>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.09.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
marcins92 142

marcins92

Użytkownik
Dyscyplina : Żużel, Ekstraliga
Godzina : 19:00
Spotkanie : Zielona Góra Vs Toruń
Typ : Jason Doyle powyżej 11 punktów
Kurs : 1.95
Bukmacher : Bet365
Analiza:
Jason w niesamowitym gazie, jest nie do zatrzymania. Dzisiejszy mecz jest niesamowicie ważny, gdyż decydujący o finale. Zielona nie może sobie pozwolić wtopę bo celują w złoto. Doyle bardzo zmotywowany i Cieslaka raczej nie zawiedzie, jego cel dzisiaj to gnać do przodu ile siły w motocyklu i nie tracić punktów. Linia bardzo atrakcyjna, myślałem ze wystawia 12 punktów a tu takie zaskoczenie i do tego po kursie 1.95 Powinno wejść bez większego problemu. Myśle, ze skończy te zawody na 13-14 oczkach.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 19.00 (zmieni się pewnie)
Spotkanie: Mensur Suljovic vs. Peter Wright
Typ: Suljovic
Kurs: 2.37
Bukmacher: bet365
Analiza:
Bardzo dobry kurs na to zdarzenie. Ci, którzy oglądali dzisiejsze zmagania widzieli jak grali obaj Panowie. Austriak jest chyba w życiowej formie. Dzisiaj bardzo &quot;regularne&quot; spotkanie czyli typowe dla niego. Masa 100 i 140&#39;tek oraz genialny &quot;dabel&quot; - 75% (6/8)! Peter dzisiaj średnia na poziomie 88 i wygrana z Cullenem tylko i wyłącznie dla tego, że ten po raz kolejny dostaje raka mózgu gdy ma lotki meczowe. Żeby pokazać wam jeszcze jak słaby jest Peter. Zawsze grałem na jego 180&#39;tki a dziś zrobił on tylko 1 i to dopiero w 10 legu. Ewidentnie źle mu się grało z Cullenem i pewnie jeszcze gorzej będzie mu się grało z Suljovicem, który będzie go spowalniał jeżeli będzie taka potrzeba. W H2H mamy 2-0 dla Wrighta jednak tak naprawdę oba te spotkania mógł wygrać &quot;Ślimak&quot;, pierwsze to decider w, którym podawał Wright a drugie spotkanie (6-0) to jedno z dziwniejszych spotkań jakie widziałem. Mensur w pierwszym legu mógł połamać Wrighta jednak nie trafił paru kończącyh lotek, to samo w drugim a potem już się posypało. Od tego czasu forma Austriaka bardzo wzrosła i dzisiaj powinniśmy to zobaczyć. Dla mnie ogromne Value mamy w tym kursie, więc polecam!
✅137
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
marcuson 36

marcuson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Brazylia SERIE A
Godzina: 21.00
Spotkanie: Cruzeiro - Botafogo RJ
Typ: Cruzeiro
Kurs: 1,50
Bukmacher: Expekt
Uwielbiam Brazylijską lige, oraz drużyne Cruzeiro.
Od 02.11.14 (wygrana Cruzeiro), Botafogo nie mogło sobie poradzic z druzyną gospodarzy.
Ostatnie mecze zawodników którzy podejmą dziś gosci, to 4 wygrane z rzędu.
Zaś przyjezdni na 4 mecze, wygrali 2 oraz 2 przegrali.
Cruzeiro lubi grac u siebie, gra dobrą piłkę jak na brazylijską lige, kurs jest nie wysoki ale tez nie niski ????
Warto rzucic coś więcej, i po prostu lekko to sobie podbic ????
Pozdrawiam!
Dzis gospodarze wygrają bez problemu.
⛔100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Finlandia
Godzina: 22:00
Spotkanie: Stjarnan - Valur
Typ: over 2.5
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Stjarnan zajmuje obecnie 6 pozycję w tabeli. Ich dzisiejszy rywal plasuje się na 4.
Obydwie drużyny rozegrały po 17 spotkań. Obudwie są overowe.
Stjarnan bilans 8-3-6 i bramki 31-25, co daje średnią 3.29 bramki na mecz.
Valur bilans 8-4-5 i bramki 36-18, więc mamy średnią 3.17 gola na mecz.
H2H to wygrane Valuru 1-2 w 2015 roku i 2-3 w 2016.
Liczę, że dzisiaj podtrzymają swoją bramkostrzelność.
✅61
 
columbia 347

columbia

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open
Godzina: 22:15
Spotkanie: Djoković - Wawrinka
Typ: Djokovic -3.50 (AH)
Kurs: 1.75
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Finał US Open&#39;16 za niespełna kwadrans. Krótko i rzeczowo. Nie wierzyłem w Djoka w tym turnieju. Nie ukrywam zaskoczył mnie. Ma ten gaz i pokazuje dominacje i przewagę na korcie nad przeciwnikiem. Bez względu z kim gra swoją osobą już na starcie powoduje że przeciwnik gra gorzej jeden level. Serwis działa i robi przewagę. Swobodnie wchodzi w kort. Z końcowej linii pełna swoboda i precyzja. Ale na returnie jak atakuje i zdobywa przewagę pozycyjna spychając rywala dalej dalej i jeszcze dalej ! I stawia ta kropkę nad i bardzo efektownie. Wawrinka ma za słaby serwis. Wymiany gra bardzo miekko. W obronie ma za mało atutów i agresji. To nie jest pasywny Kei Nishikori dzisiejszy Djokovic. Więcej nie warto pisać o Wawrince. Jako że to finał Djok może podarować 1 seta, ale swoje 3 sety wygra wyraźnie i zrobi ten handicap w cuglach ! Championem US Open 2016 zostaje Djokovic !
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom