>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.10.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna - Dania, 1 Dywizja, 12 runda
Godzina: 19:00
Spotkanie: HB Køge - FC Roskilde
Typ: HB Køge AH (-0,5)
Kurs: 2,17
Bukmacher: Unibet
Analiza: środa w Herfolge (siedziba Koge) jest zachmurzona, są przelotne opady deszczu, temperatura 14 stopni C,wiatr 24 km/h. Na liczący 7.441 miejsc stadion Castus Park przychodzi średnio w tym sezonie 871 widzów.
Tabela 1 Dywizji:
4. Køge 11 5- 4- 2 br. 16-9, w domu 6 2-3-1 br. 7:4.
10. Roskilde 11 3-2-6 br 16:20, wyjazd 5 1-2-2 br. 9:10.
Statystyka H2H z lat 2010-2017: 14 meczy ogółem, w tym 12 w 1 Dywizji: 14 7-4-3 br. 19:11, w Koge 5 4-0-1 br. 8:3. W ostatnim sezonie w Roskilde było 1:1 i 0:3, w Koge 1:0. W tej lidze drużyny rozgrywają 3 mecze w sezonie z każdym rywalem.
Forma Koge: seria 5 meczy nie przegranych 3-2-0 br. 10:3, w tym seria 2 remisów, u siebie 6 meczy nie przegranych 3-3-0 br. 10:4. Ostatnio bezbramkowo zremisowali, więc statystycznie jest mało prawdopodobne, że dzisiaj znowu nie trafią do bramki rywala. Ta reguła obowiązuje od 5 kwietnia 2017, na dystansie 26 rozegranych meczy. Na przełomie marca i kwietnia przydarzyły im się 3 bezbramkowe remisy pod rząd.
Forma Roskilde: ostatnio wygrali u siebie z Nykobing 2:0 i przerwali serię 6 meczy bez zwycięstwa: 0-1-5 br. 6:14. Na wyjeździe trwa seria 3 meczy bez zwycięstwa 0-1-2 br. 6:8. W tym sezonie zawsze trafiali do bramki rywala na wyjeździe. Ostatni raz nie udało im się to w maju, w meczu z dzisiejszym rywalem!
Kadra Koge: wyceniana jest na 3,33 mln. euro, liczy 21 graczy, w tym 2 zza granicy. Ma 2 wyróżniających się strzelców: Helsteda (10/6) i Tornrosa (11/4). Brak absencji.
Kadra Roskilde: jej wycena wynosi 3,60 mln. euro, liczy 22 graczy, w tym 3 obcych. Ma 2 snajperów: M. Nielsena (7/7) i Thygesena (11/4). Nie mam wiedzy o absencjach.
Podsumowanie i wnioski: solidni gospodarze, z najlepszą w tej lidze obroną (jako jedyni stracili dotąd mniej niż 10 bramek) podejmą w tym spotkaniu Roskilde, które błysnęło w zeszłym sezonie walcząc o awans, ostatecznie jednak zespół ten zakończył rozgrywki na 4. miejscu. W obecnej kampanii goście spisują się słabo, dotąd przegrali ponad połowę meczy, należą do grupy 6 drużyn, które już straciły co najmniej 20 goli. Statystyki H2H też przemawiają za gospodarzami, zwłaszcza na domowym stadionie Koge. Atutami obu ekip są snajperzy, po dwóch w dobrej formie w każdym zespole. Na korzyść Roskilde przemawiają tylko 2 przesłanki: wycena ich kadry jest nieco wyższa, a także to, że ostatnio złamali serię porażek. Wydaje się, że w tym meczu są 3 sensowne opcje typowania: zwycięstwo gospodarzy, obie strzelą bądź over bramkowy. Z nich wszystkich najlepiej płatne, a przy tym wydaje się, że najbardziej uzasadnione, jest postawienie na zwycięstwo Koge, Zespół ten jest zdecydowanie lepszy w obronie, przy podobnym jak rywal potencjale linii ataku. Stawka umiarkowana - 4/10 jednostek.
⛔ 100
 
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga kobiet
Godzina: 19:00
Spotkanie Fenerbahce SK Nadezhda Orenburg Handicap [0-9,5 ]
Typ:2
Kurs: 3,40
Bukmacher:Unibet
Analiza.Dzisiaj typuje pojedynek w Eurolidze kobiet.Jest to 1 kolejka i forma drużyn jest dużą niewiadomą.W tamtym sezonie Euroligi koszykarki Fenerbache w sezonie zasadniczym zajęły w swojej grupie 2 miejsce z 11 zwycięstwami i poniosły 3 porażki.Natępnie w fazie playof pokonały kolejno Perfumerias Avenida K,Ekaterinburg ,by w fiale przegrac z Dynamo Kursk 77-63.Ich przeciwniczki w tym spotkaniu koszykarki Nadezhda Orenburg w sezonie zasadniczym uplasowały się również na 2 miejscu innej grupy z 10 zwycięstwami i poniosły 4 porażki.W zespołami przeważnie były fazie play -of przegrały troche niespodziewanie z USK Prague 2-1.Spotkania pomiędzy tymi zespołami przeważnie były bardzo zacięte i myśle że tym razem będzie podobnie.W handicapie +9,5 powinna wygrac Nadezhda Orenburg

15/04/16 EKP
Fenerbahce SK - Nadezhda Orenburg 68:74
18/02/15 EKGB
Nadezhda Orenburg - Fenerbahce SK 64:56
17/12/14 EKGB
Fenerbahce SK - Nadezhda Orenburg 65:54
05/02/14 EKGB
Nadezhda Orenburg - Fenerbahce SK 51:67
27/11/13 EKGB
Fenerbahce SK - Nadezhda Orenburg 71:69
✅ 240
 
kryysstu 56

kryysstu

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plusliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: ZAKSA KĘDZIERZYN-Koźle - KS Jastrzębski Węgiel

Typ: 2
Kurs: 2.46

Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Dla mnie kompletne nieporozumienie jeśli chodzi o kurs, ale dla nas lepiej ???? Nie wiem czym się sugerowali analitycy. Aż taka przewaga domowego boiska? Niech im będzie.
Ze Skrą pewnie wszedł mój typ na JSW i teraz również widzę value i idę w stronę gości. Jest to początek sezonu i widać po ostatnich meczach w jakiej fazie przygotowania fizycznego są poniektórzy.
Bazując na ostatnich meczach i sparingach poniżej przedstawiam aktualna dyspozycję dzisiejszych graczy na analogicznych pozycjach po drugiej stronie siatki.
Kampa Toniutti
Dokładny Kampa będzie do bólu wykorzystywał niski wzrost sypacza Zaksy. Dla chociażby Muzaja będzie to łatwizna i &#39;metr&#39; nad palcami blokującego.
Oliva &gt; Deroo
Deroo jeszcze myślami i ciałem na krótkich minionych wakacjach. Forma Olivy dużo wyższa.
Quiroga = Buszek
Tutaj porównywalnie, z lekkim wskazaniem na Quiroge za dobrą czarną robotę w przyjęciu i obronie w ostatnim meczu, ponadto skuteczny atak.
Kosok, Boruch &lt; Wiśniewski, Bieniek
Środkowi po stronie Zaksy. Flegmatyczny Boruch w parze z po prostu dobrym Kosokiem kontra dynamiczny Wiśnia (niższy od Borucha ale paradoksalnie w bloku pewnie nie słabszy) z dobrym Bieniem.
Muzaj &gt; Torres
Torres dobry zawodnik, ale jeszcze nie w optymalnej dyspozycji, jakoś nie wyglądał swojo.
Popiwczak&lt;Zatorski
Młody choć ograny kontra bardzo doświadczony. Tutaj oczywiście w stronę Zatorskiego ale nie błyszczy na początku sezonu.
Skra ogrywa Zakse u siebie 3:1 tak jak JSW wygrywa ze Skrą u siebie. To taki smaczek ????
Oczywiście nie tylko na tym opieram swój typ.
ZAKSA ma potencjał w zagrywce, będą u siebie, może im zagrywka siedzieć &quot;w domu&quot; i mogą skutecznie odrzucić od siatki, ale żeby zrobić przewagę przeciw tak grającej ekipie z Jastrzębia(która też potrafi huknąć zza 9.metra) to będą musieli zagrywać na 120% możliwości.
Szykuje się siatkarska uczta dla kibiców. Stawiam w tym spotkaniu na zwycięstwo JSW.
Polecane typy:
ZAKSA Kędzierzyn - JSW Jastrzębski: 2 @2.46 Fortuna
Odważniej można JSW+1.5seta @1.85 (w Fortunie jeszcze nie ma, ale na innych owszem)
Dla zabawy typ na dokładny wynik: 2:3 @5.50
Pozdrawiam i namawiam do rozważnego stawkowania ????
⛔ 100
 
josnyt 424

josnyt

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga kobiet
Godzina: 19:00
Spotkanie Fenerbahce SK Nadezhda Orenburg Handicap [0-9,5 ]
Typ:2
Kurs: 3,40
Bukmacher:Unibet
Analiza.Dzisiaj typuje pojedynek w Eurolidze kobiet.Jest to 1 kolejka i forma drużyn jest dużą niewiadomą.W tamtym sezonie Euroligi koszykarki Fenerbache w sezonie zasadniczym zajęły w swojej grupie 2 miejsce z 11 zwycięstwami i poniosły 3 porażki.Natępnie w fazie playof pokonały kolejno Perfumerias Avenida K,Ekaterinburg ,by w fiale przegrac z Dynamo Kursk 77-63.Ich przeciwniczki w tym spotkaniu koszykarki Nadezhda Orenburg w sezonie zasadniczym uplasowały się również na 2 miejscu innej grupy z 10 zwycięstwami i poniosły 4 porażki.W zespołami przeważnie były fazie play -of przegrały troche niespodziewanie z USK Prague 2-1.Spotkania pomiędzy tymi zespołami przeważnie były bardzo zacięte i myśle że tym razem będzie podobnie.W handicapie +9,5 powinna wygrac Nadezhda Orenburg

15/04/16 EKP
Fenerbahce SK - Nadezhda Orenburg 68:74
18/02/15 EKGB
Nadezhda Orenburg - Fenerbahce SK 64:56
17/12/14 EKGB
Fenerbahce SK - Nadezhda Orenburg 65:54
05/02/14 EKGB
Nadezhda Orenburg - Fenerbahce SK 51:67
27/11/13 EKGB
Fenerbahce SK - Nadezhda Orenburg 71:69
A wiesz że nie przepuścili zawodniczek z USA przez granicę ?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dyscyplina: Koszykówka - Liga Mistrzów
Godzina:
18:30
Spotkanie: Aris - Stelmet
Typ: Aris -6,5
Kurs: 1.9
Bukmacher: STS
Analiza: Dzisiaj ekipa z Zielonej Góry zagra bez Borisa Savovica. Jak gra bez niego wyglądała w ostatni weekend wszyscy widzieli. Brak wysokiego gracza może mieć tym większe znaczenie, że Aris prezentuje bardzo fizyczną koszykówkę, grając dużo post up&#39;ów. Uważam że zdominują dzisiaj deski oraz pomalowane i dość łatwo wygrają pierwszy mecz w LM w tym roku.
⛔ 100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Szwecja, Allsvenskan (2 liga)
Godzina: 19:00
Spotkanie: Modo - Sodertalje
Typ: Modo -1.5
Kurs: 1.67
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam po dłuższej (dla mnie wakacyjnej) przerwie. Dlaczego zdecydowałem się dzisiaj na hokej i to raczej taki z drugiej półki? Bo nie znalazłem na dziś nic bardziej interesującego. Swoją drogą forum schodzi na psy ponieważ dochodzi coraz więcej nowych, którzy kompletnie nie czytają regulaminu (albo czytają bez zrozumienia). Świadczy o tym ciągłe powielanie tego samego meczu (dziś to jest Ekwador - Argentyna -5 razy powtórzony z wykluczającymi się typami). Inny dowód to przekręcanie (wielokrotne, czyli nieprzypadkowe) nazwisk lub nazw zespołów, np. dziś grała Msieh Su-wei a nie Hsieh Su-wei.. To kompletna ignorancja.
No ale na temat.
Druga liga szwedzka i mecz 7 kolejki pomiędzy zespołami MODO i Sodertalje. MODO, aktualnie drugi w tabeli z 14 punktami podejmuje ostatni, jeszcze bez wygranej więc z zerowym dorobkiem zespołem z Sodertalje. Typ wydaje się raczej pewny (choć jak zwykle nie ma 100% pewności). Dzisiejszy gospodarz na 6 meczy wygrał już 5 (raz po dogrywce), natomiast goście wszystkie przegrali i w tym pięć z przewagą większą niż jednej bramki. Co prawda w przeszłości bywało różnie pomiędzy tymi zespołami ale nie przywiązywałbym do tego wielkiej wagi. Liczy się forma jaka jest aktualnie, &quot;tu i teraz&quot;. Kurs nie za wysoki, całkiem możliwy do spełnienia więc życzę wygranych. Powodzenia!
⛔ 100
 
mar5hial 11

mar5hial

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie- Rosja - KHL
Godzina: 18.30
Spotkanie: Dynamo Moskwa - Ak Bars Kazań
Typ: Ak Bars Kazań
Kurs: 2.35
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Arcyciekawe spotkanie w lidze kontynentalnej hokeja na lodzie. Dynamo Moskwa zagra we własnej hali z Kazaniem. Gospodarze mają w tym sezonie dużo problemów z wygrywaniem, a szczególnie u siebie. Na 11 meczów rozegranych na własnym lodzie wygrali zaledwie dwa razy w regulaminowym czasie gry. Cztery ostatnie spotkania przegrane i próżno oczekiwać błyskotliwego przełamania, a to głownie z racji, iż nie mają strzelców. Zdobywanie bramek przychodzi im z bardzo dużym trudem. Wciąż utrzymują się na 4 miejscu konferencji, lecz jest to bardzo złudne. Czołówka coraz bardziej odjeżdża, a za plecami też nie czekają chłopcy do bicia. Oglądając ostatnie ich ostatnie spotkanie z Dyn. Mińsk, ciężko było nie odnieść wrażenia, że męczą się na lodzie. Zdobyli bramkę na początku drugiej tercji i robili wszystko, aby utrzymać prowadzenie. Nieskutecznie. Są w tym sezonie zwykłym ligowym średniakiem z wyraźną tendencją zniżkową.
Przyjezdni to aktualny lider konferencji wschodniej. Już odskoczyli na 5 punktów drużynie z Omska, a mają przecież 2 mecze mniej rozegrane. Oczywiście 5 punktów to nie jest dużo i myślę, że doskonale wiedzą o tym gracze Kazan-ia. Dzisiaj jest doskonała okazja na powiększenie tej różnicy. Dlaczego? A no dlatego, że w porównaniu do Dynama, mają świetnych strzelców: kanadyjczyk Azevedo, czy Tkachyova (to już rusek ofkors) oraz jednego z najlepiej asystujących - Sekaca. Są niezwykle głodni sukcesu i dobrze dofinansowani. Dodatkowo zawodnicy ze wschodu wyjątkowo przykładają się na wyjazdach do stolicy, a Kazań zalicza się właśnie do takich walczaków.
Podsumowując: Obserwuję w tym sezonie bardzo uważnie ligę KHL i gołym okiem widzę różnicę potencjałów obu tych drużyn. Nie wiem do końca czym sugerują się bukmacherzy wystawiając tak zbilansowane kursy na obie ekipy, ale ja dzisiaj upatruję w tym atrakcyjnego value!
Powodzenia!
⛔ 100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;Plus Liga ,Siatkówka, Polska
Godz;20,30
Spotkanie;ZAKSA-Jastrzębie
Typ;plus 45,5 pkt w pierwszym secie
Kurs;1,72
Buk;LVbet
Analiza&#39;
Rozpoczynają się rozgrywki siatkarskie w Polsce.Gospodarze wygrali po 3-1 z Zawierciem i Resovią.
Goście pokonali takim samym wynikiem Skrę/ na wyjeździe.
Kursy 1,40-2,74.Uważam,że są mocno zaniżone mimo że Gospodarze przeważnie wygrywają z Jastrzębiem.
W ostatnich 5 meczach 4x było ponad 45,5 pkt w pierwszym secie.Nie będzie to łatwe spotkanie dla ZAKSY .Nie przewiduję również 3setów i wcale nie zdziwiłbym się wygraną ,,Węglarzy,,
Będzie to wyrównane spotkanie i już po 1szym secie będziemy wiedzieli,czy typ wszedł,czy nie.
Jak wejdzie to pogram sobie za drobne resztę setów /również na plus/ na ,,lajfie,,
⛔ 100
 
dyles 186

dyles

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga kobiet
Godzina: 19:00
Spotkanie Fenerbahce SK Nadezhda Orenburg
Typ:2 +16,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: forBet
Analiza:
Znalazłem informacje że dwie amerykańskie zawodniczki z zespołu Orenburg jednak dostały wizy i będą mogły wystąpić dzisiaj w Turcji, dokładnie chodzi o Cannon i Jones. Przez pogorszone stosunki na lini Turcja - Stany Zjednczone te dwie amerykanki miały nie być wpuszczone na teren Turcji, ale jednak ministerstwo interweniowało i udało się zdobyć wizy dla amerykanek. W takiej sytuacji goście mają szanse w meczu z Fenerbahce i taki handicap myślę że jest wystarczający.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 181

karolw555

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Litwa, A lyga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Suduva- Kauno Zalgiris
Typ: 1 drużyna strzeli 3 bramki lub więcej
Kurs: 2.10
Bukmacher: forBet
Analiza:
Zmieniam taktykę, od dzisiaj będę starał się podawać skuteczniej typy, z mniejszymi niż dotychczas kursami. Straszna posucha dzisiaj jeśli chodzi o piłkę nożną. Tylko jedno spotkanie wpadło mi w oko. Nie ukrywam, że nie jestem znawcą takich niszowych lig, ale zerknąłem trochę w statystyki i widzę duże szanse na powodzenie mojego typu. Spotyka się aktualnie 3 drużyna ligi -Suduva, z ostatnią- Kauno Zalgiris. Jeśli chodzi o gospodarzy to nie jest to całkowicie anonimowa drużyna, występowali w kwalifikacjach do LE. Ich ostatnie mecze ligowe to same zwycięstwa. Potencjał w ataku mają duży. W 24 meczach strzelili 47 bramek, to robi wrażenie. Ostatnie 5 meczy ligowych to 5 zwycięstw i 15 bramek, co daje średnią 3 bramek na mecz. Mają 2 mecze zaległe i jest szansa wskoczyć na drugie miejsce w tabeli i znacznie zbliżyć się do lidera. Natomiast jeśli chodzi o gości to co tu dużo mówić, czerwona latarnia ligi, straconych ponad 40 bramek. Na wyjazdach tracą średnio po 2-3 bramki i to ze słabszymi drużynami od Suduvy. Ciekawe też są bezpośrednie pojedynki tych drużyn. Na 5 ostatnich meczy które Suduva grała z Kaunem Zalgiris u siebie, 3 razy strzela po 3 bramki lub więcej. Zdarzały się nawet wyniki 5:1. Myślę że Suduva spokojnie strzeli dzisiaj te 3 bramki.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Liga Mistrzów
Godzina: 19:30
Spotkanie: Salzburg - Wolfsburg
Typ: over 6.5
Kurs: 2.72
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Ostatni mecz tych drużyn to wesołe 5-4. Obie drużyny oddały razem 55 strzałów wiec co 6 strzał to była bramka. Oglądając ten mecz widziałem, że obie ekipy w defensywie nie brylowały, raczej szarża i ofensywa. Bramkarze też nie mieli swojego dnia, ale to dlatego, że defensywa dopuszczała do klarownych sytuacji. W dzisiejszym meczu napewno Wolfsburg musi atakować, bo nic im innego nie zostało jesli chcą awansować, to ostatni mecz rundy grupowej, maja tyle samo pkt co Salzburg ale przegrali ostatni mecz bezpośredni. Muszą atakować albo się uda albo nie, jeśli strzelą to Salzburg rzuci się do ataku i koło będzie się nakręcać. Ostatnie 5 mecz to 3 mecze over 6.5 jedni i drudzy. Po takim kursie i przy takim nastawieniu ofensywy warto spróbować. Jednak to tylko bukmacherka i nic nie ma pewno, jednak lepiej zagrać taki kurs niż jakiegoś pewniaczka za 1.10.
✅ 172
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Liga Mistrzow kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie : Zvezda vs Montpellier
Typ: Montpellier over 2,5 goli
Kurs: 1,99
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Rewanzowy mecz . Pierwsze spotkanie Montpellier rpzegralo 0-1, po samobojczej bramce. Rosyjska Zvezda nie stworzyla prawie zadnej sytuacji, chyba jeden celny strzal, a Francuzki dominowaly, atakowaly, strzelaly, ale braklo wykonczenia, sktutecznosci. Moze spowodowane bylo to przegraną kilka dni wczesniej 0-5 z wielkim Lyonem ? Zawodniczki mialy w glowach wysoką porazke z najlepsza druzyną w Eurpie w lidze , zle sie czuly , myslaly , ze są nic niewarte ? Na szczescie 3 dni temu w lidze rozbily 6-0 Rodez , odblokowaly sie , oczyscily umysly. pojawil sie usmiech.
Myslę , ze Montpellier dostal zadyszki wtedy , bo sezon zaczal bardzo dobrze. Przed sezonem jeszcze rozbily Anderlecht i Atletico Madryt. Rozbily w lidze Albi , Fleury , Marsylię. Grozny Paris nie miazdzyl nawet tak wysoko wymienionych druzyn.W ostatnim meczu odblokowala sie bramkostrzelna Szwedka Blackstennius.
Zvezda to rosyjski klub oparty w glownej mierze o Rosjanki i 2 Ukrainki. porownaniu z zeszlym sezonem bardzo zmieil sie blok defensywny
⛔ 100
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy Regionalliga Bayern
Godzina : 19:00
Spotkanie : Augsburg II : Rosenheim
Typ : over 3.5 gola
Kurs : 2.80
Bukmacher : Unibet
Obie drużyny ostatnio trochę pod formą , gospodarze 2 mecze 1 pkt goście podobnie , gospodarze po 13 rozegranych meczach na miejscu 7 z bilansem 6-2-5 i br 29:16 natomiast goście miejsce 10 jednak tylko 1 pkt straty ich bilans 5-4-4 i br 20:17 , w tym meczu idę w stronę bramek , jak już wspomniałem o słabszej formie obu drużyn to patrząc trochę wstecz to obie nie raz w swoich meczach pokrywali over 3.5 i tak Augsburg w 5 kolejnych po sobie meczach najmniej over 3.5 a było nawet over 5.5 , goście mieli 4 mecze z wysokim overem tak więc liczę że i dziś możemy liczyć na bramki , goście potrafili tutaj w poprzednim sezonie przegrać 4:1 stad mój over 3.5 gola na to spotkanie !
✅ 180
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Mistrzostwa U17
Godzina: 16:30
Spotkanie: Honduras-Nowa Kaledonia
Typ: Nowa Kaledonia lub Remis
Kurs: 8.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jest to typ oczywiscie na intuicje oraz dlatego,iż nagle kursy zaczynają troszeczkę spadać na Kaledonie,a gdzieniegdzie nawet usuwany jest mecz z oferty.
Piłkarsko Nowa Kaledonia bez podjazdu. CHOCIAZ ogladajac mecz Kaledonii z Francja i Hondurasu z Japonia nie widzialem az tak drastycznej różnicy.. Oczywiście Honduras stworzył sobie wiecej sytuacji,ale gral z Japonią-a więc drużyną dużo słabszą od Francji a i tak strzelił tylko jedną bramkę,a więc tyle ile Kaledonia strzelila Francuzom..
Kaledonia straciła 7 bramek z Francją a Honduras 6 z Japonią.
Obrony obu ekip to po prostu żarty. I żadna z tych druży nie ma szans na nic w tych mistrzostwach. Nowa Kalednoia to drużyna najmłodza i najsłabsza na tym turnieju. Wybierając ten typ myślę,ż obie ekipy mogą coś pokombinować. Żaden z zawodników tych drużyn wiele nie zarabia,a więc może być to okazja aby troche dorobić ????
Oczywiscie jeśli Honduras na powaznie podejdzie do meczu to Kaledonia nie ma wiekszych szans. Jednak przy sprzyjających wiatrach liczę tutaj na remis. Typ do gry za niską stawkę.
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ????
Typującym i Grającym życzę Powodzenia ????
⛔ 100
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Francja, Lidl Starligue (1.liga)
Godzina: 20:00
Spotkanie: Cesson Rennes - Montpellier
Typ: Montpellier over 30.5 gola (+30.5 zdobytych bramek)
Kurs: 2.12
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dzisiaj znalazłem ciekawe spotkanie z najwyższej klasy rozgrywkowej we Francji. Faworytem są goście, ale kurs na nich jest bardzo niski. Dlatego idę w tym typie w bramki.
Oto jak prezentuje się aktualna forma obu zespołów po rozegraniu czterech spotkań. Gospodarze, czyli Cesson maja na swoim koncie zaledwie jedno oczko i zajmują 11 miejsce. Jedyny punkt do tej pory został wywalczony na wyjeździe z aktualnym sąsiadem w tabeli (21:21). Porażki miały miejsce z czwartą, piątą i ósmą drużyną w lidze.
Natomiast Montpellier to aktualnie drugi zespół, który ma na swoim koncie komplet ośmiu punktów i tylko gorszym bilansem bramkowym ustępuje drużynie PSG.
Stawiam, że goście zdobędą w tym meczu więcej niż 30,5 bramki ponieważ:
- silny zespół Nantes potrafił wbić dzisiejszym gospodarzom w tym sezonie nawet 38 bramek
- zajmujący ósme miejsce Saran potrafił w obecnym sezonie wbić Ceeson na ich parkiecie aż 30 bramek
- goście są w wysokiej formie (np. na wyjeździe pokonali Nantes 30-27), a w lidze mistrzów z kompletem punktów przewodzą w swojej grupie
- gospodarze są za to w mizernej dyspozycji i mają jak na razie jedną z najgorszych defensyw w lidze
- przejrzałem historię meczów obu zespołów i na 17 spotkań między tymi ekipami Montpellier tylko czterokrotnie zdobyło mniej bramek niż 30, a raz było to równo 30 goli. W pozostałych meczach były to ilości w granicach 32-42. Dlatego dzisiaj stawiam taki oto typ. Nie znam tej ligi prawie wcale, ale mam nadzieję, że przewidywania okażą się trafne.
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Mistrzów
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dinamo Sassari - Pinar Karsiyaka
Typ: 2
Kurs: 3,28
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Pierwsza kolejka w grupach w koszykarskiej Lidze Mistrzów. W tym spotkaniu spotyka się zespół z Włoch z zespołem z Turcji. Bardziej wyrównanych tutaj kursów się spodziewałem ale buki w roli zdecydowanego faworyta widzą gospodarzy. Ja tutaj spodziewam się z kolei bardziej wyrównanego meczu i moim zdaniem Pinar Karsiyaka jest w stanie to spotkanie wygrać. W tamtym sezonie zespół ten był zaliczany do grona faworytów, którzy mogą awansować do Final Four jednak odpadł w decydującej fazie o awans do Final Four z innym włoskim zespołem Umana Reyer Venezia wygrywając u siebie 74-71 a na wyjeździe nie udało się obronić zaliczki i przegrali 66-74. Teraz trafiają na inny włoski zespół w fazie grupowej na Dinamo Sassari, które w tamtym sezonie też odpadło w decydującej rundzie o Final Four z Monaco przegrywając na wyjeździe 62-73 a u siebie 76-79. Kadrowo oba zespoły wyglądają ciekawie ale dla mnie osobiście na papierze mocniejszym zespołem wydaje się być drużyna z Turcji. Pinar Karsiyaka jest również w dobrej formie na początku sezonu eliminując w kwalifikacjach Ligi Mistrzów węgierską Albę Fehervar, wprawdzie pierwsze spotkanie na Węgrzech nieoczekiwanie przegrali 90-92 ale u siebie zwyciężyli 81-72. Teraz w pierwszej kolejce w lidze tureckiej wygrali u siebie z mocnym i faworyzowanym Anadolu Efes 92-85. Ta wygrana z pewnością sprawiła, że morale poszły mocno do góry i pokazała, że Pinar Karsiyaka jest mocnym zespołem i nie będzie ich łatwo w tym sezonie ograć. Myślę, że goście po tej wygranej mocno w siebie uwierzą i w tym wyjazdowym spotkaniu w Lidze Mistrzów też zwycięża. Dinamo Sassari w lidze włoskiej jest już po 3 kolejkach. Na początek przegrali na wyjeździe z Venezią 79-86, później u siebie ograli Cantu 94-80 i w ostatniej kolejce na wyjeździe ulegli Torino 92-97. Meczu spodziewam się wyrównanego i myślę, że o końcowym wyniku zadecydują detale. Kadrowo dla mnie mocniejszym zespołem są goście i po tym jak byli w stanie ograć Anadolu Efes próbuję pograć w ich stronę. Skład mają ciekawy, mieszanka rodzimych graczy z amerykańskimi. Mają od tego sezonu nowego trenera a jest nim Serb Trifunovic, który jest doświadczonym szkoleniowcem i przyszedł z innego tureckiego zespołu Yesilgiresun Beledeiye. Wraz za szkoleniowcem do Karsiyaki przyszedł Metin Turen co jest z pewnością dużym wzmocnieniem. Także przed sezonem przyszedł z Fenerbahce Berk Uruglu, co też jest dużym wzmocnieniem. Według mnie goście są mocniejsi niż w tamtym sezonie i jak najbardziej są w stanie wygrać to spotkanie a po takim kursie aż żal nie spróbować ???? Kto ma obawy może popróbować pograć na zwycięstwo Karsiyaki z jakimś dodatnim handicapem punktowym dla gości po mniejszym kursie ;) Ja próbuję tutaj gołego zwycięstwa.
✅ 228
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Czechy 2 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Prerov - AZ Havirov
Typ: spotkanie /ilość bramek - Havirov i - 5,5
Kurs: 3,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam wszystkich. Szybka analiza bo mecz za pół godziny. Dwunasta kolejka czeskiej hokejowej drugiej ligi i spotkanie Prerov kontra Havirov. Prerov piąty w tabeli, Havirov dwunasty. Warto dodać że Havirov na wyjazdach gra bardzo słabo, pięć meczy i tylko cztery zdobyte punkty, bramki 11-19. Prerov u siebie siedemmeczy i 11 punktów, bramki 15-14, też szału nie ma ale ze słabym Havirovem powinni sobie poradzić. Głównympowodem dla którego gram ten typ to h2h w spotkaniach w Prerovie. Ostatnie dwa lata to pięć spotkań i każde pokrywało typ, 3:2, 4:1, 3:0, 3:1 i ostatnie 1:0. Wiadomo że statystyki nie grają, każdy mecz jest inny ale dzisiaj kusi pograć.
POST WYŻEJ DO USUNIĘCIA. MIAŁO BYĆ
-5,5 A NIE +5,5.
⛔ 100 Havivor wygrało dopiero po rzutach karnych, a w regulaminowym czasie było 2:2. User nie uwzględnił w podanym Typie dogrywki czy ew. rzutów karnych
 
D 305

dovver

Użytkownik
Dyscyplina: eSport Counter Strike, ESEA Premier EU
Godzina: 19:00
Spotkanie: Virtus.pro - AGO
Typ:
AGO
Kurs: 2.05
Bukmacher:
STS
Analiza:
Spotkanie polskich drużyn w rozgrywkach ESL- debiutantów i &quot;starej&quot;, doświadczonej ekipy.
Konkrety. AGO bardzo dobrze zaczęło w lidze z 3 zwycięstwami w 3 meczach, i grają na prawdę dobrze w większości turniejów, ale w zasadzie to co przemawia za moim typem to bardzo słaba forma VP i ich problemy wewnętrzne, tj. zmiana prowadzącego w grze i delikatne &quot;spiny&quot;. Co do meczu, doświadczenie zdecydowanie po stronie VP, natomiast aim/taktyki według mnie po stronie AGO. Jedynie Pasha utrzymuje jakiś poziom gry, reszta odstaje. Dodatkowo post Pashy na FB: &quot;Dziś mecz z AGO , to nie fake
???? &quot;, można odebrać jako lekceważenie przeciwnika, na czym się już wielokrotnie przejechali. Kurs jeszcze wczoraj był dużo lepszy, ale wciąż jakieś value jest, bo mecz 51-49 AGO imo.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: ystads-skovde
Typ: ystads -3,5 i 55.5+ goli w meczu
Kurs: 4.10
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,znowu typuje szczypiorniaka-wczoraj troche zabraklo goli-zespol handicapa zrobil ale braklo bramek.dla mnie i dla buka faworytem jest ystads,ktory bankowo wejdzie do play-off i pewnie przejdzie pierwsza runde bo na tyle ich stac,skovde zawsze na granicy play-off.ystads dobrze zaczela sezon,na siedem wygrala piec-z lepszych zespolow to wygrana z malmo i lugi na wyjezdzie,reszta to pewne wygrane ze slabszymi zespolami,maja dwie przegrane z kristianstad(mistrzem) i redberglislids(scisla czolowka).skovde gra jak dotad pol na pol,trzy wygrane i trzy porazki-wygrala z tymi co powinna i przegrywala w meczach gdzie nie szanse mieli male.uwazam ze gospodarze wygraja kilkoma bramkami bo sa lepsza druzyna,maja lepsza forme i graja w domu,dolozylem do typu bramki bo druzyny lubia sobie postrezlac i mam nadzieje ze dzisiaj tez tak bedzie.dobra koncze bo zaraz zaczynaja ???? pozdrawiam
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport CS:GO
godzina: 20:00
spotkanie: Faze - Envyus
typ: Envyus
kurs: 4,25
bukmacher: LVbet
analiza:
Bardzo ciekawe spotkanie się zapowiada w finałach ELeague, mecz drużyny gwiazd składającej się z takich zawodników jak: Olofmeister, Guardian czy Niko z ekipą francuską, która ostatnio jest na bardzo wysokiej fali. Porównując obie ekipy uważam, że będzie to mecz poukładanej, dobrze funkcjonującej maszyny z drużyną gwiazd, w której 3 osoby potrafią grać, a 2 pozostałe mają ten przysłowiowy fortepian nieść. Jestem zdania że kursy są wystawione całkowicie źle, wręcz powinny być całkowicie odwrotne. Dla mnie to Envyus jest faworytem tego spotkania. Aimowo są w takiej formie, że wcale nie ustępują drużynie Faze, taktycznie również 50/50, ale co najważniejsze są o niebo lepiej zgrani i komunikatywni. Drużyna Faze to 5 zawodników z 5 różnych krajów, a Envy to sami Francuzi. Turniej mega ważny, porównywalny do majora, zwłaszcza pod względem nagród, gdzie pula to milion dolarów do podziału. Po takim kursie wręcz byłby to grzech nie postawić, polecam jak najbardziej +1,5 na Envyus, całkowicie piękny kurs, ale aktualnie na to zdarzenie jest zawieszony rynek i jestem zmuszony pograć czysty win Envyus, dla mnie szanse 55/45 na korzyść Francuzów, a taki kurs biorę z pocałowaniem ręki, mecz za kilka minut, więc kończę analizę, ktorą i tak pisałem w zawrotnym tempie.
⛔ 100
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Segunda Division
Godz: 21:00
Spotkanie: Oviedo - CD Tenerife
Typ: Oviedo
Kurs: 2.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 9 kolejkę ligową hiszpańskiej Segunda Division.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Estadio Carlos Tartiere zmierzą się ze sobą miejscowe Real Oviedo a w gości przyjedzie zespół Club Deportivo Tenerife.
Oviedo w tym sezonie ligowym w swoich 8 meczach zdobyte 10 punktów co daje obecnie 14 miejsce w tabeli ligowej zaś CD Tenerife obecnie pozycja 5 i zdobyte w tym sezonie 13 oczek.
Gospodarze na swoim terenie w tym sezonie 2 zwycięstwa, remis oraz przegrana z bilansem bramkowym 8-5 natomiast goście w delegacjach wygrana oraz 3 porażki i bilans bramek 3-5.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo którzy u siebie grają dużo lepiej niż na wyjazdach i to u siebie zbierają większość swojego dorobku punktowego w sezonach ligowych a goście na wyjazdach w tym sezonie słabo tylko 1 zwycięstwo i to ze słabymi u siebie rezerwami Barcy co nie wróży im dobrze przed tym spotkaniem.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom