>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 11.07.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
stanley-63 753K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chorwacja - Anglia
Typ: czerwona kartka
Kurs: 4.70
Bukmacher: Unibet

Wczorajszy mecz pomiędzy Francją a Belgią może nie był jakimś wyjątkowym spotkaniem ale odniosę się właśnie do tego meczu , od momentu zdobycia bramki przez Francję mecz nabrał ostrości , do tego momentu sędzia nie pokazał ani jednego kartonika jednak od 63 minuty gry do końca spotkania aż 5 , w doliczonym czasie gry 2 , w dzisiejszym meczu myślę że może być podobny scenariusz , liczę że w tym meczu bramka padnie wcześniej co do ilości kartek będzie lepiej , jak wiadomo obie ekipy nogi nie odstawiają a jak do tego dołożymy sędziego Cakira z Turcji to możemy sie spodziewać i kartek , ten arbiter sędziował dw spotkania w na tych mistrzostwach Maroko : Iran - 4 żółtka i Nigeria : Argentyna - 5 żółtek i wydaje mi się iż dziś może pojawić się pierwszy czerwony kartonik bo liczę na sporo fauli i brutalności w grze - obie drużyny to potrafią a stawka tego spotkania swoje robi !
⛔100
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chorwacja - Anglia
Typ: 2.połowa oficjalny doliczony czas +5.5
Kurs: 5
Bukmacher: eFortuna

Dzisiaj poznamy drugiego finalistę, który zmierzy się z faworyzowaną Francją. Zarówno dla Chorwacji, jak i Anglii awans do finału byłby czymś wielkim, dlatego można spodziewać się walki do ostatnich sekund.
Typ na którym się skupiam to doliczony czas - na MŚ sędziowie doliczają dużo czasu - jest to spowodowane zarówno VAR&#39;em, jak i częstym przedłużaniem gry przez symulantów czy nawet zwykłe zmiany.
W meczu Francja - Belgia zostało doliczone 6 minut , a na upartego sędzia mógł śmiało dołożyć 2 kolejne minuty - choćby za cyrk Mbappe przy linii bocznej.
Wszystko uwarunkuje ewentualny pierwszy gol dla którejkolwiek ze stron - Chorwacja jest po dwóch wyczerpujących dogrywkach, dlatego poza zmęczeniem będą wyjątkowo zmotywowani do zdobycia jednobramkowego prowadzenia i obrony Częstochowy, co będzie przekładało się w doliczony czas - to samo będzie po stronie Anglików, którzy także mają cwaniaczków pokroju Lingarda czy Sterlinga wykorzystujących każdy możliwy kontakt do tego, by runąć na murawę i zwijać się z bólu. Mając na uwadze walkę i niekoniecznie czystą grę - 6 minut wydaje się całkiem prawdopodobne.
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 17:00
Spotkanie: Vysocina Jiihlava-Velke Mezirici
Typ: Powyzej 4.5 Bramek
Kurs: 3.00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Krotka analiza-spotkanie mocno podejrzane. Kursy na overy spadają i to mocno ( opieram glownie na b365 ),gdzie o 14stej kurs na over 3.5 wynosil 1.80 a w niecale pol godziny linia wzrosla na 3.75 bramek i kurs na ta linie wynosil 1.75.
Szczerze mowiac nie dziwi mnie to,gdyz Velke ( poprawie Velasske ) slynie z tego,iz swoje mecze towarzyskie permanentnie ustawiają pod overy. Chociazby zeszłoroczny turniej przedsezonowy ( Tipspot Liga )-wyniki 7:2,7:3 ( pisze z pamięci wiec o gola mogę się pomylić ).

Sportowa Vysocina jest również 2-3 poziomy wyżej. Kilka bramek powinni tutaj strzelić ,,z marszu&#39;&#39;. Licze,ze Velke tez cos ustrzeli.
Pomoglem? Zostaw proszę reputke ????
Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia ????

✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ludogorets Razgrad - Crusaders FC
Typ: handicap 1 (-2.5)
Kurs: 1,55
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na dziś również typ z kwalifikacji Ligi Mistrzów. W tej parze zdecydowanym faworytem dla mnie jest zespół z Bułgarii Ludogorets i myślę, że losy awansu mogą już być dzisiaj po tym pierwszym spotkaniu przesądzone. Wszystko tutaj przemawia za gospodarzami, którzy są mocniejszym zespołem, mają dużo więcej jakości, indywidualności itd. do tego pochodzą z mocniejszej ligi i ja osobiście nie daję tutaj żadnych szans zespołowi z Irlandii Północnej i myślę, że dojdzie tutaj do małego lania. Myślę, że gospodarze poradzą sobie na tyle, że wygrają ten mecz różnica minimum 3 goli pokrywając tego handicapa. Jednak liga bułgarska jest znacznie mocniejsza od ligi północnej irlandii a do tego Ludogorets całkiem fajnie prezentował się w europejskich pucharach w ostatnich latach czego nie można powiedzieć o jego dzisiejszych przeciwnikach z Belfastu. Crusaders na wyjazdach na europejskiej arenie spisywał się słabiutko:
W tamtym roku w kwalifikacjach Ligi Europy przegrał z łotewskim zespołem FK Liepaja na wyjeździe 0-2
W 2016 roku w kwalifikacjach Ligi Mistrzów przegrał z duńskim zespołem FC Kopenhaga na wyjeździe 0-6
W 2015 roku w kwalifikacjach Ligi Mistrzów przegrał z albańskim zespołem Skenderbeu Korce na wyjeździe 1-4
W 2014 roku w kwalifikacjach Ligi Europy przegrał ze szwedzkim zespołem Brommapojkarna na wyjeździe 0-4 ale wygrał rundę wcześniej na Litwie z zespołem Ekranas 2-1
W 2013 roku w kwalifikacjach Ligi Europy przegrał z norweskim zespołem Rosenborg Trondheim na wyjeździe 2-7
a rok wcześniej w 2012 roku z tym samym przeciwnikiem w tych samych rozgrywkach przegrał 0-1
W 2012 roku przegrał z angielskim Fulham na wyjeździe 0-4
itd. itd.
Przeważnie zespół Crusaders jak trafia na jakiś lepszy zespół to na wyjeździe dostaje bęcki i też na to tutaj liczę. Kadrowo gospodarze zdecydowanie mocniejsi od swego przeciwnika i to na każdej pozycji. Spodziewam się bardzo jednostronnego widowiska i zwycięstwa Ludugorets różnica przynajmniej 3 bramek.
✅55
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chorwacja - Anglia
Typ: Anglia więcej przebiegnie
Kurs: 1.50
Bukmacher: Unibet

Anglia przebiegnie większy dystans 1.50 Unibet.
Moim zdaniem duże prawdopodobieństwo. Anglia obok Ruskich jest najbardziej wybieganą drużyną na tym Mundialu. W każdym meczu przebiegli więcej od przeciwników. Od Kolumbii np o 7 km, Panamy około 10 km itp. Chorwacja natomiast ostatnio gorzej od Duńczyków o kilka km, lepiej od Argentyny czy Nigerii. Wiadomo z Ruskami nie mieli szans. Na plus faktem jest również to,że Chorwaci mają w nogach już 2 dogrywki. Tutaj może wyjść zmęczenie natomiast Anglicy nabiegali się z Kolumbią ale ze Szwecją to już był spacerek bo mecz kontrolowany. Powinno wejść łatwiutko .
✅50
 
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chorwacja - Anglia
Typ: poniżej 1.5 ŻK w 1 połowie
Kurs: 1,55
Bukmacher: Fortuna
Choć osobiście czuje ze przejdą Chorwaci, to jednak program na nich mała stawka. Natomiast wydaje mi się ze mam dla was coś ciekawego do dubla lub grubego singla. Nie będę się wiele rozpisywał o sędziowaniu, każdy kto ogląda mundial widzi jak sędziowie skąpią z kartkami. Czasami uważam ze aż przesadzają, nieco psują widowisko bo gracze czuja się bezkarni. Ale takie wytyczne otrzymali sędziowie od Fify. Zupełnie nie mogę sobie przypomnieć spotkania na tych MS w którym już w 1 połowie sędzia pokazał by 2 zõltka. Generalnie zapowiada się bardzo wyrównany mecz, stawka ogromna i jestem niemal pewny ze to będzie wzajemne badanie się w 1 połowie. Nikt nie będzie atakować na hura, a co za tym idzie wielu fauli nie zobaczymy. Nie muszę chyba pisać ze w 90% meczy więcej żółtek pojawia się w drugich połówkach. Naprawdę nie wiem co by się musiało tu stać żeby sędzia wlepił 2 żółtka do przerwy, patrząc na amnezje kartkowa sędziów w tych MS+ fakt ze pierwsza połowa zapowiada się na wzajemne badanie rywala i przedewszystkim obronę własnej bramki...
✅55
 
czaro82 398,6K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ / Półfinał
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chorwacja - Anglia
Typ: Chorwacja wygra i Anglia więcej rożnych
Kurs: 5.0
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Witam ponownie, wczoraj zabrakło 1 różnego aby znów trafić wysoki kursik na tym mundialu
niezrażony tym &#39;klopsem&#39; próbuje też dziś...
Wiele spekulacji przed meczem na temat ewentualnej zadyszki spowodowanej dwiema potyczkami z dogrywkami zakończonymi dopiero w karnych przez Chorwatów ale czy to będzie miało wpływ na dzisiejszy wynik... ?
Odpowiem niewydaje mi się, wręcz przeciwnie uważam że cały sztab szkoleniowy myśli podobnie i będą chcieli do 60 - 70 min zdobyć jakąś przewagę bramkową aby w końcówce nie gonić wyniku. Czy im się to uda? całkiem
prawdopodobne że właśnie jako pierwsi trafią
do bramki Anglików i to piłkarze z Wysp będą musieli zaatakować aby odrabiać straty, tym samym zdobędą więcej stałych fragmentów z narożnika boiska. Obydwie mają potencjał na ten finał gdzie już czekają mocni Francuzi lecz osobiście faworyzuje tego wieczoru drużynę
Modrica za charakter i serce do walki ...
Bezpośrednie ich starcia sugerują nam dzisiaj wysoki over bramek, lecz staty odległe sprzed dekady i co ważne stawka meczu Finał MŚ! Uważam podobnie jak wczoraj że goli za dużo w tym meczu nie padnie a jeśli będą to dla zespołu prowadzonego przez Zlatko Tadica.
⛔100



 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ 2018
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chorwacja - Anglia
Typ: powyżej 28,5 fauli (z ew. dogrywką)
Kurs: 1,9
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Dzisiaj ponownie typ na faule ale już ogólny, wczoraj idealnie weszły faule Belgów bo jak widzieliśmy Francuzi do przerwy popełnili tylko 1! faul a w drugiej połowie nie było lepiej i typ ogólny poległ by z kretesem. W tym spotkaniu oczekuję sporo walki i spięć z obu stron, obie ekipy na pewno taki wynik przed mistrzostwami brały by w ciemno. Chorwaci awansując mogą poprawić swój najlepszy wynik, którym był brąz, Anglicy awansując do finału mogą stanąć przed szansą zdobycia po raz 2 mistrzostwa. Stawka i presja ogromna, Chorwaci po 2 dogrywkach z rzędu mogą być bardziej zmęczeni i już tak nie nadążać za rywalami jak w pierwszych spotkaniach, wszak to już 6 spotkanie. Anglicy dotychczas 1 dogrywka z Kolumbia i dosyć łatwy mecz ze Szwedami stąd też więcej czasu na regenerację. Szansa na kolejną dogrywkę wysoka co też uczyni typ jeszcze pewniejszym.
✅90
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chorwacja - Anglia
Typ: 1:1
Kurs: 6.0
Bukmacher: Expekt

Analiza:
Analize pod tego typu bet jest napisac ciezko, aczkolwiek sprobuje ????
Sugeruje sie czystym przeczuciem. Obstawiam, ze obie druzyny w tym spotkaniu zdobeda bramke, mimo, ze priorytetem z pewnoscia bedzie to, aby jej nie stracic. Zawodnikow ofensywnych tych zespolow nie trzeba nikomu przedstawiac..Kane, Sterling czy Mandzukic, Modric - te nazwiska mowia same za siebie. Z pewnoscia bramkowy remis jest mozliwy w tym spotkaniu, przy takim potencjale ofensywnym.Po tak fajnym kursie sprobuje dokladnego wyniku 1:1.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna, mś
Spotkanie: Anglia - Chorwacja
Typ: 1 zmiana Chorwacja
Kurs: 1.85
Godz: 20:00
Bukmacher: 1xbet
Anglicy maja młody wybiegany zespól jeśli komuś sie nic nie wydarzy myślę ze tej 1 zmiany nie będzie po ich stronie- no chyba ze jakaś ofensywna w stylu gonienia wyniku ale ja myślę ze oni to wygrają :p ale jak wszyscy wiemy internety piszą ze Hrvatsko ma więcej minut, starszy skład plus 2 z nich moze grac z kontuzja sa ta bramkarz Danijel Subasic cos tam z mięśniami było w meczu z Rosja... a jest to ważna pozycja i z piłka ma sie kontakt plus Angole to stale fragmenty i walka w powietrzu wiec moze mu sie coś trafić...2 to obrońca Atleti który zszedł w meczu z sborną Sime Vrsaljko. Plus te dogrywki karne wiec chłopaki napewno nie sa na 100% przygotowani. Anglicy potrafią grac skrzydłami szybko zdominować rywala szczególnie na początku meczu wiec...szanse sa na mój bet spore ze ta zmiana 1 pójdzie na konto Chorwatów. Na kontuzje wpływu nie mamy ale moze trawić sie obu ekipom
⛔100
 
wojtiera 128

wojtiera

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Pan American Cup Kobiety
Spotkanie: Meksyk vs Peru
Typ: Wygrana Peru
Kurs: 3,25
Godz: 22:00
Bukmacher: Fortuna
Do meczu już tylko około 20 min. Kierując się statystykami wszystkich bezpośrednich spotkań pomiędzy obiema reprezentacjami, warto zwrócić uwagę iż na 6 spotkań tylko raz góra były siatkarki Meksyku, a aż 5 siatkarki Peru. W bieżącym pucharze obie drużyny nie zachwyciły, jednakże zważywszy na bezpośrednie starcia warto zagrać w kierunku reprezentacji Peru, szanse w meczu rozkładają się 50/50, albo nawet 60 do 40 na korzyść Peru.
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom