie dobry zespół Incheon 98-77.Ich rywale Mobis Phoebus zajmują aktualnie 4 miejsce.W dotychczas rozegranych meczach zanotowali 20 zwycięstw i 13 pojedynków przegrali.W ostatniej kolejce przegrali na swoim parkiecie z KCC Egis 60-71.Napewno będzie to w miare wyrównany pojedynek,ale sądze że Seoul SK Knights wykorzysta atut swojego terenu i wsparcie kobiców i ostatecznie odniesie zwycięstwo w tym meczu.
21/12/17 KBL
Mobis Phoebus - Seul SK Knights 67:59
12/11/17 KBL
Seul SK Knights - Mobis Phoebus 105:104 (Do)
17/10/17 KBL
Mobis Phoebus - Seul SK Knights 77:82
05/03/17 KBL
Mobis Phoebus - Seul SK Knights 57:64
⛔ 100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Badminton,
Grand Prix Thailand Masters Women

Godzina: 11:30
Spotkanie:
Gregoria M. - Susanto Y. Y.
Typ:
Susanto Y. Y.
Kurs: 6,15
Bukmacher:
1xbet
Analiza: Indonezyjki pojedynek http://bwfbadminton.com/player/67996/yulia-yosephin-susanto vs http://bwfbadminton.com/player/83802/gregoria-mariska-tunjung. Jak widać w rankingu na 44 pozycji jest moja faworytka zaś jej przeciwniczka na 48 pozycji. Ranking wskazuje na wyrównany mecz stąd nie wiem skąd te kursy 1,12-1,13 na Unibecie lub iforbecie. Przy odrobinie szczęścia typ wejdzie i przełamie fatalną passę typów na forum. Transmisja, mam nadzieję, na Unibecie lub forbecie. Pozdrawiam
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom