>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.03.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 11. Marca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
R 58

rudy_fernandez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lechia Gdańsk vs Legia Warszawa
Typ: 2
Kurs: 2.36
Bukmacher: fortuna

Analiza:

Jeżeli spojrzeć na to jakich zawodników mają oba zespoły to wydawać by się mogło że zapowiada się bardzo zacięte spotkanie, jest Kuciak w bramce, są bracia Paixao, jest Peszko, Krasic... Natomiast gdy spojrzymy na tabele ekstraklasy to widzimy że Legia jest na drugim miejscu w tabeli z 48 punktami i zaciekle walczy o mistrza natomiast Lechia z 27 punktami jest na 12 miejscu i walczy o utrzymanie w ekstraklasie. Gdańszczanie mają tylko 2 punkty więcej od przedostatniej w tabeli Sandecji Nowy Sącz. Aspiracje z pewnością były większe przed sezonem w Gdańsku natomiast boisko zweryfikowało na co stać ten zespół. Legia wiadomo za granicą słaba ale na naszym podwórku nie ma sobie równych mimo że wyniki też nie są rewelacyjne np. bilans wyjazdowych spotkań w tym sezonie: 5 zwycięstw, 2 remisy, 6 porażek. Jednak gram to głownie dlatego że Lechia rozczarowuje z meczu na mecz i ciężko się spodziewać że zmiana trenera Adama Owena na Piotra Stokowca nagle natchnie tę drużynę żeby zdobyć punkty w starciu z mistrzem polski. Lechia ma bardzo słaby bilans spotkań u siebie w tym sezonie: 3 wygrane, 5 remisów i 5 porażek. Gorzej na własnym stadionie grają tylko Sandecja i Piast. W lidze nie wygrała żadnego z 8 ostatnich pojedynków a ostatni triumf miał miejsce 1 grudnia 2017 roku kiedy to ograli słabiutkiego Sląska Wrocław. Natomiast nie tak dawno w starciu z walczącą o mistrza Jagiellonią nie mieli większych szans przegrywając 4:1.
✅136
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
przem966 143

przem966

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 12:00

Spotkanie: Espanyol - Real Sociedad
Typ: REMIS i BTS
Kurs: 4,20
Bukmacher: Milenium

Analiza:
Z niedzielnej oferty wybrałem pierwsze spotkanie ligi hiszpańskiej. Espanyol podejmie Real Sociedad. Moim zdaniem mecz na remis bramkowy.
Więcej atutów po stronie gości, zwłaszcza tych ofensywnych. Sociedad strzela bardzo dużo bramek bez względu na poziom rywala. W poprzedniej kolejce pokonali u siebie 2:1 z Alaves a wcześniej bezbramkowo zremisowali wyjazdowy mecz z Realem Betis. Niezbyt często padają takie wyniki w spotkaniach Realu Sociedad dlatego nie spodziewam się tutaj underu.
Espanyol dość przeciętnie w lidze. Charakteryzuje ich mała liczba zdobytych bramek - 24 ale sami zawodnicy Espanyolu ustrzelili tylko 22. W poprzedniej kolejce na wyjeździe Espanyol zremisował 1:1 z Levante a wcześniej ograł u siebie 1:0 Real Madryt.
Moim zdaniem gracze Espanyolu przed własną publicznością dobrze czują się w meczach przeciwko bramkostrzelnym rywalom - wygrana z Realem, Atletico Madryt. Dość niedawno zremisowali 1:1 z Villarreal czy Athletic Bilbao. Real Sociedad strzela dużo goli jednak na wyjazdach ich wyniki nie są tak dobre - bilans zaledwie 3-3-7. Moim zdaniem spotkanie zapowiada się na bardzo wyrównane i liczę, że skończy się wynikiem 1:1. Sociedad ma siłę w ofensywie ale kosztem obrony, która w Barcelonie powinna ustąpić przed Espanyolem. Powodzenia;)
⛔100
 
pastore07 231

pastore07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Crotone - Sampdoria
Typ: Sampdoria
Kurs: 2,40
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Z niedzielnych spotkań Serie A postanowiłem wybrać sobie to pomiędzy 18 w tabeli Crotone a 6 Sampdorią. Gospodarze w tym roku wygrali tylko jedno spotkanie. Co prawda udało im się zremisować z wyżej notowanymi zespołami - Interem i Atalantą. Ale o słabej ostatnio postawie tego zespołu mogą świadczyć porażki z sąsiadami z końca tabeli, czyli Benevento i Spal. Natomiast chłopaki z Sampdorii po raczej sensacyjnej porażce z Benevento na początku roku wzięli się do roboty. Z 7 następnych spotkań przegrali tylko jedno - z Milanem. Udało się w tym czasie jednak wygrać np. z Romą i Fiorentiną. Sampdoria obecnie zajmuje miejsce premiowane kwalifikacjami do Ligi Europy, ale ma tyle samo punktów co siódmy AC Milan. Jeśli drużyna gości marzy o grze w europejskich pucharach w przyszłym sezonie to takie spotkania po prostu musi wygrywać. Powodzenia.
⛔100
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka nożna, Czechy - 1 liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Jablonec - Ostrava
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dzisiaj drużyna walcząca o europejskie puchary podejmuje u siebie totalnego outsidera ligi, Ostravę. Co tu dużo mówić, Jablonec u siebie gra bardzo bezpiecznie i mądrze, nie strzela zbyt wielu bramek, ale jeszcze mniej traci. Natomiast Ostrava na wyjazdach gra po prostu słabo. 4 punkty po 10 meczach nie rzucają na kolana. Ciężko w tym spotkaniu kombinować z bramkami, bo overowe spotkania są przeplatane underowymi, ale myślę, że +1,5 bramki można dopisać do zwycięstwa gospodarzy, którzy jeśli chcą marzyć o europejskich pucharach to muszą takie spotkania wygrywać. ;)
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: pilka nożna
Godzina: 15:30
Spotkanie: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Typ: obie strzela i ilość goli powyżej 2.5
Kurs: 2.35
Bukmacher: fortuna
Analiza:
W niedzielę o 15:30 rozpocznie się kolejny szlagierowy mecz w Ekstraklasie z udziałem Lecha Poznań. Do stolicy wielkopolski przyjeżdża bowiem niepokonana od początku rundy wiosennej Jagiellonia Białystok.
Według bukmacherow mimo wszystko podopieczni Nenada Bjelicy są faworytami w tym spotkaniu. Uważam, że nie bez powodu ponieważ Lech u siebie jest bardzo groźny w ofensywnie i stabilny w obronie. Pomimo, że ich gra nie wygląda ostatnio najlepiej, to powinni coś strzelić. Po ostatnim meczu z Legia i kontrowersyjnej decyzji o podyktowaniu rzutu karnego w Poznaniu pozostał na pewno niedosyt. Teraz piłkarze powinni powalczyć o 3 punkty dla swoich kibiców, których ma przyjść sporo.
Natomiast jeśli Jagiellonia myśli poważnie o mistrzostwie to musi przezwyciężyć presję takich spotkań i udowadniać na co ich stać. Ofensywni piłkarze są w świetnej dyspozycji i też powinni stworzyć sobie kilka dogodnych sytuacji bramkowych i wykorzystać przynajmniej jedną z nich.
Zapowiada się bardzo ciekawy mecz, oby tylko piłkarze nas nie zawiedli.
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
stanley-63 774,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Austria
Godzina 16:30
Spotkanie : Mattersburg : Salzburg
Typ : Mattersburg over 1.5 gola
Kurs : 3.10
Bukmacher : Unibet
No cóż K&#39;latern nie podołał , ale w dzisiejszym typie znowu idę w over 1.5 gola tym razem liczę na Mattersburg który podejmuje lidera Salzburg , liczę na gospodarzy tylko pod jednym względem a mianowicie Salzburg ma 10 pkt przewagi nad Sturmem który nie prezentuje już takiej formy jaką dysponował i myślę że te 10 pkt przewagi możemy już powoli mówić o mistrzostwie dla Salzburga , wiem do końca sezonu jeszcze 11 kolejek ale Sturm gra w kratkę i jeszcze nie raz punkty potraci , no ale najważniejsza informacja jest taka że Salzburg 15 marca gra rewanż z Dortmundem z którym wygrał na ich terenie 2:1 i teraz rewanż u siebie stąd liczę że lider Austriackiej Bundesligi w dzisiejszym meczu nie będzie grał na 100 % , Mattersburg jak pokazuje H2H potrafi napsuć krwi Salzburgowi i nie raz nie dwa wygrywał z nimi u siebie , w poprzednim sezonie dwa mecze u siebie i dwa zwycięstwa 2:1 , w tym sezonie co prawda pierwszy mecz u siebie przegrali 1:2 ale dzis myślę że mają taką szansę aby ograć lidera bo ten jak wspomniałem czeka ważny rewanż z Dortmundem tak wie liczę że dzis Mattersburg zagra dobry mecz i strzeli przynajmniej 2 bramki !
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
boleq4 4,3K

boleq4

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Bournemouth AFC - Tottenham Hotspur
Typ: powyżej 9.5 rożnych
Kurs: 1.70
Bukmacher: forBet
Analiza:

Witam. Zapraszam na mecz między Bournemouth AFC, a Tottenham Hotspur. Gospodarze znajdują sie na 12 pozycji w tabeli jednak tylko piec punktow dzieli ich od strefy spadkowej wiec nadal nie mogą się czuć bezpieczni utrzymania. Goście natomiast po odpadnieciu z ligi mistrzów pozostaje im walka w lidze o miejsce w lidze mistrzów i o zwyciestwo w pucharze FA. Moim typem na to spotkanie sa rzuty rożne. Statystyki obu dryżyn sa bardzo dobre. Bournemouth wukonuje średnio 5.38 rożnego na mecz, ale Tottenham aż 6.93 rożnego na mecz co jest drugim wynikiem w lidze. Jeszcze jak zobaczymy że w spotkaniach obu drużyn wpada średnio 11.17 i 11.07 rożnego na mecz co jest 3 i 5 ilościa rożnych jakie wpadaja w lidze. W ostatnim spotkaniu obu ekip padło 14 rożnych. Dodajac do tego ofensywny styl obu drużyn linia 9.5 powinna zostać pokryta.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 12:30
Spotkanie Fiorentina-Benevento
Typ: over 3.5
Kurs 2.30
Buk fortuna
Analiza: Fiorentina na własnym stadionie w tej kolejce włoskiej ekstraklasy piłkarskiej podejmowała będzie ekipę Benevento. Gospodarze są stawiani w roli zdecydowanego faworyta do zdobycia kompletu punktów, myślę że po takiej tragedii jaka dotkneła zespoł w poprzednim tygodniu tutaj mobilizacja każdego z zawodników będzie stała na najwyższym poziomie, zagrają bowiem dla swojego kapitana, który zmarł przed spotkaniem z Udinese w poprzedniej kolejce , kolejka została przełożona więc gospodarze mieli wiele czasu na odpoczynek, na pewno był to odpoczynek nie łatwy po tym co się wydarzyło. Publicznośc też pewnie dopisze i będzie chciała wspierać swoich idoli w tych ciężkich dla nich chwilach , wiadomo nie od dziś iż goście sa najgorszym zespołem w tej lidze i już praktycznie spadli z serie a , na wyjeździe zagrali 13 ligowych spotkań i zanotowali 13 porażek. stracili 32 bramki , strzelili zaledwie 5 bramek , bilans więc jest tragiczny i z taką grą na wyjazdach w lidze po prostu utrzymać się nie da. Gospodarze mają sporą stratę żeby awansować do pucharów,ale jeszcze jest sporo kolejek i nie jest to awykonalne, więc na pewno postarają się punktować w każdy możliwy sposób, zdają sobie sprawę iż łatwiejszego spotkania niż to już w tym sezonie miećnie będą. Mój typ to wysoka wygrana Fiorentiny , stawiam na wynik 4, może 5:0.
⛔100
 
B 168

boleqq

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nożna
Godzina: 15:30
Spotkanie: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Typ: handicap 0:1 Lech
Kurs: 3.90
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Pięknej serii piękny koniec. W niedzielę Lech podejmie u siebie doskonale radzącą Jagiellonie. W tym roku Jaga nie przegrała jeszcze meczu i kosila rywali bez względu czy u siebie czy na wyjeździe. Mecz ten jednak odbędzie się w Poznaniu gdzie twierdzę swoją ma Kolejorz. Mimo ostatniej przegranej z Legia gra Lecha mogła się podobać. Radzą sobie coraz lepiej i mają jeszcze większą rzadze wygranej. Dodatkowo odwiedziny Krzewiny w Lechu dodadzą mu skrzydeł i liczę, że nie będą chcieli nisko prowadzić by w końcówce nie stracić bramki. Będzie wysoki wynik.
✅290
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
R 190

rafi131364

Użytkownik
Dyscyplina: pilka ręczna, Budesliga
Godzina: 12.30
Spotkanie: Magdeburg-THW Kiel
Typ: 1x
Kurs: 1,67
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Czekałem i czekam na ten mecz. W mojej ocenie, THW jest mocne, ale tylko w bramce. Landin jużnie ta forma, Wolff kozak.. I do niego Vujin. Dadzą mu piłkarskiego &quot;plastra&quot; i ok... Żenada wg mnie THW w tym sezonie.
Wiencek jeszcze trzyma poziom na kole. I tyle!!
Magdeburg , własna hala komplet ludzi pewne, wyrównany skład.. I walczą o więcej niż Kiel w tym sezonie myślę,
Myślę 1. ale zabezpieczę to..
Dajcie typy nieco szybciej.. A nie 5 min przed rozpoczęciem..
Powodzenia
Sportklub w tv
✅67
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid_m 218

dawid_m

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 01.00
Spotkanie: Florida Panthers - NY Rangers
Typ: Barkov strzeli gola (razem z dogrywka i decydujacym karnym)
Kurs: 2.70
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dziś trochę wcześniej piszę. 1.9 że Aleksander, brałbym... Ale 2.70? Dlaczego? Bo w ostatnim meczu z Montrealem miał tylko dwie asysty i nic nie strzelił ??? Krótko i na temat bo tu nie ma się co rozwodzić. Barkov jest w pierwszej 20 najlepszych strzelców NHL. Rosjano-Fin ? Nie wiem jak go nazwać, ale to dobra mieszanka w NHL. Pantera z temperamentem, talentem i pro-ofensywnym nastawieniem. Dalej nie komentuję. Polecam 7.20 na to że strzeli przynajmniej 2 bramki. Polecam 1/+5.5, polecam Pantery z handicapem. Na Huberdeau kurs 2.90 ???? Nie życzę spokojnej nocy, włączcie NHL o 1:00. Jutro niedziela, sklepy pozamykane, wyśpicie się ????

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
U 140

unknown98

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Lech - Jagiellonia
Typ: Podwójna szansa: Remis do przerwy lub remis w meczu
Kurs: 1.68
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Na wstępie zaznaczam, że jako Wielkopolanin i fan niebiesko-białych nie kieruje się emocjami.
Niedziela, kolejny dzień zmagań polskiej ekstraklasy, w której trzecia drużyna ligi podejmować będzie u siebie lidera z Białegostoku. Liczę na bardzo zacięte i wyrównane spotkanie. Osobiście uważam, że Jagiellonia jest jakby oczko wyżej, jeśli chodzi o piłkarskie umiejętności w ostatnim czasie, natomiast Lech to nie jest drużyna, która boi się ciężkich spotkań. Ostatnio gospodarze nie zachwycają jakąś wysoką formą, w przeciwieństwie do Jagiellonii, na której żaden ekstraklasowy zespół nie robi wrażenia i grają swoją, ciekawą piłkę. Boisko w Poznaniu na pewno jest po stronie Lecha i mam nadzieję, że przełoży się to na jutrzejszy rezultat w postaci jednego punktu. Jestem realistą i ciężko mi sobie wyobrazić sytuację, że Lech jutro zdobędzie 3 punkty, co ogromnie by mnie zresztą cieszyło. Kolejnym atutem, który może korzystnie wpłynąć na mój typ jest szczelna defensywa Lecha. Naprawdę z tyłu prezentują się solidnie i nie widzę podstaw, aby Jagiellonia miała dużo sytuacji bramkowych. Także Burić ostatnio wrócił na bardzo wysoki poziom i potrafi ratować zespół z opresji. W ostatnim spotkaniu tych dwóch drużyn było 1:1. Liczę, że tym razem będzie podobnie i Lech zremisuje spotkanie, natomiast pozostawiam sobie ewentualność zwycięstwa któregoś z zespołów po końcowym gwizdku, dlatego obstawiam dodatkowo możliwość remisu do przerwy. Pozdrawiam, życzę ogrania buka!
✅68
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
20:00
Cuprum Lubin - Olsztyn
Typ: 1
Kurs: 2,00
Buk: totolotek
Nie wiem czym kierują się buki faworyzując w tym meczu Olsztyn, który na wyjazdach wygrał tylko trzy z dwunastu meczów. Wygrali wyjazdy tylko z najsłabszymi w lidze Kielcami i Bielskiem oraz Szczecinem w ich fatalnym okresie gry. A ten mecz to kolejny z serii meczu o życie dla obu ekip. Przegrywający już odpada z walki o szóstkę. W zeszłą niedzielę Lubin ograł JW do zera. Teraz też stawiam zdecydowanie na gospodarzy. Kaczmarek z Tahtem powinni sami ogarnąć ten mecz. Olsztyn miał swoje wyjazdowe szanse nawet na wygrane ze Skrą, Zaksą czy Gdańskiem. Lecz nie potrafili dokończyć dzieła. Nie idzie im na obcym terenie i jakoś nie widzę tego żeby w tak ważnym meczu nagle potrafili się przełamać.
⛔100
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Lech - Jagiellonia
Typ: remis
Kurs: 3.30
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Mecz na szczycie. Tak można zareklamować pojedynek Lecha z Jagiellonią. Dla Kolejorza, to ostatni dzwonek, by nie odpaść z walki o mistrzostwo. Jednak łatwo nie będzie. Goście wygrali ostatnie 5 meczy z rzędu, a to w naszej lidze raczej rzadkie zjawisko. Pokazuje jednak jak w dobrej dyspozycji są piłkarze z Białegostoku. Ostatni mecz Lecha, to porażka z Legią. Oczywiście nie obyło się bez kontrowersji, ale nie zmienia to faktu, że Lechici wrócili z niczym. Natomiast Jaga w swoim meczu pewnie pokonała krakowską Wisłę.
Moim zdaniem szykuje się wyrównany mecz. Wprawdzie większa presja na pewno ciąży na gospodarzach, ale goście również nie mogą beztrosko podejść do tego pojedynku. Dlatego upatruję tutaj remisu ponieważ po równo oceniam szanse na odniesienie zwycięstwa przez każdą z tych drużyn. Wiadomo, wszystko i tak zweryfikuje boisko.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tenis - ATP Indian Wells
4:30
Federer R. - Delbonis F.
Delbonis F. +1,5 seta
4,70 w Unibet

Nawierzchni wolna więc przeciw Federerowi, a za Delbonisem. Do tego będzie to dla Federera pierwszy mecz, a Delbonis ma już tutaj ogranego Harrisona. Aż dziwne, że po tych ostatnich sukcesach Federer dopiero od 19 lutego po 6,5 latach wrócił na pozycję #1 w rankingu.
H2H 0:1 z 2013 roku z pamiętnego Hamburga. A tak z ciekawostek to Federer nigdy nie wygrał Mastersa w Rzymie i Monte-Carlo. Delbonis ma H2H 8:2 z ostatniego roku przeciwko zawodnikom z jednoręcznym backhandem. Jest leworęczny więc możemy zobaczyć tutaj trochę walki. Federer niby im starszy tym lepszy jak wino, ale zdarza mu się gorsza gra.
⛔100
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 02:30
Spotkanie: Dallas Mavericks vs Memphis Grizzlies
Typ: Memphis +9,5 pkt
Kurs: 1.84
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na dzisiaj spotkanie dwóch titaniców, czytaj tankowców. Dla wyjaśnienia, to takie ekipy w NBA, które udają, że chcą wygrywać, ale jednak lepiej im idzie przegrywanie i skupiają się na wyborach w drafcie. Trochę mnie dziwi ten kurs na Memphis ponad 4. Wiem, oni mają serię 16 porażek z rzędu, ale to bez znaczenia. Generalnie obie ekipy osłabione. Jakoś tak ostatnio się dzieje, że Ci słabsi mają coraz większe problemy ze składem...W Dallas Questionable jest podstawowy rozgrywający Dennis Smith Jr, niepewny występ Matthewsa, Noel Out. Memphis bez jedynego normalnego zawodnika, czyli Gasola, niby jest przemęczony. Poza tym reszta już dłużej nie gra. Według mnie będzie to &quot;zacięty&quot; pojedynek. Wcześniejsze mecze świadczą o wyrównanym &quot;poziomie&quot; tych ekip. Dallas przynajmniej coś tam próbuje wygrywać, ale umówmy się, z mizernym skutkiem. 3 razy te ekipy grały pomiędzy sobą. Dwa razy wygrywało Dallas. W październiku były 2 mecze raz Dallas wygrało u siebie 103:94, a raz przegrało na wyjeździe 96:91. Pod koniec listopada Memphis przegrało u siebie 94:95. Te mecze zazwyczaj są underowe, więc można też próbować zagrać np under 208,5 po kursie 1,84. Ja dodaje sporo pkt Memphis i nie chce mi się wierzyć w jakiś pogrom ze strony gospodarzy. Tutaj chodzi o przegrywanie! Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
F 161

fuska

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Typ: Legia azjan -1
Kurs: 3.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Starcie 13. Lechii z wiceliderem Legią. Idealny rywal dla Legii, aby poprawić bilans wyjazdowy, który w zeszłym sezonie był fenomenalny. Jedynym atutem Lechii na ten moment jest niewątpliwie &quot;nowa miotła&quot; Piotr Stokowiec, bo jak wiemy &quot;efekt nowej miotły&quot; w polskiej lidze jest dobrym handicapem. Choć według mnie problemy Lechii to głębszy problem niż sam trener. Ale to temat na nie tutaj... Wracając do meczu - zespół gospodarzy tworząc twierdzę ze swojego stadionu w ubiegłym sezonie, w głównej mierze dzięki temu wykręcił 4. miejsce. W tym zdobył po 14 &quot;oczek&quot; niezależnie od miejsca gry. Co rzuca się w oczy to stracone gole u siebie - aż 25 w 13 grach. Bardzo dużo. W znaczącym stopniu przyczyniał się do tego Augustyn, który &quot;na szczęście&quot; dla Lechii ma kontuzję. On był takim papierkiem lakmusowym obecnej Lechii, w której w zasadzie każdy gra mizernie, poniżej swojego potencjału. Legia na wyjeździe ma słaby bilans 5-2-6, 15:18 w bramkach, a co najśmieszniejsze, zwycięstwo w niedzielę wywinduje ich na 2. pozycje w tejże tabeli. Reasumując, zwycięstwo co najmniej dwubramkowe Legii jest bardziej niż mniej prawdopodobne.
✅285
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Lech - Jagiellonia
Typ: Jagiellonia DNB
Kurs: 2,49
Bukmacher: Fortuna

Lech - 3 w tabeli podejmie na własnym terenie zespół z Białegostoku. Spotkanie zapowiada się na prawdę nieźle i oby było sporo emocji. Poznaniacy u siebie punktują znakomicie, pod tym względem lepsza jest tylko Legia. Z drugiej strony Jaga punktuje najlepiej na wyjazdach. Jednak Lechowi zdarza się grać u siebie słabo, tylko wykorzystują błędy rywali i dzięki temu zachowują pełną pule. Ostatni mecz ze Śląskiem pokazał że można postawić się w Poznaniu, tylko trzeba zachować koncentrację do końca i nie popełniać błędów w defensywie. Śląsk akurat miał problem z obiema rzeczami i poległ 1-2. Jaga w tym sezonie radzi sobie na prawdę nieźle. Wystrzelili tak na prawdę przed przerwą zimową, a po niej jest jeszcze lepiej. We wszystkich meczach w tym roku byli stroną dominującą, a rywal często nie miał nic do powiedzenia m.in. Legia, Wisła czy Cracovia. Do dyspozycji Mamrota najprawdopodobniej będą wszyscy najważniejsi podstawowi gracze także to chyba najlepsza informacja. W defensywie Jaga radzi sobie bardzo dobrze, o dziwo Pawełek na bramce nie popełnia błędów i na razie trzyma równy poziom. Ofensywa również funkcjonuje bezbłędnie. Novikovas, Bezjak czy Frankowski ostatnio niezła forma, Romanchuk w środku czyści prawie wszystko, no i ten Pospisil który co mecz potrafi zagrać takie piłki do przodu że ręce same składają się do oklasku. Lech natomiast prezentuje na razie gorszą formę i grą nie zachwyca. Ostatni mecz z Legią, bardzo ważny ale nie wywieziony został z Warszawy nawet 1 punkt. Karny na 2-1 który do dzisiaj bardzo boli kibiców Lecha, ale nie przesadzajmy gdyby Lech był skuteczniejszy w 2 połowie to mógłby zdobyć gola na 2-1 i wygrać, stało się na odwrót i trzeba czekać na kolejną okazję do zdobycia punktów. Czy taka nadarzy się jutro ? wątpię, Jaga jest w takim gazie że mogą spokojnie jeszcze wygrać 2-3 kolejne mecze. Za pewne wielu powie że ta passa musi się wreszcie skończyć i tak dalej, ale takie rzeczy to tylko gadanie. Ważna jest gra piłkarzy i ona w przypadku Białostoczan jest bardzo dobra. Nie sądzę że będzie to łatwiutki mecz dla Jagi, bo Lech po porażce sytuacje ma jeszcze gorszą do lidera i to jest ogromna okazja na doskoczenie, jednak to presja będzie właśnie na nich i trzeba będzie sobie z nią dodatkowo radzić. Stawiam na Jagę, w przypadku remisu zwrot. Myślę że ma więcej argumentów po swojej stronie, ale liczę na niezłe spotkanie.
⛔100
 
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Serbia, Super Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Crvena Zvezda - Napredak
Typ: 2 (+2,5)
Kurs: 1,80
Bukmacher: 1xBet

27 kolejka w serbskiej Super Lidze. Gospodarze z dużą przewagą liderują w lidze. Mają zdobyte 69 punktów w 26 meczach. Goście na 7 miejscu dającym awans do grupy mistrzowskiej ze zdobytymi 40 punktami i 6 punktami zapasu. Crvena Zwezda u siebie w 13 meczach z bilansem 37:4 co daje blisko trzy bramki różnicy w meczu. Ja jednak wybieram dodatki handi na gości gównie ze względu na ostatnie mecze Gwiazdy i historię H2H. Ostatnie mecze gospodarze, czy ty ligowe, pucharowe, czy towarzyskie to niewysokie wygrane lub remisy. Trzybramkowe ligowe wygrane zdarzyły się w meczach z Jaworem, Boracem i Radnikiem czyli ekipami z miejsc 10, 14 i 15 w 16-zespołowej lidze. Napredak z kolei w ostatnich 10 meczach 5-3-2, co prawda w 2018 ostatnio zaliczyli dwie ligowe wyjazdowe porażki ale obie tylko 1 bramką. Liczę, że goście nie położą się przed utytułowanym rywalem i wzorem poprzednich meczów niewysoko przegrają. Warto wspomnieć, że ostatnio u siebie pokonali Zwezdę 1:0, wcześniej dwie jednobramkowe porażki i remis. Mam nadzieję, że +2,5 handi wystarczy.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom