>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 11.08.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 11. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Estraklasa, Polska
Godzinna: 20.30
Spotkanie: Legia Warszawa - Piast Gliwice
Typ: spotkanie/ilość bramek 1/+1,5 /wygra Legia, + 1,5 bramek w meczu/
Kurs: 1,7
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich. Tak jak pisałem parę dni temu mamy szczęście oglądać ciekawy serial p.t &quot;Przygody Legii&quot;. Czwarty mecz w ciągu dziesięciu dni. Po zwycięstwie w Puławach w lepszych nastrojach i z optymizmem mogą wrócić zawodnicy z Łazienkowskiej do rozgrywek w Ekstraklasie. Pisałem, że Legia dawno nie była w takich tarapatach jak teraz i nadal podtrzymuję tę opinię. Pamiętajmy, że ambicje Legii to nadal mistrzostwo Polski. Mecz z Piastem przed własną publicznością powinien być jedynie złapaniem wiatru w żagle. O ile zwycięstwo nie będzie przekonujące i w dobrym stylu to myślę, że będą kłopoty dla Legionistów w niedalekiej przyszłości. Bramki muszą dla Legii wpaść o ile w naszej lidze coś może nosić znamiona pewności. Dobrych typów na weekend. Pozdrawiam.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Premier League
Godz: 20:45
Spotkanie Arsenal-Leicester
Typ: 1/1
Kurs 2.18
Buk unibet
Analiza: Pierwsza kolejka Angielskiej Premier League i od razu ciekawie zapowiadające się spotkanie w którym ekipa Londyńskiego Arsenalu na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Leicester City. Gospodarze naturalnie są stawiani w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów , grają na swoim stadionie z zespołem , który na wyjazdach radził sobie w poprzednim sezonie z różnym skutkiem, dlatego myślę że w obecnych rozgrywkach może być bardzo podobnie . Widać bowiem gołym okiem iż goście są dalecy od najwyższej dyspozycji , na wyjazdach przegrywają i nie potrafią organizować sobie gry ze znacznie niżej notowanymi rywalami , gospodarze natomiast pokonali Chelseę w walce o tarcze dobroczynności i na pewno ich morale wzrosły , tutaj od samego początku to właśnie oni powinni zaatakować i poszukać kompletu punktów już w tej pierwszej kolejce, goście na tym stadionie nie potrafią uzyskać dobrego wyniku od 1999 roku zagrali aż 9 spotkań wyjazdowych i nie wygrali ani jednego , tylko 1 raz podzielili się punktami i zanotowali aż 8 porażek. Myślę że w tej konfrontacji będzie tak samo i to Londyński klub sięgnie po 3 punkty, postawię na dokładny wynik 2:1.
⛔ 100
 
endi1918 141

endi1918

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna U19 Mistrzostwa Swiata
Godzina: 14:00
Spotkanie: Polska - Chorwacja
Typ: Polska
Kurs: 4,90
Bukmacher: 1xbet

Analiza: Witam. Dla Chorwatów mecz ostatniej szansy Polacy wygrali dzisiaj z faworyzowana Brazylia grajac szczegolnie pieknie pierwsza polowe. Uwazam ze porazka Chorwatow moze im troche podciac skrzydla zas Polacy sa na pewno w gazie a najtrudniejsi przeciwnicy w grupie jeszcze przyjda. Kurs warty ryzyka bo wydaje mi sie ze nasi grajac tak jak z Brazylia spokojnie powinni sobie poradzic. Dla mniej odwaznych 2x- 3,54. Wysokich wygranych!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Arsenal Londyn – Leicester City
Typ: Leicester over 1 azjan
Kurs: 2.40
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Niestandardowo bo w Piątkowy wieczór inaugurujemy Premier League, a rozpoczynamy od bardzo ciekawego spotkania w którym Arsenal będzie podejmować Leicester City.
Arsenal rozpoczyna sezon jak zwykle z wielkimi aspiracjami, na ławce dalej Wenger. Ekipa z Londynu ma już za sobą zwycięstwo w Superpucharze Anglii nad Chelsea, czyli było dobre przetarcie przed ligą. Jak zwykle jednak zespół z masa kontuzji przystępuje do sezonu na pewno Wenger nie będzie mógł skorzystać z usług Sancheza, Cazorli, Koscielny, Mertesackera, Coquelina, Gabriela i Wilshere&#39;a. Niepewne są również występy Ramseya, Özila i Mustafiego. Czyli już na otwarcie defensywa rozbita a wiadomo ze Kanonierzy przeszli na system z trzema środkowym defensorami i zobaczymy jak to będzie dziś wygląda - Holding, Kolasinac, Monreal, Bellerin- bardzo możliwy wariant czyli tak nigdy ze sobą nie grali. Do tego dla mnie cały czas brakuje w tej ekipie typowego defensywnego pomocnika w równej formie. Dla mnie zespół będzie miał dziś problemy bo Lisy przyjadą tutaj grać z kontry a mają świetnych zawodników do takiej gry. Ofensywa też okrojona ale tutaj akurat jest w kim zdecydowanie wybierać i ta formacja jest na pewno tą która najmniej kuleje dla mnie na ten moment dodatkowo Lacazette to będzie wielkie wzmocnienie.
Ja tu widzę mocne Lisy i przynajmniej bramkę z ich strony, na stanowisku trenera pozostał Shakespeare, który przekonał działaczy i na pewno Leicester nie jest już tak mocno taktycznym zespołem na pewno mają większe zapędy do gry ofensywnie. Od momentu przejęcia zespołu czyli początkiem Marca tylko jeden mecz w ich wykonaniu w który mnie zdobyli bramki, czyli świetny wynik. Dodatkowy atut to kadra nie zmieniona nikt ważny do tej pory nie odszedł a mamy trzech nowych graczy w ofensywie Iheanacho, Iborra oraz T. Lawrence ten pierwszy dziś nie zagra. Szczególnie w kontrach to powinno wyglądać bardzo szybko z tymi graczami jakim dysponuje ten zespół. Co do tego typu to Arsenal zawsze ma problemy na otwarcie sezonu, słabo zaczynają w defensywie, przed rokiem u siebie 3:4 z Liverpoolem, sezon wcześnie przegrali z West Ham 0:2.
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Piłka Ręczna-Mistrzostwa u19
Godzina: 16:00
Spotkanie: Gruzja-Islandia
Typ: Gruzja lub Remis
Kurs: 18.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Z racji braku interesujących mnie spotkań,zdecydowałem się zagrać bardzo odważny i bardzo ryzykowny typ. Jest kilka powodów dla których podejmuję te ryzyko.
Po pierwsze spore rostrzały w kursach u poszczególnych bukmacherów. Fortuna na czyste zwycięstwo Gruzinów wystawiła kurs 21.00,Forbet 11.75,Totolotek 13 z kawałkiem,b365 z kursem 15-niesamowite rostrzały.
Po drugie-Gruzini są gospodarzem turnieju,a wiec ściany,śedziowie,parkiet-wszystko będzie sprzyjać Gruzinom. Wciąż mam w pamięci mistrzostwa w Algierii,gdzie Algierczycy dokynywali cudów remisując czy wygrywając z takimi ekipami jak Chorwacja.
Islandia jest w bardzo komfortowej sytuacji-dwie wygrane i przed nimi mecz z Algierią oraz z Niemcami. Dwa punkty mogą już sobie dopisać za Algierie spokojnie. A więc awans pewny. Gruzja natomiast po porażce z Japonią musi szukać punktów intensywnie.
Oglądałem Islandie i z Japonią i z Chile-w żadnym z tych meczów nie zachwycili,a według mnie zagrali słabo-Japończycy mieli ich na widelcu,jednak zagotowało im się w głowach i wypuścili wygraną,natomiast Islania z Chile to pomyłka-Chile nie ma żadnej obrony, mimo to rzucili im stosunkowo niewiele bramek,natomiast zakakująco dużo stracili.
Gruzini natomiast owszem-z Japonią polegli,jednak walczyli momentami na prawdę fajnie-to co mi u nich imponuje to bardzo szybcy i dynamiczni skrzydłowi-nie boją się pojedynków,odważnie wchodzą na koło i robią swoje. Rzekłbym dynamika będzie po stronie Gruzinów.
Podsumowując-zakład jest bardzo ryzykowny,jednak w młodzieżowych turniejach dzieją się cuda i gospodarzy często na siłę przepycha się dalej. Liczę również iż Islandczycy zlekceważą troszkę rywala,a trener da pograć również zmiennikom.
Moja stawka: 1.5/10
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
( Cieszę,się,że motywuję wielu z Was do zmiany gry dysycplin z samej nożnej na inne,jednak dopiszcie więcej,a nie jedno zdanie :p )
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Finlandia Ykkonen
Godzina: 17:30
Spotkanie: TPS Turku vs Honka
Typ: Honka under 1 gol ( 1 gol Honki = zwrot )
Kurs: 2,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ktos moze powiedziec , ze to typ ryzykowny itp . Ryzykowny nie jest moim zdaniem tzn. nie przegramy grając ten typ , gdyz Honka nie strzeli tutaj wiecej niz jednego gola = dostaniemy zwrot stawki . Wybralem ten typ , bo under 2,5 goli jest niepewny , TPS Turku po porazce w ostatniej kolejce moze sie spiąć na ten mecz , strzelic z dwie bramki , Honka dolozyc jedną i przegrywamy .
TPS Turku ma najlepszą obronę w lidze - stracili 8 goli.Obie druzyny są w czlowce tabeli , walczą o awans do wyzszej klasy rozgrywkowej w Finlandii.
TPS oparty glownie na Finach , rodzynkiem jest kanadyjski bramkarz. W Honce wystepuje 3 Brazyliczykow - Kuffman , Generoso , Silveria , jednak najlepszym strzelcem druzyny jest Fin Likonnen.
TPS Turku nie stracil w obecnym sezonie na swoim boisku wiecej niz 1 bramkę . W ostatniej kolejce przegral dziwny mecz z jednym ze slabszych zespolow w lidze , wiec tego meczu nie odpuszczą .
Honka ostatnio wygrala 3-1 z OPS . Wygrywali wyzej z zespolami z dolu tabeli jak Gnistan , OPS , GRIFK czy Jaro. Najlepszy na wyjezdzie ich mecz to bylo spotkanie z Haka na poczatku sezonu i 2 tygodnie temu z Oulu , ale nie mozna porownywac tych defensyw do obrony TPS . Lubią grac w kratkę , wystrzelali sie tydzien temu ze slabszymi i wystarczy.
✅ 100
 
B 13

bok

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Estraklasa, Polska
Godzinna: 20.30
Spotkanie: Legia Warszawa - Piast Gliwice
Typ: spotkanie/obie druzyny strz.gola
1/tak
Kurs: 3.20
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Kurs wysoki jak na prawdopodobiwnstwo* zdarzenia.* Legia po ostatnim meczu wroci na dobry tor* (przynajmniej tak sadze ) . Piast w ostatnich 6 spotkaniach strzelal bramki, na wyjazdach ostatnie 8 meczy z golem, mysle ze i tym razem cos trafia.
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Polska - 1 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Stomil Olsztyn - Podbeskidzie
Typ: 2 ( wygra Podbeskidzie)
Kurs: 2.7
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na dzisiaj uderzam w 1 polską ligę. Totalny outsider i kandydat do spadku Stomil Olsztyn zmierzy się z klubem z aspiracjami na grę w ekstraklasie. Po dwóch kolejkach jakże emocjonującej ligi Stomil zanotował dwie porażki natomiast Górale zanotowali jedną porażkę i jeden remis . Z tego względu , że klub z Bielska Białej mierzy wysoko i ma spore ambicje na grę w ekstraklasie myślę, że z klubem , który ma w dodatku problemy finansowe i kadrowe powinien przejść gładko. W okienku transferowym do drużyny z Olsztyna nikt wyróżniający się nie przyszedł no może poza emerytem Abottem z Arki.. reszta to poziom pierwszoligowy. W Podbeskidziu okienko wyglądało już lepiej przyszli tacy piłkarze jak : Iliev z Wisły Płock , Paweł Tomczyk z Lecha Poznań czy Adrian Rakowski z Zagłębia Lubin. Trzeba przyznać Podbeskidzie nie popisało się ostatnio u siebie , ponieważ grając w 11 na 10 zawodników Bytovii stracili aż 2 bramki... na pewno wielu z Was ma wątpliwości ja jednak bym się upierał , przy Bielsku Białej z tego względu , że Drutex po prostu wszedł super w sezon ( ostatnio wygrali z Lechią w PP) dlatego porażka B-B u siebie może nie dziwić.. Dzisiaj natomiast z drużyną o klasę myślę niższą już muszą zgarnąć 3 oczka nawet jeśli to wyjazd.. mam nadzieję , że Podgórski pokaże razem z całą ekipą charakter jak to na górali przystało. Stomil wygląda jeszcze gorzej jak sezon temu , to tonący okręt i myślę , że Podbeskidzie dzisiaj jeszcze bardziej go zatopi. Powodzenia !

Wejdzie daj propsa !
⛔ 100
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna-Dania-Superliga
Godzina : 19:00
Spotkanie : Silkeborg IF vs FC Helsingor
Typ : Helsingor lub remis
Kurs : 1,71
Bukmacher : totolotek
Analiza :
Rozpoczecie 5 kolejki dunskiej superligi.Gospodarz spotkania Silkeborg po 4 kolejkach zajmuje 11 pozycje ( 1-0-3 ) bramki 3:6.Ostatnie spotkanie przegral 1:0 na wyjezdzie z Horsens ( tracac bramke juz w 6 minucie meczu )Jedyne zwyciestwo odniosl u siebie wygrywajac 2:1 z Aarhus.Druzyna o srednim potencjale zarowno w ataku jak i obrone.Z ekipa gosci spotkala sie do tej pory 3 razy ( 2 zwyciestwa jedno u siebie,1 wyjazdowe i raz remisowala ).Dzisiaj chcac poprawic pozycje w tabeli musi dazyc do wygranej wiec postawic na atak.
Natomiast goscie Helsingor wygrali jeden mecz na wyjezdzie i jeden przegrali.Dysponuja w meczach wyjazdowych niezlym atakiem i w miare solidna obrona wiec mysle ze postawia na gre z kontry.W tabeli zajmuja 7 pozycje ( 2-0-2 ) i bramki 3:3.Dlatego dzis przewiduje ich minimalna wygrana lub remis.
Pozd.i powodzenia
⛔ 100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Japonia, J-League Division 2
Godzina: 11:00
Spotkanie: JEF United - Yamaguchi
Typ: JEF United
Kurs: 1,72
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Do meczu niewiele, więc streszczę się z analizą. Ekipa Chiba niepokonana na swoim stadionie. 7 zwycięstw i 5 remisów, 28 strzelonych bramek i 11 straconych.
Ekipa przyjezdnych bez formy, 3 przegrane mecze z rzędu i raczej słabe występy w delegacjach (3-2-8).
Chiba również średnio gra na wyjazdach, jednak dziś mogą użyć swojej głównej siły – meczy domowych. Mecz niepokoi mnie o tyle, że dla każdej z drużyn jest on ważny. Przyjezdni znajdują się 2 punkty nad strefą spadkową, a gospodarze tracą 2 punkty do miejsc dających szansę na grę w Play-Off.
Jeżeli myślą w tym sezonie o czymś więcej, niż utrzymaniu, to mecze takie jak te powinni wygrać. Cieszy mnie fakt, że są niepokonani na własnym obiekcie i mam nadzieję, że dziś ta seria się nie zakończy. Liczę na zwycięstwo JEF.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅ 72
 
A 2

adrpop1300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Piłka nożna, Estraklasa, Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Piast Gliwice
Typ: handicap (0:1) -&gt; 2
Kurs: 2,83
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: uznałem ze wyrażę swoje zdanie na temat wcześniej poruszanego meczu przez kolegów wyżej. Po pierwsze Jestem tutaj pierwszy dzień i chciałbym wszystkich powitać ???? ! Uważam ze legia dziś może zaskoczyć ale negatywnie .. owszem swoje boisko, doping własnej publiczności może dodać otuchy, jednak uważam ze mogą być zmęczeni ponieważ ostatnio wiele meczy rozegrali w krótkim odstępie czasu , do tego za nie długo mają mecz w kwalifikacjach do Ligi Europy który myślę że teraz jest dla nich najważniejszy .. handicap 0:1 -&gt; 2, to nic innego jak podwójna szansa , że wygra lub zremisuje Piast Gliwice, różnica tylko taka ze jest troszku większy kurs ???? Legia lubi remisowac na własnym stadionie z Piastem, ostatni raz było to 7 sierpnia 2016 czyli prawie dokładny rok temu, 13.12.2015 padł również remis .. wszystko zweryfikuje piłka, jednak moim zdaniem Piast ma szansę ! Powodzenia ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kazachstan, 1 liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: FC Aktobe - FC Astana
Typ: 2 (Astana wygra)
Kurs: 1.76
Bukmacher: Unibet
Analiza:
FC Astana, wielokrotny mistrz Kazachstanu, drużyna która ostatnio wyrzuciła za burtę z Ligi Mistrzów Legię Warszawa, gra na wyjeździe z zespołem FC Aktobe. Przyjezdni to zdecydowany faworyt tego meczu, niepokonani w lidze od 7 spotkań tj. od początku czerwca. Zajmują pierwszą pozycję w tabeli (17-3-2, 54 pkt) i pewnie zmierzają do kolejnego mistrzostwa kraju. Gospodarze, drużyna Aktobe zajmuje dopiero jedenastą pozycję w tabeli (4-6-12, 18 pkt) na 12 zespołów. Siedem ostatnich meczów pomiędzy nimi wygrała Astana (w tym 3 na wyjeździe) a tegoroczne wyniki to 4:2 wyjazd i 3:0 dom. Dziś również widzę zdecydowane zwycięstwo Astany pomimo tego, że już w środę zaczynają bój o fazę grupową LM z Celtic Glasgow i moim skromnym zdaniem nie są bez szans na awans. Powodzenia!
✅ 76
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka Australia kobiety SEABL
Godzina: 11:30
Spotkanie: Hobart Chargers - Launceston Tornadoes
Typ:under 142,5
Kurs: 2,60
Bukmacher: Forbet
Analiza.Dzisiaj typuje pojedynek kobiet fazy play - of w Australi.Gospodynie tego spotkania zespół Hobart Chargers zajęly 3 miejsce w swojej grupie sezonu zasadniczego wygrywając 12 pojedynków i 10 przegrywając.W ostatnim swoim spotkaniu pokonały na wyjeżdzie Frankston 87-74.Ich przeciwniczki Launceston Tornadoes zajęły 4 miejsce w tej grupie z identycznym bilansem czyli 12 wygranych i 10 przegranych.w ostatniej kolejce przegrały bardzo wysoko wyjazxdowe spotkanie z Dandenong 86-58.Ich bilans koszy wynosi 1615:1661.Oba zespoły rzucały dużo punktów w sezonie zasadniczym,ale faza play-of to inna bajka i napewno zagrają bardziej uważnie w obronie i o zdobywanie punktów będzie o wiele trudniej.Cztery rozegrane pojedynki pomiędzy tymi zespołami przeważnie kończyły się niskim wynikiem poza 1 wyjątkiem;
15/07/17 SK
Launceston Tornadoes - Hobart Chargers 73:99
25/03/17 SK
Hobart Chargers - Launceston Tornadoes 66:50
06/08/16 SK
Launceston Tornadoes - Hobart Chargers 69:64
08/04/16 SK
Hobart Chargers - Launceston Tornadoes 60:76
⛔ 100
 
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - Leicester
Typ: under 2.5
Kurs: 2,51
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
No i stało się! Już dziś rusza najlepsza liga świata, więc &quot;siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy !&quot;
Pierwsza kolejka, pierwszy mecz i od razu bardzo ciekawe spotkanie.
W historii obie drużyny do tej pory grały ze sobą 137 razy. Kanonierzy zwyciężyli aż 64 razy, ponosząc porażki zaledwie w 28 przypadkach. Pozostałe pojedynki zakończyły się podziałem punktów.
Patrząc na h2h dostępne od roku 1999 - Arsenal jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. W meczach granych u siebie wygrał aż 8 i 1 zremisował.
Mimo wszystkich statystyk przemawiających na korzyść ekipy z Emirates Stadium, nie jestem przekonany co do ich pewnego zwycięstwa. Arsenal jest znany z tego, że ma problemy z dobrym wejściem w sezon w meczach inauguracyjnych. Leicester po słabym ostatnim sezonie, będzie chciał udowodnić, że mistrzostwo z przed 2 lat nie było tak wielkim przypadkiem, jak się wszystkim wydawało.
Jeśli chodzi o sytuacje kadrowe. Wenger nie będzie mogł skorzystać z usług Sancheza, Cazorli, Mertesackera, Coquelina, Gabriela i Wilshere&#39;a. Niepewne są również występy Ramseya, Özila i Mustafiego. Natomiast Shakespeare będzie musiał sobie poradzić bez: Iheanacho, Drinkwatera,Hutha i Slimaniego.
Typ under 2,5 gram na czuja, większość pomyśli, że to niemożliwe, bo to przecież Arsenal, który gra ofensywny futbol, Arsenal grający przed własną publicznością, Arsenal, który co sezon liczy się w walce o mistrzostwo kraju... I to wszystko może ich zgubić.
Zbyt wiele statystyk przemawia na korzyść gospodarzy, piłka nożna jest nie przewidywalna, więc zespół z Londynu nie może być dzisiejszym pewniakiem. Piłkarzom Arsenalu brakuje zgrania, waleczności i skuteczności. Dodam, że ostatnie 2 spotkania pomiędzy tymi zespołami zakończyły się underem 1.5 (wynikami 1:0 i 0:0 ).
Jeśli miałbym typować wynik dzisiejszego spotkania to stawiam na 1:0 lub 1:1.
Jestem przekonany, że w tym meczu nie zabraknie sytuacji bramkowych, liczę natomiast, że zabraknie skuteczności. Kurs jak na under 2.5 bardzo wysoki, myślę, że warto spróbować. Życzę powodzenia
⛔ 100
 
ricklfc 59

ricklfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska II liga
Godzina:
17:00
Spotkanie:
Łks Łódź : MKS Kluczbork
Typ: ŁKS
Kurs:
2,25
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Witam Hazardzistów!
W dzisiejszy burzowy piątek proponuję mecz z naszej II Ligi pomiędzy mającym chrapkę na awans ŁKSem a spadkowiczem z zaplecza ekstraklasy MKS Kluczbork.
Łodzianie zagrają swój trzeci mecz w lidze przed własną publicznością, która z pewnością będzie 12 zawodnikiem. Jak dotąd gospodarze zaliczyli bezbramkowy remis z ROW Rybnik i skromnie pokonali Koszalińską Gwardię 1:0, goście natomiast w pierwszej kolejce zostali rozbicie przez beniaminka z Jastrzębia 5:1, w 2 kolejce udało im się natomiast pokonać drugiego spadkowicza z I ligi czyli Znicz Pruszków.
W Kluczborku po spadku doszło do bardzo wielu zmian, wymieniono prawię połowę składu. Czy przyniesie to pożądany efekt? Ciężko powiedzieć, natomiast prawie na pewno nie przyniesie to efektów na początku ligi, możliwe że drużyna z biegiem kolejek będzie się zgrywała, ale w tym momencie tak duże zmiany mogą okazać się zgubne co widzieliśmy w pierwszym ligowym meczu.
W Łodzi natomiast wszyscy są pełni optymizmu przed zbliżajacym się meczem, do składu powrócili kontuzjowani zawodnicy, a zespół stanowi zgraną grupę, która niesiona własną publicznością powinna poradzić sobie z gośćmi.
Dla mniej ryzykujących polecam spotkanie bez remisu(1.6)
Z fartem!
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, Mistrzostwa U19
Godzina: 14:00
Spotkanie: Chorwacja - Polska
Typ: Polska wygra do przerwy

Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kolejny dzień Mistrzostw U19, a w nim nasi szczypiorniści, którzy weszli w turniej z przytupem, ogrywając Argentyne w pierwszym meczu 26:22(13:10 do przerwy) i Brazylię 29:25(16:8 do przerwy!). Dziś zmierzą się z Chorwacją, która po 2 meczach ma zaledwie punkcik, po remisie z Portugalią i przegranej z Koreą. Młodzi Chorwaci to zupełnie inna drużyna, nie mają takich motorów napędowych jak seniorska reprezentacja. Dziś mają nóż na gardle - przegrana sprawi, że ich szanse na awans do fazy play-off staną się bardzo mizerne. Licze, że wyjdą lekko zamroczeni na to spotkanie, co wykorzystają Polacy. My wyjdziemy w zupełnie innych nastrojach na ten mecz, to my mamy komplet punktów i to my nie przegraliśmy jeszcze meczu, dodając do tego fenomenalne pierwsze połowy jakie rozegraliśmy już w dwóch pierwszych meczach nie wiem skąd ten kurs sie tu znalazł. Liczę, że znowu pokażemy mobilizację i od pierwszych minut zaczniemy uciekać Chorwatom, kurs zdecydowanie przesadzony patrząc na formę obu ekip.
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja 1 Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Patric-Celtic
Typ: spotkanie/ obie drużyny strzela gola 2/tak
Kurs: 2,86
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam
Dzisiaj postanowiłem zagrać ten typ ponieważ :
Celtic wiadomo od kilku sezonów niema sobie równych w lidze ,strzela dużo bramek ,ale nie zawsze kończy mecz z czystym kontem.
W drugiej kolejce zmierzy się z przeciętna drużyna st Patrick która gra w kratke, lecz myślę ,że dzisiaj w pierwszym meczu nowego sezonu który rozegra przed własną publicznością zawalczą i gola faworyzowanemu Celticowi strzela.
Celtic dzisiaj może zagrać lekko rezerwowym składem ponieważ w środę czeka ich ciężki mecz z Astana w eliminacjach ligi mistrzów.
Powodzenia
V⛔ 100
 
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Premier League
Godz: 20:45
Spotkanie Arsenal-Leicester
Typ: Alexandre Lacazette strzeli gola
Kurs 2.00
Buk Fortuna
Analiza: Mój podstawowy typ na ten mecz został już użyty, postaram się więc wytypować strzelca. Tym razem padło na nowy nabytek Kanonierów - Alexandre Lacazette. Zawodnik ten w barwach Lyonu strzelił prawie 100 goli (zabrakło 1), myślę, że już od pierwszego meczu będzie się chciał włączyć do walki o tytuł króla strzelców, ma ku temu wszelkie predyspozycje. W meczach przedsezonowych nie błyszczał (tylko 2 gole), ale ważne żeby forma była w oficjalnych meczach, nie towarzyskich. Dziś będzie chciał udowodnić, że potrafi strzelać nie tylko w nie najmocniejszej lidze francuskiej! Powodzenia
✅ 100
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina Piłka nożna Premier League
Godz: 20:45
Spotkanie Arsenal-Leicester
Typ: Arsenal under 1,5
Kurs 2.46
Buk Fortuna
Analiza:

Juz dzisiaj startuje Premier League. Na inaugurację pierwszej kolejki mamy arcyciekawy mecz. Arsenal kontra Leicester. Faworytem tego spotkania oczywiscie sa Kanonierzy, ktorzy na własnym boisku stanowią siłe. Leicester jednak to jest druzyna, ktora moze wygrac z kazdym. Przed pierwszym meczem jest pewna nie wiadoma. Gdyż sparingi nie do konca oddaja poszczegolna forme druzyny. Decyduje sie zagrac na under 2,5, poniewaz uwazam, ze ten mecz bedzie zaciety. Wedlug mnie Lisy postawia ciezkie warunki i beda sie bronic i odpowiadac zabojczymi kontratakami. Taki scenariusz przewiduje na to spotkanie. Ostatnie 3 mecze miedzy tymi druzynami:
26.04.17PLArsenalLeicester1 : 020.08.16PLLeicesterArsenal0 : 014.02.16PLArsenalLeicester2 : 1 Wiec widzimy ze 2/3 pokrywaja typ. W tym jednym meczu przez dluzszy czas tez linia underowa wchodziła, ale Arsneal strzelil bramke w 95 minucie. Mecze miedzy tymi druzynami ostatnio byly bardzo zaciete. Wedlug mnie dzisiaj bedzie podobnie. Dlatego decyduje sie zagrac na under 2,5 po takim kursie polecam.
__________________
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom