>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 11.06.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
mezamorto_ 35,3K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna - Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie:Włochy-Liechtenstein
Typ: Over 5,5
Kurs:2.05
Bukmacher:Fortuna
Analiza:


Tu nie ma co sie zastanawiac,w ogolnym rozrachunku bramki moga bardzo sie przydac w kontekście walki o 1 pozycje z Hiszpanami.Chyba każdy wie ze zespoły pokroju Hiszpania,Francja czy Niemcy grając z takimi outsiderami mogą wygrywać nawet po 10-0 ale po co? Zależy tylko od motywacji i ogólnej litości nad słabszymi.
Tutaj nie będę sie rozpisywał o ekipie Włoch bo grając nawet 3 składem wynik powiniem byc kilkubramkowy.
Uwielbiam niespodzianki zespołów wlasnie pokroju Luksemburg,Malta czy Andorra i osobiscie bardzo im kibicuje ale nie oszukujmy sie w tym meczu Włochom bedzie bardzo zależeć na bramkach,a nie trafienie minimum 6 goli przez 90 min w tak duza bramkę to by były jakieś jaja.
Motywacja jest,zawodnicy sa profesjonalistami,graja u siebie,sa w pracy wiec na dzis plan minimum to strzelić 6 bramek i muszą go zrealizować.
Myślałem tez nad golem dla Liechtensteinu ale ubytki kadrowe takie jak Kaufmann,Buchel,napastnicy Kieber,Kuhne raczej rozwiewają moje watpliwosci,chociaz...rożnie to bywa,osobiście bardzo im w tym kibicuje.
Dla mnie over 5,5 to minimum.Stawiam na wynik pokroju 7:1;)Powodzenia.

⛔100
 
donviehos 14

donviehos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Kwalifikacje Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Islandia-Chorwacja
Typ: Islandia
Kurs: 4,00
Bukmacher: Unibet
Analisis:
Widzę, że mecz dzisiejszy na Islandii wzbudza duże zainteresowanie, a się nie dziwię, Islandczycy to przecież rewelacja ostatniego Euro i ekipa która poczyniła przy swych możliwościach milowe kroki. Nie ukrywam, że typ ryzykowny, powinienem zagrać z podpórką ale nie widzę tam remisu, 0_0 czy 1-1 wg mnie nie padną, 2-2 raczej. Futbol islandzki oparty jest na &quot;amatorskim&quot; graniu, mimo to we Francji grali prawie o medal, i tego się trzymajmy jeśli idzie o aktualną formę. Chrwatska to już nie jest ten szybki i skuteczny futbol który znamy, myślę, że ta repra jest w stagnacji - wyniki towrzyskich w 2017- porażka po remisie z Chile, Chinami (!!),wygrana 1_0 z dziadowską jak bicz Ukrainą, skromne 3-0 z b.słabą jak zwykle Estonią, i tylko wygrana z Meksykiem 2-1 w końcówce maja. Islandia zaś również przgrała z Meksykiem i Chile ale TYLKO 1 bramką, wygrała z Made in China i uporała się (na wyjazdach!)z Kosowem i Irlandią. To jest coś, wyniki powiedzmy sobie jednak lepiej wyglądają u ludzików z PÓłnocy. Atut boiska na korzyść ISL, do tego chłopcy CRO mają w nogach całe sezony w Europie. Islandia naprawdę liczy się ostatnio w piłce, to już nie te czasy by kto przylatywał tam po łatwe punkty. Pamiętajcie islandzkiego komentatora, Anglio możesz sobie wychodzić z Unii. Kurs zachęca, sto milionów na ISL !

✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis , Rolland Garros - Finał
Godz: 15:00
Spotkanie: Rafael Nadal - Stan Wawrinka
Typ: Dokładny wynik 3:0 Nadal.
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet

Dziś o godzinie 15:00 po raz kolejny będziemy mogli delektować się pojedynkiem Stana z Nadalem. W meczu półfinałowym Nadal pokonał Thiema 6:3 6:4 6:0 - myślę, że nikt nie spodziewał się aż takiej przewagi Hiszpana w tym meczu. Rafa nie przegrał dotychczas seta w turnieju. Do starcia z Murrayem ,Wawrinka także mógł chwalić się tym rekordem. Obaj tenisiści są w świetnej formie. Jednak dziewięciokrotny zwycięzca French Open wydaje się być w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem. Myślę , że Król Mączki - Rafael Nadal wygra ze Stanem 3:0 , nie pozostawiając żadnych wątpliwości komu należy się ten tytuł. Powodzenia

✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zuzlopiotrek 30

zuzlopiotrek

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - 2 Liga Polska
Godzina: 17:30
Spotkanie: Start Gniezno - Speed Car Motor Lublin
Typ: Speed Car Motor Lublin
Kurs: 3.25
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Trzeba korzystac, poki nie ma oficjalnej informacji o starcie Lamberta. ]
Motor, zgodnie z przedsezonowymi przewidywaniami, do tej pory pewnie zmierza po awans do 1 ligi, 7 meczow i 7 zwyciestw, zawodnicy klasy Bjarne Pedersena czy Daniela Jeleniewskiego robia roznice w kazdym meczu. Dodac do tego wspaniale dysponowanego Pawla Miesiaca i druzyna mozna powiedziec, nie do ruszenia. Pozostaje obsada 2 pozostalych miejsc. Burza, ktory przed sezonem raczej mial pomagac juniorom i byc dobrym duchem zespolu otrzymal szanse w 1 meczu i do tej pory ani razu nie zawiodl, jedzie na poziomie bardzo mocnej drugiej linii, wiekszosc biegow z jego udzialem konczyla sie zwyciestwem lubelskiej druzyny. Dodajac do tego starego wyjadacza Kuciape, Motor wciaz pozostaje niepokonany. Jednak Kuciapa po kontuzji nie moze odnalezc odpowiedniej dyspozycji, widac ze kontuzjowany bark wciaz mu doskwiera na trudniejszych torach. Dzisiaj w Gnieznie spodziewany jest beton, jak to zawsze mialo miejsce, wiec Maciek ze swoim doswiadczeniem powinien bez problemu pare punktow uciulac, natomiast za Burzę powinien wskoczyc zawodnik, ktory przesadzi o wyniku tego meczu. Jest to Robert Lambert, zawodnik o ktorego bily sie najwieksze kluby Ekstraligi, on natomiast wybral reprezentowanie barw klubu z Lublina. W 2 meczach zdybyl komplet 29 punktow plus bonus. Niektorzy powiedza, ze to najslabsze druzyny w lidze, lecz dlaczego seniorzy z Lublina, ktorzy sa gwiazdami 2 ligi, nawet nie zblizyli sie do tego wyniku? To tylko potwierdza forme, jaka prezentuje ten zawodnik w spotkaniach w Anglii oraz zawodach mlodziezowych, gdzie bez problemu pokonuje swoich rowiesnikow. Jest to jeden z najwiekszych talentow jesli chodzi o ogolnosiwatowy speedway. Dzis mial jechac mecz w lidze angielskiej, jednak zostal on przelozony i nikt tak naprawde nie wie czy pojawi sie dzis w Gnieźnie, jednak wszystko wskazuje na to, ze tak bedzie. A z takim uzupelnieniem skaldu, do Jelenia, Bjarne, fenomenalnego Miesiaca i zawsze pewnego na 6-8 ptk w 2 lidze Kuciapy tworza druzyne, ktorej w 2 lidze moze nikt nie pokonac przez caly sezon. Wielu przypomni mecz w Lubliniue wygrany z Gnieznem jedynie 46:44, lecz mecz mial status zagrozonego, przez co tor zostal zrobiony na calkowty beton, dokladnie taki, na jakim scigaja sie zawodnicy z Gniezna, mozna powiedziec, ze czuli sie jak u siebie, a i tak przegrali. Dzis Bjarne, ktory byl dobrych pare lat liderem Startu, z Danielem, zawodnikiem, ktory nie zwykl przegrywac na 2 ligowych torach, Miesiacem bedacym w ekstraligowej formie i najwieksza nadzieja speedwaya Lambertem napewno nie jest skazany na porazke, szczegolnie ze do tej pory, nawet jak wygyrwali mala iloscia punktow, to zawsze byla to pewna wygrana, ktora dawali ci jakze doswiadczeni na polskich torach zuzlowcy. Gniezno z Nowakiem, ktory wystrzelil dopiero w tym roku, bracmi Jablonskimi, z ktorych mlodszy prezentuje na 2 lige wysoka forme, starszy jest tlem dla czolowych zawodnikow tej ligi, Krcmarem, ktory ma dobry sezon jednak w poprzednim zajal 13 miejsce w IMSJ w ktorych Lambert zajal 3 miejsce i slaba 2 linia moze miec duze problemy z odniesieniem zwyciestwa na wlasnym torze. Szczegolnie, ze w Lublinie, jak juz mowilem, jechali na torze jak u siebie. Wynik meczu napewno bedzie podobny do pierwszego, szanse sa 50/50, nie widze zadnych przeslanek na to, aby kurs na Motor wynosil az 3.25. Wielka okazja

✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godz: 15:40
Spotkanie: Polska - Kanada
Typ: Polska -1,5
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Hmmm prawdę mówiąc nie spodziewałem się, że Polska od razu tak dobrze będzie grała po zmianie trenera, na pewno wygrana z Brazylią i Włochami to nie jest coś co zadowoli trenera bo później przyszły porażki z Iranem Bułgarią i Brazylią. Oglądając mecze coraz bardziej widać rękę De Giorgiego, widać że zespół coraz bardziej rozumie się z trenerem. Kanada to zespół który w tej edycji ligi światowej wygrał z USA, Bułgarią Belgią przegrali z Brazylią czy Serbią więc też w kratkę jednak. Uważam, że Polska da sobie dzisiaj urwać najwyżej jednego seta i wrócić na tory zwycięstwa.

✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina :Tenis French Open Finał
godzina :15.00
Spotkanie S.Wawrinka - R.Nadal
Typ S.Wawrinka -1.5 setA
KURS 9.0
UNIBET

ANALIZA:
Powtórka finału z Australian Open 2014 - wtedy kursy na Stacha dochodziły do 6 , pamiętam że wtedy tez dobrze Typowałem ale zagrałem że więcej podwójnych błedów popełni Nadal.Tegoroczne French Open obfituje w sensacje i niespodzianki do tego ten ostatni set w meczu Wawrinka - Murray 6:1 .Oczywiście Król Paryża jest jeden , ale już jeden finał w Australi w tym roku przegrał.Tak na dobrą sprawę co dla niego zmieni jeszcze jeden tytuł w Paryżu???A dla stacha owszem.Ja gram dzisiaj za spokojną stawkę dzień konia Wawrinki , wszystkie argumenty za Rafą podobnie jak za Halep wczoraj a jednak weszło.Gram też Ciut grubiej Wawrinka -1,5 gema.

⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja, Suprettan
Godzina: 15:00
Spotkanie: GAIS Göteborg - Atvidabergs FF
Typ: 1
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Pojedynek piłkarski z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej we Szwecji. Tabela wygląda tak:



Gospodarze zajmują miejsce w środku ligowej tabeli natomiast Atvidabergs znajdują się na tyłach ligi. GAIS dla mnie jest zdecydowanie lepszym zespołem i na własnym stadionie powinni sobie z tym rywalem poradzić. Przed tym sezonem w Atvidabergs się wiele zmieniło, wielu podstawowych i kluczowych zawodników odeszło i póki co zespół ten nie umie narazie się za bardzo pozbierać. Raczej czeka ich trudny sezon i walka o utrzymanie a w mojej opini mogą temu nie sprostać i dla mnie jest to jeden z kandydatów do spadku i opuszczenia ligi. To tylko moje zdanie jak będzie zobaczymy ale dzisiaj nie daję im większych szans w tym spotkaniu. GAIS nie ma większych problemów z absencjami i wystąpi dzisiaj praktycznie w swoim najmocniejszym składzie, natomiast u gości już tak dobrze nie ma

Absencje w Atvidabergs:
obrońca Ramhorn (9 występów w tym sezonie) i pomocnik Catenacci (11 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) a pod dużym znakiem zapytania stoją występy obrońcy Holmgrena (8 występów w tym sezonie), pomocnika Lagerbloma (9 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i napastników Lindberga (7 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Tornblada (5 występów w tym sezonie). Wszyscy ci gracze zmagali się ostatnio z kontuzjami i czy któryś ostatecznie będzie w stanie zagrać dowiemy się przed samym meczem

Stawiam tutaj na GAIS, bo oni u siebie grają dobrze a do tego mają lepszą sytuację kadrową niż ich rywal, u którego jest kilka problemów z kontuzjami a do tego dwóch graczy pauzuje za kartki.

⛔100
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja - Superettan
Godz: 17:00
Spotkanie: Östers IF - IFK Värnamo
Typ: Östers IF
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet

Zapraszam na 12 serię gier szwedzkiej Superettan.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Myresjöhus Arena zmierza się ze sobą miejscowe Östers Idrottsförening a w gości przyjedzie drużyna Idrottsföreningen Kamraterna Värnamo.
Östers IF w tym sezonie ligowym 17 punktów w swoich 11 meczach co daje obecnie 7 miejsce w tabeli ligowej zaś IFK Värnamo plasuje się na 11 lokacie w szwedzkiej Superettan ze zdobytymi 13 oczkami w swoich 11 rozegranych spotkaniach tego sezonu.
Gospodarze na swoim terenie 2 zwycięstwa, 1 remis oraz 2 przegrane i bilans bramek 7-7 natomiast goście na wyjazdach 2 wygrane oraz 3 porażki z bilansem bramkowym 8-9.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy i choć w tabeli domowej ich sytuacja nie wygląda najlepiej to trzeba pamiętać że podejmowali już u siebie Helsingborg oraz groźny Dalkurd i z oboma tymi rywalami przegrali lecz po walce i wydaje mi się że na swoim terenie gospodarze zdobędą w tym sezonie wiele punktów a goście na wyjazdach słabo i ostatnio 3 razy pokonani w delegacji a wygrane tylko ze słabym w tym sezonie Gefle oraz fartem z Dagerfors w doliczonym czasie gry tak więc moim typem z pełnym przekonaniem w tym spotkaniu wygrana zespołu Östers Idrottsförening na swoim Myresjöhus Arena.

⛔100
 
L 122

lethias

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis , Rolland Garros - Finał
Godz: nie wcześniej niż 15:00
Spotkanie: Stan Wawrinka vs Rafael Nadal
Typ: Liczba gemów ponad 37.5
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Analiza
Finał French Open !!! Od początku było widać, że Nadal będzie w finale. Gra rewelacyjnie, nie stracił do tej pory ani jednego seta. Czas najwyższy go stracić. Wawrinka miał trochę trudniej po drodze ale jednak docierając do finału udowodnił swoją klasę. Na pewno jest bardziej zmęczony bo półfinał z Murayem był niezłą batalią. Sądzę, że zwycięstwo Nadala jest tutaj niemal pewne. Wawrinka może jednak urwać seta, na to liczę. Typy na 1:3 i +1.5 seta dla Wawrinki już padły w konkursie więc ja obstawiam gemy. Można zaryzykować nawet +40,4 gemów ale jednak ponad 37,5 jest bardziej pewne i kurs niezły. Zakład wchodzi mi przy wynikach: 3-6, 5-7, 3-6, 2-6 lub nawet z dużym fartem przy przegranej 0-3 (6-7, 6-7, 5-7).
Powodzenia

⛔100
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - kwalifikacje WTA Nottingham
Godz: 14:55
Spotkanie: Elizaveta Kulichkova - Caroline Dolehide
Typ: wygrana 2-0 w setach Elizaveta Kulichkova
Kurs: 2.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

W końcu zaczynamy grę na trawie. Dziś gram kwalifikacje do turnieju głównego WTA Nottingham. Mecz zaraz się zacznie! Malo czasu i szkoda go na pisanie bzdetow. Przyznam szczerze ze nie znam tenisistki Dolehide. Jest to młoda Amerykanka (18 lat) , trochę podpasiona i nie widze jej na trawie, ona tu raczej nie umie grać. Za to Kulichkova to 21 letnia Czeszka, mimo młodego wieku jest już doświadczona. Pasuje jak trza na trawiaste korty. Oglądałem ją ostatnio i mi &quot;pasuje&quot;. Szczupła, wysoka kobietka. Potrafi trzepnac i ma dobrze ułożoną rękę i technikę. Pewnie szybko będzie skracać wymiany grą do siatki, jak to na trawie potrzeba robić. Gra na jedno uderzenie, to jest to co da Kulichkovej wygraną 2-0 w setach.

⛔100
 
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis , Rolland Garros - Finał
Godz: 15
Spotkanie: Wawrinka vs Nadal
Typ: Liczba gemów ponad 35.5
Kurs: 1.93
Bukmacher: Unibet
Analiza
Nie będę się długo rozwodzić. To finał. Tutaj będzie walka o każdą piłkę, skupienie przy każdym serwie i nie będzie tutaj 3-0 w żadną stronę. Stan gotuje formę na takie momenty, 2 ostatnie sety z Rudym gdzie niby miał odpaść kondycyjnie a zagrał perfekcyjnie i walił winnera za winnerem. Jak dla mnie tutaj jest pewne 4 lub nawet 5 setów. I oczywiście Nadal to faworyt ale taki 60-40. Zwycięstwo Stana mnie tutaj nie zdziwi, ale idę w over gemowy który może być pokryty łatwo w 4 setach. Wyczuwam tutaj TB w pierwszym lub drugim secie, który dodatkowo pomoże. Kurs jak dla mnie świetny i życzę wszystkim powodzenia. Ja już piwko otwieram ????

⛔100
 
S 14

slabytyper

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Finlandia-Ukraina
Typ: Finlandia Over 0,5 gola
Kurs:1.89
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Moja analiza pewnie zostanie usunięta czy tam ignorowana ponieważ jej prawie nie będzie.
Finlandia zjamuje 5 miejsce z 1 pkt i 3 golami na koncie w 5 meczach.Ukraina 3 miejsce i 8pkt. Obie drużyny grają co tu dużo mówić słabo, bramka dla Finlandii możliwa,dlaczego nie ,jeżeli spotykają się dwa słabe zespoły,Ukraina totalnie mnie nie przekonuje,grają u siebie więc warto zagrać gola dla nich po przyjemnym kursie.
Powodzenia.

✅89
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
J 54

johnyx

Użytkownik
Dyscyplina : League of Legends, EU LCS
Godzina : 19:30
Spotkanie : Unicorns of Love - H2K
Typ : 2
Kurs : 1,98
Bukmacher : Fortuna

Dziś wieczorem czeka nas mecz o prowadzenie w grupie B rozgrywek LCS. Obydwie drużyny to uznane marki a ich mecze zawsze są wyrównane. Ciężko wytypować pewniaka, bukmacherzy uważają że UOL nim jest jednak ja się z tym nie zgadzam. H2K pomimo słabego spring splitu, to nadal grupa świetnych graczy, przewodniczy im Jankos który ma ogromny wpływ na początkowe fazy gry i jest w stanie zrobić sporą różnicę. Generalnie mają oni dobrze obstawiana każdą pozycję. Są jak najbardziej w stanie wygrać z jednorożcami. Obydwie drużyny jak narazie zanotowały dwa zwycięstwa jednak z outsiderami i to będzie ich pierwsza trudniejsza batalia w summer splicie.

⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Witajcie ! Wczoraj mega pech-Chicago strzelilo,a Atlanta mimo wielu okazji nie wbila :c Na dzis mam tako oto propozycje ????

Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Irlandia-Austria
Typ: Irlandia wygra i obie drużyny strzelą gola
Kurs: 5.62
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Wybaczcie,ze dzis bedzie krótko,ale na prawdę nie mam wiele czasu,więc w szczegóły nie będę się wdawał.
Co warto powiedzieć o tym spotkaniu-a na pewno to iż spotykają się dwie różne ekipy. Na tle czysto piłkarskim i technicznym lepsza wydaje się Austria-i myślę,że jest to słuszne stwierdzenie,gdyż piłkarze tej ekipy potrafią zrobić różnice indywidualnościami.
ALE-spotykają się z drużyną,która charakterem i walecznością nadrabia wszystkie braki techniczne-drużyna Irlandii nie odpuszcza żadnej piłki-walka jest do końca i o każdą piłkę. Co więcej-grają dziś u siebie,a a kibiców mają fanstastycznych i ten doping myślę również poniesie dzisiejszych gospodarzy.
Reasumując-spotkanie dwóch odmiennych stylów gry zawsze zapowiada sporo okazji i bramek,które według mnie będą dziś kwestią czasu,jednak to Irlandia u siebie przy dopingu swoich kibiców powinna przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść i tą jedną bramką odnieść końcowy sukces ????
Moja stawka: 3/10

Pomogłem?-Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39; ;)

Typującym i grającym życzę Powodzenia !

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje MŚ, Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Serbia - Walia
Typ: Remis
Kurs: 3.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie pierwszej z trzecią drużyną w grupie D i co ciekawe obie w pięciu meczach nie zaznały jeszcze porażki. Jednak Walijczycy zanotowali aż 4 remisy i to oni bardziej potrzebują punktów chcąc liczyć się w walce o awans. Najgorsze jest jednak to, że w meczu tym nie zagra największa gwiazda Walii, zawieszony za kartki Gareth Bale. Fakt ten niewątpliwie w sposób znaczący zmniejsza możliwości ofensywne tej drużyny. Z tej przyczyny goście zagrają na pewno niezwykle ostrożnie w defensywie, będą szanować piłkę a wynik tego spotkania powinien oscylować w granicach 0:0. Dlatego drugim proponowanym przeze mnie typem jest under 1.5 goli. Dodam jeszcze, że w pierwszym meczu na terenie Walii padł remis 1:1. Gola zdobył w 30 minucie wspomniany Bale, natomiast Serbowie szczęślwie wyrównali w samej końcówce spotkania. Powodzenia!

✅265
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Irlandia-Austria
Typ:czerwona kartka
Kurs: 4.60
Bukmacher : Unibet
Analiza:

Za chwilę zaczynają więc krótko , koledzy rozłożyli już ten mecz na czynniki pierwsze i jedno jest pewne powinno być ciekawie a w/g mnie może być i brutalnie a szczególnie po stronie gości chociaż gospodarze też słyną z bardzo ostrej gry , jeżeli gospodarzom uda się jako pierwszym strzelić bramkę a jest to całkiem realne to liczę że Austriacy pójdą na całość bo jak wiemy to oni potrzebują punktów a najlepiej kompletu , jeżeli sytuacja będzie odwrotna to Irlandczycy będą musieli zmuszeni do odrabiania strat tak czy siak liczę na sporo fauli , sędzia jest DAVID FERNÁNDEZ BORBALÁN Hiszpan a wiadomo w Hiszpanii też sporo czerwieni jest pokazywanych stąd liczę że bardzo ostre faule mogą w konsekwencji doprowadzić do kartek a a nóż któryś będzie musiał zobaczyć dwa żółtka i w konsekwencji czerwień . Zobaczymy !

⛔100
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina: 22:05
Spotkanie: Washington Nationals - Texas Rangers
Typ: Nationals zdobędą punkty jako pierwsi i zwyciężą
Kurs: 2.12
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Wczorajszy handicap siedział praktycznie do samego końca, z tym że closing pitcher pokpił sprawę i wpuścił home runa w dziewiątym inningu (później już było tylko gorzej). Bullpen drużyny ze stolicy w tym sezonie jest bardzo cienki, ale w tym meczu upatruję szansę na zarobek w troszkę inny sposób. Myślę, że Nationals zdobędą punkty jako pierwsi i zwyciężą. Wybrałem akurat taki typ z kilku powodów. Max Scherzer jest jednym z nich. Pitcher Washingtonu jest w czołówce najlepszych z całej ligi, drugi w klasyfikacji strikeouts, drugi pod względem ERA, bilans 7-3 w 12 startach. Nie przywykł on do wpuszczania runów. W Rangersach starterem będzie Austin Bibens-Dirkx, o którym dużo powiedzieć nie można. Będzie to dopiero jego drugi start w najwyższej klasie. W pierwszym rozegrał 4 i 2/3 inningu wpuszczając 3 runy. Ważną informacją jest jeszcze przewidywany powrót do wyjściowego składu po jednodniowym odpoczynku Ryana Zimmermana w drużynie gospodarzy. Liczę na szybkie punkty dla Nationals, jeśli Scherzer zagra przynajmniej 6 inningów, a bullpen gospodarzy na conajmniej przeciętnym poziomie, to jestem o ten typ spokojny. Dodam jeszcze, że kurs na sam win Nationals wynosi tylko 1.36. Powodzenia!

⛔100
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Piłka Nożna - MŚ Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Izrael-Albania
Typ: Suma goli Izrael - Over 2,5
Kurs: 5,5
Bukmacher: Winmasters
Analiza:
Wczoraj typ na 3+ dla polskiej reprezentacji wszedł jak w masło dlatego dzisiaj zagram jeszcze ostrzej. Podejrzewam, że nikt się tego nie spodziewa, ale w Izraelu dzisiaj szykuje się solidny over. Wiadomo, że w tej grupie liczą się tylko dwie drużyny z absolutnej czołówki, ale granie na Hiszpanie czy Włochy nie przyniesie za wielkich zysków. Za to drużyna z Izreale to dla mnie cicha woda. W pierwszym meczu wygrali z Albanią na wyjeździe 3:0. Po za tym Izrael to mocna drużyna, która wie jak grać z ekipami z półwyspu Bałkańskiego. np z Bośnią Hercegowiną 3:0. Myślę, że w tym meczyku zobaczymy sporo bramek. Trzeba jednak pamiętać, że Albania to uczestnik ostatniego Euro, więc trochę pojęcia o piłce musi mieć, ale mimo wszystko ja stawiam na Izrael i wynik koło 3:2. Jest ryzyko jest zabawa! Pozdrawiam!
⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Ooestende vs Brussels
Typ: Brussels
Kurs: 5,00
Bukmacher: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 11.06.2017/20:30
Analiza:
Trzecie finałowe spotkanie w belgijskiej lidze koszykówki. Jak na razie prowadzi drużyny gospodarzy 2:0, ale w dwóch dotychczasowych ostatnich pojedynkach Brussels wcale nie odstawało poziomem, umiejętnościami przegrywając ostatnie spotkanie zaledwie jednym punktem 60:59. Brussels po 36 kolejkach zajęli trzecie miejsce. Na drodze do finału pokonali Limburg, oraz Antwerp. Dzisiejszy mecz jest dla nich ostatnią szansą na dalszą rywalizację o mistrzostwo kraju. W ostatnim spotkanie z Ooestende słabiej zaczęli pierwszą połowę, ale trzecia kwarta była bardzo dobra w ich wykonaniu, wygrali ją różnicą ośmiu punktów i na ostatnią odsłonę gry wchodzili z jednopunktową przewagą. Przegrali jednak czwartą kwartę niskim wynikiem 10-8. Ekipa gości oparta jest na: Domien, Chris, Dino, Guy, Maxime: to najbardziej wyróżniający się zawodnicy. Ooestende po 36 kolejkach zajęło pierwsze miejsce. Pokonali w ćwierćfinale Wilebroek 2:0, oraz w półfinale Spirou 3:0. Ooestende to najbardziej utytułowana drużyna Belgii. Dziś należy zwrócić uwagę na: Tima, Coreya, Sama, Jeana, Rasko. Jestem zdania, że ten finał nie skończy się na trzech spotkaniach, dla mnie odważnych handicap punktowy dodatni w stronę gości, powodzenia

✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom