>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia 11.07.2011 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka ( women )
Spotkanie: Litwa u20 - Polska u20
Typ: 2
Kurs: 1,72
Bukmacher: BWIN
Mecz drugiej fazy mistrzostw europy do lat 20 kobiet rozgrywanych na parkietach w Serbii. Polki w tym turnieju prezentują wysoką formę i sądzę , że dziś pokonają swoje odwieczne rywalki Litwinki. W pierwszej fazie turnieju nasze reprezentantki zdecydowanie pokonały skazane na pożarcie Niemki różnicą punktów +30 , nastepnię pokonały po zaciętej walce i dogrywce faworyta i jednocześnie organizatora imprezy Serbki, oraz w trzecim meczu pewne już awansu i z rotacjami w składzie uległy bardzo dobrej drużynie Ukrainy ale tylko 5 punktami . Litwinki miały podobne wyniki w swojej grupie , jednak ja stawiam zdecydowanie na Polki które osiągneły bardzo dobre rezultaty z drużynami które będą walczyć o medale, Litwinki grały jedynie z mocną Rosja i przegrały 13 punktami, mecz będzie wyrównany jednak sądzę że to Polki będą o te 5 punktów lepsze.
Polecam.
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 1

daani

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja, Allsvenskan
Spotkanie: AIK - Halmstad
Typ: AIK -1.5
Kurs: 1.975
Bukmacher: bet365
Analiza:
AIK po raz pierwszy od dluzszego czasu ma realna szanse walki o najwyzsze miejsca w lidze. Maja oni solidna obrone i dobra pomoc, ale najwiekszym ich atutem jest para napastnikow z Sierra Leone, Mohomed i Tetteh Bangura. Strzelili oni razem w tym sezonie 15 bramek co jest ogromna liczba, poniewaz ogolnie druzyna AIK ma na swoim koncie 21 trafien. Sa to urodzeni snajperzy, ktorzy moga kazdemu przeciwnikowi podwyzszyc stosunek straconych bramek. W ostatnich 9 meczach w domu druzyna ze wsapanialymi napastnikami odniosla az 8 zwyciestw w tym az 6 z przewaga dwoch lub wiecej bramek. Natomiast Halmstad w tym sezonie jest najslabsza druzyna w lidze z dorobkiem zaledwie 7 punktow (w tym 1 punkt dobyty na wyjedzcie) i sa oni kandydatem do spadku. AIK w tym sezonie przerasta o kilka klas druzyne Halmstad i mysle ze nie beda mieli dzisiaj problemow z wygrana przynajmniej dwoma bramkami.
✅ 98
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Rosja 2. liga
Spotkanie: Sibir Novosibirsk - Metallurg Yenisey Krasnoyarsk
Typ: 1
Kurs: 1,67
Bukmacher: Betsson
Sibir grał w poprzednim sezonie w pierwszej lidze. O powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej będzie trudno, ale gospodarze znajdują się w czołówce, zajmują 6. miejsce ze stratą 2 pkt. do znajdującego się na 5. pozycji Metallurga. Jest to więc tzw. &quot;mecz o 6 punktów&quot;. Sibir jest najskuteczniejszą ekipą ligi z 32 bramkami strzelonymi w 18 spotkaniach. Jest również jedną z trzech drużyn, która nie przegrała jeszcze na własnym obiekcie (6-4-0). Piłkarze z Novosibirska są lekko podrażnieni porażką w Pucharze Rosji ze znajdującym się w górnej połowie tabeli Uralem 0-1 po dogrywce, ale trzeba przyznać, że Ural jest silnym zespołem, który ostatnio przegrał 25 maja. Natomiast Metallurg gra ostatnio dużo gorzej. W ostatnim meczu pokonał Energiye Khabarovsk u siebie w meczu pucharowym, jednak Energiya w ostatnich 4 kolejkach ligowych zwyciężyła tylko raz, ogrywając Gazovik, który w tym sezonie wygrał tylko trzykrotnie. Trzy dni wcześniej goście pokonali na wyjeździe Fakel Voronezh 2-1, jednak nie ma co się dziwić, gdyż jest to najsłabsza ekipa w lidze, zaś wcześniejsze dwa spotkania to porażki po 0-1 z Cherno Novorosisk, dla którego było to dopiero drugie wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie i Khimki, które miało serię 12 meczów bez zwycięstwa! Wniosek - piłkarze drużyny gości zupełnie nie mają ostatnio formy. Jeśli wygrywają to ze słabymi rywalami, ale potrafią też przegrać kiedy teoretycznie są faworytami. Sibir, nie licząc wspomnianej porażki w pucharze, spisywał się ostatnio bardzo dobrze. Zgarnął komplet punktów w ostatnich trzech ligowych kolejkach, wygrywając z ekipami Zhemchuzhina Sochi (dom, 2-1), Fakel Voronezh (wyjazd, 3-0, a przecież Metallurg wygrał z nimi 3 dni później zaledwie 2-1) i Khimki (wyjazd, 3-1, a przecież Metallurg przegrał z nimi 3 dni wcześniej 0-1). Myślę, że przedstawione przeze mnie argumenty są wystarczające, aby postawić na Sibir Novosibirsk.
⛔ 100
 
hatak 29

hatak

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożnaSzwecja, Allsvenskan – 19:00
Spotkanie:Helsingborg - Djurgarden
Typ: Helsingborg
Kurs: 1,55
Bukmacher: BetClic
Analiza:
Lider Allsvenskan Helsingborg podejmuje dziś 11 drużynę w tabeli Djurgarden Sztokholm. Helsingborg w tym sezonie nie przegrał u siebie. W 7 meczach w roli gospodarza wygrywali 5 razy i zanotowali 2 remisy z bilansem bramkowym 15:5. Djurgarden na wyjazdach nie imponuje mając 2 zwycięstwa, 1 remis i 4 porażki. Mecz odbędzie się w ramach rundy rewanżowej. W pierwszym meczu tych zespołów w tym sezonie padł remis 1:1. Helsingborg ostatni tytuł mistrza Szwecji zdobył w 1999 roku. Najwyższy czas, aby przypomnieć sobie tamte czasy i powtórzyć sukces sprzed 12 lat. Żeby to osiągnąć trzeba wygrywać u siebie z takimi zespołami jak Djurgarden. Myślę, że zawodnicy Helsingborgs dobrze o tym wiedzą i postarają się odprawić gości z kwitkiem.
✅ 55
 
T 215

tyczner

Użytkownik
SPOTKANIE:AIK - HALMSTAD
typ: over2.5
KURS: 1.65
bukmacher: Bet365
ANALIZA:
Dzisiaj dokończenie 16 kolejki w lidze szwedzkiej, a zarazem 1 rewanżowej. Przed tygodniem te same drużyny spotkały się na stadionie w Halmstad i tam górą była drużyna AIK wygrywając 3-1. Gospodarze dzisiejszego meczu maja znakomitą passe 3 zwycięstw , każdy z tych meczy to over2.5. AIK MA 3 PKT STRATY DO miejsca na podium więc zrobią wszystko by pokonać jak najwyżej najsłabszą druzyne ligi. Dodam ,że dzisiejsi goście są na ostatniej pozycji a ich bilans na wyjazdach to 0-1-6 a bramki 3-15. Halmstad ostatnie 3 mecze to porażki i w każdym z tych meczy padł over 2.5
good luck
-------------------------------------------------------
wanted dinero
✅ 65
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Tenis- ATP - Stuttgart (GER) - Claycourt
Guillermo Garcia-Lopez vs. Radek Stepanek
typ:2
kurs:1,62
Sportingbet
Rozpoczyna się pierwsza runda turnieju w Stuttgarcie w której zagrają ze sobą o godzinie 17:30 Guillermo Garcia-Lopez i Radek Stepanek. Lopez zajmuje obecnie 38 pozycję w rankingu ATP. Widziałem kilka spotkań w wykonaniu Hiszpana i muszę stwierdzić, że jego gra wygląda naprawdę kiepsko, Hiszpan popełnia mnóstwo nie wymuszonych błędów. Porażki z takimi tenisistami jak Xavier Malisse, czy też Fabio Foginini, albo przegrana z Beckiem mówią chyba same za siebie. Natomiast Radek Stepanek znajduje się na 57 miejscu w rankingu. Jednak uważam, że ten doświadczony zawodnik z Czech powinien znajdować się o wiele wyżej w rankingu. Ostatnimi czasy miał pecha z kontuzjami lub trafiał już w pierwszej rundzie na bardzo dobrych graczy. Jednak teraz Czech powinien sobie poradzić z Lopezem. Stepanek dysponuje świetym serwisem, jest szybkim zawodnikiem... Sądzę że na dzień dzisiejszy Stepanek ma o wiele więcej argumentów od chaotycznie grającego Hiszpana.
⛔ 100
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Mecz: Gojnea, Madalina - Amanmuradova, Akgul
Data: 16:00
Typ: 1 set - Amanmuradova
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 16:00 na kort w Palermo wyjdą dwie równorżedne zawodniczki, które zmierzą się w turnieju WTA. W pojedynku, w którym konkurować będą Madalina Gonjea i Akgul Amanmuradova, bukmacherzy w roli faworytki stawiają Gonjeę, jednak ja postawie dzisiaj na jej przeciwniczkę. Jest ona (Amanmuradova) 98 w rankingu WTA, podczas gdy jej dzisiejsza przeciwniczka plasuje się na 149 pozycji. Gonjea nie jest sławną zawodniczką i nie radzi sobie jeszcze z lepszymi przeciwniczkami, więc dzisiaj z wyżej notowaną zawodniczką raczej sobie nie poradzi. Amanmuradova też ostatnio nie przezentuje wysokich lotów tenisa, a wygrała tylko z powodu skreczowania jej przeciwniczki, jednak dzisiaj trafiła na &quot;łatwego&quot; rywala, więc powinna to wykorzystać, na co liczę. Jeszcze te zawodniczki nie grały ze sobą, więc to raczej wróżenie z fusów, lecz stawiam że lepiej w mecz wejdzię Akgul Amanmuradova!
✅ 120
 
kosa393 25

kosa393

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - towarzyski / start godzina 18
Spotkanie:Zaglebie Lublin - Omonia Nikozja
Typ: Omonia
Kurs: 2,62
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Starcie pomiedzy polskim Zaglebiem Lublin a cypryjska Omonia.
Omonia do tej pory rozegrala juz kila meczow sparingowych zas Zaglebie bedzie gralo dopiero pierwsze. Ostatni mecz Omoni to 2;2 z Lechia Gdansk, wczesniej zas wygrala 0;1 z Arka Gdynia. Takze sadze,ze mistrz Cypru da rade z 11 druzyna Ekstraklasy i wygra. Moim zdaniem szansa to 9/10
Kiepska analiza.
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna - Szwecja, Allsvenskan League
Spotkanie: AIK - Halmstad
Typ: AIK over 2,5
Kurs: 2,5
Bukmacher: Bet365
Analiza: W spotkanie 16 kolejki Szwedzkiej Allsvenskan League spotykaja sie AIK Solna i Halmstad. Gospodarze tego spotkanie z 26 punktami zajmuja dobra 6 pozycja i traca do lidera 6 punktow. Goscie fatalnie sie spisuja w tym sezonie i z 7 punktami zajmuja ostatnia pozycja w tabelii. Faworytami tego spotkanie beda gospodarze szczegolnie ze w 3 ostanich spotkan zanotowali 3 zwyciestwa kiedy ich dziszajszych rywale zanotowale 3 porazki. Widac wiec w jakiej swietnej dyspozycji sa gospodarze i w jakiej fatalnej sa goscie. W ostanim spotkanie oba zespole sie spotykale i AIK wygrala 3-1. Mysle ze dzis stac gospodarze zeby ponownie nie raz pokonac bramkarza Halmstad i ponownie zainskasowac waznych 3 punktow. Licze ze najlepsze strzelec AIK Solna Mohammed Bangura ponownie nie raz zdobedzie gola. Stawiam ze bedac wspierani przez wlasnych fanow pilkarze AIK zrobia dzis wszystko zeby to spotkanie wysoko wygrac zeby udowodnic ze beda sie liczyc w walka o najlepszych lokatach. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy AIK Solna i Halmstad gospodarze tego spotkanie zdobeda powyzej 2,5 gola.
✅ 150
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel Drużynowy Puchar Świata
Spotkanie:Tai Woffinden vs Piotr Protasiewicz
Typ: Piotr Protasiewicz
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20:30 odbędzie się drugi półfinał Drużynowego Pucharu Świata,faworytami są Polacy jednak trzeba będzie uważać na Anglików którzy znają ten tor doskonale.W dzisiejszym dniu wybrałem pojedynek między Anglikiem Taiem Woffindenem i Polakiem Piotrem Protasiewiczem.Tai to jeszcze junior,w lidze Angielskiej jeździ przeciętnie,w Polskiej zaś jeździ w pierwszej lidze i też jego jazdę nazwałbym przeciętną.Z drugiej strony Piotr Protasiewicz,który ma świetny sezon,zdobywa mnóstwo cennych punktów w ekstralidze,w zawodach indywidualnych idzie mu całkiem dobrze.Według mnie do zwycięstwa w dzisiejszych zawodach poprowadzą nas Gollob,Hampel i właśnie Protasiewicz.Dlatego uważam że nasz doświadczony Protasiewicz,poradzi sobie z młokosem z Wielkiej Brytanii.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 1

kubusek19

Użytkownik
Panathinaikos - Lech Poznan
Typ:1
Kurs.:2.50
Buk:Bet-at-home.com
Zacznę od tego,że jest to mecz towarzyski.Jak wiadomo Polskie zespoły grają bardzo słabo po długiej przerwie od meczów ligowych.Panathinakos niedawno zakonczył ligę i do nastepnego sezonu przystępują z znacznie lepszymi nastrojami niż zawodnicy &quot;Koloejorza&quot;ktorzy nie zakwalifkikowali się do europejskich pucharów.Pannathinakos zdobył wicemistrzostwo Grecji ulegając tylko Olimpiakosowi.Myślę,że wicemistrz Grecji nie powinien mieć większych problemów z średniakiem ligi Polskiej i pokona go spokojnie.Lech nie dokonał żadnych kluczowych wzmocnień.Jestem wręcz przekonany,że dzisiejszy mecz to będzie dobry test-mecz dla Greków przed europejskimi pucharami i będą chcieli wygrać.
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 16

zizou303

Użytkownik
Mecz: Niemcy U20 - Słowacja U20
Typ: 2
kurs: 2.50
buk: bwin
Analiza: W jednym z dzisiejszych spotkań o miejsca 13-16 w ME kobiet do lat 20 zmierzą się reprezentacje Niemiec i Slowacji. Bukmacherzy stawiają na Niemki ja jednak zdecydowałem się zagrać na Słowaczki. Niemki na razie grają fatalnie, o ich grze nie można powiedzieć nic dobrego. Niemki do tej pory przegrały wszystkie 3 mecze bardzo wysoko: z Polkami 86-46 z Ukrainkami 81-53 i z Serbkami 82-68. Jak widać przede wszystkim gra w obronie jest dużym mankamentem drużyny Niemieckiej. W każdym meczu tracić ponad 80 pkt na tym poziomie rozgrywek to nie za bardzo dobrze świadczy o zespole. Mecz z Polkami przegrany różnicą 40 pkt pokazuje w jak słabej dyspozycji są Niemki, Polski nie należą przecież do ścisłej czołówki drużyn europejskich. Słowaczki również nie zachwycają na tych mistrzostwach ale jednak jedno spotkanie udało im się wygrać 39-38 z Brytyjkami, poza tym porażki z Łotyszkami 43-49 czy klęska z Hiszpankami 27-59. Porażka z Łotwą była jednak tylko 6 pkt a po dzisiejszym meczu Łotwy z Francją widać że Łotyszki na tym turnieju grają bardzo dobrze. Warto również zwrócić uwagę na bardzo dobrą grę obronną Słowaczek. Nawet Hiszpanki nie potrafiły rzucić Słowaczkom 60 pkt, Brytyjki rzuciły jedynie 38 pkt a Łotyszki zaledwie 49 pkt. Jeżeli porównamy średnią straconych punktów Niemiec 83 oraz Łotwy 48 pkt to róznicą naprawdę robi wrażenie. Jeżeli Słowaczki zagrają dziś na swoim poziomie w obronie to możemy być świadkami małej niespodzianki patrząc po kursach na to spotkanie.
✅ 150
 
L 7

lgglpl

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna - Szwecja, Allsvenskan League
Spotkanie: AIK - Halmstad
Typ: polowa/koniec AIK/AIK
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bwin
Analiza:
AIK ostatnie dwa mecze na wyjeździe wygrane:
Halmstad (16) AIK 1:3
Trelleborg (12) AIK 1:2
AIK ostatnie dwa mecze u siebie wygrane:
AIK Norrkoping (13) 3:0
AIK Malmö (8) 2:0
AIK bilnas u siebie to 6 wygranych i 1 porazka bramki 13:3
tylko 3 stracone !
Halmstad bilnas na wyjezdzie:
1 remis i 6 porazek bramki: 5:15
W ostatnich 6 meczach Halmstad 2 remisy 4 porazki bramki 4:10
Halmstad wyjdzie na boisko i będzie chciało jak najmniej przegrać.
8 dni temu AIK grało na wyjeździe z Halmstad i wygrało 3:1 u siebie wynik pewnie będzie podobny.
Analizę opieram tylko na tych danych nie wiem czy są jakies braki w składach.
✅ 91
 
komar77 18

komar77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Uhren Cup
Spotkanie: Basel-Hertha
Typ: over 3.5
Kurs: 2.35
Bukmacher: bwin

Analiza:
Już dziś rozpocznie o 20.30 rozpocznie się spotkanie aktualnego mistrza Szwajcarii FC Basel i beniaminka niemieckiej Bundesligi Herthy Berlin.
Turniej Uhren Cup ma bardzo bogatą tradycje, jest rozgrywany od 1962 roku z małymi przerwami.Turniej ten słynie z mocno obsadzonej ekipy turnieju, w tym roku będą to YB Berno,West Ham United, oraz te 2 zespoły walczące dziś ze sobą.W pierwszym meczu turnieju obejrzelismy grad goli ,poniewaz YB wygrali z Hertą 4-2 , i mysle ze dziś będzie podobnie. Obydwie druzyny słyną z rogrywania szybkiej piłki, oraz strzelania duzej ilosci bramek.
Basel grają u siebie bedą niesieni dopingiem i myśle że wygrają dość wysoko ten mecz.
Hertha gra dobrze strzela duzo bramek na mecz co pokazali w pierwszym meczu.
Przypuszczalne składy obu drużynŁ
Hertha BSC: Kraft - Mijatovic, Franz, Ronny, Morales - Ottl, Niemeyer, Ebert, Raffael, Torun - Lasogga
FC Basel: Sommer-Park,Voser,Kovac,Abraham,-Yapi Yapo,Cabral,F.Frei,Stocker,-Streller,Frei.
Będzie to pierwszy mecz Alesandro Freia po kontuzji w ktorym bedzie chcial sie pokazac z jak najlepszej strony.
Zachęcam do grania kurs wysoki a opłaca się zaryzykowac.
⛔ 100
 
L 0

lukas0108

Użytkownik
typ dnia poniedziałek
Mój typ na dziś to żużel i para Ben Barker - Janusz Kołodziej w bet 365 myślę, że można spokojnie dać tu na Janusza Kołodzieja kurs 1,66 mimo, że może nie jest w najwyższej formie to wydaję mi się że spokojnie poradzi sobie z przeciętnym anglikiem,który ma dopiero 19 średnią w a lidze brytyjskiej, która nie należy do wielkiej ligi, a jednak Janek zna dobrze tory angielskie przecież jeździł w lidze angielskiej
Zły zapis.
 
L 0

lukas0108

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel
Spotkanie: Ben Barker - Janusz Kołodziej
Typ: Janusz Kołodziej
kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mój typ na dziś to żużel i para Ben Barker - Janusz Kołodziej w bet 365 myślę, że można spokojnie dać tu na Janusza Kołodzieja kurs 1,66 mimo, że może nie jest w najwyższej formie to wydaję mi się że spokojnie poradzi sobie z przeciętnym anglikiem,który ma dopiero 19 średnią w a lidze brytyjskiej, która nie należy do wielkiej ligi, a jednak Janek zna dobrze tory angielskie przecież jeździł w lidze angielskiej
✅ 66
 
M 70

mr.luke

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Pepsi-deildin, Islandia
Spotkanie: Fram Reykjavik - Grindavik
Typ: Ile padnie goli? Poniżej 2,5 gola
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Spotkanie aktualnych dwóch najgorszych drużyn ligi Pepsi-deildin. Fram Reykjavik - ostatnie miejsce w tabeli, 2 punkty oraz Grindavik - przedostatnie miejsce z kompletem szczęśliwych 7 oczek...
Cóż mogę powiedzieć Zazwyczaj takich spotkań nie obstawiam wcale. rezultaty tutaj mogą byc wyjątkowo zaskakujące jeżeli chodzi o zwycięzce meczu. Pokusiłem się jednak o typ poniżej 2,5 goli w spotkaniu. Dlaczego?
-Oba zespoły grają słaby futbol, puszczają mnóstwo bramek grając z zespołami lepszymi. Jednak w tym przypadku uważam że mniej więcej taki sam poziom ;) obu drużyn zaowocuje małą ilością bramek...
-Jeżeli jeden z zespołów strzeli bramkę to będzie chciał już koniecznie wygrać i zacznie się murowanie (w przypadku tych drużyn każdy punkt jest na wagę złota)
-Morale w zespołach musi sięgać podłogi. Trudno w takim stanie grac z polotem...
-Pogoda nie nastraja to figlów na boisku. Parno, duszno, ciepło. Nie spodziewam się tutaj wielu szybkich akcji ofensywnych bądź kontrataków.
W ostatnich 10 spotkaniach H2H o2,5:u2,5 zakończyło się rezultatem 6:4, i mimo iż o2,5 wydaje się być statystycznie lepszym typem, ja na pohybel bukom wybieram opcje: Poniżej 2,5 gola! Wszak w naturalnym podziałem w przyrodzie wydaje się być podział fifty-fifty.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom