>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 11.02.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 11. Lutego
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 13:00
Spotkanie: Huddersfield - Bournemouth
Typ: Dokładny wynik - 1:2
Kurs: 8.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Słabo dysponowane Huddersfield podejmie jutro na własnym terenie Bournemouth. Gospodarzę są w fatalnej formie ostatni mecz wygrali w grudniu, potem dwa remisy i lecą same porażki. Wisienki są ostatnio w dobrej dyspozycji, rzadko przegrywają i grają solidną piłkę. Gospodarzę tracą mnóstwo bramek a strzelają bardzo mało bo zaledwie 19 strzelili w 26 meczach. U siebie bilans wynosi 11:19. Wisienki strzelają średnio 2 bramki na mecz. Zachwycili w meczu na Stamford Bridge pokonując Mistrza Anglii (Chelsea) 3:0. David Wagner wypowiedział się przed meczem: &quot;Bournemouth to bardzo mocny rywal i jest teraz na fali. Pokazali wielką jakość już w pierwszym meczu z nami. To także zespół ustabilizowany, z menadżerem który pracuje tam od dłuższego czasu. Musimy zagrać na dużo lepszym poziomie, aby odnieść sukces w tym meczu. Musimy wszyscy walczyć o utrzymanie, wszyscy – piłkarze, ale też całe miasto. Musimy być razem, trzymać się razem, walczyć i wierzyć.&quot; Typuje tutaj dokładny wynik 2:1 dla przyjezdnych. Myślę, że Huddersfield mimo słabych wyników wpakują podopoiecznym Eddie Howe&#39;a przynajmniej jedną bramkę, a Bournemouth wygra ten mecz. Polecam również zagrać DNB na gości.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 21:00
Spotkanie Lyon-Rennes
Typ: 1/1
Kurs 2.06
Buk Fortuna
Analiza: Lyon na własnym stadionie w tej kolejce podejmował będzie ekipę Rennes, ekipa gospodarzy już na wstępie jest stawiana w roli faworytów do zdobycia kompletu punktów w starciu z zespołem Rennes. Gospodarze są obecnie na 4 pozycji w ligowej klasyfikacji ,ale traca tylko 4 punkty do wicelidera , gdyby nie dwie porażki w dwóch poprzednich spotkaniach ligowych na pewno wynik byłby delikatnie lepszy, teraz jednak mają dobrą szanse żeby się zrehabilitować przed własną publicznością i zdobyć komplet punktów z niżej notowanym od siebie zespołem . Lyon u siebie zdobył tylko 22 punkty z 33 możliwych , natomiast lepsze wyniki notował na wyjazdach . Goście natomiast na wyjazdach grają bardzo w kratkę i czasem uda im się zdobywać komplety punktów, plusem dla nich na pewno jest fakt iż często strzelają bramki . Lyon natomiast u siebie też czasem bramki traci więc myślę że oba zespoły strzelą co najmniej po jednej bramce. Myślę że gospodarze od pierwszych minut zaatakują i szybko będą chcieli zdobyć bramkę , żeby powetować sobie przegrane spotkania z Bordeaux oraz Monaco, Mój typ to wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 2:1 po końcowym gwizdku sędziego.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 2K

messi19152

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia,
Godzina: 14:30
Spotkanie: Waasland Beveren - FC Brugge
Typ: Zdobędzie bramkę w meczu - Isaac Kiese Thelin +
Kurs: 3.10

Bukmacher: forBET
Analiza:
Witam państwa. Na początku chciałbym podziękować tym, którzy grali moje ostatnie typy NHL. Mam nadzieję, że trochę pieniążków wpadło do kieszeni i jest na ten kieliszek chleba ???? . Na dzień jutrzejszy przygotowuję mecz piłki nożnej. Ot, taka mała zmiana.
Szczerze mówiąc na ten typ czekałem od początku tygodnia. W belgijskiej Jupiler League zmierzą się Waasland Beveren kontra lider FC Brugge (lub jak kto woli Club Brugge). A dokładniej na strzelca i lidera klasyfikacji strzelców, wypożyczonego z Anderlechtu Isaaca Kiese Thelina. Szwedzki zawodnik imponuje w tym sezonie formą. Strzelił dla swojego zespołu bramek i zanotował 3 asysty.
Zespół Waasland w ostatnich 5 meczach na własnym terenie zanotował 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Sam Thelin strzelał gole w ostatnich 4 meczach z rzędu. W ostatnim spotkaniu z Antwerpią dał swojemu obecnemu zespołowi zwycięstwo wykorzystując &quot;jedenastkę&quot;.
Ostatnie mecze Waasland i gole Thelina:

Antwerp Waasland-Beveren 1 : 2 90&#39; 1
Waasland-Beveren Waregem 2 : 2 90&#39; 1
Anderlecht Waasland-Beveren 2 : 2 90&#39; 1
Waasland-Beveren St. Truiden 3 : 1 90&#39; 1

Biorąc ten typ gracie go na własne ryzyko. Życzę powodzenia i zieloności. Pozdrawiam ;)
⛔ 100
 
B 168

boleqq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Lech Poznań
Typ:
spotkanie/ilość bramek - Lech/+1.5
Kurs: 2.76
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Czas na mecz 22. kolejki naszej rodzimej ekstraklasy. Pierwszy mecz tych drużyn po zimowej przerwie. Udany okres przygotowawczy mają za sobą oba zespoły. Patrząc jednak na bezpośrednie starcia Arka nie wygrała z Kolejorzem od 2008 roku. Trener Leszek Ojrzyński zapowiada, że będą chcieli sprawić niespodziankę co nieraz udawało się tej drużynie. Ja liczę jednak, że drużyna z Poznania chcąc walczyć o mistrzostwo nie może pozwolić sobie na wpadki jak to miało miejsce w rundzie jesiennej. Wzmocniona ofensywa oraz hattrick Gytkjaera w ostatnim meczu ligowym napawają optymizmem bo w rundzie jesiennej atak kulał. Patrząc na wszystkie okoliczności liczą na ciekawe widowisko i wygraną Lecha.
⛔ 100
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Dyscyplina: Hokej- NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Minnesota Wild- Chicago Blackhawks
Typ: Minnesota wild
Kurs: 2,10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Minnesota pozostaje na własnej arenie, aby dziś w nocy ugościć Chicago Blackhawks. Wild to bilans 29-16-6 w tym sezonie i zajmują obecnie 5 miejsce w dywizji centralnej. Minnesota w ciągu ostatnich 10 spotkań zanotowała 6 zwycięstw i 4 porażki w tym 2 po czasie regulaminowym. Co ciekawe to dwie porażki na własnej arenie z której rzadko schodzą pokonani, Wild doznało z teoretycznie słabymi drużynami w lidze bo z Kojotami oraz Canucks. W &quot;rurach&quot; Wild stanie na pewno dziś Devan Dubnyk.
Chicago zawita na Xcel Energy Center po 4 przegranych z rzędu, ich bilans to 24-22-8 w sezonie to daje im 7 pozycje w dywizji centralnej. Hawks słabo sprawują się w rozjazdach bo ich bilans to zaledwie 2-6-2 w ciągu ostatnich 10 meczy. W bramce stanie zapewne Jeff Galss. Chicago sadze ze dziś musi uznać wyższość Wild, którzy są jedna z najlepszych drużyn na własnej tafli.
✅110
 
bingooo 662

bingooo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Kanada, OHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Barrie Colts - Flint Firebirds
Typ: -1,5 Barrie
Kurs: 1,90
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Wątpię, aby był tu ktoś, kto się zna na tej lidze. No ja też nie, ale moją uwagę zwrócił przyzwoity kurs, jak na to zdarzenie.Wygrana Borries po 1,6. Zapewne Barrie to wygra, ale patrząc na ilość bramek jaka pada w tej lidze, zdecydowałem się na 1 z handi.
Barrie Colts strzela średnio 4,5 gola, ostatnio zanotował takie wyniki, jak widać tylko 3 mecze nie pokrywają mojego typu:
04.02.18 OHL Barrie Colts Windsor Spitfires 6 : 2
21.01.18 OHL Barrie Colts Niagara IceDogs 6 : 2
19.01.18 OHL Barrie Colts Saginaw Spirit 6 : 2
14.01.18 OHL Barrie Colts North Bay Battalion 0 : 3
12.01.18 OHL Barrie Colts Sudbury Wolves 10 : 1
07.01.18 OHL Barrie Colts Kingston Frontenacs 4 : 6
05.01.18 OHL Barrie Colts London Knights 3 : 5
01.01.18 OHL Barrie Colts Owen Sound Attack 4 : 1
29.12.17 OHL Barrie Colts Sudbury Wolves 4 : 2
15.12.17 OHL Barrie Colts Owen Sound Attack 6 : 4
Flint na 26 wyjazdów wygrał tylko 4, w tym 2 po dogrywce!!! Beznadzieja!!!!
Strzela tylko 2,69 gola na mecz i traci 4,73 gola na mecz.
Świetną dyspozycją błysnął w meczu z Windsor Svechnikov, strzelił 3 bramki. W ogóle strzelał gole w 7 ostatnich meczach!
Należy pamiętać, że Colts posiadają w składzie również Luchuka, który jest wiceliderem klasyfikacji strzelców z 40 bramkami na koncie.
⛔100
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Dyscyplina: MMA (UFC)
Godzina: 03:00
Spotkanie: Rob Wilkinson vs. Israel Adesanya
Typ: Israel Adesanya przez KO, TKO lub DQ
Kurs: 1.6
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dla Nigeryjczyka będzie to debiut w UFC. Jest on strasznie perspektywicznym zawodnikiem wywodzącym się z kickboxingu (75-4/ 29 KO&#39;s). Posiada niebieski pas BJJ. Dysponuje świetnymi warunkami fizycznym i niesamowitym wyczuciem dystansu, walczy bardzo efektywnie. Porównuje się go do Andersona Silvy czy Jona Jonesa (pomagał nawet Anthony’emu Johnsonowi w przygotowaniach przed walką z tym drugim). Wszystkie 11 walk w mma wygrał przez nokaut.
Australijczyk to były mistrz organizacji AFC z rekordem 11-1. Pierwszej porażki zaznał w debiucie dla UFC w którym przegrał przez TKO z Siyarem Bahadurzadem. Jest zawodnikiem, który nie wyróżnia się w żadnej płaszczyźnie, w debiucie nie zachwycił i daleko mu od top 15.
Przewaga Israela w stójce będzie gigantyczna. Wilkinson szybko zmieni się z przerażonego zapaśnika a że nie ma zbyt dużych szans również w tej płaszczyźnie typuję zwycięstwo Adesanya przez nokaut maksymalnie drugiej rudzie.
✅60
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina : Biathlon
Godz: 12:15
Spotkanie : Sprint
Typ: Benjamin Weger top 15
Kurs : 1.80
Buk : fortuna
Szwajcar to doświadczony i regularny biathlonista. Lubi sprinty i osiąga w nich największe sukcesy. W tym sezonie na 9 pozycji w pucharze, a filtrując ranking pod kątem sprintu jest 5. Mamy 2 strzelania i jeśli Szwajcar nie zaliczy więcej niż 2 pudła,to przy jego formie biegowej top 15 jak najbardziej w zasięgu... Nie mam wątpliwości,że Weger powalczy o dobry wynik na Olimpiadzie... wydaje się być w dobrej dyspozycji.
Wrzucę też coś w stronę Svendsena, bo pokazał ostatnio zwyżkę formy i uważam,że ma spore szanse w rywalizacji h2h z Fakiem, Fillonem czy Hoferem ;)
Pozdrawiam ????
✅ 80
 
F 161

fuska

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 18:00

Spotkanie: Arka Gdynia - Lech Poznań
Typ: Remis
Kurs: 3.20

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Starcie 8. w tabeli Arki z wiceliderem tabeli Lechem. Arka w okienku zimowym wzmocniła się na papierze dobrymi graczami w postaci Bogdanowa i Esquedy, z kolei Lech oprócz wzmocnienia do wyjściowej jedenastki w postaci Rogne wzmocnił rywalizację na pozycjach. Bo Tomasik, Choblenko czy Kolijć na razie są niżej w hierarchii od Kostewycza i Gytkyera. Rywalizacja wygląda naprawdę na mocną, no ale w meczu zagra maksymalnie 14 graczy.
Arka u siebie: 5-4-2, w bramkach 18:9
Lech na wyjazdach: 2-6-3 ,w bramkach: 10:11
W zasadzie nikt w ekstraklasie nie potrafi grać dobrze na wyjazdach, bo ciężko takim nazwać dorobek pierwszej Jagi pod tym względem na poziomie 1,64 pkt/mecz. W realiach tego sezonu to i tak nieźle.
Lech lubi remisować, szczególnie na wyjazdach, z kolei Arka lubi każdy rezultat, choć u siebie rzadko przegrywa. Więc reasumując remis jest wielce prawdopodobny.
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
L 195

Lewus_88

Użytkownik
Godzina: 1:00
Dyscyplina: Hokej
Mecz: Boston Bruins- Buffalo Sabres
Typ: Boston
Kurs: 1,56
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Boston Bruins to wiceliderzy konferencji wschodniej. Zgromadzili jak dotąd 74 pkt i tracą 3 pkt do liderującej Tampy Bay. Bruins są w dobrej formie. Na ostatnich 10 spotkań przegrali zaledwie jedno z Anaheim Ducks. Buffalo Sabres to najgorszy zespół tej samej konferencji. Zgromadzili o 34 punkty mniej od dzisiejszych gospodarzy i na ostatnich 5 spotkań wygrali raz. Podsumowując, myślę, że lepsza dyspozycja oraz aspekt własnego lodowiska przechylą szalę zwycięstwa na korzyść Bruins.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 16:15

Spotkanie: FC Barcelona - Getafe
Typ: under 3,5
Kurs: 2.16

Bukmacher: unibet
Analiza:
Getafe jest drużyną najwięcej faulującą w obecnych rozgrywkach ligowych. Trochę opisałem grę tej drużyny przy okazji typu z meczu Getafe – Leganes. Getafe gra bardzo zdecydowanie w obronie. Nie omieszkają zaatakować nogi przeciwnika jeśli mają ku temu okazję. Lubią poskrobać po piętach, lubią deprymować przeciwników, lubią ich prowokować. Dzięki takiej agresywnej grze, przeciwnicy są wyprowadzani w równowagi co powoduje że nie skupiają się tylko i wyłącznie na swojej grze ale i na rywalu i to nie do końca w dobrym znaczeniu. Pojawia się chęć rewanżu dlatego tak dużo spotkań z udziałem tego zespołu kończy się overem kartkowym. Dość niedawno oglądałem mecz Getafe z Atletico w którym starły się dwa podobne światy. Sędzia w pierwszej połowie kompletnie się pogubił a zawodnicy obu drużyn niemal się pobili. Końcówka pierwszej połowy to były ataki na nogi rywali a nie ataki na bramkę. Jest to jakiś sposób, nie pochwalam go ale widać że ten styl gry prowadzi ich do celu jakim jest utrzymanie się w La Liga.
Myślę że spotkanie z Barcą będzie bardzo podobne (kto wie czy Pique lub Suarez nie wylecą z czerwienią – im najszybciej się głowa gotuje) i liczę że Barca będzie unikać kontaktu z rywalem. Strzelą jedną, dwie bramki i postarają się nie wchodzić w kontakt z rywalem żeby nie nabawić się kontuzji.
Trochę statystyk Getafe:
Zawodnicy Getafe popełnili dotychczas (po 22 kolejkach) aż 395 fauli i prowadza w tej klasyfikacji wyprzedzając drugi Alaves aż o przeszło 30 fauli.
Zawodnicy Getafe oczywiście w klasyfikacji żółtych kartek również są na pierwszym miejscu – 68 żółtych kartek.
Getafe w meczach z zespołami z czołówki La Liga w tym sezonie:
Getafe – Sevilla 0-1
Getafe – FC Barcelona 1-2
Getafe – Real Madryt 1-2
Getafe – Valencia 1-0
Atletico – Getafe 2-0
Sevilla – Getafe 1-1
Mimo że Getafe znajduje się dopiero na 11 miejscu w tabeli to pod względem straconych bramek ma trzeci wynik:
Atletico straciło dotychczas 9 bramek.
FC Barcelona straciła dotychczas 11 bramek.
Getafe, Real Madryt, Leganes stracili dotychczas po 21 bramek.
✅ 116
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Philadelphia 76 vs Los Angeles Clippers
Typ: Under 218,5 pkt.
Kurs: 1,87
Bukmacher: Unibet
Analiza:


Obie drużyny są dzień po dniu. 76 wygrały z NOP, raczej bez wysiłku, ale jakby nie było Embiid odczuwa ból w kostce, więc go ograniczą pewnie w meczu back to back (ich najlepszy zawodnik) Niepewny jest występ strzelca za 3 punkty Reddicka, więc siła ofensywna trochę może spaść. Clippersy to właściwie same nie wiedza o co grają. Wygrali w Detroit, więc nie powinni forsować tempa z szóstkami. Mecze przed All Star Game nie obfitują w wysokie wyniki i ja idę tutaj w underek. Historia spotkań obu drużyn również mnie przekonuje do takiego typu. Philadelphia naprawdę się poprawiła w obronie i u siebie tracą bardzo mało punktów, to jest spora zmiana u nich względem wcześniejszych meczy. W ostatnich 5 meczach stracili najwięcej 102 punkty. Nie wiem kto tutaj wygra bo równie dobrze mogą to być goście. Moim zdaniem za dużo punktów tutaj nie będzie. Powodzenia!
✅87
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Niemiecka liga
Godzina: 12:30
Spotkanie: N-Lubbecke vs Stuttgart
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Już jutro mecz o 4pkt... walczące o utrzymanie dwie drużyny mierzą się już jutro.. Lubię takie mecze obstawiać jak taki kurs jest... Lubbecke czyli ubiegłoroczny zwycięzca 2 Bundesligi mierzy u siebie ekipe Stuttgartu.. W tamtym sezonie rzutem na taśme utrzymali się w Bundeslidze ale w tym sezonie widzę u nich spadek.. Lubbecke jutro potwierdzi tylko to... co prawda Huttenberg i Ludwigshafen nie grają oszałamiająco to sądzę, ze jedna z tych drużyn przeskoczy Stuttgart.. Dziwi mnie postawa gospodarzy.. w tamtym sezonie szli jak burza i już bardzo wcześnie zapewnili sobie awans do najlepszej ligi na świecie (obok Francji).. a tu ? nagle przestali grać swoje.. nie oczekuje od nich awansu du Pucharu EHF ale no spokojnego utrzymania w lidze a ci... Ich bilans w 2bundes u siebie 18-0-1 ?? pytania ? a tu ? 1-1-8? jak to się stało to nie wiem ale... przed ME pokonali u siebie moim zdaniem lepsze na papierze znacznie Minden i to 28;21.. czyli dosyć spokojnie.. Zremisowali także z Goppingen co tutaj bardzo mnie zdziwili.. Co usprawiedliwia ich tak słaby bilans u siebie? a to że grali odpowiednie z: Kiel, hannover, wetzlar, magdeburg, melsunsen, fusche.... potęgi same... Na wyjazdach za to mieli słabyszch rywali i potrafili coś ugrać. Przykładowo remis z Lepizig? Wygrana z jutrzejszym rywalem jedna bramką.. Także moim zdaniem teraz mając u siebie slabszych rywali będą minimlanie pniąc się w góre i jutro krus 2.05 biorę z pocałowaniem ręki tego oddsmakera który taki kurs dał ;)
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Sofia 2018 - Finał
16:00
Basic M. - Copil M.
Copil M. -1 gem
1,71 w 1xbet

H2H 2:1, ale przynajmniej z przed 2 lat, grali nawet we Wrocławiu raz. Mało kto się spodziewał zapewne, że dwóch zawodników z okolic 100 rankingowej dojdzie do samego finału. Żaden z nich nie odpuści to pewne, możliwość zdobycia pierwszego tytułu ATP w karierze. Być może zobaczymy tie-break, bo obaj serwują dobrze. Do tego Basic gra tutaj od samych kwalifikacji, w nogach ma 6 meczów.
Jednak ja widzę zwycięzcę jako Copila, gra tutaj życiówkę, świetny serwis, w ogóle z meczu na mecz się rozkręca. Stawiam na niego z jednego faktu, pokonał Robina Haase i Mullera obaj dość solidnie wyglądali, jednak Rumunowi nie dali rady.
⛔ 100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Tenis, Fed Cup
Godz: 11:00
Spotkanie: Barty - Kostjuk
Typ: over 22.5 gemów
Kurs: 2.27
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Mecz Australia - Ukraina nabiera rumieńców. Skoro Kostjuk wygrała 2:0 z 26 rakietą WTA Darią Gawriłową, dlaczego nie miałaby przynajmniej nie urwać seta szesnastce Alison Barty. To jest puchar federacji, tu w grę wchodzą inne czynniki, coś jak nie przymierzając w konkursie drużynowym w skokach. Faworyzowana Barty straciła przecież seta z Kiczenok, z którą powinna wygrywać jak w drugim secie - do jednego. Tym bradziej bezkompromisowa i na młodzieńczej fantazji grająca Kostjuk jak sądzę będzie stawiać opór Australijce. Nie wiem, czy da radę wygrać, ale minimum 15-16 gemów mogę się po niej spodziewać.
Ups. Literówka.
godz. 01:00
⛔ 100
 
siadlo 1,2K

siadlo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Roma - Benevento
Typ: Roma i poniżej 3,5 gola
Kurs: 2,27
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Od przgranego 0-1 meczu z Juventusem Roma nie ma dobrej passy. Nie potrafiła wygrać3 domowych spotkań, mało tego, 2 z nich przegrała, z Atalantą 1-2 i Sampdorią 0-1, z resztą remis z Sassuolo 1-1 też im chluby nie przenosi. Z Veroną wygrali 1-0. Słaba skuteczność, nie potrafią strzelić więcej niż 1 gol w meczu.
Benevento to rzecz jasna zdecydowanie najgorszą drużyny ligi. 20 przegranych w 23 meczach i tylko 13 strzelonych bramek, 51 straconych.
Z pewnością nie sprostają Romie i polegną. Być możę nwet nie strzelą gola, jak w 5 poprzednich wyjazdowych spotkaniach. Mój typ to 2-0 lu 3-0 dla Romy.
⛔ 100
 
pastore07 231

pastore07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Inter - Bologna
Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1,92
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Przestałem wierzyć już w Inter w tym sezonie i według mnie granie na ich zwycięstwo po takim kursie nie ma sensu. Po dość dobrym początku sezonu ostatnio nic nie wychodzi drużynie z Mediolanu. Tylko 6 punktów w 8 meczach. Jeszcze remisy z Romą i Lazio można zrozumieć, ale strata punktów z Crotone czy Spal to już kompromitacja. Do tego w niedzielę nie zagra najlepszy strzelec zespołu - Icardi. Także o pierwszą wygraną od 3 grudnia może znowu być ciężko. Natomiast Bologna jako taki włoski średniak nie gra w sumie nic wielkiego i raczej spokojnie zakończą sezon gdzieś w środku tabeli. Jednak jeśli udaje się strzelić gola na wyjeździe Milanowi czy Napoli to dlaczego ma nie wpaść w meczu z Interem. Dodatkowo patrząc jeszcze na ostatnie 10 spotkań pomiędzy tymi drużynami typ został pokryty aż w 8.
✅ 92
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 02:30
Spotkanie: Dallas - Los Angeles Lakers
Typ: 2
Kurs: 2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Lakers w dobrej formie, wygrali swoje 4 ostatnie spotkania, z Brooklyn 102-99, Oklahomą 108-104, Phoenix 112-93 i ponownie z Oklahomą 106-81. Przyzwoicie grają Ingram oraz Randle. Ten pierwszy dostarcza sporą ilość punktów ale i asyst i zbiórek, z Brooklynem 16pkt 10 asyst i 8 zbiórek, Z Oklahomą 16 i 19pkt, z Phoenix 26pkt. Drugi w tych meczach zdobywał średnio 19pkt na mecz. Nie zapominajmy o Harcie, który potrafił dorzucić kilkanaście punktów i zbiórek. Do tego przyzwoite zawody potrafią zanotować Lopez, Caldwell Pope, Kuzma.
Wytransferowany został Clarkson ale przyszedł Isiah Thomas, który po kontuzji nie był jak oczekiwano wielkim wzmocnieniem dla LeBrona. Ale ma umiejętności, które z pewnością będą przydatne w LA.
W Dallas przegrali 10 z 12 spotkań, do tego kontuzjowany jest Harrison Barnes.
Dwa ostatnie spotkania wygrali Lakersi, tym razem powinno być podobnie.
⛔100
 
X 443

xenonter

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Orlando Magic - Milwaukee Bucks
Typ: Orlando Magic -3.5 pkt handicap - razem z dogrywką
Kurs: 3.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Aktualnie w NBA jest faza sezonu w której warto szukać sporych kursów. Ja dziś spróbuję w meczu Orlando z Bucksami. Jeśli chodzi o gospodarzy to w końcu zaczęli regularnie punktować wygrywając ostatnie 4 z 5 spotkań ulegając jedynie rozpędzonym Wizards.
Na 17 spotkań, które rozegrali w tym roku zdarzyło się 5 razy rzucić ilość punktów mniejszą niż 100, a minimalnie 95.
Dzisiejsi goście często notowali zdobycz punktową poniżej 100, na ostatnie 5 spotkań zdarzyło się to trzykrotnie.
Bezpośrednie h2h wskazuje, że mecze przeważnie kończą się przewagą przynajmniej kilku punktów, dlatego idę w relatywnie bezpieczny handi, który powinien zostać pokryty w przypadku wygranej gospodarzy, a całkiem sporo podwyższa kurs.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom