>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 11.05.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
D 5,8K

davccio

Użytkownik
dyscyplina Pn
Spotkanie Widzew : GKS Belchatow
typ x
kurs 3.40
tobet
Widzew to najczesciej remisujaca druzyna ekstraklasy. Dzisiejsze spotkanie to derby a derby najczesciej wychodza na remis. Goscie na pewno będą zmobilizowani aby dobrze zaprezentowac sie na boisku Widzewa. Obu druzynow nie grozi ani spadek ani nie włączą sie do walki o europejskie puchary. Pare dni temu Widzew efektownie rozbił na wyjezdzie Jage, ale bylo to raczej wynikiem szczesliwie strzelonej pierwszej bramki ktora zmusiła Jage do odsłoniecia sie co w konsekwencji spowodowało strate kolejnych bramek. Dzisiaj nie spodziewam sie szalenstwa z obu stron
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Spotkanie : FC Lugano - Servette Genewa
Typ : over 2,5
Kurs : 1,81
Bukmacher : Pinnacle
Wszystko już postawione na jedną kartę. Lugano jeszcze kilka kolejek temu było pewne awansu. Przyszedł kryzys i znowu trzeba zacząć grać przyzwoicie. Sytuacja gości odwrotna - średnio na początku i w środku rozgrywek, a teraz masakrują każdego, na kogo trafią. Jeśli uda się awansować, będzie to prawdziwy powrót z martwych. Oba team&#39;y wiedzą, że nie ma na co czekać. Gospodarze muszą przerwać długo trwający kryzys, a goście po prostu podtrzymać dobrą passę, a przy okazji liczyć na potknięcie graczy Vaduz, których czeka równie trudne zadanie. Szykuje się niezłe widowisko i sporo bramek - bez nich goście mogą zapomnieć o awansie.

__________
jeśli udało mi się pomóc, w prawym dolnym rogu czai się taki mały napis &quot;dzięki&quot;. Nie wahaj się - kliknij.


✅81
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Basket, Łotwa
VEF - Ventspils
VEF Rīga -6 - Ventspils 1.952
Pinnacle
4/10
Cztery mecze w RS:
VEF Rīga - Ventspils 76:66
Ventspils - VEF Rīga 79:71
VEF Rīga - Ventspils 93:65
Ventspils - VEF Rīga 77:79
W Ventspils brak już niektórych zawodników, którzy grali dobrze w 1 i 2 meczu i pomogli zapewnić to jedno zwycięstwo. Nie grają już:
Mason - w 1 meczu 15 pkt, 9 zbiór i 8 asyst,
Bankevics - 12, 10 i 9 punktów,
Stimac - w 1 meczu 8 punktów, ale niszczył na desce.
W VEF z mocniejszych brakuje tylko Jahovicsa, grał tylko w 1 meczu.
VEF personalnie mocniejsze. Pierwszy mecz wygrali już ostatnio wyjazd 79:70. Dziś u siebie. W PO obie ekipy sobie dobrze radzą, VEF przegrało co prawda jeden wyjazd, ale z Liepajas, które jest mocniejsze niż Barons co pokazali wczoraj.
Myślę, że dziś u siebie będzie jeszcze wyższa wygrana niż ostatnio. Pokazali już, że u siebie kozaczą, w tym sezonie tylko 2 mecze przegrane, ostatni w lutym. Od tego czasu 7 wygranych, średnie zdobycze to 95.7 punktu, a straty 68. Widać więc jaka jest moc.
Ventspils wyjazdy takie sobie. W RS 5 porażek, w PO już jedna po jednym meczu z VEF. Także myślę, że dziś czas na kolejną i to nie taką niską.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 6

betholic

Użytkownik
Spotkanie : Levante - Barcelona
Typ: 1
Kurs : 16,50
Bukmacher : PinnacleSports
Analiza : Jak dla mnie wystarczyłoby napisać spójrzcie na kurs . Zrozumiałbym te 16,50 , gdyby mieli nóż na gardle i po prostu musieli ten mecz wygrać , rywal byłby dostarczycielem punktów , lub o nic już w tym sezonie nie walczył ,bądź nie mieli ważniejszych spraw na głowie niż ugranie tego jednego punkciku , brakującego do zdobycia mistrzostwa , koniecznie w tym meczu . Wszyscy wiemy , że jest jednak zupełnie inaczej . W razie niepowodzenia , załatwią sprawę w następnej kolejce , podejmując na Nou Camp słabe Depor . W tym samym czasie tytuł może im zapewnić wpadka Realu na El Madigal . A w razie totalnego pecha w rezerwie pozostaje mecz z drużyną z Malagi , która już o nic nie gra .
Barca ma przed sobą do rozegrania finał Ligi Mistrzów , a tam czeka na nich rozpędzone United . Podświadomie właśnie ten mecz siedzi w ich głowach , a nie dzisiejszy rywal z przedmieść Walencji .
Messi trofeum Pichichi , też pewnie ma głęboko gdzieś . Wie , że to on jest uznawany za najlepszego na świecie i nikomu już nic nie musi udowadniać . Zresztą nie powiedziane , że Guardiola wystawi go dzisiaj do składu , ryzykując jego zdrowie .
Levante jest dobrze dysponowane na swoim stadionie i niewykluczone , że zapewnią sobie dziś utrzymanie , pokonując mistrza kraju .
Można obawiać się , czy czasem oba zespoły nie zagrają na , satysfakcjonujący obie strony , remis . Jestem jednak zdania , że to nie byłoby zupełnie w stylu ekipy z Katalonii.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kolti 103

kolti

Użytkownik
Piłka Nożna, Polska - 1 liga, godz. 19:00
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz - Odra Wodzisław
Typ: Drużyna gospodarzy, dwiema bramkami lub więcej
Kurs: 2.60
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś o godzinie 19:00, odbędzie się w lidze 1 polskiej, ciekawy mecz pomiędzy Sandecją Nowy Sącz, a Odrą Wodzisław. Gospodarze to 5 zespół ligi, mający na swoim koncie 44 punkty oraz stosunek bramkowy wynoszący 39:26. W 5 ostatnich spotkaniach ligowych zespół ten zdobył 10 punktów: 3 zwycięstwa, 1 remis oraz 1 porażka. Kolejno: 2:1 zwycięstwo w Ząbkach, 3:0 w Nowym Sączu z Górnikiem Polkowice, remis 1:1 w Wodzisławiu z Piastem, 4:0 w Nowym Sączu z Niecieczą, oraz porażka 1:2 w Poznaniu z Wartą Poznań. Widzimy tutaj, że Sandecja gra świetnie w roli gospodarza, nie dość że wygrywa to strzela dużo bramek. Ogólnie drużyna z Nowego Sącza spisuje się bardzo dobrze na własnym terenie: 8 zwycięstw, 3 remisy i tylko 2 porażki, stosunek na własnym boisku to 25-8, widzimy że dużo bramek strzelonych, a mało straconych, 6 razy utrzymali czyste konto. W ostatnich 5 domowych spotkaniach: 3 zwycięstwa, 1 remis oraz 1 porażka, stosunek przy tym wynosi 14:4, prawie 3 gole na mecz, ale prawie jeden stracony. Goście to Odra Wodzisław, zespół ten znany wszystkim po wielu sezonach w ekstraklasie, spadł do 1 ligi, brakuje pieniędzy i od razu widać wyniki, drużyna walczy o utrzymanie. Odra Wodzisław w ligowej tabeli znajduje się na pozycji 12 mając na swoim koncie 32 punkty oraz stosunek bramkowy wynoszący 25:37. W ostatnich 5 spotkaniach zespół ten zdobył 7 punktów: 2 zwycięstwa, 1 remis oraz 2 porażki. Na wyjeździe Odra zazwyczaj przegrywa: 3 zwycięstwa, 3 remisy oraz 7 porażek. W ostatnich 5 wyjazdach: 1 zwycięstwo, 2 remisy oraz 2 porażki, 3 bramki zdobyte przy 6 straconych. Ostatnio 2 zwycięstwa Odry ale przeciwnicy słabi, Górnik Polkowice oraz Niecieza. W trzech ostatnich spotkaniach na własnym boisku Sandecja wygrywała różnicą co najmniej trzech bramek, teraz myślę że ten warunek również będzie spełniony.
⛔100
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Lech Poznań
Typ: 1
Kurs: 2,03
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Na dziś wybrałem mecz polskiej Ekstraklasy pomiędzy &quot;Białą Gwiazdą&quot; a &quot;Kolejorzem&quot;. Lider tabeli z Krakowa ma 6 pkt. przewagi nad drugą Jagiellonią, więc jest coraz bliżej tytułu mistrzowskiego. Lech znajduje się w trudniejszej sytuacji, 8 pozycja w tabeli z 4 pkt. straty do trzeciego Śląska z pewnością nie jest zadowalająca dla kibiców i działaczy klubu z Poznania. Aktualni mistrzowie Polski zagrają dziś pod większą presją niż gospodarze, jeżeli chcą grać w przyszłym sezonie w rozgrywkach Ligi Europejskiej powinni dzisiejsze spotkanie wygrać. Warto zauważyć, że Wisła nie pokonała Lecha na stadionie przy ul. Reymonta od 01.09.2007 r. Wierzę, że dziś narzucą Lechitom swój styl gry i zwyciężą przy okazji zmazując plamę po porażce z Górnikiem Zabrze. Niedzielne zwycięstwo z Lechią w Gdańsku (pierwsze na wyjeździe wiosną tego roku) na pewno poprawiło morale krakowian. Lech przegrał 3 ostatnie mecze wyjazdowe, w moim przekonaniu dziś presja wyniku nie pozwoli im rozwinąć skrzydeł, więc przegrają po raz kolejny. Początek meczu o godz. 20.
✅103
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Marseille - Brest
Typ: over 2.5
Kurs: 1.7
Buk: Expekt
Analiza: Dzis dokładnie o godzinie 21:00 Olympic Marsylia podejmie średniaka ligi drużynę Brest.
Gospodarze myśląc o mistrzostwie Ligue 1. muszą ten mecz koniecznie wygrać. Mają rozegrany jeden mecz mniej i na dzień dzisiejszy tracą do lidera z Lille(69 pkt.) 7 punktów. Brest, które zajmuję dopiero 14 lokatę w tabeli, nie grają o nic, o żadne puchary tylko o utrzymanie, które już sobie i tak niemalże zapewnili. Po dzisiejsze wygranej Olymipicu nad rywalem zniwelują oni swoją stratę do lidera na 4 punkty. To także spora przewaga, więc dzisiaj w swoich głowach powinni mieć zakodowane, że liczy się tylko zwycięstwo, remis bądź przegrana wyklucza ich całkowicie z walki o mistrzostwo ponieważ zostały już tylko 2 mecze do rozegrania dla nich. Typuję co prawda nie zwycięstwo Marsylii lecz over 2.5 gdyż zachęcił mnie do tego kurs, a na wygraną kurs wynosił około 1.3. Według mnie wpadną tu z 3 bramki spokojnie.
✅70
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna
Spotkanie - Wisła - Lech
Typ - ile goli padnie w pierwszej połowie ? więcej niż 1,5
Kurs - 2,95
Buk - Bwin
Analiza -
Niewątpliwie hit 26 kolejki naszej ekstraklasy ! Wydaje mi się że możemy oczekiwać w tym meczu dużo emocji . Wisła będzie chciała zmazać ostatni mecz który rozegrała u siebie z Gornikiem Zabrze gdzie niespodziewanie przegrała 0:2 to pierwszy powód tych emocji no a drugi to rewanż za pierwszy mecz w tym sezonie na boisku Lecha gdzie doznali sromej porażki przegrywając aż 4:1 . W ostatniej kolejce Biała Gwiazda pewnie wygrała na Lechii 3:0 .Lech natomiasst ciągle bez trofeum w tym sezonie miał być puchar lecz przeszedł kołonosa no i teraz trzeba walczyć o miejsce dające udział w przyszłym sezonie w pucharach , jak na razie 6 pozycja z dorobkiem 36 punktów i 4 punkty straty do 4 miejsca które zajmuje Sląsk . Tak więc myslę że mecz będzie bardzo otwarty no a zawodnicy będą skuteczni , po paru sezonach w których między nimi padało mało bramek to ten pierwszy mecz na Lechu pokazał że teraz przyszedł czas na większą ilosc bramek jak w latach poprzednich kiedy to wyniki 4:2 , 3:3 , 5:1 dlatego czuję iż w pierwszej połowie te dwie bramki możemy zobaczyć ! No ale jak ędzie za chwilę się przekonamy !
⛔100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : M. Cilic : D. Ferrer
Typ : 1
Kurs : 5,00
Buk : bet365
Godzina : 21.30
Analiza :
Niby typ szalony bo przecież Ferrer dużo lepszy na clayu od Cilica, ale z drugiej strony w tenisie nie takie rzeczy się zdarzają a Cilic to przecież świetny zawodnik i przy odrobinie szczęścia i przy dobrym dniu Chorwat może wygrać to najciekawsze dzisiejsze spotkanie. Cilic jest w rankingu 23 zaś Ferrer jest 6 rakietą świata. Na clayu tak jak już napisałem Ferrer jest lepszy ale czy aż o tyle żeby wystawiać taki kurs na Marina? Cilic zagrał w karierze 130 spotkań na clayu z których wygrał 81, zaś Ferrer (z tym że on gra dużo dużo dłużej w tenisa niż Marin) ma na koncie tych spotkań aż 358 a wygrał aż 242 z nich. W tym sezonie Cilic ma 6:3 na clayu a jego rywal aż 15:3. Gra świetnie, wygrał jeden turniej, potem w dwóch był w finale ale przegrywał ze swoim rodakiem Nadalem. W Madrycie jednak skończyło się na ćwierćfinale z Djokiem i moim zdaniem powoli przychodzi zmęczenie tymi wygranymi, poza tym nie można wygrywać cały czas i dzisiaj to Cilic będzie lepszy. W historii panowie grali cztery razy, raz wygrał Cilic, na clayu grali raz i wtedy Ferrer wygrał dość gładko. Dzisiaj jednak będzie wielka niespodzianka i Ferrer odpadnie z turnieju i pojedzie spokojnie przygotowywać się do najważniejszego dla niego turnieju w tym roku czyli Roland Garros w którym moim zdaniem półfinał ma na wyciągnięcie ręki. Tak więc dzisiaj nie będzie się forsował bo po co. Polecam
0
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja, I Dywizja Playofss
Spotkanie: Forfar vs Ayr
Typ : Forfar lub remis
Kurs: 1,5
Bukmacher: bet365
Analiza
Mecz 11.05.2011 godz. 20.45


Pora na walkę o awans do wyższej klasy. Gospodarze w sezonie zajeli 3 miejsce, ale 2 w tabeli właśnie Ayr Utd miał identyczna liczbę punktów. Tylko bilans bramek dał wyższa pozycję Ayr. W tym sezonie 4 potyczki, bilans 3-1 dla Forfar, co ważne obywa mecze wygrane u siebie:
Sat 09/04/11 SED Ayr United 3 - 1 Forfar Athletic
Tue 05/04/11 SED Forfar Athletic 3 - 2 Ayr United
Wed 23/03/11 SED Ayr United 0 - 1 Forfar Athletic
Sat 16/10/10 SED Forfar Athletic 4 - 1 Ayr United

Historia spotkań: 21 meczy - bilans 9-3-9. Bilans na boisku Forfar: 6 razy gospodarz wygrał - 1 remis - 4 razy goście
Jako, iż jest to pierwsze ze spotkań o awans myślę, że gospodarze nie pozwolą sobie na porażkę, ramis w najgorszym razie jest w ich zasięgu.
Forma w ostatnich 5 meczach:
Forfar: R-W-W-W-W
Ayr: P-W-W-P-R
⛔100
 
C 11

cbool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - WŁOCHY: Puchar Włoch
Spotkanie: Inter - AS Roma
Typ: Więcej niż 4,5 gola
Kurs: 5,75 ~ 5,00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś o 20:45 kolejne spotkanie pucharu Włoch pomiędzy sobą zagrają
rewanżowe spotkanie Inter i AS Roma. Poprzednie spotkanie zakończyło się
wygraną Interu 1-0 , myślę że w tym meczy padnie sporo bramek dlaczego?
Roma ma jeszcze szanse na wygraną ponieważ traci narazie tylko jednego
gola 2 gole strzelone dziś i czyste konto Interu daje im wygraną .
Myślę jednak że Inter też nie pozostanie dłużny , strzeli około 3 bramek
resztę myślę że wbije Roma mój osobisty typ na wynik to 3-2 lub 3-3 .
Wczesniejsze spotkanie Interu i Romy miało miejsce w lutym tego roku
wtedy zakończyło się ono wynikiem 5-3 na korzyść Interu .
Myślę że w dzisiejszym meczu padnie over 4,5 , Inter nie ma już praktycznie
szans na mistrzostwo Włoch więc pozostaje im już zaledwie wygranie pucharu
Włoch czego im życzę Powodzenia! ;)
⛔100
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Osasuna vs. Sevilla
Bukmacher: Bet365
Typ: x2
Kurs: 1.80
Czas rozpoczęcia: 22:00
Analiza:
Spotkanie w ramach 36. kolejki hiszpańskiej Primera Division pomiędzy drużynami Osasuna i Sevilla zostanie rozegrane dziś o godzinie 21:00 na stadionie Estadio Reyno de Navarra (Pamplona (Iruñea)). Myślę, że w tym spotkaniu Sevilla może wygrać, a w najgorszym wypadku zremisować z Osasuną. Typu uważam za dość pewny a kurs jest naprawdę kuszący. Ostatnie spotkania pomiędzy tymi zespołami przedstawiają się następująco:
02/01/11 Sevilla 1 - 0 Osasuna
14/02/10 Sevilla 1 - 0 Osasuna
19/09/09 Osasuna 0 - 2 Sevilla
16/05/09 Osasuna 0 - 0 Sevilla
04/01/09 Sevilla 1 - 1 Osasuna
26/01/08 Sevilla 2 - 1 Osasuna
05/12/07 Osasuna 1 - 1 Sevilla
03/05/07 Sevilla 2 - 0 Osasuna
26/04/07 Osasuna 1 - 0 Sevilla
01/04/07 Osasuna 0 - 0 Sevilla
Jak widać powyżej na ostatnie 10 spotkań Osasuna była w stanie tylko raz zwyciężyć z Sevillą, co napewno dobrze rokuje jeśli chodzi o mój typ. Sevilla ciągle walczy z Atletico Madryt i Athletic Bilbao o Ligę Europejską i wygrana w tym meczu napewno znacznie ich do tych rozgrywek przybliży, ale nawet jeśli padnie dziś remis to spowoduje to ze miną Atletico Madryt i znajdą się na miejscu premiowanym grą w LE. Osasuna także ciągle o coś walczy, bo o utrzymanie w Primera Division, więc napewno oba zespoły będą chciały tu wygrać, ale myślę, że obie drużyny remis także powinien za dowalić. Osasuna jeśli zremisuje dziś to i tak jeszcze nie będzie w strefie spadkowej, a jak już pisałem wcześniej remis daje Sevilli 6 miejsce przed Atletico Madryt. Osasuna w tym sezonie przed własną publicznością większość meczy zremisowała lub przegrała i to czasem z niezbyt wymagającymi przeciwnikami, natomiast Sevilla na wyjazdach większość spotkań wygrała lub zremisowała. Także biorąc pod uwagę mecze H2H pomiędzy tymi zespołami, stawkę i to jak się obie drużyny prezentują w tym sezonie to myślę, że wygrana gości lub remis jest w tym spotkaniu całkiem prawdopodobny.
⛔100
 
A 15

adrian_cfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Peru, Primera Division
Spotkanie: Unión Comercio v FBC Melgar
Typ: 1
Bukmacher: Bet365
Kurs: 1.50
Czas rozpoczęcia: 23:00
Analiza:
Spotkanie 12 kolejki peruwiańskiej Primiera Division, starcie pomiędzy zespołem z miejsca 9 (Union) i 16, czyli ostatniego (Melgar). Już to daje powody do tego by postawić na zwycięstwo gospodarzy. Tym bardziej, że jest to zespół własnego boiska. W 11 spotkaniach odniósł tylko 4 zwycięstwa - wszystkie jednak przed własną publicznością, na dodatek tylko właśnie czterokrotnie kibice Unionu mogli oglądać swoich zawodników w akcji u siebie. Pozostałe 6 meczów to 2 remisy i 5 porażek na wyjazdach. Melgar w tabeli uwzględniającej tylko mecze poza domem jest na 6. miejscu, ale bilans jest dość słaby - 1 zwycięstwo, 2 remisy, 3 porażki, co pokazuje, że w Peru żywiołowi fani odgrywają dużą rolę w spotkaniach, a więc to gospodarze częściej zgarniają komplet punktów. Wydaje mi się, że taka rekomendacja wystarczy by postawić na Union mimo niezbyt wysokiego, acz dość pewnego, kursu.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom