>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.10.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
B 38

bukeer12

Użytkownik
Dyscyplina: NFL
Godzina: 02:30
Spotkanie: Carolina Panthers - Tampa bay bucanners
Typ: 1
Kurs: 1.40
Bukmacher: betano
Analiza:
Po kilku przegranych meczach panthers znowu chcą wrócić na właściwą drogą,i mecz z tampa bay jest idealnym momentem.Brak C.Newtona nie powinien im w tym przeszkodzić ponieważ Derek Anderson, pokazał w ostatnim meczu,że jest świetnym qb.
kiepska analiza
 
kondziu69 5

kondziu69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - el MŚ Europa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kazachstan - Rumunia
Typ: Rumunia i powyżej 2.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Z jutrzejszej oferty w oczy rzucił mi się mecz Kazachstan - Rumunia. Aby się zbyt bezsensownie nie rozpisywać, napisze krótko: jednym z ostatnich rywali obu ekip była reprezentacja Czarnogóry. Kazachstan uległ ekipie z Czarnogóry aż 0:5. Reprezentacja Rumunii w starciu z Czarnogórą wywalczyła 1:1, przy czym prowadziła w statystykach i gdyby nie zmarnowany rzut karny, to zapewne wynik byłby korzystniejszy dla Rumunów. Rumunia potrafi strzelać, co udowodniła ostatnim wynikiem 5:0 z Armenią, Kazachstan w meczu z Polską również pokazał skuteczność napastników. Myślę, że wynik zakończy się wygraną Rumunów, a w meczu padnie powyżej 2,5 gola.
⛔100
 
black-star 45,9K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna Primera B Metropolitana
Godzina:
02:05
Spotkanie:
Defensores de Belgrano - Almirante Brown
Typ: Powyżej
3,5 gola
Kurs:
6.54
Bukmacher:
Oddsring
Analiza:

Już za chwilę bardzo moim zdaniem ciekawy mecz. Obydwie drużyny bardzo rzadko ostatnio przegrywają. Piłkarzom Almirante Brown udało się strzelić na wyjeździe przeciwnikom w ostatnich trzech spotkaniach. Ostatnio nawet wygrali z Platense i mogą przystąpić do tego spotkania z większym luzem. Defensores de Belgrano z kolei u siebie ostatnio tylko remisuje, nie potrafiąc wygrać już od sześciu spotkań, zespół ten może więc spokojnie powalczyć dzisiaj o przełamanie, tym bardziej, że na początku sezonu dzieli te zespoły zaledwie 3 punktowa różnica. W poprzednim sezonie gospodarze nie byli królami własnego terytorium i dość często przed własną publicznością zdarzały im się wpadki. Almirante Brown również na wyjeździe traciło ich dość sporo. Szanse wydają mi się więc na obecną chwilę jak najbardziej wyrównane, a jednoznacznego faworyta wskazać jest teraz trudno. Zespoły te popełniały i popełniają nadal sporą liczbę błędów, liczę więc na korzystny bramkowo dla mnie rezultat.
⛔100
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Isthmian Premier Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leiston - Canvey Island
Typ: Leiston (- 1 AH)
Kurs: 1.46
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Jutro odbędą się kolejne mecze w najniższej angielskiej klasie rozgrywkowej jaką znam. Jutro naprzeciw siebie staną zupełnie dwie inne drużyny, gospodarze (Leiston), którzy są jednym z faworytów do wygrania ligi i awansu oraz ekipa Canvey Island, która do tej pory prezentuje niższą granicę przyzwoitości. Gospodarze do tej pory rozegrali dwanaście meczy z czego wygrali aż dziewięć oraz trzy zremisowali nie zaznając ani razu goryczy porażki, automatycznie są jedną z najbardziej bramkostrzelnych zespołów w lidze - średnia strzelonych bramek to 3,16 na mecz. U siebie na razie tylko raz stracili punkty miesiąc temu z ekipą Kingstonian z którą zremisowali 4:4 choć po pierwszej połowie prowadzili 3:2. Ostatnio rozegrali trzy mecze pod rząd na wyjazdach - jeden mecz pucharowy pewnie wygrany oraz dwa mecze ligowe - remis i zwycięstwo, jednak w każdym z tych meczów strzelali minimum trzy bramki. Jutro wracają na swój teren gdzie z dopingiem swoich kibiców podejmą ekipę Canvey Island plasującą się na osiemnastej lokacie z dorobkiem dwunastu punktów. Canvey miało niezły początek sezonu jednak od połowy września zaczęło się coś psuć. Na ostatnich siedem meczy (wliczając mecze pucharowe) odnieśli tylko jedne zwycięstwo na swoim boisku z dwudziestą drugą drużyną ligi, zanotowali także dwa remisy oraz odnieśli cztery porażki, w tym chyba najgorsza jaką mogli odnieść - na swoim stadionie z najsłabszą ekipą Metro Police w stosunku 1:2. Trzy razy pod rząd występowali u siebie i tym razem czeka ich wyjazd w najtrudniejszy teren jaki będzie do końca w tej lidze. Warto dodać także, że drużyna gości na rozegranych do tej pory spotkań wyjazdowych (a było ich cztery) traciła średnio dwie bramki na mecz strzelając średnio 1,5 gola. Wspomnę także o meczach bezpośrednich tych drużyn, na dziewięć spotkań trzykrotnie wygrywali gospodarze, cztery razy padał remis i dwa razy zwyciężali zawodnicy Canvey, ostqatni ich pojedynek z sierpnia zakończył się zwycięstwem wyjazdowym Leyston 2:3 jednak ciekawie patrzy się na statystyki domowych spotkań bezpośrenich gdzie bilans jest na poziomie trzech remisów i jednego zwycięstwa dzisiejszych gości, tak więc Leyston będzie chciało się przełamać i wygrać swój pierwszy mecz z tą drużyną na swoim podwórku. Patrząc jedynie na statystyki widać, że zdecydowanym faworytem są gospodarze, którzy na pewno przed swoją publicznością będą chcieli zaprezentować się w dobry sposób, jeśli potrafią na wyjazdach wygrywać z bardzo silnymi drużynami to i u siebie muszą wygrywać mecze z średniakami, którzy są w dołku, a do tego dochodzi świetna forma dwóch czołowych strzelców gospodarzy - Matthew Blake oraz Joseph Francis, którzy mają kolejno dziewięć i osiem strzelonych bramek w lidze.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? tenis - atp szanghaj
Godzina: 7:00
Spotkanie: Garcia-Lopez G. - Lorenzi P.
Typ:Garcia-Lopez G.
Kurs: 1.76
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 4:0 z lat 2002-2014, w tym momencie dzieli ich tylko rok 33 vs. 34 lata. Lorenzi w 2016 gra swoją życiówkę, wygrał turniej ATP w Kitzbuhel, ale jakoś on i korty szybkie to kompletnie mi nie pasuje. Na US Open czynił cuda, ale na tym ostatnim szlemie to zawsze są jakieś cyrki jak chociażby mecze Donalda Younga w 2015. W Chengdu Włoch ugrał całe 4 gemy z Schwartzmanem, a w Pekinie aż 2 z Nadalem.
GGL sezon beznadziejny co prawda w porównaniu z najlepszym 2015, ale oglądam jego kilka ostatnich meczów i wcale tak źle nie wygląda. Jego ostatnie porażki można wytłumaczyć spokojnie, bo grał z zawodnikami będącymi w formie jak Harrison czy Edmund Kyle. Porażka w Metz z Gillesem czy na US Open z Agutem to żadna ujma. Lorenzi to przecież zawodnik z pogranicza Challennger, kiepski serwis, typowy ziemiak i przebijacz.
⛔
100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-Dania/Basketligaen
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bakken Bears - Sisu
Typ: over 173,5 pkt
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Witam,
Wczorajszy, pierwszy mój typ na forum wszedł bez najmniejszego problemu, oby tak dalej, mam nadzieję że ktoś skorzystał.
Dziś skupię swoją uwagę nad Duńskim basketem, się mianowicie nad spotkaniem w Aarhus, gdzie mieście Niedźwiedzie podejmują zespół Sisu.
Uwaga moja poświęcona będzie głównie gospodarzą, którzy sobie po prostu lepsi w kazdym aspekcie.
Bears świetnie weszli w sezon, wyjazd do Randers i gładkie 114-86, a następnie dwumecz z bądź co bądź fawryzowanym Tartu, i awans do Champions League, a tu już mecze w grupie z dobrymi drużynami, takimi jak Aris, Banvit, Monako czy najbliższy rywal, czeski Nymburk. Ten mecz jednak dopiero za tydzień, więc można wyregulować celowniki przeciwko Sisu. Goście z pewnością będą się starali dotrzymać kroku miejscowym, co umożliwi otwartą koszykówkę, a obrona nie będzie priorytetem,bo nie o to chodzi w tym meczu. Warto wspomnieć że Niedźwiedzią na ostatnich 5 męczy u siebie z tym rywalem, tylko raz nie udało się zaaplikować conajmniej 100pkt. Średnia linia to sporo ponad 180pkt.
Poza tym nowy nabytek z Oregonu, Dwayen Benjamin moim zdaniemwydaję się być sporym wzmocnieniem , patrząc przez pryzmat poziomu całej ligi.
Bukmacherzy przy podobnym kursie wystawiają linię handicapu do pokrycia na poziomie 32 pkt, co w moim mniemaniu może nieść za sobą większe ryzyko, gdyż tak już mówiłem, będzie to mecz na luzie, bez presji, przetarcie przed mistrzami z Czech.
Powodzenia ????
⛔ 100
 
tigana 130

tigana

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina : 20:45
Spotkanie : Polska - Armenia
Typ : drużyna 1 strzeli : obie połowy
Kurs : 1,72
Bukmacher : Bet-at-home
Analiza :
Na dziś wybieram Polaków że strzela w obu połowach gola. Po ostatnich meczach widać że jesteśmy w gazie i myślę że dziś będzie tak samo. Lewandowski Błaszczykowski Grosicki może Teodorczyk dostanie szansę od początku- chłopaki nasi w gazie myślę że Grosik z dwie asysty zanotuje i gola bo chłopak w mega formie.
Myślę że Armenia nie będzie zbyt wymagająca i grając u siebie będziemy chcieli się ją stluc. Armenia ma bilans bramkowy 0-6 więc chłopaki od dostarczania pkt i goli. Nie inaczej będzie dziś. Polacy wygrają ten mecz mam nadzieję ten rok zakończą na pozycji lidera bo 3 ekipy mają po tyle samo pkt. Rumunia Czarnogóra i oczywiście My. Tak więc do boju Polacy! !
⛔ 100
 
S 61

sanej

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, el. MŚ
Spotkanie: Polska - Armenia
Godzina: 20:45
Typ: Polska -2,5 gola
Kurs: 2,34
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
O tym meczu napisano już właściwie wszystko. Ja dodaję typ na wygraną 3 bramkami bo pomimo braku Arka Milika o dziwo jest go kim zastąpić. Moim zdaniem dzisiaj powinien zagrać Łukasz Teodorczyk co może być nawet lepszym rozwiązaniem niż obecność Arka. Od początku sezonu wyśmienita forma, strzela zarówno w lidze jak i LE. Teo dał mi kilka razy już zrobić pieniądze, a co za tym idzie liczę, że dzisiaj Nawałka przestanie robić eksperymenty z 5 pomocników i wystawi jak na polską reprezentację przystało skład z 2 nominalnymi napastnikami. Obronę mamy bardzo zmienioną ale jeśli trener przesunie Kubę w miejsce Piszcza to powinno być dobrze. Cionkiem trzeba rządzić i to samo tyczy się Bartosza Salamona. Myślę, że po kolejnym dobrym występie Jędrzejczyka Ryba stracił miejsce na lewej obronie i tak to moim zdaniem będzie wyglądać: Kuba - Glik - Cionek/Salamon - Jędza. Powinno być w końcu 0 z tyłu ale zobaczymy. Ofensywnie wyglądamy dalej świetnie moim zdaniem a Armenia do tuz futbolu nie należy. Nie ma się co oszukiwać. Każdy wynik poza pokaźnym zwycięstwem będzie zawodem przy takim przeciwniku także liczę, że dzisiaj będzie skuteczność i przede wszystkim koncentracja przez 90+ minut i nie damy nawet szansy gościom na zdobycie bramki. Właśnie. Gramy u siebie więc trybuny powinny ponieść naszych grajków do zostawienia serca na boisku. A może Lewy powtórzy wyczyn z soboty? Why not. Typ imo prawdopodobny a patriotycznie patrząc musi wejść!
⛔ 100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Shanghai
Spotkanie: Del Potro - Goffin
Godzina: 8:30
Typ: Del Potro handicap setowy -1.5 seta
Kurs: 2.12
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Aż dziw, że to będzie dopiero ich pierwsze spotkanie.
Del Potro po mega udanym US Open, gdzie przegrał dopiero w 1/4 finału ze zwycięzcą całego turnieju jak się okazało Wawrinką 1:3. A wcześniej wygrał IO pokonując w finale nr 2 na świecie Andy Murraya. Widać, że bardzo dobrze dysponuje siłami bo wybiera tylko te najważniejsze imprezy, jest &quot;świeżo&quot; po kontuzji i nie chce ryzykować i ogromne doświadczenie przemawia za tym, startuje w najważniejszych imprezach i robi swoje.. Po US Open zagrał tylko jeden mecz niezwykle prestiżowy w Pucharze Davisa z Andym Murrayem wygrany 3:2 w setach mimo że kurs na niego był ponad 4.
Teraz spotyka się w jednym z większych turniejów w cyklu ATP, belgiem Goffinem, który ostatnio gra niezwykle chimerycznie. Potrafił przegrać 0:2 z Poullie czy tydz później w takim samym stosunku z Jazirim, w Tokio ograć Cilicia czy przegrać z Kyrgiosem. Del Potro to jednak półka wyżej, ogromne doświadczenie, niesamowity forhend no i co tu dużo ukrywać po prostu jest w o wiele lepszej formie. Pewne zwycięstwo Del Potro 2:0? Ja to kupuje po takim kursie. Życzę powodzenia, pozdrawiam!
⛔ 100
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Hong Kong
Spotkanie: Sam Stosur - Nao Hibino
Godzina: 10:30
Typ: Nao Hibino
Kurs: 2.75
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Bukmacherzy ewidentnie sugerowali się rankingiem obu zawodniczek ustalając kursy na to spotkanie. Może i Sam Stosur jest wyżej w rankingu, może i jest rozstawiona w Hong Kongu z numerem 4, ale jej forma jest ostatnio katastrofalna. Dość powiedzieć, że wygrała tylko jedno z sześciu ostatnich spotkań. Co więcej w ostatnich trzech, przegranych meczach, niedość że nie wygrała seta, to w żadnym z nich nie ugrała więcej niż 3 gemy. Główną bolączką Australijki są niewymuszone błędy. O ich wyeliminowanie w przeciągu kilku dni na pewno nie będzie łatwo, tym bardziej gdy brakuje regularności i pewności do własnych uderzeń. Z kolei jej rywalka po finale w Taszkiencie powinna kontynuować dobrą passę. Forma może i przyszła późno, ale lepiej późno niż wcale. Japonka powinna dzisiaj kontynuować dobrą passę, tym bardziej że mecz odbędzie się na jej ulubionym hardzie.
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna kwalifikacje Euro
Godz: 20:45
Spotkanie Słowacja-Szkocja
Typ: Słowacja -1 HA
kurs 3.80
Buk: Unibet
analiza:
Szkoci w poprzednim meczu zawalili mecz remisując z Litwą 1-1. Dziś zagrają z rywalem o wiele bardziej wymagającym i to w dodatku w delegacji. Słowacy do tego meczu przystąpią z przysłowiowym nożem na gardle. Przegrali swoje dwa pierwsze spotkania i jeśli dziś nie zainkasują 3 punktów, to powoli będą mogli zacząć się żegnać z mistrzostwami w Rosji. W pierwszej kolejce grali u siebie z Anglią. Mecz potoczył się słabo dla gospodarzy gdyż od 57 minucie grali w 10 po czerwonej kartce Skrtela. Gola stracili w ostatniej akcji meczu w 95 minucie. W drugiej kolejce pojechali do Lublany na mecz ze Słowenią. Po niezbyt dobrym spotkaniu przegrali 1-0.
Szkoci swój pierwszy mecz wygrali 5-1 z Maltą.
Słowacy muszą sobie przypomnieć eliminacje do ME we Francji. Potrafili ograć u siebie Hiszpanię, a w ogólnym rozrachunku wyprzedzili Ukrainę.
Liczę na błysk Hamsika, że podobnie jak Lewandowski Polskę poprowadzi Słowację do pierwszych punktów w eliminacjach.
✅280
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
makaveli23 128,2K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AZJA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina: 11:00
Spotkanie: Australia - Japonia
Typ: X
Kurs: 3.32
Bukmacher: oddsring
Analiza:
A więc mamy mecz o 11.00 w azjatyckich kwalifikacjach do mistrzostw Świata w Rosji 2018. Mecz ten pomiedzy Australia a Japonią, nie ma moze przesłanek statystycznych co do typu na remis ale ma przesłanki historyczne, gdzie widać że obie druzyny grają ze sobą niezywkle bliskie mecze wszystkie na pograniczu remisu badz wygranej jednobramkowej. W ostatnich 7 latach 1-4-3 i jedna wygrana po dogrywce Japoni, wiec Japonia w tym h2h jest jak widać górą. Bedzie napewno gorąca atmosfera w Australii zeby troche polepszyc ten bilans spotkan z Japonią ale napewno łatwo nie bedzie. To wlasnie w kwalifikacjach do mistrzostw swiata mielismy w 2012 i 2013 mecze ktore zarowno w Japonii jak i w Australii zakonczyly sie remisami wszystkie po 1-1. Obie druzyny zakonczyly kwalifkacje na dwoch pierwszych miejscach oczywiscie Japonia na pierwszym a Australia na drugim ze stratą 4 punktów. Obie druzyny sa ostatnio w optymalnej formie i nieco podobnej bo mają nawet bardzo podobne bilanse ze spotkan we wszystkich rozgrywkach 5-0-2 Japonia i 5-1-2 Australia. Ostatnio wlasnie Australia zremisowala 2-2 w Arabii Saudyjskiej i teraz sadze ze tez bedzie musiala pogodzic sie z 1 punktem po meczu. Co przemawia na ich korzysc jednak to fakt ze wygrali oni na wyjeździe z Emiratami Arabskimi podczas gdy Japonii przytrafila sie wpadka na poczatku kw. i przegrali z ta sama druzyna u siebie 1-2.
Więcej niż 1 typ w jednym dniu
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Azja, Eliminacje MŚ, grupa B
Godzinna: 11:00
Spotkanie: Australia – Japonia
Typ: over 2.5
Kurs: 2.16
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
W Azjatyckiej części eliminacji do Mistrzostw Świata bardzo ciekawe rzeczy dzieją się w grupie B gdzie mamy czterech faworytów o tylko trzy miejsca. Australia swój styl od momentu zmiany trener opiera na wysokim pressingu, szybkim wyjściu do ataku, to widziałem w ich wielu meczach i dziś takiego stylu tym bardziej przed własną publicznością mogą się spodziewać. Na pewno trzeba tutaj wspomnieć przy okazji starcia z Japonią że fizycznie są na pewno silniejsze to będzie duży atut w ofensywie, czy to piłki grane na „ścianę” czy po prostu dośrodkowania, zresztą jak wspomniałem w ofensywie temu zespołowi techniki też nie brakuje, dobrze po prostu czują się w ataku. Oglądałem mecz z piekielnie mocną u siebie Arabią Saudyjską która rzadko traci bramki a tutaj dwie w plecy i właśnie w taki sposób jaki wspomniałem czyli pierwsza po stałym fragmencie gry a druga po szybkim wyjściu do ataku. Te atuty fizyczne mogą być problemem w defensywie tym bardziej ze jak wspomniałem oni tutaj wyjdą ofensywnie usposobieni, zresztą ta formacja jest ich słabym punktem. Tutaj też wrócimy do ostatniego meczu, bramka numer jeden to po prostu szybka kombinacyjna gra po ziemi gospodarzy czyli coś co Japończycy robią jeszcze lepiej, druga to bronienie wyniku i chaos i znów technika i szybkość zrobiło swoje. To wszystko czekać będzie ich ponownie. Tak wiec już trochę o ekipie Japonii napisałem ich siła to szybkość, technika w ataku i na pewno ofensywna gra też od niedawna z nowym trenerem. Jest jednak wiele mankamentów w tej ekipie a tym największym jest na pewno defensywa którą czeka dziś mnóstwo pracy. Przegrali już u siebie z ZEA 1:2, Tajlandia oraz Irak czyli dostarczyciele punktów w tej grupie też byli groźni, ci drudzy to nawet ostatnio strzelili im bramkę na wyjeździe. Na tle takich zespołów było słabo w defensywie a Australia to top jeśli chodzi o tą strefę eliminacji. Nie da się też ukryć jak tutaj szybko wpadnie bramka przy takiej sytuacji w grupie to zrobi się z tego bardzo otwarty mecz i na to właśnie liczę.
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - Liga Mistrzów
Godzinna: 19:00
Spotkanie: HC Växjö Lakers - EHC Red Bull Monachium
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj mam dla wszystkich typ z hokejowej Ligi Mistrzów. Jest to spotkanie rewanżowe 1/16 finału. W pierwszym meczu na lodowisku w Monachium padł wynik 1-1, chociaż drużyna z Monachium zagrała bardzo dobry mecz, jeden z lepszych w tym sezonie i zespół ze Szwecji miał sporo szczęścia, że nie przegrał tamtego spotkania. Dzisiaj pora na rewanż i uważam, że na własnym lodowisku górą będą hokeiści HC Växjö Lakers. U siebie już nie powinni tak dać się rozegrać zespołowi z Niemiec jak w tym poprzednim meczu. Ponadto gospodarze tego meczu powinni być lepiej zregenerowani do tego meczu niż ich przeciwnicy. Drużyna z Monachium 2 dni temu grała mecz w lidze na wyjeździe z Adler Mannheim, natomiast Växjö Lakers ostatni mecz ligowy zagrali 5 dni temu więc napewno mieli więcej czasu na wypoczynek i przygotowanie się do tego spotkania w Lidze Mistrzów. Oba zespoły mają wielu ciekawych graczy ale ja skłaniam się, że mocniejsi kadrowo są mimo wszystko gospodarze tego spotkania i u siebie powinni wygrać. Jeżeli chodzi o absencje to gospodarze nie mają problemów i zagrają dzisiaj swoim najmocniejszym składem, natomiast w ekipie z Monachium nie wystąpią obrońcy Regehr i Rogl oraz napastnicy Ramoser i Pinizzotto. Napewno hokeiści Ci bardzo by się dzisiaj przydali, zwłaszcza Regehr, który był podstawowym graczem w swojej drużynie i Pinizzotto, który w tamtym sezonie strzelił aż 17 goli i zaliczył 17 asyst dla drużyny z Monachium a w przeszłości grał w NHL i AHL. Napewno są to spore osłabienia w drużynie gości chociaż zespół ten ma innych świetnych graczy i napewno rywalizacja w zespole jest bardzo mocna. Ja jednak uważam, że więcej atutów jest dziś po stronie gospodarzy i to na ich wygraną polecam grać.
✅55
 
dexter7 86

dexter7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ameryka Płd, kwalifikacje Mundial 2018
Godzina: 22:00
Spotkanie: Boliwia - Ekwador
Typ: Boliwia
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kazdy kto zna sie na piłce wie ze gra na tym terenie to piekło
Stadion polozony na wysokoosci 3 477 m n.p.m. sprawia ze
&quot; W mieście Laz Paz znajduje się najwyżej położony na świecie stadion piłkarski, na którym reprezentacja Boliwii rozgrywa spotkania międzynarodowe (prawie wszystkie wygrane), a lokalna drużyna regularne rozgrywki ligowe&quot;
krotko zwiezle i na temat jesli do 20/25 bedzie 0-0 lub prowadzenie gospodarzy
Mamy to !!!
Pozdrawiam
⛔ 100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Azja kwalifikacje MŚ
Godzina: 18:00
Spotkanie: Katar - Syria
Typ: Syria DNB (spotkanie bez remisu)
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam... jest to ryzykowny typ ale biorę kurs 5.50 jaki proponuje nam bet365 na spotkanie bez remisu, mała stawka 40zł ale liczę na to że nie strace zainwestowanych pieniędzy... dlaczego?
Syria po 3 meczach okazała się rewelacją tej bardzo trudnej grupy i zajmuje 4 miejsce i spokojnie mogą walczyć o 3 pozycje premiowaną walką (3 miejsce z grupy A gra z 3 miejscem z grupy B) o grę w barażu interkontynentalnym.
Dlaczego napisałem Syria rewelacją ? bo już teoretycznie powinni mieć 2 srogie porażki z Chinami i mocną Koreą Południową, w pierwszej rundzie mecz z Uzbekistanem.
Zaczeło się dość nie ciekawie porażka z Uzbekistanem 1-0 który u siebie gra całkiem nie złą piłkę, przede wszystkim skuteczną (kursy wystawiane na ten mecz 1.36/4.20/11.00) pokazały kto był zdecydowanym faworytem meczu
Z Koreą Południową szczęśliwy remis na własnym boisku 0-0 choć nie ma co ukrywać że to właśnie Korea była stroną przeważającą, ale udało się dotrzymać korzystny z punktu widzenia rywala wynik. (kursy wystawiane na mecz 15.00/5.50/1.22)
No i wyjazd do Chin po lanie... jak się później okazało po dobrym meczu Syryjczyków wygrana 0-1 i 3 pkt przywiezione które obudziły nadzieję na awans... i znowu kursy wystawiane(1.44/4.10/8.50)
Dzisiaj również mówi się że Syryjczycy nie mogą już mieć tyle szczęścia i przegrają mecz z dobrze radzącym sobie u siebie Katarem....
Ja mam zaś dość spore wątpliwości co do tego stwierdzenia, Katar nie gra dobrze w tych kwalifikacjach (0pkt i ostatnie miejsce w grupie) co pokazał choćby ostatni mecz z Koreą Południową gdzie powinni chociaż 1 pkt zdobyć (a z przebiegu 1 połowy nawet 3pkt były w zasięgu) HT/FT 1:2/3:2 i od 66minuty Korea w 10-tkę
Wcześniej u siebie porażka z Uzbekistanem 0:1 (gdzie to minimalnym faworytem był Katar)
I W pierwszej rundzie ,,zakładana&quot; porażka z Iranem 2:0
Ostatnie miejsce w grupie Katarczyków 0 punktów br.2-6 nie robi na mnie wrażenia
Wolę 4 punkty Syrii i br. 1-1 ???? ????

Co do H2h... ostatni mecz w 2009 roku...nie ma sensu.
Wartość obydwu zespołów jak podaje transfermarkt
Katar - 8,70 mln euro
Syria - 300 tyś euro

Ale jak już niejednokrotnie widzieliśmy, pieniądze i wyceny nie grają... liczy się wola walki i zaangażowanie, które póki co są znacznie bardziej widoczne u dzisiejszych gości... liczę na niespodziankę i skromne zwycięstwo Syrii i przybliżenie ich do MŚ
Jest to typ bardzo ryzykowny podkreślam... liczę tutaj na niespodziankę (ostatnio takich wiele) można spróbować za małą stawkę pokusić się zagrać !

⛔ 100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina : 18:00
Spotkanie : Kazachstan - Rumunia
Typ : -2,75 (HA) Rumunia
Kurs : 8,75
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Witam wszystkich kolejny mecz jaki na dziś przygotowałem dotyczy meczu kwalifikacyjnego do Mistrzostw Świata w Rosji pomiędzy reprezentacjami Kazachstanu i Rumunii. Mój typ na to spotkanie to czysta dwójka na Rumunię, która po tragicznym występie na Mistrzostwach Europy zamknęła tabelę z dorobkiem, aż tylko jednego punktu, przegrywając nawet z najsłabszym rywalem w grupie Albanią 0:1. Na tych eliminacjach widać, że taki kubeł zimnej wody im się przydał, gdyż zremisowali pierwszy mecz 0:0 z Czarnogórą, następnie rozbili reprezentację Armenii 0:5 i obecnie zajmują pierwsze miejsce w naszej grupie E i są jednym z kandydatów do wyjścia z pierwszego miejsca. Jeśli chodzi o Kazachstan to nie grają nic wielkiego w tych eliminacjach, tak wiem zremisowali z nami 2:2 ale kto śledził przebieg meczu ten wie że na dobrą sprawę do przerwy moglibyśmy schodzić z cztero bramkowym prowadzeniem gdyby Arkadiusz Milik zamienił swoję szanse na bramki, w drugiej połowie nie mieliśmy zbytnio pomysłu na grę, a zawodnicy zapadli w sen co wykorzystał Kazachstan i tylko ten mecz na szczęście zremisował. Drugim rywalem była Czarnogóra która jest solidną i waleczną reprezentacją co udowodniła pokonując pewnie 5:0 Kazachstan, dlatego nie uważam żeby rozpędzeni Rumunii mieli dzisiaj jakiekolwiek problemy z wygraniem tego meczu w podobnym stylu.
⛔ 100
 
O 54

odomrm

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina : 20:45
Spotkanie : Polska - Armenia
Typ : over 4,5
Kurs : 4,66
Bukmacher : OddsRing

Analiza :
O tym meczu napisane już zostało tak dużo, że kolejne rozpisywanie się nie ma najmniejszego sensu. Dlatego tylko skupię się na swoim typie czyli over 4,5 gola. Patrząc na dotychczasowe mecze w których spotkały się obie drużyny przedstawia się to następująco z lekkim strachem w oczach :
06/06/07 Armenia - Polska 1:0
28/03/07 Polska - Armenia 1:0
ale są też plusy, mamy zupełnie inny zespół, który potrafi strzelać bramki przeciętniakom,o czym przekonywaliśmy się już nie raz. Dlatego dla mnie typ jest pewny w 90%.
⛔ 100
 
zlevikk 183

zlevikk

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Chiny, ATP Shanghai
Godzina: 12:00
Spotkanie: Novak Djokovic - Fabio Fognini
Typ: 1. set - suma gemów - poniżej 9.5
Kurs: 1.53
Bukmacher: bet365
1/16 turnieju ATP w Shanghai&#39;u. Djokovic wraca do gry po miesięcznej przerwie, a jego rywalem będzie 29-letni Włoch Fabio Fognini. Panowie grali ze sobą osiem razy - wynik 8-0 dla Djokovica. Serb wygra zapewne także dzisiaj dlatego szukamy typu na coś innego niż zwycięstwo. Przeglądając statystyki ostatnich pojedynków Serba z Włochem zauważyłem, że Fognini nie zdołał wygrać więcej niż 3. gemów w 1. secie. Taka sytuacja miała miejsce w 5. ostatnich meczach pomiędzy tymi graczami. Forma Włocha nie najlepsza - ostatnie 10 meczów to 5 zwycięstw i 5 porażek. Typuję, że 1. secie dzisiejszego pojedynku Djokovic&#39;a z Fognini&#39;m będzie mniej niż 9.5 gemów.
✅53
 
columbia 347

columbia

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Hongkong
Godz: 14:30
Spotkanie: Konta - Broady
Typ: wygra Broady
Kurs: 7.13
Pinnacle
Analiza:
Niby wielki underdog @ 7.13 a dla mnie faworytem jest tu Broady. Jest to pojedynek angielskiego - angielski. Nie będę się za dużo rozpisywał o tej konfrontacji a krótko i rzeczowo. Znam dobrze obie Panie. Konta po ostatnim turnieju bardzo zmęczona. Styl w jakim doszła do finału to istny kabaret. Seria niewymuszonych błędów i granie na tkzw raz, kto trafi a kto nie. Ona pierw uderza, a później patrzy. W finale pokazała jej wartość Radwańska. Konta będzie kontynuowała dziś zapewne styl gry bo rywalka podobna i kolejny powód, czy ona chce grać dalej ? Uważam że nie ! Mimo tego Broady stać na wygranie tego pojedynku w sportowej walce. Jak ma dzień może ograć każdego. Jej argumenty to wzrost (188 cm). Długie rękawy i przyzwoita mobilność. Uważam że złapie dzis odpowiedni rytm, a jak to nastąpi zagra na własnym podaniu niczym Karlovic. Ma dobrą rękę i gra swobodnie winersy z końcowej linii. Zamyka własne gemy dość szybko atakują w pierwsze tempo. Na przyjęciu podania rywalki także agresywna i bardzo zmobilizowana. To mogą być szybkie zawody dla Broady zakończone szybkim zwycięstwem. Kurs 7.13 to więcej jak duże value. Polecam ten typ ! Osobiście gram to za 3j.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom