>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.04.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ITF Indian Harbour Beach - Kobiety, ziemna
Godz: 16:00
Spotkanie: Misaki Doi - Francesca Di Lorenzo
Typ: 2
Kurs: 2,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy na turnieju rangi ITF. Faworytką jest tutaj Doi ale ja spóbuję pograć w stronę zawodniczki gospodarzy Di Lorenzo. Amerykanka dobrze czuje się na tych kortach ceglanych we własnej ojczyźnie. Ostatnio na turnieju dużo większej rangi w Charleston przebrnęła przez kwalifikacje wygrywając w nich z Kanadyjką Abandą i Rosjanką Kudryavstevą ale odpadła w 1 rundzie z Węgierką Stollar. W Indian Wells też próbowała dostać się do głównego turnieju ale przegrała w 2 rundzie kwalifikacyjnej z rodaczką Duval. Wcześniej wygrała turniej ITF w Wesley Chapel (USA) też rozgrywany na cegle. Doi z kolei za wiele na cegle nie gra i raczej preferuje korty twarde. W Charleston też przedzierała się do turnieju głównego ale odpadła w 2 rundzie kwalifikacji z Amerykanką Dolehide. Japonka bez rewelacji w tym roku, wprawdzie startuje w turniejach wyższej rangi ale odpada praktycznei zawsze w kwalifikacjach. W turniejach z ITF w tym roku, w których startowała też bez większej rewelacji. Myślę, że jest duża szansa na zwycięstwo Francesci ale uważajcie, bo ten miesiąc idzie mi cieniutko z typowaniem ;) Jednak nie poddaję się i próbuję tutaj na Amerykankę ????
⛔100
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Juventus Turyn
Typ: Powyżej 2 bramek powyżej 3 kartek i powyżej 10 rzutów rożnych
Kurs: 3,6
Bukmacher: iforbet
Analiza:
Witajcie, dzisiaj kolejna uczta dla maniaków kopanej ???? Tak jak wczoraj powyższy tym pasował do meczu City z Liverpoolem tak dzisiaj ten typ pasuje do meczu jak ulał! Real w końcu jest w mega gazie i sami mogliby dzisiaj pokryć te linie. No może w kartkach pomoże im Juventus. Wczorajsza degradacja Barcelony może jeszcze bardziej rozochocić hiszpański zespół. Jak dla mnie są już zwycięzcami tej edycji ligi mistrzów i dzisiaj wieczorem to udowodnią pakując minimum trzy bramki i nabijając 10 rożnych. Taka ilość kartek to według mnie formalność.
Pozdrawiam!
⛔100
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wolves - Derby
Typ: Wolves +1,5 gola
Kurs: 1,75
Bukmacher: Forbet
Analiza: Dzisiaj na szybko. Wolves po ostatniej wyjazdowej wygranej z Cardiff jest już niemalże pewne powrotu do Premier League. Z tego co widzę ten awans może zostać przyklepany nawet dziś. Popularne Wilki w meczach domowych notują bardzo dobry bilans. W 20 spotkaniach strzelili 43 bramki, wygrywając przy tym 14 spotkań (+ 3 remisy i 3 porażki). W ostatnim czasie Wolves nie brakuje skuteczności, czego efektem może być strzelanie co najmniej 2 bramek w każdym z poprzednich 6 spotkań u siebie. Myślę, że dzisiaj może się to powtórzyć. Gospodarze są zespołem wyraźnie lepszym, choć nie wykluczam sytuacji, że Derby zdobędzie bramkę. W sumie tak by było nawet lepiej, wtedy Wilki muszą strzelić przynajmniej 2 bramki żeby wygrać. A że ich na to stać to chyba każdy obeznany w temacie dobrze wie. Pobieram kursik 1,75 z nadzieją na udane łowy.
✅75
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - WĘGRY: Merkantil Bank Liga - Kolejka 23
Godzina: 16:30
Spotkanie:

Budaorsi - Soroksar
Typ: 1 (handi eu 0-1)
Kurs: 3,85
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Witam,
dziś pewnie wygra Sevilla i buki wszystkich jak wczoraj pocisną ;)
Proponuję taki fajny typ w drugiej lidze Węgierskiej , opieram się na statystykach ,meczy &quot;u siebie&quot; (Budaorsi), oraz wyjazdów ( Soroksar) .
Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie...oba zespoły to drużyny swojego boiska ,co oczywiście sprzyja dzisiejszym gospodarzom.
Budaorsi to druga drużyna pod względem strzelonych bramek w lidze,zaraz po MTK.
Potrafią ustrzelić handi na co liczę dzisiaj.
Gościom słabo idą mecze wyjazdowe, ostatnio przegrali z trzecim od końca Szeged 2-0 . Więc bramkostrzelne Budaorsi powinno ustrzelić 2-3 bramki.
Smaczkiem w pojedynku jest h2h obu drużyn które w tym zestawieniu co dziś zawsze wygrywało Budaorsi.
Oraz ostatnia niespodziewana wygrana gości z MTK 4-2...choć tu upatruję ,że MTK odpuściło sobie na kilka spotkań.
Pozdrawiam.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tenis - ATP Marrakech
17:10
Andujar-Alba P. - Arnaboldi A.
Arnaboldi A.
3,14 w 1xbet

H2H 3:0, ale z bardzo dawnych lat. Hiszpan miał długą przerwę od tenisa, ostatnio wrócił, nawet wygrał Challenger przed tym turniejem, ale w 3 meczach stracił po secie. Włoch Arnaboldi też asem tenisa nie jest, ale tutaj ma już 3 mecze za sobą, do tego ograł Dolgopolova, choć ten Pan też po krótkiej przerwie od gry. Co by nie mówić to kurs 1,30-1,40 na Andujara-Albę po takiej przerwie nie wygląda jako okazja, przynajmniej dla mnie.
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Bułgarii
Godzina: 17:00
Spotkanie: CSKA Sofia - Lewski Sofia
Typ: CSKA
Kurs: 2.45
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Nie mogę dojść do siebie po meczu Zaksy w siatkarskiej LM. Na przestrzeni tygodnia zobaczyłem dwie różne drużyny: najpierw przeciętną a później mistrzowską. Wstyd mi, że tak słabo ich oceniłem i być może innych nakłoniłem do gry na przegraną zespołu z Kędzierzyna Koźla (pomijając fakt, że sam wtopiłem trochę kasy).
Teraz zmieniam dyscyplinę; półfinałowy mecz pucharu Bułgarii pomiędzy drużynami ze stolicy: CSKA a Lewski.
Gospodarze dużo bardziej utytułowani to raczej faworyci tego meczu. W lidze na drugiej pozycji w tabeli i po ostatniej porażce z Ludogorets Razgrad, raczej z bardzo nikłymi szansami na mistrzostwo kraju. Pozostaje im więc walka o puchar i po zwycięstwie w ćwierćfinale (w dogrywce) właśnie z Ludogorets, jest to bardzo realne. Myślę, że wobec raczej straconej szansy na mistrzostwo (chyba, że Ludogorets nagle zacznie przegrywać mecze, na co się jednak nie zanosi) piłkarze CSKA postawią na zdobycie pucharu.
Lewski ostatnio w słabej formie, ich 3 porażki z rzędu w lidze mówią same za siebie.
Ze sobą spotykali się wielokrotnie i zdecydowaną większość tych meczy wygrało właśnie CSKA. W ciągu ostatniego roku to 3 wygrane CSKA i 1 remis. Wobec tego stawiam na zdecydowane zwycięstwo gospodarzy. Powodzenia!
⛔100
 
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Rosja, Dywizja 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: F Woroneż - Kuban
Typ: poniżej 2,5
Kurs:
1,54
Bukmacher: 1xBet
Analiza:

W Rosji można wybrać fajny under i tym razem udało mi się wypatrzeć spotkanie ostatniej ekipy z drużyna środka tabeli. Gospodarze w 31 meczach mają bilans 14:43. Mało strzelają, ale njak na najgorszą drużynę w tabeli wcale dużo nie tracą. Kuban aktualnie z bilansem 38:37. Czyli niewiele ponad 1 strzelona i jedna stracona bramka w meczu. Jak nałożymy możliwości obu ekip to powinien być mecz z niskim wynikiem. Co prawda ostatnie mecze H2H zakończyły się dwukrotnie rezultatem 2:2, ale sądzę, że do trzech razy sztuka i dziś padną najwyżej 2 bramki.
✅54
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-francja
Godzina: 20:45
Spotkanie: Aix-toulouse
Typ: aix -3,5
Kurs: 2.80
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,wreszcie cos z pilki recznej dali i postanowiam to wykorzystac.zawsze gralem bardziej na skutecznosc ale w tym miesiacu typuje wysokie kursy.troche mnie zdziwil wysoki kurs na to spotkanie bo 1.6 na gospodarzy jest bardzo przyzwoity.sa ostatnio w mega formie,pokonali na wyjezdzie montpellier,u siebie remis z nantes i kilka dobrych wynikow z dobrymi ekipami.toulouse jest ekipa ktora w poprzednich sezonach byla na podobnym poziomie ale przy takiej grze gospodarzy slabo ich widze w tej konfrontacji i jeszcze na boisku rywala.jak pisalem wyzej daje wyskie kursy,a w tym spotkaniu wcale nie wysokie handi jest prawdopodobne,a kurs palce lizac.niech dzisiaj juve zrobi to co roma wczoraj.pozdrawiam
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Real Madryt – Juventus
Typ: over 2 azjan bramki Real Madryt
Kurs: 2.02
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Troszeczkę ten mecz widzę podobnie do tego co się wczoraj działo w Manchesterze, Liverpool cierpiał ale z każdą minutą zyskiwał miejsce w ofensywie i wykorzystał to wyśmienicie. Tutaj Real powinien mieć teoretycznie łatwiej, ma ten sam wynik tylko że na wyjeździe bo przecież gra u siebie a czy Real będzie się bronił no w to chyba nikt nie wierzy, oczywiście mogą się cofnąć i to też będzie się działo ale zrobią to z premedytacją by ich „zabić” z kontry a jak ma się w takiej formie Ronaldo to o bramki jest jeszcze łatwiej. Zresztą mając wynik 0:2 w Juvntusie nie odpuszczali tylko dalej szukali bramek. Troszeczkę się w mediach czyta że dodatkowo mistrz Włoch ma wyjść z trójką napastników czyli bardzo ofensywnie a chyba też każdy się ze mną zgodzi że ta ekipa jeśli chodzi o grę w defensywie bardzo mocno spuścił z tonu, na Seria A to wystarcza ale w rozrywkach Ligi Mistrzów potrafią się gubić. Real nie dopuści wyjdzie na ten mecz tak jakby było 0:0 czyli będzie dążył do strzelania bramek, wiemy też jak potrafią się na te rozgrywki motywować to jest aż dziwne patrząc jak wyglądali w niektórych meczach ligowych tak różnica jest zastanawiająca.
⛔100
 
D 25

docencik

Użytkownik
Dyscyplina: Esport
Godzina: 19:15
Spotkanie: Envyus vs AGO
Typ: Envyus
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kolejna propozycja to Envy po kursie @1,75 na Unibet. Po wczorajszej grze Polaków przeciwko North mogę tylko powiedzieć, że gorzego meczu w ich wykonaniu ostatnio nie oglądałem. Zero pomysłu na grę i szybkie tracenie rund na obu mapach zagwarantowało im 2 przegrane. Natomiast Envy widać, że miało pomysł na grę i udało im się wygrać przeciwko NIP mimo, że według bukmacherów nie byli faworytami. Typ kieruje w stronę Francuzów.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 15

dacewa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Sevilla
Typ: Powyżej 2 bramek powyżej 3 kartek i powyżej 10 rzutów rożnych
Kurs: 3
Bukmacher: iforbet
Analiza:
Widziałem, że wcześniej kolega już podawał identyczne zdarzenie ale na mecz Realu. Ja natomiast sprawdzałem od rana mecz Bayernu i wczoraj brakło tylko 1 rożnego w meczu Romy aby ten typ został pokryty w obydwu spotkaniach. Dziś wydaje mi się, że typ jest możliwy do wejścia i w spotkaniu Realu i Bayernu. Wiemy co w LM potrafi zrobić Sevilla, będzie wola walki szczególnie po wczorajszej niespodziance w Rzymie. Będzie ciekawie myślę, że próg 2 bramek 3 kartek i 10 rożnych jest spokojnie osiągalny wiemy jak Bayern gra u siebie wiemy też, że przyjeżdża ofensywna drużyna, która na pewno nie podda się i będzie chciała pokazać swoją wartość w Monachium spodziewam się otwartego spotkania.
⛔100
 
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern - Sevilla
Typ: NIE padnie bramka minuta 1-15
Kurs: 1.60
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam dziś pod lupę biorę spotkanie Champions League gdzie w Monachium Bayern podejmie hiszpańską Seville.
Wczorajszy dzień pokazał, że wszystko jest możliwe i na tym etapie rozgrywek nie ma pewniaków, liczy się dyspozycja dnia i szczęście. Idąc tym tokiem rozumowamia drużyna Sevilli nie jest na straconej pozycji, wydarzyć się może wszystko.
Typuje że w tym meczu nie padnie bramka w pierwszych piętnastu minutach.
Nie spodziewam się, aby którakolwiek z ekip rzuciła się na hurra od pierwszego gwizdka. Oglądając statystyki, Sevilla podczas kilkunastu ostatnich meczy (około 2-3 miesiace) tylko raz straciła bramkę w pierwszym kwadransie.
Wydaje mi się, że kurs jest dość ciekawy, uważam, że obie ekipy od samego początku będą mega skoncentrowane w defensywie i goli szybko nie ujrzymy.
Powodzenia i pozdrawiam
✅60
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern - Sevilla
Typ: awansuje Sevillav
Kurs: 17.00
Bukmacher: unibet
Analiza:
Typ oczywiscie bardzo zyczeniowy ale....kurs 17 mnie skusił by go powkładac do kilku kuponow ako.W piłce noznej , a juz w lidze mistrzow nie takie rzeczy sie zdarzały.Wszyscy skazywali Liverpool na porazke , juve z totenhamem , czy wlasnie Seville z united i....
Z porazki 2:1 w dwuneczu mozna jeszcze wyjsc zdziwię sie mocno jesli Sevilla tego dokona , Ja nawet kibicuję Bayernowi ale 17 na awans hiszpanów jak najbardziej za drobne do pogrania.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Juventus Turyn
Typ: Real i obie strzelą
Kurs:
2,88
Godz: 20:45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami mecz rewanżowy na Santiago Bernabeu gdzie Real podejmuje Juventus.
Wczoraj prawdziwa sensacja... Roma ograła Barcelonę aż 3:0 i awansowała dalej (super)...
Dziś nie wierzę w taki zwrot akcji... Juventus nie ma nic do stracenia i za pewne zaatakuje od 1 minuty co dla Realu będzie super okazjami do kontr w których są najlepsi... Dziś liczę na prawdziwy spektakl CR7 i całego Realu.
Na wyjeździe Real ograł 3:0 ale Juventus też miał swoje okazje i dziś za pewne też ich będzie miał pare, myślę, że dziś jednak wykorzystają którąś okazje.
Liczę na sporą ilość bramek i zwycięstwo Realu, już w meczu z Atletico Madryt w weekend widać było, że Zidane bardzo poważnie podchodzi do meczu rewanżowego, Modrić, Casemiro, Benzema siedzieli na ławce, Ronaldo zszedł w ok 60 minucie... Całe siły na dziś a więc do dzieła, Hala Madrid !
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Juventus Turyn
Typ: obie strzelą i plus2,5 gola/TAK
Kurs:1,87
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Juve stoi na straconej pozycji.Uważam,że będą się chcieli godnie pożegnać z L.M.
0-3 u siebie to totalny blamaż.Wczoraj Barca zrobiła swoim kibicom niezłą ,,kaszankę,,, i jak M.C.przegrywając na własnym boisku .
W tym meczu wszystko jest możliwe.Włosi mają też dobrą ,,pakę,, i nie mają nic do stracenia
.Real też ma swoje słabe punkty w obronie.Na własnym boisku będą chcieli strzelić parę goli,a przy takim wyniku/pierwszy mecz/ nie będą za mocno się bronić.
Liczę na wysoki wynik i bramki z obu stron.
Jak zwykle zweryfikuje wszystko boisko.
✅87
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Sevilla
Typ: powyżej 23,5 fauli
Kurs: 1,8
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Na to spotkanie skuszę się ponownie na ilość fauli. Niby wiadomo kto awansuje ale to tylko piłka nożna i mieliśmy tego przykład we wczorajszym spotkaniu w Rzymie. Szkoda, że nie skusiłem się tam na typ na faule bo linia była tylko 21,5 bo niby mecz rozstrzygnięty a tutaj proszę, emocje do samego końca i 29 fauli.
Dzisiaj liczę na podobny scenariusz, że mimo wszystko skazywana na porażkę Sevilla postawi się Bayernowi jak to uczynili w poprzedniej rundzie wygrywając na wyjeździe z MU w rewanżu 2-1 gdzie po zremisowanym meczu u siebie nikt nie dawał im szans na awans.
Dzisiaj zadanie trudniejsze bo muszą wygrać i liczę, że zrobią wszystko aby tak się stało. Z drugiej strony Bayern świeżo upieczony Mistrz Niemiec raczej nie zlekceważy rywali ja to zrobiła wczoraj Barcelona i też od początku powinien mocno wejść w spotkanie i pokazać przyjezdnym, że łatwo nie będą mieli.
✅80
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Kolumbia
Godzina: 23:00
Spotkanie: Envigado - Bucamaranga
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 1,65
Bukmacher: forbet
Analiza:
10ta drużyna podejmuje 12ta. Envigado u siebie 2 zwycięstwa, 3 remisy i 1 porażka. Bucamaranga na wyjeździe 2 zwycięstwa, 1 remis i 4 porażki. W h2h dwa ostatnie mecze tych zespołów na boisku Envigado to bezbramkowo remisy. Liczę na remis, jeśli wygrają gospodarze mamy zwrot stawki.
✅65
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom