>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.08.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia, Kakkonen (Grupa C)
Godzina: 17:30
Spotkanie: JS Hercules - PK 37
Typ: 2
Kurs: 2,02
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z odpowiednika 3 ligi we Finlandi. Tabela tej grupy na początek:

Zespół gospodarzy jest ostatnio kompletnie bez formy i przegrał swoje 4 ostatnie mecze z rzędu. Hercules u siebie póki co zanotował 3 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki, natomiast drużyna gości na wyjeździe ma na koncie 2 zwycięstwa, 3 remisy i 2 porażki. W tym spotkaniu idę w stronę zwycięstwa gości, bo gospodarze mają dziś bardzo duży problem z absencjami w zespole. PK 37 zagra dziś praktycznie w swoim najmocniejszym składzie, natomiast u gospodarzy ważne nieobecnoście.
Absencje w Herculesie:
obrońcy Ifeanyi (8 występów w tym sezonie) i Mesekoparan (1 występ w tym sezonie), pomocnicy Hadhoud (13 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Ogbuefi (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnicy Karjalainen (14 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie), Suomela (10 występów w tym sezonie, 8 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie), Asikainen i Nousiainen (obaj bez występu w tym sezonie)
Jak widać gospodarze na dzisiejszy mecz bez kilku bardzo ważnych graczy w zespole w tym bez swoich dwóch głównych armat czyli najlepszych strzelców w drużynie. Goście w ostatnim czasie są w lepszej dyspozycji i przy tych osłabieniach w drużynie Hercules myślę, że to oni będą bliżsi zwycięstwa w tym spotkaniu. Próbuję tutaj zatem pograć w stronę zwycięstwa drużyny PK 37. Jest to spotkanie w niższej lidze i trudniej jest zastąpić w takich drużynach podstawowych graczy, bo zespoły nie mają tylu tak samo wartościowych zawodników na jedną pozycję. Przy tylu absencjach w zespole z Oulu w Herculesie myślę, że na faworyta tego spotkania wyrasta zespół gości, który myślę, że wywiezie stąd 3 punkty ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia - Piast Gliwice
Typ: Over 2,5 gola
Kurs: 1,75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
O 20:30 Legia zmierzy się u siebie z Piastem Gliwice. Obydwa zespoły nie mają tyle punktów na ile liczyli po tylu kolejkach. Gospodarze zdobyli w 4 spotkaniach zaledwie 4 punkty wygrywając tylko raz. Sytuacji gości jest jeszcze gorsza, bo zajmują ostatnie miejsce i zdobyli tylko 2 oczka. Po remisie z Cracovią i Śląskiem. Nadal czekają na zwycięstwo, ale czy dzisiaj się to uda ? Osobiście oglądając mecze z udziałem Piasta podobały mi się one, a drużyna z Gliwic prezentowała niezły futbol. Ze Śląskiem powinny być 3 punkty, nie strzelony karny w drugiej połowie. Z Cracovią ta sama sytuacja. Polegli dosyć wysoko w Poznaniu bo aż 1-5, a także przegrali z Pogonią Szczecin u siebie 1-2. Legia natomiast zaczęła od porażki z Górnikiem, następnie remis z Koroną która grała bardzo dobrze i mogła wywieźć z Warszawy nawet 3 punkty. Ostatnia porażka z Bruk- Betem pokazała że Legia prezentuje się póki co mizernie. Dodatkowo po meczu PP wypadł ze składu na bodajże 2 miesiące Czerwiński, który jak dotąd grał jak dla mnie najlepiej i trzymał niezłą formę. Myślę że to może być duże osłabienie w Legii w obronie. Wciąż brakuje Radovicia i Jodłowca, a zmiennicy z ławki prezentują sie przecietnie. Pokazali chociażby to z Wisłą Puławy którą pokonali 4-1, ale marnowali tyle piłek i sytuacji że lepiej o tym zapomnieć. Nie widzę tu takiego wielkiego faworyta w drużynie z Warszawy, a myślę że Piast zagra ofensywnie i postawi się Legii dlatego próbuję pograć wyżej podany typ. Od początku sezonu Piast w każdym meczu strzelał gola i tracił. Drużyna gospodarzy traciła gola w 3 spotkaniach i tylko w jednym zachowała czyste konto. Ja widzę dzisiaj tu 2 drużyny nastawione ofensywnie, walczące o 3 punkty i spodziewam się tu dużo goli. W zespole Piasta nadal są dobrzy piłkarze chociażby Kostia Vassiljev który będzie chciał zaprezentować się lepiej, prócz tego Zivec który w ofensywie Piasta zawsze jest niebezpieczny. Też ciekawi mnie występ Dziczka który gra na prawdę dobrze, ostatnio po ładnym strzale zdobył gola ze Śląskiem właśnie na 1-1.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Dart - Nowa Zelandia, Auckland Darts Masters
Godzina: 13:00
Spotkanie: Wright - Cadbey
Typ: over 8.5 lega
Kurs: 1.60
Bukmacher: forbet
Analiza:
Szczerze mówiąc w głębi duszy liczyłem na lepsze kursy na tę linię, ale buki jednak doceniają Cadbyego. Młody Kangur ma mega talent, pokazywał się już przecież w PDC, gdzie potrafił grać na 100+. Gość jednak ma już rodzinę i dopiero miał się sprowadzać na Wyspy. Jeżeli zacznie regularnie pojawiać się w PDC, to tylko kwestią czasu jest jego dostanie się do czołówki. Pita jak to Pita. Ostatnio finał WM, ale czy to była ta jego forma gdzie wygrywał UK Open i te wszystkie turnieje ET? Papużka potrafi teraz siedzieć na jakimś 90-95, co kiedyś byłoby nie do pomyślenia. Przy tym Correy powinien mieć swoje szanse, skończenie w piątej rundzie powinno dawać mu lega, a tu musi zgarnąć trzy i mamy overek. Wydaje mi się, że dosyć ciekawa linia jak na taki pojedynek. Jasne, że w forbecie dochodzi podatek, ale dając do tego jakieś niższe kursy można skleić dobrą kombinację i pograć ze współczynnikiem 1, a wtedy to 1.60 nie jest złe, bo dla przykładu Bet365 oferuje tutaj 1.53.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU DARTA!

✅ 60
 
bacian12 29

bacian12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja: Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rennes - Lyon
Typ: Lyon
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W dzisiejszym spotkaniu Rennes podejmie u siebie zajmujący w poprzednim sezonie 4 miejsce Lyon. Ligue 1 jest już po 1 kolejce, w której to Rennes zremisowało na wyjeździ 1:1 z beniaminkiem Troyes, natomiast Lyon popisał się 4 bramowym zwycięstwem nad Strasbourgiem (też beniaminek). Dzisiaj natomiast typuje Lyon, uważam, że jest to zespół o klasę lepszy od swojego rywala i pomimo ciężkiego terenu powinien wynieść ze starcia 3 pkt.
✅ 100
 
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja, Superlig : kolejka 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Basaksehir - Buraspor
Typ: 1 / BTS
Kurs: 2.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na inauguracje nowego sezonu w Turcji zobaczymy pojedynek zeszłorocznego wicemistrza kraju drużyny Basaksehir z klubem piłkarskim z miasta Bursa. Gospodarze zaliczą zeszłoroczny sezon do bardzo udanych, jako beniaminek zdobyli wicemistrzostwo kraju i grają w eliminacjach do Ligi Mistrzów z jak na razie dobrym skutkiem, bowiem wyeliminowali belgijską drużynę Club Brugge. Myślę, że w tym meczu faworyt jest jeden - gospodarze, oglądałem ich oba mecze w eliminacjach do LM i grają fajny ofensywny futbol, na prawdę widzę w tej drużynie spory potencjał, nie zdziwię się jeżeli uda im się dostać do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Jak wiemy liga turecka rządzi się własnymi prawami, często pada w niej dużo bramek przez co jest ona atrakcyjną ligą pod względem oglądalności. Dlatego uważam, że dziś nie zobaczymy jak jedna drużyna trafia do siatki lecz obie powinny to zrobić. Basaksehir zaliczyło test przed sezonem w postaci zabrania marzeń wicemistrza Belgii o Lidze Mistrzów, Buraspor natomiast zagrało kilka spotkań towarzyskich z rywalami z niższej półki w których często padał wynik nisko bramkowy. Myślę, że dziś zobaczymy zdecydowane zwycięstwo Basaksehir które już w środę czeka pojedynek z Sevillą więc myślę, że mogą dziś odpuszczać, odstawiać nogi aby nie złapać jakiś przypadkowych kontuzji stąd Buraspor powinno strzelić przynajmniej jednego gola grając na 100% bez presji bo nie są uznawania za faworyta i od nich się nic nie oczekuje. Wyniki w Turcji ciężko przewidzieć ale ja zaryzykuje na 2:1 dla gospodarzy.
⛔ 100
 
C 0

cris238p

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka spotkanie towarzyskie Łotwa - Polska
Godzina:
18.30
Spotkanie:
Łotwa - Polska
Typ: Polska
Kurs: 3.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Łotysze u siebie z Porzignisem i Bertansem w składzie będą chcieli pokazać, że mogą coś znaczyć na tegorocznym Eurobaskecie. Jakiś czas temu napisałem, że reprezentacje Polski oceniam bardzo średnio jednak ma ona jeden atut w meczu z taką drużyną jak Łotwa. Chłopacy grają ze sobą od kilku lat w podobnym składzie pod okiem tego samego trenera. Natomiast Łotwa z Porzignisem trenującym z zespołem od kilku dni jest dużą zagadką. Dodatkowo Porzignis pewnie zmęczony po afrykańskich wojażach może mieć ciężko odnaleść się na ciaśniejszym europejskim boisku. Nie mamy zawodnika do krycia Porzignisa, ale jego występ będzie duża zagadką. Liczę, że nasz zespół po kilku spotkaniach towarzyskich wykorzystując zgranie i zrozumienie z poprzednich lat będzie w stanie zaprezentować już poukładany basket. Na turnieju w Kłajpedzie pokonaliśmy Łotyszy, którzy grali w okrojonym składzie. Dziś z trójką swoich gwiazdorów Łotysze moim zdaniem mogą nie być jeszcze kolektywem i w tym widzę naszą szansę na zwycięstwo.

⛔ 100
 
R 235

remigiuszkocur

Użytkownik
Dyscyplina Pilka nozna Niemcy liga Regionalna VFB Eichstatt - Bayern Monachium II
Godzina 18:00
Typ over 3,5
Kurs 2,05
Bukmacher Bwin
Analiza Mój pierwszy post w tym temacie grają dwie drużyny bardzo overove Rezerwy Bayernu wcześniej 2:1 2:2 5:0 Eichstaat 3:2 3:3 1:2 wiec widać zapęd do strzelania goli u obu drużyn myślę ze dzisiaj będzie podobnie i linia 3,5 zostanie pokryta .

✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 28

dawidp

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Toronto
Godzina: 18:30
Spotkanie: Plislowa vs Wozniacki
Typ: Wozniacki win
Kurs: 2,00
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Dziwi mnie, że nikt jeszcze nie podał tego typu. Carolina pokazała wczoraj z Agą w jakiej jest formie i że ten rok należy do niej. Gra mocny tennis i mimo chwil słabości pokazała, że psyche ma mocną. Z kolei Karolina Pliskowa gdyby nie krecz Osaki to kto wie czy nie była by już w domu. Wczorajszy mecz Pliskowej udowodnił, że pomimo ogromnych umiejętności z głową nie do końca jest ok i forma po kontuzji nie jest optymalna. Jak dla mnie tegoroczna królowa hardu przejdzie gładko przez ten mecz i kto wie czy nie zobaczymy 0-2. Powodzenia!
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - bialorus
Godzina: 18:00
Spotkanie: bate-brest
Typ: bate
Kurs: 1.50
Bukmacher: unibet
Analiza:
dzisiaj typuje lige naszych wschodnich sasiadow,bate dzisiaj wygrywa mecz bo nie moze pozwolic sobie na wpadke.bate jest druzyna ktora jak nie zdobedzie mistrzostwa to bedzie sensacja,obecnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli i traci cztery oczka do soligorska-czas odrabiac staraty.gospodarze mieli teraz troche czasu na odpoczynek miedzy pucharami europejskimi(odpadli z ligi mistrzow ze slavia praga) i wyjda dzis w najsilniejszym skladzie.bate u siebie miazdzy rywali na osiem meczy tylko raz starcili dwa punkty,stosunek bramek 12-1.brest na wyjezdzie jeszcze nie wygral mial po cztery remisy i porazki, w bramkach 6-13.jeszce historia miedzy zespolami,na 23 mecze bate wygralo 21! jest to idealny przeciwnik dla mistrzow na podgonienie w tabeli.bate dzis pewne-pozdrawiam
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Austria Erste Liga
Godzina 18:30
Spotkanie : Hartberg : Liefering
Typ : Liefering over 1.5 gola
Kurs : 2.14
Bukmacher : Unibet
Beniaminek kontra 2 zespół poprzedniego sezonu Erste ligi , liczę że na bramki powinniśmy liczyć , ja konkretnie liczę na gości którzy po 4 kolejkach mają bilans 9:4 , ostatni mecz u siebie pokonali Ried czyli spadkowicza i to 4:0 , w meczach wyjazdowych goscie również całkiem nie żle 2 mecze 2 zwycięstwa i br 5:3 , w/g mnie goście znowu powinni się liczyć w walce o awans i dzisiaj powinni pokazać się z dobrej strony i bramki z ich strony możemy zobaczyć , zresztą z H2H widać że tutaj gościom niejednokrotnie udawałą się ta sztuka stąd też over 1.5 gola w ich stronę !
✅ 114
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina : Lekkoatletyka, MŚ Londyn
Godzina 20:10
Spotkanie : Reese - Spanovic, kto lepszy
Typ : Reese
Kurs : 1,82
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Witam. W Londynie trwają Mistrzostwa Świata w lekkoatletyce i dziś finał skoku w dal kobiet. Faworytkami Amerykanki i ja dzisiaj typuję jedną z nich - Britney Reese, że będzie lepsza od Serbki Ivany Spanovic. Amerykanka to wicemistrzyni olimpijska z Rio i zdecydowana liderka list światowych w tym roku z wynikiem 7,13. Poza tym skakała już w tym sezonie 7,01 i 6,98. Najlepszy wynik Spanovic w tym roku to 6,88 więc dużo gorzej. Po kwalifikacjach ciężko stwierdzić kto w jakiej jest formie bo przedwczoraj padało w Londynie i skoki były słabe. Aczkolwiek Amerykanka skakała trzy razy i były to trzy równe skoki : 6,50 - 6,46 - 6,47. Widać dobrze wymierza rozbieg co też jest bardzo ważne w konkursie. Im więcej skoków trafionych w belkę tym większe prawdopodobieństwo na dobry i daleki skok. A Serbka jeden skok i 6,62. Niby lepiej ale nie aż tak żeby stawiać jej szansę na równi z Reese. Biorąc pod uwagę formę z tego sezonu dla mnie faworytką w tym pojedynku jest Amerykanka. Nie będzie to może jakaś duża przewaga ale te kilka centymetrów powinna być lepsza.
✅ 82
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Portoroz (Słowenia), twarda - Półfinał
Godzina: 19:00
Spotkanie: Stachowski S.-Tsitsipas S.
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś też idę w stronę Stachowskiego, lecz tym razem bezpieczniej. Nie mam już przekonania czy Grek wygra seta czy nie. Bo mecz to typuję, że nie wygra na pewno. Co przemawia za Ukraińcem? Otóż bardzo szybka nawierzchnia. Premiuje ona graczy bardzo ofensywnych, a do takich należy Stachowski. Wczoraj niezły mecz zagrał mimo, że wygrany 2-1 to zwycięstwo bardzo pewne. W trzecim secie pełna dominacja. Grek to zawodnik jeszcze nie ukształtowany. Ale bardzo zdolny. Ciekawy jestem jak poradzi sobie z zawodnikiem ofensywnym. Do tej pory na drodze Greka stali: Vanni De Minaur czy Skugor. Ale to na pewno nie są zawodnicy tak ofensywni jak Ukrainiec. Wszystko przemawia za Stachowskim. Forma jest dobra. Jak będzie dowiemy się za jakieś 2,5h po wtedy będzie po meczu może wcześniej. Powodzenia!
✅ 65
 
ajax665 81

ajax665

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Arsenal-Leicester
Typ:
bts(obie drużyny strzelą gola)
Kurs:
1.7
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Startuje liga angielska. Zaraz po naszej ekstrakopanej najciekawsza liga świata. Na inauguracje Arsenal Londyn zagra z Leicester City.Kanonierzy jak co roku startują z wielkimi aspiracjami i nadziejami na końcowy sukces. Trzon drużyny się nie zmienił a do tego doszedł supersnajper Alexandre Lacazette z Lyonu który z najlepszym rezerwowym strzelcem Giroud ma stworzyć zabójczy duet.Arsenal ma kim straszyć z przodu a do tego zawsze grają ultraofensywnie wiec na pewno coś ustrzelą. Gorzej u nich z obroną i właśnie w tym upatruję szansy na swój typ.W Leicester chcą zmazać plamę po ubiegłym słabszym sezonie i liczą na udany start. Mam nadzieję obejrzeć dobry mecz i bramki po obu stronach.
✅ 70
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Arsenal Londyn - Leicester City
Godzina: 20:45
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,80
Bukmacher: eFortuna
W końcu! Długo wyczekiwany start Premier League i od razu na start wielkie otwarcie na Emirates Stadium gdzie Arsenal podejmuje Leicester City.
Faworyt jest jeden czyli gospodarze ale czy to będzie łatwy mecz dla nich? Zdecydowanie NIE...
Przede wszystkim Arsenal w tym meczu jest mocno osłabiony, nie zagrają: A. Sanchez, M. Ozil, L. Kościelny, Gabriel, A. Ramsey, P. Mertesacker i F. Coquelin - 4 z nich spokojnie znalazło by miejsce w pierwszym składzie Kanonierów.
Z drugiej strony zagrają nowe nabytki Kanonierów czyli S. Kolasinac i A. Lacazette.
W Leicesterze nie zagra obrońca R. Huth a niepewni występu są: nowy nabytek Lisów V. Iborra oraz D. Drinkwater. Nie wiadomo także czy wystąpi dziś nowy nabytek z City Ihenacho...
Arsenal Londyn całkiem nieźle pokazał się w meczach sparingowych, miał mocnych przeciwników a doznał tylko 2 porażek na 6 spotkań - 2:0 z Sydney, 3:1 z WS Wanderers, 1:1 z Bayernem, 0:3 z Chelsea, 5:2 z Benficą i 1:2 z Sevillą.
Dodatkowo Arsenal rozpoczął ten sezon od pierwszego trofea bowiem wygrali z Chelsea 1:1 (2:1 po karnych) w Finale o Tarczę Wspólnoty i to może mieć duży wpływ na ich samopoczucie i taka pewność siebie.
Leicester nie pokazał się w meczach towarzyskich z najlepszej strony bowiem na 7 spotkań wygrali tylko 2 - 1:1 z WBA, 1:2 z Liverpool, 1:0 z Luton, 0:0 z Milton, 0:1 z Wolves, 1:2 z Burton oraz 2:1 z M&#39;gladbach.
Dziś stawiam, że Arsenal wygra ten mecz ale nie do 0, Leicester ma kim straszyć w przodzie, bowiem jest Vardy, Mahrez, nowy nabytek z City Iheanacho.
Typuję 3:1 Arsenal.
Powodzenia.
✅ 180
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina : Lekkoatletyka, MŚ Londyn
Godzina 20:10
Spotkanie : 200m K
Typ : Dafne Schippers
Kurs : 1.52
Bukmacher : Fortuna
Holenderka dominuje na tym dystansie. Widać pewność w jej bieganiu i uważam,że jest poza zasięgiem. Najlepszy czas półfinału (22.63) Jej najgrożniejsza przeciwniczka Shaunae Miller-Uibo (22.69) może mieć jeszcze w głowie przegrany na ostatnich metrach finał 400m. Schippers broni tytułu z MŚ. Widać formę ,doświadczenie i wydaje się być zdecydowaną faworytką

✅ 52
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom