>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.03.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Bournemouth - Tottenham
Typ: Powyżej 11,5 rzutów rożnych
Kurs: 2.45
Bukmacher: Totolotek
Witajcie, Rzuty rożne ładnie weszły w Sobotę więc dziś idzie do stawiania ta sama opcja. Tym razem Premier League, gdzie Wisienki podejmą u siebie Koguty. Mecz zapowiada się ciekawie, iż z tego względu, że Bournemouth jest nieobliczalny w tym sezonie i mogą czasami sprawić sensacje tak jak to było np. z Chelsea, po drugiej stronie barykady zobaczymy Tottenham, który w głupi sposób odpadł z rozgrywek z LM. Gram tutaj na rożne, bo przeczuwam, że będzie ich sporo, Wisienki potrafią je nabijać, a Tottenham odpadając z LM zapewne w 100% skupi się na grze w PL, więc nie będą się szczędzić, a sami też dobrze wiemy, że ta drużyna lubi nabijać rożne. Ja liczę na mecz w którym będzie wyrównana walka przez długi czas i myślę, że oba zespoły będą sporo atakować na bramkę, a to przełoży się na kornery.
⛔100
 
A 98

amazingtyper

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01;30
Spotkanie: Miami Heat - Washington Wizards
Typ: Wizards -2,5
Kurs: 3.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam. Dziś mocno faworyzowani Heats na własnej hali podejmą Washington Wizards. Wystawili kursy jakby Miami grało tutaj z jakimś tankującym teamem. Miami ostatnio w lepszej dyspozycji niż przed ASG gdzie przegrywali prawie każde spotkanie, ale nadal ich gra nie zachwyca, strasznie zawodzi Dragic, Whiteside przeplata dobry występ kiepskim. Po lekcji którą dostali od Lakers wygrali z Detroit, pozniej podbudowali morale grając z Suns, przegrali z Wizards i zagrali słabe spotkanie z 76ers, którzy w ostatniej kwarcie oddali im ten mecz grając wręcz fatalnie. Co do gości to wczoraj zdominowali Pelicans, więc mniej minut niż zwykle zagrał Beal, Porter, Morris czy nawet Marcin którzy dzisiaj powinien zanotować dobry występ i dużo zbiórek przy słabej sile ofensywnej gospodarzy. Wizards widać juz pozbierali się po lekkim dołku, grają ładnie i przede wszystkim mają Beala czyli swojego Asa który na pewno dziś swoje zrobi. Więc pomimo że grają b2b, przy łatwej wygranej kluczowi gracze nie aż tak dużo minut by dziś odstawać poziomem od swojej normalnej dyspozycji. Wielu typujących zapewne dziś typuje Miami, ja jednak wierze w zwycięstwo Wizards i idę w ich zwycięstwo. Powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
emty13 79

emty13

Użytkownik
Dyscypilna: Piłka nożna - Francja; Ligue 1
Godz: 21:00
Spotkanie: FC Toulouse - Olympique Marsylia
Typ: BTS
Kurs: 1,85
Bukmacher: forBET
Analiza:

W powyższym spotkaniu wypatruje wygranej gości, ale bardziej pewniejszym typem jest dla mnie fakt, że obie strzelą bramkę. Olympique to drużyna, której ciężko ciuła się punkty w spotkaniach wyjazdowych. Dziś czeka ich wyjazdowe spotkanie z drużyną Toulouse, która na swoim boisku potrafi zapocić drużyny z górej części tabeli (3-3 z Monaco, 0-1 z PSG, 1-1 z Nantes, 1-2 z Lyonem). Rezultaty pokazują, że mało komu gra się tam przyjemnie. Marsylia jak już wcześniej wspominałem nie przepada za meczami wyjazdowymi. W spotkaniach H2H również nie ma jednoznaczengo zwycięzcy pojadunków. Goście w czwartek grali spotkanie w LE z Bilbao, które wygrali 3:1 zapewniając sobie większy oddech w spotkaniu rewanżowym, ale z drugiej strony muszą zdobywać punkty (5 pkt przewagi nad Lyonem). W spotkaniu nie spodziewam się wielu bramek (typuje wymęczone 1:2), ale tego, że gospodarze strzelą bramkę jestem przekonany.
✅85
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscypilna: Piłka nożna - Hiszpania
Godz: 16:15
Spotkanie: Atletico - Celta Vigo
Typ: Griezmann conajmniej 2 bramki
Kurs: 4.50
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Swietna forma Atleti, nie tylko w obronie do czego przywyczaili swoich fanow, ale i w ataku. 45 bramek strzelonych i az 15 autorstwa Griezmanna. Francuz ostatnio w niesamowitym gazie, 2 bramki na wyjezdzie z Sevilla czy tez hattrick przeciwko Legenes..klasa. W spotkaniu LE przeciwko Lokomotivovi nie trafil do siatki, jednak ogladajac ten mecz odnioslem wrazenie ,ze byl mocno oszczedzany. Zszedl z boiska dopiero gdy wynik byl juz ustalony (3:0).
Celta potrafi tracic bramki nie tylko z najlepszymi. Stracili dwie ze slabym Alaves i az 3 z Getafe.
Licze na to ,ze Griezmann ktory jest napewno glodny kolejnych bramek powiekszy swoj dorobek strzelecki o conajmniej dwa trafienia tym samym wskakujac na 4 pozycje najlepszych strzelcow. Jesli uda mu sie zdobyc hattricka, zrowna sie bramkami z Ronaldo.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja
Godzina: 18:30
Spotkanie:

PAOK - AEK Ateny
Typ: 2
Kurs:
5.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pojedynek o mistrzostwo w lidze Greckiej - spotkanie bez faworyta.
Niedawno PAOK odniósł pierwszą od dawna wyjazdową porażkę w lidze - nieoczekiwaną z Asterasem.
Ich passa domowa wciąż trwa, ale wiele wskazuje na to, że w dniu dzisiejszym także ona zostanie przerwana. Ateny to zespół bardzo regularny w swojej lidze - chociaż ich ostatnie wyniki nie mogą wszystkich zadowalać, tak obecnie pierwsza pozycja w lidze i wizja tego, że zwycięstwo z PAOK&#39;iem, moze zapewnić im mistrzostwo - na pewno będzie dostateczną motywacją.
W bezpośrednich pojedynkach lepiej wychodziły Ateny, które aż 3-krotnie potrafiły wygrywać 1-0 z gospodarzami dzisiejszego meczu.
W tym meczu inicjatywa i posiadanie powinna być po stronie PAOK&#39;u, który gra u siebie i potrzebuje zwycięstwa, bo remis niewiele im tutaj daje - poza tym, że wciąż utrzymają 2-punktową stratę - tym bardziej, że mają 1 mecz zaległy i wirtualnie można by im było dopisać już 3 punkty.
Przewidywany wynik spotkania 0-1 dla Aten
▶ZWROT
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 12:30
Spotkanie Fiorentina-Benevento
Typ: Fiora-1
Kurs 1,88
Buk fortuna
Analiza
Fiora to naprawdę dobry zespół,a goście dalej twierdzę,że to jakaś pomyłka w serie A.
Gospodarze w pierwszym meczu wygrali pewnie 3-0.
Bez względu na formę i wyniki ostatnich meczy uważam Fiorentinę za zdecydowanego faworyta.
Goście na 26 spotkań stracili 60 goli i to mówi samo za siebie..
W poprzednim sezonie Gospodarze spisywali się całkiem nieźle. W tym tracą już 9 pkt do 6 miejsca gwarantującego europejskie puchary.
To z kim mają wygrywać jak nie z naprawdę,,czerwoną latarnią,, Serie A
⛔100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01;30
Spotkanie: Miami Heat - Washington Wizards
Typ: Bradley Beal -4,5 pkt over Dragic
Kurs: 1,85
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mam lekkie obawy, bo zazwyczaj moje weekendowe (%) typy zazwyczaj pudłują aczkolwiek dziś spróbuję coś ustrzelić. Zwycięzcę tego pojedynku trudno wytypować. Ja idę w over punktowy Bradleya Beala nad Goranem Dragiciem. Od czasu gdy do Miami powrócił Wade, Goran stał się postacią drugoplanową. Już nie rozstrzyga spotkań. Jednym zdaniem - przestał być liderem... Jego dorobek punktowy w 5 ostatnich spotkaniach to: 19, 13, 17, 16, 7... Zwłaszcza w clutch-game ustępuje Wadeowi. Przeciwstawiam do niego lidera WW, czyli Bela, który średnio notuje 23,5... Dzisiaj wyczuwam wyrównaną walkę do samego końca, więc zapewne liderzy, czyli Beal oraz... Wade (już nie Dragic) będą szaleć... Oby ;) powodzenia
⛔100
 
bielik 315

bielik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - USA MLS
Godzina: 20:00
Spotkanie: Atlanta United - Washington DC
Typ: 2 (wygrana gości)
Kurs: 5.50
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Dopiero rusza amerykańska pierwsza liga MLS. Dużo spotkań barwnych, sporo bramek, wiele niespodzianek, liga ta pasuje mi w moim systemie typowania.
Jutro drugie spotkanie rozegrają ekipy Atlanty i DC United. Bukmacherzy faworyzują gospodarzy i to znacznie. Ja jednak liczę w tym meczu na niespodziankę. Atlanta ma duży problem w meczach z DC, ostatnie trzy przegrała wyraźnie. Atlanta od 4 spotkań pozostaje bez wygranej, a na inaugurację MLS przegrała z Huston aż 4:0 - najwyższa porażka w historii ich występów!
Blamaż ogromny, ekipa która w zeszłym sezonie zdobyła 70 bramek, w tym ostatnim meczu strzelała do bramki rywali 13 razy i tylko 2 razy celnie.
Liczę że podobnie będą strzelać z DC, bo presja wyniku będzie spora i chęć rewanżu również, co przy nerwowości może doprowadzić do błędu lub czerwonej kartki.
Washington DC słabo gra na wyjazdach, nie wygrał na wyjeździe od 5 spotkań, ale liczę że tym spotkanie może uda im się przerwać tą serię, może pomóc w tym fakt, że do składu wraca po czerwonej kartce w zeszłym sezonie pomocnik Luciano Acosta, który nie grał w meczu otwarcia.
⛔100
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa, Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Typ: Remis i poniżej 2,5 bramki
Kurs: 3,65
Bukmacher
:
LVBET
Analiza:
Oba zespoły charakteryzuje dobra obrona. Lech stracił wiosną 4 gole w tym dwa nie do końca słusznie (jeden z karnego z Legią i rykoszet z Koroną). Jagiellonia jeszcze lepiej straciła tylko jedną bramkę. Będzie to mecz wagi ciężkiej a takie mecze w większości wygrywa się obroną, co przekonuje mnie do małej ilości bramek w tym meczu. Lech będzie arcy zmotywowany do tego spotkania, ale to nie ten sam zespół, który grał rok temu gdy ogrywał seryjnie rywali po 3:0, jednak remis jest bardzo realny ten mecz może być podobny do poprzedniego starcia obu ekip z jesieni lub innego jesiennego starcia Kolejorza krakowską Wisłą lub sierpniowego meczu zespołu z Poznania z Zagłebiem, wszystkie te mecze zakończyły się remisem 1:1.
⛔100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: pilka nożna
Godzina: 15:30
Spotkanie: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Typ: ilość goli Lecha: powyżej 2.5
Kurs: 5.25
Bukmacher:Unibet
Układ tabeli obecnie jest taki że to spotkanie dla Lecha będzie przełomowe, czy jest jakaś szansa by włączyć się jeszcze do walki o mistrza, czy jedynie o miejsce dające możliwość gry w LE (chociaż w wypadku niepowodzenia i ta lokata będzie zagrożona praktycznie nawet przez 7 drużynę)
Lech nie bryluje w meczach wyjazdowych, pod tym względem są 11 drużyną zdobyli w gościach jedynie 13pkt, nadrabiają za to u siebie gdzie nie przegrali jeszcze spotkania zdobywając łącznie 30 punktów.Jagiellonia to z kolei najlepsza drużyna wyjazdowa w lidze znacznie wyprzedzając w tej kwestii inne ekipy więc mecz powinien być warty uwagi jak na nasze ligowe warunki.Jagiellonia jednak moim zdaniem w tym roku gra ponad swoje i nie dociągnie tego do końca ligi.Jagiellonia jest po 5 wygranych z rzędu min Wisłą, Legią, Lechią, w tym roku nie oddali jeszcze punkcika ale nie są żadną Barceloną myślę że dzisiaj szczęście się skończy.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
maarcin14 663,2K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Genoa - AC Milan
Typ: 2
Kurs: @2.35
Bukmacher: 1xbet
W 28 kolejce włoskiej Serie A o godzinie 18 spotkają się drużyny Genui i AC Milan . Kursy na to spotkanie są wyrównane , ale dla mnie faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu jest drużyna gości . AC Milan co prawda przegrał ostatnie spotkanie w Lidze Europy z Arsenalem w stosunku 0:2 , i to na San Siro , ale to nie zmienia faktu że ostatnimi czasy spisują się bardzo dobrze , widać że Gattusso robi tam robotę . Milan zajmuje obecnie 7 miejsce z 44 punktami i na pewno będzie chciał włączyć się do walki o europejskie puchary , lecz aby to zrobic trzeba dziś wygrać . Są w dobrej dyspozycji i na pewno będą chcieli się zrehabilitować za porażkę z Arsenalem . Genoa zajmuje 13 miejsce z 30 punktami , i raczej ani wygranie ligi ani spadek im nie grozi , więc grają bo grają , choć na pewno w każdym meczu chcą wygrać ale nie mają takiej motywacji jaką na pewno posiadają piłkarze AC Milan . Typuję dziś zwycięstwo gości .
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, Oslo
Godzina: 14:20
Spotkanie: zwycięzca zawodów
Typ: Johansson R.
Kurs: 4.00
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Osobiście wierzę w wygraną Kamila, lecz asekuruję się typem na Roberta, gdyż dzisiaj warunki mają być znacznie trudniejsze niż wczoraj, a wskokach jest wszystko możliwe. Owszem wszystko, ale poza tymi dwoma zawodnikami, nie widzę więcej kandydatów do wygranej. Tutaj skaczą bardzo równo i dobrze i są trochę przed resztą stawki. Kurs fajny na Norwega więc można pokombinować jako kontra do typu na Stacha. Ja tak dziś zrobiłem i pograłem dubla Kamil-win plus Robert-(1-3), za 8jednostek, a jako asekurację dałem Johanssona-win za 4jednostki. Przegram jeśli któryś z tej dwójki dziś nie wygra, ale nie widzę takiej opcji. Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka PLK Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Anwil - Asseco
Typ: Anwil -24,5pkt handi
Kurs: 3,25
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na forbecie na ten zaklad kurs jedynie 2,9. Anwil zdecydowany lider rozgrywek, druzyna która swoje mecze wygrywa pewnie i wysoko. W ostatniej kolejce łatwe 20 punktowr zwycięstwo z Dabrową pomimo słabej pierwszej kwarty. Zagraniczni gracze wypełniają swoje zadania, dotego stabilna polska rotacja. Jedyne co może martwić to ich przestoje w grze. Z Asseco Anwil mierzył sie w pucharze w zeszlym miesiace odnosząc mocno kontrolowane zwycięstwo 14 punktami, choć były momenty i 20 punktowej przewagi. Asseco w moim odczuciu jest naprawde słabe. Niby marzą o playoffach...ale z czym w składzie? Żołnierowicz, Szczotka, Szubarga, młody Ponitka i ostatnio Put. Mysle że na Anwil to zdecydowanie za mało
⛔100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chiny: Super Liga
Godzina: 12:35
Spotkanie: Jiangsu Suning - Beijing Guoan
Typ: Jiangsu Suning (handicap -1.5)
Kurs: 4.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczoraj udało się trafić wysoki kurs z hokejem na lodzie, ale dzisiaj wracamy do królowej sportu i mojej ukochanej i ulubionej dyscypliny jaką jest PIŁKA NOŻNA. Dużo pojedynków dzisiaj z tej najwyższej półki, jednak ja proponuję coś z zaplecza piłki nożnej ???? Najwyższa liga chińska i pojedynek pomiędzy Jiangsu Suning i Beijing Guoan. W pierwszej kolejce obecni gospodarze wysoko wygrali nad ekipą Guizhou Zhicheng, natomiast goście wysoko ulegli mocnemu zespołowi Shandong Luneng. Po tej pierwszej kolejce można było powoli już zorientować się jak będzie wyglądać siła poszczególnych ekip w tym sezonie. Widać, że Jiangsu Suning ewidentnie w gazie i myślę, że u siebie nie dadzą wyrwać sobie zwycięstwa. Ostatnio odnotowują same zwycięstwa i to zupełne przeciwieństwo gości. Ewidentnie sobie nie radzą w ostatnim czasie. Liczę na wysokie zwycięstwo gospodarzy i tak musi być :rolleyes: Polecam czysty win ekipy gospodarzy po dobrym kursie 2.35, ja jednak zaryzykuję do konkursu i pójdę krok dalej ????

⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 12:30
Spotkanie Fiorentina - Benevento
Typ: Fiorentina i over 1,5
Kurs 1,50
Buk: totolotek
Benevento najprawdopodobniej pożegna się z Serie A. Mają 13 punktów straty do bezpiecznego miejsca. W 26 meczach ugrali zaledwie 10 punktów – wszystkie u siebie.
Fiorentina zagra dziś pierwszy raz po tragicznej śmierci ich kapitana Astoriego.
Zawodnicy gospodarzy wciąż mają szanse na zajęcie 6 miejsca, które daje możliwość gry w LE. Strata do 6 Sampdorii wynosi 9 oczek. W ekipie Fiorentiny dziś bez większych absencji. Jedynie jest możliwy brak Diego Falcinelliego, który leczy kontuzję kostki. Troszkę gorzej wygląda to w Benevento gdzie nie mogą zagrać Antei oraz D’Alessandro.
W pierwszym meczu obu tych drużyn górą była Fiola wygrywając 0-3 na boisku rywala. Dziś również spodziewam się łatwej przeprawy.
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Hiszpania, ACB
Godzina: 12:30
Spotkanie: Joventut Badalona - Saski Baskonia
Typ: Baskonia -7.5 (handicap, włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.98
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wybrałem spotkanie w którym ostatni zespół w tabeli Joventut (18 miejsce, 8 pkt, 3-1-1-16) podejmuje zespół Baskonia znajdujący się w górnej części tabeli (4 miejsce, 28 pkt, 14-0-0-7). Gospodarze w chwili obecnej z małymi szansami na utrzymanie w lidze, natomiast goście pewnie zmierzają do fazy Play Off. W ciągu ostatnich
3 lat drużyny te spotkały się 6-cio krotnie i wszystkie te mecze wygrała Baskonia. Biorąc pod uwagę statystyki i bezpośrednie pojedynki uważam, że faworyt jest tylko jeden i prognozuję pewną wygraną gości. Powodzenia!
✅98
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Typ:
Podwójna szansa 1-1
Kurs: 2.32
Bukmacher: efortuna

Analiza:
Jestem zdania, że ostatnia zmiana trenera pomoże drużynie Lechii wygrać to spotkanie. Widać było, że się męczyli z Owenem, jakieś dziwne konflikty w klubie, obrażeni piłkarze. Trener Stokowiec to polski fachowiec i ile razy już tak było w polskiej piłce, że przychodzić nowy trener i drużyna zaczęła od razu punktować. Ba, nie mówimy tutaj o słabym zespole tylko mówimy o Lechii Gdańsk. Lechii o której mówiło się od początku sezonu w kontekście mistrzostwa. Całkiem ciekawe informacje transferowe przychodzą z Północy, ale poczekajmy na oficjalne komunikaty. Trudno się gra w Gdańsku Legii, odkąd pamiętam to wyrównane mecze o prestiżowym znaczeniu. Legia zagra wciąż bez Antolić, Astiz oraz Jędrzejczyk. Chyba &quot;największe wzmocnienie&quot; to brak reprezentanta Polski na ten mecz. Też nie ma chyba wracać do przeszłości Lechii w tym sezonie, nowy trener - nowy początek. Co tutaj przemawia jeszcze za Lechią? Myślę, że 6 porażek na wyjeździe Legii. 17 punktów w 13 meczach to trochę mało. Podsumowując, dziś mecz o 18:00 więc Legia będzie znała wynik Lecha z Jagą. Jeżeli 3 punkty zostaną w Poznaniu, to Legia ma szansę doskoczyć do Jagi, ale nie sądzę, że Kuciak i spółka dadzą im 3 punkty za darmo.
⛔100
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EBL
Godzina: 12:40
Spotkanie: Turów - Trefl
Typ: under 162,5
Kurs: 2.01
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Polska liga w tym sezonie jakoś zmieniła swoją grę a właściwie to drużyny w niej grające, pamiętam że jeszcze sezon temu wyniki gdzie w kilku meczach drużyny rzucały po max 60 punktów i była to liga bardzo underowa.Na dzisiaj mam fajny typ, którego jestem pewien.Linia wywindowana tak wysoko bo Trefl ostatnio miał okazję się rozrzucać z drużynami które obronę tylko pozorują.Turów to drużyna dobrze broniąca i dzisiaj Trefl sobie nie porzuca jak na treningu.To dość śmieszne ale myślę że o wyniku który nie będzie wyższa niż ta linia zadecyduje też hala w Zgorzelcu, hala jest tak fatalnie skonstruowana że dla jednej drużyny w oczy świeci słońce a druga ma przed oczami widok wielkiej szarej ściany z wiszącą tablicą wyników.Widziałem zdjęcie na twitterze dzisiaj z wewnątrz hali i promienie słońca przebijają się do hali srogo, współczuje drużynie która zacznie grać pod słońce.To na pewno nie są warunki żeby w takiej hali rzucać po 80 i więcej punktów i jak dla mnie nie ma bata żeby taką linię wykręcić bez dogrywek.Transmisja meczu od 12:30 na Polsacie Sport.Powodzenia grającym.
⛔100
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Dyscyplina: Biegi Narciarskie - Oslo
Godz: 11:45
Spotkanie: Haga - Parmakoski
Typ: Parmakoski
Kurs: 2,47
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dzisiaj w Norweskim Oslo, odbędzie się bieg Pań na 30 km stylem dowolnym. Na starcie zobaczymy praktycznie wszystkie zawodniczki z czołówki Pucharu Świata, oprócz typowych sprinterek, jak Nilsson czy Falla. Faworytką biegu jest oczywiście Marit Bjoergen, a jej największą rywalką powinna być Charlotte Kalla. Przynajmniej według bukmacherów. Moim zdaniem o podium powinna powalczyć bardzo dobrze dysponowana w całym sezonie, a zwłaszcza w ostatnich tygodniach Finka, Krista Parmakoski. Norweżki w tym sezonie już tak bardzo nie dominują, chociaż zawsze zaliczane są do głównych faworytek. Jednak czy Haga może być lepsza od Parmakoski? Oczywiście może, bo to tylko sport i może zdecydować dyspozycja dnia, ale widać, że te &quot;dyspozycje dnia&quot;, ostatnio nie za bardzo sprzyjają Hadze, Oestberg czy też Weng. Zmęczenie sezonem? Być może, ale to nieważne.
Na Igrzyskach Olimpijskich kobiety biegły na tym dystansie w stylu klasycznym i tam Finka była 2, a Norweżka 12. Różnica bardzo duża, a czasu nie minęło zbyt wiele.
Jedynym plusem dla Hagi jest na pewno to, że dzisiejszy bieg nie będzie rozgrywany klasykiem, a będzie to styl dowolny, w którym ona radzi sobie bardzo dobrze. Niemniej jednak, stawiam na bardzo mocną Finkę, po bardzo dobrym kursie.
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 20:30
Spotkanie: Minnesota - Golden State
Typ: Golden State -3,5
Kurs: 1,72
Bukmacher: Unibet
Analiza: Warriors są po prostu lepszą ekipą. Minnesota nie potrafi matchupować z Golden State już od dłuższego czasu i wyniki bezpośrednią to utwierdzają. W defensywie w pomalowanym jako tako są w stanie bronić, to jeżeli chodzi o obwód w postaci Thompsona i Duranta - będzie im ciężko ich zatrzymać. Warriors przegrali ostatni mecz, wątpię żeby pozwolili sobie na kolejną porażkę jeśli chcą nadal rywalizować o pierwsze miejsce w konferencji. Goście mają wiecej argumentów na ławce. Wilki są dobrą ekipą ale ewidentnie Golden State nie leży im jako drużyną i mają z nimi problemy.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom