>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.10.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
piwosz8 2

piwosz8

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina : 20:45
Spotkanie : Polska-Armenia
Typ : Lewandowski 2 lub więcej goli
Kurs : 2.50
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Dziś stawiam na Roberta, który w ostatnim meczu przypomniał o sobie i strzelił hat-tricka dając nam zwycięstwo w pojedynku z Danią. Mimo tych 3 bramek strzelonych ostatnio Robert, który na co dzień gra w Bayernie Monachium miał tam lekką zadyszkę nie strzelił gola od bodajże 3,4 spotkań może te liczby nie robią dużego wrażenia ale jak na naszego napastnika jest to o 3 mecze za dużo. Napastnik jego klasy chce strzelać gole w każdym spotkaniu niezależnie od dyspozycji. Motywacją dla Roberta jest dziś udowodnienie, że te 3 gole strzelone Duńczykom nie były przypadkiem i dalej jest światowej klasy napastnikiem który strzela te gole jak na zawołanie, oczywiście nie muszę dodawać,że dodatkowa motywacja to orzeł na piersi. Armenia jest o wiele słabszą drużyna od Polski i powinniśmy mieć tu jednostronny wynik, a duży wkład na to będzie miał Robert Lewandowski, który według mnie strzeli minimum 2 bramki.
Wygranych kuponów życzę!
⛔ 100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna Mistrzostwa Świata 2018 eliminacje
Data: 11.10.2016 20:45
Spotkanie: Polska-Armenia
Typ: 1połowa Polska-1,5
Kurs: 2.9
Bukmacher:betano
Po wygranej z Danią czeka Nas kolejny obowiązek czyli zdobycie 3pkt.Ostatnie spotkanie z Armenią przegraliśmy 1-0, ale to było 8 lat temu, od tego czasu sporo się pozmieniało zwłaszcza w naszej reprezentacji.
W chwili obecnej zajmujemy 3 pozycję z 4pkt, tyle samo oczek zdobyła Rumunia i Czarnogóra, jednak mają nad nami lepszym bilans bramkowy, dzisiaj jeśli wygramy wysoko uda się wskoczyć na pierwsze miejsce.
Armenia przegrała dwa swoje spotkania i są na ostatnim miejscu w tabeli, najpierw przegrali 1-0 w Danii, w ostatnim meczu z kolei zostali rozbici u siebie przez Rumunów aż 0-5.
W meczu zarówno z Kazachstanem jak i z Danią pokazaliśmy wysokie możliwości ale tylko w pierwszych połowach, w drugiej odsłonie spotkania wyglądało to gorzej, i tak właśnie zremisowaliśmy z Kazachstanem wygrywając do przerwy 2-0, natomiast w takim samym stosunku do przerwy wygraliśmy z Danią 3-2 serwując nerwówkę w końcowych fragmentach spotkania.
⛔ 100
 
P 0

palony

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowenia - Anglia
Typ: Anglia
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza
Zdaje sobie sprawe ze brytole nie sa ostatnio w gazie na co sklada sie wiele czynnikow.Poczawszy od afery z selekcjonerem,slabej formy Rooney a,konczac na braku klasycznego rozgrywajacego. Jednak to nadal Anglia!Jedna z lepszych reprezentacji na starym kontynencie.Jesli chodzi o zawodnikow,to nie ma co ich porownywac bo obie reprezentacje dzieli przepasc,Sterling,Stones,Sturrige,Lallana,Ali itak dalej...jedynie obsada bramki na plus dla slowencow(Handanovic,Oblak).
Anglicy po ogromnej krytyce jaka splynela na nich po skromnym zwyciestwie nad malta(2:0) i fuksiarskim 1:0 ze slowacja musza wziac sie w garsc i udowodnic krytykom ze nadal sa w stanie wygrywac gladko i pewnie wiec o motywacje nie ma co sie martwic(oby).
Slowenia po skromnym zwyciestwie ze Slowacja(1:0) i remisie z Litwa(2:2) ostatnimi czasy potrafila ograc tylko Macedonie Estonie i San Marino co nie jest jakims wielkim osiagnieciem.Faktem jest ze slowency nie traca duzo bramek w czym wielka zasluga wyzej wymienionych bramkarzy ale sila razenia Anglii jest poprostu ogromna.
Ogolnie rzecz biorac,mam nadzieje ze slowency wyjda dzisiaj zeby pograc w pilke a nie tylko sie bronic(w koncu graja u siebie) i tutaj upatruje szansy na win herbaciarzy.Jedna,dwie szybkie kontry brytoli i pozamiatane.
Nie widze innej opcji jak gladkie zwyciestwo synow albionu.
powodzenia...
⛔ 100
 
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ MŚ - kwalifikacje
Spotkanie: Słowacja - Szkocja
Godzina: 20:45
Typ: Remis
Kurs: 3.26
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Postanowiłem dzisiaj skupić się na spotkaniu w Trnawie, gdzie Słowacy podejmą Szkotów. Obie reprezentacje nie zachwycają poziomem gry, trzy dni temu łapałem się za głowę gdy Litwini wchodzili jak w masło w linię obrony Wyspiarzy. Rzutem na taśmę (dzida w pole karne na aferę) udało się dzisiejszym gościom zatrzymać punkt w Glasgow. Ale to Litwini byli bardziej waleczni i zdeterminowani, moim zdaniem zasłużyli na zwycięstwo. Jeśli chodzi o Słowaków to ofensywę aktualnie można przyrównać do San Marino, Andory, czy Gibraltaru. 1 (JEDEN) celny strzał przez 180 minut to wynik wręcz uwłaczający Hamsikowi i spółce. Ok, w meczu z Anglikami od 57. minuty grali w osłabieniu, ale to w żaden sposób nie usprawiedliwia tak chimerycznej postawy dzisiejszych gospodarzy. Tym bardziej, że nie oddali ani jednego strzału, nawet niecelnego. Bez strzałów ciężko zdobyć bramkę, nie mówiąc o jakimkolwiek zwycięstwie. W Lublanie wzięli się do roboty, ale cztery strzały (jeden celny, trzy niecelne) to wciąż mało jak na niemały potencjał ofensywny Słowacji. Coś ewidentnie się zacięło, oczywiście dzisiaj podopieczni Jana Kozaka mogą się odblokować i wygrać gładko, ale ja przewiduję, że dzisiaj zgarną jedynie pierwszy punkt. Tym bardziej, że atmosfera w zespole jest bardzo gęsta, a to na pewno nie pomoże. W końcu Słowacy mieli zaledwie trzy dni na przemyślenia i zmiany. Po tym meczu będą mieli miesiąc odpoczynku od reprezentacji i to powinno im pomóc. W tym spotkaniu nie spodziewam się gradu goli. Zapowiada się mecz o którym trzeba będzie szybko zapomnieć.
⛔ 100
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, eliminacje do MŚ
Spotkanie: Polska - Armenia
Godzina: 20:45
Typ: Grosicki strzeli
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam wszystkich bardzo serdecznie po krótkiej przerwie w typowaniu w konkursie Typu Dnia. Na dziś proponuję opcję, że jednym ze zdobywców dzisiejszych bramek w spotkaniu &quot;Biało - Czerwonych&quot; będzie Kamil Grosicki. Dlaczego tak? Kamil jest w gazie, ostatnie spotkania to seria asyst. Dzisiaj moim zdaniem czas na bramkę. RL9 osłabiony najprawdopodobniej brakiem podwieszonego obok siebie Milika wystąpi w ataku samodzielnie. Pomagać mu na skrzydłach mają &quot;Turbo Grosik&quot; i Wszołek/Błaszczykowski. Chciałem iść w jakiś konkretny typ na naszą narodową reprezentację, ale ostatecznie poczekam do ogłoszenia składu. Oprócz Arka dzisiaj nie zagra Łukasz Piszczek, który wrócił do Dortmundu narzekając na drobny uraz. Mam nadzieję, że selekcjoner nie będzie rozbijał tak dobrze funkcjonującego duetu Jędza - Grosik. Biorąc pod uwagę obecną formę Turbo Grosika, jak to mówił w czasie meczu z Danią &quot;pojawiam się i znikam&quot; uważam, że Kamil walnie Armenii jedną bramkę. W podzięce również trenerowi, bo jak powiedział w dzisiejszym wydaniu Przeglądu Sportowego &quot;wszystko co obecnie osiągnąłem, wszystko co dobre w mojej karierze zawdzięczam Nawałce&quot;. Do boju Polska!
⛔ 100
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger ATP, Buenos Aires 2
Godzina: 20:30
Spotkanie: Thiago Monteiro - Axel Michon
Typ: Thiago Monteiro DW: 2:0
Kurs: 1,67
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu na kortach argentyńskiej stolicy zmierzą się: Brazylijczyk Thiago Monteiro(88 ATP)oraz Francuz Axel Michon(276 ATP). Thiago jest faworytem tego spotkania, mączka ( a na takiej nawierzchni będzie rozgrywane to spotkanie) jest jego ulubioną nawierzchnią. Jego bilans na mączce od 23 stycznia br. wynosi 35-15 wliczając w to turnieje ATP, z tego 24 zwycięstwa były odniesione bez straty seta. Aktualna forma Brazylijczyka jest dość wysoka, co potwierdzają jego ostatnie występy: pod koniec września w Santosie doszedł do finału, ulegając tam Renzo Olivo, wcześniej ogrywając m. in. Gonzaleza i Kickera. Natomiast w ubiegłotygodniowym challengerze w Campinas doszedł do ćwierćfinału rozbijając Ghema i spokojnie ogrywając Collariniego, przegrał dopiero po trzysetówce z Rogerio Dutrą da Silvą.
Co do Michona jego tegoroczny bilans na mączce to 13-20, z tego aż czternaście porażek 0-2. Dodatkowo H2H zdecydowanie na korzyść Thiago: w ostatnich dwóch latach grali trzykrotnie, Francuz ani razu nie ugrał seta.
Wszystko wskazuję na to, iż będzie to łatwy mecz dla Brazylijczyka.
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania - Czarnogóra
Typ: Dania i bts
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Dania oprócz Holandii to dwie ekipy, których mi zabrakło na ostatnim Euro.
Duńczykom nie udało się pokonać Szwecji, ale w dwumeczu nie brakowało bramek, padło ich łącznie aż 7. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 2-1 dla Szewcji, w drugim padł wynik 2-2.
Potem Duńczycy zagrali w 7 meczach, z czego tylko 2 nie pokrywają mojego handi. Z Bośnią i Hercegowiną 2-3, z Bułgarią 4-0, z Liechtensteinem 5-0 i ostatnio z Polską 2-3.
Czarnogóra wygrała swoje ostatnie spotkanie z Kazahstanem 5-0.
Widać, że drużyny nie mają problemów ze zdobywaniem goli.
Wydaje mi się, że to Dania będzie bardziej zdeterminowana, bo do Rumunii, Polski i Czarnogóry traci 1 pkt i dzisiaj nadarza się szansa odrobienia straty. Co prawda do końca kwalifikacji sporo meczów, ale remis w dzisiejszym spotkaniu może ich sporo kosztować. Nie zanosi się na defensywaną grę. Powinni wygrać ten mecz, ale Czarnogóra łatwo się nie podda.
Drużyny spotkały się w zeszłym roku, Dania wygrała 2-1. Liczę na podobny wynik.

Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
V 213

vattek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ, Kwalifikacje
Godz.: 20:45
Spotkanie: Polska – Armenia
Typ: poniżej 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.57
Buk: BWIN

Analiza:
No cóż tu dużo pisać. Dziś mecz z „dostarczycielem punktów” – bardzo słabo spisującą się w tych kwalifikacjach Armenią.
Na temat mojego typu nie będę się zbytnio rozpisywał gdyż wejdzie.
Statystycznie rzecz biorąc w meczach naszej reprezentacji zostaje wykonanych około 10 rzutów rożnych, czasem ponad jeśli gramy z drużyną o podobnej klasie, która posiada w kadrze europejskiej jakości zawodników.
W tym meczu jednak spodziewam się gradu goli, a co za tym idzie mało zostanie wykonanych rożnych.
Z reguły jest tak gdy mecz jest wyrównany i nie ma bramek to jest dużo stałych fragmentów gry.
W dzisiejszym meczu Polska będzie drużyną, która w większości będzie przy piłce, więc spodziewam się z naszej strony goli a także również kilku rr, jednak Armenia nie jest w stanie dużo ich nabić bo będzie miała tylko kilka akcji pod naszym polem karnym.
Polska nie nabije sama tylu rr aby przekroczyć linię mojego typu.

PS. proszę Moderatora o usunięcie posta powyżej
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania - Czarnogóra
Typ: 2
Kurs: 6,5
Bukmacher: Bet365

Dzisiejszego dnia postanowiłem na mecz naszych grupowych rywali. Wydaje mi się iż szanse obydwu zespołów w tym meczu zostały źle oszacowane przez bukmacherów ponieważ w spotkaniu dania -Czarnogóra nie widzę specjalnego faworyta którym jest u buków Dania. Ok można zgodzić się z tym iż dania gra u siebie dobrze że ostatnio oprócz dwóch meczy grupowych Czarnogórzanom się nie za specjalnie wiodło. Chociaż niektórzy stwierdzą iż remis u siebie z Rumunią to nie żaden sukces, ale mnie się wydaje iż to jest bardzo dobry wynik z tak grająca Rumunią która ograła Armenię u nich aż 5:0 gdzie z tym samym rywalem Dania u siebie na boisku pokonała Armenię zaledwie 1:0. To prawda że mecz meczowi nie równy i jest to jeden z mniej wydajnych sposobów analizy jednak daje jakiś tam zarys formy. Według mnie to właśnie Rumunia i Czarnogóra będą naszymi głównymi rywalami do wyjścia z grupy. Czarnogóra pokazała swoją formę w meczu u siebie z Kazachstanem który na wyjeździe nie gra tak dobrze jak u siebie ale jednak 5:0 robi wrażenie. Dlatego uważam iż może tutaj spokojnie pograć na Czarnogórców którzy nie są na straconej pozycji a według mnie wręcz przeciwnie a kurs 6,5 to porostu grzech nie grać ????
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO KWAL.
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kazachstan - Rumunia
Typ: RUMUNIA I BTS NIE
Kurs: 2,5
Bukmacher: b365
Analiza:

Boiska podobne w Rumunii i Kazachstanie.
Kazachowie tylko na otwarcie grupy z Polakami nastawili się dobrze i powalczyli.
Ostatni mecz przegrali wysoko z Czarnogórą.
Rumunie ostatnio ładnie prowadzą grę, jak widzieliśmy już na euro np. meczu z francja
Staciu ładnie rozgrywa piłkę i nadaję ofensywnego stylu.
Obstawiam 2-0 dla Rumunów
⛔ 100
 
E 68

espance

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina : 20:45
Spotkanie : Słowacja - Szkocja
Typ : x2
Kurs : 1.50
Bukmacher : Bet-at-home
Analiza :
Spotkanie pomiedzy tymi dwoma druzynami odbedzie sie na stadionie City Arena w Trnavie. Nie rozumiem tak duzych kursow na zwyciestwo Szkotow. Sam tez nie pokusze sie o typowanie zwyciestwa na ta druzyne, bo wedlug mnie bedzie to typowy mecz na remis. Co prawda goscie grali dotychczas ze slabymi druzynami i zremisowali ledwie u siebie 1-1 z Litwinami i wygrali 5-1 z Malta, ale jezeli mysla o pierwszym miejscu w grupie to musza wygrac to spotkanie. Ktos wyzej pisal, ze nastrzelali 5 bramek amatorom, ale spojrzmy na to z drugiej strony. Anglia pokonala jedynie Malte 2;0. Ekipa gospodarzy rowniez nie zachwyca, slaby start w eliminacjach, dwa przegrane mecze ze Slowenia i Anglia. Dodam jeszcze do tego, ze w meczu z Anglią, Slowacy nie oddali zadnego celnego strzalu na bramke rywali co tez swiadczy o ich strasznie slabej formie wiec nie rozumiem tych kursow u bukmacherow na zwyciestwo Slowacji. Kieruje swoj typ na remis lub zwyciestwo Szkotow.
⛔ 100
 
sharaawy 1,4K

sharaawy

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Ameryka Płd, Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina : 22:30
Spotkanie : Kolumbia - Urugwaj
Typ : X/BTS
Kurs : 4.75
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Patrząc na spotkania eliminacyjne, można śmiało twierdzić, że obie ekipy nie lubią remisować, na 9 rozegranych spoktań zanotowały tylko po jednym remisie.
Gospodarz dzisiejszego spotkania na 4rozegrane spotkania domowe nie zanotował żadnego remisu, jedyna porażka miała miejsce z ekipą Argentyny. Kolumbia zajmuje obecnie 4miejsce, taka sama liczba pkt. co Argentyna, więc punkty bardzo potrzebne.
Urugwaj w spotkaniach wyjazdowych zanotował jedyny remis, z Brazylią 2;2. Przegrał z Argentyną i Ekwadorem, jedyna wygrana miała miejsce ze słabą Boliwią. Można zauważyć, że ich atutem są domowe spotkania i właśnie gdyby grali u siebie nie miałbym problemu z wytypowaniem zwycięzcy, lecz gdy sytuacja jest jaka jest nasuwają mi się zupełnie inne wnioski.
Obie ekipy mało remisują, mają niesamowity potencjał ofensywny więc bramek nie zabraknie. Dlaczego X? Właśnie na przekór wszystkim statystykom, to często jest dobry sposób na wytypowanie spotkania. Potencjał obu ekip z lekkim wskazaniem na Urugwaj, ale... te mecze wyjazdowe... remis i obie strzelą biore śmiało! Powodzenia!
✅375
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Polska vs Armenia
Typ: under 9 rzutów rożnych (3drogowo)
Kurs: 2,5
bukmacher: bet365
godz. 20.45
ANALIZA
Na dzisiaj szukałem czegoś szczególnego, myślałem o underze w Kazachstanie, bo jakoś nie widzę tam bombardiady, jednak znów gram coś w meczu Polski. od razu wpadło mi w głowę bramka Teodorczyka, bo podejrzewam, że dostanie dzisiaj minimum 45 minut i to nie jako partner Lewego, a jego zmiennik, więc on będzie tym od strzelania i pewnie strzeli, lecz ja znów idę na rożne. wczorajszy podany typ na rożne w meczu Gibraltar- Belgia zaczął się dobrze: 6 rr po 30 minutach gry a po 90 było ich 9... Więc nie zawsze linia bywa pokryta w meczu typu &quot;do jednej bramki&quot; a dzisiejszy będzie do takich należał, bo nie oszukujmy się, że każdy spodziewa się przynajmniej kilku bramek białoczerwonych i pewnie je zobaczymy, byleby tylko w defensywie było OK, bo to Nasz mankament, ale wróćmy do mojego typu. Grałem na under RR w starciu z Duńczykami i tam ich padło całe 4 więc typ spokojnie wszedł, dzisiaj może być trochę więcej, bo jednak Armeńczycy będą się bronić i kilka rożnych pewnie padnie, ale daję góra 6-7 rożnych w meczu dla Polaków, bo oni mało ich nabijają- o czym pisałem w sobotę. Preferują inny sposób gry, ale gdyby obrońcy duńscy lepiej zachowywali się w polu karnym to dośrodkowania Grosika powinny być przecinane i by tych rogów było więcej, ale Grosicki po prostu nie dawał im szans, by mogli to przecinać, dzisiaj też jak będzie zagrywał w pole karne to pewnie też by tylko nogę dostawić. Armenia będzie się broniła ale jednak umiejętności są po Naszej stronie i biorąc lekcję z wczoraj (Belgia zwolniła tempo i grali atakiem pozycyjnym spokojnie rozgrywając piłkę) będziemy zwalniać grę i szukać prostopadłych zagrań, a skrzydłowi będą schodzić do środka, będziemy również przegrywać dużo piłkę w poprzek boiska, będziemy rozciągać Armeńczyków i jak wspomniałem jednym podaniem szukać dogodnej pozycji, dzisiaj czekam na dobry mecz Krychy i właśnie kilka prostopadłych piłek w jego wykonaniu. Armeńczycy kilka razy pewnie pod nasze pole karne dotrą, ale jak pisałem w tym meczu Nawałka pewnie będzie zwracał uwagę na grę w defensywie, by nie było błędów. myślę, że kurs wejdzie i zaliczymy plusik. powodzenia i pozdrawiam.
⛔ 100
 
grypa 121

grypa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Puchar - 1/16 finału
Godzina:
18:15
Spotkanie: Hellerup IK - Randers FC
Typ: Liczba Goli strzelonych przez Gości: Ponad 2.5
Kurs: 1.72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jak zwykle rozpocznę od przypomnienia, że nie ma dzisiaj meczy czołowych lig europejskich... więc skupimy się na meczu pucharowym w danii pomiędzy Hellerup IK ( 2nd division ) a Randers FC ( superliga). Dla wyjaśnienia jest to starcie gospodarzy którzy grają w odpowiedniku 2 ligi polskiej a gości z najwyższej klasy rozgrywkowej w danii. Zacznę od ekipy Hellerup - są o 2 ligi niżej od rywala a i w swojej lidze nie zachwycają.W ostatnich 6 meczach ligowych stracili łącznie 13 goli średnio ~2.17goli/mecz. We wszystkich meczach ligopwych u siebie a było ich 5 stracili 10 goli czyli średnio 2/mecz. Ostatni mecz rozgrywali 3 dni temu i na wyjeździe ulegli drużynie B.93 z wynikiem 4:2. Pokazuje to tylko, że często tracą gole nawet w swojej 2 lidze. Dotychczas w pucharze mieli tylko zupełnie zielone zespoły więc w końcu trafili na przeciwnika z klasą. Ekipa Gości - w pucharze grali tylko jeden mecz gdzie na wyjeździe zmiażdżyli Lystrup 6:2, poza tym całkiem nieźle radzą sobie w Superlidze zajmując w niej 5 miejsce na 14. Ostatni mecz zakończył się remisem 2:2 na wyjeździe z Brondby czyli aktualnym wiceliderem. Podczas sezonu na wyjeździe zanotowali 9 goli w 6 meczach, czyli średno 1.5 na mecz. Można dostrzec, że mają o 6 dni przerwy w meczach więcej od drużyny Gospodarzy.
Podsumowując, Randers jako aktualny zespół nr.5 w kraju gra na zupełnie wyższym poziomie od ekipy Hellerup i liczę na to, że pokaże na co ich stać! Osobiście mam nadzieję na worek goli, z czego co najmniej 3 będą należeć do drużyny Gości.

⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje MŚ 2018
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Armenia
Typ: Wynik do przerwy/obie strzelą 1/NIE
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Typ związany z tym meczem podało powyżej 10 osób i w zasadzie zostały przytoczone wszystkie aspekty przemawiające za pewnym zwycięstwem Polaków nad Ormianinami. Dlatego nie ma za dużego sensu abym się powtarzał i dublował podobne zdania jak są wyżej, więc dziś napiszę krótko, zwięźle i na temat. Polska dziś stanie przed szansą wyjścia na prowadzenie w grupie eliminacyjnej do Mistrzostw Świata. Armenia tak jak się wszyscy spodziewali będzie dostarczycielem punktów dla innych zespołów i kto będzie tracił punkty z Armenią i Kazachstanem będzie miał problem z awansem. My po wpadce z Kazachami nie mozemy sobie już pozwolić na kolejną wpadkę i mimo dzisiejszej absencji podstawowych zawodników takich jak Michał Pazdan, Arek Milik czy Łukasz Piszczek moim zdaniem będziemy dominować nad Ormianinami od pierwszej do dziewięćdziesiątej minuty i pewnie i wysoko wygra to spotkanie, również uważam że w końcu zagramy na &quot;zero z tyłu&quot;. Powodzenia!
⛔ 100
 
L 10

lambi120

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje MŚ 2018
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Armenia
Typ: Arkadiusz Milik strzeli
Kurs: 1.83
Bukmacher:
Analiza:
Typ związany z tym meczem podało powyżej 11 osób więc nie ma zbyt dużego wyboru. Uważam jednak że z Armenią Polacy rozwiążą worek z bramkami a Milik głodny goli w reprezentacji będzie chciał wykorzystać słabość rywala do poprawy swoich statystyk. W ostatnim meczu zagrał tylko 45 minut, żeby oszczędzać się na dzisiejszy mecz, więc wszystko wskazuje na to że utrzyma swoją formę z meczy w Napoli i udowodni, że jest odpowiednim zawodnikiem do gry w podtawowej jedenastce.
zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje MŚ 2018 - CONMEBOL
Godzina: 22:00
Spotkanie: Boliwia - Ekwador
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 3,60
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Za nami półmetek eliminacji w strefie Ameryki Południowej, po 9 kolejkach liderem jest zespół Urugwaju z 19 punktami, zespół Ekwadoru zajmuje bardzo dobrą 3 pozycję ze stratą tylko 3 punktów do lidera, po 16 punktów mają jeszcze Kolumbia i Argentyna a 2 jest Brazylia z 18 punktami więc widać jaki jest ścisk w tabeli a przypomnę, że o dziwo odległą 7 lokatę zajmują Chilijczycy, zwycięzcy ostatniego Copa Ameryka (wychodzi 4 drużyny + 5 baraż). Zespół z Boliwii nie ma żadnych szans na awans, są zespołem dużo słabszym od Ekwadoru, zajmują Oni 9 - przedostatnią lokatę z dorobkiem 7 punktów, gorsi są jedynie Wenezuelczycy.
Boliwia gdyby nie to, że ich stadion jest położony bardzo wysoko nad poziomem morza i piekielnie trudno się gra u nich byli by &quot;kopciuszkami&quot; typu Malty czy Luxemburga. Ostatnio wypunktowała ich Brazylia 0:5.
Na własnym stadionie na 4 mecze - 2 zwycięstwa i 2 porażki, 0:2 z Urugwajem, 4:2 z Wenezuelą, 2:3 z Kolumbią i 2:0 z Peru.
Ekwador na wyjeździe identyczny wynik niż Boliwia u siebie, na 4 mecze - 2 zwycięstwa i 2 porażki, 2:0 z Argentyną, 3:1 z Wenezuelą, 1:3 z Kolumbią i 1:2 z Peru.
Oby dwie drużyny strzelają sporo goli dlatego w tym meczu wydaje mi się, że również obejrzymy minimum 3 bramki, stawiam jednak, że ten mecz wygra Ekwador który jest na fali po wygranej z Chile 3:0.
Mój typ to 2 i obie drużyny strzelą gola.
Powodzenia.
⛔ 100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata - kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania - Czarnogóra
Typ: over 2.5 &amp; BTS
Kurs: 2,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Już za niecałą godzinę odbędzie się mecz w ramach eliminacji do MŚ w &quot;polskiej grupie&quot;. Faworytem do zwycięstwa są Duńczycy i najprawdopodobniej zagram osobny bet w ich stronę. Tutaj jednak typ bardziej ryzykowny, ale czy aby na pewno? Over 2,5 z BTS-em ma duże prawdopodobieństwo powodzenia. Czarnogóra w ostatniej kolejce pięknie rozprawiła się z Kazachami, a i pierwszy mecz z Rumunią pokazał że potrafią strzelić na wyjeździe. Duńczycy wiadomo - trzeba ratować punkty po przegranej z Polską. Nasi ofensywni napastnicy pokazali, że ich obrona nie jest monolitem i potrafi robić błędy. Jedyny mecz jaki udało mi się wychwycić między oboma ekipami odbył się w 2015 r i zakończył się wygraną 2:1 dla Duńczyków. Podsumowując zakładam nawałnicę ze strony gospodarzy, powinni coś strzelić ale mogą się również nadziać na kontrę. Całkiem możliwa powtórka i wynik 2:1 dla Danii. Pozdrawiam
⛔ 100
 
kubko 29

kubko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje MŚ - Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Armenia
Typ: Łukasz Teodorczyk - Zawodnik strzeli gola i jego zespół wygra
Kurs: 2.50
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Spotkanie pomiędzy Polską i Armenią odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie.
Skład reprezentacji Polski:
Łukasz Fabiański – Jakub Błaszczykowski, Kamil Glik, Thiago Cionek, Artur Jędrzejczyk – Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Maciej Rybus - Robert Lewandowski, Łukasz Teodorczyk
Armenia: Beglarjan - Andonian, Mkojan, Harojan - Hajrapetian, W. Minasjan - Manojan, A. Girgorjan, K. Muradjan, K. Howhannisjan - Pizzelli
Nie należę do osób, które swój typ opierają na intuicji - zawsze opieram się na matematyce. Jednak dzisiaj złamię swoją zasadę. Fakt, że Polska dzisiaj zdobędzie 3 pkt. jest niepodważalny - nie wymaga to głębszej analizy. Nie ma potrzeby wracać do wydarzeń z 06.06.2007r. kiedy Armenia nas pokonała. Dzisiaj jesteśmy klasowym zespołem i gramy u siebie. Drugim wątkiem jest Teodorczyk. Intuicja podpowiada mi, że Łukasz skorzysta z szansy jaka się przed nim otworzyła. W klubie gra z bardzo dużą skutecznością, a dzisiaj będzie miał wiele okazji żeby to potwierdzić w kadrze narodowej.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom